Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110501) Menotti válasza basel00 (#110496) üzenetére


Menotti
aktív tag

[link] 1000 netig mindegy..

(#110502) Peltár válasza basel00 (#110496) üzenetére


Peltár
aktív tag

Cat6 elég neked, árnyékolás, sebesség. A Cat8 rohadt drága és valami 4K ip kamera feltöltésekre kell, ha egyszerre több is van. Most olvastam 1-2 napja.

(#110503) Peltár válasza Menotti (#110501) üzenetére


Peltár
aktív tag

:C :K ;)

(#110504) vigyory71 válasza Attila841222 (#110488) üzenetére


vigyory71
tag

Ha jól gondolom, ez a routered felülete. Ez mindenképp DHCP kell legyen.
Állítsd be arra, és utána nyomj rajta egy rebootot, vagy egy ethernet kábel ki, 10-15 másodperc után visszadug…

[ Szerkesztve ]

(#110505) Peltár válasza tonyrulez (#110408) üzenetére


Peltár
aktív tag

Mondtam hogy próbáld meg másik táppal ami ugyan ilyen paramétereket tud, kérjél kölcsön ha nincs otthon, vagy vidd be a Vodába hogy lehet ez a szar cseréljék már ki. De ha van kölcsön, és úgy jó akkor egyértelmű táphiba arra meg fognak adni másikat. De lehet a modem is szar azt meg táppal egyben cseréltesd. Ha UTP kábelen csinálná csak Win10 alatt akkor oda van más megoldás is de neked minden eszközön csinálja, vagy ha van a közelben Voda netes valaki ismerősőd kérd meg hogy dugja rá az ő kábelére, úgy is a modem van csak regisztrálva azt hiszem így is lehet tesztelni, nem függ a lakcímtől.

(#110506) pjen válasza Peltár (#110502) üzenetére


pjen
félisten

Attól, hogy cat6 még nem biztos, hogy árnyékolt.

(#110507) sziszi-fuszi válasza basel00 (#110496) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Szia! Cat6a a megfelelő megoldás hosszú távon. 10 Gigabit átviteli sebességre képes 100 méteren. 8p8c csatlakozókkal és aljzatokkal szerelhető (RJ45 nek hívják sokan), bár hajlítási sugárra érdemes figyelni, mert rossz sugár, vagy esetleg feltekerés esetében előfordulhatnak nem kívánt jelenségek a hálózaton. Ez a strukturált kábelezési mód nagy valószínűséggel a következő 30 évre elegendő tartalékkal rendelkezik a számodra. A cat8 max 30 méterre és 40 Gbitre, ráadásként speciális csatlakozókra szorítkozik. Leginkább adatközpontokban alkalmazzák hálózatok kiépítésére. Bővebben akár itt is olvashatsz róla, találsz egy jó táblázatot is
.

Mi alá kell írás?

(#110508) Peltár


Peltár
aktív tag

Emberek ti hogy szoktátok mi a javaslat a CH6475VF estére kikapcsolni vagy sem
mi tesz neki jobbat, ha folyamatosan megy vagy ha állandóan naponta be ki kapcsolgatom?
Az Ubee az nálam ment állandóan a Router meg a PC az persze nem.

(#110509) Peltár válasza pjen (#110506) üzenetére


Peltár
aktív tag

Jogos, de maga a csavart érpár is árnyékol, de az CAT8 ami agyon van árnyékolva
vagy a Cat6 FTP ami és Cat6a ami még árnyékoltabb.

(#110513) cocka válasza vigyory71 (#110487) üzenetére


cocka
veterán

hanem valami 192.168.*.* címet kap,

Na azt biztosan nem kap. Inkább 10.0.0.0 - 10.255.255.255 tartományból kap címet.

(#110514) kezo0 válasza Peltár (#110500) üzenetére


kezo0
addikt

De most akkor a nőnek ugyanazzal a jelszóval sikerült regisztrálnia a modemedet, mint amit te is megkaptál és tudtál, vagy egy másikkal, amit neked végül nem árult el…? :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#110515) cocka válasza Flashhh (#110495) üzenetére


cocka
veterán

Tökéletesen működött minden a horizonnal és most ezt is tönkreteszik.

És 24-én megadják az utolsó tőrdöfést is neki, mert újabb 9 db SD csatorna kerül ki a kínálatból. Legalább arra a pár hónapra, míg kivezetik maradhattak volna az SD csatornák. Utána meg már úgy is mindegy.

(#110517) cocka válasza Peltár (#110500) üzenetére


cocka
veterán

Gőzerővel jönnek ki a felhasználókhoz a modemek.

És ezt milyen esemény váltja ki? Keresnek előtte valami hazugságfolyammal telefonon? Vagy küldenek emailben értesítést (ilyesmit nem kaptam) Vagy egyszercsak random beállít egy postás, hogy tessék itt az új modem? LOL Esetleg egy szerződésmódosítás?

És az ügyfélszolgák közül melyik törte a magyart és/vagy tájszólt? Kb. 5 hívásból jó ha kétszer beszélhettem echte magyarnak tűnő emberrel. A többit nem tudom honnan szalajtották. :D

úgy jó akkor egyértelmű táphiba arra meg fognak adni másikat.

És megkapod ugyanazt a szar szériát, ami megintcsak felmondja a szolgálatot 1-2 éven belül. Nekünk kétszer adtak tápot, mind a kétszer tönkrement, utána elegem lett, megnéztem a DC hüvely átmérőjét 4.75×1.75 (legalábbis Cisconál ez) a 15 volt meg kamu. Gondolom csak azért használtak 15 voltot, hogy nehogy már mezei user vegyen hozzá saját tápot, elvégre a 15 volt nem egy átlagos tápfeszültség. Megnéztem a használatiját és jéé 12 volttal is műxik. Jó régóta.
Tehát ebből is látszik, hogy MINDENEN spórolt már a UPC is, egy normális tápot nem képesek adni.

(#110518) cocka válasza pjen (#110506) üzenetére


cocka
veterán

Azért kell UTP kábel helyett SFTP-re keresni. :D

(#110519) kezo0


kezo0
addikt

Nálam továbbra is azt csinálják a Cisco boxok, hogy az EPG betöltésekor hibát jeleznek, „a műsorújság egyes funkciói nem elérhetők… bla, bla… hívja a 1270-et!” szöveggel. A jelszintek persze ilyenkor is, mint általában mindig, rendben vannak, tehát nem ilyen jellegű a probléma. Jellemzően nem is egyszerre jelentkezik ez a két boxon, amik nálam vannak, hanem teljesen véletlenszerűen. És ahogy írtam már korábban is, ugyanezt csinálja rendszeresen az anyámnál levő Cisco box is, ami fizikailag más címen is van, mint az enyémek.
Ilyenkor rendszerint annyit kell tenni, hogy áramtalanítani kell a boxot egy rövid időre, ÉS ugyanekkor ki kell belőle a koaxot is húzni – tehát csak az áramtalanítás önmagában nem elég! Ezt követően viszont legtöbbször helyreáll a világ rendje, újra működni szokott rendesen az EPG is. (Nagyon ritkán, ha ez sem segít, akkor kell a boxon egy factory resetet csinálni, és az már biztosan rendbe teszi.) Majd eltelik egy-két nap, és már megint jön ugyanaz a hibaüzenet, amikor be akarom hívni a Guide-ot.
Nagyon nem vagyok egy konteós típus, de most már erősen arra gyanakszom, hogy a Voda folyamatosan küld valami olyan adatcsomagot ezekre a boxokra, hogy ilyen hiba generálódjon, és előbb-utóbb ezzel kényszerítsenek rá mindenkit, hogy váltson az új boxra… Mert tényleg rohadt idegesítő, hogy most már 2-3 naponta áramtalanítanom kell a boxot, meg kihúzni a koaxot is belőle, hogy használni tudjam az EPG-t és a visszanézőt. És az egész kb. azóta van, amióta bejelentették, hogy nemsokára letiltják majd ezeken a boxokon az interaktív funkciókat. Ez oké, de nem lehetne addig is, hogy hibamentesen használhassuk azokat, és ne akarják egy mesterségesen generált hibaüzenettel presszionálni az előfizetőket a váltásra…? (A kérdés természetesen költői.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#110520) Attila841222 válasza vigyory71 (#110504) üzenetére


Attila841222
csendes tag

Feladtam, ez a box borzalom.
Hiába állítanak rajta valamit üfsz-en nem menti a beállítást. Újraindítás segített mindig de csak ha a kedves üfsz-os indítja újra, akkor sem mindig elsőre. Ha én ki/be kapcs olyan mintha semmi nem történt volna.
Remélem csak az enyém ilyen és más nem szembesül ezzel.
Várok vele még nem lesz egy teljes napom ezt végig csinálni, addig működjön router módban.
Köszönöm a segítséget!

(#110521) pjen válasza cocka (#110518) üzenetére


pjen
félisten

Nem olyan egyszerű az, nem mindegy hová kötöd az árnyékolást és az se mindegy, hogy mindkét végén vagy csak az egyik végén kötöd be.Szerintem sima lakóházba most még bőven elég a CAT5 e, max a CAT 6. A különböző képpen árnyékoltak inkább ipari környezetbe valók.

(#110522) vigyory71 válasza cocka (#110513) üzenetére


vigyory71
tag

Gondolom 192.168.0.0/24-ből osztogat a CB a belső oldalán, amikor nem bridge módban van, hanem router módban.
Úgy írtam, hogy ha nem bridge módban van, akkor kap 192.168.*.* címet bár lehet nem voltam egyértelmű.
De ha ez a CB az általad írt 10-es tartományt használja belső tartománynak amikor router módban van, azt is el tudom hinni, csak fura lenne számomra.

(#110523) asdf_ válasza pjen (#110521) üzenetére


asdf_
veterán

Meg kültérre!

(#110524) Bibgr0 válasza kabelmania27 (#110354) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Köszönöm!
Csatolom a modem által mért értékeket. Megpróbálom majd direktben rádugni az osztóra a boxot.
[kép]

(#110525) Peltár válasza #72445440 (#110512) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi a válaszokat és a tanácsot! Na azért írtam le hogy lássátok hogy ilyen is van ,ne csak mindig a negatív tapasztalat. Cat 6 nem nekem volt, fontos a 300 netem megvan nélküle :)

(#110526) Peltár válasza kezo0 (#110514) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ahogy ish4d0w leírta, elkérte a jelszavam mert mondtam, hogy szerintem nem vagyok élesítve még mindig, nem fogadja el a jelszót, pedig az előző kolléga ellenőrizte. Mondta hogy megnézi, én meg mindjárt rákérdeztem hogyan, azt mondta hogy ugyan ott ahol én is próbáltam a modemet regisztrálni. Neki sem sikerült. Azt mondta akkor kikerüljük a hibát
elkérte a MAC címet, regisztrált, kért egy áramtalanítást, újraindítást, közben figyelte a gépén a kapcsolódást és mondta hogy innentől jó lesz. Így is lett. Tehát a hiba náluk volt, én még nem voltam nekik sohasem hibaforrás user. A nő meg hogy nem hitte el, hogy nem működik a jelszavam és kipróbálta azt meg jól tette, én is így tettem volna, a hosszú évek negatív tapasztalata végett. NBS. :D

(#110527) Peltár válasza cocka (#110517) üzenetére


Peltár
aktív tag

Indok! Levelet kaptam life: Megszűnik a 240 csomag, átraknak 300-ra, de ehhez elengedhetetlen az Ubee leváltása (NEM) 300csomagot vígan vinné, de mint írták régebben szerintem az UPC logós modemeket 1.) vissza kell adni 2.)vagy ne lásd a logót. 3.) egységesítés saját brandre. Végül is mind1. Kerek perec kijelentették ha nem vállalom a cserét leraknak a 150-es csomagra 5794,- ft/hó most fizetek a 240 re 5894,- ft/hó hűség nélkül. Nincs konkurencia a Vodának a környékünkön, max átállhatok 500 csomagra a 300 nem is volt engedve mint választási lehetőség részemre. 500+TV hasonló áron mint most, de TV-t nem nézek. Ha stabil az új modem 2 év hűséggel vagy mi van most, átállok 500 csomagra ugyan annyiért mint amit most fizetek. Nem hiszem hogy itt engednek az árból.
Viszont nekem elég volt a 240 csomag is. Olyan ajánlatuk ami meg nekem tetszett volna akár hűséggel is még nem kerestek. :N :DDD

(#110528) LouiS22 válasza Peltár (#110527) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez azért egy hatalmas blöff. Hátrányba nem kerülhetsz (értsd: szarabb csomag). Az viszont biztos, hogy a UPC logós cuccost vissza kell adnod.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#110529) sziszi-fuszi válasza asdf_ (#110523) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ugyan áruld már el, hogy honnan veszed azt a butaságot, hogy kültérre feltétlenül árnyékolt kábelezés kell? Mert nem így van. Kültérre UV álló burkolattal ellátott kábel kell, nem feltétlenül árnyékolt. Egy lakóövezetben, (ha nem a lakóházban van a nagyfeszültségű trafóház közvetlenül a szomszédodban, vagy nem a ház felett megy el a néhány ezer kV-os vezeték) teljesen felesleges az árnyékolt kábel. Ráadásul két épület között akár földhurkot is lehet "gyártani", ha nem jó a kivitelezés. Ha pedig nem kötöd be az árnyékolást (magyarul, ha nem földeled le önállóan, függetlenül a ház nagyfeszültségű földelésétől), akkor "ajándékként" még egy antennát is kapsz, ami remekül szedi össze a környezeti zajt.

[ Szerkesztve ]

Mi alá kell írás?

(#110530) ztsoft válasza #72445440 (#110480) üzenetére


ztsoft
őstag

Nem, hogy a névleges, de még a garantált sincs meg esténként, [link] (rosszabb esetben a garantált tizede sem). Itt a faluban elég volt kiszórni egy pár 500-as csomagot és már be is állt a hálózat, a legkisebb, 150-es csomagot sem tudja normálisan kiszolgálni.

Volt már hibabejelentés, 27 napig rágódtak rajta, jó is volt 2 hétig, majd ismét visszajött a hiba.

Részemről végleg megválok a Vodafone-tól (még arra is fogadnák, hogy a faluból is ki lesz téve a rengetek panasz, nem megfelelő javítás miatt). A net előfizetés már nincs a nevemen (csak használom, amíg el nem költözök), a mobil előfizetést meg átviszem másik szolgáltatóhoz.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#110531) MiZo1990 válasza LouiS22 (#110528) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Nyilván nincs kiskapu ennek kikerülésére ("a körülményekben bekövetkezett előre nem látott változás" és hasonlók)...
Csak Compal és Arris eszközök támogatása egyszerűbb, mint sok típusé. Ezek ráadásul több le- és feltöltési frekvenciát támogatnak.
A boxoknál is ez van, egységes eszközparkot akarnak (VTV, KAON, kártya).

(#110532) Peltár válasza LouiS22 (#110528) üzenetére


Peltár
aktív tag

Hátrányba csak akkor kerülhetek, ha nem vagyok hajlandó az "ingyenesen" felkínált új modemet bekötni és a 240-ről 300-ra felemelt csomagot elfogadni. Tehát változatlan ár mellé 300 csomag mert a 240 megszűnik. Ha nem cserélek modemet marad az Ubee és leraknak 150 csomagra. Ez így egyébként korrekt. Ami nem korrekt az az, hogy nem kínálják fel annak a lehetőségét hogy a 300 csomag hűséggel ugyan annyiba kerüljön mint aki most lép be és vesz 300 csomagot.Ha belépek sima vásárlásra látom a négy csomagot 150, 300, 500, 1000. ha választani akarok címet is kell írnom, de ezen a címen van előfizető én. így Online ügyintézésre kell váltanom és ha akkor megnézem a lehetőséget akkor csak 500+TV ezt erőltetik, vagy nagy nehezen 500 csomag választható, de az is csak annyiért amennyiért most is kapom. + hűség. Ez azért van mert nincs konkurencia, durcáskodni meg hiába mert
kell a net. Nálunk 16 éves a rendszer valószínűleg nem bírja még az 1000 csomagot.
Ha stabil az új modem max átállok 500 csomagra mert ugyan annyi mint a 300 ha hűséget vállalok hozzá. Nekem és a netezési szokásimhoz elég lenne a 300 csomag újra 2 év hűség
és az az ár ami az új belépőknek van, de nyilván a Voda sem hülye, mert már rég megkereshettek volna valami jó ajánlattal.De ez még mindig 1000x jobb mint a Telekom
lassú és drága ADSL rendszere volt. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#110533) Masato válasza sziszi-fuszi (#110529) üzenetére


Masato
tag

Nekem ment két sima CAT5e a padláson úgy, hogy tudtam, hogy megszívhatom. Tervbe is volt véve egy csere árnyékoltra még tavasszal. Februárban viszont jött egy váratlan zivatar, a szomszéd kéményébe becsapott a villám (40m-re) és vitte is a a vadiúj Ubiquiti routeremet meg egy switchemet. A másik szomszédomnál is elszállt a router két portja, szintén az árnyékolatlan kábelek miatt.

(#110534) pjen válasza Masato (#110533) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem az árnyékolt kábellel ugyanúgy jártál volna.

(#110535) sziszi-fuszi válasza Masato (#110533) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ennek mi köze az árnyékoláshoz? Az nem villámcsapás ellen véd! Az árnyékolás nem védett volna meg a villámcsapás ilyen következményeitől.

Mi alá kell írás?

(#110536) Ezekiel Ston válasza Attila841222 (#110520) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Ezek szerint van valami gond a központi rendszerben ,mert nálam is b@sz@kodik ez a sz@r...

(#110537) Medical válasza mad823 (#110468) üzenetére


Medical
aktív tag

+1 :K

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#110538) #15041568 válasza ztsoft (#110204) üzenetére


#15041568
törölt tag

Szia!

Én is úgy láttam, illetve a NoScript, hogy az upc.hu még fű alatt benne van, illetve valami tiqcdn.com is ott tekert.
Egyébként briliáns megoldás, függetlenül a technikai részletektől, kommunikációs szempontból, hogy a telefont lecsapja az automata [azóta is, 14 napja lassan], a weboldalon pedig blokkolják a formot.
Viszont nem pormacska! Azóta és azelőtt semmi hasonló, leállás gépileg, valamint 4 böngésző sem boldogult a megoldásukkal.
[link]
Azóta már másik szolgáltatóm van, de őket lemondani nem tudom. :Y

(#110539) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

amikor ilyen 061-es számról hivogatnak abból származhat valami jó ajánlat vagy átbaszás?

/s

(#110540) ztsoft válasza #15041568 (#110538) üzenetére


ztsoft
őstag

Azóta már másik szolgáltatóm van, de őket lemondani nem tudom.

Sok sikert a másik szolgáltatóhoz. A lemondáshoz azt tanácsolnám, hogy sétálj be egy Vodafone üzletbe és személyesen lemondod, az eszközöket úgyis postán kell visszajuttatni (legutóbb még nem vették át az üzletben, mondván, nincs kialakított helyük a tárolásra).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#110541) cocka válasza kezo0 (#110519) üzenetére


cocka
veterán

Nekem guide keresőjében van betűnként hibaüzenet... Valami olyasmi, hogy a szolgáltatás jelenleg nem elérhető, de a poén az, hogy közben a találatokat kiírja csak előtte le kell OK-zni. LOL

most már 2-3 naponta áramtalanítanom kell a boxot, meg kihúzni a koaxot is belőle, hogy használni tudjam az EPG-t és a visszanézőt.

Én médiakarcsit fogok kérni, behajintom egy boxba, oszt szevasz. És akkor egyrészt saját sorrend lesz, más részt azt veszek fel, amit akarok. Ráadásul felirattal. (ha van) :P

vigyori71:

Úgy írtam, hogy ha nem bridge módban van,

Ja OK, azt hittem arra gondolsz, hogy modem mód és NATolt címet kapsz, mert annak a belső IP-je valami 10. kezdetű akármi. Wi-free-nél lehetett látni. Kaptam egy címet, de mögötte mindig ott volt valami 10. akármi. Ipconfig /all kiköhögte.

(#110542) ztsoft


ztsoft
őstag

Nem tudom, hogy mit szereltek ma 13 óra után (~ 30 percig nem volt net), de még rosszabb lett a net. Elméletileg ma 22:00-tól, holnap 1:00-ig van karbantartás.

--- bix.hu ping statistics --- 100 packets transmitted, 89 received, 11% packet loss, time 99306ms rtt min/avg/max/mdev = 32.440/68.303/103.893/10.381 ms

Ha így folytatják, akkor sikerül elérni a betárcsázós sebességet. :D

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#110543) cocka válasza Peltár (#110527) üzenetére


cocka
veterán

Ezt a zsarolást ott el is buknák esetemben, hogy 150-es a net. És nem vagyok hajlandó váltani. Ha ők nem emelnek sebességet vagy nem szünetik meg a 150-est, addig leszarom.

max átállhatok 500 csomagra a 300 nem is volt engedve mint választási lehetőség részemre.

Vélhetően a 240-et már úgy kezelték, mintha eleve 300-asban lennél. Amúgy nálam is az van, ha hűség közben módosítani akarnék, csak felfele lehet. 150 le nekem bőven elég, a 10 fel meg soha nem volt az, de mivel egyre több helyen lekorlátozzák az ingyen tárhelyek méretét meg fizess, így az egész fel irány számomra egyelőre értelmét vesztette. Majd esetleg saját szervert, de csak ha már lesz valami min. 100 megabit fel. Addig tojok rá.

Olyan ajánlatuk ami meg nekem tetszett volna akár hűséggel is még nem kerestek

És TE miért nem keresed őket a hűség lejárta után?

(#110544) pjen válasza cocka (#110541) üzenetére


pjen
félisten

Milyen boxba Tudod tenni, hogy tudja azt amit a voda box?Például visszanézés.

(#110545) MadMancs válasza #15041568 (#110538) üzenetére


MadMancs
veterán

Blokkolják a fenét. A hiba továbbra is nálad van. Nálam pl tökéletesen működik a webes hibabejelentö laptopon és mobilon is. Egyik se melegszik vagy akad tőle.
🤷

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#110546) cocka válasza pjen (#110544) üzenetére


cocka
veterán

Visszanézést nem tudja, azt majd felveszem, amit vissza akarok nézni. Ennyi. VHS korszakban sem volt visszanéző. Plusz a visszanézővel azért sem tudsz mit kezdeni, mert annál ugye megoldották, hogy teljesen zárt legyen, tehát csak az eszközeikkel érheted el, mármint koaxon. Mert ugyibár a régi boxokon nem is műxik az ethernet port, tehát koaxon kap mindent, a visszanézőt is.

(#110547) kezo0 válasza cocka (#110541) üzenetére


kezo0
addikt

Szerintem ezt a csontot már lerágtuk. Saját boxszal, 1 db „médiakarcsival” hány műsort tudsz egyidejűleg rögzíteni, közben meg egy másik műsort nézni…? És mi van a 7 napos EPG-vel meg a visszanézővel?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#110548) cocka válasza MadMancs (#110545) üzenetére


cocka
veterán

Már le lett írva párszor, de akkor egy kicsit a webes form működéséről:

Először jön az automata email, amiben közlik, hogy megpróbálnak 5 munkanapon belül válaszolni, na ezt aztán vagy betartják vagy nem, nálam nem tartották. Kivárták a max. 30 napot, majd a 30. napon SEM emailben jött a válasz, hanem felhívtak. A mániájuk a telefonálgatás. De bár ne hívtak volna.

Na ennyit ér az emailezgetés meg a formkitöltögetés. (felesleges)

(#110549) Drakuf


Drakuf
tag

Vicc amit megengedhet maganak ez a ceg. Fogtak magukat es ket hettel a megbeszelt idopont elott lekapcsolatak minden vezetekes szolgaltatast. :)) Normalis helyeken az ilyeneket rongya perelik.

(#110550) cocka


cocka
veterán

Na ennyi volt a nagy rendszerkarbantartás 22:00-i kezdettel? Cseréltek egy IP-t és ennyi. Elment kb. 2 percre a net.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.