Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111802) Remekelek28 válasza Pécsi gyerek (#111801) üzenetére


Remekelek28
őstag

Üdv
Pár napon belül lesz bekötve a voda tv basic és 250 net. Kezdetben elég ennyi. Annyi kérdésem lenne hogy miota a voda átvette az upc t,valóban gyengült minden? A facebookon olvastam egy csoportben feltett kérdésre h milyen internetet ajánlotok? Sok válasz jött hogy vodát ne mert a net akadozik,a tv csatornák leállnak néha.
Jelenleg hibátlan Flipem van ami a telekomhoz tartozik. Ettől lejjebb adni nem akarnék. Mit tapasztaltok?

(#111803) pkaresz válasza Remekelek28 (#111802) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

El ne kiabáljam, de nálunk megy rendesen minden, modemként megy a rendszer, saját routerrel, (kell egy nagyon jó router s nincs gond). A Voda app is jó, kivéve, hogy nem lehet feilratot bekapcsolni, ill. bekapcsolod de nincs.
"Ezer" éve UPC van, most, hogy Voda, sokkal több a HD, s olcsóbb.
Van konkurencia, ez kell sajnos.
Egyenlőre én meg vagyok elégedve.

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#111804) Remekelek28 válasza pkaresz (#111803) üzenetére


Remekelek28
őstag

Akkor gyakorlatilag ugyanaz a kábelezés lefedettség stb mint a upc nél volt? És olcsóbb. Nekem 4490 ft lesz. Az a baj a flip is felemelte ugyanennyire és ott csak 150 mbit a net illetve nem felvevős a tv modem. Plusz van arena 4 a vodánál.

(#111805) degec


degec
senior tag

ÜDV ! Nem tudjátok véletlenül, hogy ha előfizetek Filmboxra Vodánál, kapok valami kódot amivel app-on belül is aktiválhatom, vagy emailhez kötik...stb.. ez is olyan mint a hbo go ahogy nézem..5let? köszönöm ! :R

(#111806) weiss válasza ginola (#111795) üzenetére


weiss
addikt

Ha betelefonálsz az orvoshoz, hogy kinőtt a 3. kezed, ő is kétkedve fogadja. Azért kérdeztem, mert az OK, hogy a CB hülyeséget ír /olvasd invalid IPv4/6 IP cím/, de hátha a kliensen valami érdemi infó is van. Nincs CB-m, szóval segíteni valóban nem fogok tudni, csak érdekelt, hogy ez milyen anomália.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#111807) atala


atala
addikt

Azért a Vodefone is megéri a pénzét.
A Horizon boxomon nincs interaktív szolgáltatás. Se visszanéző, se videótár...stb.
Tegnap kint volt a szerelő, de nem tudták megoldani. Minden rendben van náluk, nincs lekapcsolva a szolgáltatás.
Azt mondták, addig áramtalanítsam, és dugjam vissza míg egyszer csak majd rendbejön. :D
A másik tanács, hogy kössem újra a szerződést, írjak alá 1 év hűséget, és akkor megkapom az új Vodafone boxot. Mondanom sem kell, hogy drágábban mint amit most fizetek.

Az a baj, hogy nem tudok nagyon reklamálni, mert nem kötelező szolgáltatás a visszanéző. Egyébként is lekapcsolják majd ezeknél a boxoknál.

Azért majd felhívom Őket, és kiverem a balhét. Legalább ugyan ezen az áron biztosítsák tovább a szolgáltatást, ha már le kell kötnöm magam egy évre.

[ Szerkesztve ]

(#111808) pkaresz válasza Remekelek28 (#111804) üzenetére


pkaresz
senior tag

Igen, ugyan az.

atala:

Kérj box cserét, elméletileg kell, hogy kapjál még ugyan azt, de ha nem kell, hogy adjanak cserét amiért nem jó a régi. Pld. az új boxot.

Olcsóbb kellene hogy legyen, nekem az lett.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#111809) edeleny


edeleny
őstag

Köszönöm a válaszokat a tegnapi kérdéseimre.
Ujabbak.

Most úgy használom, hogy van két laptopból kiszerelt vinyó, külső házban. A két LG TV-n lógnak leginkább. Így van felvétel, meg visszatekerhető adás. ( a szabad hely függvényében). Ez Médiacard-al majd megmarad?

Sőt, be tudom állítani, hogy kikapcsolt állapotban is vegyen fel. Mondjuk hajnal kettőkor.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#111810) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

KBL001, Pécsi gyerek, és akit érint!

Szó nincs semmilyen cenzúráról, aki normálisan fogalmazza meg a véleményét, azt eddig sem töröltük, de mindenféle faszozásnak meg szarozásnak itt nincs helye, ez nem a sarki kocsma, és nem egy dühöngő. Lehet normálisan kérdezni, nyilván ha mások tudnak akkor majd próbálnak segíteni, de a szolgáltatás hibájából fakadó ideget, amiért nem a Prohardver és nem az itt lévő többi kommentelő a hibás, nem itt kell levezetni!

(#111811) KBL001 válasza Intruder2k5 (#111810) üzenetére


KBL001
tag

Messze voltam az idegtől,de nagyon. Nen tudtam,hogy a "szar" az ennyire szitok szó itt,elnézést. :)

És amúgy én speciel az ügyfélszolgálatnak is írtam,tehát nem itt "dühöngtem". De még 1x sorry akkor. :))

(#111812) pjen válasza edeleny (#111809) üzenetére


pjen
félisten

Igen mindkét kérdésre.

(#111813) gduck válasza atala (#111807) üzenetére


gduck
addikt

Ha jelenleg nincs hűséged, mindenképpen a LEMONDÁST válasszad a telefonos menüben! Ott mondjad el a gondjaidat és simán kapsz jóval jobb ajánlatot! ;)

UI: Régi boxokon meg fog szűnni a szolgáltatás, szerintem már NULLA energiát fektetnek az ilyen jellegű hibákba. Nem csoda...

#111802Remekelek28: Nálam semmi változás nincs, stabil minden. Igazából azt lehet mondani, ha nincs jelszint probléma, akkor nincs semmi probléma. :)

[ Szerkesztve ]

(#111814) Remekelek28 válasza gduck (#111813) üzenetére


Remekelek28
őstag

Munkatársaim mondták hogy volt h 2-3 napig nem volt tv meg net se.

(#111815) atala válasza pkaresz (#111808) üzenetére


atala
addikt

Én elég jó árat alkudtam ki 3 éve. Egy hónapja hívtak, hogy kössem újra a szerződést, 1 év hűséggel, új boxal, 200 Ft-al drágábban.
Azt mondta a szerelő, hogy Ők külsős cégek, és nincs mozgásterük. Hívjam a központot, kérjem a lemondást, és ott valószínűleg meg kapon ugyan ezt az árat.
De nem is a 200 Ft a lényeg, hanem, hogy még kellene, hogy működjön a szolgáltatás, de nem működik.

(#111816) pkaresz válasza atala (#111815) üzenetére


pkaresz
senior tag

Áprilisban kötöttem újra, majd a múlt héten csütörtökön emeltettem a HD max -ra.
Jelezte az ügyintéző, hogy küldenek új boxot, de kértem ha lehet maradjon a régi.
Semmi gond mondta, s így is ,van
Pár perc alatt frissült a tv az új csomagra. S minden ok.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#111817) atala válasza pkaresz (#111816) üzenetére


atala
addikt

Nekem az a baj, hogy most nincs semmilyen interaktív szolgáltatás a boxon, azért kellene az új box. Ezt viszont nem cserélik ki az újra, csak ha újra kötöm a szerződést.

(#111818) pkaresz válasza atala (#111817) üzenetére


pkaresz
senior tag

Értem, nálam még van, megy a visszanéző is, s az EPG is.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#111819) Pécsi gyerek válasza Remekelek28 (#111802) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Nekem sajnos nincsenek jó tapasztalataim a Vodafone al :( Nem csak a horizon go megszűntetése miatt (és a Vodafone tv nem működése miatt) Ahogy írod néha pár percre elmegy a wifi,stb amiket írtál :((( Upc vel semmi gondom nem volt. :)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#111820) dragon1993


dragon1993
őstag

Sziasztok!

Jelenleg van egy ARRIS TG3442DE modemem, IPv6 címmel.
Jelenleg csak IPv6 port nyitási lehetőséget látok benne.
Az IPv4 módot kérve meg fog jelenni a modemnél az IPv4 port forwarding vagy saját routert kell mögé raknom?

(#111821) C0R0


C0R0
csendes tag

Sziasztok!

[Irodaház internet]
Tud bárki ajánlani megbízható/segítőkész B2B SoHo Ügyfélmenedzsert?

Nem tudom, hogy a mostani hibája-e vagy sem, de eddig 3 időpont volt optika bekötésre hát sok eredményre nem jutottunk:
- 1. alkalommal kiküldött egy KOAX-os embert, aki szerintem aznap kezdett, így sokra amúgy sem mentünk volna vele
- 2. alkalommal nem jött senki a megadott időpontra. Egy ideig felvette a telefont majd nyugtatgatott, hogy jönni fognak, aztán meg már fel sem vette, hogy új időpontot egyeztessünk.
- 3. alkalom ugyanez, de már kezdetektől fel sem vette a telefont.

Ha valakinek van jó kontaktja, akkor kérem írjon privátban. Nagyon kellene már a mobilnet helyett internet az irodánkba...

Köszönöm! :R

(#111822) C0R0 válasza C0R0 (#111821) üzenetére


C0R0
csendes tag

Az lemaradt, hogy 1025 az épület irányítószáma, ha ez számít.

(#111823) MiZo1990 válasza Pécsi gyerek (#111819) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Horizon GO, Vodafone TV app/weblap, wifi mind-mind ingyenes extra.

A Horizon GO-ra és a Vodafone TV app-ra semmilyen minőségi érték nincs, nem is az ÁSZF részei.
A szolgáltatói router wifi képessége egy extra, amire ÁSZF szerint nincs semmi garancia. Ha normális wifi kell, akkor saját routert kell beállítani.

(#111824) cocka válasza MiZo1990 (#111823) üzenetére


cocka
veterán

Ennyi erôvel használj saját (írd meg magadnak) appot. lol

(#111825) edeleny


edeleny
őstag

Hali újfent!
Most már biztos, hogy Voda ügyfél leszek 1000-s nettel. (annyiba van a net + TV, mint a TV magában)

A TV majd alakul november 16.-tól. A nettel kapcsolatos kérdéseket itt tegyem fel, vagy a hálózatos topic-ban?
Illetve még annyi.
Gondolom hoznak egy routert, vagy modemet, vagy akármit ami koax kábelen fog lógni. Jelenleg csillagpontban vannak a TV-k. Az az bejön a szolgáltató kábele ( a cumi az lesz, ha ezt cserélni kell.) Bele megy egy 1/6-os elosztóba. Egy bemenet, jelenleg három élő kimenet. Ebbe negyedikként bedughatom a net modemet?
Mennyire jó ennek a wifi-e? Távolságra?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#111826) quint válasza MiZo1990 (#111823) üzenetére


quint
aktív tag

Végülis az autód is tele van olyan cuccokkal, amik nem szerepelnek a számlán, a műszaki adatlapon, a típusbizonyítványban vagy a használati utasításban, és mégis kiugrasz a gatyádból a gyönyörtől, ha ezek csörögnek-zörögnek, szétfoszlanak, vagy egyszerűen csak nem működnek. Még akkor is, ha más gyártó hasonló árkategóriájú autójában nincs ilyen über-szuper "extra". Ha meg még ráadásul minden említésre méltó vetélytársnak van ilyesmije, akkor különösen gagyi duma az, hogy "beleraktuk, de szó sem volt arról, hogy működni is fog".

(#111827) Puro


Puro
aktív tag

Sziasztok.

Adott egy vodás vezetékes telefon, ami céges telefonszám. Esetleg lehet olyat, hogy a hívott félnek ne a hívó telefonszámát mutassa, hanem egy adott nevet? Ha a hívott félnek nincs a telefonkönyvében elmentve a szám névvel együtt, akkor is kiírja. :D

(#111828) asdf_ válasza Puro (#111827) üzenetére


asdf_
veterán

Azt hiszem Google maps-en saját kezelésbe kell venni a céget, hivatalos telefonszámként felvinni a tied és akkor a google híváskezelő cégnevet ír telefonszám helyett. De csak az, almásoknak, más diákért használóknak a szám megy továbbra is. Standardben szöveget küldeni hívóazonosító helyett az kb. csak a mobiloperátorok kiváltsága.

(#111829) MiZo1990 válasza quint (#111826) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Miért nem gyűltök össze ketten-hárman valami sötét pincében, élőben alázni a Vodafone-t?
Akkor a normálisan fórumozni kívánókat meg is lehetne kímélni a "Nincs garantált wifi sebesség? Szar a Vodafone!", "Ingyenes extra? Kaki a Vodafone!", "Box kell? Trágya!", "Nem kompatibilis az eszközöm ezzel vagy azzal? Mocskos, szemét cég!" gyerekes vergődéstől.
Nem tetszik a rendszer, el lehet menni másik szolgáltatóhoz.
Van egy ÁSZF, vezetékes netért, kábel TV-ért meg esetleg vezetékes telefonért fizet mindenki nem app-ért meg visszatekerhető Dallas-ért.

(#111830) Toth_Jani válasza MiZo1990 (#111829) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Ezek a fórumok éppen azért vannak hogy valahol kipanaszkodják magukat az emberek.
Azt senki nem írja be hogy maradéktalanul elégedet vagyok, mert annak úgy kellene működni.
Persze ha megnézzük itt is van pár törzsgárda panaszkodó aki már vagy 2 éve naponta 8-10 hozzászólást beír, és nincs annyi esze hogy váltson.
Igaz az is lehet hogy páran meg csak azért írnak mert akkor feljebb lépnek a ranglétrán (tag aktív tag, veterán, stb) és attól 3 centivel hosszabb lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#111831) kabelmania27 válasza edeleny (#111825) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Felteheted a kérdést ebben a topikban.
Úgy érdemes elosztani a koaxot, hogy bejövőre kettes osztó egyik kimenet modem másik kimenetet osztod a tévékre, így lesznek jók a modemértékek. Átlagos használatra megfelel a szolgáltatói modem router része, ha speciális funkciót szeretnél használni érdemes saját routert venned és a szolgáltatói eszközt modem üzemmódban használni.

(#111832) zoli62


zoli62
addikt

Tegnap estefelé VTV-n a felvételek nem indultak el, hiába pörgettem vissza az elejére, ugyanez volt a visszanézőnél is. Más is tapasztalta ezt?

(#111833) MiZo1990 válasza Toth_Jani (#111830) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Nem az a baj, hogy leírja valaki, hogy nem megy nála valami.
A baj az, hogy egyesek olyanokért sírnak, amik nem a szerződés részei. Amikor pedig valaki ezt a tényt leírja Vodafone dolgozónak és hülyének van kikiáltva.

Az, amit pár tag "hozzáad" a hosszabb ideje tartó rinyálással pedig nem sok embert érdekel, max a hasonszőrűeket.
Feltűnési viszketegség, önkinzás, a tények elfogadásának képtelensége...

[ Szerkesztve ]

(#111834) Medical válasza degec (#111805) üzenetére


Medical
aktív tag

Semmit nem kapsz, ha előfizetel nézheted az appon is! :K

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#111835) kabelmania27 válasza dragon1993 (#111820) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Amennyiben saját routert szeretnél használni érdemes a modemet átállítani modem üzemmódba használni, ha nem tudod a modem oldalán átállítani hívd fel a 1270-et, modem üzemmódban a modemet a 192.168.100.1 címen tudod elérni.

(#111836) gduck


gduck
addikt

Van esetleg Tatabányi a fórumon? Másik fórumban kellene egy kis segítség: TV Paprika HD frekvencia.

Előre is KÖSZI! :R

UI: Vicc, hogy még mindig nincs frissítve a frekvenciatáblázat :(

(#111837) pjen válasza zoli62 (#111832) üzenetére


pjen
félisten

Igen nálunk is+minden hértvégén.

(#111838) Pécsi gyerek válasza MiZo1990 (#111833) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Értelek :DDD Szóval én aki az életben nem kereste még fel ezt a topikot,csak most amikor folyamatosan problémám van a vodafonnal,akkor egy hülye csipogó vagyok :C Inkább maradtál volna csendben.Igaz ez egy fórum,lehet mindenkinek véleményt írni :U Nekem is..... ;)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#111839) pjen válasza MiZo1990 (#111833) üzenetére


pjen
félisten

Azért ne feledd sokan pont azért a szerződésben nem szereplő részekért vannak itt. Azonkívül ingyen sajt csak az egérfogóban van, azokat a szolgáltatásokat igenis megfizetjük, csak szét van terítve.

(#111840) quint válasza MiZo1990 (#111829) üzenetére


quint
aktív tag

Figyu, 1x éve vagyok UPC előfizető, és eddig összesen három hozzászólást szemeteltem ide, azt is csak azért, mert a többé-kevésbé működő Horizon GO helyett érkezett szolgáltatás erősen döcög, és az elsőben jelzett rendellenességek azt mutatják, hogy alapvető tesztek maradtak ki. A tudod, a vásárlói visszajelzést értelmes helyeken pedig felhasználják javításra, termékfejlesztésre.

Annak külön örülök, hogy nem vagy a Voda embere. Nekem se lenne jó, de a Vodának se, hogy helyettük és nevükben valaki megmagyarázza, hogy miért jó az a vevőnek, ha a Voda-autóhoz grátisz kap egy pótkereket, ami ugyan lyukas, de nincs is benn a szerződésben.

p.s.: Nem muszáj a topikban lévő 500+ hozzászólásodat azzal növelned, hogy miért látom rosszul, hogy jó ez így, ahogy van.

(#111841) cocka válasza MiZo1990 (#111829) üzenetére


cocka
veterán

Miért nem gyűltök össze ketten-hárman valami sötét pincében

Miért kell hozzá sötét pince? Hogy a 2-3 ember egymást se lássa vagy csak hogy rajtuk kívül senki más ne lássa őket? De ha pincében vannak úgy se látják. Kívülről minden pince világos, a belsejét meg túlnyomó részt úgy se látod. :DD

visszatekerhető Dallas-ért.

Ennek kapcsán az jutott eszembe, hogy az unos-untig ismételgetett sorozatokat már kb. 20 éve le lehet torrentezni kis millió verzióban. :DDD Pont a Dallast is. :D

Ezek a fórumok éppen azért vannak hogy valahol kipanaszkodják magukat az emberek.

Jogos, mert ha nem lennének negatívumok, nem lenne miről beszélni. A hú de elégedett vagyok a szolgáltatással mert minden működik jól és még keveset is fizetek... nem adna kellő témaalapot.

attól 3 centivel hosszabb lesz

Ami korántsem biztos, hogy előny. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111842) Luissimo válasza quint (#111840) üzenetére


Luissimo
veterán

Sajnos minden topikban vannak megmondóemberek.
Csak tudnám miben nyújt ez élvezeti faktort egyeseknek.
Neis törődj velük. :D

(#111843) Bajusz2010


Bajusz2010
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy a kollégámnak a kb. 3 hónapos új modemje hol működik, hol nem. A telefon jó rajta. A wifi és a Net hol megy hol nem . Sajnos az eszköz típusát nem tudom. Már vagy 3-4 hete bejelentette a Vodának telefonon. Bemérték, hogy a modem többször naponta újraindul. Kért technikust, hogy nézze meg. Persze, hogy a megállapodott vasárnapi időben nem jelent meg a szaki. Mondtam neki, hogy hívja fel a Vodát, vigye be és próbálja kicseréltetni a hibás eszközt.
Kérdezem én, hogy minek az ügyfélszolgálat, szolgáltató ha nem teljesíti az általa elvállalt feladatát?!
Ilyenkor lehet valami pénzvisszatérítést/jóváírást kérni, hiszen az nem szolgáltatás hogy egyik pillanatban még 300 Mbit/s a Net másik pillnatban meg 2 Mbit/s.!

(#111844) Luissimo válasza Pécsi gyerek (#111838) üzenetére


Luissimo
veterán

Adjon eröt neked, hogy jogosan picsogsz.
Ha ingyen van az már lehet szar is?

Nemgondolnám :DD

(#111845) asdf_ válasza Bajusz2010 (#111843) üzenetére


asdf_
veterán

Részleges működés esetén havidíj*4/30 a naponta járó kötbér. Itt max azon lesz a vita, hogy ez részleges működés-e mert a sebességet nem feltétlenül látják a túloldalról, a napi pár újraindulás meg kevés ehhez.

(#111847) Pécsi gyerek válasza Luissimo (#111844) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Annyira nem verem a földhöz magam,csak leírtam párszor hogy nem működik egy régebben működő szolgáltatás. :R Kapjon idegzsábát az akinek ez fáj :D

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#111848) Okosandroid


Okosandroid
tag

Másnál is akadozik a VTV visszanézője? Valami borzalom, lehetetlen élvezni a műsort mert vagy a hang, vagy a kép vagy mindkettő beakad és van úgy hogy félpercenként. Úgylátszik ez a régi leterhelős hiba megint előjön esténként. Csatlakozás és net rendben.

[ Szerkesztve ]

(#111849) Petyás


Petyás
tag

Sziasztok!

Egy emailcímhez nem lehet több előfizetést adni?
Regisztráltam már, de közben "módosították" az ügyfélszámomat.
És most megjött a számla, de így nem látom.
Új regisztrációhoz pedig a régi emailcím nem jó.
Kezd telelenni a törpöm...

(#111850) nicu71 válasza Okosandroid (#111848) üzenetére


nicu71
addikt

tegnap este nekem is fle kellett hagynom vele.Gyakorlatilag minden amit elkezdtem nézni le állt :( hol hibakóddal hol meg csak úgy.Terhelős hiba lenne? és országosan vagy lokálisan?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.