Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110801) Intruder2k5 válasza weiss (#110800) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amennyiben a hiba bejelentése óta eltelt a 72 óra, úgy már jogosult vagy a kötbérre.

(#110802) weiss válasza Intruder2k5 (#110801) üzenetére


weiss
addikt

Kösz, az úgy jó, ha minden 2. nap nincs net :DD

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#110803) Nordik


Nordik
őstag

Október 18an jár le a husegem, szeretnék valami jobb ajánlatot kialkudni mert ár/érték arányban a konkurencia sokkal jobb ajánlatot ad nálunk.

Hivhatom már akár most is a 1270et a lemondás gombbal? Vagy várjak míg lejár a hűség?

(#110804) stilo18 válasza stilo18 (#110718) üzenetére


stilo18
addikt

HDMI UHD COLOR-t kell kikapcsolni az adott bemeneten és lesz hang.

Hátha valakinek hasonló problémája adódik. :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#110805) cocka válasza LouiS22 (#110790) üzenetére


cocka
veterán

egy szolgáltatás

Itt a pont, hogy a szolgáltatásért kéne csak fizetni és nem pedig a szolgáltatást biztosító eszközért. És ha az előfizető nem akarja bemadzagolni az egész lakást, akkor nem akarja vagy nem akar konnektorokat foglalni wifis powerline-okkal, és egyúttal plusz áramot fogyasztani, akkor nem és kész. Ezt meg a szolgáltatónak kéne elfogadni.

Okosabban kellett volna megválasztani vagy megtervezni az eszközöket, nem elvárni, hogy oda..sszuk a vtv boxot az előfizetőnek minden előzmény nélkül, oldd meg és mindeközben trollkodd meg a szokásos lakókörnyezetedet, mert a box erre sem képes, meg amarra sem. (főleg a portok hiánya miatt)

Polipszindrómás (aki nem értené: ami olyan kicsi, hogy szinte semmi nincs rá integrálva, de ha használni is akarod komolyabban, vegyél hozzá plusz eszközöket, amik persze külön-külön is fogyasztják az áramot) eszköz eleve gáz, legyen kicsi, legyen könnyű, de a szükséges portok azért legyenek rajta.

Valaki azt mesélje már el, hogy pl. az interaktív, netet igénylő tartalmak (főleg a visszanéző vagy a videótár, esetleg az aktuális adás újraindítása) eddig miért tudtak csak koaxon keresztül jönni, most mitől jobb, hogy ezt a forgalmat átterelik ethernetre...várjunk csak az új boxok honnan is kapják a netet? Ja a UPC-s modemtől? Tehát közvetve az is koaxról jön. Tehát plusz egy felesleges kábel a beépített modemek hiánya miatt vagy plusz két powerline.

Vagy a másik kaland: hangrendszerhez csatlakoztatás: vegyél audio extraktort.. újabb fogyasztó.

Tehát a vodafon megtrollkodja az előfizetőket úgy, hogy ha ugyanazt szeretnék használni, amit eddig, akkor kell három extra fogyasztó. Nice.

Médiakárd lesz itt a megoldás vagy Kaon. Legalábbis részemről.

(#110806) cocka válasza gduck (#110795) üzenetére


cocka
veterán

Egyetlen oka bizonyára az, hogy az ominózus eszköz bypassolja a HDCP-t. Máskülönben nem működne.

(#110807) viralmind válasza cocka (#110805) üzenetére


viralmind
aktív tag

Latom azert van aki erti a "problemat" :R

(#110808) Intruder2k5 válasza weiss (#110802) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát az úgy nehéz ügy, de én mindenképp megpróbálnám a hiba bejelentésekor újranyittatni a korábbi hibajegyet. Ha erre a telefonos üfsz-en nem hajlandók, akkor bemennék egy ügyfélszolgálatra, és jegyzőkönyvet vetetnék fel róla, hogy az ilyen és ilyen számú, keltezésű, azóta lezárt hibajegyen bejelentett hiba újra és újra előjön, és kéred azt folytatólagosan kezelni a tényleges elhárításig, és igényt tartasz a kötbérre. A jegyzőkönyv felvételére az ügyfélszolgálat köteles, azt ők nem tagadhatják meg, még akkor sem, ha ott helyben ők nem látják jogosnak a panaszod.

[ Szerkesztve ]

(#110810) jeni


jeni
félisten

Ha van ilyen a boxon vagy a monitor tudja e?

HDMI UHD COLOR

Hagyományos monitorok ezt nem tartalmazzák. Ehhez tuneres monitor kell.

(#110811) pjen válasza viralmind (#110807) üzenetére


pjen
félisten

Az a baj, hogy vodának noncs ellátási kötelessége, nem kötelező vele szerződni.Eléggé undorotó, de ez van.A mindig tv,a digi műholdas mindenkinek lehetőség.

(#110812) LouiS22 válasza cocka (#110805) üzenetére


LouiS22
veterán

Azt kellene végre neked is megértened, hogy nem neked szolgáltat csak a cég. De hát mindig csak az "én, én én, nekem ez kell, nekem az kell". Nem kötelező velük/náluk szerződni. Egy lehetőség csak, amire pl. te is úgy tekintesz, hogy ez szerzett jog és NEKED jár és kötelező.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#110813) cocka válasza LouiS22 (#110812) üzenetére


cocka
veterán

:C

Megint azt tudom felhozni mint a múltkor. A balázsos vodás lettem című reklám minden második szava az, hogy JÁR NEKED, RÓLAD szól stb..

Emlékszünk?

A havi díj megfizetése nem jár szerzett joggal? Hogy joggal várhassam el azt, amit eddig képesek voltak ennyi pénzért teljesíteni? Most meg.... vagy igen vagy nem?

Nagyon csúnya dolog elhitetni az emberekkel, hogy csomó minden jár, aztán meg rádöbbenteni őket arra, hogy valójában semmi se jár (nekik), csak a szolgáltatónak a pénzük.

A reklámok sose voltak számonkérhetők a cégeken? Pedig talán a saját terhükön is csökkenthetnének, ha őszintén elmondanák, amit gondolnak a saját termékeikről. Vagy mindent a profit és a versenyelőny érdekében? Költői kérdés, de hányszor lehet szerencsétlen előfizető pofájába hazudni gátlástalanul? Amíg el nem menekül? Hopp máris ott a versenyhátrány, vagy mindig sokkal több hiszékeny jön, akik termelik neki a profitot?

Lehet annyira nem örülünk mi ennek a "Digitális Kánaánnak". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110814) gaborcsu


gaborcsu
csendes tag

Bocsánat ha volt már.
Eddig böngészőben a horizon.tv oldalt használtam. Sehol nem találok a vodafone tv-hez ilyen url címet. Létezik egyáltalán vagy csak android és ios rendszerben használható?

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#110815) vmarci21 válasza cocka (#110805) üzenetére


vmarci21
tag

"eddig miért tudtak csak koaxon keresztül jönni, most mitől jobb, hogy ezt a forgalmat átterelik ethernetre...várjunk csak az új boxok honnan is kapják a netet? Ja a UPC-s modemtől?"

UPC-nek koax hálózata volt, Vodafone-nak már van GPON hálózata is, és Telekom hálózaton is nyújt szolgáltazást.
És ami mindhárom hálózaton működik külön-külön fejlesztés nélkül, az az ethernetes megoldás. Azért ez egy elég jelentős különbség.

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#110816) cocka válasza vmarci21 (#110815) üzenetére


cocka
veterán

Vodafone-nak már van GPON hálózata is

Ehhez nincs egy lefedettségi térkép?

(#110817) Intruder2k5 válasza gaborcsu (#110814) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt keresed? https://tv.vodafone.hu

(#110818) vmarci21 válasza cocka (#110816) üzenetére


vmarci21
tag

Áporka volt a teszt-település, azt követte Apaj, Lórév és Dömsöd, erről volt utoljára hivatalos Vodafone kommunikáció még májusban, azóta akár már bővülhetett is csendben a lista.

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#110819) gaborcsu válasza Intruder2k5 (#110817) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Király, köszi

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#110820) gduck válasza #72445440 (#110797) üzenetére


gduck
addikt

A monitoron csak VGA csati van, a monintor az VGA (köznyelv szerint, mert ugyi a felbontás amit tud már rég nem VGA)! Hogy mivel kötöd össze az LÉNYEGTELEN, a lényeg, hogy BÁRMILYEN monitorral működhet, a GÉP/VGA kari a szűk keresztmetszet ;) :R

#110806cocka: Sima filléres HDMI->VGA ( [link] ) konverter, ott semmit se kell "passzolni :) "

[ Szerkesztve ]

(#110823) zolee001 válasza #72445440 (#110821) üzenetére


zolee001
őstag

A TV boxokhoz immáron sokadjára

Magam részéröl azon szolgáltatókat akik kötelezöen ipari hulladék (STb,Card) használatához kötik a Tv szolgáltatást egyszerüen görénynek titulálom és nem kérem a portékájukat.
A szabvány dvb-c hez nem kell semmi box

(#110824) asdf_ válasza zolee001 (#110823) üzenetére


asdf_
veterán

Oszt' hogyan oldod meg a jogosultágkezelést a szabvány DVB-C-n? Hogyan csinálsz csomagokat? :U

(#110825) vmarci21 válasza #72445440 (#110821) üzenetére


vmarci21
tag

Nagyrészt egyet értünk, de olyanok dolgokat cáfolsz, amit nem is állítottam..

1. Nem Internetről, hanem Ethernet csatlakozóról írtam a box esetén.
2. Pont ezt írtam, hogy a Vodafone bármely ügyfélnél, hálózat típusától függetlenül működő megoldás, az az Ethernet. Az meg gondoltam logikus magyarázat nélkül is, hogy azért használ egyetlen, közös megoldást, egyetlen közös box-al egy szolgáltató, mert így lesz a költsége optimális.
4. Az optika az nálam a tisztán optikai hálózatot, tehát leginkább a GPON-t jelenti. Ha a "last mile" (vagy last 5 méter) koax, akkor felhasználó szempontjából hívjuk nyugodtan koaxnak. TV box szempontjából meg bárhogy nézem, az számít, hogy mi jön be a házba, hiszen azzal kell majd valamit kezdeni, hogy legyen TV adás meg műsor-visszanéző.

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#110826) vmarci21 válasza zolee001 (#110823) üzenetére


vmarci21
tag

Csak a szabvány dvb-c kifejlesztésekor még nem gondoltak arra, hogy az emberek 2021-ben nem csak elő adást akarnak majd nézni, hanem a TV csatornák már lement adásai között is válogatnának. Csak úgy, amikor leülnek a TV elé, mindenféle előkészület (felvétel beállítása) nélkül.

Amúgy meg a CAM (tehát a card) a kódolt dvb-c adások kelléke, és szabványos mint a CAM mind a kódolt dvb-c, így nem igaz az állításod, hogy szabvány dvb-c-hez nem kell semmi. Ez csak akkor igaz, ha kódolatlan dvb-c-ről beszélünk.

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#110827) zolee001 válasza asdf_ (#110824) üzenetére


zolee001
őstag

Szivassuk a usert 1246 féle csomaggal persze igen apróbetüs aszf-ben deklarálva versus digi,kábel tv kell vagy nem az a 1 db csomag aztán abba dugod a kaxot amibe akarod
A jelenlegi (külföldi) mobil szolgáltatómnál 1 db dijcsomag van,korlátlan voice,korlátlan net,nincs tulbonyolitva

(#110828) asdf_ válasza zolee001 (#110827) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, csak tudod, ha a magasságos Diginél HBO-t akarsz nézni, ők is hopp, meglepnek egy dobozzal vagy egy kártyával. Az embereknek meg szükségük van eltérő csomagokra, azoknak viszont ára van, ami nagyjából egységes, viszont ameddig az EU-ban hátulról a harmadikok vagyunk átlagbérben, addig ezt nem lehet rátolni egy az egyben mindenkire, hogy egy kicsit drágább lesz, de csak egy csomagunk van és kész. No meg persze ebből sem tud kimaradni egy kis politika sem, talán mutatóba lehet mellénk még egy ilyen idióta ország az EU-ban, mint a miénk, ahol a ktv szolgáltatónak kötelező közszolgálati csomagot nyújtania, különben a pártszócső hogyan érné el a delikvenseket. Már ennek léte gátolja, hogy egyetlen csomag legyen. 2021--ben remélem azt nem gondolod komolyan, hogy nekiálljon itt a kábelszolgáltató megint sávszűrőzni.

[ Szerkesztve ]

(#110829) zolee001 válasza asdf_ (#110828) üzenetére


zolee001
őstag

Teljes mértékben egyetértek

(#110830) Peltár


Peltár
aktív tag

110820-->110829 ! Köszi srácok. :C
Ezek a hasznos dolgok.Nekem kifejezetten tetszett.
Kenyér és cirkusz a népnek. Köszönöm. Gladiátorok, oroszlánok?
Lehet 20 év után mégis érdemes lenne TV-t nézni? :N

(#110831) kezo0 válasza kezo0 (#110250) üzenetére


kezo0
addikt

Bp. XIII. ker.-ben még most, két héttel a meghirdetett lekapcsolási határidő után is megy az analóg tévéadás. Kiváncsi vagyok, vajon még szept. 24-én is menni fog-e az analóg, amikor a digitális kínálatban több SD csatornát HD változatra akarnak cserélni – mert eddig valahogy úgy képzeltem, hogy az analóg lekapcsolása teremtené meg az utóbbi lépés megtételéhez szükséges plusz sávszélességet…

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#110832) cocka válasza gduck (#110820) üzenetére


cocka
veterán

Azt esetleg tudod, hogy mekkora felbontásra képes egy csak VGA-t (írjuk át DSUB-ra és úgy jó lesz) támogató monitor? Azt tudom, hogy VGA szabvány papíron fullHD-ig van. De hogy ezt a csak DSUB-ot tudó monitorok tudják-e, az egy más kérdés.

a GÉP/VGA kari a szűk keresztmetszet

És mit kell tudnia ahhoz, hogy átmenjen a teszten?

(#110833) cocka válasza #72445440 (#110821) üzenetére


cocka
veterán

A TV adás a mediaboxokhoz eddig SEM csak koaxon jött.

OK jött etherneten is Pest megyében egy tenyérnyi területen. A többségnek koaxon jön.

Az összes mediabox online funkcióihoz

és azoknak mi köze van a tévéadáshoz?

Ez a modem került ki belőlük, gondolom én a hiba+költségforrás+méret csökkentés miatt.

Hiba, ami megintcsak nem a mi problémánk. A régi boxok is azóta működnek furcsán, amióta a voda szoftver update-elt rajtuk. Méret csökkenés? A Pace HD kisebb, mint a bluray lejátszóm, pedig az se nagy.

Azt mondd meg, milyen előnyei vannak a Kaonnak a Pace HD-hoz képest? Kisebb? Kevésbé melegszik vagy mi az, ami miatt egy Pace HD-t méltóságos vodka kérésére kukáznom kéne, de egy Kaon minden további nélkül maradhatna. Egy idő után lebutulásban egyenértékű lenne a kettő, szóval teljesen értelmetlennek tartom a cserét.

régen 2000+2000 ft-ot is be tudtak szedni a HD+felvétel opcióért

Korábban ezt írtam én is, hogy minden kis nüansznyi marhaságért díjat lehetett szedni, most hogy már ezek kvázi alapfunkciók egyszerűen értelmüket vesztették az olyan díjak, amiket csak HD opciókért szedtek.

Meg is lehet nézni, mennyit tud az.

Meg is fogom, csak előtte még meg is kéne rendelni. Aztán majd a kettőt összehasonlítva (vagy inkább hármat) döntök, hogy végül is melyik maradjon. Itt most az a probléma, hogy egyrészt nem értesítettek semmiről, a fentebb/lentebb is hivatkozott pdfben azt állítják (már korábban is idéztem), hogy megkeresik az érintett ügyfeleket telefonon és akit nem tudnak elérni, annak küldenek boxot. Esetemben ez nem történt meg, se email, se postai levél nem jött, hanem egyszercsak random beállított a postás egy csomaggal és később kiderült, hogy a vodkaboxot hozta. Más fórumozók leírása alapján tudom, hogy ezt meg kellett volna előzze egy postai levél, amiben egy négylapos tájékoztató van. Ha ezek tartalmát megismerhetném, már beljebb lennék. A box mellé csak egy lapot mellékeltek, amin előzményekre vonatkozó mondatrészek szerepelnek pl.: "a korábban ismertetett módok közül is választhatsz" Korábban hol?

onnan koax.

Akkor valahol ott lesz a bottleneck, különben már rég 100 felett kéne járnia az uploadnak is.

roskadozik a terhelléstől és már megint jelszint bajok vannak az utcai nodeon, megint jönnek szerelni...

És meddig lesz ez még így? Valamikor véget kéne érjen a reszelgetés. Bp.-ben is azt röhögöm, hogy az elmúlt kb. 30 év alatt egyetlen olyan év nem volt, hogy ne újítottak volna fel valamit.. vagy ha csak azt az egyszerű esetet veszem, hogy 9. ker egy jelentős részén évek óta: dózer... új építésű felhúz.. vagy pl. 13. ker. Váci út környéke az szerintem a következő 50 év alatt sem lesz kész soha.. csak hogy pár aktualitást egyből kiemeljek: M3 felújítás, Dózsa György út - Váci út kereszteződés, Lánchíd, Blaha Lujza tér, Pesti alsó rakpart Kossuth tér környéke stb..

Fizikailag nem tud átvinni HDCP-t a VGA.

Ebben azért annyira ne legyél biztos. Nyilvánvalóan nem tud, mivel nem támogatja, de az ilyen konverterek elképzelhető, hogy a HDCP védett HDMI jel átalakításakor a védett adatfolyamot továbbítják. Így aztán közvetve mégis átjut VGA-ra a HDCP védelem eredménye. Nálam a Pace HD és a HDMI-VGA átalakító esete kicsit más eredményt adott, mint gducknak. OSD minden további nélkül átment, de ezen kívül minden csatornán fekete kép.

Ezt nem tudom hogy lehetséges-e a VodafoneTV esetén de simán elképzelhetőnek tartom, ha valaki egy második monitorral ki tudta trükközni... (Ti írtátok)

Ja arra gondolsz, hogy csak VGA monitorom van, másik meg egy VGA-HDMI-DP-s monitor, a videókártya meg VGA-DVI-HDMI portos, tehát alapból a VGA monitorral nincs kép, de ha a HDMI portra rákötöm a 2. monitort is, akkor van kép, de csak akkor, ha a VGA monitort szoftveresen kikapcsolom.

(#110834) cocka válasza vmarci21 (#110825) üzenetére


cocka
veterán

azért használ egyetlen, közös megoldást, egyetlen közös box-al egy szolgáltató, mert így lesz a költsége optimális.

Az ügyfelek költsége meg maximális. Pl. egy audio extraktor nem két fillér.

(#110835) MadMancs válasza gduck (#110820) üzenetére


MadMancs
veterán

VGA monitor nem is a felbontás miatt VGA. Hanem a technológia miatt. Video Graphic Array. Egy analóg képfeldolgozási technológia. Az tény hogy 640x480 as felbontást is annak hívják, de nem ugyanaz a dolog.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#110837) asdf_ válasza cocka (#110833) üzenetére


asdf_
veterán

Azt mondd meg, milyen előnyei vannak a Kaonnak a Pace HD-hoz képest? Kisebb? Kevésbé melegszik vagy mi az, ami miatt egy Pace HD-t méltóságos vodka kérésére kukáznom kéne, de egy Kaon minden további nélkül maradhatna.

Pl.nem 10+ éves? És tévedésben vagy, a Pace-t nem te kukázod (hiszen nem is a tied, sőt még csak direktben erre szerződve sem vagy), hanem a szolgáltató. Az övé. Te nem Pace-re szerződtél, hanem tv szolgáltatásra, azt pedig megkapod továbbra is.

Az ügyfelek költsége meg maximális. Pl. egy audio extraktor nem két fillér.

Egyrészt marhára nem mindenki használ audio extractort (és ez még egy nagyon finom megállapítás volt), másrészt tessen a tv gyártóknál kopogtatni, akik mind a füles kimenetet, mind a line out kimenetet leradírozták a készülékekről, mert azzal megspórolhattak egy kb. 5 dollár alatti összeget készülékenként.

[ Szerkesztve ]

(#110838) Toth_Jani válasza cocka (#110834) üzenetére


Toth_Jani
őstag

egy audio extraktor nem két fillér
Valóban nem, de szerintem a TV adás az azt jelenti hogy bedugom a Koax kábelt a TV hátuljába és van rajta kép meg hang. (MediaCard)
Természetesen az embereknek lehetnek extra igényei, mint ahogy már többen befizetek űrutazásra is ami nem két forint. (a fillér megszűnt)

[ Szerkesztve ]

(#110839) pjen válasza asdf_ (#110837) üzenetére


pjen
félisten

Ez a Tv dolog jogos.Most vettem Philips8545/12 Tv t és minden hang kimenet megvan rajta, sőt a füles hangereje menűből külön szabályozható.Igaz helyette van üveg és Bt, tehát azért minden megoldható.

(#110840) gduck válasza cocka (#110832) üzenetére


gduck
addikt

ish4d0w már mindent leírt. Köszi az infókat neki. :R

(#110841) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Megjött az új box, ugyebár ezt rá kell kötni a modemre, de a TV lent van, a modem meg az emeleten, ehhez kell ez a jelerősító, de azt a Vodafone már nem tud adni, nekünk kell megvenni. Melyiket érdemes megvenni?

Köszönöm a segítséget.

(#110842) Kicsirics77 válasza plevips (#110841) üzenetére


Kicsirics77
veterán

powerline adapter nem lenne jobb?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#110843) plevips válasza Kicsirics77 (#110842) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

nekem mind1 mi, csak működjön :D

(#110844) Kicsirics77 válasza plevips (#110843) üzenetére


Kicsirics77
veterán

powerline adapter

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#110845) plevips válasza Kicsirics77 (#110844) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

köszönöm rendelek!

(#110846) Kicsirics77 válasza plevips (#110845) üzenetére


Kicsirics77
veterán

mielőtt nekiugrassz lehetőleg a 2 eszköz ugyanazon a fázison legyen, nálam a hálószoba és a konyha között van, ott olyan 75-80MBPs amit tud, nálam új a hálózat, plussz minden kötés wago,ha rossz az elektromos hálózat az nagyban rontja az átviteli sebességet

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#110847) pjen válasza plevips (#110845) üzenetére


pjen
félisten

Azért nézd meg, hogy ugyanarra a fázisra tudod e csatlakoztatni.3 fázisos rendszerben nem biztos, hogy tökéletes lesz.

(#110848) Kicsirics77 válasza pjen (#110847) üzenetére


Kicsirics77
veterán

3 fázison nem is fog menni ez szinte biztos.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#110849) pkaresz válasza Toth_Jani (#110838) üzenetére


pkaresz
senior tag

A két forint is! :)
Azért a fanyalgóknak, megemlíteném a "régi" kor tv nézését a helyi kábeltv rendszerek kitalálóit, s még nem a csillagpontos hálózatra gondolok. S nem kevés pénzért, net nélkül, plusza betárcsázós net.
De persze haladjunk a korral, Warthburg is kevés van, de gurult! :D
Nem vita generálás képp írtam! :R
Nem neked ment János a vége, csak úgy! :R

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#110850) asdf_ válasza pjen (#110839) üzenetére


asdf_
veterán

A Philips kb. az egyetlen, amelyik talán minden tv-jén meghagyta a füles kimenetet. De amikor a két koreai vezeti a piacot, ez sokat nem számít, csak tudatos, előre gondolkodó vevőnek opció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.