Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110151) Peltár válasza MiZo1990 (#110148) üzenetére


Peltár
aktív tag

KÖSZI! :R
Ez már akkor a fekete. Néztem videót róla (összefoglaló, fehér) de emberünknek nem jött össze a bridge mód. Pedig nálam más nem játszik és mennie is kell, menni is fog, más választása nem igen lesz neki ha barátok szeretnénk lenni. Már találtam leírást is átnézem azt is hátha, aztán ha szarabb mint az Ubee jövök sírni. Mondjuk a 300 csomagot azt az is simán vitte volna szerintem. Nálunk itt meg nem hiszem hogy a hálózat többet tudna a maga 16-18 éves eszközeivel. Na de hátha.. :P

[ Szerkesztve ]

(#110152) theooracy


theooracy
aktív tag

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy a Connect Box-on elöl a WPS gombot aktiválni kell valahogy, vagy működik alapból? Egy légkondi wifi egységét szerettem volna csatlakoztatni, de nem hajlandó. Pedig elméletileg egyszerű lenne a csatlakozás: wifi egységen "mode" gombot max 5 másodpercig benyomni, (ekkor a leírtak szerint egy sárga led villog rajta) majd a routeren a WPS gombot megnyomni. De nem működik, nem csatlakozik..... Mi lehet a gond?

(#110154) Apaxp válasza vargalex (#110150) üzenetére


Apaxp
senior tag

Értem amit írsz. Ami miatt én írtam, hogy volt egy cat6-os hálózati kábelem, ami egy öreg laptop csatlakozójába volt beledugva. A lapos gigabites hálókártyával volt megáldva. Az aljzat kicsit kikopott, laza volt és nem volt megfelelő kontakt. Nem is ment csak 60-70 körüli sebesség. Én is először a szolgáltatóra köpködtem, de azért elkezdtem a honi hibakeresést. A csati mozgatásakor érdekes módon helyreállt a sebesség. Elég volt minimális mozdítás.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#110155) villifog válasza #72445440 (#110149) üzenetére


villifog
tag

Nálunk router módban van az int. modem, egy kicsit eldugottabb helyen, és van egy TP-Link gigabites switch, amiről vezetéken használunk mindent. Az asztalomon van a switch, ráadásul pont úgy, hogy lássam a kapcsolati sebességeket. Nem is szoktam belépni a modem oldalára, csak igen ritkán, csak azért, hogy milyen az jel/zaj, (nem igen szokott 43-nál rosszabb lenni). Nekem nagyon bejött ez a felállás, Azonnal észre lehet venni a csatlakoztatott eszközök sebességét.
Mondjuk mi szereltük lakáson belül a teljes koax és utp hálózatot.
Az azért furcsa dolog, hogy nem nyúlt a fórumtárs semmihez, és telefonálás után egyből emelkedett a sebesség. Szerintem a "nálunk minden jó, semmi probléma", a szolgáltató részéről valószínűleg nem mindig lehet helytálló. Gondolom amúgy is ellenőrizte legalább két gépen.

[ Szerkesztve ]

(#110156) vargalex válasza Apaxp (#110154) üzenetére


vargalex
félisten

Ez az eset a hálózati eszköz hibája, de akkor sok a retransmit (azaz elveszett és emiatt megismételt csomag).

Alex

(#110157) woodworm válasza Peltár (#110151) üzenetére


woodworm
veterán

Mert így nem fog igazán működni, csak a lease time lejártával. Modem üzemmódra váltáskor érdemes áramtalanítani minden készüléket (modem, saját router, pc) és sorban bekapcsolni őket, mindig megvárva, hogy a kapcsolat felálljon.
Az ip-cím váltós videójában is amatőr a magyarázat.

(#110158) theooracy


theooracy
aktív tag

Nos, megtaláltam a box beállításokban a gomb aktiválva van és nem PIN -re van állítva a kapcsolódás, hanem a gomb megnyomására....

(#110159) Pharaoh


Pharaoh
aktív tag

Hi!

Vodafone TV boxnak kell az internetes kapcoslat lanon folyamatosan, ha nem érdekelnek az interaktív dolgok, vagy csak elég csak beüzemeléshez netet adni neki?

(#110160) MadMancs válasza Pharaoh (#110159) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia.
Kell neki folyamatosan. Netről szedi epg és a jogosultságokat is. Net nélkül pár órát üzemképes csak, utána nem lesz jogosultság egyik kódolt csatornához se.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#110161) #15041568


#15041568
törölt tag

ugyfelszolgalat.hu@vodafone.com

Kedves Upc/Vodafon..!
00****** ügyében irok. Korlátozott a szolgáltatás több mint 72 órája.
Körülbelül 5.000 forintot keresnek.
Péntek óta, mikor is egy SMS-ben tájékoztattak. Ez a kommunikációs platform már nem túl elterjedt.
Pénteken átutaltam Önöknek 10.000 forintot.
Annak ellenére, hogy havonta majdnem 4000 forintot utalok önöknek az internetszolgáltatásért. Ami nem működik.
Viszont bejelentkezve a profilba ma este láttam, hogy a szolgáltatásom havidija a honlapjuk szerint 1600 forint körül van.
Azaz hosszú idő óta havonta 2x annyi pénzt fizetek Önöknek. Ennek és az átutalt 10.000 forint ellenére, az átutalástól számitott több mint 72 órája nincs szolgáltatás .
Pénteken átutaltam külön 10.000 forintot ügye, fő a békesség.
Valamint január 6-án szintén volt valami hasonló problémájuk, elveszitette a könyvelés a valamit, mikor is hasonlóképpen rendeztem az ügyüket.
Január 6-án is átutaltam az immár dupla havidijon felül 10.000 forintot.
Az egész helyzetben a legviccesebb, hogy 2021.****-én **** forint túlfizetést kommunikáltak és jelenleg a honlapjuk szerint nincs befizetetlen számlám [0.]
Összegezve:
évente ~ 42.000 forintot fizetek önöknek, pedig ~19.000 forintot kellene
ezen felül még 20.000 forintot, mert elveszitenek dolgokat a könyvelőik
évi 20 helyett 60.000 forintot kapnak és nincs internet és SMS-eket küldözgetnek, a honlapjuk kapcsolati menüpontját korlátozzák és 4 napja nem veszik fel a telefont.
Kérem mielőbb kapcsolják vissza az internetet, mert így nem tudom lemondani. Vagy spórolják meg nekem a visszakapcsolási dijat.
Valamint a 70*****os telefonszám szerződés megszüntetését is kezdeményezni szeretném.
Kérem hivjanak fel, ha hazaértek a nyaralásból!
00****/70****

[ Szerkesztve ]

(#110162) #15041568


#15041568
törölt tag

ja és a https://www.vodafone.hu/ugyfelszolgalat/kapcsolat URL-t szkripttel korlátozzák, bámulatosan, túlmelegszik a gép, egyszer már leállt. 4 böngésző sem boldogul.
Valamint e-mail cim nincs megadva, csak a mesterségesen ellehetetlenitett form.
Nézzenek már fel a digi honpapjára, keressék a kapcsolat menüpontot. És lepődjenek meg, van e-mailcimük 2021-ben. Hogyan csinálhatják? Bámulatos hol tart a tudomány.

(#110163) popey37 válasza #72445440 (#110149) üzenetére


popey37
addikt

a lényeg a lényeg: szar volt a netsebességem, minden alap dolgot megnéztem, utána telefon a vodához, náluk minden rendben, nálam van a hiba. megbeszéltük, hogy jön szerelő. a telefonbeszélgetés után hirtelen magától megjavult a netsebességem. de csak időszakosan, igaz már nem esik 100 alá, de 100-200 között van jelenleg.
Ahogy a betolt képen is látszik.
a " beszólás" meg erre reakció:
vargalex hozzászólása:
De mégsem 67 Mbps-t... Azt nem magyarázza a 100-as LAN. Persze kérdés, hogy a kolléga vezetéken mért-e egyáltalán.

vadi új az egész rendszer: router, kábel. 3 hete cserélték és elvileg be is állítottak mindent.
a gépemben 2,5 Gbites realtek ethernet vezérlő van ami hibátlan. van egy másik gépem is itthon, azon is tesztelve volt a sebesség, ugyanezek a problémák jelentkeztek.
erre irtam, hogy nem vagyok kezdő, az alap lépéseken már túl vagyok.
általában meg tudom oldani a számtech problémákat, ritka ami kifog rajtam, ez most ilyen.
szerintem még nem posztoltam itt nálatok. eddig nem volt rá szükség.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#110164) Peltár válasza woodworm (#110157) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi a jó tanácsot abból soha nem árt! Ha hibátlan a készülék amit kapni fogok, és a központ sem bénázza el, rajtam nem fog múlni a dolog, olvasni, gyakorolgatni sem vagyok lusta. Nem tudom ez a csoda legalább az UBee uborka szintjét eléri e ha igen nem lesz gond.
Ott is rögtön bridge mód, wi-free kilőve, Asus router rajta, évek óta még a menüjét sem láttam.
Ha hiba volt az mindig kizárólag a szolgáltató felőli oldalon. Általában fő optikai kábel átvágása, központ leégése 1-2-3 napok. De lekopogom 99%-ban jó. 300 csomaghoz meg nagy csoda nem fog kelleni. Gyorsabb meg nem kell, jelenleg nincs miért.

(#110165) kezo0 válasza Peltár (#110164) üzenetére


kezo0
addikt

Az új HGW-n legalább a wi-free kilövésével nem lesz gond. ;)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#110166) Peltár válasza #72445440 (#110153) üzenetére


Peltár
aktív tag

Igen neve van Compal CH7465VF csak még modem nincs, aztán majd nyugtával dicsérjük a napot. Igen megnéztem a videót a sima fehér verzióról ami 5 évvel ezelőtt készült, nekem addig volt a lényeg hogy van Bridge mód, amit én állíthatok és nem a szolgáltató oldalán kell a My Vodafon online felületen állítani mint egyes országokban, illetve nem a szolgáltatót kell
csesztetni érte, hogy routert szeretnék rá kötni mint 20 év alatt mindenre ami internet volt itthon. Most még UBEE Uborka EVW3226EU van itthon, ConnectBox még nem volt, most sem kértem a 300 nethez minek, de ha van olyan jó mint az EVW3226EU akkor jöhet, fél napot elszórakozhatok a csúcstechnológiával, aztán ennek sem leszek kíváncsi a menüjére vagy 5 évig mert rendesen kell tegye a dolgát. A többit meg a routerem megoldja.
Néztem a Vodánál leírást teljes, angol nyelvűt de, az nem volt, vagy nem találtam. De már van máshonnan.

(#110167) Peltár válasza villifog (#110155) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ez jó megoldás, tetszik , csak nincs switch itthon, (melóba volt anó 2-3) na jó nem egy nagy durranás, de vannak routereim azokkal simán elvagyok. A fő net az úgy is kábeles az asztali gépbe, a wifi meg telóhoz néha. A kábelezést szintén magam. Oszlopról meg új kábel 3x árnyékolt.
" A nálunk minden jó"-nak kábé a harmada igaz. Vannak érdekes történeteim ügyfélszolgálatokkal kapcsolatban, többel is, de aki régen netezik és máshol is felügyelgeti netet azok mind hetekig tudnának mesélni. Persze mindig vannak örömteli kivételek. Tisztelet nekik.

(#110168) Peltár válasza kezo0 (#110165) üzenetére


Peltár
aktív tag

A kis dolgoknak is örülni kell, a mai világban... :B

(#110169) MiZo1990 válasza #15041568 (#110161) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Öhm, ok. :C

(#110170) villifog válasza Peltár (#110167) üzenetére


villifog
tag

Régebben, az elején még nagyon Wifi párti voltam. Ez teljesen megváltozott, csak vezetékesen használunk inkább mindent. Szeretünk asztali gépet használni (régebben laptop párti voltam, ez is teljesen megváltozott). A nagyobb képernyő is hasznos, ha már nem fiatal az ember fia, és már nem olyan a szeme mint régen.
A technokol és az uborka szerintem egy stabil készülék. Remélem az új berendezéssel sem lesz problémád. Szerintem a nagy előrelépés az lenne, ha minden előfizetőhöz optika menne, ez a lépés már nem halasztható sokáig, ezt a Vodafone-nak is rövid időn belül meg kell lépnie, különben ez a régi technika előbb-utóbb csak a hátrányára válik. Sajnos nagyon sok pénzbe kerül a fejlesztés, és nem biztos, hogy rentábilis lenne a közeljövőben, már csak abból a szempontból, hogy elég nagy volumenű a családi-házas bekötés, és sűrűn lakott panelekben már kevesebb az előfizető. Meg valljuk be, hogy a havi-díjak nekünk mint előfizetőknek nagyon soknak tűnnek, de azért egy fejlesztéshez ezek nem elegendőek. Azt meg látjuk, hogy hibák is előfordulnak azért szép számmal.
Az lenne célravezető, ha koax hálózat már csak lakáson belül lenne.

[ Szerkesztve ]

(#110171) cocka válasza vargalex (#110150) üzenetére


cocka
veterán

Az 54 megabites g-s wifi gyakorlati maximuma kb. 20 megabit. Alulról verdesi a 20-at, de inkább kevesebb. 20-nál többet nem lehet kihozni belőle.

(#110172) vargalex válasza cocka (#110171) üzenetére


vargalex
félisten

Írtam én valami mást???

Alex

(#110173) Miska0330


Miska0330
tag

Elméletileg ma lesz az analóg TV adások lekapcsolása. Szerintem számítani lehet majd sebesség javulásra. De ez sem biztos.

(#110175) kabelmania27 válasza Miska0330 (#110173) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha felkapcsolnak letöltési csatornákat javulni fog a sebesség.
Amennyiben megírod milyenek a modemértékek meg tudjuk írni, hogy kell-e szakadástól tartanod.

(#110176) cocka válasza Miska0330 (#110173) üzenetére


cocka
veterán

Hol?

(#110177) MiZo1990 válasza cocka (#110176) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Vótmá, de tessék:
Budapest, központi fejállomás (területei: I., II., IV., V., VI., VII., VIII., IX., X., XI., XII., XIII., XIV., XVI., XVII., XVIII., XIX., XX., XXI. Kerületek, Víg utcai lakópark
Budapest, Törökvész fejállomás (II. kerület)
Budapest 2 (Ungvár) fejállomás (területei: Agárd, Baracska, Budapest Xll. ker., Budapest XlX. ker, Budapest XXll. ker., Dinnyés, Ercsi, Erdőkertes, Gárdony, Gödöllő, Kerepes, Kistarcsa, Mogyoród, Nagytarcsa, Őrbottyán, Szada, Százhalombatta, Tárnok, Velence, Üröm, Halásztelek, Leányfalu, Pilisszentlászló, Szentendre, Budakalász, Pomáz, Pilisborosjenő, Gyúró, Kajászó, Martonvásár, Tordas, Budaörs, Kelenvölgy, Budapest lX. ker, Budapest X. ker., III. ker. Platánliget lakópark, VIII. ker., X. ker. Körösi u.-i lakópark, XIV. ker. Paskál lakópark, VIII. ker. Jázmin lakópark, IX. ker. Márton u.-i lakópark, Bokréta u.-i lakópark, XI. ker. Nádorliget lakópark, XIII. ker. Semiramis lakópark, Diósd, Kápolnásnyék)
Fót fejállomás (területei: Fót, Göd, Csömör, Isaszeg, Kisnémedi, Püspökszilágy, Mogyoród-Szentjakab parkfalu, Galgagyörk, Galgamácsa, Váckisújfalu, Vácegres, Rád, Penc, Acsa, Csővár, Püspökhatvan, Aszód, Iklad, Domony, Verseg, Dunakeszi, Sződ, Sződliget, Szendehely, Katalinpuszta, Csörög, Nógrád, Berkenye, Diósjenő, Vácrátót, Váchartyán, Vácduka, Őrbottyán, Csomád, Vác, Gödöllő)
MTT Monor fejállomás (területei: Alsónémedi, Bénye, Bugyi, Dabas, Ecser, Felsőpakony, Gomba, Gyál, Gyömrő, Inárcs, Kakucs, Kóka, Maglód, Mende, Monor, Nagykáta, Ócsa, Örkény, Pécel, Péteri, Pusztavacs, Sülysáp, Szentlőrinckáta, Táborfalva, Tápióbicske, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Tatárszentgyörgy, Tóalmás, Újhartyán, Újlengyel, Üllő, Úri, Vecsés)
Biatorbágy fejállomás (területei: Biatorbágy)

(#110178) Peltár válasza MiZo1990 (#110177) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ez Voda specifikus, vagy valami Vodán kívüli országos ami minden analóg TV adást érint?
Én nem nézek TV-t, de a falum az általad felsoroltak között van.
Esetleg anyust érínthei, akkor meg harckészültség

(#110179) cof válasza Peltár (#110178) üzenetére


cof
veterán

Vodafone. Analóg földfelszini TV sugárzás már 2013-ban megszünt.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#110180) Peltár válasza cof (#110179) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi! Akkor anyámat nem érinti, mekkora mákom van. DVB-2T- re lett neki cserélve utoljára Mindig TV. Nálam meg UPC-Voda vonalon csak Internet, nem követem a TV fejleményeket, de ha gond van engem zargatnak vele. Akkor a Voda csak most kapcsolja le az analóg TV adásokat a rendszerén belül? ;] Az itt ezer éve volt téma hogy lekapcsolják. :C
Ez nektek azért most jó hír vagy sem? Remélem jó!

[ Szerkesztve ]

(#110181) cof válasza Peltár (#110180) üzenetére


cof
veterán

Jó hír mert a felszabaduló helyre bekerülhet más csatorna vagy nagyobb sávszélességnövelés felfele irányba.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#110182) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!

Másnak is van Budapesten a 8. kerületben internet problémája? Tegnap óta gyakorlatilag annyira gyenge, hogy akár híreket, akár e-maileket, alig, nagy nehézség árán tudok megnézni. Online játszani, beszélni pedig egyáltalán nem tudok.
Elhúzódó probléma, augusztus elején is volt kint egy szerelő, a lakáson belül rendben talált mindent. Rendkívül bosszantó, hogy gyakorlatilag használhatatlan ilyen sűrűn, ilyen hosszú időre.

(#110183) Rage47 válasza citkar (#110182) üzenetére


Rage47
veterán

nálam oké
1x volt 1 napig leállás (pont home office-ban voltam), amikor ügyfélszolgálati átállásuk volt 1 hónapja vagy mikor

(#110184) Peltár válasza cof (#110181) üzenetére


Peltár
aktív tag

Na ennek örülök, hátha nektek valami jó fog kisülni ebből, az az érdekes hogy az én falumban is most fogják lekapcsolni a fenti lista szerint, nálam meg most a héten jön ki új modem
a 240 csomagomat felviszik 300-ra. nem mintha nagyon izgatna, de ha nem vállalom a 150 csomagot kapom a 150-es árában.
UBEE Uborka EVW3226EU ezt cserélik le közben erre Compal CH7465VF
lehet csak véletlen egybeesés, bár én nem rendeltem semmit csak megszűnik a 240-es
csomag.

(#110185) cocka válasza MiZo1990 (#110177) üzenetére


cocka
veterán

Jó ezt eddig is tudtam. Következő településlista mikor lesz? LOL

Mert ebben a rostában csomó település nincs benne.

(#110186) MadMancs válasza cocka (#110185) üzenetére


MadMancs
veterán

Katt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#110187) cocka válasza MadMancs (#110186) üzenetére


cocka
veterán

Ja igen erre is emlékszem. Már közelednek, de még mindig vagy 100 km-rel arrébb vannak. Kerülgetnek, mint macska a forró kását. :D

(#110188) cigam


cigam
félisten

Vége(?) a kálváriának

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#110189) woodworm válasza cigam (#110188) üzenetére


woodworm
veterán

Mivel ez a vezetékes topik, nincs!

(#110190) cigam válasza woodworm (#110189) üzenetére


cigam
félisten

Hát pont ezaz! Azt írják benne, hogy eddig a mobilos részleget szivatták, most jönnek a vezetékesek!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#110191) popey37 válasza cigam (#110188) üzenetére


popey37
addikt

elmondanám, hogyazért volt a vodával jó tapasztalat is, amit eddig más szolgáltatónál nem tapasztaltam:
volt egy 3 napos netkiesésem az átállás miatt, nem idegeskedtem, mert előre értesítettek emailban. viszont rá két hétre kaptam egy emailt, hogy kötbért fizet a vodafon a kiesett szolgáltatás miatt.

"A kötbér összege = (a) * (b) * (c) = 2 nap * 763.52 Ft/nap * 8 = 12216 Ft"

havi 8000-et fizetek a netért, a kötbér amit visszafizetnek a másfélszerese 3 napra.
:C :C

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#110192) ates2


ates2
senior tag

Engem DNS feloldás lassúsága idegesít,hiába goggle dns,olyan mintha külföld fele néha lassabban menne.

(#110193) RudiLicenc válasza ates2 (#110192) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

CloudFlare DNS szerintem a leggyorsabb.

Üdv!

(#110194) citkar válasza Rage47 (#110183) üzenetére


citkar
addikt

Nálam is volt július végén probléma, akkor jeleztem, augusztus 5-én kijött is szerelő. A lakásban érdemi problémát nem talált, de mivel akkor megfelelően működött minden, gyanús volt, hogy nem nálam volt a gond, azért kicserélt egy elosztót, meg a ügyködött még valamit a doboz és a kábel toldásánál valamit.

Tegnap óta viszont nagyon rossz, most éppen döcög, de maikor a PH-t egyáltalán nem tudom megnyitni, a telefon azt írja a WiFi-n, hogy nincs internet, akkor használhatatlan.
Ma a bejelentésemre azt mondták gyenge a modemnél a jel és szeptember 20-i dátummal tudnak szerelőt küldeni. Mondtam, hogy jöhet ide hozzám, de ebben a hónapban is járt már itt egy és nem biztos, ez a megoldás. Hát maradt a ratyi net. Lehet váltanom kell, ah lejár a hűség.

(#110195) Menotti válasza cof (#110181) üzenetére


Menotti
aktív tag

Konkrétan az 1000/40 csomagot fogják majd adni.Szóval a feltöltés nem sokat emelkedik majd...

(#110196) Peltár válasza cigam (#110190) üzenetére


Peltár
aktív tag

Nem jól értelmezed, :-) Mivel mobiltelefont többen használnak mint vezetékes internetet, ezért eddig a mobilos problémák megoldása került előtérbe. Mivel ezek a problémák 99%-ban
elhárultak, ezért Mordor figyelő szemét a vezetékes szolgáltatások és ügyfelek felé fordítják.
Pénz, Paripa, Fegyver. = Fokozott figyelemmel fordulnak a vezetékes szolgáltatásokban előforduló hibák megoldására, a fejlesztések felfuttatására.
Ja és ugye tudod, hogy tudják hogy hol laksz. ;)

(#110197) kabelmania27 válasza citkar (#110194) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyenek a modemértékek? Ha megnézed milyen osztó van bekötve és van-e (Fam/Attenuator) feliratú csillapító meg tudjuk írni, hogy javíthatóak-e az értékek.

[ Szerkesztve ]

(#110198) Dugos


Dugos
tag

Szép estét!

Mai napon frissen cserélt modemet a vodafone. Régi fehér cb ment, új ch7465vf jött. Igenám, de ezt nem tudom modem módba állítani, hogy asus mesh routereket köthessek rá. Mindenképp csak modem módban használnám.., de nem látom a beállítást. A technikus azt mondta be lehet állítani, nem kell telefonálni.. kép van egyébként hozzá valahol valami rendes használati útmutató? Nem az a gagyi internetes vacak..
Előre is köszi a segítséget!

Üdv, D.

(#110199) kabelmania27 válasza Dugos (#110198) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
1270-es számon kapcsoltasd ki az ipv6-ot, utána lesz modem üzemmód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.