Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110651) MadMancs válasza #15041568 (#110618) üzenetére


MadMancs
veterán

Se IE, se Chrome nem használok. Hulladék mindkettő.
Csak FF mobilon és telón is, megfelelő védelem és szűrés mellett. Szóval nem teljesen értem mondanivalód.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#110652) Peltár válasza gduck (#110650) üzenetére


Peltár
aktív tag

Én csak leírtam mi történt, mert van aki esetleg nem tudja.Engem az ilyen kábelátvágások nem zavarnak, persze hogy előfordult régebben meg elő fog ezen túl is. Ezeken kívül nekem stabil a rendszer. Ép dicsérgettem a héten, hogy nálam csak az ilyen kábel átvágos problémák vannak, meg leégett a központ Szentendrén. Erre három napra rá... :K
Ez úgy 99% nem a szolgáltatón múlik. Ez van.
----
Ellenben ha mondjuk mint ma, az ügyfélszolgálaton személyesen megígértek valamit és az nincs betartva, illetve maga az ügyintézés sem előírás szerint zajlik, pedig apró cseprő dolog és csak az ügyintéző trehánysága, leszaromsága az ok, az már felettébb bosszant, jobban mint ha nincs 1 napig net. Az hogy én ma elnéző voltam, náluk, csak azért volt, mert egyedül volt az ügyfélszolga és mások is vártak rá, ezért fogadtam el amit ígért, hogy ma később átküldi amit még ott meg kellett volna kapjak, egy sima igazolás, ami nélkül el sem engedhetett volna. Bíztam az adott szavában, most majd hívogathatom, vagy mehetek vissza, vagy még le is tagadhatja a történteket. Na ez az amit nem fogok tudni elfogadni, pedig tudom hogy létező dolog.

Az igazán fontos katonai rendszerek fő részei háromszorozva vannak ;)
Az internet is katonai rendszer volt, csak ez lett belőle. De ez is sokkal jobb mint a betárcsázós korszak, 14.4 modem, vagy a betegesen lassú ADSL.

[ Szerkesztve ]

(#110653) TZ/X


TZ/X
csendes újonc

Sziasztok. 8.-án délelőtt a Voda beüzemelt nálam egy net csomagot
CH7465VF modemmel. A munka átvétele után még minden frankón ment, de
estére behalt a dolog. A VODAFONE.HU neveket még feloldja a DNS, de
ténylegesen elérni már csak a modem regisztrációs oldalt lehet, minden más netes címet elérhetetlennek mond a böngésző. (A TV vétellel nincs gond.) A biztonság kedvéért regisztráltam még egyszer, de semmi nem változott. A telefonos hibabejelentőt nem tudom elérni (...hívjon később...), emilben leadtam a hibát, de mostanáig érdemi választ nem kaptam. Van valami tippetek, hogy mi okozhatja a problémát, mit nézzek meg a modem
webes felületén, esetleg hogyan tudnám magam megoldani a dolgot?

(#110654) kabelmania27 válasza Peltár (#110638) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Mindkét modemmel rendben vannak az értékek, javultak az értékek az új modemmel mert alacsonyabb a feltöltés, és kicsit magasabbak a letöltési értékek, nincs sok javíthatatlan hibás csomag ezért nem kell szakadástól tartanod, jelenleg 15 ds csatorna van, analóg tv adások megszüntetése után előbb-utóbb 24 lesz.

(#110655) kabelmania27 válasza TZ/X (#110653) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Melyik netcsomagra fizettél elő?
Amennyiben nem találod a modem oldalán a modem (bridge) üzemmódot ügyfélszolgálattal kapcsoltasd ki az ipv6-ot. Ha megírod, hogy milyenek a modem jelszint értékek meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.

(#110656) Gyzmo válasza TZ/X (#110653) üzenetére


Gyzmo
csendes tag

A telefonos elérhetőség folyamatosan elmondja, hogy hívjon később. Ezzel nem kell foglalkozni, csak egy kicsit várni kell, és később már ki lehet választani a hibabejelentést a telefonos menüpontokban (utána lehet, hogy sokat kell várni sajnos). Szerintem ez lenne a leggyorsabb.

(#110657) Tomiii258


Tomiii258
tag

Most már több, mint 1 hete (szept 1 vagy 2 óta egész pontosan) a Vodafone/UPC otthoni net napi 4-szer/5-ször szakad és amíg a router újra nem csatlakozik (2-3 perc) addig nincs net. Munka vagy akár csak filmezés közben ez rohadt idegesítő, főleg, hogy másfél hete folyamatosan ez megy.
Viszont pont emiatt kezdtem el gyanakodni, mert nem hiszem el, hogy ennyi idő alatt nem kaptak már egy csomó bejelentést és talán nálam van valami probléma, pl a szakadások nem is szakadások, hanem a 3 és fél éves Connect Box random újraindulásai...
Ezt hogy tudnám kideríteni?

Vagy másnál is jelentkezett ez a dolog (Bp IX. kerület külső része)?

Tomiii258

(#110658) kabelmania27 válasza Tomiii258 (#110657) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod, hogy milyenek a modem értékek meg tudjuk írni, hogy az értékek rendben vannak-e.
Amennyiben megírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító meg tudjuk írni, hogy milyen a bejövő jelerősség.

(#110659) TZ/X válasza kabelmania27 (#110655) üzenetére


TZ/X
csendes újonc

Hali, most nem vagyok a delikvens masina közelében, de valamilyen 500-as csomag+TV. A dobozt anno már átállítottam modem módba, miután vissza kellett szerelnem az előző szolgáltató cuccát, hogy legyen netem. A downstream jelszintek 3-6 között voltak. Arra emléxem, hogy a táblázatban minden csatornánál 'Locked' érték volt az egyik oszlopban. Ez normális?

(#110660) TZ/X válasza Gyzmo (#110656) üzenetére


TZ/X
csendes újonc

Köszi, gyűjtök egy kis lelkierőt, aztán megpróbálom...

(#110661) kabelmania27 válasza TZ/X (#110659) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ez normális. Letöltési értéknél jó a 3-6, de szükség lenne az snr értékekre és a feltöltési értékekre is.

(#110662) loulou válasza Tomiii258 (#110657) üzenetére


loulou
kezdő

Szintén Connect Box, IX. kerület külső része, de minden rendben.

(#110663) TZ/X válasza loulou (#110662) üzenetére


TZ/X
csendes újonc

Letöltés jelerősség most 2-3 dBmV, SNR 37 dB minden csatornán, fel 46-47 dBmV.

(#110664) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek rendben vannak.
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.

(#110665) TZ/X válasza kabelmania27 (#110664) üzenetére


TZ/X
csendes újonc

3DSS3U van ráírva, 1 be, 3 ki port. Csillapítót nem látok.

(#110666) kabelmania27 válasza TZ/X (#110665) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ellenőrizd, hogy a modem a kisebb (-4dB-s) csillapítású kimeneten legyen, és a bejövő kábel az in-ben legyen.

(#110667) TZ/X válasza kabelmania27 (#110666) üzenetére


TZ/X
csendes újonc

A modem jó helyen van. A bejövőt én nem tudom biztosra mondani, mert egy átmenő vezetékbe lett betéve az elosztó, de a szerelő megvizsgálta, és azt mondta, becsszóra jó helyen van, azóta pedig senki nem piszkálta. A kábelen levő két TV így gond nélkül megy. (Ja, és a szerelés után közvetlenül még a net is ment.)

[ Szerkesztve ]

(#110668) Fruityloops


Fruityloops
tag

Valakinek van valami infója, hogy mikor óhajtják végre küldeni azt a számlát, amit 15 napja kellett volna, azaz az előző havit..? Mert még pár nap és az e havi is elkészülne nálunk már 19.én lassan..azt lassan két havit fognak számon kérni az emberen vagy mi. :((

(#110669) kabelmania27 válasza TZ/X (#110667) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ellenőrizd le, hogy nem lazultak-e ki az F csatlakozók osztónál és a modemnél.
Vezetékes kapcsolattal teszteld, hogy jól töltődnek-e be az oldalak.

(#110670) TZ/X válasza kabelmania27 (#110669) üzenetére


TZ/X
csendes újonc

A csatlakozók szorosnak tűnnek. De milyen oldalakat milyen vezetékes kapcsolattal teszteljek?

(#110671) mad823 válasza Tomiii258 (#110657) üzenetére


mad823
őstag

Mármint saját routert használsz? Nálam anno a CB wifi része játszott hasonlót, de saját routerrel hibátlan.

(#110672) Tomiii258 válasza kabelmania27 (#110658) üzenetére


Tomiii258
tag

Hű, őszintén szólva ebből nem sokat értettem :DDD

Milyen értékekre gondolsz? Esetleg hálózati naplóra?

Amúgy az egész rendszer teljesen gyári vodafonos (vagyis UPC-s volt még mikor előfizettem), szerintem a koax elosztó is tőlük van. Nem használok saját routert, csak a UPC ConnectBox-ot Wifire meg a TV-hez a szintén UPC-s set-top boxot.
Hót alap minden, nincs semmi extra és 3 és fél évig semmi gond nem is volt vele, most meg anélkül, hogy én bármihez hozzányúltam volna elkezdte ezeket a szakadásokat vagy újraindulásokat.

Azért a koax elosztóról dobok fel egy képet, ha már kérdezted, bár nem tudom, hogy ettől okosabb lesz e bárki is: [kép]

Tomiii258

(#110673) TZ/X válasza kabelmania27 (#110669) üzenetére


TZ/X
csendes újonc

Kösz, közben sikerült elérnem a Voda hibabejelentőt, és alig egy óra alatt ;) sikerült is megtalálni a hiba okát. Valamit elírtak valamelyik nyilvántartásukban, és náluk nem egyezett a modem MAC- és sorozatszáma a valódival, ezért úgy kezelte a rendszer, mintha még nem lenne regisztrálva. :W

(#110674) asdf_ válasza Fruityloops (#110668) üzenetére


asdf_
veterán

A fizetendőt félrerakod(tad), majd megjön, majd befitzeted. Továbbra sem értem az aggódást... :U

(#110675) gduck válasza Peltár (#110652) üzenetére


gduck
addikt

"Az internet is katonai rendszer volt, csak ez lett belőle."

Hát én az Arpanet-et tartom a "forrásnak", az meg kutatói hálózat volt :D

(#110676) vlevi válasza gduck (#110675) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mindkettőtöknek igaza van, tudományos intézetek kozotti hálózat volt, de a védelmi minisztérium hozta létre.

(#110677) Peltár válasza kabelmania27 (#110654) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

(#110678) Peltár válasza gduck (#110675) üzenetére


Peltár
aktív tag

a DARPA :K által létrehozott ARPANET, az egyetemek és a fontosabb intézmények központi számítógépei között teremtette meg a kapcsolatot.ARPANET eredetileg a Védelmi Minisztérium hálózata volt.Mivel azonban a hálózatot csak a Védelmi Minisztériummal szerződésben álló intézmények használhatták, azaz akik a katonaságnak fejlesztettek, ezért megoldást kellett keresni a többi egyetem számára is. 1983-ban, amikor a hálózatról leválasztották a katonai jellegű részt ez lett a MILNET , innentől lett "internet" az ARPANET. 1980-as évek vége felé a N.F.S létrehozta az NSFNET hálózatot, amely az ARPANET-et váltotta fel. Maga az ARPANET 1990-ben megszűnt. :DDD Aztán jöttek a telefonos betárcsázós, majd a
külső modemes pl 14.4 lehetőségek. A jó öreg US Robotics. Én már csak a SkyNet-re várok, hogy öntudatra ébredjen, talán önjavító....

[ Szerkesztve ]

(#110679) cocka válasza Tomiii258 (#110672) üzenetére


cocka
veterán

3 és fél évig semmi gond nem is volt vele, most meg anélkül, hogy én bármihez hozzányúltam volna elkezdte ezeket a szakadásokat vagy újraindulásokat.

Konklúzió: Nem a te hibád!

(#110680) Peltár válasza Tomiii258 (#110672) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ha újra indul akkor az összes led is pislog Nálam fekete CB van az újabb, de ha kikapcsolom, bekapcsolom az összes led elsőre piros, utána a wi-fi zölden világít, a földgömb ami zöld és villog, ha megvan a kapcsolat folyamatos zölden világít. Ha szolgáltatói probléma van mint a napokban volt akkor a a zöld földgömb folyamatosan villog. Ha azt akarod megnézni hogy újra indul e vagy csak szakad, lagol, dobálja a csomagokat akkor keresősáv CMD itt
beirod Tracert www.vodafone.hu kapsz 4-5 hasonló sort mint ez.
atv-89-133-166-2.catv.broadband.hu [89.133.166.2]
Ahol megkapod az első ip címet az leírod. Aztán pingeted a ping paranccsal a parancssorban példáúl ping 89.133.166.2 -t (a "-t" paraméter fontos) ezt hagyod folyamatosan menni akár egész nap itt látni fogod ha szakadásod van, rövidebb kimaradások amit nem is vennél észre. Ez az első ip cím a hozzád legközelebb lévő vodafonos eszköz a lényeg elsőre az lenne hogy idáig folyamatos legyen a kapcsolat, lehet hogy idáig minden csomag el is megy vissza is jön mégis eltűnnek a weboldalak stb. Ha eddig a pontig nincs szakadás akkor nem a te eszközöd a rossz, ellenben ha villognak a ledek mintha újraindítanád, áramtalanítanád a modemet, majd visszajön minden, akkor vagy modem hiba vagy táp hiba. Elsőre azt kel tudnod eldönteni hogy újraindul e a modem mintha x percenként kimarad az áram, vagy a szolgáltató házon kívüli eszközein van hiba. Próbaképpen nézd meg ha lekapcsolod neki az áramot 10s múlva vissza és milyen az, hogy néz ki amikor 100%-ra már magához tér a modem (router) ez lehet 3 perc is akár.
Ha ezek mind mennek a modem admin oldalán is tudsz pingetni. Illetve itt vannak a letöltési és feltöltési értékek ami Kabelmania27 kért. Ide admin név és jelszó kell. amit vagy tudsz, vagy a modemre rá van írva ha nem lett változtatva. A letöltési értékeket és a feltöltési értékeket képben lemented ide bemásolod, belinkeled mint mások. Így hirtelen ennyi.

(#110681) gduck válasza Peltár (#110678) üzenetére


gduck
addikt

Áhh, mindent a fejlesztést a hadsereg pénzel. :)

(#110682) Tomiii258 válasza cocka (#110679) üzenetére


Tomiii258
tag

Hát igen, nekem is az volt az első, hogy ez valami központi hiba, de 10 nap alatt már annyi bejelntést kaptak volna, hogy füstölnének a vonalak...ezért kezdek most már mégis arra gyanakodni, hogy nálam van valami hiba, pl elfáradt a UPC Connect Box, mert az igazat megvallva inkább router újraindulásnak tűnik a dolog.

Tomiii258

(#110683) MadMancs válasza Tomiii258 (#110682) üzenetére


MadMancs
veterán

LOG mit mutat?
Táp szokott még így meghalni, ha van olyan bejegyzés amiben szerepel a due power reset trió akkor az lesz a bűnös.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#110684) Tomiii258 válasza gduck (#110681) üzenetére


Tomiii258
tag

Mikor előjön ez a probléma (tegnap vagy 6-szor vagy 7-szer), akkor villog rajta minden, pont úgy viselkedik, mintha én ki-be kapcsolnám kézzel: kb 3 perc és utána van net újra.
Elsőre azt gondoltam, hogy net-szakadás után is ugyanúgy csatlakozik újra, mintha újraindítanám, ezért gyanakodtam elsőre szakadásra, de valójában úgy néz ki az egész, mint egy újraindulás.

Ez még fehér Compal Connect Box, kb 3 és fél éves, tegnap délután reseteltem is, elsőre jónak tűnt, de aztán este újra volt egy ilyen újraindulása.

A router letöltési adatai:
[kép]
[kép]
Feltöltési adatok:
[kép]
Hálózati naplóból is összeszedtem pár bejegyzést:
[kép]
Ezen bejegyzések közül a felső 2 notice és warning elég sokat ismétli magát nap közben, a 3. üzenetből, ami szintén notice időnként fordul elő 1-1.
A critical üzeneteket egy szakadás/újraindulás után láttam a naplóban.

ui: na most találtam egy újabb típusú üzenetet a hálózati naplóban:
12-09-2021 07:50:56errorDHCP RENEW WARNING - Field invalid in response v4 option;CM-MAC=38:43:7d:7b:14:ce;CMTS-MAC=00:01:5c:7a:26:4f;CM-QOS=1.1;CM-VER=3.0;
De most nem volt újraindulás/szakadás.

Köszi előre is a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#110685) kabelmania27 válasza Tomiii258 (#110672) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A modemet utpkábellel kösd össze a géppel és úgy teszteld, mert a vezeték nélküli kapcsolatot nem garantálják a szolgáltatók, ha vezetékes kapcsolattal jobb akkor az összefoglalóban linkelt programmal tudsz keresni szabad vezeték nélküli csatornát. A 786Mhz-s letöltési csatornán sok a hibás csomag, ezért nézd meg, hogy az osztó bemeneténél a bejövő kábel F csatlakozója nem lazult-e ki és a másik két kábel az osztónál és a modemnél jól csatlakozik-e.

[ Szerkesztve ]

(#110686) Peltár válasza gduck (#110681) üzenetére


Peltár
aktív tag

Nem mindent, de sok mindenbe belepiszkálnak, aztán ráteszik a kezüket, majd 20 év múlva mi s kaphatunk a technológiából. A DARPA az más kérdés. Az a saját fejlesztő brigádjuk.

(#110687) weiss válasza Fruityloops (#110668) üzenetére


weiss
addikt

Egyszer szóltam nekik, hogy lehet nem határidő után kellene számlát küldeni, az volt a válaszuk, hogy állítsak be inkasszót a számlámra :W

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#110688) weiss


weiss
addikt

Nem tudjátok mi van a 7. kerületben? Tegnap fél 1 óta nincs se TV se net. Tegnap még este 9-re ígérték a javítást, most már csak holnapra.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#110689) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Ügyfélszolgálattal nem tudok beszélni, üzletbe meg nem sok kedvem van lemenni, de a hűségemet meg kellene hosszabítani, mert hónap végén lejár és jelentősen emelkedne a havidíj.

A kérdésem a következő lenne:

Jelenleg van egy net+TV+ telefon előfizetés(1 box és 1 mediacard) Jelenleg 6390Ft-ért, ha rámegyek a díjcsomag módosításra akkor felhoz 2 csomag ajánlatot(csak a net az eltérés, de csak tv-t és netet mutat). Próbáltam kosárba rakni, de nem tudom, hogy ez most tartalmazza a plus mediacard-ot és telefont vagy sem.

A kérdés egyszerű, ezek az árak amiket felajánl azokban benne vannak a jelenlegi tartalmak? Nincs semmi extra csomag hozzá, tv és internet sem.

Ja be vagyok lépve a myvodafone-ba úgy néztem, tehát minden adat rendelkezésére áll.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#110690) asdf_ válasza bozsozso (#110689) üzenetére


asdf_
veterán

mert hónap végén lejár és jelentősen emelkedne a havidíj.

Nem emelkedik jelentősen. Lakossági előfizetőknél a hűségidő lejárta után, határozatlan idejű szerződésbe megy át a dolog, ugyanazon az áron, melyet eddig fizettél, ennek árát évente egyszer, az infláció arányában lehet változtatni (kivéve persze ha volt benne valami trükkös kedvezmény, hogy pl. 24 hónapos hűségre adtak 22 hónapig valami díjkedvezményt vagy valami ilyesmi).

[ Szerkesztve ]

(#110691) tomp válasza weiss (#110688) üzenetére


tomp
félisten

7. kerületen belül hol? Én szintén a 7. kerületben vagyok és nincs gond.

(#110692) weiss válasza tomp (#110691) üzenetére


weiss
addikt

Dembinszky utca.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#110693) bozsozso válasza asdf_ (#110690) üzenetére


bozsozso
őstag

a jelenlegi számlám végén a tv-re és a netre külön-külön annyit írnak mint amennyi a jelenlegi teljes előfizetési díj. 2020 októbertől fizetek 6390Ft-ot a teljes előfizetésre, most ez van a számla alján:

"Határozatlan idejű szerződésének kezdete:
TV Premium: 2021.09.30;
Internet 500: 2021.09.30.
Kedves Ügyfelünk!
Aktuális akcióinkról kérjük, tájékozódjon ügyfélszolgálati elérhetőségeink bármelyikén! Az Ön jelenlegi határozott idejű szerződéséhez hasonló szolgáltatási tartalommal bíró határozott időtartamú előfizetői szerződési ajánlatunk az alábbi:

TV Premium: 6 600 Ft/hó; Internet 500: 6 490 Ft/hó. "

Vagy ezt hogyan kell értelmezni?

(#110694) MiZo1990 válasza bozsozso (#110693) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Azok listaárak.
Mivel törvény/jogszabály/akármi van erre, nem fog emelkedni a havi díj. Évi egyszer inflációhoz mért emelés lehet majd (pár száz Forint).
Érdemes a 1270 lemondás menüjét megpróbálni, ha szeretnél kedvezőbb árakat, ha nem hűség nélkül sem fog hátrány és/vagy jelenetős árváltozás érni.

[ Szerkesztve ]

(#110695) MadMancs válasza bozsozso (#110693) üzenetére


MadMancs
veterán

Sehogy, az csak ilyesztegetés, azaz a listaárat írják oda.
Valóságban ahogy felettem írták, marad a jelenlegi havidíj, és évente 1 alkalommal emelhetnek infláció mértékével, ami 100-150Ft évente. Ha lejárt a hűség utána érdemes ügyfélmegtartóval egyezkedni (bemondod 1270 lemondás menüpontban hogy le akarod mondani) ha a jelenlegi vagy akár jobb áron szeretnéd továbbra is kapni a szolgáltatást hűséggel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#110696) Orgi válasza weiss (#110692) üzenetére


Orgi
őstag

Wesselényiben pl nem volt gond.

(#110697) Tomiii258 válasza kabelmania27 (#110685) üzenetére


Tomiii258
tag

Azt hiszem elkaptam a hibaüzenetet, mert épp az előbb volt egy szakadás/újraindítás és utána egyből ránéztem a naplóra, ahol találtam egy bejegyzést a következő szöveggel:
"Cable Modem Reboot - PCD_failure_action_REBOOT is triggered"
Ráadássul a bejegyzés dátuma 1970 január 1 :DDD

Itt van róla a kép is:
[kép]
Én nem értek a routerekhez, de a szöveg alapján ez nem szakadásnak, hanem router újraindulásnak tűnik, vagy tévedek?

Kérdés, hogy mi lehet az oka?
Egyszerűen bekrepált a router?
Ha igen és random mód újraindul, akkor azon az se fog segíteni, ha Wifiről átmegyek kábelre, elvégre maga a router indul újra wifistül, kábelestül, nem?
Mi ilyenkor a megoldás? Bemegyek egy Voda üzletbe, aztán simán kapok új routert?

[ Szerkesztve ]

Tomiii258

(#110698) bozsozso válasza MiZo1990 (#110694) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm.

Neked is MadMancs.

(#110699) weiss válasza Orgi (#110696) üzenetére


weiss
addikt

Itt is írják többen, hogy Városliget környéke. Remélem nem a pápalátogatás miatt van valami...

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#110700) tomp válasza weiss (#110692) üzenetére


tomp
félisten

Pár utcával arrébb a Garay-ban megy minden. Nincs és nem is volt hiba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.