Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108401) Bobby G. válasza kabelmania27 (#108396) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Nemrég pingeltem, 1 perc alatt 15 és 198 között váltakozott az érték elég gyorsan. HBO GO már nem is hajlandó csatlakozni. Nagy nehezen kapcsolták az ügyfélszolgálatot, kértem, hogy kapcsolják le az ipv6-ot. Meglátjuk.

(#108402) kabelmania27 válasza Bobby G. (#108401) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Melyik kimenetre van kötve a modem?
Írd meg, hogy milyenek a feltöltési értékek.

[ Szerkesztve ]

(#108403) Ellia válasza kabelmania27 (#108400) üzenetére


Ellia
addikt

Átkötöttem:

Le:

Fel:

Amúgy érdemes lenne ezt a routert bridge módban használni és egy jobbat elé kötni?

[ Szerkesztve ]

(#108404) kabelmania27 válasza Ellia (#108403) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Javultak az értékek. Ha megint megszakad áramtalanítsd pár percre a modemet.
Ezt úgy tudod kipróbálni, hogy átállítod bridge módban és egy ideig vezetékes kapcsolattal használod.
192.168.100.1 címen érhető el modem üzemmódban a modem oldala.

[ Szerkesztve ]

(#108405) Ellia válasza kabelmania27 (#108404) üzenetére


Ellia
addikt

A feltöltés jelszintje csökkent, a letöltésé nőt, ez zavarhat valamit?

(#108406) kabelmania27 válasza Ellia (#108405) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ez teljesen normális, mert erősebb jelet kap a modem, nem okoz problémát a magasabb letöltési érték, a feltöltés érzékenyebb mert 52 felett a modem nem tud egyszerre négy csatornán adni.
Előfordul, hogy bridge módban stabilabb a modem.

[ Szerkesztve ]

(#108407) Ellia válasza kabelmania27 (#108406) üzenetére


Ellia
addikt

Koszi a segítséget, kivancsi leszek.

(#108408) Bobby G. válasza kabelmania27 (#108402) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Újraindult a rendszer. Most jónak néz ki. Ping tartomány 14 és 17 között, nem vacakol a net sem. Azt nem tudom most hirtelen, hogy melyik kimeneten mi van, de mértem egy sebességet itt is-ott is. A TV-n 24 Mbps, gépen 564.8 Mbps :Y :Y :Y :Y
Eddig kb. egyforma volt.
Ja, és megjelent a modem oldalán a modem is.

[ Szerkesztve ]

(#108409) kabelmania27 válasza Bobby G. (#108408) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ipv4-ben stabilabb lesz a modem.
Magasak a feltöltési értékek. Amennyiben a modem az osztó tap kimenetében van kösd át az out-ba, mert az 50-es feltöltési érték problémát tud okozni. Ellenőrizd, hogy a bejövő kábel van-e az in-ben.
Amennyiben a modem az out kimenetben van nincs teendőd, max nézd meg, hogy nem lazultak-e ki az F csatlakozók a modemnél és az osztónál.

[ Szerkesztve ]

(#108410) Bobby G. válasza kabelmania27 (#108409) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Igen, a bejövő van az IN-ben, mellette a TV Box, a különállóban a modem.

(#108411) kabelmania27 válasza Bobby G. (#108410) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Az a lényeg, hogy a modem az alacsonyabb csillapítású out kimenetben legyen.

[ Szerkesztve ]

(#108412) Matjisom válasza Bobby G. (#108372) üzenetére


Matjisom
csendes tag

Ugyanez a problémám. Régen T-Home-nál volt a net, elkezdett előjönni az, hogy nem töltenek be oldalak, stb., aztán rájöttem, hogy ha kinyomom gépen az ipv6-ot, akkor működik minden. De ugye ezt telefonon meg ilyeneken elég macerás.. Aztán UPC-s lettem, ahol átrakattam magam ipv4-re, és semmi problémám nem volt eddig. De most látom, hogy visszaraktak a Vodafone-nál ipv6-ra, nem töltenek be oldalak, telefonon inkább mobilnetet használok, nem tudok játékba belépni, nem tölt be tv-n az HBO GO.
Miért ilyen rossz az ipv6-os rendszerük? Hogy lehet egyáltalán ezt nyújtani, ha ennyire szenvedős? Vagy csak nálunk van valami probléma?
Tegnap írtam nekik, hogy ha lehet tegyenek vissza engem ipv4-re, mert így borzasztó, aztán kaptam egy sms-t, hogy hajnalban majd csesztetik a router-t, reggel indítsam újra. Hát, nem történt semmi változás.

(#108413) Bobby G. válasza Matjisom (#108412) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Én felhívtam őket. Kb. 15-20 percet vártam mire tudtam beszélni valakivel, majd elmondtam, hogy mit akarok, és olyan 5 percen belül már indították is újra a modemet. Azóta jónak néz ki. :)

(#108414) gduck válasza kezo0 (#108390) üzenetére


gduck
addikt

Nekem továbbra is a rögzíthetőség hiányzik :W BÁRMI mással felveszek bármit az M4-ről, miért kell a szolgáltatói boxon ezt tiltani?:W

[ Szerkesztve ]

(#108415) MiZo1990 válasza gduck (#108414) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Telekomnál se lehet felvenni az M4-ről (többek között), mert a csatorna így döntött. Ahogy az RTL adókon sem lehet tekerni se Telekom, se Vodafone esetében, mert az RTL Klub így döntött.

Panasszal az adott csatorna közönségszolgálatánál tudsz élni.

(#108416) asdf_ válasza gduck (#108414) üzenetére


asdf_
veterán

Mert a műsorszolgáltató úgy döntött, a műsorszolgáltató által továbbított műsorszám jogtulajdonosa úgy döntött, vagy mert akár egyiküknek, akár másikuknak a sima műsortovábbítás A összegbe kerül, a rögzítési lehetőséget biztosító jog meg B összegbe, és úgy döntöttek, hogy nekik az A összeg éri meg. Gondolom van lehetőség x napon belüli visszanézésre, így ők mossák kezeiket.

[ Szerkesztve ]

(#108417) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Mondjuk érdekes hogy egy közpénzből üzemelő csatorna megtiltja a felvételt.
Ezt megérteném az HBO esetében, ahol az előfizetés a lényeg, de azért a pénzért a GO-n visszanézhetők a filmek.

(#108418) pjen válasza Toth_Jani (#108417) üzenetére


pjen
félisten

Ez attól is függhet, hogy az a közpénzből üzemelő csatorna mennyit fizet a műsorért, lehet felvétel tiltással olcsóbban kapja.Ami érdekes a DIGI nél azt csinálsz amit akarsz és még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#108419) asdf_ válasza pjen (#108418) üzenetére


asdf_
veterán

Kérdés meddig, ott ugye nemrég borult a bili.

(#108420) sziszi-fuszi válasza pjen (#108418) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Jogi akadálya van. Másnak minősül a "központi felvétel"', és másnak az otthoni. A központi felvétel "üzleti célú", a másik értelemszerűen magán. A tv. a magáncélú rögzítést korlátozásoktól mentesen engedi. Míg az üzleti célú rögzítést egészen más szabályok vonatkoznak. Ezért tudja megtiltani a rögzítést az RTL illetve az M4 és több más csatorna is. Az otthoni felvételek esetében egyik adónál sincs semmiféle korlátozás. Az pedig már más lapra tartozik, hogy miért olyan STB-ket adnak a szolgáltatók, amelyek nem képesek a rögzítésre és a korlátozott használhatóságot miért adják a világ legcsodálatosabb fejlesztéseként, amiért még adott esetben pénzt is kérhetnek (lásd T).
Az pedig a felhasználók (azaz a mi) hülyesége(ünk), hogy ezt elfogadjuk. Ha nem fogadnánk el, kénytelenek lennének változtatni.

Mi alá kell írás?

(#108421) sziszi-fuszi válasza asdf_ (#108419) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

A bili a kódolatlanság miatt borult. Amit egyébként nem ír elő tv. Csak nem tetszik a tartalomszolgáltatóknak, mert LEHETŐSÉG van a lopásra. Ahogy arra is volna, hogy amennyiben nyitva hagyod az autót LEHETŐSÉGET adsz a tolvajnak, hogy egyszerűbben eltulajdonítsa a járművet. Így nem a rögzítésre vonatkozott a biliborítás.

Mi alá kell írás?

(#108422) cof válasza sziszi-fuszi (#108421) üzenetére


cof
veterán

A bili nem a kódolatlanság miatt borult, hanem azért mert akinek csak internet előfizetése volt optikai hálózaton, egy párezer Ft-os cuccal nézte ingyen a TV-t, és akkor kezdtek el szűrőt alkalmazni mint koaxon is, hogy akinek nincs TV előfizetése beszerelték ahogy UPC-nél is régebben.

PR-Telecom is kódolatlan, ott mégnagyobb a csatornakínálat meg sok kisvárosi TV is.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#108423) pjen válasza sziszi-fuszi (#108420) üzenetére


pjen
félisten

Úgy érzem a mondandód végével ellent mondtál az elejének.

(#108424) sziszi-fuszi válasza cof (#108422) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ha kódoltak lettek volna az adások, akkor ez a probléma nem állt volna fent. Az analóg adások vételéhez pedig gyakorlatilag semmi nem kellett sem a vodka, sem a digi esetében. Mert a NO TV szűrőt "elfelejtették" alkalmazni. Ugye a "kódolás" nem feltétlenül jelenti a CI vagy CI+-os kódolás meglétét. Inkább utalt a bárki számára elérhető adásokra. A kódolatlanság jelen esetben (pl. PR és vodka) azt jelenti, hogy szabadon foghatók lennének a programjaik, ami nem igaz.

Mi alá kell írás?

(#108425) asdf_ válasza sziszi-fuszi (#108421) üzenetére


asdf_
veterán

A hasonlatnak én inkább olyat mondanék, hogy olyan mint egy mozi, ahol az előadás kezdete után eltűnnek a jegyszedők és barki bemehet megnézni a filmet. És de, a TV csatorna előírta, mert neki meg az írta elő akitől az a műsor megvette, vagy másképp fogalmazva a TV csatornák úgy vették meg a műsorokat, hogy az csak azok számára lesz elérhető, akik elő is fizettek a csatornára, ez a darabszám volt az elszámolási alap is a műsorszám megvételekpr, jogdíjak fizetésekor. De szerintem bőven cseszte ez a csőrét a konkurenciának is, hiszen a kódolás skippelésével a Digi jelentős versenyelőnyhöz jutott, hiszen nem kellett STB-okkal teleszórni az ügyfeleket, meg persze nem kellettek ennek ellenoldali párjai sem, se kódolás, se ahhoz tartozó licencdíj, hardver, kártya, nyilvántartási rendszer stb. ezzel jelentős 9sszeget spóroltak meg, és így -jogtalan- versenyelőnyhöz jutottak
Viszont a gondolatmenetem az, hogy ahol azzal nem foglalkoztak, hogy az alapcsomag kivételével kódoltan menjen minden (mert az plénzbe kerül a Diginek, nem is kevésbe), lehet, hogy a rögzítési jogosultság kezelését is hasnlóan rugalmasan kezelték (hiszen ahhoz pont ugyanúgy kódolás és STB kellett volna, mint ahogy a jogtalan vételezés meggátolásához, egy tőről fakad midnkettő, és ugyanaz a költséges mödszer az ellenszere) .

[ Szerkesztve ]

(#108427) cocka válasza MiZo1990 (#108415) üzenetére


cocka
veterán

Hülyeség. Egy random DVB-C vevővel kódolatlanul jön az M4 (már persze, ha amúgy van vmilyen DVB-C-s előfizetésed pl. a UPC-nél), azt meg szinte bármilyen eszközzel kódolatlanul rögzítheted. Máshova is átvihető az anyag. Szal. még legális formában is vastagon be lehet borítani bélsárral, hogy a csatorna mit döntött. Illegális formában meg se szeri, se száma a "felvételi lehetőségeknek".

az RTL adókon sem lehet tekerni se Telekom, se Vodafone esetében, mert az RTL Klub így döntött.

Hát a visszanézés az másik kategória, mert ott tényleg a műsorszolgáltatón meg a műsorterjesztőn múlik minden.

Gondolom van lehetőség x napon belüli visszanézésre, így ők mossák kezeiket.

Tudtommal, ha M4-ről van szó, ott nincs. M1 és M4 sose volt visszanézhető, legalábbis a UPC-nél. Az M5-nél is csak nemrég vezették be a HD verziónál a visszanézhetőséget.

(#108428) tomp válasza cocka (#108427) üzenetére


tomp
félisten

Ha alkalmaznák a DVB-C másolásvédelmét és az eszköz is felismeri azt akkor nem tudnánk rögzíteni.
Amúgy nálam a TCL TV-n magyar régióval nem enged semmit sem rögzíteni. Eleve meg sem jelenik a felvétel opció. Német régióval megy a rögzítés de csak a kódolatlan csatornákat engedi. Amihez kell a kártya azokat már nem.

[ Szerkesztve ]

(#108429) gduck válasza sziszi-fuszi (#108420) üzenetére


gduck
addikt

"Jogi akadálya van. Másnak minősül a "központi felvétel"', és másnak az otthoni. "

Jogos, ez midig kimegy a fejemből! :R

Viszont ez elméletileg szabadon fogható csatorna lenne és pont a sport eseményeknél van létjogosultsága a felvételnek! Főleg, ha +7 órás időeltolódással megy egy (elméletileg online-nak nevezett) olimpia... :U Ma, amikor szinte mindenki "videóstúdiót" hordoz a zsebében, a felvételt megtiltani több mint... De hát az emberi "hülyeség" határtalan itt is és sajnos az élet más területein is. Na de ez már egy másik téma...

[ Szerkesztve ]

(#108430) pjen válasza gduck (#108429) üzenetére


pjen
félisten

Rendben a központi felvétel lehet üzleti, de akkor mért lehetetlenítik el az egyéni felvételt.Azokat a boxokat sorra bevonják amikkel ez megoldható lenne.Még mindíg ott a kérdés a DGI mért tudja megoldani.Szerintem csak megelékszik kisebb profittal és megpróbál felhasználó barátabb lenni.

(#108431) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Nálam Philips TV van, érdekes hogy múltkor felvettem egy műsort olyan csatornáról ahol nincs visszanéző, utána megnéztem jó volt, másnap meg már azt írta hogy ez a felvétel nem lejátszható. (Persze lehet saját hardveres probléma is)

(#108432) citkar válasza Rage47 (#108393) üzenetére


citkar
addikt

Nálam ma reggelre lett jó, tegnap este még döcögős volt.

(#108433) blakey válasza tomp (#108428) üzenetére


blakey
titán

Érdekes egy TV, bármit tudok rögzíteni mindegyik TV-mmel. Nálam minden magyar, régió, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#108434) MadMancs válasza blakey (#108433) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálunk sincs ezzel baj. Philips (Android), és LG (WebOS) is felvesz és le is játszik mindent mindenhonnan. Természetesen magyar régióval.
Ott inkább TCL saját hülyesége lesz, nem vodáé.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#108435) sziszi-fuszi válasza pjen (#108430) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Egyszerű, üzleti oka van. Nem ellehetetlenítik, hanem olyan eszközöket szereznek be, amelyeket nagyságrendileg olcsóbb üzemeltetni. Az otthoni felvétel lehetőségének hivatalos biztosítása plusz hibaforrást jelent a számukra, aminek az elhárítása a legdrágább. Ahogy most is a legdrágább a humán erőforrás igénybevétele. Igyekeznek is elkerülni. S nem is alap nélkül. Mert a hibabejelentések jó nagy részében user error van, s nem a hálózat, vagy az eszköz hibásodik meg. A digi egy fapados szolgáltató, egészen más üzleti modellel. Nem véletlenül hagyják el őket is sokan. Pont a szolgáltatások hiánya miatt. Ők sem elégednek meg a kisebb profittal. Dehogy! Csak mások a módszerek.

Mi alá kell írás?

(#108436) pjen válasza sziszi-fuszi (#108435) üzenetére


pjen
félisten

Mért fapados a DIGI és hol hagyják el őket sokan.Ha így lenne nem adná féláron a szolgáltatást a két nagy ahol van DIGI.A flipp se véletlen jelent meg a T nél a DIGI s területen.Egyébként a szerelők szerint sokkal több baj van az új rendszerrel.Ciscohoz odament a koax és volt minden.VTV box hoz megy koax+ utp, már a kábel is egy hiba forrás.Ha valamiért nincs net Tv sincs.Egyébként leirhatnád mivel ad többet és mivel kevesebbet a T és a Voda.Aztán írd mellé az árakat is, mindjárt Látod mért lett a DIGI a legnagyobb szolgáltató.Szerintem a gond leginkább az, hogy a két nagy nem tud megszabadulni az őskori technikától, ahelyett, hogy kidobná toldozza foldozza a költségeket pedig a konkurencia mentes helyeken ráveri a felhasználóra.Kicsit hosszú lett, de únom már ezt a szerecsen mosdatást.

[ Szerkesztve ]

(#108437) MadMancs válasza sziszi-fuszi (#108435) üzenetére


MadMancs
veterán

Konkrétan digi fapados azt mondod.
Mi az amit nem nyújt és a voda igen? Sőt ha az otthoni felvételt nézzük, digi jobb, mivel a mai napig adott boxokkal lehet náluk felvenni (persze ha radugsz egy adathordozót). Online TV (app, web) adott, és működik is, email+ftp tárhely adott, voda nuku. MediaCard adott (ha permium csatornára fizetsz elő, mondjuk anélkül is kérhető csak értelme nincs).
Szóval nem értem a kommented.
Digi 1000+tv+tel illetve Voda 150+tv prémium (MediaCard+VTV+Kaon)+tel előfizetés van nálunk, realtime van összehasonlítási alapom stabitásra is, kb ugyanaz a kettő, időnként lehal hol az egyik hol a másik. Mindkét szolgáltatói eszköz bridge, router pedig dual WAN.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#108438) gduck válasza pjen (#108430) üzenetére


gduck
addikt

"Rendben a központi felvétel lehet üzleti,"

Azért nekem ez is felemás... Egyrészt az előfizető érdekeit szolgálja, másrészt ez is egyfajta "felvétel védelem", mivel központilag történik, ami ráadásul később törlődik. Nem igazán látom, a csatornának ebből milyen hátárnya származna. Főleg egy olyannak, amit "mi pénzelünk"! :N
A szolgáltató több pénzt kérhet érte az előfizetőtől? IGEN! Mivel komoly technikai háttért üzemeltet miatta! NEM magáért a felvett tartalomért kér pénzt!

[ Szerkesztve ]

(#108440) cocka válasza sziszi-fuszi (#108435) üzenetére


cocka
veterán

a hibabejelentések jó nagy részében user error van, s nem a hálózat, vagy az eszköz hibásodik meg.

Mondjuk ebben én azért nem lennék olyan biztos. Mióta átvette a vodkafon de facto több hiba keletkezett, mint a UPC-s korszakban. Legalábbis egységnyi idő alatt. A 2 év alatt több kizárólag általuk generált hiba keletkezett, mint a UPC-s korszakban 2 év alatt.

A flipp se véletlen jelent meg a T nél a DIGI s területen.

És a vodkafonnak mikor lesz flipes verziója?

Egyébként a szerelők szerint sokkal több baj van az új rendszerrel.

Miért nem lepődök meg ezen.

(#108441) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Tv-vel felvenni (mediacard)+HDD ez miként müküdik?
Furcsa lesz a kérdésem, a Tv-nek az adott csatornán kell lennie vagy bármelyiken lehet?

(#108443) LouiS22 válasza Csabi1984 (#108441) üzenetére


LouiS22
veterán

Pont ahogy előttem írják. FElvehetsz bármit, de közben nem nézheted, csak azt, amit felveszel (vagy nem nézed a tévét).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#108444) #54655232


#54655232
törölt tag

vodafon tv belépésekor fiókadatokat is lehet használni.
Csak az a kérdés milyet mert beírom a vezetékes szolgáltatás regisztrált mailcímem mint felhasználót ill. a jelszót de nem fogadja el.
Van akinek sikerült? QR kódos belépés nem megoldható mert nincs tv és nem is lesz viszont van még egy év az előfizuból így most mobilon bohóckodnék kicsit.
Spec én már mindentől megszabadúltam se tv se pc se noti. Csak teló. :R

(#108445) szabogabor10 válasza #54655232 (#108444) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egyelőre csak QR-rel lehet belépni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#108446) MadMancs válasza LouiS22 (#108443) üzenetére


MadMancs
veterán

Vagy max annyit enged (philips nem azt tapasztalom) hogy míg egyikkel dolgozik MediaCard + Tuner addig tudsz nézni ugyanazon muxon lévő másik kódolatlant, vagy fordítva. A lényeg hogy MediaCard egyszerre csak egy csatornával foglalkozik, hiába lenne 2 tuner ha MediaCard csak 1 van és a 2 kiszemelt csatorna kódolt.
Anno ezt ki szerettem volna próbálni, UPC direct műhold, és UPC kábel, 2 külön Tuner, mindkettőhöz 1 - 1 MediaCard, ha direct kártya volt bent, és arról vettem fel, se engedett váltani egy UPC kódolatlant kábel csatornára, pontosabban közölte hogy felvétel véget ér ha váltok.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#108447) Rogiii


Rogiii
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Horizon tv appban hogy lehet behozni az M4sport 1,2,3,4,5 adót az olimpia alatt?
Csak a sima M4sport hd megy rajta és nem találom sehol a többi sport adót.
Vagy android boxra valami más alkalmazás amin tudnám esetleg ezeket az adókat ebben a két hétben nézni?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#108448) #54655232 válasza szabogabor10 (#108445) üzenetére


#54655232
törölt tag

Az aplikáció pedig felajánlja a lehetőséget. Jó nagy katyvasz van akkor ennél is. :R

(#108449) MadMancs válasza Rogiii (#108447) üzenetére


MadMancs
veterán

http://m4sport.hu az egyetlen megoldás. Ezek nem TV csatornák hanem csak online stream. Android boxon böngészőből esetleg. Nem valószínű hogy bárki készítene appot, addont ezen pár hét miatt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#108450) pjen válasza #72445440 (#108439) üzenetére


pjen
félisten

Erre megint a DIGI a válasz, a bejövő koaxot akárhány felé is oszthatom és mindegyikre tehetek egy felvevőt-Csak ugye vodánál ott van a három nézési hely+a kötelező beltéri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.