Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107351) Sanya válasza cof (#107350) üzenetére


Sanya
nagyúr

Akkor marad a horizon go. Szerződésben benne van még 2022-ig.
Vagy majd adnak felhasználó nevet? Nekem csak mediakártyáim vannak, boxom 1 sem.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#107352) MadMancs válasza Sanya (#107351) üzenetére


MadMancs
veterán

Jövő hónapban Horizon GO vége.
VTV apphoz box kell, nincs User+pass

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#107353) cof válasza Sanya (#107351) üzenetére


cof
veterán

Nem tudni. Annyi biztos, hogy 07.31-én megszűnik a Horizon GO.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#107354) Sanya válasza MadMancs (#107352) üzenetére


Sanya
nagyúr

most töltöttem le, 2 lehetőség van, user+pass vagy vtv box.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#107355) MadMancs válasza Sanya (#107354) üzenetére


MadMancs
veterán

Az csak egy dolog. Én meg (meg még itt jó páran) hónapok óta használom / használjuk. Nem létezik hozzá user + pass. Lehet egyszer majd elérhető lesz úgy is, de jelenleg nincs. Csak VTV box SelfCare appal generált QR kódot beolvasva lehet életre kelteni.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#107357) Sanya válasza MadMancs (#107355) üzenetére


Sanya
nagyúr

Számomra az baj, meg az is, hogy nem fog működni július 31 után, meg hogy csak vtv boxszal megy.
Vtv boxom nincs, nem is lesz.
A július 31 mennyire fox? A megszűn)ő szolgáltatások között nem találom.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#107358) blakey válasza Sanya (#107357) üzenetére


blakey
titán

Júniusi számlán szerepel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#107359) MadMancs válasza Sanya (#107357) üzenetére


MadMancs
veterán

Mire beléptem my voda fiókba, blakey megelőzött. Igen ehavi számlán van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#107360) cocka válasza blakey (#107358) üzenetére


cocka
veterán

És ez miért nincs benne az ÁSZF-ben? Miért 26 helyről kell összeollózni, hogy mi történik ex-UPC ügyben a vodánál? Miért csak fórumon lehet egy csomó dolgot megtudni? LOL

(#107362) Toth_Jani válasza cocka (#107360) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Most őszintén szerinted hány ember olvassa végig havonta az ÁSZF-et és hányan nézik meg a számlán az esetleges infókat?? :N
Én még a bankomnál sem nézegetem, pedig ott tényleg pénzről van szó !!

[ Szerkesztve ]

(#107363) blakey válasza #72445440 (#107361) üzenetére


blakey
titán

Eddig lehetett gepen nezni az adast, most mar nem,csak mobilon... - ezt nem értem, mi az, hogy nem lehet gépen nézni? Nekem most is megy háttérben a Tour de France.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#107364) MiZo1990 válasza blakey (#107363) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Vodafone TV app csak mobil eszközre van jelenleg.

A Horizon GO egy kiegészítő szolgáltatás és nincs benne az ÁSZF-ben, tehát a megszünése nem hátrányos változás az előfizetők felé.

(#107365) blakey válasza MiZo1990 (#107364) üzenetére


blakey
titán

Olvasd el a beszélgetést, kérdezték, hogy mennyire biztos a Horizon Go Megszűnése, linkeltem egy képet, erre megkérdezték, hogy miért nincs az ÁSZF-ben majd jött egy további válasz. Ebből logikusan az következik, hogy a Vodafone app csak mobilra van. Tényleg logikus, hogy erről van szó. :W

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#107366) MiZo1990 válasza blakey (#107365) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Elolvastam.
Én azt írtam, hogy jelenleg csak mobilra van. - > Ez változhat, mert lefejleszhetnek egy weblapot hozzá.
Jelenleg csak QR-kóddal lehet belépni. -> Ez meg változni fog és lesz lehetőség felhasználónév/jelszó párossal belépni.

(#107367) blakey válasza MiZo1990 (#107366) üzenetére


blakey
titán

Továbbra is Horizon GO-ról van szó, tehát semmit nem kell kifejleszteni, mert van és 1 hónap múlva megszűnik.
Jelenleg csak QR-kóddal lehet belépni. -> Ez meg változni fog és lesz lehetőség felhasználónév/jelszó párossal belépni. - teljesen más "idősíkban" vagy. :) HORIZON GO a téma.

Nem érdekel a Vodafone TV app, nem is volt kérdés.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#107368) cocka válasza #72445440 (#107361) üzenetére


cocka
veterán

Azért egy ilyen statisztikára kíváncsi lennék, hogy hányan nézték a videotárat mondjuk pl. mostanáig és hányan a műsorvisszanézőt, akár boxról, akár Horizon Go-ról, akár horizon.tv-ről. És akkor kiderülne, hogy valójában az embereknek melyiknek a megszüntetése is "fájna" a legjobban.

Most őszintén szerinted hány ember olvassa végig havonta az ÁSZF-et

Pont az ilyen információk utáni nyomozás inspirált arra, hogy belenézzek. És az hivatalos tájékoztatásnak minősül, hogy ezt odaírják a számlalevél végére, de az ÁSZF-be meg nem?

a bankomnál sem nézegetem

Arra néha ránézek és ha változás van, megírom havernak is, mert ugyanannál a banknál vagyunk ugyanabban a csomagban. :D

(#107369) cof válasza cocka (#107368) üzenetére


cof
veterán

Biztos "kikerül" az ÁSZF-ből, mert a júliusiban még szerepel több helyen is a HorizonGO kifejezés. Csak augusztusig még van idejük.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#107372) LouiS22 válasza #72445440 (#107371) üzenetére


LouiS22
veterán

Lineáris tévéadásra szerződtél, aminek volt egy kiegészítő/extra kényelmi szogláltatása. Az szűnik meg. A szerződésed tárgya (a lineáris adás) meg nem. Nem olyan bonyolult ez. Csak mint minden másra, erre is szerzett jogként akarnak sokan tekinteni, mert ez "jár" :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#107373) nyesix


nyesix
senior tag

mire jó egyébként, ha le van tiltva a Connect Boxban az IPV 6? min javít ez?

(#107374) anglergab válasza nyesix (#107373) üzenetére


anglergab
addikt

Itt (ex-UPC koax kábelen) az IPv6 alatt a DSLITE-ot értik.
Ez IPv6-on tunnelez IPv4 forgalmat, privát címeket használ (NAT), illetve a tunnel miatt az MTU is kisebb.
Alapból ezeknek nem kéne gondot okoznia.
De ha felmerül valamilyen hiba, gyakran tanácsolják a topikban a kikapcsoltatását, hogy kizárják mint lehetséges hiba okot.
Modem mód nem elérhető DSLITE esetén.

[ Szerkesztve ]

(#107375) samfishR válasza NoOne1976 (#107348) üzenetére


samfishR
senior tag

+pjen+MadMancs+blakey: igazatok van, benéztem, tényleg van CI+ rajta! Egyébként sima samsung 108cm-s-t néztem.
Köszönöm a segítséget! :R

(#107376) Floyd80


Floyd80
addikt

Belváros, 8. ker, másnál esetleg ledobálás? Kora délután óta, pár perc net, utána elmegy, vissza, most már unalmas.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#107377) NoOne1976 válasza LouiS22 (#107372) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nem szerzett jogként tekintünk. De ha ugyanannyit fizetsz és kevesebbet kapsz, akkor az "jogosan" fáj. És teljesen mindegy, hogy kiegészítő szolgáltatás-e vagy sem. Az irány egyértelműen látszik, a minimumot adni, és minden extrát elvenni. Én például évekig elvoltam a wi-freevel munkahelyen, nem kellett mobil net. (Aztán jött az ingyenes, majd most már "pár százas" digi, ami kiváltotta.
Azért mert még mindig szolgáltatnak, ne csináljunk már úgy, mintha minden rózsaszín volna a változás körül. Egyetlen dolgot sem tudok (sajnos) mondani, amiben fejlődött volna a szolgáltatás vagy jobb lenne, mint amit a UPC adott.

(#107378) MadMancs válasza NoOne1976 (#107377) üzenetére


MadMancs
veterán

Továbbra is azt mondom mint már sokszor. Amiért eddig fizettél azt ezután is kapod. Akinek hiányzik miért nem veri Libertynél az asztalt? Kb olyan mintha Vodánál hőbölögne mindenki hogy nem adják ingyé' a Telenor MyTV-t. :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#107381) MadMancs válasza #72445440 (#107379) üzenetére


MadMancs
veterán

Hol olvastad hogy Voda vállalja a Liberty tulajdonában lévő kiegészítő szolgáltatások biztosítását? Pont hogy arról szóltak a cikkek hogy a 2019 es megvásárláskor 2 évet kaptak a névhasználatra és a szolgáltatások használatára.
Boxokat és HGW-t nem tudja senki vodára fogni, mert azok kivezetése és cseréje mêg UPC időkből való. Ahogy írtad, egyedül VTV amit bevezetett.

SzabóTamás90: Fizetni azért fizetsz ami a szerződésben szerepel. Ennyi és pont.
Valóban nem felhasználók akarják hogy szüntessék meg INGYENES kiegészítő szolgáltatásokat hanem a szolgáltatások tulajdonosa. Ez ilyen egyszerű.

Nem felhasználók akarták hogy megvegye. Liberty akarta eladni. Ez van, ez a piac.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#107382) Floyd80 válasza Floyd80 (#107376) üzenetére


Floyd80
addikt

Az létezhet, hogy a monitor hátuljára akasztott headset (vezetékes) zavarta a Connectboxot? Mellette volt pár centire. Eddig is ott volt, de most elvettem és megjavult.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#107383) NoOne1976 válasza MadMancs (#107378) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ezt nem vitatom. De azon mit nem lehet megérteni, hogy eddig x ezért kaptam egy szolgáltatás csomagot, amiből teljesen mindegy, hogy mi volt grátisz, mi ászf szerinti, mert mindenki megkapta, most meg ugyanannyit fizetek és kevesebbet kapok.
És mielőtt nekem állsz, ezt pusztán közgazdasági alapon mondom, nem azért mert hiányzik az e-mail vagy az asztali gépen is futó horizon go. Én nem használtam ezeket a szolgáltatásokat, de attól még más használatta. És akárhogy csüritek-csavarjátok, a kapott szolgáltatások mennyisége csökken, még akkor is, ha az ászf szerinti megvan.
Azon is látszik milyen szinten nem érdekli a Vodafone-t az egész, hogy a vezetékes telefont már nem is nagyon erőltetik, gondolom szívesen leépítenék azt is, a vtv boxnál képtelenek megoldani a kedvencek lehetőségét (vagy inkább nem is akarják), ráadásul a listában nekem ott van minden csatorna duplán, amiből az sd változat fekete képernyő. Öröm így lépegetni a csatornák között hónapok óta.

(#107384) MadMancs válasza NoOne1976 (#107383) üzenetére


MadMancs
veterán

Jó persze, van igazság abban amit írsz.
Egyébként valószínűleg VTV app is fejlődni fog. Talán a HGO login alapokra építenek valamit de míg az él üti egymást. Ez csak tipp.
VTV boxal egyet értek. Kivéve fekete képernyőt nem értem. Nekem nincs, csak HD, ami duplikált léptetésnél átugorja SD (nem is látszik aktuális alatt/felett).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#107385) zeon.hu válasza NoOne1976 (#107383) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ja, legalább törölni lehetne csatornákat, ha már nincs kedvencek beállítási lehetőség.

#?*@&!

(#107387) cof válasza NoOne1976 (#107383) üzenetére


cof
veterán

És az mennyire fer szerinted, hogy X helyen 8000 Ft a szolgáltatás, Y helyen ugyanaz csak 5600 Ft?

Eddig is azok fizették a másik akciós csomagját akik többet fizettek, Diginél ilyen nincsen pl. bárhol vagy az országban a havidíj fix.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#107388) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Vodafone Home Ultra 1000 Comfort csomagot kértem. Itt lehet kérni, hogy a szolgáltató eszköze csak modem módban működjön és használhassam a saját routeremet?
Kösz.

(#107389) gregory91


gregory91
senior tag

Szép estét!
Az Aljazeera-t melyik műholdról veszik le?

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#107390) NoOne1976 válasza cof (#107387) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én ezt el se hittem mindaddig, amíg magam nem szembesültem vele. (A mondott ár után elővettem az előző tulaj számláját, hogy hát megy ez emnyiért is, és ment.) Digi után kicsit furcsa volt, hogy alkudni lehet. Azt gondoltam, hogy egy multi megad egy árat a szolgáltatására és kész. Max. bizonyos feltételek teljesülése esetén van kedvezmény, ami szintén minden ügyfél számára azonos.

[ Szerkesztve ]

(#107391) cocka válasza cof (#107369) üzenetére


cocka
veterán

Hol? Melyik dokumentumban? Linkeld már be légy szíves!

(#107392) cocka válasza #72445440 (#107371) üzenetére


cocka
veterán

Ez az arcpirító, nem az hogy hova írják ki a változást.

Csak ha kiírják van hova időben elmozdulni. Nem találok semmiféle Horizon Go-ra vonatkozó infót az ÁSZF-ben. Ahányszor a Horizon szóra rákeresek mindig csak Horizon HD médiaboxról van szó, vagy nagy néha Horizon Go-ról is, de csak mint extra funkció felsorolva. Meg van külön egy dokumentum csak a Horizon Go-ról, ami persze évek óta nem módosult.

Szóval nincs is mit törölni belőle, mert nincs is benne vagy csak én nem találom. Elvileg a volt UPC, kábeltévé résznél keresgéltem.

Lineáris tévéadásra szerződtél, aminek volt egy kiegészítő/extra kényelmi szogláltatása. Az szűnik meg.

Jó akkor mondjuk holnaptól szüntessük meg az összes kapitalista szutykot, amit a 90-es évek óta nyakunkba zúdítottak kényelmi szolgáltatásként és éljünk úgy, mint a 80-as évek végén. Nincs okostelefon, nincs tablet, nincs internet! Majd kisorsolják a fejesek mikor kaphatsz vezetékes telefont. Álljunk sorba a zöldségesnél a banánért, legyen kb. három ABC a környéken rohadt szegényes kínálattal, legyen kb. hatféle személygépkocsi, ne lehessen könnyen külföldre menni stb.. és zárjuk rövidre annyival, hogy mert nekünk itt vadkeleten csak ennyi jár. Termelni akkor is tudott a jónép, ja hogy volt még iparunk, mezőgazdaságunk, akkor az járt.. Ma már az sem jár. De a szolgáltatóipar mocska az bizony jár (gondolják a nagy világcégek), túltengés is van belőle, na ezért kínos azt mondani mindeközben, hogy ez viszont nem jár alapból.

azon belül is valami külföldi után a magyar vonatjegyemmel ahova az nem is érvényes.

De ha Magyarországról indul és még Magyarországon leszállsz róla, akkor akár érvényes is lehet. :D

benne vót' és mégis el lett adva mint nem-hátrányos módosítás.

Amúgy az egyoldalú szerződésmódosítás sem szűnt meg igazából, csak enyhült. Nekem az, hogy ha neked hátrányos a szerződésmódosítás és felmondhatod a szerződést erre hivatkozva, nem éppen kétoldalúnak tűnik. Ha nem fogadod el takarodhatsz... ez továbbra is egyoldalú szerintem, mivel semmilyen kompromisszumra vagy tárgyalásra nem ad lehetőséget. Kétoldalú nekem annyit tesz, hogy mindkét fél elmondja a feltételeit és próbálnak közös megegyezésre jutni.

PhilipsHD-nak se a CiscoHD-nak. Azok drága, prémium eszközök voltak

Egyszeri díjas táblázat szerint kb. 43 ezer forint kártérítést kérhetnek ezekért az eszközökért. Nem tudom újonnan mennyibe kerülhettek ezek, de ez azért nem a "drága prémium árkategória".

nem is szempont a felvételek helyi tárolása

Meg a távoli elérhetőség folyamatos biztosítása sem. Rémlik, mintha nemrég írta volna valaki vagy itt vagy a netboardon, hogy az összes vtv-n beállított felvétele eltűnt. Nem listáz semmit.

sokféle kimenet biztosítása...

Hát egy normális audio extractor sem két forint.

Hol olvastad hogy Voda vállalja a Liberty tulajdonában lévő kiegészítő szolgáltatások biztosítását?

Ennek kapcsán egyet nem értek. Miért nem egy kábel(tévé)szolgáltató vette meg ezt? Miért egy mobilcég? Jut eszembe: mobilitás... érdemes elolvasni a vodatv app alatti véleményeket, minden 2. kb. arról szól, hogy a QR kódos hitelesítés után, x idő elteltével kidobálja az embereket a rendszerből. Ennyit a mobiltévéről.

valószínűleg VTV app is fejlődni fog.

Csak győzzed kivárni. Másfél év ezek szerint nem volt elég. :DDD

Melyik boxon volt ilyen lehetőség valaha is?

3rd partyn simán. Még többféle listát is létrehozhatsz hogy ne kelljen mind a 226 csatornát egyesével végignézni. Vagy mondjuk csak kódolatlanokat teszel vagy csak a médiakárddal kikódoltakat (ha mondjuk Comfortod van és nem Prémiumod)

És az mennyire fer szerinted, hogy X helyen 8000 Ft a szolgáltatás, Y helyen ugyanaz csak 5600 Ft?

És amikor azt látod, hogy éveken át fizetted a szart, éveken át nyomatták azt a trollszöveget, hogy ez nagyon kedvező blabla... és a telefont kivéve a két alap cucc került 9021 Ft-ba, akkor jogosan csapdosom az asztalt x év után kb. 2500 Ft mínuszért, de még így is láttam olyan ajánlatot, ami még további 300 mínuszt jelentene. Ugyanakkor nem tudom, hogy a GVH ilyenkor hol van. Viszont tartok tőle, ha esetleg sikerülne foganatosítaniuk egy egységesítést, akkor mindenkinek ugyanolyan drága lenne. A listaárak meg csak userbosszantásra vannak. Egyébként is.. szolgáltatások megszüntetése az jó ötlet, hogy a sajátjukat terjeszthessék, akkor az árdifferenciálást miért nem szüntették meg vagy miért nem egyszerűsítik vagy miért nem állnak hozzá máshogy?

[ Szerkesztve ]

(#107393) picsirti


picsirti
tag

Üdv
Valaki meg tudja mondani, hogy.a.VTV box milyen gyártmány? Távirányító programozásához kellene.
Köszi :)

(#107394) Intruder2k5 válasza picsirti (#107393) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Csak egy gyors keresés eredménye, de esetleg ez?

SAGEMCOM DCI362-UHD

(#107395) kezo0 válasza Intruder2k5 (#107394) üzenetére


kezo0
addikt

Igen, az itt felsorolt eszközök között ez az elsőként említett, az 1. oldal legutolsó bekezdésében: [link]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#107396) Intruder2k5 válasza kezo0 (#107395) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#107397) picsirti válasza Intruder2k5 (#107394) üzenetére


picsirti
tag

köszönöm :)

(#107398) zeon.hu válasza #72445440 (#107386) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs kedvencek, nem lehet sorrendet állítani, nem lehet törölni.
Ez 2021- ben a no comment kategória!

#?*@&!

(#107399) kabelmania27 válasza Floyd80 (#107376) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyenek a modemértékek?

(#107400) cof válasza cocka (#107391) üzenetére


cof
veterán

[link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.