Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99851) DJ. Ru$y válasza atala (#99850) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Felhívtad őket? Megkérdezted, hogy mi van? Édes kevés a mi véleményünk ahhoz, hogyha számláznak neked.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#99852) atala válasza DJ. Ru$y (#99851) üzenetére


atala
addikt

Igen, hívtam őket, de olyan, mint ha ők sem tudnák mi van. Azt mondják nov 30-val megszűnt minden. Az eszköz leadáskor meg kifogtam egy olyan ügyintézőt, aki még azt sem tudta, hogy hogyan kell átvennie az eszközöket. A főnöke meg direkt nem segített neki. Én azt furcsálltam, hogy egy vezetékes szám hordozása miatt miért szűnik meg az internet, és a Tv automatikusan. Már azt sem mondhatom, hogy magenta csomag volt, mert a mobilt már előtte megszűnt.
Mindegy, az eszköz leadásától számítva úgy sem számlázhatnak. Ha mégis megteszik, reklamálok.

(#99853) sutszi válasza sutszi (#99835) üzenetére


sutszi
veterán

Koax internet van és egy Sagemcom 3686 v2 modem. Meg egy NetgearN600 router.

Így valószínűleg a DJ. Ru$y által is javasolt utat próbálom meg először. A Netgear AP módba kerül és a wifi kiterjesztését fogja végezni. Ami meg drótos cucc, az vagy közvetlenül vagy switchen keresztül csatlakozik majd a routerhez.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#99854) viktorhu válasza sutszi (#99853) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez lesz a legjobb megoldás, ha nincs konkrét panasz a sagemcomra. Jót szokott tenni a netnek, ha megoszlik a munka két eszköz között. Nálam pl. a torrent sokkal gyorsabb, ha az eszközt az ap módban lévő saját routerre csatlakoztatom, mint ha direkt a sagemcomon lenne.

Ha tud igmp-t a netgear, akkor arra is aggathatsz set top boxokat - így, hogy csak ap módban lesz a netgear, nem fogja leterhelni a multicast.

(#99855) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Csak én nem tudok belépni se telefonon a Telekom alkalmazásba, és asztali gépen sem a saját fiókomba vagy másnál is így van ez? Kevesebb mint egy hónapja léptünk át Magenta1 csomagba, pontosabban azóta vagyunk Telekomosak. Na most hetek óta nem tudok belépni már, ami eléggé idegesít. Amikor megkötöttük és be is vezettek mindent,és használatba is vettük be tudtam lépni, de rá pár napra már nem és azóta sem megy.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#99856) #77646080 válasza Marci112233 (#99855) üzenetére


#77646080
törölt tag

Üdv!

Nálam rendben működik az appon keresztüli elérés (gépen most nem tudom megnézni). A másik Telekom topikban sincs rá (éppen) panasz, szóval érdemes lenne felhívnod őket és jelezni a problémádat, mert úgy tűnik, egyedi eset.

[ Szerkesztve ]

(#99857) Marci112233 válasza #77646080 (#99856) üzenetére


Marci112233
őstag

Holnap hívom őket akkor ma már nem. Egyébként ezt kapom gépen ha be akarok jelentkezni, de telefonon is lényegében ezt írja. (Kép melletti fekete rész a képernyő kiterjesztése miatt van, mert ott maga a TV megy jelenleg is.)

[link]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#99858) Fenyi Leopol válasza #77646080 (#99856) üzenetére


Fenyi Leopol
tag

Nekem az app törlése és újra telepítése segített.

FL

(#99859) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

December 22.én letelik a hűség a netről, nem szeretném megtartani, mert már bekötötték a másikat. Mikor jelentsem be, hogy nem kérem tovább?

(#99860) norti válasza chester99 (#99859) üzenetére


norti
addikt

8 nap a felmondási idő, annyival előtte add be a hűségidő lejártának napjával.

(#99861) tylerddd


tylerddd
veterán

Egy kis, Bács megyei településen lakom. Nyár végén elvileg behozták a faluba az optikai hálózatot, amin keresztül elérhető/elérhető lesz net és iptv. Van, akinek már van bekötve. Bementem a szomszédos város Telekom üzletébe, ahol semmit nem tudtak erről. Azt mondták, nem írja a rendszerük, hogy nálunk lenne ilyen elérhetőség. Ma jövök haza melóból, a szomszédnál ott állt a magentás kocsi ... Ilyen van, kedves fórumtársak?! :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#99862) #74774528 válasza norti (#99860) üzenetére


#74774528
törölt tag

Még jó,hogy több kint egy éve nincs 8napos felmondás hanem azonnali van.. a törvényváltoztatásnak köszönhetően..

(#99863) wmati válasza tylerddd (#99861) üzenetére


wmati
addikt

Ilyen van a Telekomnál :DD Ha gondolod ránézhetek a címre.

(#99864) poli27 válasza tylerddd (#99861) üzenetére


poli27
veterán

Attól mert ott a magentás kocsi, nem bizti, hogy optikát kötött...

(#99865) tylerddd válasza poli27 (#99864) üzenetére


tylerddd
veterán

De, bizti. Másért minek állna ott és vinné a kábelt a házba?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#99866) DJ. Ru$y válasza tylerddd (#99865) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1414, próbaszerencse.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#99867) norti válasza #74774528 (#99862) üzenetére


norti
addikt

Lehet, hogy a törvény mindent felülír (Orbán biztos), de az ÁSZF szerint határozott szerződés rendes felmondása esetén max. 8 nap a felmondási idő.

(#99868) glacious válasza Marci112233 (#99855) üzenetére


glacious
addikt

Nem tudsz belépni, vagy belépsz és kidob technikai hibával? Esetleg november 14 óta csinálja-e? Mert ha igen, ugyanaz a problémán, előtte tökéletesen működött minden.

szerk.: közben láttam a screenshotot és úgy tűnik, hogy ugyanolyan jellegű a problémánk

[ Szerkesztve ]

(#99869) silver-pda válasza Marci112233 (#99855) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Magentás lettem és ma nekem is dobálta ezt a hibát. Sokadikra sikerült csak megnézni a szolgáltatásaim.

(#99870) viktorhu válasza norti (#99867) üzenetére


viktorhu
veterán

Trükkös :)

Így szólt a hivatkozott jogszabályi pont a tavalyi módosítás előtt:

Az előfizető a határozatlan idejű előfizetői szerződést legfeljebb 8 napos felmondási határidővel bármikor jogosult további jogkövetkezmények nélkül felmondani. Az előfizetői szerződés bármely ezzel ellentétes kikötése semmis.

Így szól jelenleg:

Az előfizető a határozatlan idejű előfizetői szerződést azonnali hatállyal bármikor jogosult további jogkövetkezmények nélkül felmondani. Az előfizetői szerződés bármely ezzel ellentétes kikötése semmis.

Szóval a trükk az, hogy bevezette az ászf az azonnali hatályú felmondást + bevezette a rendes felmondást.

Szólsz, hogy fel akarod mondani, megmondják, hogy 8 nap, ejnye no, hát mit lehet akkor tenni, legyen.
Akkor kapod meg az azonnali felmondást ezek szerint, ha tudsz erről, és külön úgy is kéred.

(#99871) Marci112233 válasza glacious (#99868) üzenetére


Marci112233
őstag

(#99869) silver-pda

Ezek eszerint nem csak nálam van hiba. Igen november 14 körül léptem be utoljára, egy nappal azután mikor bekötötték a rendszert megcsináltam az online fiókot is hozzá. Akkor be engedett, de utána kb 1 héttel már nem, és azóta sem.

Érdekesség az hogy telefonon már addig eljutok, hogy a kártyák adatait, fizetendő összegeket, mennyi mobilnet van rajtuk, stb. már látom, de a TV szolgáltatást és egyebet vagy szerződéseket nem. Ezt gy értem el, hogy Play áruházban rányomtam a Telekom App telepítésre, Ekkor elkezdett tölteni, majd kiírta, hogy már fent van. Ezután meglepetésemre ami rajta volt eltzűnt és az új más kinézettel, de ahogy írtam megy. Nem tudom mi a fene van a Telekom rendszerével.

Szerk: Becsinálok. Ahogy itt megírtam a szövegem, ránéztem most be emged-e és most be engedett.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#99872) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

műholdas TV előfizetésem van LG okos TV-vel. Eddig digi műholdas TV előfizetésem volt és ott a tv simán tudta a felvétel funkciót.

Most sajnos nem tudok felvenni. Lehet az a gond, hogy set-top boxból látom csak az adásokat?

Milyen műholdra kell a tévé adásokat programozni? Diginél thor08w volt ráhangolva, Telekomnál ezt hova kell?

Köszönöm Árpi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#99873) MrT válasza MrT (#99806) üzenetére


MrT
csendes tag

A webes mérések hasonlóak voltak más szervereken is, a win alkalmazás meg abszolút butaságokat írt ki.

A telefonálás után aznap már nem is foglalkoztam a dologgal de másnap nézve megtörtént a csoda: nem csak a le hanem már a feltöltés is 900-950 mbps közötti értékeket produkált úgyhogy végül is happy end lett a vége.

Viszont azért hozzátenném hogy a betelefonálásom során biztos történt odabent a központban más is egy sima sebességmérésen kívül, annak ellenére hogy a műszakis mást mondott, mert direkt kérdeztem hogy nincs-e véletlen valami korlátozás rárakva: "á, nincs-nincs". Akkor meg még is hogy lehetett hogy a letöltés az első pillanattól fullon ment de a letöltés meg minimumon? Nekem a kezdettől bűzlött a dolog a korábbi helyzetből kiindulva: 30/5 mbps vdsl-en maxon ment a feltöltés majd egyszer gondolt egyet és csak 1,5 lett belőle (1 volt a minimum a szerződésben), sem a központ, sem a 3 különböző szerelő nem tudott mit tenni, miközben a környéken több embernek is ugyanebben a csomagban a szintén 5-ös max feltöltés 10-el működött, amit szintén megemlítettem akkor a kijövő szerelőknek, de egyik sem adott magyarázatot, csak hogy "ez van" és kész, pedig biztos akkor is volt valami kavarás és nem igaz hogy nem tudták volna megcsinálni hogy másnak ne duplája jöjjön mint amire előfizet és nekem meg csak a minimum miközben korábban hibátlanul működött.

A lényeg hogy most minden szép és jó, remélem így is marad.

(#99874) kigyi_23 válasza MrT (#99873) üzenetére


kigyi_23
addikt

Csak egy szösszenet. Réges régen még az ADSL-es időkben amikor "duplázták" a sávszéleket nekem 5Mbit-em volt 8-at kellett volna kapnom hát nagy meglepetésemre a sávszélesség "duplázás" néven elhíresült dologból 2Mbit lett lol. Felhívom a Telekom-ot (akkor még lehet Matáv volt a neve? Nem emlékszem.) Ügyintéző nem tud segíteni addig beszélgettünk, hogy gondolta kapcsolja műszakisokat. Elmondtam ott is a problémámat mondja, hogy ránéznek a vonalra (telefont, vagy headset-et elfelejtette némítani így hallottam a következő beszélgetést):

- Ránéznél a ....-ra? Menne nála a 8Mbit?
Kis várakozás és megkapta a választ
- Nagyon jók a vonali értékei simán vinné.

Majd beleszól a telefonba, hogy sajnos nem tud mit tenni ez a vonal ennyit bír.....

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#99875) glacious válasza Marci112233 (#99871) üzenetére


glacious
addikt

Igen, pont ma javult meg nekem is :)

(#99876) Marci112233 válasza kigyi_23 (#99874) üzenetére


Marci112233
őstag

Sajna a kicsiny falumban nekem még mindig ADSL net van. 10/1-es, ami sokszor eléri a 10-et valóban, és a garantált 1-el tölt is lefelé ilyenkor, de amellett internet már szinte halott. De elég sokszor előfordul, főleg este, hogy szinte mindent ami internet kér le kell kapcsolnom, ugyanis a szobámba a TV-hez nincs beltéri hanem TVGO alkalmazással van TV-m. Ami meg ugye internetet igényel, és ha nincs legalább 5 a sebesség a képminőség már ugrik is. Kb egy hete szomszédban voltak szerelők, mert neki abszolút nem volt net. Ha már itt voltak rákérdeztem, miért nem tud állandóan legalább 8-at rendszer? Mert nem tudok sokszor TVG-val TV-t nézni mert nagyon rossz a képminőség. Válasz itt is az volt, hogy a rendszer ennyit tud, ez van. Ha folyamatosan sép képet akarok, és jó a 4G akkor használjam a telefont hotspot-ként és úgy nézzek TV-t. Ugye rögtön rávágtam, hogy az meg a mobilnet kell telefonra ami még ninscs rajta, nem beszélve hogy azért ez a dolog nem kis adatforgalmat generál. Erre semmit nem tudott mondani és inkább elment.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#99877) DJ. Ru$y válasza Marci112233 (#99876) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van korlátlan mobilnet, amivel lehet jobban jársz, ha lemondod az egész T-s otthoni előfizetést és egy otthoni elosztóeszközbe beletolsz egy 4G-s SIM kártyát.

Ahol a régi xDSL van nagyon nagy hurokhosszokkal, ott hiába a VDSL2, nem lesz jobb, ott vagy több kis alközpont kell, vagy teljes optikásítás, addig pedig marad a 4G, ha az opció. Tudom, hogy árban annyi amennyi, de, ha nincs jobb alternatíva, akkor meg kell fizetni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#99878) kigyi_23 válasza Marci112233 (#99876) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ne is mond itt van optika, de ahol vagyok ott nincs :D Itt megy el a kábel előttünk az aknában, ha oldalt megyek ki az oldalsó ajtón akkor ott is egy akna ahol szintén lapul az optika :D Na persze ide nem tudnak kötni, nincs rá lehetőség. 10-es net van ami szakadozik is lassú is.... Este az irodában szintén DSL szintén ott az optika az aknában tőle szintén úgy 3-5m-re, de ott sem lehet kötni :D Mobilnet nem játszik térerő ezen az oldalon nem sok van max edge lenne belőle, de a Voda bezzeg hasít az meg drága.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#99879) Marci112233 válasza kigyi_23 (#99878) üzenetére


Marci112233
őstag

Az meg hogy a fenébe, ah olyan közel van az optikai kábelrendszer? Csesztetni kell őket hátha mégis lehetséges bekötni. ha már egyszer olyan közel van, és ki is van építve rendesen akkor mi az oka annak hogy nem lehet. Ez érdekes, és én nem hagynám őket békén míg meg mondják miért nem lehetséges.

(#99877) DJ. Ru$y
Nem lenne rossz megoldás, de akkor ha lemondom az internet szolgáltatást akkor ugrik a Magenta1, ami segítségével azért jóval kedvezőbb a TV és telefon előfizetés mellette, nem beszélve a 2 havidíjas mobil előfizetés havidíja és percdíja.

Mondjuk az Elektronet már kora tavasszal elkezdte kiépíteni az optikai kábelrendszert, de még most sem megy, pedig elvileg szeptember max november végére üzemkésznek kellett volna lennie. Fő optikai gerinckábel mindenhol be van húzva az utcákon, de azon kívül semmi se. Azon elvileg lenne jóval gyorsabb net is, és én arra várok hátha azon sokkal jobb sebességű és kedvező árú internet lesz. Amint lesz és jó áron, lehet csak internetre elő lesz náluk fizetve. (A mostani 10/1-esnek meg amúgy sem nagy a havidíja így csomagban.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#99880) tylerddd


tylerddd
veterán

Az iptv minősége, működése milyen mértékben függ az internet sebességétől adott helyen?! Arra gondolok, hogy ha mondjuk alig néhány megabittel jön a net és akadozik, akkor az iptv is sz** lesz?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#99881) DJ. Ru$y válasza tylerddd (#99880) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, mivel az IPTV-nek is kell pár megabit (8 Mb/s). Amit xDSL technológia esetén a hasznos sávszélességből vesz el.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#99882) tylerddd válasza DJ. Ru$y (#99881) üzenetére


tylerddd
veterán

És a szerződésben van arról valami, hogy ha nézhetetlen a tévé emiatt, akkor mi van?! Nem vagyok tisztában a Telekom lehetőségeivel, hogy itt nálunk a Bermuda-háromszögben mire képes az optikai hálózatuk és ha rászabadul a nép, tehát sok előfizető lesz, akkor ugyanúgy megfekszik, mint a jelenlegi mikrós szolgáltatónk netje, ami nem képes a százakárhány előfizetőt rendesen, mindig kiszolgálni.

Gondolom olyat lehet, hogy hűség nélkül köttetem be és ha bejön, akkor aláírok?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#99883) DJ. Ru$y válasza tylerddd (#99882) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Optikát azért nem ilyen könnyű megfektetni és gyanítom nem is lesz rá annyi előfizető, hogy megfektesse.

Előfizethetsz hűség nélkül, bár a hűségnek annyi értelme van jelenleg, hogy 1 év esetén az első 3 hónapban olcsóbb az előfizetés vagy 2 év esetén készülékkedvezményt kapsz. Olcsóbb nem lesz a szolgáltatás.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#99884) tylerddd válasza DJ. Ru$y (#99883) üzenetére


tylerddd
veterán

A hűség nélküli megoldásnak az lenne a lényege, hogy ha nem jó a cucc, akkor ne kelljen két évig fizetnem egy rossz minőségű szolgáltatást. Ez a jelenlegi annyi bosszúságot okozott (havi 5k a 20/2Mbit-ért), hogy fizetnék pár ezerrel többet is, csak legyen stabil. Nem kell több száz megabit, csak az a 20-30 legyen állandó, stabil.

Hűség nélkül egyébként lehetne Magenta 1-ezni, net+iptv+mobil?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#99885) viktorhu válasza tylerddd (#99882) üzenetére


viktorhu
veterán

Van rendelkezésre állás a szerződésben, de a rádiós neteknek jellemzője az elakadás, jó esetben az összes előfizetőre jut annyi kapacitás, mint amennyi optikán egy felhasználóra. Az optikát össze sem lehet ezzel hasonlítani.

(#99886) poli27 válasza padi68 (#99872) üzenetére


poli27
veterán

semmilyenre, a Telekomnál csak a boxxal tudod nézni az adásokat...

(#99887) tlala


tlala
addikt

A házunkban egy emberke rángatja a kábelt - érdeklődésre kiderült, hogy t-home optikai kábel hoz be éppen. :)
Mi a tapasztalat: mikor lehet ezt megrendelni? Hosszú-hosszú évek óta szenvedek a 10 megás ADSL-lel.
Nagyon izgi!

(#99888) DJ. Ru$y válasza tylerddd (#99884) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lehet hűség nélkül is Magenta1. [link]

2 év hűséget lehet átállítani.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#99889) DJ. Ru$y válasza tlala (#99887) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Változó, hetek, hónapok. Úgyhogy további jó izgulást. :)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#99890) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Mennyire jellemző, hogy Sagemcom Fast 3686 v2 kábelmodem kikapcsolás-bekapcsolás után elfelejti, hogy bridge módba volt kapcsolva?

(#99891) padi68 válasza poli27 (#99886) üzenetére


padi68
senior tag

szomorú.... :W

Köszönöm a segítséget! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#99892) wmati válasza silver-pda (#99890) üzenetére


wmati
addikt

Semennyire mert központi beállítás, vissza állítsam ?

(#99893) fap333


fap333
aktív tag

Szervusztok!

Kérlek segítsetek abban, hogy androidos telefonomon milyen módon tudnám beállítani a telekomnál lévő e-mail címemet.

Telefon típusa: Xiaomi Mi Mix 2s
Android verziója: 9 (Pie)
Kívánt e-mail alkalmazás: Microsoft Outlook 2.2.257 (2018.nov.30.)

Beállításoknál próbálkoztam mail.t-online.hu, valamint mail.t-email.hu címekkel is.

Először megkérdezi a program, hogy
’Érvénytelen a levelezési szerver tanúsítványa. Szeretne mégis bejelentkezni?’
Itt nyilván a bejelentkezésre nyomok, majd hosszú
’Bejelentkezési kísérlet…’ után ’Nem sikerült bejelentkezni. Kérjük ellenőrizze az SMTP-kiszolgáló beállításait, és próbálkozzon újra.’ hibaüzenet fogad.

Miket kell beírnom az alábbi rovatokba?
- IMAP-szerver neve
- IMAP-felhasználónév
- IMAP-jelszó
- SMTP-szerver neve
- SMTP-felhasználónév
- SMTP-jelszó

Elképzelhető, hogy az zavar be, hogy céges e-mail-ről van szó és "@elke.hu"-ra végződik? De mielőtt megkérdeznétek teljes e-mail címet írtam be felhasználói névnek.

Előre is köszi a segítséget!

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#99894) silver-pda válasza wmati (#99892) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Szia,
köszi, már nem kell. Igaz vagy 20 perc volt, mire kaptam egy műszakist a 1414-n, h újra visszaállítsák.
Vandával már pertuban vagyunk. :)

(#99895) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Telekomnál a vezetékes telefoncsatlakozóban (RJ11), kábelben hány eret használnak? 2? Ha igen, melyik 2? Kábelmodemből kijön a telokábel és egy felszerelt falicsatin keresztül vinném tovább másik helyiségbe. Ezen a fali aljzaton a 2 középső van bekötve csak. Így nincs tárcsahang. Lehet, hogy 2 szélső kellene az aljzaton? Vagy 4 eret használnak? Bár annyi felesleges lenne sztem.

(#99896) DJ. Ru$y válasza silver-pda (#99895) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2 eret használnak és a két középsőt használják.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#99898) silver-pda válasza DJ. Ru$y (#99896) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Én is így gondoltam volna. Lehet, hogy hosszú a fali kábel, talán 20 m, azért nincs tárcsahang. (ADSL-nél nem volt gond)

(#99899) Norbi27 válasza fap333 (#99893) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Szia

Telekomos címmel nekem sem sikerül beállítani
Ami biztos:
IMAP szerver: mail.t-online.hu
SMTP szerver: mail.t-online.hu
A felhasználónév és a jelszó mindkét esetben a teljes e-mail címed, ill a hozzá tartozó jelszó

A portokkal is szórakoztam, de sehogy sem sikerült beállítani. Androidon és IOS-en sem. A gyári levelező mindkét esetben működik, de az outlookot a Telekomos címmel nem sikerült beállítani. Írtam már a Microsoft Supportnak, ők sem tudtak segíteni

(#99900) DJ. Ru$y válasza silver-pda (#99898) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Próbáltad megcserélni a 2 eret?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.