Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#129552) cherubion08 válasza woodworm (#129550) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Szerintem nem műszaki, hanem orvosi :)

(#129553) #46824192 válasza sziszi-fuszi (#129541) üzenetére


#46824192
törölt tag

Persze hogy nem bank. Nem is mondtam. Az meg mondjuk pláne nem érdekel hogy hanyadik helyen áll, ha egy nagyobb értékű rendelésem volt és azt sem sikerül siman megoldani :) . A román emag 20 rendelésből ,mindet megoldotta. Azért ez beszédes. Meg a haberom ingyen tévéje is. Bár ő köszöni szépen.
A hibajegy nyitogatást azt adom. Én is így szoktam csinálni. Persze sok ember nem figyel oda , mert a hétköznapi pörgésben erre nincs mindenkinek energiája.
Szóval ez megoldás lehetne a kollégának is. +A beszélgetéseket is rögzíteni.
Halkan jegyezzük meg ,hogy a hibajegyeket szeretik ám olyen-olyan indokokkal bezárogatni és valami titokzatos oknál fogva erről nem mindig jön meg az sms. (Ahogy a visszanyitásról sem.) Véletlen lenne?

Ne érts félre én nem vagyok ellene olyan szinten mint a fórumtársunk. Inkább azt mondom hogy a nagy egészben ,vannak részek, ahol felelős vezetőket páros lábbal kellene a forgó ajtón kitessékelni.

@Abel-0101 A lezárt hibajegyet 72 órá belül , ha ugyanaz a hiba előkerül vissza lehet nyittatni és vissza is nyitják!!
Jótanácskánt mondom , ne edd az ideget , fordulj a fogyasztóvédelemhez, hírközlési hatósághoz. Semmiből nem tart őket felhívni. Hidd el, segítenek megoldani ,mert ők azért vannak.

[ Szerkesztve ]

(#129554) Abel-0101 válasza woodworm (#129550) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

*Problémáid, tényleg zárnám már a dolgot, de tessék. 4Hónap alatti élmények:
-IPTV kapcsoló (egyik napról másikra eltünt egy létfontosságú funkció, se a Samsung Mo. se a Telekomon levő összes munkatárs nem tudott róla semmit, annyi biztos, hogy nem szoftverfrissitési hiba volt)
-"Telekom külsős szakemberei" gányolni tudnak, meg koszt hagyni maguk után, de kivitelezni, szakemberként dolgozni nem, majd pedig amikor visszahívnám őket kicsivel később, hogy mit csináltak a padláson, később (ez még lényeges lesz,) Amiután kiderült egy lényeges hiba hívtam a szakit de foglaltat jelzett folyamat.)
-Késedelmi számlabefizetési díjak. Nem jött értesítés a kapcsolattartói adatokra, hogy nem vonták le a havi számlákat, amikor már majdnem letelt a 30nap (szolgáltatás kikapcsolása), kapom a felszólítást, hogy nincs befizetve, majd pedig következő havi számlára jön 3x750Ft késedelmi pótlék. (apró dolog)
-Folytonos internet hiba, már írtam korábban ide is, hogy egyszerűen siralmas az internet (Egyik fő ok a fentiekre), töredéke jött abból az internetből, amit én havonta kifizettem, természetesen 1414, chaten felvettem a kapcsolatot, azt mondták belenéznek a rendszerbe, hirtelen jó volt az internet kb 1 hétig, (Utána jött a fekete leves, annyira lassú lett az internet, hogy kb 600kb al töltött bármit interneten) kijöttek a szerelők,akik megnézték a modemet, kábeleket, nem volt semmi gond. Útólag:Természetesen a házon belül néztek meg mindent.

Az internet próblémát, a padláson levő kaox kábel sérülése okozta, amit persze én követtem le, ki is jöttek a T ok, megcsinálták nagyszerű.(Innen is köszönöm a szerelőnek, akinek sikerült megcsupaszitani a kábelt, majd idő elteltével sérült, sérült, végül annyira jött a jel, hogy egy zenét sikerült 5perc alatt letölteni.

És ezek után legyek elnéző, türelmes velük szemben, a fentiek közül ha 1 max 2 hiba megjelenik 1-2év alatt azt mondom sima.. de ez, hogy sorba jöttek a hibák..

(#129555) Abel-0101 válasza #46824192 (#129553) üzenetére


Abel-0101
aktív tag

Fentebb írtam, van az algorítmusban tuti olyan hogy "véletlen" 1-2 SMS-t neküldjön, késöbb küldjön...

Mindenhol vannak hibák, megértem, senki sem tökéletes, de azért ez a szintű t*ketlenkedés :O

Amiatt húz fel, mert 2-3autó árát ott hagyjuk a 2év alatt, és több idegeskedés van ezzel, mint a munkával....C

(#129556) Dewo válasza Abel-0101 (#129555) üzenetére


Dewo
aktív tag

PM! :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#129557) poli27 válasza woodworm (#129550) üzenetére


poli27
veterán

Neki minden IS a problémája... :W

[ Szerkesztve ]

(#129558) kis20i válasza Abel-0101 (#129554) üzenetére


kis20i
csendes tag

Azt egyébként megkérdezhetem, hogy szerinted a Telekomnak mi köze van ahhoz, hogy a Samsung TV-d távirányítója nem küldi ki a kb 15 éve változatlan infra jelet a box vezérléséhez? Nagyon érdekelne.

(#129559) fojtviki válasza kis20i (#129558) üzenetére


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Bugyuta kerdesem lenne. Letezhet az, hogy a Tcom szerzodesben vagy egy kis ceggel es igy csak a kis cegnel lehet megrendelni a netet? Konkretan a nyaraloba szeretnenk internetet, a Tcom oldalan beirva a cimet, csak az ADSL erheto el. Viszont egy kis ceg tud kotni Gigabites netet. A gond csak az, hogy joval dragabban mint a Tcom. Egyebkent a szelessav kereso is kiadja a cimunkre akar a 2 Gb/s netet, de ott rakattintva a Tcom oldalan nem elerheto oldal fogad :DDD

(#129560) kakuk.tamas válasza Abel-0101 (#129555) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Engem csak az érdekelne, hogy hogyha ilyen véleménnyel vagy róluk (ami több év alatt épült fel benned), akkor miért van milliós készülék “hiteled” náluk?

Ha én nem szeretek egy céget, onnan nem vásárolok semmiképp (nálam például az Alza ilyen. Ha kell, inkább megveszem duplaáron máshol a cuccot), és a szolgáltatást is a lehető leggyorsabban lemondom (esetemben Tarr Kft).

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#129561) #46824192 válasza fojtviki (#129559) üzenetére


#46824192
törölt tag

Hívd a telekomot, a weboldal sokszor téves infót ad.

(#129562) qnadam válasza fojtviki (#129559) üzenetére


qnadam
veterán

előfordult már a világban, hogy a telekomnak rézvezetéke van a helyszínen, másik cégnek meg másfajta kábele.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#129563) DevKiller válasza poli27 (#129557) üzenetére


DevKiller
senior tag

Ilyenkor elgondolkodom, hogy ezt személyesen vagy telefonon jobb átélni? :U

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#129564) poli27


poli27
veterán

Most kaptuk az emailt, Szeptember 1 től a Sattv nem értékesíthető sehova, csak a meglévő előfizetéseken lehet csomagot módosítani, de hűséget nem lehet hosszabbítani rajta, ezt üzleti döntéssel magyarázzák, akinél elérhető a vezetékes szolgáltatás, és sattévéjük van, azokat átkötik folyamatosan...

(#129565) #46824192 válasza poli27 (#129564) üzenetére


#46824192
törölt tag

Akkor hivatalosan is megkezdődik a satv tv leépítése.

Viszont egy másik hír szerint lesz idő bőven az átkötésekre.
[link]

(#129566) kopa1 válasza poli27 (#129564) üzenetére


kopa1
aktív tag

- Igaz-e, hogy Moszkvában Mercedeseket osztogatnak?

- A hír igaz - közli a jereváni rádió -, azzal az apró korrekcióval, hogy nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Mercedeseket, hanem Zsigulikat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak.

Lesz majd pontos kommunikáció, akkor minden kiderül, mert nem kell arra gondolni, hogy szeptembertől tömegesen elkezdik kiváltani a satot. A partner tárolóhelyeknek ment ki a levél összesen, másnak még nem, még az ügyfélszolgálatnak se lett kikommunikálva...

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#129567) DevKiller


DevKiller
senior tag

Nem hiszem, hogy annyira készen lenne erre a cég.
Rengeteg helyen nincs semmi vezetékes technológia, tanyák eldugott helyek, nyaralók és társai. Ha TV kell, ilyen helyeken csak a SAT jelent megoldást, vagy efi korlátlan mobilnete, amennyiben van megfelelő lefedettség.

Rengeteg előfizetés kerülne megszüntetésre...

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#129568) qnadam válasza DevKiller (#129567) üzenetére


qnadam
veterán

ezt leginkább ők látják, hogy hány ügyfelet tudnak áttolni vezetékesre, és a maradék fenn tudja-e tartani a műholdas részleget, mi nem igazán.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#129569) #46824192 válasza DevKiller (#129567) üzenetére


#46824192
törölt tag

Biztosan megy a matek rendesen, és figyelembe veszik a 2-3évre előre tervezett internet fejlesztéseket is. Egyszer így is úgy is eljön az idő , amikor már nem éri meg fenntartani és a maradák pár ezer ember kezét el kell majd engedni. A sat tv-nek szerintem ma már nincs létjogosultsága ott ahol van szélessáv. Egyszerűen nincs hova fejleszteni , leginkább az előre behatárolt átviteli sebesség miatt.
Volt anno az interaktív sat tv próbálkozás. Na most ha elkezdeném ekézni , mert bőven tudnék mesélni , akkor pár emberke itt megint azt mondaná hogy szándékosan feszkót generálok. Helyette csak annyit mondok , hogy kifejezetten a youtube elérésmiatt rendeltem meg. Csak mire bekötötték a youtube megszűnt rajta működni. Erről persze a kutya sem szólt! Így maradt egy sat box , ami ha meglátta az ethernet kapcsolatot olyan szinten laggolt , hogy öröm volt nézni. Szóval volt interaktív sat tv szolgáltatásom , aminek az interaktív részét nem lehetett használni :C

(#129570) poli27 válasza kopa1 (#129566) üzenetére


poli27
veterán

Hát satot már most se engednek szinte sehova ( ez tapasztalat), tehát már tudni lehet hogy leépítés van :) Amúgy nem tudom mi lehet az oka, de elég sok sattv ügyfél van még [link] 200e, bár igaz ez 3-4 éve még 300e felett volt, gondolom lassan nem éri meg bérelni a műholdat. Nah majd kiderül, lehet bejön a ott tévé a droidos boxxal, és ha van valamilyen neted megy :D De igazad van majd lesz aszf módosulás ami hivatalos lesz :D :R (csak megörültem az emailnek, hogy nem a satot szerelni többet) :D

[ Szerkesztve ]

(#129571) DevKiller válasza poli27 (#129570) üzenetére


DevKiller
senior tag

és ez az infód honnan van, hogy már most sem engednek?
Szoktál te időpontozni?
Vagy most a tapasztalatod az, hogy te nem kaptál már régóta és egyáltalán nincs?
Rezes területeken ahol a vonal nem tud még IPTV sebességgel sem összeállni, ott adják a net mellé. Alapvetően csak úgy SATTV nincs, nyomós indokkal van.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#129572) Huroq


Huroq
senior tag

Már előre tudom, hogy a leírtakra az lesz a válasz, hogy így jártam, de azért leírom.

Megrendeltem az új IPTV boxokat. GLS szállításról jön ma értesítő. Nem tudok otthon lenni csak nagyjából délelőtt 10 -ig, de bármelyik nap jó nekem. Futár válasza, hogy semelyik napon nem megoldott az addigi kézbesítés. Jelzem a GLS -nek, hogy lehet -e munkahelyi címre átírni a kézbesítést. Válasz, természetesen egy nem, mert a Feladó nem engedélyezi a címmódosítást. Telekom felkeres mit lehet tenni. Semmit, visszamegy a csomag és a megrendelést törlik. Ennyi. Tudom vegyek ki szabadságot, de őszintén még azt sem tudták előre megmondani, melyik napon jön a GLS, csak ma reggel egy SMS -t küldtek, hogy jön a csomag. Mindíg le kell döbbennem, hogy mennyire rugalmatlan a Telekom ezen része.
Hab a tortán, hogy rendszer hiba miatt amíg aktív az otthoni szolgáltatáshoz a megrendelés, addig nem tudnak felvenni mobilkészülék megrendelést. A törlés pedig 14 napon belül valosul meg. A szabadnapon kívűl tényleg nincs erre más megoldás?

(#129573) DevKiller válasza Huroq (#129572) üzenetére


DevKiller
senior tag

Szia!

Esetleg még annyi, hogyha visszatörlik és az újbóli megrendeléskor kérsz szerelői opciót(vagy szakértői opciót már nem tudom mi a neve), ami fizetős, de ilyenkor nevéből adódóan szerelő viszi az STB-ket. Ehhez időpontegyeztetés társul, és az előre megegyezett időablakban viszik ki, nyílván olyan időpontot választasz majd, amilyet szeretnél.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#129574) poli27 válasza DevKiller (#129571) üzenetére


poli27
veterán

Hát ahhoz képest amennyi volt tavaly meg előtte, ahhoz képest majdnem 100% os visszaesés volt(csak box bővítés volt,új nem, nem rezes terület) (meg az üzletkötők is mondták, hogy nem adhatják el) ezért írtam azt hogy szinte sehova nem engedik, csak engedéllyel. De elvileg ha tényleg így lesz azt 30 nappal hamarabb az aszfből megkéne tudni sztem, tehát pár nap is lehet akár :) De ha nem akkor is 30 nap és megtudjuk :D

(#129575) DevKiller válasza poli27 (#129574) üzenetére


DevKiller
senior tag

Akkor elárulok egy titkot, vannak :B
Bár tény, hogy sokkal kevesebb, de rezes területre dobálják még, ill ahol semmi sincs.
Nyilván előtte van próbálkozás bondinggal, hátha kivitezhető(általában nyilván nem), és utánna jön a SAT.

Terület függő nagyon. Ha te olyan területen vagy, ami full optika meg koax, nyílván nem fogsz kapni egyet sem, mert nem rögzíthetik.

[ Szerkesztve ]

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#129576) kopa1 válasza Huroq (#129572) üzenetére


kopa1
aktív tag

Háát nagyban függ a GLS-től is, azért vannak olyan futárok, akik a szomszédnak is simán odaadják, hiába van tiltva :)

De ha jól emlékszem, ha megbízható ügyfélnek vagy minősítve, akkor lehet más szállítási címet is beállítani a csomagnak. Csak ezt kevés ügyintéző tudja, hogy van erre lehetőség :)
Én a helyedben most visszatörölném, aztán egybe a mobillal megrendelném másik címre.
Vaagy kérsz előre egy szerelői opciót és a díját jóváíratod reklamációbna, mert hogy nem tudod átvenni

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#129577) Huroq válasza kopa1 (#129576) üzenetére


Huroq
senior tag

Köszi a tanácsokat, valószínűleg megfogadom.

Sokáig volt ugyan az a GLS futár, ő már ismert és oda adta másnak is, de mostanában 2-3 hetente új futár van, így ez már nem opció sajnos.

Nem tudom mitől függ a megbízhatóság. Havi költéstől vagy esetleg sok vásárlástól? :DDD

(#129578) kopa1 válasza Huroq (#129577) üzenetére


kopa1
aktív tag

Hát a megbízhatóság inkább hitelképességi vizsgálat. Ergo ha készülék vásárlásra nem kérnek be előleget akkor megbízható vagy. Pontosan nem ismerem, de ügyfélmúltat, számlafizetéseket meg mindent összevetnek és az alapján minősítenek

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#129579) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

Ma a postaládába találtam egy szórólapot a Vodafonetól, tévét és netet (1000/1000) kínáltak, olcsóbban mint a Telekom, viszont tuti, hogy nem lett itt kiépítve a saját hálózatuk, az feltűnt volna. Létezhet, hogy a Telekom optikai hálózatát bérlik, úgy hogy közösen használnák?

(#129580) Huroq válasza kopa1 (#129578) üzenetére


Huroq
senior tag

Ohh értem. E tekintetben panasz nem lehet rám. Mindent pontosan fizetek mióta a Telekomnál vagyok, illetve előleget sem kérnek. Mondjuk lényegtelen valószínüleg megoldom a mobil rendeléssel együtt, ahogy ajánlottad. Köszi még egyszer.

(#129581) DevKiller válasza kopa1 (#129576) üzenetére


DevKiller
senior tag

Még van lehetősége a Telekom üzletben is megkötni(ugyebár NONCPE eszközt már csak futár viszi ki, szerelői opciónál sem fogja vinni a helyszíni szakértő.) Az eszközt átveszi az üzletben, szerelői opcióval meg a boxot viszi a helyszíni szakértő. A hátránya ennek az, hogy az elállási jog sajnos így nem illeti meg, szóval az úgy mindenképp teljesült lesz.

Utolsó megoldásnak javaslom ezt, ha az általad leírtak már nem bevethetők.
UI: természetesen a szerelői opció díját reklamációs kérelemben mindenképpen megkellene próbálni visszaigényelni.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#129582) kopa1 válasza chester99 (#129579) üzenetére


kopa1
aktív tag

Igen, a Telekom Wholesale kötelezett szolgáltató, Voda, Telenor vagy bárki aki szerződik használhatja a hálózatunkat

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#129583) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Sziasztok.

Magenta 1 s vagyok, szeretnék a nyaralóba valahogy tv z ni esténként... A telekom tv go t valamilyen formában laptopról kitudom tükrözni tv re? Laptopra egyaltalan tudom telepíteni a TTV t? Internetet a nyaralóba hogyan tudnék legegyszerűbben varázsolni, ha nem mobilról szeretnem megosztani?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#129584) villamos válasza Lacko66 (#129526) üzenetére


villamos
őstag

Olyat amilyen volt, az új boxokhoz új előfizetés kell...
Lehet hogy neked is csak a tápok mentek gajra mint nekem...

Taktoj:
Hdmi -n keresztül ki lehet küldeni, laptopra telepíthető az alkalmazás, de lehet hogy félóránként hibaüzenetet fog dobni... :( Ezt megcsinálod négyszer, majd... lásd lent... és nézel mint Rozi a moziba, hogy milyen lejátszást kellene leállítani az egyetlen egy használt eszközön... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#129585) Taktoj válasza villamos (#129584) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Szivacs. S esetleg egy chromecast box sem jobb megoldás?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#129586) szaboi6512 válasza villamos (#129584) üzenetére


szaboi6512
őstag

Hdmi -n keresztül ki lehet küldeni, laptopra telepíthető az alkalmazás, de lehet hogy félóránként hibaüzenetet fog dobni... :( Ezt megcsinálod négyszer, majd... lásd lent... és nézel mint Rozi a moziba, hogy milyen lejátszást kellene leállítani az egyetlen egy használt eszközön... :DDD
Ezzel már magam is sokszor szembesültem....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#129587) #46824192 válasza villamos (#129584) üzenetére


#46824192
törölt tag

laptopra telepíthető az alkalmazás

Lemradtam valamiről?
Nem az van hogy már jó ideje, hogy nem kell telepiteni semmit , mert kizárólag böngészőben fut?
(Legalábbis én így használom) Ja bocs , csak használnám ha nem sza..na oda a hibaüzenettel , hogy elértem a nézések maximális számát a harmadik csatornánál.

(#129588) villamos válasza #46824192 (#129587) üzenetére


villamos
őstag

Valóban, most már nincs külön alkalmazás, régebben telepítgetett valami kiegészítő cuccot...

Hogy tv okosítóval menne e? Az jó kérdés, de tartok tőle hogy nem, hiszen most a jó öreg Telekomról beszélünk (ex Posta; ex Matáv) biztos vagyok benne, hogy ez úgy van kitalálva, hogy a tisztelt ügyfélnek semmiképpen se legyen jó... :DD
Lehet hogy nem működik az apk. ha nincs az eszköznek saját, beépített megjelenítője...

Igazából én úgy tekintek rá, hogy ez ilyen extra szolgáltatás, kvázi ajándék lovacska, annak meg nem illik nézegetni a fogacskáját... :D

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#129589) #46824192 válasza villamos (#129588) üzenetére


#46824192
törölt tag

Cc támogátást már vagy egy éve beharangozták, azóta sehol semmi. Azt írták ez egy technikailag leküzdendő feladat. Mindenesetre jó sokáig küzdenek vele, eközben meg a leggagyibb play áruház appokba a nevenincs fejlesztők a cc-ből minden csepp tudást kicsavarnak :C

(#129590) zsolt008


zsolt008
tag

sziasztok,

Sagemcom F@st 3890V3 modem/routernél a wifi státusza down, és bekapcsolni sem tudom a gombbal...
berendezés hiba lehet, vagy szolgáltatónál rossz valami? (új vagyok a t-nél nem tudom milyen hibák jönnek...)

(#129591) kali válasza zsolt008 (#129590) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Vélhetően a jó gombbal próbálod, de azért nézz rá, hátha: [link]
A menüjébe ha belépsz, mit mutat a Wi-Fi?

(#129592) kakuk.tamas válasza zsolt008 (#129590) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A router elején lévő gombbal nem tudod bekapcsolni, vagy az admin oldalon?

Nyaahhh, kali gyorsabb volt. :))

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#129593) zsolt008


zsolt008
tag

a tetején levő gombbal nem tudom bekapcsolni és down(le) a status az admin oldalon.

(#129594) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Még akinek eléri a max próbÁk számát, megpróbálhatna esetleg a mac címet változtatni. Nem hiszem el hogy sehog nem fogok tv z ni,☹️

A laptopot ha egy simkártyás routerrel összekapcsolnám lan kábellel akkor elvileg stabilabb netet adnék neki.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#129595) kopa1 válasza zsolt008 (#129593) üzenetére


kopa1
aktív tag

Nyomj egy factoryt. Ha utána se megy, akkor 1414

[ Szerkesztve ]

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#129596) Essejó válasza Abel-0101 (#129493) üzenetére


Essejó
veterán

Nem értelek, miért szívatod itt magad? Ha szerinted a Tekekom szar, akkor zúgva kéne áthúznod a Vodához, mert ott vár a Netflix

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#129597) zsolt008 válasza kopa1 (#129595) üzenetére


zsolt008
tag

ez lett a vége és utána működött,
a kimentett beállítások visszatöltése után is. :F
remélen nem gyakran csinálja majd ezt a modem... :(

(#129598) blackmajesty válasza DevKiller (#129581) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Üzletben csak akkor adnak ki eszközt, ha a hűségcsoport csak mobil szolgáltatásokat tartalmaz, vagy ha van benne vezetékes, de nem kell hozzá CPE eszközt cserélni. Ha ez utóbbi szükséges, akkor vagy mindent a futár visz ki, vagy a szakértői opcióval kimegy a CPE eszköz, persze fizetősen, ezután ha le van jelentve, hogy kész az eszközcsere/bekötés, akkor futár viszi pár napon belül a megrendelt telefont/egyéb eszközt.

(#129599) djalmasi


djalmasi
tag

Hali. Valaki esetleg tapasztalt hasonló problémát? Ha igen sikerült megoldania? (Technicolor FGA2233). A bekötés óta semmi gond nem volt vele, de az elmúlt egy hétben elkezdte azt csinálni, hogy rá vagy csatlakozva a wifire, van internet vezetéken és gyakorlatilag minden funkcionál, de az eszközök amik rá vannak csatlakozva (gyakorlatilag minden) csak annyit ír hogy csatlakozva, de nincs internet. Először azt hittem, hogy csak a telefonom rosszalkodik, de aztán kérdezték tőlem a családban, hogy mi a fene van az internettel? mert az Okos TV-én van wifi, de nincs internet. Restart sem oldotta meg a problémát, nem lett hozzányúlva a beállításokhoz csak a wifi lett ketté szedve mert az automata nem igazán jókor dobált. Egy újra csatlakozás megoldja a problémát, de pl a tv és egy-két okos eszköz nem csatlakozik csak úgy újra mert nem szakad meg maga a wifi.

[ Szerkesztve ]

(#129600) Essejó válasza djalmasi (#129599) üzenetére


Essejó
veterán

Ez érdekes, ilyet nekem is szokott jelezni a telefonom: Redmi9 a HGW neg 3890v3

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.