Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130651) Boond válasza djalmasi (#130647) üzenetére


Boond
addikt

Nekem nagyon régóta ruterem van. Már nem is tudom miért lett véve eredetileg... bár valószínüleg azért mert több eszköz volt, és így lett wifi meg több eszközre lehetett csatlakozni... Az a ruter asszem 50-100 mb-es volt, de lehet inkább előbbi... Pár éve vettem egy gigabitest, tp-linket, azóta is jól müködik (bár csak egy hete van ténylegesen gigabit). Viszont nagy változás votl minden téren, technikailag tudásban stb. Ez már 3 anntennás 2.4 és 5-ösön is funkciónál. Ha érdekel, pm-ben elküldhetem, pontosan melyik típus.

Én épp emiatt ki is szoktam kapcsolni a wifit szolgáltatói eszközön, meg egyebek... szerencsére nem igen szokott gond lenni...

(#130652) Kaba válasza degec (#130642) üzenetére


Kaba
veterán

Fel és le csatlakozásokkor,de legkésőbb hetente változik.
Amennyiben egy héten belül nem változna,akkor hívd a 1414-et.

(#130653) Kaba válasza Baaraanz (#130643) üzenetére


Kaba
veterán

A net nagysága nem befolyásolja a képminőséget,tehát ugyanolyan a minősége a 150/50-es és 2000/1000-es hálózaton a tv adásnak,mivel frissen lett létesítvr nálad a rendszer,lehet a frissítések még nem telepítődtek.
Egyet próbálhatsz,hogy áramtalanítod az ONT-ot és a smartboxot,majd először indítsd újra az ONT-ot,mikor készenléti helyzetbe kerül,akkor a boxot is.
Amennyiben továbbra is hibát tapasztald jelezd a 1414-en egy ügyintézőnek.

[ Szerkesztve ]

(#130654) Baaraanz válasza Kaba (#130653) üzenetére


Baaraanz
tag

Igen köszi ez teljesen tiszta.
Esetleg akinek jól müködik az említett eszközökkel le tudná írni a legfrissebb fw/sw verziókat?

Köszi.

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#130655) Túzok22


Túzok22
aktív tag

Sziasztok. Bagon megint lehalt az ipv6 reggel 7 óra óta, csak ipv4 van. Máshol is?

(#130656) matteo90 válasza Baaraanz (#130654) üzenetére


matteo90
csendes tag

Nem tudom milyen TVd van, de próbálkozhatsz a mozgást javító funkciók be illetve kikapcsolásával is (auto motion plus vagy hasonló fantázia neveken futnak). Nálam a régebbi Samsung tvmen akadoztak a filmek ha tv okosítóról néztem, viszont amint kikapcsoltam a motion plust egyből megjavult.

(#130657) #78121280


#78121280
törölt tag

HD bővítés: HÍR TV HD, RTL+ HD Szeptember 15. után.

(#130658) matteo90 válasza #78121280 (#130657) üzenetére


matteo90
csendes tag

Ezeket a 2020 csomagosok is megkapják vagy át kell szerződni a 2021-esre?

(#130659) Kaba válasza matteo90 (#130658) üzenetére


Kaba
veterán

Megkapják,nem kell új szerződést kötni,annak akinek 2020-as csomagja van.

[ Szerkesztve ]

(#130660) #78121280 válasza matteo90 (#130658) üzenetére


#78121280
törölt tag

Az SD változatuk alap csomagban vannak, szóval szerintem nem kell csinálni semmit. :)

(#130661) Adama123


Adama123
tag

RTL+ fogja adni az UEFA EL meccseket, gondolom ezért jön belőle a HD változat.

(#130662) Kaba válasza Adama123 (#130661) üzenetére


Kaba
veterán

Nemcsak az EL meccseket,hanem a konferencia liga mérkőzéseit is közvetítik,jól gondolod ez egyfajta követelmény a közvetítéseket illetően.
Lesznek olyan mérkőzések is amit csak online közvetítenek az RTL Most+ felületén.

[ Szerkesztve ]

(#130663) nelsonmanian válasza nelsonmanian (#130644) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Nincs ilyen funkció?

(#130664) immi77


immi77
tag

Sziasztok!

Internet és TV csomagot váltottam, az új eszközök meg is érkeztek, kapok, majd külön értesítést, ha cserélhetem az eszközöket? Egyelőre a Telekom oldalon még a régi előfizetéseim látszanak.

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#130665) Kaba válasza immi77 (#130664) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell megvárni az értesítést,nyugodtan lecserélheted az eszközöket.
A Telkom fiókban van egy kis (1-2 napos átfutási idő).

[ Szerkesztve ]

(#130666) immi77 válasza Kaba (#130665) üzenetére


immi77
tag

A droidos Telekom TV is menni fog már? (A lecserélt IPTV még megy....)

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#130667) Kaba válasza immi77 (#130666) üzenetére


Kaba
veterán

Menni fog,de ha nem sűrgős,akkor várd meg az értesítést,pár órával az eszközöz átvétele után szokott jönni.

(#130668) Boond


Boond
addikt

Van egy ilyen csomag, hogy "Mobil XS" (Bár leírás szerint nincs havidíj, használat után fizetsz, mégis van vagy 420 ft/hó - De ettől tekintsünk most el.) Viszont a rendszer alapból "választ" hozzá internetet is. Enélkül nem is lehet ezt kérni? Mindenképp kell hozzá net csomag is, kötelező? Mert a maraton nekem bőven elég.

(#130669) Boond


Boond
addikt

Szeptemberi bónusz kínálat:

2021.09.01. (szerda) 12:00 – 2021.10.01(péntek) 12:00 óra között az Arena4 HD (és SD) csatorna saját helyén nyílik a lakossági IPTV és Telekom TV előfizetők számára.

további bónusz csatornák... ezek amúgy a tvgo-n is elérhetőek lesznek?
[link]

(#130670) enginev3.0 válasza Boond (#130668) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kell

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#130671) Boond válasza enginev3.0 (#130670) üzenetére


Boond
addikt

Akkor ez tárgytalan...

(#130672) Varazslorane


Varazslorane
csendes újonc

Üdv!
Kérdés következő....Ikerházba lakunk, van egy gigabites internet előfizetésem a szomszédban is telekomos előfizetés van... Eddig 2 külön coax kábelen jött be a lakásokba, de a saját kábelemen nem volt megfelelő a jel, ezt úgy oldották meg (ahelyett ,hogy új kábelt húztak volna be),hogy a szomszéd coax kábelét 2-é osztották ....Okozhat-e bármi féle problémát ?:D (Biztonsági,technikai okokból kifolyólag...az öreg a szomszédba szeret poreszt nézni :D ) Én meg kicsit paranoiás vagyok :D ameddig nem egy hálozatban vagyunk addig elvileg biztonságos nem ? :D )(tudom hülye kérdés de biztos ami biztos alapon felteszem :D )

(#130673) qnadam válasza Varazslorane (#130672) üzenetére


qnadam
veterán

ha külön kábeled lenne, akkor a ház előtt lenne az osztás az oszlopon.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#130674) qnadam


qnadam
veterán

vajon a telekom ad még hagyományos (nem ip alapú) telefonvonalat, vagy már mindenütt valami modemmel működő van? elvi kíváncsiság, szükségem nincs rá, csak pár éve rácsodálkoztam, hogy nagyszüleimnél megszüntették a sima telefont, és kaptak egy kábelmodemet helyette.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#130675) Varazslorane válasza qnadam (#130673) üzenetére


Varazslorane
csendes újonc

Két külön modem van.....

(#130676) qnadam válasza Varazslorane (#130675) üzenetére


qnadam
veterán

nyilván külön modemetek van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#130677) Varazslorane


Varazslorane
csendes újonc

De nem ez volt a kérdés.....

(#130678) Boond válasza qnadam (#130674) üzenetére


Boond
addikt

Már nincs 1-2 éve volt váltás, és akkor mondták, hogy már nem elérhető, kötelező ip-sre váltani. Sőt, akkor azt mondták, hogy hamarosan a teljes régi hálózatot is teljesen megszüntetik. Így akinél nem volt szerződés módosítás, annál, előbb utóbb kötelező átállás lesz.

(#130679) Taktoj


Taktoj
aktív tag

1. Rézen megy a ttv?
2. Lesznek új 2021 es csomagok szerintetek? net pl? Drágulás?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#130680) Kaba válasza Taktoj (#130679) üzenetére


Kaba
veterán

Rézen is megy a ttv,de 4k tartalom,az nem fog működni.
Új netcsomagok lesznek,lehetséges drágulással.

[ Szerkesztve ]

(#130681) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Érdeklődnek... Kötött már valaki úgy magenta 1 es szerzit hogy a kötelező audiovizuális és/vagy internetképes eszköz mellé még apróságokkal/ tartozékokkal, pl powerbank, éjjeli lámpa, usb kulcs stb/ töltötte meg a puttonyát?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#130682) Taktoj válasza Kaba (#130680) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Köszönöm

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#130683) Kaba válasza Taktoj (#130681) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben a készülékkedvezmény mértéke meghaladja a megvásárolandó eszköz árát a fennmaradó különbség felhasználható más eszköz vagy tartozék megvásárlására is.A készülékkedvezmény felhasználható egyidejűleg egy vagy több készülék kedvezményes megvásárlására.

[ Szerkesztve ]

(#130684) Taktoj válasza Kaba (#130683) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Hű nagyon köszönöm, ez nagyon pontos meghatározásnak tünik. Tehát legyen 189 ezer ft készülék-kedvezményem pl , igényelnék egy nokia 6300 t s mellé, bármennyi olyan tartozékot akár 10 kisebb apróságot ami van jelenleg a készleten is akár, a fennmaradó készülék-kedvezmény erejéig.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#130685) Kaba válasza Taktoj (#130684) üzenetére


Kaba
veterán

Igen,a fennmaradó készülékkedvezményt felhasználhatod más termékekre is ,de a vásárlást azt egy vásárlási folyamatban kell véghezvinni,nem lehet vele pl.minden héten valamit vásárolni.A fel nem használt készülékkedvezmény az elveszik.

[ Szerkesztve ]

(#130686) Taktoj válasza Kaba (#130685) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Persze, én is úgy szeretném ha egybe hozná a futár, mini karácsony lesz😀 vajon a házhoz járos üzletkötő örülni fog?🤔

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#130687) tomy86


tomy86
addikt

Pozitív tapasztalat Vandáról. IPTV távirányító cserét gond nélkül végigvitte és a hiba miatt aktivált 72 órára korlátlan mobilnetet is (magentás vagyok). Gyorsabb volt, mint ügyintézőn keresztül (nem kellett várakozni). Régebben - egy vagy két éve - Vanda még nem tudta értelmezni a távirányítóval kapcsolatos hibabejelentést.

[ Szerkesztve ]

(#130688) Lacielvtárs válasza tomy86 (#130687) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1, én is így tapasztalom hogy pozitívan fejlődik Vanda :K
egyre jobban értelmezi a kérésem, és ha valamit nem ért, akkor tök jó hogy általa értelmezett mondandómra, eldöntendő kérdést tesz fel :B
egyre jobb vele kommunikálni...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#130689) kabelmania27 válasza Varazslorane (#130672) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Elvileg nem okoz problémát, a két modem külön ipcímen kapcsolódik a hálózathoz.

(#130690) lali303 válasza Taktoj (#130684) üzenetére


lali303
tag

Hogy lehet ennyi készűlék kedvezményt szerezni?

(#130691) Kaba válasza lali303 (#130690) üzenetére


Kaba
veterán

A legnagyobb mobilcsomagot kiválasztva(akár többet is),a legnagyobb otthonit,ezeket egy hűségcsoportba foglalva egyidejűleg 2 éves szerződést kötve(ilyen esetben extra hűségkedvezmény is jár),még nagyobb is lehet a kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#130692) Essejó válasza Kaba (#130602) üzenetére


Essejó
veterán

Szerintem azt se tudják, hogy itt van. Még amikor 300-as netem volt, lett egy hálózati hiba, 10 perc alatt képes volt 15 ezres csomagvesztés össze jönni. Annyi ideig tartott a javítás, hogy a végén a T 3 hónapig fizette a net és tv számlám. Úgy tudták megoldani végül, hogy külön HGW-ről ment a net és külön az iptv. Aztén kb fél év múlva megdöglött a netes HGW, azt cserélték és másnap nem ment az iptv. Mint kiderült a központban áttették az iptv-t a kicserélt HGW-re, persze ez miatt szerelő jött és kikötötte a második HGW-t átátdugta az iptv lankábelt és ment a tv. Viszont a hgw-t itt hagyta, mondván ezt annak a csapatnak kell elvinnie, aki beszerelte. Ezt ki tudja már ennyi év távlatában, lehet nem is dolgoznak már ott, a leépítések miatt. Azóta több szerelő járt itt, legutóbb másfél éve az 1000/25 miatt, de neki se kellett. De érzésem szerint a mostani HGW is lassan csere érett lesz, mert produkál olyanokat, hogy ez a WiFi hálózat nem ad internetet. Meg heti rendszeres 2-4 komplett lefagyást. Csak húzom az időt tartva attól, hogy Kaont küldenek a Sagem helyett.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#130693) Kaba válasza Essejó (#130692) üzenetére


Kaba
veterán

Lehetséges,hogy nem tudják.Ennek ellenére célszerű az eszközt megtartani,mivel a szolgáltatás lemondásánál még kérhetik.
Az "elfelejtett" eszköz eladása mindig rizikós(az eredeti kérdező ilyen eszköz után érdeklődött),főleg annak tükrében,hogy a Szeptember 29-től a Telekom megduplázza az eszközök után fizetendő kártéritési díjat.

(#130694) kakuk.tamas válasza lali303 (#130690) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mekem több mint egy milliós kedvezményem van.
I love családi flotta és Magenta1. :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#130695) Kaba


Kaba
veterán

Szept 4-én 22 órától Szept 5 éjfélig műszaki karbantartás lesz.
Az ügyfélszolgálat,webshop,stb.nem lesz elérhető ezalatt.
A Telekom és a partnerüzletek vasárnap zárva lesznek.

(#130696) Taktoj válasza Kaba (#130695) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Vasárnap akkor mkinek pihi.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#130697) Beniii06 válasza Lacielvtárs (#130688) üzenetére


Beniii06
őstag

"egyre jobban értelmezi a kérésem, és ha valamit nem ért, akkor tök jó hogy általa értelmezett mondandómra, eldöntendő kérdést tesz fel"

+1 év múlva már helyetted fogja nézni a TV adást is, 2 év múlva már előfizető sem kell.

/The Talos Principle: Road To Gehenna/

;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#130698) gorgocska


gorgocska
tag

sziasztok,tegnap rendeltem az új adroidos boxokat és most kapom az sms-t hogy átadták a futárnak.
azt hittem ők hozzák ki,mindenkinek a futár hozta?és magának kellet be üzemelni,az nem gond csak kédezem és vissza kell vinni a régi boxokat az üzletbe?

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#130699) Kaba válasza gorgocska (#130698) üzenetére


Kaba
veterán

Neked kell beüzemelni az újakat(szereld magad akció).A régit postán küldheted vissza ingyenesen.

[ Szerkesztve ]

(#130700) gorgocska válasza Kaba (#130699) üzenetére


gorgocska
tag

köszi a segítséget ! :R

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.