Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127201) R3laX válasza Pubszon (#127090) üzenetére


R3laX
addikt

Na bazzeg :D, szerintem ez elérne az erkélyemig a kis bekötő útról. itt meg megy a spórolás, még mindig nem voltak képesek rendberakni a dolgokat.#127007

48. nap az optika megkötésétől. Múlt hét csütörtökön küldtek ki egy üzletkötőt, aki kiszórólapozta az épületet. Felvettem így vele a kapcsolatot, megsürgeti az állítólagos műszaki hiba javítását. Ő még kap egy esélyt. Holnap hív állítólag mi lesz a végkifejlet. Érdekes, hogy miután felvetettem a dolgot, hogy teljesen visszamondom a rendelést, azután jelent meg :N . Komolyan, ha nem lesznek képesek most már megcsinálni én rendelek ezresért egy Digi Sim-et, aztán lemondom a T-mobilt is a francba :).

[ Szerkesztve ]

(#127202) hyper83


hyper83
tag

Sziasztok,

Jelenleg egy 300/75 Net-es dijcsomagom van Telekom TV Szuper Családi HD TV csomaggal (optika) es 2 db Android belteri egyseggel.
Ezert fizetek 7300 FT-ot havonta. Szeretnek egy masik helyszinen/telepulesen(Felsocsatar - 9794) is ugyanezekre a csomagokra elofizetni es 11800 FT-os ajanlatnal nem kaptam olcsobbat. Probaltam teljesen uj elofizetokent is megrendelni, ugyanekkora osszeg jott ki. Tudtok esetleg segiteni, hogy tudnek ugynoki kedvezmenyt esetleg igenybe venni? Vagy mi a modja annak, hogy kedvezobb arat kapjak?
Elore is koszonom!

(#127203) norti válasza bollokcs80 (#127199) üzenetére


norti
addikt

Ugyanez a problémám, de hagyom a francba, az albérlők nézhetik a csatornákat, én meg nem véletlenül mondtam le a GO előfizetésemet fél éve... Kezdetek óta nem működik megfelelően a szolgáltatós regisztráció.

(#127204) Kaba válasza hyper83 (#127202) üzenetére


Kaba
veterán

A jelenlegi lakhelyeden speciális kedvezményt kapsz.Ahová költözöl ott normáldíjas tarifa van érvényben az ár alapján.Próbálhatod költöztetéssel átkérni a jelenlegi csomagodat,hívd a 1414-et és kérjél az ügyintézőtől egy ajánlatot.Új szerződéssel vagy ügynöki közvetítéssel biztosan nem fogsz jobb árat kapni.

[ Szerkesztve ]

(#127205) Kaba válasza norti (#127203) üzenetére


Kaba
veterán

Regisztráltam már a Telekomon keresztül is.Megrendeltem a fiókomban a HBO GO-t.Másnap kértem a kódot,ezt követően aktiváltam a HBO GO oldalán szolgáltatós regisztrációval.Annyi komplikáció volt,hogy a már korábban regisztrált email cimet nem fogadta el,így új email címmel kellett regisztrálni.A nem szolgáltatós közvetlen regisztráció és aktiválás az jobban működik( vélhetően ez van preferálva a nagyobb haszon miatt).

(#127206) csƵ válasza Kaba (#127189) üzenetére


csƵ
őstag

Megmozgattam a kábelt a stablonnál, ahol bejön a házba és most már visszállt zöldre.

(#127207) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Az mitől lehet,hogy az 5ghz freki rossz? Csak 2,4 ghz megy. 5-ösre nem tudok csatlakozni se telefonnal,se macbookkal. Reboot volt 2x is. Beállításokban már autora raktam a csatornát is. Ötlet? :o
Sagemcomn F@st 3890V3 az alany.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#127208) Essejó válasza seger (#127167) üzenetére


Essejó
veterán

Duck dns-t tavaly tavasz óta nem kellett frissiteni 1x se, mióta beállítottam.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#127209) bopeti98 válasza norti (#127203) üzenetére


bopeti98
őstag

Én évek óta szolgáltatós regisztrációval használom az HBO Go-t. Jelenleg Telekomossal, de volt már máshonnan is. Soha nem volt vele gond.

(#127210) kory24


kory24
őstag

Vezetékes telefonnal kapcsolatba érdeklődnék.

Tudtok ajánlani olyan készüléket, ami eléggé hangosan csörög és a beszédhangszórója is hangos?
Idős rokonnak kellene, aki már kicsit nagyot hall.

Asztali kellene, jó lenne ha van kijelzője, de minél egyszerűbb, ne legyen bonyolult a használata :)

(#127211) Kaba válasza kory24 (#127210) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekom weboldalán van egy olcsó Gigaset 4000 Ft-ért(nincsen kijelzője).Az Emagon is megnézheted több kijelzős is van senioroknak akcióban 8-10 K környékén,ezenkívül felteheted a kérdésedet a BestBuy topikban is.

[ Szerkesztve ]

(#127212) kory24 válasza Kaba (#127211) üzenetére


kory24
őstag

Köszönöm.
Találtam közben direkt időseknek kialakitott típust. (igaz nem kijelzős, de 6 nagy gomb névvel vagy fényképpel programozható gyorsgombra annál több ember úgyse igen hív )

(#127213) Beni2360 válasza kory24 (#127212) üzenetére


Beni2360
félisten

Linkelned? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#127214) Renwick


Renwick
őstag

Na, 1000/1000-as optika bekötve, akárhol mérem (Technicolor HGW-n vagy a mögé kötött UDM-en) 370/1000 -nél nem megy többet a kapcsolat vezetéken. Szerelő szerint idővel "beáll majd". Ez tényleg ilyen kis bátortalan eleinte? :DDD

I see you blaming each other -- And I love you still

(#127215) Kaba válasza Renwick (#127214) üzenetére


Kaba
veterán

Nem bátortalan,kapja majd a frissítést,lehet a rákötött eszköz nem tud többet.
Egyet tehetsz még,áramtalanítsd a Technicolort majd indítsd újra.

[ Szerkesztve ]

(#127216) djalmasi


djalmasi
tag

Sziasztok. Korábban írtam egy problémáról miszerint az 5655v2 eszközöm rendszeresen eldobálja az 5 GHz Wifit. Azóta még gyakrabban csinálta szóval jeleztem az ügyfélszolgálat felé és ma kicserélték egy Technicolor eszközre, mérföldekkel gyorsabb a kezelőfelülete a Technicolornak, de amióta ez az eszköz van már ilyen 15-30 megás terhelésnél is simán kapok egy 8-10% csomagveszteséget míg a régi 5655-nél legalább 60-70 el meg kellett küldenem, hogy akármilyen csomagveszteség elérjek, ez mennyire normális szerintetek? :(

(#127217) Kyller


Kyller
senior tag

Sziasztok!
Most költöztünk albérletbe, ahol T-Home IPTV szolgáltatás van alapból, viszont a STB-hez nincs távirányító. A tulaj azt mondja, hogy nem is volt, mert az előző bérlők a tv irányítójával vezérelték(ezt annyira nem gondolnám...).
A kérdésem, hogy lehet e mezei univerzális távirányítóval vezérelni a STB-ot, vagy mindenkép T-Home-os vezérlő kell hozzá?
Köszi

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#127218) Kaba válasza Kyller (#127217) üzenetére


Kaba
veterán

Okos távirányítóval lehet vezérelni az STB-t és a tévét is együttesen.
Amennyiben nincsen ilyen távotok,akkor a Telekom üzletben is vásárolhatsz a boxhoz távirányítót.

[ Szerkesztve ]

(#127219) Kyller válasza Kaba (#127218) üzenetére


Kyller
senior tag

Mit értesz okos távirányító alatt?

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#127220) Kaba válasza Kyller (#127219) üzenetére


Kaba
veterán

Okos távirányító(multifunkcionális távirányító) több eszközt lehet vele vezérelni,pl.a Magic Remote az LG-től,de van a Samsungnak is meg a több neves gyártónak is,de külön is vásárolható.
A box eredeti távja megvásárolható a Telekom üzletben.

[ Szerkesztve ]

(#127221) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

1000-es netre váltottam és vissza szeretném küldeni a régi eszközt. Telekom partnerhez is bevihetem vagy csak posta/gls?
Illetve nagy gond lehet ha csak az eszköz és a tápegység megy bele, a netkábel nem?
Köszönöm!

(#127222) Kaba válasza Kristof_94 (#127221) üzenetére


Kaba
veterán

Posta,GLS vagy Telekom üzlet.Partnerhez nem viheted.
Az eszköz és a tápegység elég a netkábelt nem kérik,úgyhogy nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#127223) Kristof_94 válasza Kaba (#127222) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszönöm!
Ezen a telekom.hu/eszkozvisszallitas oldalon elvileg meg lehetne adni a csomagszámot, de nem látok ott semmi konkrétat, csak a postai szállítás leírását. Ez pontosan hogyan működik, hívni kell őket?

(#127224) Kaba válasza Kristof_94 (#127223) üzenetére


Kaba
veterán

Hívd a 1414-t,amennyiben nem jönne össze a futárl(tervben volt,hogy kivezetik),akkor kérhetsz sms kódot a postai visszaküldéshez.

[ Szerkesztve ]

(#127225) Renwick válasza Kaba (#127222) üzenetére


Renwick
őstag

A telekomos szerelő jól itthagyta a f@st 3890-et ma, nem mondott senki semmit, mit csináljak vele. Ezek szerint lemondtak volna róla? :)

I see you blaming each other -- And I love you still

(#127226) Kristof_94 válasza Kaba (#127224) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszönöm, akkor posta lesz... :(

(#127227) Kaba válasza Renwick (#127225) üzenetére


Kaba
veterán

Visszaküldöd postán ingyen(előtte kérjél sms kódot a 1414-en),vagy leadod a Telekom üzletben.

(#127228) kopa1 válasza Kristof_94 (#127226) üzenetére


kopa1
aktív tag

Rossz oldalt nézel, az SMS-ben más link szerepelt:
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/eszkoz-visszagyujtes-futarral

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#127229) Kaba válasza kopa1 (#127228) üzenetére


Kaba
veterán

A link már nem jó,lehet azért,mert a futáros visszaküldés ki lett vezetve?

[ Szerkesztve ]

(#127230) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Remélem a postán tudni fogják miről van szó... Mert cím nincs megadva.

(#127231) Beni2360 válasza Kaba (#127229) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem megnyílt egy kicsit erőteljesen kell bokodni.
................
Kristóf: A postán mondod , hogy Tkomnak és ők ragadztanak rá matricát.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#127232) Kristof_94 válasza Beni2360 (#127231) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszönöm! :R

(#127233) Kaba válasza Kristof_94 (#127230) üzenetére


Kaba
veterán

A postán tudják miről van szó.Kapsz egy dobozt abba belehelyezed az eszközt,ezután ráírod az MT azonosítódat,cím nem kell.,viszont kérhetik az sms-t,amikor közlöd velük,hogy a Telekomnak küldenél csomagot.
A 1414-en mit mondtak a futárral kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#127234) Kristof_94 válasza Kaba (#127233) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Olyan SMS-t kaptam, hogy "a kiszállítás előkészítését megkezdtük...", illetve "a futárszolgálat jelzése alapján sikeresen kézbesítette az eszközt" és egy olyat hogy "xy számú csomagot 8-11 között kézbesítjük". Utóbbi a GLS által küldött volt. Ezek közül kell? :D

Még nem hívtam!

[ Szerkesztve ]

(#127235) Kaba válasza Kristof_94 (#127234) üzenetére


Kaba
veterán

Nem.Ezek kiszállítási infók.
Próbáld meg a futáros visszaküldést,eszköz visszagyűjtés alatt
a 126902-es hsz.-nél található linkkel.Ez alapján működik.
Egy Telekomos ügyintéző szerint ki akarják vezetni a futáros visszaküldést,ezért érdekelt volna,hogy maradni fog vagy sem.
Azt hittem,hogy telefonáltál és ott mondták,hogy nem lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#127236) Kristof_94 válasza Kaba (#127235) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, ki is töltöttem! Hétfőn jött a cucc, így elvileg kedd a határidő, remélem addig elviszik, mert nem szeretnék ráfizetni. :(

(#127237) Kaba válasza Kristof_94 (#127236) üzenetére


Kaba
veterán

A futár érkezése az másodlagos,az számít mikor jelezted a visszaküldési igényt,így biztosan nem fogsz ráfizetni.A futár az kb. 2-3 munkanapon belül szokott jönni.

(#127238) Kristof_94 válasza Kaba (#127237) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, akkor most már csak várok! Itt akkor elég ha ráírom az azonosítómat? A leírás azt írja. De még a GLS-es csomagolás/matrica is megvan.

(#127239) Kaba válasza Kristof_94 (#127238) üzenetére


Kaba
veterán

Elég az MT azonosító.A futárnál rákérdezhetsz az átvételi bizonylatra(van amikor adnak,van amikor csak elviszik minden bizonylat nélkül).

[ Szerkesztve ]

(#127240) R3laX válasza R3laX (#127201) üzenetére


R3laX
addikt

Még mindig nincs hír... :(((

Nem hívott persze.. Miért is hívna az üzletkötő? Fú de r0hadtul felqrtak már istenem :D. Ekkora egy bunkó szemétláda céget. Komolyan kinézem már belőlük, hogy spórolnak. Egyébként mennyi lehet az anyagdíj, mondjuk 3x12 lakásra? Első aknánál leágazik egy 12 lakásos két emeletes, majd a második aknánál pedig 2 leágazás 2x12 lakás. Na ebből én vagyok a középső, a 2-es aknából.

Még tavaly novemberben vagy mikor rajzoltam. Most már komolyan meg fogom nézni, hogy tényleg van e már kábel az aknákban. Körülöttem KB már az összes utcában van Digi/Telekom optika is, itt semmi.

[ Szerkesztve ]

(#127241) kali válasza Renwick (#127214) üzenetére


kali
legenda

Nekem az első perctől maxon megy, ilyen, vagy néha még jobb értékek születnek mindig: [link]

(#127242) kali válasza FIREBLADE78 (#127207) üzenetére


kali
legenda

A titkosítás módját nézted, hogy mire van beállítva?

(#127243) Renwick válasza kali (#127241) üzenetére


Renwick
őstag

Valószínűleg az lesz, amit kaba írt, ahány eszköz, annyi különböző eredmény. Elengedem ezt a speedtest-témát.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#127244) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok

Régi fata IP tv boxom van (Annyira régi, hogy nem ez az új Androidos, amit most adnak), és egy LG B7V tv, elméletileg és gyakorlatilag is lehet irányítani a boxot a TV távirányítóval, viszont nagyon bosszantóan működik, mert nyomkodom, egyszer csak gondol egyet és nem csinál semmit, várok pár másodpercet kb 10 és akkor megint működik, persze eközben a gyári távval simán megy, másnál is ilyen ez, vagy csak az én tv-met nem szereti annyira?

Esetleg az újfajta boxxal jobb lehet?

Apropó újfajta, hogy lehet ilyet szerezni? Csak akkor, ha új/hosszabbított előfizut kötök?

Xbox One: bandymnc

(#127245) Kaba válasza bandi0000 (#127244) üzenetére


Kaba
veterán

Új szerződést kell kötni az új plattformra.A régi box(ok) le lesznek cserélve az újra.A box irányítása jól müködik a Magic Remote távirányítóval( mindegy,hogy régi,vagy új box).

[ Szerkesztve ]

(#127246) kopa1 válasza Renwick (#127243) üzenetére


kopa1
aktív tag

Én általában a szelessav.net-et használom, sokkal megbízhatóbbat ad, de van amikor az is csal. És egy mérés nem mérés :) Dokumentálandó cuccokra meg iPerf külön szerverrel :)

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#127247) blueboy77 válasza bandi0000 (#127244) üzenetére


blueboy77
csendes tag

Én is még nem-Androidos boxot használok egy 2019-es LG Nanocell TV-vel amihez Magic Remote van. Nálam teljesen jól működik, nem tapasztalok hibát. Ugyebár a TV-vel Bluetooth-on keresztül kommunikál a Magic Remote, a Telekom boxot viszont hagyományos módon infrán keresztül vezérli. Esetleg próbálj elemet cserélni...

(#127248) bandi0000 válasza Kaba (#127245) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Akkor vajon a tàvval van a baj? Másik boxxal is hasonlóan működik, akkor lehet kipróbálok egy másikat,ez igazàból közvetlenül irànyítanà a boxot ugye?

Xbox One: bandymnc

(#127249) Mr Dini válasza Mr Dini (#126807) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Megoldódott a probléma szerencsére. Visszahívtam őket délután és egy ténylegesen kompetens úriember vette fel a telefont, aki rögtön felvilágosított, hogy biztosan nem ajánlhatnak nekem nagyobb csomagot, mint egyetlen megoldás, csak vissza kell vinnem a magenta shopba a connectboxot és kicserélik minden indoklás nélkül. A "marketinges" előző supportost meg kivizsgálják. :B

Ami érdekes volt számomra, hogy itt a coaxos connectbox dobozára is fiber-t írnak. Ezek szerint itt csak coax lenne, üvegszál meg nem? :F

Köszi mindenkinek a kommenteket!

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#127250) Kaba válasza bandi0000 (#127248) üzenetére


Kaba
veterán

Lehet a távval is baj.Párosítsd a boxokat újra össze a tévével,lehet megoldja a problémát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.