Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127451) Beni2360 válasza noxon (#127381) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem 1000/200-s csomagom van és 900 felett és 196 a teszt szerint kábelen.
Wife meg rendszer függő de saját éri terem van rá mivel ők nem garantálják a wifi sebességet.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#127452) kali válasza hyper83 (#127444) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nálunk is, és még mindig adott a probléma.
Ideje bejelenteni a szolgáltatónak...

(#127453) Kaba válasza kali (#127452) üzenetére


Kaba
veterán

Nem kell bejelenteni,tudják ők is,központi hiba van.

(#127454) kali válasza Kaba (#127453) üzenetére


kali
legenda

Attól még nem árt, ha nyoma van.

(#127455) #78121280 válasza kali (#127452) üzenetére


#78121280
törölt tag

Már helyre állt, az előbb néztem rá. :)

(#127456) kali válasza #78121280 (#127455) üzenetére


kali
legenda

Igen, már jó.
De ilyenkor indul a munka, este bosszantott inkább a hiba.

(#127457) seger


seger
addikt

Most örülök, hogy elhajtottak, nem kell nekem 5db box...

(#127458) patrikcoc


patrikcoc
aktív tag

Mit lehet csinálni ezzel a remek androidos boxxal, ha ma nem hajlandó elindulni? Karikázik kb. 5 percig, majd timeouttal kidob (A Telekom TV szolgáltatás jelenleg nem elérhető el. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba a TV szolgáltatóddal.) áramtalanítás megvolt már. Másik kettő működik.

(#127459) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Srácok...

Van rá mód, hogy a digi online android alkalmazást telepítsem az új boxokra?
Van digis a családban, így profilom van hozzá, ezért lenne jó, hogy néha tv-n tudjam nézni a sportcsatornáikat, ne telefonon kelljen szenvedni...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#127460) patrikcoc válasza patrikcoc (#127458) üzenetére


patrikcoc
aktív tag

Ui: Rebootokkal nem mentem semmire, viszont a Telekom TV alkalmazás adatainak a törlése (és ezáltal az újbóli bejelentkezés) megoldotta (vajon meddig?…)

(#127461) Essejó válasza patrikcoc (#127458) üzenetére


Essejó
veterán

Mondjuk én a 1414-et hívnám, és nem fórumon érdeklődnék, de ezek szerint én egyedi eset lehetek.;]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#127462) kali válasza Essejó (#127461) üzenetére


kali
legenda

Kivéve, ha még a második vagy harmadik telefonáláskor sem hozzáértő és segítőkész ügyintézőt fogsz ki és csak nyomja a sablont, amit nem segít... :D

(#127463) szkorhetz válasza patrikcoc (#127460) üzenetére


szkorhetz
őstag

Nálam is pont ez volt, de kb 13 restart után jutottam csak be az android menübe, ami azért elég botrányos.

legalább lenne valami gomb, ami mindig beenged a menübe.

(#127464) jbl


jbl
aktív tag


Vidéken a helyzet változatlan :W

(#127465) R3laX


R3laX
addikt

Telekom MagentaO1G változás! Ja nem... bocs. 1év szervezkedés, 64. nap a megrendeléstől és 51. napja van leadva a műszaki hiba, ami miatt nem húzzák be az optikát. Mit tudok tenni ilyenkor? Könyörögjek, hogy adhassak nekik pénzt? Vagy előre kell utalni? Tudtok valami dugi számlát, amivel le lehet őket kenyerezni, hogy fizethessek nekik azért, hogy adhassak nekik pénzt? Csináltam már rózsaszín T betűs szívecskés kitűzőt is, aki kapja marja :D... hogy b@sszák most már meg...

[ Szerkesztve ]

(#127466) kopa1 válasza R3laX (#127465) üzenetére


kopa1
aktív tag

Hmm... A te esetedben a Telekom fog jelentős pénzt adni, ha egyszer bekötik vagy azt mondják, hogy mégsem.

7.4.2.1 Előfizetői szolgáltatás nyújtásának késedelmes megkezdése esetén fizetendő kötbér
Az Előfizetői szerződés alapján Szolgáltató a 2.4.1 pontban foglalt határidőben köteles az Előfizetői szolgáltatás nyújtását meg kezdeni.A vállalt határidő elmulasztása esetén a Szolgáltatónak kötbért kell fizetnie, amelynek összege minden késedelmes nap utána az ÁSZF-ben foglalt kedvezmények nélküli telepítési vagy belépési díj egy tizenötöd része;

7.4.2.2 Meghiúsulási kötbér
Amennyiben az Előfizetői szerződésben foglalt létesítési határidő teljesítésére a Szolgáltató műszaki okból nem képes, és ezért az Előfizetői szerződést az Eht. 134. § (2) bekezdése szerint felmondja, a Szolgáltatónak a szolgáltatásnyújtás megkezdésére nyitva álló határidő eredménytelen elteltétől az Előfizetői szerződés megszűnéséig a 7.4.2.1 pontban meghatározott kötbér felét kell megfizetnie (Eszr. 7. § (4)).

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#127467) R3laX válasza R3laX (#127465) üzenetére


R3laX
addikt

K1qrt Dorog központjában nem tudják megoldani a bekötést, de a semmivel sem határos közeli Kááástúúc-on(2 747 fő) Telekom 500 megabit van már mióta... :). Rohadtul értetetlenül állok már emiatt. tényleg ennyire nincs szerelőjük, hogy behúzzák? Szerintetek mi bajuk van nálam? Mi okozza náluk ezt a demens viselkedést?

#127466 kopa1
Hm, köszi az infót. :R

[ Szerkesztve ]

(#127468) kabelmania27 válasza R3laX (#127467) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Arrafelé vannak Kalásznet leányvállalat által felvásárolt ex Jurop koax területek ahol 500Mbit a max.

[ Szerkesztve ]

(#127469) luciferk válasza kali (#127462) üzenetére


luciferk
senior tag

Hmm, de rossz májú vagy, azért arra kevés az esély, hogy 2-3 ügyíntézõt is keljen hívni a nem hozzáértésük miatt, idáig nekem az elsõ telefonálásra sikerült elintézni az ügyeimet, lehet, hogy szerencsés vagyok?

(#127470) R3laX válasza kabelmania27 (#127468) üzenetére


R3laX
addikt

Vannak... :)

(#127471) chipi-85 válasza luciferk (#127469) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Kalinak adok igazat:
Vettem egy monitort, szerződés újrakötéssel - ügyintéző azt mondta ok, újra köti neten nekem, TelekomTV-re. új boxokat kapok.
3 napra rá megjött a monitor.
10 nap után még mindig IPTV volt, régi boxxal.
Írtam egy levelet, hogy mi a helyzet az új boxokkal.
Felhívott egy kedves hölgy, hogy baromság amit írtam, csak új előfizetők kapnak új android boxokat. Hát mondom az remek, mert erre vettem monitort.
Másnap megint hívtak hogy látják a levelem, megoldódott már?
Elmeséltem, hogy tegnap azt mondta az ügyintéző, hogy ilyen nincs.
Ez a hölgy azt mondta persze, megoldható. mindjárt kapcsol egy kollégát aki megcsinálja a tarifaváltást.
A kapcsolt kolléga nem tud ilyenről. Visszakapcsoltak.
Chaten írtam, hogy legyenek kedvesek a telefonszámomon felhívni amikor kész van a tarifaváltás és ne kapcsolgassanak jobbra balra.

3 napra rá jöttek és kicserélték a boxokat androidra!

(#127472) R3laX


R3laX
addikt

Én letéptem a p.csába ezt is most már a lépcsőházból. Képesek b+ kiküldeni üzletkötőt, úgy hogy 1.5 hónapja várok a "műszaki hiba" kijavítására. Mi az istennek teszi ki ezeket? Most a tényleges aktív szolgáltatás kimaradást is 3 hónap után javítanák ki? Szóval ha magenta1 lennék, akkor se TV, se NET, se semmi? Nem lehet beköttetni, akkor minek küldik ki az üzletkötőt??? :W Komolyan ezen már lassan csak sírni lehet. Kik irányítják ezeket? Vanda férje, Sanyi?

(#127473) kali válasza luciferk (#127469) üzenetére


kali
legenda

Bár igazad lenne, de a gyakorlat sajnos nem ezt mutatja.
(És ez szinte minden szolgáltatóra igaz.)

(#127474) hyper83


hyper83
tag

Sziasztok,

Valaki meg tudna nezni,hogy "sima" IPTV box-al, az Archiv TV alatt a Nat Geo adasok visszanezhetoek e? Androidos box-al megy minden Archiv adas, csak a Nat Geo-s musorok nem (pont itt szoktam visszanezni par musort). Ugyfelszolgalaton mar jelentettem ketszer is, mindketszer azt az infot kaptam, hogy par napon belul jo lesz, de meg mindig semmi sajna :((
Koszi elore is!

(#127475) Beni2360 válasza hyper83 (#127474) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam hagyományos IP tv -n bejön, 4 nap. Mutatja, hogy mik nézhető meg, kölcsönzés és alul 0 ft 6 órára. Még sosem használtam, kell fizetni érte?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#127476) Kaba válasza Beni2360 (#127475) üzenetére


Kaba
veterán

Amit az előfizetett csomagod is tartalmaz azokra nem kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#127477) Ateszpapa válasza R3laX (#127472) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ejj, relax, relax. 😄

(#127478) bopeti98


bopeti98
őstag

Pár napja beállítottam egy felvételt Smartboxon, még le is ellenőriztem hogy biztosan ott van-e a felvételre vár menü alatt, majd tegnap nézném vissza, és se híre, se hamva az állítólag felvett műsornak. Más is járt már így? Ez valami ismert hiba, vagy csak átmeneti zavar lehetett? Máskor is vettem már fel, többnyire nem volt vele gond.

(#127479) R3laX válasza Ateszpapa (#127477) üzenetére


R3laX
addikt

Nincs már relax :D. Tényleg felhúztak... milliókat költenek reklámokra. "Magenta együtt, többet adunk" meg az... :) persze..., de 2 szerelőt nem képesek kiküldeni, aki 2 órás melóval megoldja a dolgot. Én eddig kedves voltam velük, de most már mintha direkt csinálnák, hogy feltartanak, ami marhára nem korrekt. Összegyűjtöm az aláírásokat rábeszélem a lakókat 2020 októberben, hogy engedjük be a házba a telekomot. Közben a mobil előfizetésem hagyom túlárazva továbbmenni, mert már decemberben lejárt a mobiltelefon részletem, meg ugye nem is kapom meg a -30% kedvezményt a csomagra... Mit lehet elvárni tényleg tőlük a jövőben, ha 2 hónapig nem csinálnak meg egy hibát? Ez sehogy sem ügyfélbarát.. és akkor reklámembert küldenek megint ki, nem a műszakisokat..

Azokra rá tudják tukmálni a drága csomagjaikat, akinek szüksége sincs rá..., ez már tényleg kicsit olyan, mint a 2 éve a Digi irodában állva látom, hogy a 80+ éves bácsikára erőltetik az optikai átállást, de nálam még az sincs :D... Kérdezi a bácsika, hogy ugye az M5 ugyanazzal a gombbal hozható majd be? Persze! 1000Mbps-al :D 3ms lesz kedves Tibibácsi :).

150m légvonalban a Digi iroda és 220m légvonalban a Telekom és ez van... áh, én már minden Telekomos pósztert széttépek most már, ha meglátom ;] :U :(

[ Szerkesztve ]

(#127480) Kaba válasza bopeti98 (#127478) üzenetére


Kaba
veterán

Volt egy központi hiba időközben,így vélhetően átmenet zavar lehetett,próbálj egy új felvételt készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#127481) frovery válasza R3laX (#127479) üzenetére


frovery
senior tag

Įrtam, remélhetőleg megoldódik a jövő héten.
:K

(#127482) R3laX válasza frovery (#127481) üzenetére


R3laX
addikt

:R Köszi! Látom is! Végre valaki tud vmi információt és nem csak a teljes tudatlanság és várakozás a semmire. Köszi még egyszer!

(#127483) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Beszéltem a T-réfásokal
A jövö hónap vége felé készül el elvileg az optika Zalaapátiban, de csak az év második felében lesz élesítve a rendszer. :W

(#127484) luciferk válasza chipi-85 (#127471) üzenetére


luciferk
senior tag

Mi az oka, hogy a régi iptv-t leváltodtad egy nem kiforrott android tv-re? evvel is lesz gondod bőven.

(#127485) Pityu.


Pityu.
nagyúr

A telekom email milyen címeket nem szeret mert két címre is küldtem emailt róla egyik gmail.com a másik egy céges speckó de egyik helyen sem kapták meg az üzenetem hanem visszajön Mail Delivery System <MAILER-DAEMON@mail02k.mail.t-online.hu> hibával.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#127486) norti válasza Pityu. (#127485) üzenetére


norti
addikt

Pontosan írja (angolul) a visszajövő e-mailben, hogy mi a hiba, azt nézd meg.

(#127487) Pityu. válasza norti (#127486) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Oké köszi,megnézem

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#127488) dvtkfan válasza dvtkfan (#127459) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Valaki esetleg erre? Privátban is jöhet a megoldás, ha van! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#127489) snyper990 válasza dvtkfan (#127459) üzenetére


snyper990
őstag

Ha van az appnak Andoid TV-re fejlesztett verziója, akkor fenn kell lennie a boxos store-ban. Ha nincs, megpróbálhatod a box architektúrájának megfelelő apk-t third party oldalon keresztül (pl. ezzel) vagy erre a célra készített böngészős kiegészítővel letölteni a Play Store-ból, és fájlkezelő segítségével telepíteni a boxra, de azt nem tudom, hogy engedélyezve van-e. Én nem látok rá nagy esélyt, de egy próbát megér.

(#127490) sub71 válasza dvtkfan (#127488) üzenetére


sub71
aktív tag

A Kodira tudsz Digi plugint telepíteni, írd be a keresőbe, hogy MovieShark....

(#127491) chester99


chester99
aktív tag

Sziasztok!

net bekötéskor közölték, hogy oszlop....
Oszlop állítás helyett, megoldás lehet h a ház jobb oldalára (ott tuják vannak nem is lehetne látni) rögzítek egy csövet vagy ilyesmi? Elfogadják így?

(#127492) DevKiller válasza chester99 (#127491) üzenetére


DevKiller
senior tag

Szia.

Ezt miért nem a helyszíni szakértőtől kérdezted meg?
Nem hiszem, hogy úgy mondták volna, hogy "oszlop", hogy nem is jártak a helyszínen.

Még az árbóc lehet esetleg megoldás, de ezt látatlanban senki sem tudja megmondani.

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#127493) chester99 válasza DevKiller (#127492) üzenetére


chester99
aktív tag

voltak kinn mondták, h oszlop vagy valahogy oldjam meg h meglegyen az 5,5 méter önköltségen, vagy ők betesznek az udvarra egy oszlopot ingyen.
Kérdés h oldjam meg....
Jó lenne mert a helyi kábeltv társaság rendesen lerabol...

(#127494) Kaba válasza chester99 (#127491) üzenetére


Kaba
veterán

A kábel az úton lesz átvezetve nálad,ezért a kábel magasságának az út felett 5,5 métr magasnak kell lennie.Amennyiben a ház fala elég magas akkor tehetsz egy kampót is a ház oldalára.Amennyiben nem elég magas,akkor tető oszlop a legcélszerűbb.Tehetsz egy tartóoszlopot a ház oldalára is.A lényeg,hogy az optikai kábelt valahol meg tudják feszíteni.Az udvari (ingyenes )oszlop az nem játszik?

[ Szerkesztve ]

(#127495) chester99 válasza Kaba (#127494) üzenetére


chester99
aktív tag

sajnos nem elég magas a ház, ez a tető oszlop jó megoldás lehet.
Hol tudok ilyet venni, linket esetleg tudsz dobni?
Köszönöm.

(#127496) poli27 válasza chester99 (#127491) üzenetére


poli27
veterán

MOndjuk ha csinálnál képet mire gondolsz hova, akkor nem barkochbásat játszanánk :D

(#127497) poli27 válasza chester99 (#127495) üzenetére


poli27
veterán

veszel egy 5/4 horganyzott csövet, egy tetőátvezető idomot, és tartóbilincsekkel hozzáfogatod a szarufákhoz.. és felteszel egy rögzítési pontot rá.. Egy dugó se árt a csőbe hogy ne ázzon be...
árboc bilincs balos 5/4

[ Szerkesztve ]

(#127498) chester99 válasza poli27 (#127496) üzenetére


chester99
aktív tag

lőttem pár képet, egyet az utcáról is...

(#127499) DevKiller válasza chester99 (#127498) üzenetére


DevKiller
senior tag

a 2. képen egy árbócot vélek felfedezni(ahonnan jön le a szerintem réz a lakás oldalára).
Arra nem is akart rögzíteni a helyszínis?

HONOR 50 5G 128/6 GB (Telekom HU/ Telekom HU)

(#127500) chester99 válasza DevKiller (#127499) üzenetére


chester99
aktív tag

nem sajnos :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.