Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127051) mlinus válasza Kronk (#127042) üzenetére


mlinus
őstag

Más eszközöket használ a 2 szolgáltató, más beállításokkal. Egyébként van ahol a digi nem 1ms hanem több, szóval még hálózaton belűl is van varianca.

egyébként nekem elég gyakran 1ms-t mér telekomon is a speedtest

de nyilván nem kell részleteznem hogy 1 és 2 ms között mennyire mérhetetlen a különbség bármilyen szempontból :D

(#127052) kopa1 válasza Markizmark (#127050) üzenetére


kopa1
aktív tag

De, az ONT-re gondoltam mindkettő beállítás esetén :)

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#127053) OldMike válasza luciferk (#127046) üzenetére


OldMike
őstag

Csatlakozom Beni2360-hoz. A nem Androidos boxokon a HD csatornák hangerejét a saját távirányító gyakorlatilag nem szabályozza, azaz 0-ról 1-re bekapcsolódik a teljes hangerő, 1 és 25 között pedig semmi sem változik. Az SD csatornákon más a helyzet, ott végig szabályozható. Egy Telekomos műszaki ember elmagyarázta, hogy ez teljesen jól van ez így, szerinte a HD csatornákat csak akkor lehetne szabályozni, ha a box optikai kimenetén menne ki a hang. Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy még nem találkoztam olyan eszközzel, aminek az optikai kimenetén ne állandó jelszint jött volna ki, de ő biztosan jobban ért hozzá. Az Androidos box esetén nem tudom mi a helyzet, annak kellene kipróbálnia, aki már rendelkezik ilyennel (esetleg kopa1 fórumtárs tudhat erről valamit)

42LM660S

(#127054) Beni2360 válasza OldMike (#127053) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért ezt nem állítottam, hogy nem lehet szabályozni a hangerőt (HD nél is) mivel a feleségem azt használja. De ha a TV-n le van véve alacsonyra a hangerő akkor van az, hogy keveset változik a hang az iptv-n. És én úgy tudom, hogy nem az alap hangot erősíti fel a stbox ha feljebb tekerd hanem az alap hangerősség 25-n van és abból vesz le az állításnál. És hiába veszed lejjebb ha a TV-n kicsire van állítva a hang kimenet az dominál. Nálam az IPTV táv OK gomb + hangerő gomb együttes nyomására a TV-n változik a hangerő vagyis nem kell a TV távját kézbe venni.
Az optikához meg annyit, hogy a TV optikai kimenetre kapcsolva a hangerő nem állítható. Anno amikor soundbarom volt a TV-n be volt állítva egy hangszint és az optikán azt adta ki de már csak a soundbaron lehetett változtatni a hangerőn.
Androidos boxon meg nehéz beállítani, hogy csak az optikán küldje ki a hangot és ne a HDMI-n is. Habár amit most adnak azt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#127055) labalage


labalage
csendes tag

Sziasztok,
Sajnos BP, VI. ker közepe, Király utca mellett továbbra sincs optikai kábel, így esélytelen a homeoffice-t megoldani a mostani technikával.
Pár hónapja újítottam egy korlátlan mobilnetes SIMet + HUAWEI B535-232-es routert mellé.
A problémám az, hogy teljesen random időközönként browsertől és eszköztől függetlenül nem tölti be az oldalakat, csak 5-10-50. frissítésre. Az imént ezt a hibaüzenetet dobta a chrome:
This site can’t be "weboldal.com" refused to connect.
Try:
Checking the connection
Checking the proxy and the firewall
ERR_CONNECTION_REFUSED

Mit kéne tennem? A proxyt piszkálnom, hogy megjavuljon a hiba? Ha igen, hogyan? :Y
Ugyanakkor sokszor megy tovább a Teams konferencia, Spotify a háttérben, csak a böngészők + messenger nem működnek.
Tegnap vettem kettő kiegészítő 10dBi-s antennát, hátha azok megoldják a frusztráló problémát, de sajnos nem, habár a ping és a letöltési sebesség kicsit javult.

(#127056) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Telekom TV smartbox-ra lehet valahogy Netflixet varázsolni?

Üdv Gyuri :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#127057) Kaba válasza gyuromoj (#127056) üzenetére


Kaba
veterán

Nem lehet.

(#127058) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Elmentem személyesen a Telekom irodába és 1000-es csomagra váltottam, szerencsére csak 400 Ft különbség volt. Plusz a TV-t is átváltották a szuper családi izére. Küldik majd az új eszközt egy GLS futárral. Ez általában hány munkanapot jelent? Otthon én is be tudom kalibrálni, illetve a régit vissza kell adni?
A Telekom előfizetéseim oldalon kábel TV-nél már új csomagot, de a net még nem változott, ez normális?

(#127059) Kaba válasza Kristof_94 (#127058) üzenetére


Kaba
veterán

2-3 munkanap alatt hozza a GLS.
Te is be tudod üzemelni.
A Telekom fiókban van egy kis átfutási idő.
A régit vissza kell adnod.Üzletben,postai visszaküldés,futár.

[ Szerkesztve ]

(#127060) Kristof_94 válasza Kaba (#127059) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszönöm! :R

(#127061) OldMike válasza Beni2360 (#127054) üzenetére


OldMike
őstag

Nálam egy árnyalattal bonyolultabb a helyzet, mivel én a tévéből optikán viszem ki a hangot egy audió rendszerre. Tehát nálam a tévé hangereje nullán van (bármin lenne, akkor sem jönne ki erősebb jel), a hangerőt pedig az audión állítom. Elképzelhető hogy emiatt van a leírt eredmény.
Még egy érdekesség: az STB hangbeállítását vagy sztereóra, vagy térhangzásra lehet állítani. A térhangzásnál van a korábban leírt jelenség, a sztereónál állítható a HD csatik hangereje is. Saját tapasztalatom szerint a térhangzás lényegesen dinamikusabb hangzást ad, ezért azt használom.

42LM660S

(#127062) Lenry


Lenry
félisten

sziasztok

létezik, hogy a Telekom tiltja a kimenő forgalmon a 25-ös portot?
unalmamban összeraktam egy mailszervert, gond nélkül megjön, ha küldök rá valamit, de elmenni semmi nem hajlandó, névfeloldás után timeoutol

May  5 22:15:22 mail postfix/smtp[16876]: connect to alt2.gmail-smtp-in.l.google.com[142.250.150.26]:25: Connection timed out

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#127063) sub71 válasza gyuromoj (#127056) üzenetére


sub71
aktív tag

Szia!
Lehet, ha az androidos boxra gondolsz!

-Letöltöd Netflix appot egy pendrive-ra (Nem az Android Tv-hez valót, hanem ami a telefonodon is fut)
- Rámásolod a boxra ( kikeresed a boxon levö Google store-ból pl az APK Installer appot, ezzel telepíted a boxra a Netflixet) Így még nem fogod látni.
- Letöltöd a Google Store-ból a Mix-Apps-t.
-Megnyitod a Mix-Apps-t, és ott lesz a Netflix! Bejelentkezel és használod.

[ Szerkesztve ]

(#127064) gyuromoj válasza sub71 (#127063) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hali!

Arra az új kis boxra, amin csak hdmi van. Akkora mint 2 cigis doboz nagyjából.
Köszi a segítséget, kipróbálom.
:R

szerk.:
Igen ez az. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#127065) sub71 válasza gyuromoj (#127064) üzenetére


sub71
aktív tag

Nincs mit... :)
Ha a Telekom programozói is olvassák ezt a topikot, akkor úgy sem lesz sokáig nyitva ez a kiskapu :D

[ Szerkesztve ]

(#127066) Kaba válasza sub71 (#127065) üzenetére


Kaba
veterán

Itt vannak,írhattad volna privátban is neki.

[ Szerkesztve ]

(#127067) gyuromoj válasza sub71 (#127065) üzenetére


gyuromoj
veterán

Felment, de indítás után nem bírom irányítani a dolgokat így belépni se bírok. :DDD
Marad akkor a tükrözés telefonról, aztán majd új TV-n úgy is beépített app.
Köszönöm azért még egyszer a segítséget! :R

szerk.:
Arra képes a hozzá adott távkapcs? :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#127068) sub71 válasza gyuromoj (#127067) üzenetére


sub71
aktív tag

Csak "légegérrel" tudod használni!!!

Kaba #127066 Van más módszer is, az direkt nem írtam le :R

[ Szerkesztve ]

(#127069) blueboy77 válasza gyuromoj (#127067) üzenetére


blueboy77
csendes tag

Előbb írták, hogy csak "légegérrel" tudod használni. Igaz nekem még a régi WinCE 5.0-s STB-m van, de van egy 2019-es WebOS-es LG TV-m Magic Remote-tal és egy legújabb típusú Chromecast-om amin már Google TV fut [link] . A Magic Remote-tal pedig tökéletesen tudom irányítani a Chromecast Google TV felületét, kurzor, kattintás, scroll, vagy gombokkal jabbra-balra-fel-le (...sőt a régi WinCE-s STB-t is tudom irányítani így, illetve a Samsung Dex-et is :D ). És hát ugye az új Telekom doboz is Google/Android szóval szerintem azzal is ugyanígy megy. Csak esetleg ez is szempont lehet az új TV-d választásánál ;)

[ Szerkesztve ]

(#127070) gyuromoj válasza blueboy77 (#127069) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi neked is, LG OLED a kiszemelt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#127071) sub71 válasza Kaba (#127066) üzenetére


sub71
aktív tag

Az én megoldásom csak egy olyan kis rétegnek nyújt segítséget, hogy ezért nem fogják átírni a szoftvert! Majd minden 5-6 évnél fiatalabb tévén már amúgy is van gyárilag Netflix! A régebbi televíziók tulajainak meg jelentős része nem néz Netflixet, vagy nem olvassa ezt a topikot, vagy nem is érti amit írtam. Ebbe kár lenne energiát belefeccölni szerintem... :R

(#127072) Mr Dini válasza Lenry (#127062) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Létezik hát. Anno én felhívtam őket telefonon és feloldották indoklásra. Az otthoni mailszerver futtatása nem nyomós ok, viszont ha a "céges mailszerverre email küldés Thunderbird klienssel nem működik", akkor gond nélkül feloldják. Hacsak nem döntöttek azóta másképp.

Viszont otthoni dinamikus IP-vel, aminek még a rev dns/ptr rekordjait sem te manageled, nem érdemes mailszervert üzemeltetni, mert kb minden levelező el fogja dobni a küldött emailjeid.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#127073) Kronk válasza #78121280 (#127045) üzenetére


Kronk
őstag

sajnos nem lett tőlem IPV6 :F

http://totesz.myminicity.com/

(#127074) Grougon válasza Kronk (#127073) üzenetére


Grougon
tag

Nekem külön kérni kellett az ügyfélszolgálaton hogy engedélyezzék és csak utána ment. De nem is nagyon akarta bekapcsolni mert kb azt sem értette mi ez az ügyintéző.

(#127075) kopa1 válasza Kronk (#127073) üzenetére


kopa1
aktív tag

Sima PT-ben kapok IPv6-ot másik routeren. Ha jól látom te valami "tákolt" módon használod ki a 2 gigabitet (2 db betárcsázás egy routerről + link aggregáció) így ne csodálkozz, hogy ha valahol elveszik a v6-os IP menet közben. Az asusban turkálnék mindenképpen.

Ja és van egy ilyen az oldalukon... Mire is kell neked a v6? :DDD
Does ASUS wireless router support setting up PPPoE in IPv6?
Currently, ASUS Wireless router does not support setting up PPPoE in IPV6.

És a routernek utánanézve az 5670 és a Technicolorra megcsináljuk RGB-nek a ledeket, aztán mi is gaming ONT-ként áruljuk +60 ezerért :DDD

[ Szerkesztve ]

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#127076) Markizmark válasza kopa1 (#127048) üzenetére


Markizmark
addikt

Egyébként a kettős betárcsázásnak van valami hátránya?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#127077) Kristof_94 válasza Kaba (#127059) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eszembe jutott még egy kissé amatőr kérdés...
Itt csak az eszközt kapom ugye? A kábel amivel a lakásokba jön a net/tv azt ők gondolom távolról átállítják a gyorsabbra.

(#127078) Kaba válasza Kristof_94 (#127077) üzenetére


Kaba
veterán

Igen,így lesz.

[ Szerkesztve ]

(#127079) Kronk válasza kopa1 (#127075) üzenetére


Kronk
őstag

Hát tákolás előtt sem ment, amikor csak 1 pppoe session ment, szóval ezt nem érzem akkora tákolásnak.
Előtte diginél ugyan ezzel a routerrel ment, ugyan úgy bridge módban volt a router.
Csak szeretem ha működik minden szolgáltatás.
Minden led ki van rajta kapcsolva :DDD

http://totesz.myminicity.com/

(#127080) kopa1 válasza Kronk (#127079) üzenetére


kopa1
aktív tag

Ez a Telekom, optikán/rézen itt nincs bridge meg modem mód.
PPPoE Passthrouh-ot tudsz bekapcsolni.

"Does ASUS wireless router support setting up PPPoE in IPv6?
Currently, ASUS Wireless router does not support setting up PPPoE in IPV6."

Amit tudsz tenni:
1.) Router lehúz, visszaírod az ONT-be a PPPoE-t és megnézed, hogy van-e IPv6 címed --> ha nincs ügyfélszolgálat
2.) Ha van, akkor a router lesz a szűk keresztmetszet, ott kezdj el turkálni. Lehet a dual stackhoz mást kell beállítani WAN oldalon vagy passz.

A lényeg, hogy amint elkezdesz saját routert használni, utána a Telekom kb. a vonali szakadásért felelős, te akarod magadnak a forgalomirányítást végezni, a beállításokért is te felelsz. Az IPv6 vonali és PPPoE szintű beállítás, tehát ha az ONT-be visszaírva van, akkor kb. bármin lennie kell

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#127081) #78121280 válasza kopa1 (#127080) üzenetére


#78121280
törölt tag

Tákolásnak nem nevezném, mert az összes olyan Asus ami támogatja együttesen a ink aggregációt és a load balance-t ezeket be kell kapcsolni, hogy a sebességet összefogja.

IPv6 is megy PPPoE-val csak úgy nézz ki hogy ez a Telekomnál másképpen van mint a Diginél.

[ Szerkesztve ]

(#127082) kopa1 válasza #78121280 (#127081) üzenetére


kopa1
aktív tag

Én ezeket mindig is tákolásnak fogom felfogni. Van egy bejövő optikai szál, aztán a routterrel kettéosztod, duplán betárcsázol, majd utánna LAG-al újra összefogod egy Synologyn...
Számtalan plusz hibázási pont van benne, aztán a Telekomra néznek boci szemekkel, hogy "hát ilyen szar a routeretek!" Miközben mi semmit se csinálunk...

Ráadásul a legtöbb embernek aki tényleg nem használja semmire a plusz routerét, annak csak AP módban kéne használnia egy másik helyiségben... Sírni támad kedvem, mikor kint van egy AX-es ONT, minden kikapcsolva, passthrough és pl. egy DIR842 vagy n-es router tárcsáz be mögötte

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#127083) Kronk válasza kopa1 (#127080) üzenetére


Kronk
őstag

Azért nem mindig a user a hülye, sajnos az ügyfélszolgálat sem tudta bekapcsolni, elmondásuk szerint az eszköz még nem tudja az ipv6-ot.

http://totesz.myminicity.com/

(#127084) kopa1 válasza Kronk (#127083) üzenetére


kopa1
aktív tag

Az ügyfélszolgálatnál is nagyban függ kit fogsz ki :) Nem volt szerencséd...
De jó hír, hogy akkor csak át kellene billenteni, ha dobsz egy azonosítót privátban valakivel beállítattatom, ha már a CC nem tudta megcsinálni ezt :(

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#127085) kali válasza Kronk (#127083) üzenetére


kali
legenda

Technicolor FGA2233 van?
Az tudja, nekem működött bekötéskor az IPv6, de a PT mód be-, majd kikapcsolásával kilőttem.

(#127086) #46824192 válasza kopa1 (#127082) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nekem is sírni támad kedvem, amikor felhívnak ,hogy megint sz.. a wifi. Már meg sem lepődöm, hogy megint nem csatlakozik néhány eszköz és hard resetig megint eltűnt az összes wifi konfigurációs lehetőség a hgw-ből!

(#127087) #46824192


#46824192
törölt tag

Ma sem sikerült összehozni, hogy a két Tapplikáció ugyanazt mutassa.

Legdrágább iptv csomag + felvétel opcióért ez végülis teljesen korrekt ....

(#127088) Lenry válasza #46824192 (#127087) üzenetére


Lenry
félisten

Mert van összefüggés az applikációk és aközött hogy mire fizetsz elő?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#127089) #46824192 válasza Lenry (#127088) üzenetére


#46824192
törölt tag

Mondjuk az ,hogy kb semennyire nem nézek tv-t csak felvenném ami épp érdekel.De megint nem sikerült a távoli beállítás ,mert az appban boxutca van, az epg-ben(ami a tvgo -val azonos) épp nem az,így hibát írt.

És ezt rendszeresen eljátsza a telekom.

(#127090) Pubszon


Pubszon
veterán

Tesómnál bekötötték az optikát. Tudom szoktak ráhagyni vezetéket, de ez szerintem kicsit overkill... :DDD
Kb 30-35cm-es tekercs.


ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#127091) Kaba válasza Pubszon (#127090) üzenetére


Kaba
veterán

Így nem lesz gond,ha valamikor az ONT más helyre kerülne.

(#127092) Pubszon válasza Kaba (#127091) üzenetére


Pubszon
veterán

Egy kör van egy méter simán. És van több 10 kör rajta. :DDD
Így is a ház végében van az ONT. Le lehetne rakni a kert végére. :D

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#127093) Ear001 válasza Pubszon (#127090) üzenetére


Ear001
addikt

Én direkt kértem, hogy hagyjanak rá, pont ezért, hogyha esetleg át akarom tenni majd az Ontot.

(#127094) kali válasza Ear001 (#127093) üzenetére


kali
legenda

Nálunk kérés nélkül lett bőven ráhagyva.
Mondta a srác, hogy adott falat szokta nézni, annak a legtávolabbi végét.
Mondtam neki, hogy nem fog változni az ONT helye, de azért csak ráhagyott.

[ Szerkesztve ]

(#127095) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok. Nem tudom, hogy mi ez a jelenség, és nem is nagyon értek hozzá.
Adott Budapest 18. kerület kertvárosi részén egy 100 Mbs coax - kábelnet előfizetés, IP TV-vel.
Nagyjából 1-2 hónapja észlelem azt, hogy az esti időszakban 18:00 - 0:00 óra között a letöltési idő a 10 szeresére nő számos weboldalon. (nem torrent)
1,5 Gigás sorozat részeket töltök le, napközben ez 10-12 perc alatt lejön, esti időszakban 1,5-2 órát ír a rendszer. MINDEN ESTE!
Hétvégén jobb a helyzet akkor 40-50 perc a letöltési idő.

Az IP TV zavartalan, és a youtube sem szaggat full HD-n, szóval nem értem hogyha a sávszélesség megvan akkor mitől nő meg ennyire szinte minden oldalon a letöltési idő?

Másik gond, hogy előfizetésem van néhány stream oldalra, melyek az esti időszakban pont emiatt használhatatlanok, csak homokórázik a rendszer.
Anydesken rámcsatlakoztak az oldal üzemeltetői, megnézték a rendszer, - nem tudják mi az oka, de a szolgáltatói oldalon mérésük alapján nagyon kevés az internet sebessége ( miközben a speestest nekem továbbra is 90/10 -et jelez) . A 2 utcával arrébb lakóismerősöm Digin netezik, nála tökéletes minden program esténként, tehát még az sem lehet, hogy le vannak terhelve a letöltő oldalak, mert egy időben mértük.
Egyszerűen nem értem mi lehet a gond. A telekomnak kétszer is jeleztem, megvizsgálták a vonalat, semmi hibát nem találtak!
Több speedtest programmal is megmértem a sávészélességet, szerint az internet letöltési sebessége 90 Mbs / fetöltés 10-12 MBS ping 5 körül van.
Mással is előfordult már ilyen jelenség? Mi lehet a megoldás?
Mindig csak este 18 óra után van ilyen.

Várom a Telekom segítségét, ötletét is, a hibát lezárták mai napon, ma este sem működik megfelelően a net.

[ Szerkesztve ]

(#127096) #46824192 válasza maglew (#127095) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nálunk is rendszeresen este elszállt koaxon a fel és sokszor a letöltési sebesség is. Csak itt ezt egyértelműen mutatta a speedtest.

Sokadik hibajegy újranyitás,kötbér és virtuális asztal csapkodás után nagy nehezen kijavították.
(Ui.: Nem Budapest)

[ Szerkesztve ]

(#127097) kleinguru válasza #46824192 (#127096) üzenetére


kleinguru
addikt

Nálad mi volt a hiba és mi s megoldás :F

Nekem az 1000/25-ből felfelé jó ha 15-18 megvan. Korábban rendesen megvolt a 25-26, aztán egy ideje max 20, ha jókor mérem, inkább csak 10-15 :(

(mindehol Mbit/s)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#127098) maglew válasza #46824192 (#127096) üzenetére


maglew
aktív tag

Hát de itt semmit nem mutat a speedtest. Mégis rohadt lassú a letöltés számos helyen :(

(#127099) #46824192 válasza kleinguru (#127097) üzenetére


#46824192
törölt tag

Nem tudom. Nem a lakáson belül volt az biztos.

@maglew

Ha a speedtest jó értéket mutat, akkor megvan a sebességed ,hiszen fizikailag a megfelelő mennyiségű adat érkezik hozzád másodpercenként!!
Ott valami a saját eszközeiddel nem oké.

[ Szerkesztve ]

(#127100) viktorhu


viktorhu
veterán

A Telekom elküldi bekötéskor a pppoe jelszót? Amikor flipen intéztem optikát, akkor pár perccel a beüzemelés után érkeztek a pppoe adatok, de most ilyet nem találok semmit. Ha resetelem, akkor az ont marad online, letölti az új jelszót magától? Még mindig lehet két eszköz egyszerre ugyanazzal a pppoe felhasználóval?

B verzió: beállítottam a fix ip-t, ddns átirányítást és a port forwardot a technicolor ont-n. Kívülről elérem a ddns-linket, de bentről nem, ami fontos lenne, mert ki kell tudnom próbálni / meg kell tudnom mutatni teamsen a mappalinkeket, amiket megosztok róla, amikor közösen dolgozunk rajta. A saját routeremmel ez működött diginél. Ugyanazt a http és https átirányítást csináltam. Erre van ötletetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.