Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109384) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Interjú részlet a fitness guruval:

Norbi: Nagy szerelmese vagyok az óráknak, eleinte meg voltam őrülve a Breitlingért, és a Hublot órákért, aztán az ízlésvilágom a korral letisztult, és most a Rolexet szeretem. A Rolexből több fajtám is van, ezt éppen Rékától kaptam, ami most rajtam van. Nem nagyon hordok ékszereket a jegygyűrűn kívül. Ha végignézek egy férfin, akkor a cipőjén kívül az óráját nézem. A gagyi mellett azt sem szeretem, ha valaki túlhangsúlyozza magát, és egy hatalmas aranyóra van a kezén. Az órában tudjuk, hogy nem az arany, hanem a szerkezet és a márka az érték. Nagyon lehangoló tud lenni számomra egy vastag arany nyaklánc is. Az autógyártók között a Mercedesben találtam meg a német autókra jellemző megbízhatóságot és eleganciát. Most egy S kategóriás Mercedesem van. Szerintem a második legjobb német design a Porsche, de már sír a megújulásért, korábban pedig az Audi volt évekig az egyik legjobb, de most nagyon elmaradt, főleg belső kialakításában. A BMW-t is szeretem, nagyon jól ötvözi magában az eleganciát, a fiatalságot és a sportosságot. Most Réka a BMW nagykövete, a sors érdekes játéka, hogy amikor megismertem Rékát 2001-ben, akkor én voltam a BMW nagykövete, férfi arca. Aztán az Audi elhódított, de 8 évet követően velük is elfáradt az együttműködés.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.