Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72801) zsolyx13


zsolyx13
csendes tag

Sziasztok.
Tv okosítót szeretnék venni 10ezer forint környékén. Ti milyet ajánlanátok?
Köszi

[ Szerkesztve ]

UE40EH6030

(#72802) Ricardo128 válasza #91166208 (#72800) üzenetére


Ricardo128
aktív tag

[link]

gölmétcsül ©

(#72803) aProPeti87


aProPeti87
aktív tag

Sziasztok nem találtam megfelelő topikot de hátha van itt valaki aki tud segíteni :D
A szomszédom szeretne megválni egy Toshiba 40BV700 tv-jétől ő csak tv nek használta soha nem volt rákötve pc , nos a kérdés az lenne hogy PC - filmnézés + játékokra megfelelne ?
És árba kb mennyit ér egy ilyen táv nélkül ?

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#72804) BBéci válasza gabo01 (#72741) üzenetére


BBéci
titán

És a H5000 képe szinte tök ugyanaz, mint a 6200/6400-é, csak jóval olcsóbban. :W
Az ilyen, és ehhez hasonló "okosságok" miatt van nálam tiltólistán az a honlap. Már eleve az Ultra Clear panel miatt nem lehet "szinte tök ugyanaz". De a 7-es széria mozgásmegjelenítése is lényegesen jobb.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72805) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Tapasztalt valaki olyat, hogy ha a H6470-esem képbeállításait Standard/Normál alapbeállításon hagyom, vagyis inkább ebből kiindulva piszkálok ki magamnak egy egyéni képet, akkor pár perc után automatikusan lesötíti a képet?
Minden opciót végignéztme, semmiféle dimmelésről nem találok egy szót sem sehol, úgyhogy nem tudom, mit állítsak át,hogy ne sötétüljön le a kép magától...

A csatlakoztatott HDD-ket eltávolítani van valami lehetőség ezeken a tv-ken?
Úgy értem, legutóbb egy drága WD Passportom már kinyírta egy noname médialejtszó azzal, hogy csak simán áramtalanította kikapcsolás után. Jó lenne, ha lenne valami eszköz leválasztása opció valahol...
Van ilyen?

Köszi!

(#72806) Csocsesz75 válasza HagaNRG (#72805) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Eco módot kapcsold ki.

(#72807) HagaNRG válasza Csocsesz75 (#72806) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi, de nincs bekapcsolva.

Majd figyelem ezentúl, változik-e.

Már csak azzal meg tudnék bírkózni, hogy találjak egy optimális képbeállítást.
Okosok azt mondták, hogy lehetőleg a háttérfényt vegyem lejjebb, lehetőleg 5 alá, ezzel elkerülöm a fölösleges ködösödést és fénycsóvákat is a képen.
Ha a háttérfényt leveszem, akkor a fényerőt kellene feljebb venni, a kontraszt minden esetben maxon van.
Ha viszont kevés háttérfénnyel és 50 fölötti fényerővel operálok, akkor a feketék eltűnnek egyszerűen. Ha meg leveszem a háttérfényt is 5 körülire, meg a fényerőt is 40 körülire, akkor az egész kép kifakul szinte.

Nem tudom, mi lenne jó megoldás számomra, ráadásul a fekete szintet a legnagyobbra vettem, mert úgy szebb a szememnek.

Mit javasoltok?
H6470-es TV, 55 col.

(#72808) gabo01 válasza BBéci (#72804) üzenetére


gabo01
senior tag

Azt azért magamtól is kitaláltam, hogy ez valószínű barokkos túlzás! A mondandójuk lényege az volt, hogy annyival nem jobb a 7000-es képe mint amennyivel többe kerül! ;)
Közben megkérdeztem a haveromat és tényleg nem forgalmaz a Samsung itthon a 6203-as kivételével 60" tv-t a 6-os szériából! 7-es lenne de az még akciósan is nagyon drága!

Pedig de jó lenne egy ekkora tv! :B Sony-ban van a w855 ekkora méretben de az is jóval több mint amennyiért 55-ös Samu-t tudnék! :W

(#72809) BBéci válasza HagaNRG (#72807) üzenetére


BBéci
titán

Ritka nagy butaság lenne 5 alá venni a háttérvilágítást, Aki azt ajánlotta, minden volt, csak okos nem. De a maximumra állítani legalább akkora böszmeség. Kalibráltatni kell, de addig fél fényerő és háttérvilágítás megfelelő lesz. A kontrasztot sem ajánlott maximumra húzni, az élesség pedig legyen nullán!

(#72808) gabo01
"annyival nem jobb a 7000-es képe mint amennyivel többe kerül"
Ez relatív. Ha olcsóbban tudsz ugyanolyan jó képminőségű tévét venni, mint a H7000, akkor hajrá.
A 6203 egy agyon butított, egyszerűsített tévé, ellenségemnek sem ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72810) gabo01 válasza BBéci (#72809) üzenetére


gabo01
senior tag

Sajnos nincs annyi pénzem, hogy megvegyem a 7000-est! A 6203-at kizárt, hogy vegyek az általad is említett okokból!
A dolgok jelen állása szerint 55H6700 lesz vagy ha lesz Sony-s segítség akkor a 60W855!

(#72811) dethroner


dethroner
veterán

Ha a motion plusban bekapcsolom a LED-es képtisztaságot, miért lesz rögtön alacsonyabb a képernyő fényereje?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#72812) ada19 válasza dethroner (#72811) üzenetére


ada19
senior tag

Mert BFI (Black Frame Insertion) technológiát használ, fekete képeket szúr be neked a rendes képkockák közé.

Mégsenem

(#72813) dethroner válasza ada19 (#72812) üzenetére


dethroner
veterán

És akkor ez jó nekem, vagy sem?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#72814) HagaNRG válasza BBéci (#72809) üzenetére


HagaNRG
őstag

Ezúton jelentem- csak azért, hogy a net ne csak a károgó, hibás TV tulajok kommentjeivel legyen tele, hogy a TV-m, a Samsung UE55H6470 a maga nemében tökéletes.
Az avforums.com ajánlása alapján beállítottam az általuk helyesnek vélt kalibrált opciókkal a képet, de az nem tetszett. Egyáltalán nem és nem is várhatom el, hogy minden TV-re alkalmas legyen, mert mindegyik más.
A szemem meg nyilván nem tudja, hogy a mi a szép és mit kell néznie, de összehoztam egy olyan képet, amire két nap után azt mondom, hogy ez igen, ilyen egy normális, minőségi TV kép.
Nem rikít, háttérfény se nem kevés, se nem sok, nem rizsás, az élesség minimálisnál is kisebb, fényerő épp annyi, hogy még inkább fekete legyen, mint szürke és úgy általában, nyoma sincs annak a rikító LED képnek semelyik filmen, amit egy hete kb. sírva néztem végig az első LED_es H5000-es próbálkozások után. Amikor nem értettem, hogy a plazma után miért is nincsenek részletek a Dark Knightban, hogy miért csak full fekete és full világos árnyalatokból áll egy kép.
Többször megpróbáltam, nézegettem, de felhősödés nem tapasztalható, bevilágítás semelyik oldalon nem látható.
Egy full fekete kép teljesen homogén.

Mondanám, hogy plazma-szerű, de nem tehetem, mert emlékszem, hogy a plazmán alul is és fölül is látszott két logo és homogén sötét, vagy világos képeken bizony látszott 3-4 hosszanti csík is függőben a képen.
Tehát úgy mindent összevetve nem büszkén és nem teljesen elvakultan, de halkan ki merem mondani, hogy össze tudtam hozni a H6470-es Samsungon egy olyan képet, ami van ugyanolyan szép, mint a plazma volt:)

(Most már csak azt kéne kitalálni, hogy legyen egy nappali és egy éjszakai beállítás, mert a kettő egyszerre nem nagyon megy. A plazmán jó volt az energiatakarékosság 3 lépcsős fokozata és full kikapcsoltan nappal kiváló volt a kép, full sötétben való filmezéskor pedig mehetett maximumra az eco mód.)
Tehát szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a most jól eltalált beállítás reggel bekapcsolva már túlontúl sötétnek fog tűnni:)

(#72815) ada19 válasza dethroner (#72813) üzenetére


ada19
senior tag

Azt neked kell eldönteni hogy tetszik-e, ezt a hatást lehet kompenzálni a háttérvilágítás magasabbra húzásával. A mozgóképfelbontást hivatott növelni egyébként.

Mégsenem

(#72816) HagaNRG válasza dreamwalkR (#72781) üzenetére


HagaNRG
őstag

Szia!

Itt egy valamirevaló teszt a H5xxx-es Samsungról.
Igaz, ez az 5500-as tesztje, de több, mint a semmi és tetszeni fog!
https://www.avforums.com/review/samsung-ue40h5500-h5500-tv-review.10886

(#72817) BBéci válasza dethroner (#72813) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem jó, sőt, nagyon jó. :K

(#72814) HagaNRG
A full fekete azért homogén, mert a TV kikapcsolja a háttérvilágítást. :P
Valami apró világos képelem legyen a közepén és úgy vizsgáld!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72818) dethroner válasza ada19 (#72815) üzenetére


dethroner
veterán

Próbálkozni és figyelni fogom.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#72819) bizsikeee222


bizsikeee222
újonc

Sziasztok.
Vettem egy 'UE32F4000AW' típusú készüléket, és a szervízmenüben olvastam dolgokat amikre próbáltam rágooglezni. Nagyjából már megtaláltam mindent, viszont néhány dolgot nem, ebben kérném segítségeteket.

- Önmagában a készülék 'feljavítására' mit javasoltok?
- Mik azok a funkciók amik alapból nem de amúgy elérhető egy 'Engedélyezéssel'?

- Ezen a típuson PVR engedélyezhető? (Nem találtam PVR menüpontot a szervízmenüben)
- MRT Option menüben van "WiFi Region: E" rész, ez mit takar?
- 3D Support engedélyezése után, nem történt semmi, miért?
- Hotel Modeban 'Music Mode' opció le van tiltva, változik valami ha engedélyezem?
- Hotel Modeban a 'Sound' menüben az Equalizeren kívül minden OFF, lehet engedélyezni?
- SVC menüben van 'Smart Hub Reset: 0' viszont semmiféle Smart dologról nemtudok, ami végrehajtható lenne vele (ahogy 3D-ről sem és PVR-ről sem)
- Advanced menü pedig nem reagál semmire.

Ezek az észrevételeim és kér(d)éseim. Bárminemű segítséget szívesen fogadok :)

(#72820) HagaNRG válasza BBéci (#72817) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nem is tudtam volna máshogy.
Van pár db olyan filmstúdió, aminek fekete alapon helyezkedik el középen a logoja, így jobb híján azokkal néztem a fényeket.
Tudom, mit keressek, mert a H5000-nél találkoztam bőséggel bevilágító fénycsóvákkal és felhőkkel is, de most ez végre teljesen tiszta, alig látható csak egy kis derengés a 4 sarokban.
Ahogy mondtam, nem LED_hez képest jó és tiszta a fekete, nem a plazma után sem rossz és hagy kívánnivalót maga után. :R

(#72821) BBéci válasza bizsikeee222 (#72819) üzenetére


BBéci
titán

"Önmagában a készülék 'feljavítására' mit javasoltok?"
Semmit.
" Mik azok a funkciók amik alapból nem de amúgy elérhető egy 'Engedélyezéssel'?"
Nincsenek olyanok.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72822) Tegla80 válasza HagaNRG (#72820) üzenetére


Tegla80
addikt

Kerdezted,h usb-t hogyan .....
Source,majd usb bemeneten tools es ott van.("E" szerian tutira,de sztem nalad is...ezt amugy nagyon ritkan kerdezik,ugyhogy ihatsz egy sort.Jo kerdes volt. ;) )

Sony® & PlayStation®

(#72823) gyeniko válasza HagaNRG (#72807) üzenetére


gyeniko
őstag

Egy korábbi hozzászólásomban ajánlottam letölthető anyagot, melynek segítségével a végpontozást jól el tudod végezni.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#72824) HagaNRG válasza Tegla80 (#72822) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszönöm szépen!

Lehet, hogy hülye vagyok, de mintha a TV-ben lenne DTS dekóder.
A beépített médialejátszó lejátszik minden olyan hangú filmet, amit eddig a WD TV-vel erősítő nélkül nem tudtam, hang nélkül ment:)

Ez sem utolsó info, mert a hálóba kifejzetten a DTS dekóder miatt nézegetek egy ideje már egy Pioneer hangprojektort. (bár már annyira ráhangoltam magam, hogy lehet, hogy így is, úgyis hozok egyet, csak a TV hangjának tuningja miatt)

(#72825) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Okulaskent:

Most ment el a szervizes. Urban legend az, hogy szerviz menu factory reset utan csak egy nyers beallitast ad vissza... Meg is mutatta kerek perec, ott van nezzem meg a szinek ertekeit, meg szerviz remot-tal sem lehet (bizonyos ertekeket) modositani mert gyarilag igy van az osszes 6500 kijelzo belove es pont. WIFI etc. minden OK. A HV flip meg egyszeruen csak azert kell. mert gyarilag forditva/tukrozve raknak be paneleket bizonyos tipusokba.
Ennyi a tortenet.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#72826) Macsekp


Macsekp
tag

Érdemes megvennem a full hd tv-t a gyereknek, vagy inkább nagyobb hd-t?
Samsung ue22h5000
Samsung ue24h4003
Ezeket néztem. Két coll már számít, mert kb. 3 méterről fogja nézni.
Igazából rajzfilmeket néz, ezért kérdem a full hd szükségességét.
Ha ezeknél van valakinek jobb ötlete azt is szívesen fogadom.

(#72827) gery2123 válasza Macsekp (#72826) üzenetére


gery2123
őstag

Hát 3 méterről a 24" édes kevés. Minimum 32" de csak azért mert gyerekekről van szó. Ha nem neki lenne akkor pedig 46" az alja. Nem azt mondom, hogy nem lehet látni de a 24 nagyon kicsi oda.

-- PSN_ID: GerY2123

(#72828) Macsekp válasza gery2123 (#72827) üzenetére


Macsekp
tag

Igen, amúgy 46"-os van a nappaliban, de a gyerekszobába nem akarok túl nagyot. Mivel a kábel tv szinte minden csatornája SD-ben jön, ezért kérdeztem, hogy elég egy HD a FullHD helyett. HD-t talán találok 32"-est 55.000 körül, de FullHD-t nem nagyon.

(#72829) gery2123 válasza Macsekp (#72828) üzenetére


gery2123
őstag

Hát ezt neked kell eldönteni de ha számít a pénz jelen esetben, akkor a gyerekenek az SD adásra szerintem megfelelő a HD felbontás. Nem gondolom, hogy akkora érvágás. Persze ez csak egyéni vélemény.

-- PSN_ID: GerY2123

(#72830) Macsekp válasza gery2123 (#72829) üzenetére


Macsekp
tag

Igen, szerintem is. Esetleg konkrét ötleted van? Nem nagyon folytam bele és elég sokféle van. Mivel a Samsung nekem bejött azt kezdtem nézni. Esetleg LG, vagy Philips. Kínai márkákat nem mernék venni.

(#72831) xXxian válasza Tegla80 (#72822) üzenetére


xXxian
senior tag

Vagy méginkább az eltávolítandó forráson OK gomb hosszan, majd eltávolítás. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#72832) HagaNRG válasza Macsekp (#72830) üzenetére


HagaNRG
őstag

Még szeencse, hogy a Philips is véletlenül épp az. :((

(#72833) Macsekp válasza HagaNRG (#72832) üzenetére


Macsekp
tag

Akkor azt se? LG vagy Samsung?

(#72834) HagaNRG válasza gery2123 (#72829) üzenetére


HagaNRG
őstag

Szerintem sincs értelme FullHD-HD között gondolkodni ilyen méretben.
Esküszöm, nem is értem, hisz kb. 2008 óta ezt szajkózza mindenki, aki kicsit otthon mozog a TV-k világában, hogy 42", de inkább 50" alatt nincs reális oka annak, hogy valaki a FullHD-t válassza a sima, 720-as HDReady ellenében.
Én láttam, megszoktam, 5-6 éve HD Ready 720-as képet néztem minden nap, tudom mi a 720-as kép.
Most váltottam nagyobb méretre, 55", Full HD-ra és még így is eljátszhatom azt naponta többször is, hogy oda-vissza próbálgatom adott film 720-as és 1080-as verzióját, ahol meredt szemmel lehet sasolni, hogy észrevegyem, szebb-e a kép, részletesebb-e.

Tehát biztos vannak vérprofik, akiknek igenis kell a FullHD már a 4.3"-os mobiltelefonon is, biztos van is különbség, 10cm-ről nézve, de én sem a 10"-es csúcs Asus tabletnél nem vettem észre, mikor Full HD kijelzőre váltottam, sem pedig most, hogy 50" 720-ról, 55" 1080-ra.
Bebeszélheti mindenki magának, hogy ez igenis jobb, mert vannak ilyen emberek.
Van, aki a kocsijába vesz egy 3 ezer Ft-s direktszűrőt és érzi, hogy a kocsi +30Le, van, aki betankol egy 99V-Power Racinget és érzi, hogy +10Le, van, aki felvesz egy 200 ezres bukósisakot és érzi, hogy a motorja jobban tol, sok-sok ezer ilyen ember van, hogy mindent képes elhitetni magával, annak függvényében, hogy mennyi pénzt adott érte.

Én általában csak abból indulok ki, hogy 10/9 ember megveszi a csoda FullHD TV-jét, hazaviszi és nézi rajta az VHS színvonalú falusi kábeltévét, de ő akkor is látja, hogy a TV full HD és csoda képe van, mert 150-ért vette, akkor nehogy már ne legyen szebb a kép, mint a 35cm-es junoszton.
Ezek általában azt sem veszik észre, hogy a MediaMarktban a bogarak FullHD kicicomázott demo felvételről egyáltalán nem úgy néztek ki a tv-n, mint otthon az rtl klub, de ha már megvette, nehogy ne legyen már a legcsúcsabb FulLHD-s, plazmás LED 4D-s szmartos tévéje.

(csak egy példa: Múltkor még árultam a tv-m, hív haverom apja, hogy neki kéne, de, hogy ez FullHD-s-e, mert őt csak az érdekli. Mondom nem, ez egy 720-as, 50"-es plazma és csoda képe van. Akkor mindegy, hagyjuk, 120-ért látott FullHD_s led-et is már.
Mondom a havernak a sztorit, hogy az apja igen nagy mágus, nem tudok vele mit kezdeni.
Azt mondta: Hagyjad már, azt se tudja megkülönböztetni, hogy DVD és VHS, csak hallja mindenhol, hogy Full HD és gondolta, ha rákérdez, azzal egyből profinak tűnik majd. Nyugodtan eladhattad volna neki FHD-snek a plazmádat, mindenki boldog lenne rég)

(#72835) Macsekp válasza HagaNRG (#72834) üzenetére


Macsekp
tag

Egy kicsit sem mozgok otthon a tv-k világában, ezért kérdeztem meg itt. Dobtam is a FullHD-t, legalább abból az árból veszek egy HD 32"-t. A falusi kábel tv stimmel, mert a UE46F6500 legtöbb csatornára SD-t ír.
És a kocsimban nincs direktszűrő és a bukósisakom csak egy 45.000-es Suomi. :D

[ Szerkesztve ]

(#72836) HagaNRG válasza Macsekp (#72835) üzenetére


HagaNRG
őstag

Hiába, itt tényleg ez a helyzet.

Én rendre elborzadok azon, micsoda bűn ronda a TV adás képe, ha pl. egy HD filmről átváltok TV-re.

Ez olyan hátulütője a modern, rendkívüli élesség megjelenítésére képes TV-knek amit senki nem gondolt volna régebben.
Egyszerűen nevetséges, ha belegondolok abba, hogy gyerekkoromban a Dallast a család esélyesen jobb képen nézte, mint ma bármely TV sorozatot bárki nézheti.
Ha régi CRT-je van akkor azért, mert elnyújtott képet néz. (sokan ezt sem veszik észre), sokan azt sem tudják, hogy a beltérin be kell állítani, hogy 16:9-es a TV, mert különben azon is lapított, torz képet fog látni. De ez sem érdekli az átlagembert, mert őt csak az érdekli látszólag, hogy a TV maga gyönyörű és a boltban megmutatták neki, tökéletes, tud mindent, ami kell, így neki innentől kezdve hót mindegy, hogy otthoni körülmények között egy élvezhetetlen, szr képet néz egész nap akár.

Állítom, hogy a lapostévé tulajok 90%-a SD-t néz a TV-jén, és ha nagjyából tudja is, honnan szerezze be az új megjelenéseket és tudja, hogy kell a TV-n, vagy külön médialejátszóról lejátszani azt pendrive-ról, ő akkor is tökéletesen elégedett lesz az 1.3GB-s BDRippel, vagy DVD Rippel, teljesen mindegy, ha mellett ott lesz egy 8GB-s 720-as és egy 16GB-s 1080-as verzió. Mert nincs többre igénye.

(ez a kultúra valahol oda vezethető vissza, mikor a '80-'90-es évek között mindenki boldogan nézte otthon a Terminator 2-t másolt, ugráló, csíkos VHS-ről narrátorral)

(#72837) YxVs válasza HagaNRG (#72814) üzenetére


YxVs
senior tag

És le is írnád, hogy mik ezek a beállítások, amellyel meg vagy elégedve?

(#72838) Macsekp válasza HagaNRG (#72836) üzenetére


Macsekp
tag

Mert az emberek többségének nem az a lényeg, hogy jó legyen, hanem el tudja mondani a mindenkinek, hogy "tudod mim van nekem"? Mindenki kifelé próbál elismeréseket gyűjteni és dicsekedni ahelyett, hogy magával tenne jót.
Ez van. Viszont én a kislányommal akarok jót tenni ezért próbálok minél többet kihozni 50-60.000 ft-ból.
Az hálóban még nekem is egy Panasonic Quintrix van, de az SD képhez addig használom, ameddig működik. Már 13 éves.

(#72839) M@rdel válasza HagaNRG (#72805) üzenetére


M@rdel
őstag

Ha még nem válaszoltak a HDD-s kérdésedre.
Source -> eszköz kiválasztása/HDD,pendrive/ -> folyamatos Ok gomb -> USB eltávolítása

(#72840) Batib válasza Macsekp (#72835) üzenetére


Batib
őstag

Esetleg erre érdemes rápillantanod. Két év garival (igaz nem "gyári" gar, de...) A boltról talán vkinek van itt tapasztalata. A tv arra a célra amit írtál szerintem pont jó.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#72841) HagaNRG válasza M@rdel (#72839) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszönöm, már ketten is segítettek, rendesek vagytok! :R

(#72842) Macsekp válasza Batib (#72840) üzenetére


Macsekp
tag

Ezt néztem én is és az LG 32LB550B -t. Azt hiszem ez a kettő lesz a befutó. Mindegyik 60.000ft. Még döntenem kell a kettő közt. Lehet, hogy feldobok egy pénzt. :D

(#72843) HagaNRG válasza YxVs (#72837) üzenetére


HagaNRG
őstag

Este, ha otthon leszek, szívesen megnézem neked!

(#72844) st6969 válasza Angel2014 (#72773) üzenetére


st6969
őstag

Nekem ez a link hibát ír ki.
Egy "screen mirroring patch-et" feltettem, de semmit nem csinál.
Lehet, hogy a telefon nem tudja?! Elég új modell, nincs még nagyon tapasztalat vele.
Én azt hittem, a wifi direct önmagában elég erre...

(#72845) Batib


Batib
őstag

Fölmerült bennem, hogy megválok az egyik tv-mtől. Két éves nem garanciás UE37es6100-as tv. Mi lehet ennek a reális eladási ára?

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#72846) anett1985


anett1985
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung tévénk, amihez van infravörös hosszabbító kábel, ami a set-top-box távirányítóját hivatott kiváltani. Egy ADB 5800S STB-vel próbálkozunk összehozni, de nem sikerül. Szülőknél ugyanilyen TV, DIGI-s STB-vel gond nélkül megy. Találkozott valaki ezzel a problémával?

Köszi előre is!

(#72847) xXxian válasza anett1985 (#72846) üzenetére


xXxian
senior tag

Teszt sem sikerült? Infra adó "háttal" van az irányítandó egységnek?

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#72848) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Valaki találkozott már azzal a jelenséggel, hogy pc-ről power dvd-vel akarok filmet lejátszani. Tv van megadva elsődleges és egyetlen kijelzőnek. 2D módban szépen elindul a film. Amint 3D-be akarom kapcsolni, fekete képernyő, nem reagál semmire a gép, csak reset-el indul újra, akkor is csak úgy indítja el a wint ha a tv-t lehúzom a gépről. Eddig ilyen probléma nem volt, szépen indította a 3D-t a power dvd. Mi lehet a gond ilyenkor?

(#72849) anett1985 válasza xXxian (#72847) üzenetére


anett1985
csendes tag

Nem, nem sikerül. Egyébként már minden pozícióban kipróbáltuk, 5 cm távolságtól egészen 1 méterig, de semmi. Hétvégén elvittük a szülőkhöz a kábelt kipróbálni, hátha az nem jó, de ott működött, bármilyen távolságról, és bármilyen irányban.

(#72850) xXxian válasza anett1985 (#72849) üzenetére


xXxian
senior tag

Nem szeretnélek megbántani a bugyuta kérdéssel, de ugye jó aljzatban van? Van egy IR out és egy Headphones

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.