Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72051) BBéci válasza Fricó (#72050) üzenetére


BBéci
titán

Akkora kapacitásúból saját tápegységest használj a tévéhez. Vagy ne csatlakoztass hozzá merevlemezt, inkább iktass közéjük egy médialejátszót.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#72052) Headless válasza Fricó (#72050) üzenetére


Headless
őstag

Ha külső tápos vagyis 3,5"-os akkor nem lehet vele gond. Amúgy próbáltad az összes usb portot? Mert az enyem pl van egy direkt hdd-nek rá van irva hogy 5v 1A míg a másik az csak 500 mA.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#72053) Tegla80 válasza Fricó (#72050) üzenetére


Tegla80
addikt

Tenylegesen notikba szant 2.5" -t keress,mert azzal van eselyed a 0.5A el.(nameg ne terrat)
Amit irtal,sztem eselytelen nalad a mukodesre ....max egy aktiv hub tamogatasaval megsegitve fog indulni.

Sony® & PlayStation®

(#72054) dethroner válasza kali (#72046) üzenetére


dethroner
veterán

Nem vagy köteles vinni ha a mérete meghaladja a jogszabályban meghatározott méretet. Jelzed hogy gond van, viszik majd hozzák. És itt nem feltétel a gyári regisztrál garancia, a bolt ugyanúgy köteles szállíttatni.

(#72049) superg Egyáltalán nem kizárt hogy webshop-ban vett készüléknél is helyben javítják amit lehet. És ha második évtől kezd el sorozatban szarakodni, akkor szívsz vele és bízol a samsung jóindulatában hogy hajlandó-e majd egyszer új készüléket vagy vásárlási utalványt adni, vagy visszaköveteled a bolttól a tévéd árát és akár más típust, más márkát veszel helyette? Szóval, melyik is a jobb?

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#72055) kali válasza dethroner (#72054) üzenetére


kali
legenda

az stimmel - be is idéztem korábban a még a bkv vonatkozó üzletszabályzatát is a méret tekintetében -, de a szervizes csak a gyártói jótállásoshoz fog kimenni, és az a leggyorsabb és praktikusabb megoldás számomra, minden más esetben kényelmetlen csomagolgatni...stb is.
nem minden esetben zárkózom el a bolti "garanciától", megbízható helyről vettem már hangfalakat - 200 e ft-os kategória -, és sok mást is, de a tv nem tartozik bele a kompromisszumos körbe.
túl sok cifra ügyet láttam már különböző olcsó webshop garis ügyintézések során, így semmi pénzért nem vennék bolti garisat, mondom ezt úgy, hogy nem szeretek általánosítani, de sajnos elég sok üzlet/webshop által áll össze a kép.
a gyártói jótállással is akad problémás ügy, de sokkal kevesebb, és azok sokkal inkább a kezelhető kategóriába tartoznak, pláne jogi szempontból.
ennek ellenére mindenki a saját pénze felől dönt, tehát bárki vehet bárhol és bármilyen jótállással/"garanciával", másoknak nem fog fájni ha szívás lesz vele, ahogy az sem, ha nem lesz vele gond és megspórol néhány tízezrest...

[ Szerkesztve ]

(#72056) Flashget válasza dethroner (#72045) üzenetére


Flashget
félisten

Tudom Te csak a webshopban látod a jót a tutit és frankót valamint a korrekt intézést. Csak még 1 ügyed nem volt samsung tv gariztatással, remélem ha elromlik a tv-d hitelt érdemlően le tudod írni milyen faszák voltak.

Ez a nagy duma a gyártói garanciáról, kitörölheted vele a ...
Magyar jogszabály hogy akárhol veszed ott érvényesíted a garanciális igényed. Vagyis ha pl MM-ban veszed oda viszed vissz
a.

Mutasd a jogszabályt erre vonatkozólag egy linket kérek!
Ugyanis ha ne adj isten elromlik a tv-m nem az MM-t kell hívnom 3 éven át, hanem a jól ismert oktogon szervizt ahova tartozik Bp-n. Ugyanis az eladó a samsung magyarországi ZRT az MM csak viszonteladó. A törvény pedig az eladóra vonatkozik.
MM-t majd ha lejárt a 3 év akkor kell hívnom a biztosítás miatt ami további 2 évig szól.

Ezen kívűl gyártói garanciánál nem viszem sehova házhoz jönnek 15-20 perc alatt kicserélik az alaplapot 1 óra alatt a kijelzőt. Te elviszed a webshopba vagy ők és 1-5 hét mire visszakapod. Főleg akkor szopsz ha szlovákiába kell vinniük vissza, mert akkor min. 3 hét.

és akkor tedd fel újra a kérdést webshop vagy gyártói garancia.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#72057) Flashget válasza charlie1975 (#72047) üzenetére


Flashget
félisten

Tök egyszerű a történet.
Edigital,MM,Tesco,Auchan ad samsung gyártói garanciát. Akik ettől lényegesen olcsóbban ugyanazt a terméket az sima webshop, szürke importosak.

Realme GT Master Edition

(#72058) Flashget válasza Fricó (#72050) üzenetére


Flashget
félisten

Nekem egy külső 500GB-os Hitachi USB 3.0 van rákötve minden gond nélkül teszi a dolgát.
Arra figyelj, hogy az USB aljzat 5V és 1A legyen! ha nincs ilyen akkor külső tápos HDD-t használj max. 2TB-ig!

Realme GT Master Edition

(#72059) dethroner válasza Flashget (#72056) üzenetére


dethroner
veterán

Ezt a gyártói vs. bolti garancia dolgot már többször tárgyaltuk itt, volt hogy moderátor avatkozott közbe mert kezdtek elszabadulni az indulatok :)
Neked volt már dolgod a samsung szervizzel és tanúsíthatod hogy ott próbáltak hülyére venni, átcseszni, szivatni ahol csak tudtak. Akkor miért véded ennyire őket? Amikor nagy nehezen sikerült elismertetned velük azt hogy többszöri próbálkozás után se jó a tévéd, nagy kegyesen felajánlották hogy a vásárlás helyén kaphatsz egy ugyanolyan értékű samsung tévét. Más lehetőséget nem mondtak? Mert ez levásároltatás és az ilyen nem ismert a ptk szerint. Mert ha te meguntad a samsung tökörészését és úgy gondolnád hogy már nem kérsz többé belőle, akkorát csalódtál hogy más márkát akarsz, na akkor mi van? Szólsz nekik hogy bocs fiúk, de inkább egy LG kupon kéne? :DDD Mert bolti garanciánál simán visszakéred a vételárat és utána olyan tévét veszel ami akkor épp a legoptimálisabb és abban a boltban ahol neked tetszik. Nem vagy köteles újra samsungot és újra ugyanott venni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#72060) becsitibi válasza Flashget (#71989) üzenetére


becsitibi
senior tag

Szeva,bocsi a késő válaszért,csak melóztam.A tv-t Elektropark-ba vettem,és be van regisztrálva a samsung oldalán,ezt nekem a szervizes diszpécser ajánlotta fel,de nem lett elindítva a folyamat,mert nem kértem,csak a harmadik szervizelés után,ha elégedetlenkednék,akkor lehetne cserutalványt igényelnem.A samsung ragaszkodik a 3 szervizhez,de a másodiknál már lehet pattogni.

(#72061) xXxian válasza haarmaan (#71997) üzenetére


xXxian
senior tag

Kábel: Ósanban 1500 a Sony, 1m

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#72062) Xbean


Xbean
tag

Találtam egy igencsak jónak látszó tv-t.

Samsung 48h6800: Állítólag egy az egyben h6700as +hajlított +ultra clear panel
Az euronicsban most 250 ezer forint. Kb 2.7-3 méterről nézném, ilyen távolról ad még pluszt a hajlítás ebben a méretben? Egyébként az ultra clear miatt keltette fel az érdeklődésem.

48h6400-et terveztem eddig, a 6800asban viszont van micro diming és ultra clear panel, valamint hajlított. Ja és +1 év garancia. Árban kb 60 ezer a különbség. Szerintetek maradjak a h6400asnl vagy érdemes lenne befektetni a 6800asba? Sajnos a 6800asról nem találtam tesztet az interneten.

(#72063) Flashget válasza dethroner (#72059) üzenetére


Flashget
félisten

1. ha ez webshopos lett volna már garanciám sem lett volna rá mivel a hiba a 3. évben jött elő.
2. webshopos a nagyker simán elhajt, hogy a tv-nek nincs baja.
Amit a samsung nem hirdetet sehol sem a hiba forrása ez lehetett: D6500-as szériából volt két generáció,de alapjaiban hasonlók voltak csak a Flash-ben különböztek Ergo egyik tudta a CI+ a másik nem. Hozzám hoztak ilyen alaplapot meg olyat is de bármelyiket is hozták a szlovákoktól rendelték a gyárból. Egy ilyennel nem foglalkozik egy webshop a CI működött benne.
Így viszont a vitám közvetlen a gyártóval volt és megoldottam. Egyiknek sem így kellene történnie de Mo kis piacnak számít evvan.

felajánlották hogy a vásárlás helyén kaphatsz egy ugyanolyan értékű samsung tévét. Más lehetőséget nem mondtak? Mert ez levásároltatás és az ilyen nem ismert a ptk szerint.

3. nagyon nem vagy tisztában ezzel a dologgal. Csereutalványt adnak, vannak fokozatok benne, figyelembe véve, hogy 3 éves modellt már nem árulnak viszonteladók ergo tuti, hogy pénz visszafizetés a vége (mint nálam is történt és máshol vettem meg a tv-t de csak azért mert az edigitalban már nem volt) de ha azt akarja az ember és akkor amit bemásoltam korábban többször az vonatkozik rá:

csereutalványt szeretnénk Önnek felajánlani, melyet a vásárlás helyén válthat be, vagy annak jogutódjánál, azonos vagy más típusú készülékre, amennyiben ez már nem kapható, árkülönbözet esetén másik készülékre válthat be, a vásárlás helyén értékegyeztetéssel, vagy, ha ez nem lehetséges, visszakérheti a vételárat.
Kérjük keresse szervizpartnerünket a csereutalvány kiállításával kapcsolatos adminisztráció elvégzésével kapcsolatban.

Én ebbe nem látok olyan kitételt, hogy kötelező levásárolni. Te látsz?

De mondom majd ha meghibásodik a tévéd a 2 vagy 3 évében (nem tudom meddig van garanciád rá) majd a gari intézésnél derül ki milyen bolttól vettél tv-t.

Realme GT Master Edition

(#72064) Flashget válasza becsitibi (#72060) üzenetére


Flashget
félisten

A tv-t Elektropark-ba vettem,és be van regisztrálva a samsung oldalán

Mikor? 2013 márciusa előtt? Garancia papír ilyen?
Ezt csak azért kérdem, mert az Electroparkról eddig az volt, hogy nem samsung viszonteladók.

elégedetlenkednék,akkor lehetne cserutalványt igényelnem

ezt írtam..kérheted/igényelhetsz csereutalványt már a 2. szervizeléstől, ha ugyanaz az alkatrész hibásodik meg.
De ez nem jelent automatikusan csereutalványt és meg kell küzdened velük mivel a szerviz adja a szakvéleményt ők meg nem a vásárlók oldalán állnak.

Realme GT Master Edition

(#72065) becsitibi válasza Flashget (#72064) üzenetére


becsitibi
senior tag

Hali,2014 májusi a tv,hasonló a garancia papír.A valóban így van meg küzdenem velük,wzt mondták ők is,ha igényelem akkor elvistik a tv-t tőlem,és megvizsgálják hogy nincs-e más baja,illetve mi okozza azt hogy ilyen rövid időn belül 2x meghibásodik.

(#72066) Flashget válasza becsitibi (#72065) üzenetére


Flashget
félisten

Alap szitu, hogy az ő vallásuk szerint amíg van új alkatrész hozzá addig csereutalvány sincs. Ezt kell bebizonyítani, hogy nincs igazuk, mert az én esetemben már a 3, alaplapot követően (uszkve 150K, 3db alaplap) már egy új tv árát is elhagyták vele, miközben bőven volt még garis idő. hozhattak volna egy raklapnyit is ilyen elven a szlovákoktól.

Realme GT Master Edition

(#72067) encory


encory
tag

Hello, szeretnék venni egy Samsung UE40H6200 -as led tv-t , abban kéne help, hogy hol érdemes, mindenképpen 2 év gyári garival szeretném a lehető legolcsóbban 114k környékén vannak már szépen boltokban. Esetleg valaki aki hasonló csészében evez tudna segíteni?

(#72068) puszta123


puszta123
tag

Sziasztok, ma meg tudnám venni last minute-ben az UE40F6100-at, Euronicsban, 120k-ért. Csak egy utolsó megerősítést kérek, hogy nem lövök mellé (40" elég, smart nem kell, külső mediaplayerrel lenne használva, a lényeg, hogy a képminősége a lehető legjobb legyen) Vagy ha esetleg délutánig elfogy, akkor mi lenne az ami árban/tudásban helyettesíteni tudná? Köszi :))

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#72069) PuMbA válasza puszta123 (#72068) üzenetére


PuMbA
titán

Nem lősz mellé, de ha pár ezressel drágább csak a H6200, akkor azt szerintem érdemesebb :) Nyár elején egyébként 2db 3D szemüveggel volt 120k, úgyhogy elvileg adniuk kellene hozzá :)

encory: 130-140k-tól vannak a biztos gyártói garisok ahogy látom (edigital, media markt). BestByte nem tudom, hogy milyen garis, de az 126k, meg kell kérdezni :)

[ Szerkesztve ]

(#72070) Vhiktor válasza Xbean (#72062) üzenetére


Vhiktor
veterán

A hajlított TV-nk ekkora méretben ilyen távolságból nézve semmi értelme nincs, csak még kisebb lesz a hajlítás miatt a kép :D

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#72071) gyerecske


gyerecske
senior tag

Erről a tv-ről mi a vélemény?Valakinek tapasztalat?
Samsung UE48H6670

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#72072) puszta123 válasza PuMbA (#72069) üzenetére


puszta123
tag

Hmm, igazából 5000 Ft-tal drágább a Best Byteban a H6200, 24 hónapos garanciával...de csak annyival tud többet, hogy smart, nem? Képe az ugyan olyan szép.

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#72073) PuMbA válasza puszta123 (#72072) üzenetére


PuMbA
titán

Flashget leírta, hogy mi a helyzet :R , szóval marad az F6100 :)

[ Szerkesztve ]

(#72074) Flashget válasza PuMbA (#72069) üzenetére


Flashget
félisten

BestByte nem tudom, hogy milyen garis

A_200Hz_3D_SMART_LED_TV.html]Samsung 48" FULL HD UE48H6200A 200Hz 3D SMART LED TV 189 999 Ft Garancia: 12 hónap

ez így nem gyári és az A betű további kérdéseket vet fel.

edigital
H-3D-SMART-LED-Televizio-p408318.html]Samsung UE48H6200AWXXH 3D SMART LED Televízió 189.990 Ft Garancia: 1 év (A termék regisztrációja esetén: +1 év)
gyári

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#72075) encory válasza Flashget (#72074) üzenetére


encory
tag

honnan tudod hogy nem gyári? be lehet allitani a garancia helyét samsungra.. az nem azt jelenti hogy gyári?

(#72076) Speedhs


Speedhs
őstag

Sziasztok,

egy ismerősöm szemezik ezzel a tv-vel, jó vétel?
[link]

(#72077) PuMbA válasza encory (#72075) üzenetére


PuMbA
titán

Fel kell hívni őket és tisztázzák, mondjuk a 40"-os H6200 mellett 2 év garit írnak, nem 1-et :)

Speedhs: Nem, tesztek alapján lassú a panel és nagy az elmosódás :)

[ Szerkesztve ]

(#72078) charlie1975


charlie1975
aktív tag

Sziasztok még mindig érdekelne mik a pontos különbségek a 48h6670 és a 48h6700 között nagyon fontos lenne köszi

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#72079) Speedhs válasza PuMbA (#72077) üzenetére


Speedhs
őstag

Köszönöm a választ. Esetleg valamit tudnál ajánlani? 100-110 között kellene nekik.

(#72080) gyerecske válasza charlie1975 (#72078) üzenetére


gyerecske
senior tag

[link]

Lényeges különbség szerintem nincsen.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#72081) encory válasza PuMbA (#72077) üzenetére


encory
tag

felhívtam őket, samsung márkaszervíz..

(#72082) charlie1975 válasza gyerecske (#72080) üzenetére


charlie1975
aktív tag

Köszi a linket.ezekszerint nincs semmi érdemi különbség mindegy melyiket veszem?a 6670 es niért ülcsóbb mégis?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#72083) gyerecske válasza charlie1975 (#72082) üzenetére


gyerecske
senior tag

Jó kérdés, szerintem ez ilyen Samsung üzletpolitika, "ha nagyobb a típusszám akkor biztosan jobb" alapon sokan azt veszik inkább.Ezt nem szeretem bennük, csak ontják ki a modelleket és már nem tudunk eligazodni közöttük.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#72084) NorbixD


NorbixD
tag

Helló,

Mi a véleményetek a samsung UE55H6270 modellről? Érdemes megvenni?

(#72085) PuMbA válasza Speedhs (#72079) üzenetére


PuMbA
titán

(#72086) Speedhs válasza PuMbA (#72085) üzenetére


Speedhs
őstag

Köszi, másik mellett maradtunk. Átlagos felhasználás lesz, semmi játék ,meg egyebek. 20-al olcsóbban szerintem jó lesz bőven filmezésre.

:R

(#72087) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

nem tudjátok hogy lehetne kilőni a facebookot mert állandóan fent vagyok zöld ikont látok az ismerős telefonjainál is, ki is van kapcsolva a tv...

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#72088) ÉNERGIE


ÉNERGIE
tag

na meglett a 40H6700-as, köszi a tippeket fasza.
Esetleg valakinek van hozzá beállítása?

(#72089) PuMbA válasza NorbixD (#72084) üzenetére


PuMbA
titán

Ha nem kell DVB-S tuner, akkor inkább UE55H6200 :)

ÉNERGIE: Pontos beállítás sosincs, mivel minden TV más és kalibrálni kell, csak általános: Film képmód, eco módok kikapcs, dinamikus kontraszt, zajszűrés kikapcs, meleg 1 vagy 2 színtónus, 0 élesség, legyen mondjuk tiszta motion plus (csak tv adás esetén), fekete tónus valamelyik értékre, képméret: képernyőhöz illesztve, hogy ne legyen over vagy underscan :)

[ Szerkesztve ]

(#72090) odiepapa2


odiepapa2
tag

Sziasztok,
a heten vettem egy H6200-es keszuleket, amihez nem jar alapbol 3D szemuveg, de ha mar lud, legyen kover, ugyhogy elkezdtem nezegetni szemuvegek. Elso blikkre nekem mindegyik ugyanolyannak tunik, csak az egyik helyen olcsobban adjak, a masik helyen pedig dragabban.

Az lenne a kerdesem, van-e funkcionalitasban, megjelenitesben erzekelheto kulonbseg a szemuvegek kozott, vagy egyszeruen barmelyik samu szemuveg megteszi? Tudtok-e tipust ajanlani? Annyit meg erdemes tudni a TV-rol, hogy aktiv 3D-s.

Megemlitenem, hogy a szemuvegnek minimalis kihasznaltsaga lenne, csak erdekessegkeppen vennek 2 db-ot.

(#72091) ÉNERGIE válasza PuMbA (#72089) üzenetére


ÉNERGIE
tag

köszi, de valami segítség nagyon jól jönne mert ennél még a régi 6éves TV-mnek is szebb a képe...egyszerűen fárasztó nézni rajta a betűket, szétmegy tőle a szemem 5perc alatt, olyan mintha szar lenne a felbontása a képnek, homályos az egész, főleg felül a mozilla címsornál már összefolyik a szemem, olyan száraz az egész képe...valamit nagyon bekéne állítani mert ezek az alapbeállítások szart se érnek :U
Most pl hogy ctrl+egér görgével bezoomoltam a mozillát így a szöveg már egész jó lett, de máshol olyan az egésznek a képe mintha kilennél zoomolva...az asztalon is minden ikonnak "lépcsőzetesen" mennek a szövegének a vonalai, mintha valami 1024*768-at néznék :((

[ Szerkesztve ]

(#72092) Flashget válasza encory (#72075) üzenetére


Flashget
félisten

Onnan, hogy 1 év garit írnak! bemásoltam a viszonteladóknál 1+1 év regisztrációt követően van írva.

Gyártó: SAMSUNG
Garancia: 12 hónap

Rém egyszerű a történet. gyári garancia alatt ezt értjük:
Amennyiben ilyen gari jegyet adnak és betudod regisztrálni samsung honlapon a tv hátulján lévő matricán található, s/n számokat 1+1 évre, akkor gyári garid van.
Ha ők az 1 év alatt értik a samsung garit az is rendbe van, mert erre a törvény kötelezi a samsungot csak az 1 év után nincs semmilyen garanciád. Ez mezei webshopos gari.
Két boltot linkeltem be a második esetében 100% a gyári gari az elsőnél nem. Mivel az ár ugyanannyi nem kérdés hol venném a tv-t.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#72093) gabo01 válasza ÉNERGIE (#72091) üzenetére


gabo01
senior tag

Biztos, hogy a megfelelő felbontást használod? Ilyen akkor szokott lenni amikor a natív-nál jóval kisebb felbontású képet küldesz a tv-re! :K
Gondolom HDMI-n csatlakoztattad ha jól rémlik van egy just scan opció azt használd!

[ Szerkesztve ]

(#72094) PuMbA válasza ÉNERGIE (#72091) üzenetére


PuMbA
titán

PC esetén az élességet 50-re kell állítani, az jelenti a 0-t és ott nem Film mód van, hanem Szórakozás a képmód neve :) 1920x1080-at küldesz ki a TV-re 60Hz-en? :)

[ Szerkesztve ]

(#72095) cyberkind válasza PuMbA (#72094) üzenetére


cyberkind
félisten

És konzol esetében, játékra állított hdmi-vel?

Paranormal Cocktivity

(#72096) devil-k válasza cyberkind (#72095) üzenetére


devil-k
nagyúr

Élesség a konzol alatt is 0! (PS4)

(#72098) cyberkind

Nem!

Te jóságos isten, 100?!?!?! :Y

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#72097) charlie1975


charlie1975
aktív tag

Vásárolt már valaki a rottenbiller utcai bemutatóteremben ők magyar samsung garit adnak?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#72098) cyberkind válasza devil-k (#72096) üzenetére


cyberkind
félisten

És nem lesz szar a kép?
Nálam Xbox One van.

Nekem 100-on van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#72099) ÉNERGIE válasza PuMbA (#72094) üzenetére


ÉNERGIE
tag

egyelőre most film módban találtam meg azt hogy látom rendesen a betűket :D ezt kéne finomhangolnom :)
Nincs szórakozás mód, Normál, Természetes, Film, Kiemelt ezek vannak...1920 és 60Hz amit enged.

Gabo, igen HDMI és rendesen van kitéve a képe, ezelőtt 37" samu volt a monitoron, de ott anno letöltöttem egy útmutatót mit hova állítsak és szép lett a képe...ehhez is kéne találni valami hasonlót :)

(#72100) Tegla80 válasza ÉNERGIE (#72091) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ha ezt nem probaltad meg akkor proba.
source gomb majd pc bemeneten tools gomb es elnevezes/nevszerkesztes(hasonlo) es azon belul "pc", "jatek" vagy ami szimpi arra allitsd. (mindel maskep viselkedik elnevezestol fuggoen)

Sony® & PlayStation®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.