Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) Wucky


Wucky
senior tag

[Nillkin Flip Tok]

Most ezt rendeltem. Meglátjuk milyen lesz.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45702) JohnnyX válasza Wucky (#45701) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Mobilrol irtad, nem jon be a link. :B

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#45703) racerx válasza iceQ! (#45700) üzenetére


racerx
őstag

Nemrég adtam el 2 Nekedát :)

(#45704) peter_27 válasza Bandus99 (#45695) üzenetére


peter_27
aktív tag

Az infra részt, könnyű tesztelni. Állits be bármilyen távirányítót a programban. Majd egy másik mobil kamerájával tudod ellenőrizni hogy ad e bármilyen jelet az infra miközben nyomod a távirányító valamelyik gombját.
Így: [link]

Galaxy S10

(#45705) Nfsman20


Nfsman20
tag

hali!

ugye az a kitkat hozadéka, hogy az alkalmazások tudnak teljes képernyőn futni, azaz eltűnik a navi sáv alul... de sajnos nem mindig, nem minden alkalmazásnál működik ez. mitől függ, hogy eltűnik-e vagy sem? nem lehet valahol állítani?

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#45706) dongasre


dongasre
tag

Sikerült valakinek összehozni a gyári lejátszóba egy normális equalizer beállítást amivel szépen szól fülessel ?
Egy képernyőképet lőhetne róla :P köszi

SM s21+

(#45707) Wucky válasza JohnnyX (#45702) üzenetére


Wucky
senior tag

http://m.ebay.com/itm/271297807271?nav=SEARCH
Csak a Sparkle verziót.
Ja,mobilról.

[ Szerkesztve ]

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45708) SztiviVander válasza DvP (#45696) üzenetére


SztiviVander
őstag

Dehogyis ennyi! Ha "magyaros" telefont akarsz akkor kensz rá erős pistát meg festesz rá kalocsai mintákat :)

(#45709) iceQ! válasza dongasre (#45706) üzenetére


iceQ!
addikt

Attól ne várj sokat inkább egy Poweramp Music Player....Megvettem és hidd el nem bóvli lajátszó + tökéletesen lehet állítani benne mindent :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45710) dongasre válasza iceQ! (#45709) üzenetére


dongasre
tag

Na akkor megpróbálom beszerezni :)

SM s21+

(#45711) Kurzuh válasza iceQ! (#45709) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

+1, Imádom :K

(#45712) racerx válasza iceQ! (#45709) üzenetére


racerx
őstag

Jaja, csak sehol sincs a Viperaudiohoz. Próbáld csak ki!!

(#45713) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Az utóbbi 1 hónapban sokat szenvedek a romommal.
DROIDMESTER V3.4 S-LITE

Tuti nem a rommal van baj,mert amikor a Yoda kernellel használtam sose volt bajom vele,de amióta Dorimanx van rajta az Stweaks végett (Hangerő növelés) céljából,azóta megőrülök,annyit killódik a teló.
Megeszi az összes ramot,sokszor az van,hogy lezárom a képernyőt,és már a jó istennek sem lehet visszakapcsolni,csak ha 10 mp-ig nyomom a bekapcs gombot,tehát úgy kifagy mint az állat.
Persze,elvileg stabil Dorimanx kernelt használok (V6.2)
De megbolondulok mostmár tőle!!!
Vissza akarok térni a Yoda 3.5 atomstabil kernelére,de ahhoz meg meg kéne szerkesztenem a MIXER PATH XML fájlt,a hangerők növelése végett.
Valaki adjon már nekem egy pontos útmutatót arról,hogy hogyan kell ezt az XML fájlt megszerkeszteni,és hogy Csengő,érintés,ébresztés,értesítés hangjait hol kell benne megnövelni.
Előre is köszönöm!

(#45714) bazsika89 válasza racerx (#45699) üzenetére


bazsika89
tag

Valóban tetszetős a waze, remélem a navigáció része is jól működik.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#45715) xSide válasza killzone1987 (#45713) üzenetére


xSide
őstag

Sziasztok!
Az utóbbi 1 hónapban sem szenvedtem a romommal.
Nem kellett a téglafallal szembenéznem és nem romboltam még le soha semmit, mondjuk sokmindent újjáépítettek a környéken.
Volt törmelék és tákolás rendesen.
A porról nem is beszélve, max besegítve szétszedtem a házat.
A glettként tömített műanyag "szita" részt kitakarítottam és már a hang is átmegy rendesen, mint fél évvel ezelőtt :D

[ Szerkesztve ]

(#45716) Meggyi001

Eddig 157-en töltötték ki a felmérést. Ha holnap estig komolyabb változás nem történik, akkor szerdán jönnek az eredmények. Érdekes azt hittem több aktív felhasználó van, 200-400-ra gondoltam...

https://gamergep.hu/

(#45717) Kurzuh válasza Meggyi001 (#45716) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

én még ennyire se számítottam :)

(#45718) randras


randras
veterán

A hátlapon lévő matrica normális dolog hogy két nap után már kopik mint az állat?

(#45719) Danny365 válasza randras (#45718) üzenetére


Danny365
őstag

Nem az a fura, hogy lekopik, hanem hogy nem szedted le. Semmi értelme tartogatni azt a matricát.

(#45720) FrankMonzano válasza racerx (#45699) üzenetére


FrankMonzano
őstag

A waze mennyire szivja az akksit a maps-hoz kepest?
Illetve mennyire jol megirt a program,nem lassitja le idovel a telefont?
Nem szeretek telepiteni minden sallangot,mert aztan mehet a factory a fagyasok miatt...

(#45721) randras válasza Danny365 (#45719) üzenetére


randras
veterán

Így is lehet nézni, köszi. :R Tabon is van ilyen matrica, ott nem kopik. Fene se érti, leszedtem.

(#45722) Meggyi001 válasza randras (#45721) üzenetére

Remélem tetszik a teló :)

https://gamergep.hu/

(#45723) randras válasza Meggyi001 (#45722) üzenetére


randras
veterán

Tetszik hát. Némi aggodalomra ad okot, hogy néhányszor elvesztette a térerőt a semmitől, felment a NoSignal, majd figyelem, amúgy egyre inkább kedvelem.

Az előző telefonom után kellemesen kicsinek tűnik, pedig a kijelzője még 0.2"-el nagyobb is. Királyul kézre áll, a gombokat is imádom. :C

(#45724) SztiviVander válasza randras (#45721) üzenetére


SztiviVander
őstag

de a tabot nem is dugdosod a zsebedbe meg nem fogod marokra se ;)
-
a térerő nem attól ment el hogy auto-ra van álítva a hálózatmód választás és épp bőszen váltogatott gsm/3g/lte között?

[ Szerkesztve ]

(#45725) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Az mennyire normális jelenség, hogy bekapcsolt WiFi-vel (itthon) a maxos vételem lesz egy/vagy éppen semmi (hálózat nem elérhető) T-mobil....

WiFi ki, vétel maxra ugrik egyből :F

(#45726) Meggyi001 válasza SztiviVander (#45724) üzenetére

Sztem is így lehet, ha ahhoz nem nyúlt hozzá, sztem is alapban autora van állítva, azt néha ugrálhat...

https://gamergep.hu/

(#45727) Quqesz válasza scampolo84 (#45725) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lehet,hogy két cella határán vagy v amit a srácok írtak(2g/3g)...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45728) scampolo84 válasza Quqesz (#45727) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Nem tudom mi lehet a baj, először lekaptam a telót LTE-ról, itt még 3G sincs rendesen :F de nem lett jobb, most volt éppen egy gyári restart... Nem vagyok túl happy :U

(#45729) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Z3 compactrol mi a velemeny?
Van,aki gondolkodik rajta ?:)

(#45730) akooos válasza FrankMonzano (#45729) üzenetére


akooos
veterán

Itt? :)

Egyébként egy jó telefonnak tartom a Z1C-t is, a 3-at pedig főleg, bár nekem már kicsi :)

(#45731) Bandus99 válasza peter_27 (#45704) üzenetére


Bandus99
őstag

Sajnos nem ad ki semmi jelet
Akkor következő llépés valahogy lementek mindent róla és reset?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#45732) hucfi73


hucfi73
újonc

Sziasztok érdeklődnék gps t hol lehet bekapcsolni? kőszi

(#45733) FrankMonzano válasza akooos (#45730) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Itt igen,a g2 kontra z3c velemeny erdekelt :).
Eleg bejovos a cucc,csak nem tudom... sosem volt szonim.
Nem tetszik a Sony launchere,illetve hallottam,hogy a garancia se a legjobb.
Jelenleg talan ez gondolkodtatna el a g2rol valo valtasrol,bar ez a telefon tobb,mint jo :).

(#45734) migabi24 válasza FrankMonzano (#45733) üzenetére


migabi24
nagyúr

Játéktelefon a G2 mellett, nekem is tetszett a képekről, de napokba a médiába kézbefogtam, azzal a lendülettel vissza is raktam

(#45735) Snoop27 válasza migabi24 (#45734) üzenetére


Snoop27
őstag

+1. Sztem teljesen mas kategoria a 2 telefon (legalabbis szamomra), meg ha fizetnenek sem valtalenk G2rol (majd jovore a G4re).

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#45736) GZoli7 válasza Nfsman20 (#45705) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ez attól függ, hogy az alkalmazás támogatja-e, vagy sem.
G3 romoknál gyönyörűen állítható és működik is. Vannak alkalmazások is, amik elvileg tudják ezt, de szintén programfüggő. Van ami szépen megy, van ami nem.

(#45737) Nfsman20 válasza FrankMonzano (#45733) üzenetére


Nfsman20
tag

Hali!

Én Sony-ról váltottam (Xperia T) egy hónapja. Egy pillanatig nem bántam meg, hogy a G2 mellett döntöttem, pedig előtte Z1 compact-on gondolkoztam. Nagy kezem van, de mégsem szeretem a tepsiket, G2 ennek ellenére megfelelően ötvözi a nagy kijelzőt a relatív kicsi készülékházzal. Szóval emiatt nem ítéltem el. S végül, miután Én is kipróbáltam a MM-ban egymás mellett a két játékost (Z1c vs. G2), rögtön egyértelmű lett a döntés. Hardveresen gyakorlatilag koppra ugyanaz a két teló, de az LG sokkal-sokkal fürgébb és gördülékenyebb minden téren. A memóriakezelése is sokkal jobb, háttérbe dobva 1-1 alkalmazást, még órák múlva is megtartja, a Sony már egy bejövő hívástól is eldobta az egészet.
Egyébként pedig elég csak elolvasni itt a tesztet a Z3-ról, melegszik, kikapcsolja a kamerát emiatt stb. A 20MP-es képektől sem estem hanyatt, ebben a kategóriában a Nokia Microsoft ugyanekkora szenzorral a sárba tiporja... sőt, szvsz. az LG 13 megapixellel is élesebb és szebb képet lő, mint a Z3.
Szóval összegezve, túl drága a Z3c és megközelítőleg sem olyan jó, mint a G2... még akkor sem, ha azt is belevesszük, hogy a Sony kisebb, bővíthető a memória és vízálló (bár ha beázik, akkor meg törölheti a szemét a kedves user... nem fogják sem kicserélni, sem javítani garanciában).

Hát ennyi :)

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#45738) Nfsman20 válasza GZoli7 (#45736) üzenetére


Nfsman20
tag

Üdv!

Értelek... és köszi a választ! :)
Akkor ez ilyen és kész. Remélem majd a rebesgetett következő frissítéssel tényleg kapunk valami G3 szerű felületet, ahol már működni fog a dolog.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#45739) Quqesz válasza FrankMonzano (#45733) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Felejtsd el! Z1c fém...Z3c műanyag...asszonynak Z1c van...hát fagyogat,nem kicsit..pl:kamera lefagy,nem játsza le a saját felvett videóját sem,fényérzékelő lefagy,nem küld el email-et,képernyő elforgatás lefagy,cardiotrainer lépésszámláló lefagy(samun nem csinált neki ilyet,pedig gagyibb volt)...ezek egy újraindítás után mennek,de kb 2-3 naponta újraindítja....most csináltam nála egy gyári visszát és mikor hosszú idő után átnéztem a g2-re elfogott a húú bazz mennyivel szebb a kijelzője és mennyivel nagyobb kisebb kerettel! Kamerában semmivel sem jobb és az ui kevesebb funkciót tartalmaz mint az lg ui(pl be akartam állítani neki is ilyen csendesmódot,amit hosszu keresgélés után kapcsolatok kezelésénél találtam meg és elvileg nem is arra lett kitalálva amire használom)...ja és az aksi sokkal kevesebbet bír(asszony inkább telefonál,keveset használja a kijelzőt és így max 2 nap,de inkább1,5)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45740) randras válasza SztiviVander (#45724) üzenetére


randras
veterán

Nem tudom, majd kiderül. :)

:R

(#45741) Quqesz válasza Quqesz (#45739) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sokan szidják az lg frissítési politikáját,nos a Z1c később jött ki,de mióta megvette csak egy frissítést kapott egyből első indításkor(bár 4.4.4) ami júniusi!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45742) GZoli7 válasza Nfsman20 (#45738) üzenetére


GZoli7
senior tag

Esetleg addig is egy jó G3 rom is megoldás lehet.

(#45743) iceQ! válasza GZoli7 (#45742) üzenetére


iceQ!
addikt

Cloudy G3 2.0 van nekem fent.... Gyári Stock romtol fényévekkel jobb :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45744) iceQ!


iceQ!
addikt

LG G2 Minirol vélemény? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45745) #84221696 válasza iceQ! (#45743) üzenetére


#84221696
törölt tag

Akkor az valamit nagyon tudhat, mert a stock rom is kib@szott jó! Eddig eszembe sem jutott lecserélni.

(#45746) Nfsman20 válasza GZoli7 (#45742) üzenetére


Nfsman20
tag

Köszi, de annyira nem vagyok májer a romok ide-oda cserélgetésében, még rootolva sincs a telóm. Telekomos, szóval annyit azért csináltam, hogy feldobtam egy független romot, és annyi, tökéletesen megfelel minden szempontból. :) A továbbiakat nem merem megkockáztatni, nehogy elbaltázzak valamit, aztán vakarhatom a fejem, hogy is oldjam meg a dolgot.

Amúgy sem égető a probléma... csak furcsa volt, hogy néhol eltűnik a sáv, néhol meg ott virít. Türelemmel várok, aztán majd kiderül mit lép frissítések terén az eldzsí :) remélem igazak, amiket itt páran állítottak, és jön G3 felület... meg majd L :D

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#45747) iceQ! válasza #84221696 (#45745) üzenetére


iceQ!
addikt

Valamelyik nap fel toltam a Stock romot aztán vissza Cloudy G3 2.0ra...A gyári romtol fényévekkel jobb. Hidd el nekem :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45748) #84221696 válasza iceQ! (#45747) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én ezt elhiszem! De aki a 4X-ről jött, annak már a G2 stock is egy álom! :)

(#45749) Kurzuh válasza iceQ! (#45747) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Stock ROM-nal nincsenek mikrolaggok a menuben, viszont nalam a Cloudynal volt(1.3) es nagyon zavart, nem tudom ilyen telefonnal elfogadni. Cloudy 2.0-nal nem volt menuben mikrolagg, de mint sokan masoknak, nekem is piszkosul merult az akku. Igy most vissza alltam Stock-ra.

(#45750) racerx válasza FrankMonzano (#45720) üzenetére


racerx
őstag

Sztem nem szívja annyira, de nagyon nem néztem, mert úgyis mindig töltőn van. Viszont a navija jobb, és a közösségi figyelmeztetések is hasznosak, kb harmadannyi forgalmat generál. Hibát nem találok benne. Én általában ezt használom, a 3betűsről le is szoktam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.