Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) Quqesz válasza bandor (#35999) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ha ilyen problémád merül fel legközelebb is(vmi nem úgy mükszik,ahogy kellene),akkor nyugodtan nyomj egy újraindítást,sok mindent helyre szokott zöttyenteni... :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#36002) fery02 válasza KukliN (#35977) üzenetére


fery02
addikt

Kb ugyanakkora eséllyel romolhat el gondolom, mint bármely más telefon.
Komoly hardveres panaszokról nem igen lehet itt olvasni az viszont biztos.

Az amúgy milyen, hogy nincs egy G2-re garancia? Még nincs 1 éve, hogy kijött a piacra.

(#36003) nrb263


nrb263
tag

SOS!
automatikus frissitéssel fel akartma tolni v20 Dt
11 - Megjelenik az ország és nyelvválasztó ablak, ahol csak az országot lehet kiválasztani. Nyomjunk a "Clear phone software update registry" gombra, A "Country" ablakot állítsuk át "different countryra" és nyomjunk az "ok" gombra.
itt kövi a probléma, nem nyilik meg ez az ablak csak LG mobile support tol jön be magyarul semmi ablak :S:S:S
telefon Download modeba FIrmware updaten 0%on áll nem merem lehuzni mit csináljak?? :S

[ Szerkesztve ]

(#36004) nrb263


nrb263
tag

Elméletileg még nem csinált semmit ha lehuzom ujra indul a telefon? vagy inkább ne?

(#36005) Szakiii válasza nrb263 (#36003) üzenetére


Szakiii
addikt

Hostot nem módosítottad szerintem.

(#36006) nrb263 válasza Szakiii (#36005) üzenetére


nrb263
tag

hopsz az kimaradt

(#36007) nrb263


nrb263
tag

rámentem a frissitési hibák visszaállítására igy ujra fleesselte a v20b.t
hát most majdnem be**artam :D

(#36008) nrb263 válasza nrb263 (#36007) üzenetére


nrb263
tag

asszem nekem magas ez a frissitösdi :\ vagy nagyon pontról pontra leirás kellene

(#36009) fery02 válasza Mankó (#36000) üzenetére


fery02
addikt

Akár gyári, akár Custom Rom-ról kezdve, a szükséges root és twrp telepítés után (Custom rom-oknál ugye már mindkettő jelen van) elég csak twrp-ben wipe-olni a szükségeseket (custom recovery után már amúgy sem elérhető a gyári Hard Reset lehetősége), utána Rom telepítés, majd a kissebb wipe-ok a végén és meg is vagy.

Azért nem írok konkrétabbakat, hogy miket mikor wipe-olj, mert amúgy minden Rom-nak találsz (legalábbis a normálisabbaknak biztos) telepítési leírást, ahol részletezve vannak a dolgok.
Több Rom-nál maga a Rom mellett teleoíteni kell mást is twrp-ben, de ez is Rom spicifikus ugye.

Na most a fentebbiekben remélem nem említettem ordító hülyeségeket, az okosabbak remélhetőleg úgy is kijavítanának.
Nekem így jön le az egész általánosságban a topikot olvasva. Ja és tapasztalva is, ugyanis jelenleg én is Custom Rom-on vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#36010) Mankó válasza fery02 (#36009) üzenetére


Mankó
veterán

Már sikerült a szerzővel folytatott üzenet váltás után. Pofon egyszerű volt a leírások alapján.

(#36011) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Custom romok mivel tudnak többet a gyárinál?

(#36012) akooos válasza SoulReaver (#36011) üzenetére


akooos
veterán

Változó. Van amelyik semmit, csak optimalizálva van. Ki van pucolva belőle a sok felesleges app, hangolva van, custom kernel van benne stb.

Van olyan, ami egy másik készülék portolt ROM-ja. Pl: G Flex, vagy G PRO 2. Ezek egy az egyben úgy viselkednek, mintha G Flexed vagy G PRO 2-d lenne. Split view, 4k videó, 120fps videó etc.
Ezek a stock alapú ROM-ok.

Vannak különböző AOSP ROM-ok. (Android Open Source Project)
Ezekre nincs felhúzva az LG launcher (sem más egyéb).
Ilyen pl a CM (CyanogenMod). Talán ezek a legjobban egyénileg testreszabható ROM-ok.

Akkor ott van még a MIUI, ami egy iOS-hez *hasonló* ROM.

Igazából mindenkinek egyéni döntése, hogy szeretne-e ezekkel foglalkozni vagy sem. Vannak akik szerint a gyári ROM a legstabilabb, vannak olyanok akik hetente flashelnek újat :) Ez egy életérzés, neked kell eldöntened, hogy szeretnél-e hetente foglalkozni a telefon újrahúzásával, hogy egy picit jobb legyen, vagy jó az állandóság és a stabilitás.

(#36013) Harcsai válasza akooos (#36012) üzenetére


Harcsai
senior tag

Azért egy g3 portot ki ne próbálna ráhúzni? :)

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#36014) SoulReaver válasza akooos (#36012) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezelőtt motorola defy-m volt. Azt én is szét mókoltam, de muszáj volt, mert nem volt magyar nyelve. Azon én is kipróbáltam jó pár rendszert.

Ezen nagyon tetszik a gyári rom, stabil, van benne sok hasznos dolog, pl az univerzális távkapcsoló... :)

Van egy pioneer házimozi erősítőm, aminek a távkapcsolója elveszett egy költözéskor, de most simán tudom ezzel kapcsolgatni :) bár több mindent tudnék, ha betanítanám a gyári távkapcsolóról, de a főbb funkciókat tudom vele( ki/be kapcs, hang fel-le stb..

Köszönöm a választ egyébként. :R

[ Szerkesztve ]

(#36015) eladogeppc válasza akooos (#35993) üzenetére


eladogeppc
veterán

Most nem értem miért kellene kellemetlenül éreznem magam amiatt, hogy leírtam a program nem teljesen megbízható.
Mivel céges telefonszámom van, így a google-n kívül (ami ugyancsak necces egyébként) nem hiszem hogy másra tartozna bármilyen SMS, illetve egyéb tartalom.
A butaságod én nem harsognám ennyire, inkább örülnék neki, hogy valaki odafigyel.

Egyébkén nem, nem csak a magyarok SMS-eit illetve számait lehet összegyűjteni ezáltal, hanem mindenkiét aki ezt a progit használja. Ugye nem gondolod hogy csak kishazánkban töltik le.

Egyébként van facebook profilom is ha már itt tartunk, és ott is megválogatom kit engedek be. Minden hülyeségre nem nyomkodok rá, hogy persze települjön. Ebből a korból már kiléptem.

Kisfiam ülj le, egyes ! :C

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36016) thEndeR válasza bandor (#35984) üzenetére


thEndeR
tag

Én egy LG TV-vel próbáltam, ha nem a TV infra portja felé irányítottam a telefont akkor nem csinált semmit.

(#36017) Quqesz válasza eladogeppc (#36015) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És még a hatóságok (nav,bíróság,rendőrség,stb) 5 évig visszamenőleg le is kérhetik,ugyan úgy mint az összes hívásainkat....jobb tudni és odafigyelni...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#36018) Bossi


Bossi
őstag

Esetleg valakit érdekel bocs, ha volt :)

LG G3

[ Szerkesztve ]

(#36019) eladogeppc válasza Quqesz (#36017) üzenetére


eladogeppc
veterán

Most nem tudom, hogy gúnyolódásnak írtad, de a hatóságok az más tészta.
Csak egy nagyon jó példát had mondjak itt mindenkinek.
Kolléganőm felrakott egy sima egyszerű motoros háttérkép programot, ami letölti időnként a frissebb motoros képeit.
Egy dolgot nem értett, hogy miért pörög a telefon számlája. Mivel céges, nem kérte ki a részletezést, nem is volt nagyon feltűnő, tehát nem milliók voltak, de havi +5-6eFt-al megugrott a számlája. A korábbiakhoz képest nézte át, azt hitte, hogy a lánya babrálja a telefont, de mivel mindig nála van, ezért ez is ki volt zárva. Hozzáteszem nincs 3G-je, tehát nem az pörgött ! Amint Wifi közelben volt, töltötte a képeket.
A másik amit észrevett, hogy a telefonja alig bírta a fél napot.
Megkért, hogy nézzem már meg mi van. Mondom lapozzuk már át miket rakott fel. Persze nőből van, millió meg 1 játék. Szépen átnéztük az egészet, melyik mihez akar hozzáférni, így bukkantunk rá arra programra.
Szépen ugyanezek voltak oda írva. SMS, stb....
Utána rendbe is jött a dolog. Az aksit gondolom a folyamatos letölteni akarás merítette, amint kapott Wifi-t, egyből hozta le a képeket.

Ez nem Urban legenda, hanem sajnos saját bőrünk legenda. Nem muszáj elhinni, nem kérem senkitől, de mi ezután odafigyelünk mit telepítünk a telefonra.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36020) Danny365 válasza eladogeppc (#36019) üzenetére


Danny365
őstag

De a SwiftKey esetében nincsenek gyanús permission-ök, mindnél világos, hogy miért kéri az engedélyt. Amúgy meg egyébként is kétlem, hogy a Play Store egyik legsikeresebb alkalmazása veszélyes lenne.

(#36021) Harcsai válasza Danny365 (#36020) üzenetére


Harcsai
senior tag

Valószínű, hogy nem is az. Viszont a g3-ból átvett bill nekem jobban bejön. És asszem ezzel nem is vagyok egyedül.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#36022) eladogeppc válasza Danny365 (#36020) üzenetére


eladogeppc
veterán

Minden esetre gyanús. A többi nem kér ilyen permissiont. Ezért a G3 keyboardja ment fel.
Lehet vele SMS-t írni meg minden ilyet.
Egyébként hülyeség az egész.
Az SMS app hívja meg a keyboard-ot, nem pedig fordítva. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36023) akooos válasza eladogeppc (#36022) üzenetére


akooos
veterán

Fel ne rakj semmit, ami bármilyen engedélyt kér. A kamera szeretne hozzáférni az első és hátsó kamerához....

Ülj le egyes.. Fontos ember :D

(#36024) Danny365 válasza eladogeppc (#36022) üzenetére


Danny365
őstag

Nem, ebben semmi gyanús nincs. Utolsó hozzászólásom a témában:

- SMS olvasás (igen, olvasás, nem irás): mint irtuk nem egyszer, ez ad egy fajta alapot, hogy személyre-szabott javaslatokat adjon már az első inditás után (az sms-ekből kinyert adatok el se hagyják a telefonod, hacsak nem szinkronizálsz a felhővel [ami viszont már a te akaratod])
- Eszközazonosító: generál egy egyedi azonositót, ami megkönnyiti a bug reportot, supportot - ha egyéni gondod van, miegymás.
- Identitás (profilokhoz hozzáférés): Ez csak annyi, hogy egy kattintással be tudsz jelentkezni a SK Cloud szolgáltatásába, nem kell külön regisztrálni vagy ilyesmi.

Ne felejtsd el, hogy amit Play Store-on látsz persmission leirásokat, azok tök sablon szövegek, az appok más-más dolog miatt kérik az adott engedélyt.

És ne érts félre, nekem teljesen mindegy, hogy milyen billentyűzetet használsz - bár a G3 keyboard több helyen elvérzik a SK-val szemben -, csak gondoltam akkor azért kicsit tisztázzuk a dolgokat, mielőtt elkönyveljük a SwiftKey-t valami csaló-lopó alkalmazásnak.

[ Szerkesztve ]

(#36025) Quqesz válasza eladogeppc (#36019) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem gúnyodolásnak szántam..sajnos ez van...
Viszont itt is van MLT a hidden menüben,mint a 4x-en,ami az lg-nek gyűjt adatokat(ha jól emlékszem irányzott reklámok tervezése miatt)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#36026) Harcsai válasza Danny365 (#36024) üzenetére


Harcsai
senior tag

Kérlek ne vedd kötekedésnek, mert tényleg érdekelne. A swift mivel tud többet mint akár a g3 keyboard?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#36027) bajnokpityu válasza Danny365 (#36024) üzenetére


bajnokpityu
félisten

swift +1.
első appom volt,amit megvettem

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#36028) Danny365 válasza Harcsai (#36026) üzenetére


Danny365
őstag

Nem veszem kötekedésnek:
- sokkal jobb prediction (persze lehet, hogy a G3 billentyűzet is tanulgat, de 2 év használat után a SwiftKey már jobban ismer, mint anyám ;] )
- a G3 keyboard kb. használhatatlan, ha az ember 2 nyelven szeretne irni - össze-vissza akad, egyszóval retek (nekem ez fontos, mert angolul legalább annyit gépelek, mint magyarul)
- szerintem reszponzivabb, gyorsabban lehet irni a SwiftKey-jel

Nekem ennyi pedig bőven elég. De leginkább a második pont miatt kukáztam én a G3 billentyűzetét.

(#36029) Danny365


Danny365
őstag

(lejárt a szerkesztési időm)

Más:
3 nap múlva Cloudy-féle G3 port, yaay! :)

(#36030) fery02


fery02
addikt

Van akinek normálisan működik Fauxclock-ban a Per App funkció?

Mert én beállítok neki pl egy böngészőt, hogy felgőzön használja csak a procit, majd utána valami mást indítva (pl játékot), nem állítja vissza magát az alapértelmezett 2,26 GHz-re, hanem nekem kell manuálisan visszahúzni odáig.
Szóval csak oda irányba működik dinamikusan ez a funkció, ami így nem a legkényelmesebb.

Igaz még csak Dorimanx kernel-eken teszteltem, de már nem is merek mást felrakni, mert ha az STweaks állítólag még a twpr mentésekre is hatással van, zavart okozhat az egész múltjaa is akár gondolom, ha másik kernelt telepítenék.

Danny365:
Ez tényleg örömhír, pont egy hete gondoltam rá, hogy fasza lenne valami G3 port! :)
Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan teljesülhet majd a vágyam.

Remélem hétköznapi használatra is megfelel majd már az első verzió is, Rom-olhatnékom támadt. : )

[ Szerkesztve ]

(#36031) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ez a G3 keyboard lecseréli a meglévőt ugye? Külön nem lehet feltenni? Megnézném.

(#36032) DroiDMester válasza fery02 (#36030) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Sz.tem annyira ne örüljünk!

Ha Cloudy kolléga csinálja a portot akkor szinte 100% hogy ugyan olyan gyerekbetegségei lesznek mint a FLEX és G-Pro2 romjainak, magyarán telefonálásra NEM igazán lesz alkalmas(az irtó nagy Visszhang és rossz hívás minőség hangtól) vele a G2 -esünk!

Valószínű erről nem Cloudy kolléga tehet mert nem kicsit penge a csávó hanem maga a portolás az ami nem kivitelezhető teljes mértékben!

Ha megnézitek a többi portolt ROM -okat amik vannak a G2 re, MINDEGYIKKEL vannak elég nagy problémák legtöbbször pont a hívás hangminőségével!
Nem hinném hogy pont a G3 lesz a fekete bárány és teljesen használható lesz!

De ne legyen igazam! :D

-----------------------------------------------------------------------------------
vadászcsiga : igen lecseréli a gyári LG -t a G3 ra! Sajnos nem csak 2-3.dolgot ír felül hanem közel ~70-80.fájlt cserél ki a systemben! Nem lenne könnyű vissza tenni az eredeti G2 key -t utána!

De pont erre és ilyen esetekre való a TWRP Backup funkciója, csinálsz vele a full mentést, felteszed a G3 billt kipróbálod és ha nem jönne be, twrp -ben vissza állítod az előző mentést és minden marad a régi! :K

Lehetőleg a 2.6.3.4 og verziót használd mivel a 2.7.0.0 és 2.7.1.0 hibás és szépen bele szaladhatsz vele egy olyan esetbe, hogy lemented a teljes rendszered majd amikor vissza állítod restart után csak az LG logo fogad! a 2.6.3.4 az hibátlan! :K

[ Szerkesztve ]

(#36033) vadászcsiga válasza DroiDMester (#36032) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi de ennyire még sem érdekel :D

(#36034) rayoliviero válasza DroiDMester (#36032) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mintha az apk telepítős változatban lenne backup funkció.

vadászcsiga: Tedd fel a SwiftKey-t, ingyenes és az a legjobb, a gyári is megmarad mellette.

[ Szerkesztve ]

(#36035) DroiDMester válasza vadászcsiga (#36033) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ennyire?

10.perc az egész művelet, a lementés 3.perc, felteszed 1úttal a g3 billt restart eddig kb 4.percnél vagy kipróbálod ha nem jön be vissza TWRP .be és 3.perc alatt vissza megy a régi FULL mentés!

Ha nem ér meg neked 10.perc fáradságot hogy kipróbáld, akkor tényleg felesleges gondolkodnod rajta! :U

-------------------------------------------------------
Gazsi00 : az APK -s verziót nem néztem milyen, nekem a v2 zip ez verziója van integrálva a v3.4.1 romomba! Gyanítom hogy a bugos v1 ből csinálták az apk verziót! :)

[ Szerkesztve ]

(#36036) fery02 válasza DroiDMester (#36032) üzenetére


fery02
addikt

Reménykedni szabad ebben a fekete bárány dologban.
Ha úgy vesszük ez a port állna legközelebb a G2-nkhöz, legalábbis névben. :)

Ha a telefonálás minősége lenne a legnagyobb gond, akkor azzal bőven együtt fogok tudni élni. Kb 1 hónapban 1-2x telefonálok, azt is max 2 percig.

TWRP-s témára: az az "og" verzió az "otg" akarna lenni?
Úgy tudtam natívan OTG támogatás csak az újabb verziókban van.

Azt nem értem egyébként, hogy ha hibás az új verzió az előzőekhez képest, ez a fejlesztőknek hogyhogy nem tűnt fel az alatt a pár hónap alatt? Több hónapos már ez a 2.7.0.0.
Viszont akkor elvileg annyi az előző verzió telepítése, hogy Flashify-vel fel flash-elem?

Ja és mindezektől függetlenül még mindig felelős az Stweaks a TWRP-s mentés elrontáshoz vagy végül ez akkor maga a TWRP hibája volt, ahogy tapasztaltad?

[ Szerkesztve ]

(#36037) vadászcsiga válasza rayoliviero (#36034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ma azt használtam de a Swype okosabb.

(#36038) rayoliviero válasza vadászcsiga (#36037) üzenetére


rayoliviero
veterán

Miben okosabb? :F

(#36039) eladogeppc


eladogeppc
veterán

LG G3 keyboard apk addíg tovább sem enged, amíg nincs backup.
Legalabbis amit en letoltottem.

Koszonom mindenkinek az ertelmes hozzaszolast. Annak aki csak ugy irogat, mert szeret a masikbol hulyet csinalni, annak kulon koszonom a hozzaszolasat. Ulj le, egyes ! :)

Nem okoskodni szerettem volna. Egyebkent minimalis appal hasznalom a kutyut. Egyedul a kamera patch ment fel.
Nincs is bajom a keszulekkel. Szeretem, de csak a 4.4.2 ota. Eloszor amikor 120ert vettem amikor megjelent 1 hetes hasznaltan, azt hittem szar lesz ez. El is adtam, majd kozel 20 tipus volt a kezeim kozt, azt kell mondjam, nagyon jol sikerult telefon, es az ujabb os-el minden szepen megy.

Jo ejszakat mindenkinek !
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#36040) bajnokpityu válasza rayoliviero (#36038) üzenetére


bajnokpityu
félisten

van trial verziója,próbáld ki.

amiről a swipe kapta nevét, hogy csak csúszkál az ujjad a billentyűn, közben ir, pl nehezen elmagyarázható.
szintén okos, hogy amit egyedi szótárat összehoztál egyik készülékeden, viszed tovább.

egyszerre több nyelven működik a predektiv, ami eleve valahogy jobban működik,mint a sima billi volt a G1en (G2őét sose használtam)

jó a beszéldfelismerése. egy rövid üzit simán bemondok neki a piros lámpánál várakozva.

aztán megjegyzi, milyen szavakat szoktál egymás után gépelni, ezeket eleve billütés nélkül is felajánlja. pl aláirásban elkezdem, hogy üdvözlettel: istván, és összesen 4 klikkel kész van.

most igy hirtelen.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#36041) DroiDMester válasza fery02 (#36036) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Igen kiderült hogy a Dorimanx kerneles rendszert is csak a twrp 2.7.x.x verzióji rontják el!

Hétvégén 1 teljes napomat erre szántam, hogy tesztelgettem pròbálgattam a custom recovery.ket, és a korábbi twrp 2.6.3.4 otg verzio hibátlanul lementi és vissza is állítja a dorimanx kerneles rendszert is! És a PhilZ recovery is szintén hibátlanul kezeli a dorimanx os kerneles rendszert, a twrp 2.7.x.x nálam már a yoda kerneles rendszert sem akarta vissza állítani, vagyis látszólag vissza tette hiba nélkül csak éppen a rendszer nem indult utánna csak az lg logóig ment!

Csináltam a twrp2634otg böl zip es telepítöt itt tudjátok letölteni

Simán csak rákell telepíteni a 2.7.x.x re!

[ Szerkesztve ]

(#36042) vadászcsiga válasza rayoliviero (#36038) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jobb a szótára, többit Bajnokpityu leírta. Meg én is találtam benne újdonságot.

[ Szerkesztve ]

(#36043) rayoliviero válasza bajnokpityu (#36040) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok. Hát ezek után akkor vadászcsigának a G3 billentyűzetet fölösleges kipróbálnia, mert az meg sem közelíti.

[ Szerkesztve ]

(#36044) Danny365 válasza vadászcsiga (#36042) üzenetére


Danny365
őstag

(amit bajnokpityu leirt, egytől-egyig mind tudja a SwiftKey is :U )

(#36045) vadászcsiga válasza Danny365 (#36044) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet, de a szótára még mindig butabb. Egyébként meg ki mit szokott meg. En az első 2 hónapot bill kereséssel töltöttem, a swype maradt fent a rostán.

Bár tök mindegy mert a chrome-al vagy nem tudom mivel gond van. Mindkét bill megakad írás közben, nem fagy le, tudok vele gépelni de jó fél percig áll a kurzor egy helyben, majd hirtelen megjelenik az addig írt szöveg. Nem a swype-al van baj legalább most már tudom.

[ Szerkesztve ]

(#36046) pestibenji


pestibenji
senior tag

Swiftkeyt használtam egy ideig, de nagyon meguntam, hogy minden egyes cache wipe után (ha pl kernelt cseréltem) elvesztette az addig megtanult szavakat... Pedig be voltam jelentkezve a felhőbe is, mentés is be volt állítva.

(#36047) bajnokpityu válasza pestibenji (#36046) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem még készülékek között is vitte a szótárt. Sgn,g1,g2 végig ment. Persze csak a fizetős esetén.
Nem mondom,h mindig tökéletes volt, pár napig volt, hogy rossz volt a frissítés, de azért nagy százalékban jó.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#36048) rasotamas


rasotamas
veterán

DroidMaster 3.4-et honnan lehet letölteni?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#36049) Soltee válasza DroiDMester (#36041) üzenetére


Soltee
tag

Egybe nem tudom letölteni... Bead 1 csomó fájlt..

(#36050) Jacksonrodeo válasza Soltee (#36049) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

"Egybe nem tudom letölteni... Bead 1 csomó fájlt.."

Egeret az egyik sor fölé, a jobb szélén megjelenik egy lefelé mutató háromszög, arra kattintasz, majd download :)

Jackson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.