Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

A V20A már a 4.4 kitkat frissítés?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#21002) sirály69 válasza KoNZoLik@ (#21001) üzenetére


sirály69
őstag

:K

Szerver Hosting Debrecenben

(#21003) sirály69 válasza xedamen (#20999) üzenetére


sirály69
őstag

Lehet, hogy a Vodás verzióból ezt kihagyták...

Szerver Hosting Debrecenben

(#21004) KoNZoLik@ válasza sirály69 (#21002) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Köszi :R
És melyiket érdemes feltenni?
Német-francia-spanyol, függetlent vagy vodást, vagy tök mindegy?
Melyikben van egyáltalán magyar nyelv?
Bocsi csak most fogom először csinálni :U

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#21005) szoja válasza Azok198219 (#21000) üzenetére


szoja
tag

Ha nem is ilyen mértékben, de nálam is van draining.. A Google Services szokta szívni, néha valami beragad nála. Sajnos nem jöttem rá mivel lehetne jobb belátásra bírni.

(#21006) torok6


torok6
aktív tag

Sziasztok! Ma rendeltem egy fekete 16Gb-os G2 remélem jó vétel lesz :)

(#21007) KoNZoLik@ válasza torok6 (#21006) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem fogod megbánni :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#21008) pestibenji


pestibenji
senior tag

Van már független vagy Telenoros G2-re hivatalos KK vagy csak Vodás?

(#21009) Danny365 válasza pestibenji (#21008) üzenetére


Danny365
őstag

Még nincs független. Én most fogok csinálni egy flashelhető verziót a francia SFR-es kdz-ből, mert elég retek lett az akksiidőm, amit szerintem a bluetooth wakelocknak köszönhetek. Nevetséges, 40%-kal van az élen a bluetooth az akksi infoknál.

(#21010) RomiJosy válasza Azok198219 (#21000) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Ott vmi nagyon szívja!! Én nyomkodom mindíg ha tudom,reggel 7kor vettem le a tőltőről és 93%-on van..
Szerintem ki-be kapcs és kapcsold ki egyessével azt,amire most nincs szükséged pl gps,bt.,google+ szinkron,ha nincs wifi akkor azt is,hogy ne kerrsse..

(#21011) Tybike81 válasza xedamen (#20999) üzenetére


Tybike81
őstag

Mi az a Magic Focus ?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#21012) adrianzen


adrianzen
csendes tag

sziasztok
most kaptam kézhez a telefont :) nagyon szuper
tudnátok segíteni abban, hogy esetleg vane valami fontos beállítani való rajta mit érdemes esetleg leszedni hozzá vagy hasonló dolgok

(#21013) Damage401 válasza Tybike81 (#21011) üzenetére


Damage401
senior tag

Magic Focus

a készített képen oda fókuszálsz ahova akarsz, a többire DoF használ

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#21014) Tybike81


Tybike81
őstag

Honnan és hogyan lehet használatra bírni a G2-n?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#21015) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Mindjárt szét.asz az ideg, hogy kell download módba tenni ezt a rákost????
Nnyomom a bekapcs+hangerő fel de semmi :W

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#21016) Danny365 válasza KoNZoLik@ (#21015) üzenetére


Danny365
őstag

Nyomd a vol+ -t, miközben rádugod az USB-t.

(#21017) pootytang válasza adrianzen (#21012) üzenetére


pootytang
tag

Olvasd el az összefoglalót az oldal tetején lévő lenyíló ablakban!

(#21018) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Sikerült, viszont most meg nem tudom futtatni a windows enablert, win 8 van a gépen!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#21019) rayoliviero válasza KoNZoLik@ (#21018) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rendszergazdaként kell.

(#21020) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
Van aki külön, Play-ből leszedett alkalmazást használ dupkakoppos képernyő lezárásra?

Mivel Nova launcher-t használok, így nem él ez a gyári funkció, viszont szeretném alkalmazni.
Jelenleg a Screen off and lock-ot használom, amivel egyedül csak annyi bajom van, hogy nálam képernyő lezáráskor sokszor akadozva fut végig a CRT animáció.

Ezért érdekelne, hogy aki szintén külön alkalmazást használ erre és nincs vele baja, melyiket használja.

[ Szerkesztve ]

(#21021) KoNZoLik@ válasza rayoliviero (#21019) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Próbáltam úgy is :W

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#21022) DroiDMester válasza fery02 (#21020) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ezt tedd fel! én ezt használtam a Novához és tökéletes volt! Minek fél megás app, mikor egy 25X kisebb(21.K) is tudja ezt!

(#21023) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Na jól van én feladom, ekkora szart, mindent úgy csinálok ahogy le van ítva és vagy a flashtool fagy ki vagy az LG alkalmazás nem válaszol, úgy ahogy van az a leírás hibás és törölni kellene!!!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 809 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#21024) Danny365 válasza KoNZoLik@ (#21023) üzenetére


Danny365
őstag

Igen, 100-ból 1 embernek nem jó...sz#r a leirás!!4 :U

(#21025) DroiDMester válasza KoNZoLik@ (#21023) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A leírással SEMMI GOND!

inkább a géped fos! vagy maga rajta az OP rendszered!
Nálam Win8.1 Pro x64.el is tökéletesen működik, most a KK miatt 2.nap alatt 11X tettem fel és soha nem volt hiba!

Szóval vagy a géped szar, vagy csak user error! :K

Amúgy akinek ennyire nincs türelme, és nem ért hozzá az inkább ne is kezdjen bele ilyen műveletekbe!

[ Szerkesztve ]

(#21026) toto0569 válasza DroiDMester (#21025) üzenetére


toto0569
addikt

Feltettem és minden okés a Rootolt KK-val :R :C

(#21027) rayoliviero válasza DroiDMester (#21025) üzenetére


rayoliviero
veterán

Holnap jön a hozzáértő haverom, hopgy feltegyünk nekem valamit: Carbon, Slimkat, vagy stock Kitkat.

Te mit ajánlanál ezek közül?

Az 1-es vagy a 2-es módszerrel (TWRP-ből) érdemes rootolni?

[ Szerkesztve ]

(#21028) rayoliviero válasza KoNZoLik@ (#21023) üzenetére


rayoliviero
veterán

Vírusirtót kapcsold ki, hátha az zavar be.

(#21029) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!Olyan kérdésem lenne,hogy van e olyan köztetek aki használ valamilyen vírusírtót.Ha igen akkor melyiket érdemes fel pattintani, ami azért annyira nem eszi az aksit.A válaszokat előre is köszi 😉

(#21030) Danny365 válasza Mike81 (#21029) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem semelyiket sem érdemes. A mai napig nem látom értelmét a virusirtónak telefonon...

(#21031) noxon


noxon
őstag

Erre a bluetooth bug-ra nincs még megoldás a német KK alatt? 40 órából 4 óra ébren tartásnál jár eddig, lehet nem sokat merít vele az aksin, de akkor is :(
Ez amúgy vajon normális? Vagy ilyen csúnya bug maradt benne a hivatalos KK-ban?

We live in a simulated world...

(#21032) Eve123 válasza KoNZoLik@ (#21023) üzenetére


Eve123
csendes tag

Lehet,h mégsem úgy csinálod...

Lg g2 white 32gb

(#21033) q2w3 válasza rayoliviero (#21027) üzenetére


q2w3
senior tag

Én a helyedben még gondolkoznék egy Flex romon. Az elején úgy voltam vele, hogy nem fogok semmit felrakni. De a flexnek a lockscreenje baromira bejön, meg kinézetre kicsit közelebb áll hozzám mint a sima és van benne pár extra funkció! Nagyon jól fut, sokkal szebben mint a stock! Ha kijön a 4.4 akkor abból is ha lesz akkor flex-et fogok feltenni, esetleg kipróbálok egy AOSP-ot de szerintem, egy Flex 4.4-nél nem lesz jobb.
Persze izlés függő, biztos sok embernek meg a flex rom nem jön be. Én EZT szedtem le. Van még pár másik, azokat nem próbáltam, elképzelhető hogy jobbak, bár nem hiszem.

(#21034) szabyka95 válasza q2w3 (#21033) üzenetére


szabyka95
őstag

cloudyflex jobb

(#21035) jdirteen válasza szabyka95 (#21034) üzenetére


jdirteen
tag

Én is a cloudy-t használom nagyon hasít. Nekem eddig nagyon bejött

(#21036) szabyka95 válasza jdirteen (#21035) üzenetére


szabyka95
őstag

dorimanx kernellel, intelliactive-on brutalis az akkuido

(#21037) DroiDMester válasza rayoliviero (#21027) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Múlt7en feltettem az akkori legfrissebb Carbont meg a Slimkat -ot is, és hát hamar le is szedtem őket, eszméletlen fapad és maga a kezelő felülete is egy nagy nulla! Hozzáteszem hogy az előző telóimon mindég CM, romot használtam már évek óta szóval megszoktam már hogy milyen a csupasz ROM

De a G2 nek a gyári STOCK romja ezeket mind kenterbe veri, már nem is tudnák lenni nélküle mert annyira megszoktam a sok apró extráit hogy nagyon hiányoznának! :K

A fapados romokról: Nincs egy jó kamera mód se rájuk, nem megy a QuickWindow sem velük(ami nekem elég fontos) Nem megy a távirányító sem a dupla kopp is csak úgy ahogy félig működik, és még egy valag más apró dolog!

És az igaz hogy csupaszon feltelepítve elvannak 7-800.mega memóriával, de ha elkezdem felpakolni rájuk azokat az alkalmazásokat amit használok a gyári G2 romon is, akkor ugyan úgy megeszik ezek a fapados romok is a 1,2.giga memóriát! Szóval égadta egy világon semmi értelmét nem látom ezeknek az agyon butított romoknak a használatán!

De tedd fel valamelyiket és teszteld te is 1-2.napig és ráfogsz jönni hogy a G2 Stock rom a létező legjobb megoldás a G2 -re!

Telepíteni mindenképp TWRP 2.6.3.4 -es OTG képes Recorvery ajánlott! és hozzá ez a Black téma a CWM sajnos nem igazán jó G2 höz!

(#21038) pestibenji válasza rayoliviero (#21027) üzenetére


pestibenji
senior tag

Szerintem maradj a stocknál. Én használtam egy napig a Carbon-t, de az értesítési menü lehúzása meg pár apróbb animáció olyan laggos és lassú volt, hogy visszatértem a stockra. ParanoidAndroid-ot is próbáltam ami elvileg a legjobb, de azzal is ugyanez volt. Még a Paek kernelt is felraktam hátha a gyári kernele lassú, de sajnos azzal is ugyanez volt a szitu.

(#21039) pestibenji válasza szabyka95 (#21036) üzenetére


pestibenji
senior tag

Tudnál légyszi lőni és felrakni képeket az akkuidőről és kijelzőhasználatról?
Illetve, hogy miket állítgattál a dorimanx-en

(#21040) jdirteen válasza szabyka95 (#21036) üzenetére


jdirteen
tag

A kernelt még nem dobtam fel de azt hiszem kipróbálom. Melyiket használod hozzá?

(#21041) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Köszönöm a válaszokat. Akkor felteszem a Megás Kitkatet (KKD802_20A). Amiből ki tudjuk majd szedni a Vodás cuccokat, plusz a sok fölösleges alkalmazást és úgy gyors lesz.

Ezt úgy kell, hogy a mostani Jelly Beant rootoljuk, TWRP és utána feltesszük a Mega-ról letöltött Kitkatet? Mentést is kell előtte csinálni a rendszerről?

pestibenji: És stockból most melyiket használod, a Kitkatet?

[ Szerkesztve ]

(#21042) jdirteen válasza DroiDMester (#21037) üzenetére


jdirteen
tag

Nekem ráadásul iszonyat módon laggolt a Carbon. De valóban a fapadot én se tudom megszokni. Sok apróság van ami nagyon jó és ötletes a gyári romban. Ezeket a flex rom is tartalmazza szerencsére. De a Stock is kifejezetten jó szerintem. A memória figyeléséről meg nehezen de leszoktam. Fusson és ennyi a többi nem érdekel

(#21043) premete válasza szabyka95 (#21036) üzenetére


premete
veterán

Stock kernellel nálam még jobb az akkuidő, Cloudyflex 1.3-on legalábbis úgy volt, az 1.4-en is hagytam a stockot, csak a /systemben tartottam nagytakarítást :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21044) jilian


jilian
addikt

Toljátok már fel ezt a 120 fps-ses kamerát hát má na.... :U
Nem hiszem el hogy csak a "stock eLGé KitKat" miatt hajtjátok ezt a hű de 4.4.2 -őt... :F

szerk.:
..igen engem nem hoz lázba ez a hirtelen "csere", kivárom az xda-s mókoltakat... :P

[ Szerkesztve ]

(#21045) Danny365 válasza jilian (#21044) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem az volt az első dolgom, hogy azt feltegyem. :D

(#21046) pestibenji válasza rayoliviero (#21041) üzenetére


pestibenji
senior tag

Supersu.zip is kell hozzá ha rootolni akarod, nekem a 4.2.2 van még fent amíg a hivatalos független KK rom meg nem jelenik.
Olvass vissza le van írva sokszor, hogy hogyan kell rootolni az új KK-et addig ne vágj bele!

(#21047) rayoliviero válasza pestibenji (#21046) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, hát nem én fogom csinálni, hanem egy haverom holnap, aki már rootolt nagyon sokszor, csak nem G2-t.

(#21048) Mike81 válasza Danny365 (#21030) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi a gyors választ.Végül én is erre jutottam.Pár éve androidonvagyok már de hajobnanbele gondolok eddig soha semmit nemnyeltem még be😊Kopp kopp !!

(#21049) rayoliviero válasza DroiDMester (#21037) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez a KitKat zip jó lesz nekem? Amit rootolni is akarunk ennek a leírásnak az alapján.

Sajnos a KKD802_20A_droidth-ot nem lehet letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#21050) dannie_Hun


dannie_Hun
csendes tag

Sziasztok
érdeklődnék hogy valaki nem tudja mikor jön a 4.4.2 KikKat?
Kerestem válaszokat de nem találtam...
És ha valaki tud infót hogy milyen frissítéseket tartalmaz azt is megköszönném!
Üdv: Dani

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.