Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45501) noxon válasza noxon (#45499) üzenetére


noxon
őstag

De ahogy nézem ezen az oldalon a többi cikk is elég... egyszerű... :D

We live in a simulated world...

(#45502) iceQ! válasza Wucky (#45500) üzenetére


iceQ!
addikt

A jövőhéten én is fogok rendelni tokot, fóliát. Ha valaki akar társulhat. :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45503) Haugland válasza iceQ! (#45502) üzenetére


Haugland
aktív tag

Ha már kissé karcos az érintőm, akkor is érdemes még fóliát venni/tenni rá?
Vagy készüljek fel anyagilag egy kijelzőcserére és majd utána?
Fura, hoyg ennyire könnyen karcolódik a G2 kijelzője... Razr-on nekem ilyesmi még akkro sem volt, mikor kiesett a kezemből, leszánkázott a kavicsos, poros padkán (~1m szintkülönbség a járda és út között) és az aszfaltút közepén állt meg :(

Próbált már valaki kijelzőt felpolírozni? Vagy ebben az esetben az érintőkijelző sérül komolyabban?

(#45504) Haugland válasza gusthy (#45471) üzenetére


Haugland
aktív tag

Köszönöm az infókat gusthy, Danny365, Quqesz -nek!

[ Szerkesztve ]

(#45505) iceQ! válasza Haugland (#45503) üzenetére


iceQ!
addikt

Tedd rá. Ne hogy jobban karcos legyen :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45506) MikitoLac válasza Haugland (#45503) üzenetére


MikitoLac
tag

Igen én is így jártam, mondjuk az én esetemben miattam lett kissé karcos. Telefonon vitáztam (Nő) aztán persze sikerült földhöz vágni a telefont leesett róla a tok parkettán csuszott 2 métert és most lett a rajta jo sok mikrokarc a szélrozsa minden iranyaba szemből nem latni csak ha ki van kapcsolva a kijelző. Vettem polirpasztat a conradban de még nem próbáltam ki. Kicsit mondjuk csalodas a Gorilla mert esett mar igy le telefonom de nem lett benne ilyen sok mikrokarc. Ja persze pont előtte vettem le 2 nappal a foliat mert mar karcos volt... Ez az én formam.

[ Szerkesztve ]

(#45507) kiezTe90 válasza dorika87 (#45498) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Igen arra gondoltam, csak még annyira reggel volt, hogy értelmesen az utcanevet se tudtam elolvasni. :)

Azt írják van raktáron, szóval délután megyek veszek eggyet, aztán majd megírom mi a véleményem a fóliáról. Remélem jó lesz mert ez a noname fólia nem valami jó. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45508) Icetee


Icetee
aktív tag

Sziasztok!

A telefonomhoz sajnos nem gyári töltőm van (így vettem), hanem valami 0,7amperes töltő. Tölti rendesen, csak baromi lassan, kell vagy 4 óra hogy 0-ról feltöltse a telefont, este ez nem is baj, de napközben elég zavaró.

Hogy néz ki a gyári töltő és honnan tudnék olyat szerezni?
Néztem sok helyen, de nem találtam gyárit sehol :(

(#45509) Icetee válasza Haugland (#45503) üzenetére


Icetee
aktív tag

Ne hogy megpróbáld felpolírozni, mert haza fogod vágni!!
Egyik ismerősöm így járt egy S2es Samsunggal. Alig volt rajta karc, de őt nagyon zavarta és felpolíroztatta valami órással. Tök jó lett, csak utána nem működött az érintő része :/

Érdemes fóliát tenni a képernyőre, én extra erős (elvileg) ütésállót raktam rá, biztos ami biztos.

(#45510) Looserke válasza Icetee (#45508) üzenetére


Looserke
őstag

Váci úti LG szervíz?

(#45511) Meggyi001 válasza Icetee (#45508) üzenetére

Egy sima 1-1.5 vagy 1.8 m.amperes akármilyen töltő megteszi, én soha nem töltöttem a gyárival. Akárhol lehet kapni. Mondjuk attól még vehetsz gyárit, csak nem tudom hol lehet kapni, talán a szolgáltatóknál?

https://gamergep.hu/

(#45512) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Na megvan a fólia.
Sajnos a kenénysége nincs ráírva hogy milyen, de strapabírónak tünik.
Egész vastag, de a telefon tökéletesen veszi az érintést nincs vele gond. Aztán remélem ez így is fog maradni.
6 hónap garancia van a fóliára (amit elfelejtettem megkérdezni, hogy a garancia mire vonatkozik) az ára 4000ft. Lehet hogy kicsit sok volt...

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45513) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Ja és egy kép a csomag tartalmáról.
[link]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45514) Icetee válasza Meggyi001 (#45511) üzenetére


Icetee
aktív tag

Eladod nekem a gyárit? :)
Sok utángyártottal próbáltam, de mind gagyi volt. Egyedül az S4 Mini gyári töltője hozta azt a töltési időt, amit vártam. Ha nem találok LGt lehet egy olyanra kell hogy beruházzak.

(#45515) PotterBeta


PotterBeta
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a leejtésekre mennyire érzékeny a készülék?
Történt ugyanis, hogy a gyári QuickWindow-os tokkal sikerült kikocognom a zsebemből kb 1 méterről a telefont.
A G2 sehol nem sérült, a bal felső sarkára érkezett a kemény földútra és hátlappal kiterült.
Nagyon szeretem a telefont és nagyon vigyázok rá!
Egyetlen egy védőfóliát nem szedtem le a telefonról a kijelzőn kívül, és úgy raktam a gyári tokba. Ezt úgy értem, hogy még a töltő résznél lévő sárga-zöld is rajta van.
Annyi történt, hogy a tetején lévő kis védőcsíkot felgyűrte a tok annál a sarkánál, amire esett meg egy nagyobb és három hajszálkarc lett a tokon, amin egyébként szintén rajta van a fólia!
Szóval egy kicsit nyugtalan vagyok, hogy valamiféle belső sérülése lehetett-e neki?
Ha valakivel hasonló vagy sajnálatos módon súlyosabb baleset történt és a telefon megúszta belső sérülés nélkül, az kérem jelezze!

A válaszokat előre is köszönöm!

(#45516) Pob20 válasza Koniman (#45491) üzenetére


Pob20
tag

Ipari polírozóval, így össze szerelve.

(#45517) Pob20 válasza iceQ! (#45496) üzenetére


Pob20
tag

Én ezt vettem meg...

http://www.ebay.com/itm/281444134024?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

lassan ide kell, hogy érjen. :D

Valakinek van gyári OW tokja? Nekem a nyílás mentén össze karmolta a fóliát... Másnál is van ez a probléma?

(#45518) andrys83


andrys83
aktív tag

Cloudly g3 2.0 alatt nektek működik az ART???Nekem ujraindul de semmi változás..

(#45519) rayoliviero válasza andrys83 (#45518) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem működik.

(#45520) andrys83 válasza rayoliviero (#45519) üzenetére


andrys83
aktív tag

Köszi!Akkor újra rakom:)

(#45521) goblin1983


goblin1983
tag

Sziasztok!

A gyári böngészőt rá lehet bírni valahogy, hogy szinkronizálja a könyvjelzőket a pc-vel? A fiókoknál nem jelenik meg.
Erre jó megoldás lenne pl a chrome használata, de azzal meg az a problémám, hogy ha abban nézek valamilyen videót, akkor az nem az alap lejátszóban nyílik meg, hanem csak a böngészőben, így a különböző kényelmi funkciók, húzással tekerés vagy hangerő nem működik.

Valamelyikre ötlet?

(#45522) Quqesz válasza PotterBeta (#45515) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ilyen esetben általában a kijelző megy ripityára,de mivel nálad ilyen gond nincsen sztem ne aggódj amíg más hibát nem veszel észre...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45523) racerx


racerx
őstag

Szvsz nagyon ajánlott a tempered glass. NEkem az övtáskából leesett a betonra, majd azzal a lendülettel bele is rugtam, csuszott vagy 1 métert a betonon, a tok megvédte, és a tglass berepedt pár helyen, de a készüléknek semmi baja. Még nem vettem le , ui az uj nem érkezett meg kínából, így használom. tegnap is leesett kn 1 méterről a járólapra, de pofára (tok nélkül persze..:( ), de csak ismér a tglass reped egy kicsit több helyen tovább :) . Úgyhogy jön is rá a spiegen armor, mert kezdek megijedni :) De hozzáteszem az elsőnél a Nekeda tok védte meg, de nem akarom kísérteni az istent :)

(#45524) Pob20


Pob20
tag

Ha már ájfon volt mostanság:

[Vasalás]

(#45525) racerx válasza racerx (#45523) üzenetére


racerx
őstag

Ja és az tuti h fólia nem védte volna meg így!

(#45526) iceQ! válasza racerx (#45525) üzenetére


iceQ!
addikt

Spigne Slim Armor van nekem is. Nagyon karaj. Leeset a betonra és akkorát tompított rajta.... Hihetetlen mekkora jót tok. A gáz annyi hogy a telefon akkora bumszli lesz tőle... Viszont ha utazok vagy jön a hétvége kiveszem belőle ha nem megyek sehova had "szellőzzön" :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45527) PotterBeta válasza Quqesz (#45522) üzenetére


PotterBeta
csendes tag

Köszönöm a válaszodat, már megnyugodtam kicsit, mert gondolom nagyon-nagyot nem kaphatott, ha nem lett semmi baja!

(#45528) Meggyi001 válasza iceQ! (#45526) üzenetére

:)

https://gamergep.hu/

(#45529) laverdadb


laverdadb
tag

Skacok, csak nekem tunt el az "1080p" opcio a YouTube appon belul?

(#45530) xSide válasza goblin1983 (#45521) üzenetére


xSide
őstag

(#45531) killzone1987 válasza laverdadb (#45529) üzenetére


killzone1987
senior tag

Már az az opció sincs,h "jó minőség mobilon".............

[ Szerkesztve ]

(#45532) xSide válasza killzone1987 (#45531) üzenetére


xSide
őstag

Hd stream lehetséges ?

(#45533) randras


randras
veterán

32 gigás itthon már lehet hivatalos forgalmazásban? Mert lenne egy, egy nem olyan üzletben, ahol szürkeimportot árulnak...

(#45534) killzone1987 válasza xSide (#45532) üzenetére


killzone1987
senior tag

Igen ezt mutatom is a képen.
De ezelőtt,alapból ezen nyomta,ha be volt kapcsolva az opció...

[ Szerkesztve ]

(#45535) goblin1983 válasza xSide (#45530) üzenetére


goblin1983
tag

Nagyon penge!!! :) Köszönöm!

Esetleg a másik kérdésre válasz? Igazából így már nem fontos, csak a kíváncsiság.

(#45536) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Az értesítési sáv lehuzása után,a fényerő beállítás alatt megjelent a hangerő beállítás opció.Ez eddig nem volt ott,hogyan lehet eltüntetni?

(#45537) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok!

Pakoltam kicsit a fiókban és a kezembe került egy kék hátlaptok,egy kék s line szilikontok valamint egy matt kijelzővédő fólia természetesen G2-re de mivel nekem már nem G2 van igy ha valakit érdekel Bp-en akkor nyugodtan keressen meg viheti ingyen és bérmentve! De ha esetleg van cserébe 1520 tok akkor az érdekelhet!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#45538) iceQ! válasza neo_xperia (#45536) üzenetére


iceQ!
addikt

Lehúzod au értesítő sávot es jobb oldalon meg fogod találni a szerkesztés gombot. Rányomsz és ott van a hangerő. Előle kiveszed a pipát és well done :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45539) HUTCHDB válasza rayoliviero (#45519) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

És jobb, mint a dalvik?
Én nem éreztem semmi érdemit, de lehet ez csak nálam jött át így.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#45540) rayoliviero válasza HUTCHDB (#45539) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam még rosszabb Cloudy alatt.

(#45541) iceQ! válasza HUTCHDB (#45539) üzenetére


iceQ!
addikt

ART nem is működik. Majd fog az L-nel. Addig meg felesleges erőltetni :(

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45542) rayoliviero válasza iceQ! (#45541) üzenetére


rayoliviero
veterán

Működik már egy ideje a legtöbb custom ROM-on. Csak nem lehet érezni, hogy jobb lenne.

(#45543) xSide válasza goblin1983 (#45535) üzenetére


xSide
őstag

Esetleg Dolphin + a pc-s Chrome kiegészítője.
Javulnak a hiba arányok, a beta már rendben.
Lassan a főverzió is frissítésen esik át végre :)

(#45544) iceQ! válasza rayoliviero (#45542) üzenetére


iceQ!
addikt

Ha működne akkor gyorsabb lenne, mivel senkinek nem gyorsabb ezért az jön le hogy csak nem működik :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45545) neo_xperia válasza iceQ! (#45538) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem,ez nem az mint amit én szeretnék.
Tehát: van a vízszintes fényerő állító sáv- ahol a %-os érték beallitható és ez alatt jelent meg egy ugyanilyen sáv,amin a hangerő állítható. A sáv jobb szélén van egy beállítás ikon,de arra kattintva csak a hangbeállitasi lehetőségek jönnek fel(telefon,zene,értesítések,játék hang) ,de én magát a sávot szeretném eltüntetni. Nem tudom hogy jött elő,eddig nem volt.

(#45546) Danny365 válasza neo_xperia (#45545) üzenetére


Danny365
őstag

Quick Settings kapcsolóknál tekerj a végére, nyomj rá az editre és a lista tetején kapcsold ki a hangerő-szabályzót.

(#45547) neo_xperia válasza Danny365 (#45546) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Hiába veszem ki a pipát,a quick setting kapcsoló eltűnik,de a sáv ott marad....

Amúgy olyan opció hogy hangerő szabályzó nincs is,csak hang profilok.

[ Szerkesztve ]

(#45548) xSide válasza neo_xperia (#45547) üzenetére


xSide
őstag

G2 Tweaksbox-al megoldható.
Nekem a gyári rom (+root) esetében a beállítások fogaskerék nyomvatartásával jeleníthető meg és rejthető el.

[ Szerkesztve ]

(#45549) neo_xperia válasza xSide (#45548) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

És ehhez mit kell beállítani a TweaksBox-ban?

(#45550) Mike81 válasza Pob20 (#45517) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Én is a kezdetektől fogva ilyen tokot használtam és nekem is meg látszik az ablak szélének a helye a fólián. De inkább azon mint a kijelzőn :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.