Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) .St.


.St.
tag

Hello!

Használ valaki gyári fülhallgatót? Nem értem mi lehet a gond, engem mindenki tökéletes tisztasággal hall, viszont nálam nagyun súg, serceg. Ha simán zenét hallgatok vele, semmi gond. Csak ha telefonálok. Füles nélül szintén jó a hang. Mi lehet a gond? Próbáltam egy samu fülessel, azzal még rosszabb.

St

-= St forever =-

(#56002) kasata91


kasata91
tag

Nekem most érkezett meg ebayről egy ultra- thin matte business kemény tok.
Mivel én nem igazán szeretem a tokokat, mert elveszik a telefon formáját, fogását ami miatt megtetszett és megvettem, így ezzel is szkeptikus voltam. De a hátlapi hajszálkarcoktól tartottam.
Kibontom a csomagot, kézbe vettem ezt a vékony,gyenge minőségű, 270Ft os valamit...."jó ez kuka".
Aztán rárakom... é s PERFECT!
Tökéletes illeszkedés, kb 0,5-1mm vastag mindenhol. Nincs nagy otromba karima, és matt a hátlap, nem is csúszik.
Asszem le se veszem.

Trust me I'm an engineer

(#56003) morneo.it válasza kasata91 (#56002) üzenetére


morneo.it
senior tag

Publikálsz hozzá egy linket? :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#56004) petipetya válasza morneo.it (#56003) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is kérem, ennyiért rendelem is

"nincs rá lezsóidő"

(#56005) kasata91 válasza petipetya (#56004) üzenetére


kasata91
tag

Ő volt az!

http://www.ebay.co.uk/itm/311248496245?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=610393748725&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Trust me I'm an engineer

(#56006) winfos


winfos
tag

A tok amire vágytok :)

Én is használtam ilyet, hibátlan, főleg mert 2000-ből van 7 színű tokod (még leírni is vicces)

(#56007) Quqesz


Quqesz
nagyúr

LG G4? hát nincsen wow faktor ha ilyen lesz...

(#56008) mihione válasza kasata91 (#56002) üzenetére


mihione
őstag

Ultra thin tokot en is rendeltem bnomnek narancssargat,nagyon kiraly!a karcoktol ved es olyan mintha gyarilag ilyen lenne a telo,nem vastagitja a fogasa is ugyanolyan csak nem csuszik es meg a kijelzore is egy pici perem hajlik szoval leszedni se egyszeru.kar h nexusra nincs ilyen :(
280 ftert best buy!!!

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#56009) kasata91


kasata91
tag

Lollisok!

Ez az undorító play station ikonos alsó gombsor vár a G2-re is HA kiadják?

Trust me I'm an engineer

(#56010) .St.


.St.
tag

Én is rendeltem gyorsan egyet. Az enyémen átlátszó kemény műanyag van. Ez is jó, de sajnos alul felül nem véd.
Fülhallgatóra várok még ötletet.

St

-= St forever =-

(#56011) batai15 válasza kasata91 (#56009) üzenetére


batai15
félisten

Ja.
Más :csalódás a flex 2,ismét nincs lg modell amire cserélném a g2t.

(#56012) akooos válasza kasata91 (#56009) üzenetére


akooos
veterán

Igen, az 5.0 ilyen minimal stílusú lesz, mint a G3-nál.

(#56007) Quqesz: Remélem, hogy ez nem a G4 lesz.. mekkora kávája van mind a 4 oldalon... Úgy néz ki szemből, mint egy Lumia :U

(#56013) kasata91 válasza .St. (#56010) üzenetére


kasata91
tag

Nekem a HTC beats audio mellett egy samsung S3 generációs füles kiváló volt, imádtam még PowerAMP nélkül, spotifyon is király mélye volt. (Miután az eredetit (3900HUF) elhagytam, 500 ért ebayről az is hozta azta szintet)
Jelenleg ezt kevésnek érzem még PowerAMP-vel is. Visszasírom a beaats-et.
Nekem is jól jönne valami tipp fülesre "olcsó, de jó" kategóriában :D

Trust me I'm an engineer

(#56014) Laca0 válasza petipetya (#55998) üzenetére


Laca0
addikt

Bocsánat, félreértettem!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#56015) Quqesz válasza akooos (#56012) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Húú b+ most nézem tényleg! Hát remélem én is nem ez lesz,mert akkor huawei mate 7 lesz az utód.....bár ha megnézed a flex2-t hasonló kinézet és kb káva is.....

[ Szerkesztve ]

(#56016) akooos válasza Quqesz (#56015) üzenetére


akooos
veterán

Elolvastam az eredeti cikket XDA-n, ott a srác úgy rakta fel a képeket, hogy "LG G4 Note".
Talán van még remény.. Ha tényleg ilyen otromba lesz, akkor megyek én is Mate 7-ért vagy valami más kínaiért.

Tényleg hasonlít a Flex-re, de akkor felesleges a G4, ha ugyanazt megcsinálják kinézetileg. Van még remény :)

[ Szerkesztve ]

(#56017) batai15


batai15
félisten

Remenykedjetek de ilyen lesz a g4. Eleve mert egységes általában a termék paletta . Amúgy se nagyon olvastam a g4el kapcsolatba olyat amitől a falnak megyek. Ez egy lapított flex lesz szvsz. Sajna az lg most úgy látom kifogyik a szuflabol, ez látszik is a flexen. Amíg a Samsung és a HTC is rengeteget fejlődött szoftverben is az lg? Hát nem sok mindent. Igaz elég jó a szoftvere, csak semmi újítás nincs szinte most.

(#56018) .St. válasza kasata91 (#56013) üzenetére


.St.
tag

Engem a zene része nem mozgat, csak a telefonálás érdekel, mivel a munkám miatt szükségem van mind a két kezemre ha telefonálok. Ezért nem értem, hogy lehet, hogy engem mindenki jól hall, csak nálam serceg?
St

-= St forever =-

(#56019) Quqesz válasza batai15 (#56017) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ne legyél annyira negatív! ;)
Nekem is amúgy izgatják a fantáziámat a kínai telók(huawei,xiaomi),csak pl az infra nincs bennük,ami jó.

akooos
+1
Talán egy új és jól működő os tudna szint varázsolni.......
MI 4-ben van,na az jó hír! De a mate 7 megfogott ;)

[ Szerkesztve ]

(#56020) akooos válasza batai15 (#56017) üzenetére


akooos
veterán

És mit tudnának újítani? De tényleg? Mi az amit látni szeretnél, de nincs benne semmiben? Vagy mondjuk nincs benne a G2-ben? Itt már nem az újításról szólnak a dolgok, jelenleg a telefonpiac ÁLL. Nem tud továbbfejlődni, csak a ramot növelni, órajelet növelni és megapixelt. A HTC milyen sw újítást hozott az M9-el? Vagy a Samu az S6-okkal? Szerintem semmi extra, ami eddig ne lett volna. Én ha lecserélem a G2-t, nem azért fogom, mert valamelyik launcher olyan újításokat hozott, hogy leesik az állam. Ha megtetszik egy telefon majd (G4-et céloztam meg EDDIG) és érzem, hogy KELL, akkor megveszem :) Így voltam a HTC-vel is, hogy ha az M7-re raknak egy rendes kamerát akkor must-have. De nem, nem is tetszik az M9 sajnos.

(#56019) Quqesz: Xiaomi Mi4-ben van infra :P Mate 7-ben tényleg nincs, de most jön majd egy csomó új kínai: Oppo Find 9, esetleg Mi5 nemsokára, Meizu MX5 is láthatáron, ZTE Nubia Z9 Max (ez baromi jó telefon lett)

[ Szerkesztve ]

(#56021) batai15 válasza akooos (#56020) üzenetére


batai15
félisten

Nem tudnának? Hogy a fenébe ne. Duál hangszórók, ip védelem, nagyobb akku lenne a minimum. Szoftver ? Hasonlisd össze a sense 6 és sense 7 verziót oszt meg látod hogy nulla fejlődés.

(#56022) morneo.it válasza batai15 (#56021) üzenetére


morneo.it
senior tag

Innováció jöhetne. Alu borítás (üveg nem kellene, ha homorú kicsit), nagyobb akku, sztereó hangszóró, IP védelem, USB 3.0 (könyörgöm!!!!) aljzat, stb. Soroljuk? ;]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#56023) batai15 válasza morneo.it (#56022) üzenetére


batai15
félisten

Ja lenne itt ötlet.

(#56024) .St.


.St.
tag

Húú, ötletelés! Arra tudtok valamit, hogy lehetne azt megoldani, hogy a telefon képe kimenjen egy monitorra (miracast nem az igazi) + billentyű, egér rádugva és még töltést is kapjon? Nincs valami spéci dokkoló, ami ezt mind meg tudja oldani?

St

-= St forever =-

(#56025) batai15 válasza .St. (#56024) üzenetére


batai15
félisten

Ja. Mhl nem tudom hogy megy e de ha igen akkor :Mhl, qi töltés beepitese, meg bt Bill egér. Amúgy meg nem sajna.

(#56026) akooos válasza .St. (#56024) üzenetére


akooos
veterán

Hogyne lenne.
Ilyenre van szükséged :) Nyilván valami hasonlóra és nem pont erre :)

(#56021) batai15

Én szoftveres újításra gondoltam, design+anyag+hardver ötletem nekem is lenne :) Kényelmi funkciókra gondoltam. Hangszóró pl pont nem az szerintem, mert én inkább vagy fülessel hallgatok zenét, vagy rádugok normális hangszórót. Volt is egy nagyon király nokia 360 blutetooth/nfc hangszóróm, amit bánok, hogy eladtam..

[ Szerkesztve ]

(#56027) batai15 válasza akooos (#56026) üzenetére


batai15
félisten

Kérdés hogy az lg csatlakozó ezeket támogatja e...

(#56028) mihione válasza batai15 (#56027) üzenetére


mihione
őstag

Meg szoftver...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#56029) batai15 válasza mihione (#56028) üzenetére


batai15
félisten

Szoftver? Ha alkalmas rá a csati akkor igen. Otg meg eleve kezel,csak a gond itt az hogy a samsungba hibrid csati van. Ebbe még csak olyan hogy sima, vagyis otg tud csak. Szal valszeg nem fog menni.

(#56030) Hitch válasza Laca0 (#55995) üzenetére


Hitch
aktív tag

....
A rendszer nem volt újraindítva....

(#56031) akooos


akooos
veterán

A mai napon elkezdett az augusztusban cserélt kijelzőm besárgulni, ugyanott ahol az előző. Még nagyon halvány, de baszódjon meg akkor is :(

(#56032) Meggyi001 válasza akooos (#56026) üzenetére

Nem is tudom, hogy mondtam e, de múlt héten amikor behányt a G2, úgy használtam, hogy be volt dugva az otg-be egy négyes usb elosztó, és abban egyszerre egy egér, egy billentyűzet, és egy pendrive amiről telepítettem. Nem tudtam, hogy több otg eszközt is tud kezelni egyszerre.

https://gamergep.hu/

(#56033) ad4m1337 válasza Zsolto (#55916) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Velem is fordult már elő más termékkel hasonló, szintén 3000 Ft körüli összegről volt szó, és szépen visszautalták a pénzt. Abszolút jogos volt a kérelmed. Csak az a gond, hogy itthon még nincsennek tisztába az emberek a jogaikkal (itt gondolok vadászcsiga kommentjére). Nem az összeg a lényeg, hanem az elv, hogy ha nem azt küldték pontosan mint amit garantáltak, ergo szart küldenek, akkor jogod van reklamálni, visszatérítést kérni.

[ Szerkesztve ]

(#56034) Meggyi001

Fotókon az LG G4? tököm kivan már a sok híreszteléssel

Drága lesz az LG Watch Urbane LTE

https://gamergep.hu/

(#56035) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Pár hete írtam, hogy lezúztam a G2-met. Megjött a kínai csere, akit érdekel, itt megnézheti :)

LG G2 kijelzőcsere - laikusként, féláron?

(#56036) plaszy válasza SUPREME7 (#56035) üzenetére


plaszy
őstag

:C

Hasznos cikk a G2 tulajoknak!

Én is gondolkodom a kijelző cserén, mert kicsit elkezdett sárgulni az alsó sáv, persze csak fehér háttérnél látszik, de akkor is még csak picit.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#56037) snefftamas válasza kasata91 (#56005) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Szia! Védi a kijelzőt ha lefordítod mondjuk az asztalon hátlappal felfelé valamennyire?

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#56038) morneo.it válasza Meggyi001 (#56032) üzenetére


morneo.it
senior tag

MI árulunk ILYET is :)

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#56039) Meggyi001 válasza morneo.it (#56038) üzenetére

Ez durva jó cuccos! :)

https://gamergep.hu/

(#56040) snefftamas


snefftamas
aktív tag

A nekeda tok védi a kijelzőt a karcoktol valamennyire ? Kijelzővel lefelé fordítva az asztalon például. A tok oldalt túllóg a kijelző síkján?

[ Szerkesztve ]

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#56041) Sanki válasza snefftamas (#56040) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, ha leteszed az asztalra akkor a tok széle fog felfeküdni.

(#56042) Cilinder001 válasza SUPREME7 (#56035) üzenetére


Cilinder001
tag

Gratulálok hozzá,nagyon ügyes vagy! :C :C :R Mondjuk arra kíváncsi leszek, hogy meddig bírja az utángyártott kijelző. Kis idő elteltével adhatnál hírt róla.

(#56043) SUPREME7 válasza Cilinder001 (#56042) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszi, én is kíváncsi leszek rá, de remelem nem lesz vele gond :)

(#56044) vadászcsiga válasza SUPREME7 (#56043) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En is gratulálok. Jo lett az írás is. Mi az az app amin az a sok pötty van?

(#56045) petipetya válasza vadászcsiga (#56044) üzenetére


petipetya
nagyúr

LCD Screen Tester

"nincs rá lezsóidő"

(#56046) vadászcsiga válasza petipetya (#56045) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi.

Lefuttatam. Tökéletes a kijelzom

[ Szerkesztve ]

(#56047) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Uc Browser hol áll az akksi zabálásban? Teli van jó kis swipe-okkal, működik itt ph-n feltöltés a feltöltés gomb. Egy dolog hiányzik, az egyujjas nagyítás de az megszokható

(#56048) Spooky


Spooky
tag

Sziasztok a kínai kijelzőkre visszatérve sajnos nekem nem ez a tapasztalatom mint a kollegának. A páromnak megrendeltük kicseréltük a szervizes cimbivel viszont össze vissza kamu érintéseket produkált és mivel fehér az tünt fel hogy az lg logónál a fehér rész foltos. Most megy a levelezés az eladóval. Ja árban kb ez is 12-13.000 huf volt.

[ Szerkesztve ]

(#56049) xSide válasza morneo.it (#56038) üzenetére


xSide
őstag

Ezzel tölthető a teló otg cuccok használata közben?

(#56050) Zsolto válasza Spooky (#56048) üzenetére


Zsolto
őstag

Sajnos bátyámnak is rendeltünk Kínából kijelzőt a Lumia 520-asához, és az a kijelző (pontosabban a digitizer) vacak, van, ahol nem érzékel, van, ahol rosszul. Kicseréltettük (az eladó ott is szó nélkül küldött egy másikat), de az sem tökéletes. Szóval Supreme kollégának tényleg szerencséje van, vagy ilyen high-tech kijelzőt, mint a G2 már nem is gyártanak gagyit. Remélem, soká fog jól szolgálni neki :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.