Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) randras


randras
veterán

Megjött a spigen slimarmor tokom... hát minden, csak nem slim. :D :W

(#47002) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Simán rootoltam a G2-met iroot25-el stock 4.4.2. van rajta. A romot nem piszkáltam, csak felraktam az xdabbeb3.2 cam mod-ot. Ha csak simán unrootolni szeretném akkor mindössze gyári beáll visszaállítást kell csinálnom? Az összefoglaló valami flashelést írt de nem igazán vágom hogy az mi akar lenni.(ha nem kapcsolódik a kérdésemhez akkor nem is érdekel hogy mi az)

Előre is köszönöm szépen a segítséget: Dani

(#47003) expendables válasza Ahanoiaid87 (#47002) üzenetére


expendables
aktív tag

Szia. A gyári visszaállítás nem törli a rootot. A gyári romot (ami a telefonodon is van) újra fel kell flashelni.-ahogy az összefoglalóban is írva van-.

(#47004) halkow


halkow
őstag

Sziasztok! Van itt olyan aki a telenornál vásárolta a G2-jét és hibákal küzködik?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47005) gusthy válasza Quqesz (#46998) üzenetére


gusthy
veterán

Köszi

(#47006) gusthy válasza Laca0 (#46983) üzenetére


gusthy
veterán

Ezek kikapcsolt kijelzővel mennek, az rengeteget számít. A kijelző fényerő is nagyon nem mindegy.

(#47007) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy apró problémám, hátha ti tudtok segíteni.
Ha felmásolok egy zenét a music mappába a zenelejátszó program nem ismeri fel. csak a fájlkezelővel tudom megnyitni de így nem tudok semmi mást csinálni ha hallgatom a zenét.. Tudom apróság, de elég zavaró.

Előre is köszi. :R

(#47008) mrcutter válasza reflxx (#47007) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Hello!

Nekem is volt ugyanilyen problémám, itt kértem is segítséget, de hiába kaptam jó segítségeket, csak a HR oldotta meg!

(#47009) FrankMonzano válasza halkow (#47004) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Szia!
Nekem Telenoros a telo,a gps eleg gyenge,megy is majd szervizbe.
Mik a jelensegek ?

(#47010) racerx


racerx
őstag

Ez
alapján, annyira nem várom a Lolit... :((

(#47011) JNSK válasza racerx (#47010) üzenetére


JNSK
aktív tag

Nem vagyok szakértő a témában, de ha jól tudom, akkor a G2-ben nyílt bootloader van.. pont ezért választottam ezt a Z1C helyett.

(#47012) Azharel válasza JNSK (#47011) üzenetére


Azharel
aktív tag

Igen csak rosszul tudod, zárt bootloader van a g2-ben is. Jelly bean alatt a bootloadert "megkerülték" és ezért lehetett custom recorveryt felrakni. KK alatt meg downgradelnek JB bootloader-re, de attól még ugyan úgy zárt.

(#47013) halkow válasza FrankMonzano (#47009) üzenetére


halkow
őstag

még semmi mert még nincs meg a g2-öm :) csak nem szeretnék ismét rosszul dönteni

Alcatel onetouch idol2s the king

(#47014) JNSK válasza Azharel (#47012) üzenetére


JNSK
aktív tag

Ez szomorú :( Abban viszont biztos vagyok, hogy találnak megoldást a rootolásra!

(#47015) Azharel válasza JNSK (#47014) üzenetére


Azharel
aktív tag

Én is nagyon bízom benne hogy lesz rá megoldás, root nélkül nekem nem kell android.

(#47016) expendables válasza JNSK (#47014) üzenetére


expendables
aktív tag

Lesz rá megoldás,csak ki kell nyitni hozzá a bootloadert. Ami ugye egyből garivesztéssel jár...

(#47017) marcusa válasza Azharel (#47015) üzenetére


marcusa
addikt

Én elég hosszú ideig windows phone-os voltam, úgyhogy nézd el a tudatlanságom, de mivel lesz jobb root-tal?

:-)

(#47018) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Én nagyon sokáig nem rootoltam a telefont,azért kezdtem bele,mert meguntam kicsit a gyári dolgokat,ezzel kaptam egy szinte új telefont.
Ha vissza akarom állítani,pár perc és nincs rajta root.
Szerintem addig nem rakok rá lalipoppot,míg nem lehet visszaállítani az eredeti állapotot. Biztos vagyok benne,hogy itt, meg a mélyvízben, ki lesz filézve rendesen az új nyalóka. Ha azt olvasom,biztos rootolható és vissza is lehet állítani,belevágok abba is,addig marad az a sok sok választási lehetőség,ami jelenleg is rendelkezésre áll.

Nekem nagyon tetszik,hogy én mondom meg az álltalam kifizetett telefonon,mi legyen és mi nem. Ezt nem fogom feladni egy új élményér ha az az ára,hogy onnantól nem tudok rootolni és nem tudom esetleg visszarakni azt a roomot ami nekem jobban kézreáll.
*********************************************

Marcusa. Ha megunod kicsit a mostani telefonmenüt, unod a pici beragadást vagy egész egyszerűen csak szeretnél jobban érteni a dologhoz,visszatérhetsz ezzel a kérdéssel. Sokáig nem értettem,minek rootolni a telefont. Tök jó így is. Jaja. Jó,de lehet egy picit jobb. El lehet tüntetni a navigációs gombokat,akár középre is rakhatod az órát és még sok sok olyan beállítás,amit egyébként szerintem alapból tudnia kéne.

[ Szerkesztve ]

(#47019) Danny365 válasza expendables (#47016) üzenetére


Danny365
őstag

De nem lehet a bootloadert nyitni.

(#47020) MikitoLac


MikitoLac
tag

Szerintetek ha a váci úti szervizbe elviszem a telefont (pár hónapja leesett azóta a felső sarkában levált a kijelző) aznap megcsinálják? Mert nincs másik telefonom. Mondjuk az is lehet hogy nem csinálják meg mert egy pici ütődésnyom is lett ott rajta.

(#47021) expendables válasza MikitoLac (#47020) üzenetére


expendables
aktív tag

Megcsinálják,csak nem biztos,hogy gariba.
Amúgy ha felhívod őket és előre egyeztetsz velük,akkor még aznap kész lesz. De mindenképp előre meg kell velük beszélni.

(#47022) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Tud valaki olyan videófelvevő alkalmazást, amiben be lehet állítani, hogy az OTGn rákötött pendrive-ra vegyen fel videót? :D

Tekmen

(#47023) #07400704 válasza Tekmen (#47022) üzenetére


#07400704
törölt tag

Lehet, hogy ezt a kérdést itt is fel kellene tenned, egyébként ez erősen írási sebesség függő dolog is, vagyis nem mindegy milyen "pöcköt" akasztasz az OTG végére.

[ Szerkesztve ]

(#47024) randras válasza marcusa (#47017) üzenetére


randras
veterán

Reklámmentesség, teljes biztonsági mentés, felesleges alkalmazások törlésének lehetősége, egyszerűbb moddolások.

(#47025) Meggyi001

G1-re mintha már portolgatnának lollipop-ot...... talán usa-beli.... :F

https://gamergep.hu/

(#47026) klaci89


klaci89
tag

SZiasztok!

Szeretnék mostanában venni G2-t. A konstrukció még mindig megállja a helyét hiába már több mint 1 éves :)
Az árukereső.hu-n nézelődtem hónapok óta, hogy hol olcsó. kb 85ezerért tudnám beszerezni a boltokból.

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/lg/g2-d802-16gb-p196229063/#boltok-es-arak

Jelenleg ez a helyzet. Azonban megnéztem szinte az összes (3-4db) talán megbízható boltot és mindenhol bóvlit adnának (azaz csak készüléket és töltőt, függőt, külföldi karisat, meg ilyen negatív elkeserítő szarokat írtak). A kérdés, honnan lehetne szerintetek 85ezreért megvenni nyugodt szívvel?

Köszönöm előre is a választ, sziasztok

(#47027) Danny365 válasza Meggyi001 (#47025) üzenetére


Danny365
őstag

A fejlesztők helyében én se nagyon törném magam, hogy portoljak egy developer preview-t...

(#47028) randras válasza klaci89 (#47026) üzenetére


randras
veterán

Sehol, ez a legolcsóbb normális: [link], fekete: [link]

(#47029) klaci89


klaci89
tag

köszi a választ! még mástól is jöhet infó ha tud jobbat :9

amit linkeltél az első oldalt megnézve és az oldalukon keresgélve ez msot komoly?

[link]

(#47030) iTomi81


iTomi81
tag

Kedves G2 tulajok. Én nem szeretném rootolni a telefont és csak alap dolgokra szeretném használni. Ár érték aránya jó, de sok kijelző hibásodást és egyebet olvasok itt. Megéri e megvenni egy samsung S4 vagy S5tel szemben? ELőre is köszönöm a segítséget és az objektív véleményeket.

(#47031) Kurzuh válasza iTomi81 (#47030) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

S4-el szemben igen.. mostanság nem valami sok sárgásodást jeleznek itt, szerintem az utóbbi szériákban ezen már javítottak.

(#47032) mrcutter


mrcutter
csendes tag

Sziasztok!

Arra van e valami megoldás, hogy a szinkronizált névjegyeim képei ne legyenek olyan pixelesek? Persze root és bármiféle "extra" mahináció nélkül?!

Segítségeteket előre is köszi!

(#47033) iTomi81


iTomi81
tag

Aki használt samsung amoledet és most G2-t használ IPS kijelzővel annak nem tűnik picit sötétnek a kijelző az LG-n? Pláne napfényben a samsunghoz képest?

(#47034) klaci89 válasza randras (#47028) üzenetére


klaci89
tag

Vissaztérve a G2 vásárláshoz, 94ezerért ajánljátok ezt a telót? (úgymond még mindig best buy)

(#47035) randras válasza klaci89 (#47034) üzenetére


randras
veterán

94-ért ajánlom-e?? :D Kb. egy hónapja vettem egy 32 gigásat 140-ért.

A G3S meg nem egy kategória, és bolti garis. :N

(#47036) FrankMonzano válasza klaci89 (#47029) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Ez G3s,nem pedig a sima G3!

http://mobile.pcadvisor.co.uk/reviews/mobile-phone/3534630/lg-g3-vs-g3-s-comparison-review/

[ Szerkesztve ]

(#47037) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Sziasztok! A következők között kersek lehetséges következő telt. vásárolni. Nem sos, szeretnék jól tájékozódni. Samsungok mostanában nem hatnak meg... Huawei P7, G2 mini, és G2 között megy a gondolkodás. Mindegyiknek van nem szimpatikus ill. Szimpatikus tulajdonsága. Az a legfőbb, hogy nem tudom melyiknek vannak nagyon hibái, és hogy melyik a megbízható. Mindhárom topicot nincs energiám végigolvasni, itt az 1.hszben olvastam a legsűrűbben előforduló típushibákat, esetleg miről érdemes tudni még, milyen az üzemidő, milyen a hálózatkezelése?

(#47038) Kurzuh válasza ANDROID??? (#47037) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

G2 mini-t már most kizárnám, köze nincs a másik kettőhöz, nem 1 kategóriák :) Sima g2 lehet régebbi modell, de hardverben erősebb a P7-nél, ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

(#47039) JoeCockBill válasza ANDROID??? (#47037) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Huaweit kukáznám a HiSilicon miatt, a P6nál sok panasz volt rá hogy nincsenek rá optimalizálva az appok, a G2 minit meg nem is értem, nem egy kategória

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#47040) ANDROID??? válasza JoeCockBill (#47039) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mérete és az ára a G2 mini, a huawei külsőre nem olyan rossz.
A G3 nem éri meg a felárat, ha az one plus one nem lenne 5,5col,és tuti lenne a rendszere tuti befutó lehetne, de így marad a G2, a nexus 4 már nem mostani kütyü...
Napi használatban hogy bírja a G2, esetleges felsoroltakon kívüli hibák?

(#47041) klaci89 válasza randras (#47035) üzenetére


klaci89
tag

Okés köszi :) különben akkor a G3 S (tehát a mini) akkor nem olyan jó?

ja meg a másik ellenfél talán a Nexus 5 lenne talán

[ Szerkesztve ]

(#47042) JoeCockBill válasza ANDROID??? (#47040) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

hát, szerintem az mindent elárul hogy áttérítettem egy kő-samsungos és egy kő-iphoneos barátomat is, mindketten imádják :D. üzemidő fantasztikus (persze nem kell csodákat várni, nem fog napokig menni, de nem fog cserben hagyni bármilyen későn érsz haza), hibákat nem tapasztaltam. max annyi hogy érdemes normális garival venni sárgulás esetére (bár nekem nem sárgult, pedig lassan egy éves a gép)

(#47041) klaci89: a Nexus 5 egy G2 gyengébb kamerával és gyengébb akksival

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#47043) alex devil


alex devil
senior tag

Töröltem a zene alkalmazást, szeretném visszatelepíteni de nem sikerül. Az alkalmazásfrissítő letölti de "a telepítés sikertelen" hibaüzenetet kapom. Az alkalmazás eltávolító sem tudja visszaállítania backupból. Mi lehet a bibi?
Rendszerhangokon kívül nem tudok mást beállítani csengőhangnak, gondoltam ez a zene alkalmazás hiányától van...vagy tévedek?

S23

(#47044) klaci89 válasza JoeCockBill (#47042) üzenetére


klaci89
tag

mit jelent az hogy normális garit sárgulás esetére? ( a sárgulásról halottam már,most a normális garin lenne a hangsúly) :)

(#47045) ANDROID??? válasza JoeCockBill (#47042) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mit értesz normális gari alatt?
A sárgulás nem 1-2hónapon belül jelentkezik, és hogy néz ki a sárgulás?

(#47046) klaci89 válasza ANDROID??? (#47045) üzenetére


klaci89
tag

a garanciával kapcsolatban kérdeztem, hogy JoeCockBill említette " ajánlja hogy normális garanciás" telót vegyünk. tehát mi a normális gari?

[ Szerkesztve ]

(#47047) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

normális gari alatt leginkább azt értem hogy legyen :D lehetőleg gyári, nem bolti. egyébiránt ajánlanám a szolgáltatótól való vásárlást, ebben az esetben a garancia 2 év.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#47048) klaci89 válasza JoeCockBill (#47047) üzenetére


klaci89
tag

Amit még pár órája írtam, hogy csak 85ezer arról lemondtam (szürke importos szarok). Most ott tartok hogy kb elérhető megbízható boltokból 95ezerért, azonban azok cask 1 év bolti garit adnak. azok miért nem jók annyira?

(#47049) randras válasza klaci89 (#47048) üzenetére


randras
veterán

Linkeltem 94ért egy gyártói garanciás fehéret, nem jó? Ha nem kell a 32 giga, és fekete kell, ezen kívül csak a szolgáltatós racionális döntés.

(#47050) JoeCockBill válasza klaci89 (#47048) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

én nem bízom bennük, bár attól te még bízhatsz :) bolti garanciánál véleményem szerint több esély van hogy mindenféle indokokkal elutasítják a garanciális igényed, vagy hogy szervizes józsi hátul a sufniban szétbarmolja a telefont. persze lehet vannak totál megbízható boltok, erre majd biztos ír olyan akinek van efféle tapasztalata.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.