Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45901) iceQ! válasza Haugland (#45900) üzenetére


iceQ!
addikt

OTG kábel vagy micro usb-s pendrive.... Azt bedugod a telóba és onnan telepítesz.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45902) Haugland válasza iceQ! (#45901) üzenetére


Haugland
aktív tag

Azt próbáltam, hogy:
1, formáztam egy pendrive-ot FAT-ra, másoltam rá a fájlokat
2, TWRP-ben próbáltam beállítani, hogy mount-olja az OTG-t -> itt megállt a dolog, mert nem látta a pendrive-ot :(

(#45903) MFalcon válasza Haugland (#45902) üzenetére


MFalcon
tag

Próbáld FAT32-re formázni!

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#45904) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Problémáim vannak a telefonnal és remélem garanciában javítható.

1. gond: a kamera eléggé homályos képet csinál, de látszik a kamera üvegén, hogy a zsebben hordástól csiszolódott meg.

2. gond: Mikor rádugom töltőre van úgy hogy úgy érzékeli egy idő után, hogy lehúzom és vissza dugom a telefon töltőjét, de közben hozzá sem érek, de ezt többször is egymás után, ezt már próbáltam más adatkábellel is de az sem segített. Ez előjön PC-hez csatlakozásnál is és megszakad a kapcsolat is és újra csatlakozik.

Mi lehet a gond? :R :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#45905) Haugland válasza Haugland (#45902) üzenetére


Haugland
aktív tag

ok, tesztelem és jelentkezem

[ Szerkesztve ]

(#45906) Meggyi001 válasza Haugland (#45902) üzenetére

Vagy adb sideload-al át küldöd gépről a rom zipet, bent a recoveryben be tudod kapcsolni az adb sideload-ot

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#45907) Haugland válasza Meggyi001 (#45906) üzenetére


Haugland
aktív tag

Kipróbálom ezt az ADB-s lehetőséget, bár fogalmam sincs (még) hogy hogyan műxik ;-)

(#45908) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Aki próbálta már a CM alapú romokat azoktól kérdezem hogy a kamera minősége mindnél ilyen botrányosan szar? Esetleg én csinálok valamit rosszul?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#45909) Quqesz válasza atti1848 (#45904) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha csinálsz gyári visszaállítást és megmarad a problema,akkor sérült a csatid,ami alaplap csere sztem(hogy ezt gariban megcsinálják-e jó kérdés)
A kamera üvegét cserélik a gombokkal együtt. Kb 12e az ára..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45910) Haugland válasza Haugland (#45907) üzenetére


Haugland
aktív tag

Ennek az ADB sideload-nak mit kellene csinalnia?
Bekapcsolom osszekotve a geppel, de semmi sem tortenik a szamitogepen :-(

(#45911) gusthy válasza kromatika (#45898) üzenetére


gusthy
veterán

Jó döntés :)

(#45912) Meggyi001 válasza Haugland (#45910) üzenetére

Bocs csak közben dolgozunk :). be kapcsolod az adb sideloadot a telon, teló persze közben gépre dugva, majd egy mappábol ahol van a "rom".zip és az adb onnan parancssor, és asszem adb sideload rom.zip. valami ilyen paranccsal küldöd át a zipet, ami települ is, ha valamit nem jót írtam, javítsatok ki......meló....

https://gamergep.hu/

(#45913) Laca0 válasza kiezTe90 (#45850) üzenetére


Laca0
addikt

Én is rendszeresen járok így, mert van egy másik telefonom is. Azt folyton kocogtatom és nem értem, miért nem kapcsol be az a "sz@r"... :) És a hátlapon is keresem az ujjammal a hangerő gombot és nem értem, hogy mért nem találom... :DDD
Úgyhogy én erre csak annyit tudok mondani, hogy a jót könnyű megszokni!!! Mégiscsak természetesebb ez a kezelési mód, mint a hagyományos!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#45914) atti1848 válasza Quqesz (#45909) üzenetére


atti1848
senior tag

De amúgy ez már új korában is, kb. 1-2 hónapos korában is előjött. Remélem nem kell fizetnem.

Az üveget meg nem értem mi a xarért kérnek el pénzt érte, elvileg nem köteleznek senkit, hogy használjanak védőtokot, zsebben hordva meg ez szerintem mindenkinél előjön előbb-utóbb. :F :F :Y

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#45915) Haugland válasza Meggyi001 (#45912) üzenetére


Haugland
aktív tag

Szia, sziasztok!
Sikerült megoldani a problémát -> már fel is települt a slimkat! ;-)

Próbálgattam többféle pendrive-ot, végül egy öreg, 8Gb os kingstone-t felismert a TWRP.
Ezt viszont egy nagyon merész lépés követte -> elindítottam a telepítést pendrive-ról :D

A lényeg, hogy sikerrel jártam és most minden szép és minden jó :)

Köszönöm még1x a segítségeteket! Az ADB-t pedig tanulmányozni fogom, mert hasznosnak tűnik!

(#45916) Wucky


Wucky
senior tag

Megjött az áttörés nálam is. Először történt hogy 35 óra 43 perce megy a telefon egy töltéssel. 😃
Még van 28% 😃

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45917) Meggyi001 válasza Wucky (#45916) üzenetére

Nekem előző hétvégén volt (hétvégén nem töltöm naponta), 40 óra után még 53 %-on állt. De alig nyomkodtam, talán 1-1.30 órát... de gratula ! :)

https://gamergep.hu/

(#45918) fery02 válasza Stimpy001 (#45908) üzenetére


fery02
addikt

Nem próbáltam őket, de Mélyvíz topikban is többször volt már téma és sajnos tény, hogy CM-, AOSP alapú Rom-oknak fos a kamerája. :/

Többieknek:
Ne gondoljátok, hogy az emberhez csak úgy odavágják az LTE-t.
Bizonyos előfizetésekhez jár csak (meg a teló Rom-jának is támogatnia kell persze), de mint ahogy említve is volt, nem igazán kell hiányolni az LTE-t jelenlegi állapotában az országban.
Inkább megbízható 3G lenne csak, de az kb legyen elérhető mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#45919) #84221696 válasza fery02 (#45918) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én t-s vagyok, független telefonnal és meg kell mondanom, hogy az LTE szerintem szuper. Gyors és nagyon sok helyen elérhető! Olyan helyeken is, ahol nem is gondoltam volna. :)

(#45920) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ki lehet a 3G-t kapcsolni ezen telón úgy hogy a 2G és a 4G bekapcsolva marad?
(hogy sokkal tovább bírja az aksi)

(#45921) Wucky válasza Meggyi001 (#45917) üzenetére


Wucky
senior tag

A számok:

37h 16min akksiról.
30% az android rendszer.
A második a kijelző 20%-al ami 2h 16 min.
Még 20% van a telóba. Este 10-kor fogom feltenni hogy tuti meglegyen a 40 óra.
Azthittem lehetetlen,de normális használattal simán meg van 😄
Imádom

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45922) torok6


torok6
aktív tag

Érdemes G3-ra váltani vagy nem?

(#45923) csatakacsa válasza torok6 (#45922) üzenetére


csatakacsa
tag

Nem ! Várd ki a következő g-t, arra majd érdemes lesz valószínűleg.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#45924) Meggyi001 válasza Doky586 (#45920) üzenetére

Egy valamiben nem vagyok biztos. Nekem van LTE-m, de nincs soha 4 csik, csak 2 általában. Így nem erőlködik jobban a jelfogásban, vagyis nem merül így jobban? (Érdekes mert Szekszárd, megyeszékhely, T-mobil, azt hittem itt erősebb a jel )

Mondjuk csak 2G-t és 3G-t használok, csak kipróbáltam.

https://gamergep.hu/

(#45925) xSide válasza Doky586 (#45920) üzenetére


xSide
őstag

Hmm...
Nincs gond az akksival ;)
Bele kell törődni milyen alkalmazásokat használva mennyit merül...
Én már letiltottam feladatkezelőben a háttér folyamatokat,felraktam a Greenify-t és nem tapasztaltam tovább bírást.
Oké feszt nyomkodom több okból, de a napi töltés nem maradhat el.
A legnagyobb akksievő a Google Play Szolgáltatások!

(#45926) Doky586 válasza xSide (#45925) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg a kérdésemre is tudnál válaszolni?

(#45927) Quqesz válasza Doky586 (#45926) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem,van gsm(2g),wcdma(3g),Lte(4g,de ebben nem vagyok biztos,hogy van külön) és autó mód...nem szemezgethetsz a hálózatok közt

torok6
Nem

atti1848
Akkor így vidd be,hogy kezdetek óta nem volt tökéletes,de most xar...akkor gariba sztem cserélik...apropó nem fehér a telód? Szomszédomnak fehér van és neki is siralmas állapotban van a kamera üvege,nekem meg tiptop...pedig zsebben hordom(igaz tpu tokban)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45928) racerx


racerx
őstag

Nincs valakinek egy jó eladója, ahonnan hamar itt kenne egy Nillkin Tempered glass? Mer az enyém nem akar ideérni, és asszen refund lesz a dologból. Csak már nem igen lenne időm megint heteket várni, ui a mostanim már igen viseletes :-)
jah és a legújabb chrome bétával már megint rossz a SwiftKey :-(

(#45929) fery02 válasza torok6 (#45922) üzenetére


fery02
addikt

Én is megerősítem, hogy nem érdemes (nem említetted, hogy miről váltanál, de feltételezem G2-ről).

Fórumozók tapasztalatai alapján a G3 gyorsabban merül, laggosabb az egész működése.
Számomra az egyetlen valódi előnye a nagyobb képernyő (csak fullHD-nek jobban örülnék) és a szebb küllem (G2 formája kicsit szappantartós mellette).

Talán a következő G.

(#45930) Kurzuh válasza fery02 (#45929) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Na meg a kamera miatt :)

(#45931) frigo93


frigo93
újonc

Szevasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni, hátha van valami ötletetek...
Egy olyan próbléma lett szeretett G2-mel, hogy semmiféle életjelet adni.
A története, hogy kapott egy új digitizert, 1.5 hónap várakozás után és működött rendesen... 3 napig. Este szokásos módon felkerült töltőre, de reggelre már nem volt bekapcsolva és azóta nem reagál semmire. (Se kijelző, se LED, de PC. Amennyit még el tudok mondani, ami talán kicsit szűkíti a kört, hogy ha feldugom töltőre, a kamera bal oldala nem súlyosan, de feltűnően melegszik.
Remélem van valakinek valami teóriája, tanácsa, hova-merre induljak a telefonnal.
Segítséget előre is köszönöm!
Frigó93

(#45932) Meggyi001 válasza frigo93 (#45931) üzenetére

Hát én először oda mennék, ahol kicserélték a digitizert....

https://gamergep.hu/

(#45933) iceQ!


iceQ!
addikt

CloudyG3 2.0-n ha restartolom a telefon a wifi jelszavakat elfelejti!

Mi a megoldás erre,hogy megmaradjon benne?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45934) fery02 válasza iceQ! (#45933) üzenetére


fery02
addikt

Az érdekes.
Én is azt a Rom-ot használom és most nem akarom emiatt újraindítani, hogy kipróbáljam, de páran látom vannak még ezzel a problémával XDA fórumon is és nem kaptak választ.

(#45935) fkrinya


fkrinya
tag

Sziasztok!

Beléptem én is a klubba :)
Azt, hol kell beállítani, hogy ne villogjon ha feltöltött?

Köszi!
Üdv!

(#45936) Meggyi001 válasza fkrinya (#45935) üzenetére

Helló, üdvözlünk! Használd egészséggel :) Reméljük minden rendben lesz vele. Általános kérdésekhez használd ezt a topicot, romoláshoz, és "egyéb mélyebb" szintű kérdésekhez, akár a mélyvíz topicot is. Ezt a doksit ha gondolod át is nézheted, 231 ember véleménye a telefonról.

Mondjuk nekem nem villog.
Beállítások / kijelző / Értesítési led..... nem találtam villogásra utalót.

Xposed / Gravity Box modul.....Itt teljesen ki lehet kapcsolni a ledet, de akkor egyáltalán nem világít, bár van még a "simulated" opció, az nem tudom, hogy mit csinál.

Többiek esetleg, ötlet?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#45937) negroo válasza frigo93 (#45931) üzenetére


negroo
aktív tag

Nekem is így halt meg a bladem.:( Zárlatos let, de elötte a kikapcsgomb hangerő le gomb egyszerre nyomása ha arra se, akkor a dm féle offline újra teleytése.

ui: füst szagot nem éreztél? Nekem kezemben füstölt el

[ Szerkesztve ]

(#45938) Nfsman20 válasza Meggyi001 (#45936) üzenetére


Nfsman20
tag

Hali!

Kis kiegészítés: stock romban is van lehetőség a led kikapcsolására, ha a lehúzható értesítősáv végére görget, ott egy "led" gomb... azt kioffolva nem jelez semmit. A beállításokban pedig ha kiveszi az akku töltésétől a pipát, akkor elvileg csak töltés közben nem jelzi, hogy mi a helyzet. Ez utóbbit még én sem próbáltam.

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#45939) frigo93 válasza Meggyi001 (#45932) üzenetére


frigo93
újonc

Ezen már túl vagyok, ugyanis magam cseréltem :) :)

(#45940) frigo93 válasza negroo (#45937) üzenetére


frigo93
újonc

Próbáltam mindent... semmire nem hajlandó reagálni... az egyedüli életjel, hogy hogy a kamera bal alsó sarkában lévő IC csoport melegszik, ha áramot kap. Füstszag pedig nem volt, habár aludtam miközben elhunyt :) , de utánna sem volt semmi.

(#45941) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
Jelenleg 20F rom van a telomon,telenoros.
Van arra lehetoseg,hogy visszarakjam a 4.2.2-t,vagy attol besirna ?

(#45942) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

mivel eddig senki se válaszolt a kérdésemre ("Ki lehet a 3G-t kapcsolni ezen telón úgy hogy a 2G és a 4G bekapcsolva marad?") ezért gondolom nem tudjátok hol kell megnézni, ezért előkerestem nektek: Beállítások - kapcsolatok listában a "további lehetőségek" menü, mobilhálózatok - preferált hálózati típus.

Nálam Symbian Bellén így néz ki:

Remélem Androidon se esik nehezére valakinrk screenshotot készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#45943) jose999 válasza Doky586 (#45942) üzenetére


jose999
senior tag

Hát én ilyet találtam csak...( Stock 4.4.2.)

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#45944) Doky586 válasza jose999 (#45943) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm! :R

(#45945) Meggyi001 válasza Nfsman20 (#45938) üzenetére

Jaja, igen, bocsi ez kimaradt, félig még reggel volt :)

(#45939) frigo93: Az durva h te magad csináltad, én nem mertem volna, max nézni :). Akkor az ic-k közül vagy a digitizer adta meg magát?

https://gamergep.hu/

(#45946) morphin


morphin
tag

Sziasztok!

Van egy kis porblémám a kijelzővel. Tavaly novemberi T-s a telefon. Elejétől fogva fólia meg tok van a telefonon. Illetve kb 4-5 hónapja edzett üveg "fólia". Index-et szoktam olvasni meló-ebéd közben és mivel annak fehér a háttere feltűnt, hogy két stabil ponton fehér a kijelző.

Nem pixel hiba hanem nagyobb kiterjedésű és fehér a közepe kifelé halványulva. Ezt világos fehér vagy szürke képernyőn színtisztán lehet látni. Jobb alul van egy meg bal középen.

Na most vagy nem tűnt fel eddig és az edzett üveg alá került valami, esetleg abban van a hiba...vagy a kijelzőben. Volt már valakinél ilyen? Ha igen akkor csak úgy nem szedném le az üveget. Igaz nem volt drága kb 1100HUF és fóliám is van még.

Még valami nekem a Cloudy G3 2.0 és ez is újraindul néha mint a régebbi verziók. Ultimate Backup-ot szoktam használni néhány app lementéséhez. (ne kelljen beírogatni újra minden jelszavamat stb)
Másnál is újraindulgat néha? Volt már, hogy hívás után...akkor böngészés közben. Elég idegesítő...

Köszi! :R

(#45947) dorika87


dorika87
őstag

Megerősítem, hogy átlagos használattal 2 óra kijelzőidővel (tehát csak akkor nyomkodom, amikor szükségem van valamire) wifi/mobilnet szinkronizálással simán kibír 4 napot a telefon akksiról. Ezt nem nehéz elérni... ha nem lógok állandóan a telón, csakis kizárólag akkor amikor tényleg kell.

(#45948) randras válasza morphin (#45946) üzenetére


randras
veterán

Ez elmondás alapján kijelző hiba sajnos.

(#45949) morphin válasza randras (#45948) üzenetére


morphin
tag

Közben keresgéltem és TV-nél gyakran előfordul ez a nem is beégés hanem olyan mintha adott ponton jobban világítana a LED. Ott cserélik gariban.
Vissza kéne raknom egy T-s ROM-ot aztán valamelyik héten elviszem akkor a váci útra. Ilyenkor jogszabály hogy határozza meg a garancia kérdését? A kijelzőre újra kapok 2 évet vajon?

(#45950) szabo.norbi válasza morphin (#45949) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nem kapsz újra 2 évet, továbbra is csak a vásárlás idejétől számítják a garanciát!

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.