Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) vadászcsiga válasza morneo.it (#53000) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Koreában már a G2 is

(#53002) morneo.it válasza vadászcsiga (#53001) üzenetére


morneo.it
senior tag

De nem a D802 :(

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53003) vadászcsiga válasza morneo.it (#53002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A cikkben is valami 3 koreai g pro2 verziót írnak.

[ Szerkesztve ]

(#53004) morneo.it válasza vadászcsiga (#53003) üzenetére


morneo.it
senior tag

Igen, sajnos... A HTC bebukta a 90 napos bejelentest. Nem ertem. Ha 1-2 "amator" 90%-ra megirta az 5.0-at segitseg nelkul, akkor mit pocsolnek ennyit az LG mernokei, akiknek ott a tesztkeszulekek halma, belso dokumentacioval. Megvarjak mig az XDA-n lesz egy tokeles valtozat, majd azt adjak ki? :D

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53005) Matada2.3 válasza morneo.it (#53000) üzenetére


Matada2.3
veterán

Akkor fél év és már itt is lesz a G2-re ;]

Finn the human

(#53006) Quqesz válasza morneo.it (#53004) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mondjuk a G4-en dolgoznak.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53007) batai15


batai15
félisten

Aszem itt a fólia ideje. Milyen ajánlottok?

(#53008) firemanus82 válasza morneo.it (#53004) üzenetére


firemanus82
senior tag

Hozza az Lg a frissítésnél megszokott formáját!

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53009) morneo.it válasza Quqesz (#53006) üzenetére


morneo.it
senior tag

Mennyien? Miert van hogy 3 "amator" sajat kutfobol kivagja a Lolit 20-30 nap alatt, az LG-n meg 1000 ember 90 nap alatt sem tudja? Ugyan mar! A G4-et meg nem a nullarol irjak. Figyelj! Allitom a Kickstarteren hamarabb elkeszulne. Ugye, olvassuk, hogy az LG hogy szarnyal, stb. Igen, de ha USA raebred hogy az LG mennyire nem tori magat... Vagyis, tudom, senki, egyik gyarto sem. Volt LG GT540-em, pont ez volt akkor is. S akkor mondtam, soha. Volt utana SE Xperia Neo, S Xperia T, s ott nem ereztem ezt valahogy. Majd elcsabultam ujra az LG-re... S lattad, a YT-n megy a szivarogtatott rendszer. Ez az LG-nel kirugnek tiz toketlen mernokot, s foallasban alkalmaznam a CloudROM fejlesztojet. Azt, aki napi 1-3 ora meloval csinalja a rendszeresen frissitett, szinte bugmentes rendszert. Az a koponya, aki heti 5-10 orabol megcsinalja egyedul, s nem pl. 10x40 azaz heti 400 munkaora alatt SINCS kiadhato rendszer... A G4 meg Q2-ben jelenik meg, addig akar fel ev is...

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53010) Indiant válasza morneo.it (#52992) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem is Spiderpodium van, remek és nem kell azon aggódni, h. mikor cuppan le és repül a teló. :C

5.0: ..azt írjátok mind rossz, az LG-nél dolgoznak rajta, h. használhatót adjanak ki. ;]

[ Szerkesztve ]

(#53011) Mastershifu válasza fery02 (#52918) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Köszönöm a választ, s a linket.

Reméltem, hogy írni fogsz, mert tudtam, hogy Neked ilyen (is) van. :R A képet is láttam a trióról, köszi azt is.

Azt még hadd kérdezzem meg, pls, hogy a Spigen Slim Armor-ból eredetit vagy kínait vettél?

Meggyi:
Ha lehet, hagyd a híreket légyszi. Nekem is (mint mások is írták) ez az egyetlen forrásom, szal nekünk nagyon is hasznos, thx.

i486 DX2-66MHz

(#53012) hobbitka_


hobbitka_
tag

Sziasztok!

A következő wifi paránk van egy aránylag új (2 hónapos) g2-vel:
bár ismer már egy csomó munkahelyi wifi hálózatot, de mégis elhagyja néha őket: mutatja őket a listában, de mindre azt írja, hogy hatótávolságon kívül van.
Ha az újrascannelésre nyomok, az nem segít, csak az újraindítás.

A hiba már vásárlás óta megvan és nincs olyan program telepítve a telefonra, ami a másikon nem lenne és annak semmi problémája a kapcsolódással.

Valakinek volt hasonló probléma, vagy tudnátok adni tippet, hogy mivel érdemes próbálkozni?

(#53013) Button válasza morneo.it (#53009) üzenetére


Button
aktív tag

azért amikor 3 amatőr kivágja a lolit, akkor gyakorlatilag semmire nem vállalnak garanciát
kirakják, tesztelik, tele van buggal, le van írva 3x, hogy saját felelősségedre, stb..
amikor egy LG kiküldi a frissítést több millió példányban, akkor ezt nem engedheti meg magának
nem téglázhatja le, nem fagyogathat, relatíve stabilnak kell lennie és mellesleg a felhasználók 90%-a teljesen hülye hozzá, nem várható el tőlük kb semmi..
szóval nagyon nem egy kutya a két dolog
mellesleg a többiek is ezt csinálják, elég ha átnézünk a motorolához, pedig eddig ők aztán tényleg tűz közelben voltak, mégis húzzák mint a rétestésztát

(#53014) laverdadb


laverdadb
tag

Mar ne haragudjatok, (en is nagyon szeretnek felfrissiteni 5.0-ra,) de harom orszag LG kozpontjatol is azt mondtak, hogy Q1-en belul jelenik majd meg. Ha jol tudom ez Jan-Feb-Marciust jelent. Turelem.

[ Szerkesztve ]

(#53015) reap3r válasza morneo.it (#53009) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ne haragudj, de ne hasonlítgasd ezt a 3 ember kivágja a lollit egy LG hivatalos frissítéséhez, mert ég és föld a kettő. Nem tudom, hogy hogy lehetsz így felháborodva, az ÖSSZES gyártó "szarakodik" a frissítéssel, mindegyik csúszik vele, szerinted azért, mert mindenhol 1000 töketlen mérnök dolgozik rajta? Amúgy elárulom neked, h még nem az az idő van, h a telefongyártók a szoftvereket hetek alatt frissítsék és ez még egy jó ideig így is fog maradni sajnos. Egyik androidos frissítés sem hoz akkora újdonságot, h ilyen szinten fel legyél háborodva... Amúgy meg szerinted az nem üzleti fogás, hogy kicsit húzza mindenki a frissítést szerinted? Az olyanok, mint te nem fognak emiatt inkább új telót venni, mert nem tudják kivárni a lassan 2 éves flagshipjükre a frissítést?

(#53016) batai15


batai15
félisten

Amúgy ja nem értem mi ez a nagy sírás a lolira. Nem olyan nagy cucc. Egyrészt másrészt meg szerintem egy Stock droid meg lg rendszer közt nagyon sok különbség van és át kell építeni 5.0 alá. Ráadásul nem egy bugos használhatatlan rendszer hanem viszonylag jól össze rakott.
Aki lolit akár tegyen fel egy cmet. Majd meglátja h nem olyan nagy cucc. Gyorsabb és kb ennyi. Na meg persze az art miatt az amúgy is szűkös 10 GB belső hely még kevesebb lesz. Cm alatt nekem ugyan azokkal az apokkal volt 3gb hely, cloudy alatt majdnem 4.

[ Szerkesztve ]

(#53017) Mastershifu válasza morneo.it (#53009) üzenetére


Mastershifu
tag

Sebaj, Gergely! Dum spiro, spero. :))

i486 DX2-66MHz

(#53018) firemanus82


firemanus82
senior tag

Én kivárok, akkor is ha megjelenik a frissítés! A korábbi LG telefonjaim frissítései mindig késtek! Q1,Q2 - igéretek! Igaz Quqesz?
És sok-sok bosszantó bug-ot hoztak!

LG - ennyi

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53019) reap3r válasza firemanus82 (#53018) üzenetére


reap3r
aktív tag

Az összes többi gyártónál is ugyanez a helyzet, aki mást mond arra csak annyit lehet mondani: Mese habbal... Lehet sokszor hallottad már, de miért nem vettél inkább Nexust? Próbáld meg kivárni azt a lollipopot, ez a telefon így is teljesen használható, nem egy kupac .... szerintem. Nekem volt pár Samsungom meg Sony-m is és ott is kb. ugyanez az ígérgetés, csúszás ment mindig is. De mondjuk a Samsungos frissítéseket most inkább nem jellemezném ,mert pozitívat nem tudok róluk nyilatkozni. A Sony úgy ahogy korrekt, de azoké sem bugmentes... És gondolom máshol sem más a helyzet...

(#53020) batai15 válasza reap3r (#53019) üzenetére


batai15
félisten

Htc. De ugye annak meg nagyon kevés telefonja van.

(#53021) stefi68 válasza Button (#53013) üzenetére


stefi68
addikt

Azért mégis megengedi magának, mármint hogy hibás frissítést ad ki.

Az Optimus F6 JB-nel jött ki.

A KK frissítésben azért van jó pár hiba.

Azt mondanák sokan, hogy jó ilyen előfordul. Meg ez csak egy középkategóriás gép, amire mellesleg a JB ROM tökéletes volt.
A legnagyobb és alapvető funkciót érintő, az általunk csak "néma hívás"-nak nevezett bug az volt, hogy bejövő/kimenő híváskor nem hallottuk a másik felet egyáltalán.
A dolgot csak a telefon újraindítása oldotta meg egy darabig. Amikor újra jelentkezett, restart újra.

Amikor kdz-vel frissítettünk azt mondták valami nem jól sikerült az update során.
A ciki az volt, hogy egy idő után már KK-tal adták ki a telefonokat és az emberek mentek vissza, hogy nem jó.
Az ügyfélszolgálaton azt mondták nem tudnak mit kezdeni vele. A szervíz meg azt, hogy downgrade-elni nem tudják.

Mit tudtak tenni az emberek, a mi segítségünkkel otthon megoldották a dolgot (KK -> JB).

Azért ez nem kicsit durva!

Kérsőbb már a szervízben is hajlandóak voltak a JB-t visszarakni.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53022) Button válasza stefi68 (#53021) üzenetére


Button
aktív tag

akkor ez egy plusz magyarázat arra, hogy miért nincs még mindig kinn
azért is írtam, hogy relatíve stabil
nekem pl. 4.4.4 van a defyn, relatíve sem stabil, de jó játék :DDD

(#53023) álarc


álarc
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy spéci kérdésem!
Miként tudnék usb otg, vagy egyéb módon spdif kimenetet varázsolni a telóra?
Külső DA-t kötnék rá. Találtam Bluetooth megoldást is. Használ valaki ilyet vagy olyat?
Köszönöm!

(#53024) Quqesz válasza morneo.it (#53009) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor megfordítom a dolgot.kb így:
1 kör nexus telók...írják hogy bugos de nagyon
2 kör samu sima gogli rendszerrel
3 kör G3....már kb 1 hónapja használják
4 kör G2 koreában
5 samu S5 és most az S4(bár csak koreában)...
Szóval mi van lemaradva??? HTC,és az összes kínai...meg hogy a sony-t ne is említsem!(még arról sincs infó ki kapja meg)...azt se felejsd el az lg nem 5 telefont adott ki életében mint mondjuk a szifon....és amúgy melyik 5-ös verziót szeretnéd???5.0 v 5.0.1 v az újabb javítottat???mert az sem mind1....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53025) stefi68 válasza Button (#53022) üzenetére


stefi68
addikt

Pedig mi is elég sokat vártunk a KK-ra

Ja és a slusszpoén, hogy 1 év eltelt és azóta sem javították ezt a hibát.

Azóta is mindenki JB-nel használja a telefont teljes elégedettséggel.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#53026) iceQ! válasza Quqesz (#53024) üzenetére


iceQ!
addikt

Jelzem: S4 frissítés Oroszországban jött ki nem Koreában.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#53027) randras válasza morneo.it (#53009) üzenetére


randras
veterán

Arról tudsz, hogy a főzött ROM-okat sok esetben azok csinálják szabadidejükben, akik főállásban ugyanazt pénzért? Legtöbbjük marhára nem amatőr, a cégeknél dolgozóknak meg ebbe semmi beleszólásuk nincs, óriási bürokrácia mellett, plusz gazdasági érdekek mellett, amik miatt még jó is, ha csúszik a frissítés. Itt van például Lee Bailey, LeeDroid néven gyártotta a ROM-okat HTC-khez generációkon keresztül, mellette az Orange UK-nál ő pakolta bele a gyári ROM-ba a rengeteg bloatware-t, amit aztán mindenki kukázott azzal, hogy felrakta az ő ROM-ját.

Visszafelé is van átjárás persze...

(#53028) batai15


batai15
félisten

Én l7 és 4xhd után Azt mondtam sose többet lg. Olyan kula volt szoftverben.

(#53029) firemanus82 válasza reap3r (#53019) üzenetére


firemanus82
senior tag

Szép amit írsz, de az évek során volt optimus black, 2x és 4x is a G2 előtt. Sajnos a tapasztalat azt mondatja velem, hogy a frissítések mindig késtek és pl. a 2x esetében használhatatlanná tette a telót. Imádom a G2-t, ez a legjobb telóm, de az LG frissítéseitől tartok! Mert ugye a jó munkához idő kell, a rosszhoz meg még több.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53030) sagit


sagit
addikt

Elég furán viselkedik a telefon a térerővel , ülök egy helyben, netezek, van 2 "egység" 3G aztán hirtelen eldobja a hálózatot, gondolkodik, nincs net, visszajön 1 "egység" Edge... Netezek 1 percet, visszajön 3 "egység" 3G mindez úgy hogy mozdulatlanul ülök egyhelyben, Ez szerintem nem normális és rém idegesítő. Mit tegyek? 20G rom van fent, minden gyári, semmi buhera.

Most is pl.: 2 egyszerre vásárolt egyforma rommal rendelkező G2-m van itthon, az enyém és barátnőmé. Ugyan azon a hálózaton lógnak, egymás mellett az asztalon az egyiken 1-et a másikon 4 "egység" 3G hálózatot jeleznek a telefonok. És ugrál a térerő fel-le, úgy hogy hozzá se nyúlok.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#53031) batai15 válasza firemanus82 (#53029) üzenetére


batai15
félisten

Elég szemét dolog volt anno a 4x hd esete. 1db frissítésre volt érdemleges jb. Alá. Azt már meg se említem h házon belül lg l9 többet élt meg még pl meg kapta a qslide ficsort is a flagship 4x meg nem

(#53032) morneo.it válasza reap3r (#53015) üzenetére


morneo.it
senior tag

Jól van na, reggel álmosan lehet kicsit kifakadtam :-) Csak azt sajnálom, hogy nem olyan az egész mobilvilág, mint a PC piac. Van a hardvergyártó, és van a szoftvergyártó cég. Kijön pl. az új Ubuntu, akkor használhatom. Nem kell az Acerre fél évet várnom, míg kiadja Ő az Ubuntut... :-D

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#53033) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Sziasztok! Független készülékemen nem lehet be kapcsolni az LTE-t! Mi lehet az oka ennek? Előfizetésem LTE-s! Eddigi készülékeimen ment rendesen! Köszi előre is!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#53034) firemanus82 válasza PeteePeti (#53033) üzenetére


firemanus82
senior tag

Milyen rom van rajta?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53035) PeteePeti válasza firemanus82 (#53034) üzenetére


PeteePeti
őstag

D80220c-AME-XX a szoftver verzió

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#53036) Kajt


Kajt
tag

Sziasztok!
Szerintetek a telefon infrája tudna kezelni egy Nikon D3200-t DSLR-t távoli exponáláshoz? Univerzális távirányítóként talán lehetne "tanítani", de nincs mivel...

(#53037) akooos válasza Kajt (#53036) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem tudná kezelni, úgy rémlik, hogy volt már aki fényképezőgépet akart távolról működtetni és sikerült is. Csak ugye kell, hozzá "anya",hogy betanítsd a telefont :)

(#53038) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok!
Ha már távirányító... Ha beállítok egy távirányítót, az valahol elmentésre kerül, megtalálom valamerre? Rom cserénél jó lenne költöztetni újra tanítás helyett.
Köszi

(#53039) PeteePeti válasza firemanus82 (#53034) üzenetére


PeteePeti
őstag

Közben olvasgattam,h EU Open szoftver kellene rá, hogy legyen LTE! Viszont csak úgy merek neki állni, ha valaki segít benne! Esetleg egy érthető magyar telepítési útmutató a hozzá tartozó letöltésekkel sokat segítene! Köszi

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#53040) Kajt válasza akooos (#53037) üzenetére


Kajt
tag

Találtam Play-en egy ingyenes DSLR Remote alkalmazást, így majd kipróbálom ha hazaérek ;)

(#53041) GZoli7 válasza PeteePeti (#53039) üzenetére


GZoli7
senior tag

Szerintem az összefoglalóban elég jól le van írva. :)

(#53042) firemanus82 válasza PeteePeti (#53039) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem eu open 32gb tom van, és lte-t nem tudtam semmilyen fórumtrükkel előcsalni! Valahol pont azt olvastam, hogy az eu open rom nem engedi az lte-t. Mivel vodkás vagyok annyira nem is erölködtem rajta.

A rom csere a leírásban teljesen érthető. De itt mindenki amiben tud segít

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53043) firemanus82 válasza Kajt (#53040) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nagyrészük vezetékes ha jól emlékszem...

Én kábellel kapcsoltam a Canon 600d-vel

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#53044) szebev válasza Quqesz (#52916) üzenetére


szebev
senior tag

Szia!

Amikor dupla koppintok feljon egy kép, és ott van egy plusz jel. Tap to add widgets felirattal. Azt hogyan lehet eltuntetni?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#53045) sagit válasza sagit (#53030) üzenetére


sagit
addikt

Senki?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#53046) PeteePeti válasza firemanus82 (#53042) üzenetére


PeteePeti
őstag

Közben meg csináltam és sikerült! :)
Most ez van rajta: D80220h-EUR-XX
És lám most van LTE kapcsolási lehetőségem! :C
Köszi a segítséget!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#53047) randras válasza sagit (#53030) üzenetére


randras
veterán

LTE-re váltást kikapcsolhatnád automatikusan talán.

(#53048) Quqesz válasza szebev (#53044) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem sehogy,mert min az órát ki kell tenni,vagy a képernyőzárnál kiveszed a feloldástól a funkciókat,de akkor nem lesz záróképernyőd, hanem egyből a kezdőlapra lép...ha jól tudom

batai
A 4x azért lett lexarva,mert az nvidia chippek nem terjedtek el és közben rövid időn belül konyamta az LG a G sorozatot,ami már snapis volt,jobban támogatott és azzal foglalkoztak inkább..

iceq
Upsz tényleg....:Y

sagit
Nekem is szokott,de nem akad le v x-el ki a hálózat. Sztem az antennák között ugrál(pl a tiéd és a párod is másik-másik cellára csatlakozik, vszínű a tiéd messzebb van)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#53049) fery02 válasza PeteePeti (#53039) üzenetére


fery02
addikt

Várj-várj-várj! :D

Pár napja volt itt egy illető, ugyanezzel a felállással, mint amiben most te vagy.
Javasolnám először is, hogy próbáld már ki ezt a megoldást, mert ez segített annak az illetőnek és lett LTE-je vele.
Korábban mi is egyetlen megoldásnak az EU-s kdz telepítést ismertük.

Szerk: látom ezzel elkéstem. :D

batai15:
Fólia ügyben:
Ha szerencséd van és üvegfólia kompatibilis kijelzővel rendelkezik a telefonod (ez sajnos nem igazán deríthető ki), akkor csak is Nillkin 9H féle üvegfólia.
Megéri a pénzét.

[ Szerkesztve ]

(#53050) firemanus82 válasza Quqesz (#53048) üzenetére


firemanus82
senior tag

Quqesz! És nincs "de javu" érzésed? G3, g pro2...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.