Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) zack válasza DroiDMester (#24000) üzenetére


zack
nagyúr

Nincsenek ezek a címek benne, csak az a sor ami a leírásban is szerepel.
Ment az offline mód így, de amióta elszállt, nem megy.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24002) DroiDMester válasza zack (#24001) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Törölj ki mindent onnét, csak ennyi legyen benne!

Offline módra meg az én megoldásom használd! az működik legalább... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24003) danee992


danee992
tag

Szisztok!
Egy olyan gondom van h gyári 4.2.2-n semmi root v nyúlka-piszka, mobilneten nem megy se a Viber, se a Hangouts, se a Skype, még 4G-n sem. mások hallanak engem de én semmitsem hallok, vagy ha mégis akkor is csak 1-2 pillanatra még a beszélgetés elején. Wifin semmi gond nincs, csak mobilnetnél jön elő ez a hiba. Mi lehet a gond?

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#24004) DroiDMester válasza danee992 (#24003) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Véletlenül nem D80210A Rom van a telódon? Akkor tegyél egy próbát tedd Repülő üzemmódba majd vissza, és helyre kell állnia!

(#24005) icecave válasza P3Dr0 (#23985) üzenetére


icecave
nagyúr

Basszus, most erősen beparáztattál... mondjuk, nekem a KK-ból semmi sem kell, csak a BT 4.0 támogatás, ami miatt nagyon várom, erre azt megkapom, de a hangzás meg teljesen szétbarmolódik cserébe? Ezt nem hiszem el, komolyan :(

(#24006) zack válasza DroiDMester (#24002) üzenetére


zack
nagyúr

Na. Így már jó. Jön le a V10A. Az offline módszeredben levő sor miatt nem ment. :R

További lépések?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24007) danee992 válasza DroiDMester (#24004) üzenetére


danee992
tag

D80210b-EUR-XX de mióta megvan azóta nem működik tisztesen, csak ma lett elegem belőle

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#24008) P3Dr0 válasza icecave (#24005) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Mar 4.2.2-n vagyok es teszem vissza a dolgaimat. Eg es fold kulonbseg a hangzasban sajnos :(
Azthiszem szamomra ennyi volt a kitkat ezen a telefonon. Ha csak nem jelenik majd meg egy javitas vagy az android 5.0 bar ketlem......
Mindenesetre meglepo,hogy hogy lehet ilyet kiadni a kezukbol az LG-nek.

:(((

(#24009) DroiDMester válasza zack (#24006) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ha lejött az én Offline frissítőmmel tedd fel itt van mert az összefoglalóban sajna elcseszték én nincs belinkelve!

ha felment telót húzd le az usb -ről és nyomjál HR -t neki

****************************************************************************
danee992 : Ha nem tetted még meg te is első körben Csinálj a telón egy Hard Reset -et ha úgysem javul meg akkor fel kellene tenned az offline módszeremmel a D80210E.KDZ -romot!

[ Szerkesztve ]

(#24010) toto0569 válasza P3Dr0 (#24008) üzenetére


toto0569
addikt

Nekem a CloudyPro II van de én is azt vettem észre,hogy olyan "száraz " a zene,valahogy nem olyan jó a hangja.A 4.2.2.-t jobban lehetett használni...

(#24011) kisgergely80


kisgergely80
tag

Nincs véletlenül egy linkje valakinek a német deu (32gb) 10e kdz-hez?

(#24012) DroiDMester válasza kisgergely80 (#24011) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

(#24013) k5.20 válasza kisgergely80 (#24011) üzenetére


k5.20
senior tag

(#24014) kisgergely80 válasza DroiDMester (#24012) üzenetére


kisgergely80
tag

DroiDMester és k5.20

Köszönöm, de én innen nem tudok letölteni. Nekem azt írja az összesre, h a lap nem megjeleníthető.

(#24015) zack válasza DroiDMester (#24009) üzenetére


zack
nagyúr

Sikerült mester! Van térerő, van IMEI! Mindenkinek 1000 hála! :R :R :R

Most mehet fel bármi?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24016) Saccco válasza apaszka (#23986) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hm, már napok óta nézegettem, hogy mikor kerül ki a frissítés. Ma végre fent van! Már nyomom is! :DDD

Remélem a végén nem sírok majd... :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24017) DroiDMester válasza kisgergely80 (#24014) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nálad is ez a gond!!! törölj mindent és menni fog! :K

*************************************************************************
zack akkor LEGELSŐ lépésed legyen egy EFS mentés és PC -re + valami felhőbe is lementeni! :K Mert ha tényleg el száll az EFS -ed nem fogod ilyen könnyen megúszni! :K

(#24018) Szabiq válasza DroiDMester (#24017) üzenetére


Szabiq
tag

Mi ennek a mentésnek a legegyszerűbb módja?

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#24019) P3Dr0 válasza toto0569 (#24010) üzenetére


P3Dr0
senior tag

"szaraz" hangzas meg elmenne mert egy EQ appal lehetne rajta javitani. A gond az az,hogy bal oldalt de inkabb mindegyik hangcsatorna sistereg es teli van digitalis zajjal. Ha pl. valamire rabökök akkor az a kattano hangnak ahogy vege egy iszonyatos digitalis, sistergest lehet hallani 1-2 sec.ig majd kattan egyet es csend lesz. Borzalom de komolyan... olyan mintha 8 KHz-es mintavetelezessel menne minden hang.
Mikor vissza tettem a 4.2.2-t gyorsan belehallgattam nem-e maradt ugy :D
Aztan mikor hallottam,hogy ismet szepen, zajmentesen szol ugy hagytam mindent es kimentem a kertbe levegozni picit (ha dohanyoznek akkor most elotoltam volna par szal cigit) :DDD

Ennyit a kitkat for LG G2-röl egyenlöre. Majd ha lesz ujabb akkor talan megint nekifutok addog meg jo a legutolso 4.2.2. :)

Meg annyit,hogy nem vagyok hifista meg szuper hallasu. Aki erzekeny a hangonkra, hangzasra az inkabb elotte uljon le vagy kapaszkodjon :))

[ Szerkesztve ]

(#24020) kisgergely80 válasza zack (#24015) üzenetére


kisgergely80
tag

Szerintem a bármi előtt csinálj egy efs mentést. ;]

DroiDMester
Ismét köszi :R

(#24021) Danny365 válasza zack (#24015) üzenetére


Danny365
őstag

Mondanám, hogy rakd fel a CloudyPro-t, de gondolom egy ideig nem akarsz vele próbálkozni. :DDD

(#24022) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Ma felkerült hivatalosan is az LG szerverére a MAGYAR Független A6HUBK_D80220B_00.kdz

De ne várjatok csodát tőle! BIT -re MEG EGYEZIK AZ ÖSSZES TÖBBI v20.B -vel

És még egy érdekesség az összes V10A 16 és 32.gigás is bitre egyforma, szóval nincs külön 16 és 32.gigás verzió

És ugyan ez a helyzet a V20.B nél is azok is BIT -re meg egyeznek a 16 és 32.gigás verziók!

(#24023) icecave válasza DroiDMester (#24022) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor ideje egy próbát tennem, gondolom, ezt mér feltehetem, ahogy a T-s telefonomra manuál tettem rá a 10A-ra az EUR open 10E-t, nemde?

(#24024) kisgergely80 válasza Danny365 (#24021) üzenetére


kisgergely80
tag

Én az optimus g pro 2 v3-at raktam fel, miután ugyanaz volt gondom, mint zack-nek. Azt viszont a philz féle recovery-ből csináltam és azzal minden működött szépen. Lehet, h tényleg a recovery volt a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#24025) toto0569 válasza P3Dr0 (#24019) üzenetére


toto0569
addikt

Furcsa...nekem nincs sistergés,se kattanás...De valahogy nem tetszik a hangja.Hétvégén lehet,hogy megy vissza az "E" vagy "F".

(#24026) Saccco válasza DroiDMester (#24022) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most rakom fel.... 87% :DDD

----

100%

----

Alkalmazás optimalizálás...

:B

----

Ez-az-amaz frissítés... ééés megyen! :DD

----

Ahogy nézem minden megmaradt.

----

Hívás is megy! :)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24027) DroiDMester válasza Szabiq (#24018) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Leg egyszerűbb TWRP -ben az EFS opcio! De ha biztosra akarsz menni egy teljesen hibátlan 4.2.2. rendszerről csinálj TWRP -vel egy FULL mentést! és ezt tedd el több helyre! akkor nagy gond nem lesz mert minden benne van ha valami elszáll a telón!

De van egy kimondott EFS mentő progi is => LG-EFS_Backup De én inkább a TWRP -s módszert javaslom! :K

És abból is a friss 2.7.0.0 verziót! Amiből szintén csináltam egy winfos alól 1.kattintással működő verziót!
Root sem kell hozzá! LG-D802_TWRP_2.7.0.0_DroiDMester.7z

Csak a START.CMD re katt! (telefon MPT módba legyen, és értelem szerűen a fejlesztő opcióknál az usb hibaelhárítás legyen bekapcsolva!)

***********************************************************************************
kisgergely80 TWRP -ből melyik verziót használtad mert a 2.7.0.0 verzióval hibátlanul felment! (optimus g pro 2 v3)

[ Szerkesztve ]

(#24028) P3Dr0 válasza icecave (#24023) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Kivancsi vagyok mi lesz a hangrol a velemenyed :)

(#24029) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Most viszont én kérdeznék!

AKINEK OTA -n jött a 4.4.2 frissítés megtenné hogy megnézi: Telefont Download Módba téve szintén piros ROOTED felirat fogadja vagy marad gyári szürke unrooted :R

(#24030) kisgergely80 válasza DroiDMester (#24027) üzenetére


kisgergely80
tag

A cloudy pro-t tettem fel a twrp 2.6-os verziójával, de utána nem volt térerőm, nem működött a kamera, stb.
Majd miután visszaraktam a mentésem, feltettem a philz recovery-t, mert az optimus pro-nál is azt írják követelmények és az hibátlanul ment. Ezért gondolom, h az lehetett a tré.

(#24031) apaszka válasza zack (#24015) üzenetére


apaszka
veterán

Végre! Gratula !

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24032) polas válasza rayoliviero (#23853) üzenetére


polas
csendes tag

Hello

Gazsi00
Letudnád írni pontosan a CloudyPro II rom telepítésének lépéseit.
Mit és mikor kell wipe-olni?
Mikor kell a KK baseband-et telepíteni?
Philz recovery kell hozzá?

Nekem jelenleg JB 10F van a telón, TWRP2.3.6, root.

Az xda echo fix leírásban

mit jelent a "Flash via recovery with loki disabled." ?

Nagyon kipróbálnék valami jó KK rom-ot. recovery és root is nagyon hasznos lenne.

Köszi

(#24033) DroiDMester válasza Saccco (#24026) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

4.2.2. -ről KK -ra frissítés után NAGYON AJÁNLOTT lenne egy Hard Reset! Nehogy a KK -ra fogd az esetleges fennakadásokat! :C

Nekem bejön a KK csak sajnos még nem működik az összes TWEAK progi rajta amiket használtam 4.2.2 -n, így még számomra nem igazán nyerő :O
Na meg ugye még vannak nyűgjei BT megy kikapcsolva, sőtt jegelve is ott figyel az aksi használatnál, a bal oldali susogó hang, és az hogy 2X annyi AKSIT zabál mint a jó kis 4.2.2 rendszerem a fainul belőtt Dorimanx kernel -el

Adok még neki pár napot, de sz.tem én is megyek vissza V10F re! :))

Talán majd V20E -re sikerül a KK -nak is olyan jóra forrni magát, mint ahogy a V10 -nek is kellett az E szériáig fejlődnie mire jó és hibátlan lett! :K

[ Szerkesztve ]

(#24034) vadászcsiga válasza kisgergely80 (#23983) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nemá. Most olvastad? Linket legyszi.

;]

(#24035) Azharel válasza DroiDMester (#24033) üzenetére


Azharel
aktív tag

Ne adj neki időt, nálam is 2x gyorsabban merül. Sz*r az egész ahogy van, hétvégén megy neki a downgrade.
Mindig is stock párti voltam, de ez a majom lg nem hagy más választást.
3,5h képernyő időm lett egy töltéssel, mi ez ha nem szánalmas...

[ Szerkesztve ]

(#24036) icecave válasza P3Dr0 (#24028) üzenetére


icecave
nagyúr

Még nem tudom, "megteszem-e", mert annak is utána kell néznem, hogy jövök vissza, az adataim hogy maradnak meg úgy,ha visszajövök, stb...

(#24037) Danny365 válasza polas (#24032) üzenetére


Danny365
őstag

1. Simple Tool-t letöltöd és felteszed a legújabb Philz recovery-t.
2. Flasheled a KK basebandet
3. Philz-ben wipe-olsz mindent (Clean to Install a New ROM) - internal storage marad, ofkorz
4. Flasheled a ROM-ot (Aroma telepitőnél természetesen a megfelelő modellt kell választani, D802)

Az echo fix szvsz nem kell, mivel nem visszhangzik. Ezt viszont tedd fel, mert más hang problémát (illetve a rádiót) javit. Ezt a 2 fájlt másold be (előtte backup céljából az eredetit nevezd át a telefonon) a /system/libs/hw/ mappába és ird át a permissionöket: rw-r--r--. Ami a .rar-ban van rádió .apk, azzal nem kell foglalkozni.

(#24038) Tacso válasza DroiDMester (#24029) üzenetére


Tacso
aktív tag

Most tettem fel OTA-n 10E-re 20B-t (LG Pc Suite ajánlotta fel). Semmi tweak, root nem volt korábban, full stock a telefon. Download mode-ban kb. a frissítés feléig UNROOTED -ed írt onnan átváltott ROOT-edre... :Y
Garinál vajon, hogy csapódik ez le...? Egyébként a cucc Telenoros.

[ Szerkesztve ]

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#24039) DroiDMester válasza Azharel (#24035) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Akkor nálad jól bírja

én 38% on vagyok aksiba és csak 1:35.perc kijelző (az is csak 45.% on hajtva)

ilyen használat mellett

A V10F es rommal meg Dorimanx kernellel még 80% felett járt az aksim! Nevetséges ez a V20(A)B rom! :W

********************************************************************************
Tacso: 2.lehetőség van!

1, valószínű az összes G2 így jár ha KK -ra frissítjük így nem szólhatnak érte úgy látszik ez is egy BUG -ja a KK -nak!

2, Vissza tesszük a gyárilag rajta lévő 4.2.2. Romot 2-szer kell feltenni KDZ -vel és (4X HardReset) akkor vissza áll UNROOTED -ra! :K és így vinni gariba!

[ Szerkesztve ]

(#24040) apaszka válasza Azharel (#24035) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem is jobban merült. Én most full szűz rendszeren vagyok.

Szerintem nem egy hamar rakom fel a 4.4.2-őt gyári állapotában.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24041) Azharel válasza DroiDMester (#24039) üzenetére


Azharel
aktív tag

És mi a legszebb ? még az OTA-n kapott frissítésnél is rootedet ír :D Mekkora fail ez az LG. De tényleg, ezt senki nem vette észre az lg-nél ? hogy az istenbe lehet kiadni így valamit.

V10F full stockon simán volt 6h képernyő időm.

[ Szerkesztve ]

(#24042) r3dwo0d válasza DroiDMester (#24029) üzenetére


r3dwo0d
tag

Nekem unrooted. Cserébe merül mint a titanic és az android kernel megeszi az energia kb 2/3-t. Semmi mókolás nincsen rajta és érdekes módon a hangerő is lecsökkent. JB alatt elég volt minimum közelében használni az alkalmazásokat, most meg legalább a felére fel kell tolnom, hogy jól halljam. Ez mitől lehet?

(#24043) Saccco válasza DroiDMester (#24033) üzenetére


Saccco
nagyúr

Majd erre gondolok, ha döglődik. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24044) rayoliviero válasza polas (#24032) üzenetére


rayoliviero
veterán

Leírta Danny365 neked. :)

(#24045) jilian


jilian
addikt

Tudna valaki olyan 2.7.0.0-ás TWRP-s linket adni, hogy a 2.6.3.4-es recovery-ből tudjak updatelni?

(#24046) tibee77


tibee77
őstag

Eddig meg nem adtam eselyt ennek a quick remote-nak de most indul majd szerintem a trollkodäs itthon! :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24047) rayoliviero válasza polas (#24032) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jönni fog a CloudyPro II 1.1. Szerintem érdemes lenne megvárnod, több hibát javítottak benne, már bármikor felteheti.

Changelog of upcoming release:
•Fixed animations
•Fixed sound issues
•Fixed FMRadio output
•Fixed Bluetooth A2DP
•Fixed SDCard permission
•Fixed Camera MagicFocus
•Unlocked all Camera modes
•Updated GApps
•Removed TV app
•Improved smoothness
•Improved RAM management

[ Szerkesztve ]

(#24048) kisgergely80 válasza jilian (#24045) üzenetére


kisgergely80
tag

Összefoglalóban a philz és twrp recovery megoldja.

(#24049) Gaberking válasza jilian (#24045) üzenetére


Gaberking
senior tag

Innen le tudod tölteni!

(#24050) Wade0303


Wade0303
aktív tag

Gondolom ez csak nálam egyedi hiba már megint de stock v20b-n fc-zik a a quicremote program, egyszerűen nem lehet megnyitni. Megint valamit fagyasztottam ami bezavar neki de fogalmam sincs mi lehet az, nagyon idegesítő ez mert tényleg csak a fölösleges alkalmazásokat jegeltem le, melyek ráadásul ugyanazok mint jb-nél és ott nem volt gond. Vagy lehet hogy a Greenify zavar be neki?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.