Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46751) iceQ! válasza DvP (#46748) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem bánod meg az S2 után! :D

S4 vs G2...G2 veri az S4-et! Mindkettőt használtam már!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46752) Quqesz válasza csatakacsa (#46749) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tudja tököm mikori gyártásu(van egy matrica rajta ami 0318-al kezdődik há dik),áprilisban vettem de még nem jelent meg rajta a kínai szindróma.....pedig naviztam is vele folyamatosan 6 órát a meleg szélvédőn...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46753) fery02 válasza Laca0 (#46717) üzenetére


fery02
addikt

Annak az illetőnek megoldották a problémáját (hogy javítással vagy új telóval-e, arra már nem emlékszem), szóval ha gyári garid van, biztos dolgod lesz.
Ha bolti, akkor is bepróbálkozhatsz. :)

(#46754) Mike81 válasza DvP (#46746) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Régebben én is vettem 1 S2-t és mint kiderült valami Telenoros boltban lett vásárolva. Be is paráztam de mondták hogy ne izguljak nem függő a teló. Nem is volt az:-) És a mai napig is szépen ketyeg az asszonynál :-)

[ Szerkesztve ]

(#46755) evooo


evooo
aktív tag

Sziasztok!

Tulajdonosa lettem egy G2-nek, milyen romot/kernelt tudtok ajánlani, ami stabil és nincs tele minden sz...al mint a gyári?
TWRP-ből tenném fel, aki tud valami jót, kérem szépen linkelje.

Köszönöm,

(#46756) iceQ! válasza evooo (#46755) üzenetére


iceQ!
addikt

OptimusG3-at javaslom.

1.4 ma vagy tegnap jött ki. Az tudom hogy az 1.3.2 nagyon stabil igaz nem smooth-os de ha feldobsz rá egy Dorimanx kernelt(8.5) elég jó kis gépezet lesz.

De majd még ajánlanak neked egy két dolgot...Kimazsolázod magadnak!

Ha érdekel rom írj pm-et!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46757) randras válasza #84221696 (#46740) üzenetére


randras
veterán

Én meg nem értek egyet, gazdaságilag és morálisan is káros a tevékenységük, de szerintem nem fogunk ezen össszeveszni, én is javasoltam neki valamit, Ti is, majd Ő eldönti.

(#46758) Laca0 válasza randras (#46757) üzenetére


Laca0
addikt

Hogy van az, hogy itt a fekete gazdaság ellen kampányolsz, miközben az aláírásodban ott van, hogy külföldi termékbeszerzésekkel foglalkozol olyan módon, ami köztudottan adó- és vám elkerülő?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46759) #07400704 válasza Laca0 (#46758) üzenetére


#07400704
törölt tag

Lehet, hogy egy beépített NAV-os :DDD :Y
Nem lepődnék meg... :DDD

(#46760) bakkir


bakkir
tag

Szerintetek ez jó lesz: link

(#46761) Sefneni válasza #07400704 (#46759) üzenetére


Sefneni
őstag

:D

Kezdek a T felé húzni különben a garancia miatt.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#46762) Laca0 válasza fery02 (#46753) üzenetére


Laca0
addikt

Rákerestem a billegéssel kapcsolatos kommentekre és asdf2 írta - gondoltam viccből,- hogy vissza kell csavarni...
És bejött! :DD Kis finom mozdulatokkal, pici recsegésekkel, visszacsavartam :DDD
Most már teljesen sík a telefon :)
... nem tudom, hogy ennek most örülnöm kell-e... :(((

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46763) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdv nektek!

Ma jutott eszembe, hogy van egy 1000 éves videóm, amihez sosem volt távirányító, így a rajta lévő kezelőszervekkel kellett bűvölni... illetve vettem egyszer egy univerzális távirányítót, de azzal is elég hiányosak voltak a funkciói. Aztán most villant az ötlet, hogy itt a G2. Erre meglepődve tapasztalom, hogy nem tud videómagnókat kezelni. Ráadásul régi távirányító híján betanítani sem tudom. Gondolom nincs lehetőség valahonnan "plusz" távirányítókat vagy eszközlistát letölteni a gyári quickremote-hoz. Esetleg valaki tud más appot, ami infrát használ, és régi távirányító nélkül is tanítható "próbálkozással"? Érdekelne akármi :D

Köszi előre is!

szerk: ja amúgy a videó egy Sony SLV-E420... ha ez bármit is számít :D

[ Szerkesztve ]

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#46764) randras válasza Laca0 (#46758) üzenetére


randras
veterán

Ennek semmi értelme, gondolt át még egyszer. Semmiért nem kampányolok, csak jót akarok neki. :(

De tényleg abbahagyhatjuk ezt a témát, ha csak feszültség lesz belőle...

(#46765) #84221696 válasza randras (#46757) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egy amerikai közgazdász mondotta vala, ahol mindenki ugyanúgy gondolkodik, ott senki sem gondolkodik igazán! :R

[ Szerkesztve ]

(#46766) randras válasza #84221696 (#46765) üzenetére


randras
veterán

:)

Egyúttal meg is ragadnám az alkalmat, hogy megkérdezzem (nem csak tőled), valamelyik tweakelős cuccossal meg lehet-e csinálni, hogy a PIN kódos feloldóképernyőn a feloldás automatikusan megtörténjen a megfelelő kód beírása után, ne kelljen lenyomni az OK gombot?

:R

(#46767) 1kawarider


1kawarider
csendes tag

Van már valami hivatalos infó az LG részéről, hogy a G2 is megkapja a lolipop-ot?

(#46768) #07400704 válasza 1kawarider (#46767) üzenetére


#07400704
törölt tag

Egy nyalókáért megmondom... :DDD :P
Egyébként 90%, hogy igen, de hogy honnan tudom? azt hosszú lenne elmesélni :)

(#46769) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Én most így ebben a formában annyira nem várom ezt a nyalókát, gondolom G3 UI-al jön, az meg úgyis megvan már (Cloudy 2.0). Az ART miatt az Xposed is kilőve. Mondjuk aki nem mókol annak valóban jó. Max 5.0 alapú CM miatt várhatnám, de az meg normális kamera hiányában a felejtős kategóriába esik nálam.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#46770) Azharel válasza randras (#46766) üzenetére


Azharel
aktív tag

G2 Tweakbox -ban be lehet állítani, én is így használom.

(#46771) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok. Ugy döntöttem hogy a telomon lévő ázsiai sw t. Le cserélem függettlen eu.softra. Jelenleg 4.2.2c van fenn. És 32gb,s a telóm. Soha nem csinaltam még. Legyszi segítsetek. Kellene eg pontos leírás hogyan csinaljam. Honnét tudom letolteni az sw. T es a hozzá való softvereket. Hangsúlyzozom hogy gyári eu_s sw_t. S erdekel es a legfrisebb. Ugy tudom a a kit-kat az? Előre is köszi.

(#46772) Lala6 válasza DroiDMester (#46669) üzenetére


Lala6
őstag

Így van, ahogy írod nemrég végigjártam én is ezeket a köröket.
GSM boltokban nem minden az aminek látszik, a neten írják, hogy 85e és készleten van, a valóságban nincs készleten, de egy kicsit drágábbat tudnak adni készletről...

Végül elegem lett a GSM üzletek hamis ajánlataiból, és a mall.hu-n vettem meg 116-ért a 32GB-os modellt.
Ingyen kiküldték, 2év garit adnak rá, CZE modell, de legalább az EU-ból van és valóban független, én bontottam ki elsőként a dobozát...

(#46773) randras válasza Azharel (#46770) üzenetére


randras
veterán

Asztali gépen inkompatibilisnek írja a telefonomat, Store-ban pedig nem is találom meg keresővel. :(

(#46774) Kurzuh válasza randras (#46773) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

milyen szoft van fent?

(#46775) 1kawarider


1kawarider
csendes tag

Amit a GSM boltok 32 gigásnak hirdetnek azok valójában ázsiai telefonok? Valahol olvastam, hogy az EU-ba csak a 16 gigást szánták hivatalosan.
Lesznek majd a 32 gigásoknál emiatt frissítési gondjaik?

(#46776) randras válasza Kurzuh (#46774) üzenetére


randras
veterán

4.2.2

(#46777) Kurzuh válasza randras (#46776) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Akkor az lesz a baj.. 4.4.2-től támogatja csak :)

(#46778) randras válasza Kurzuh (#46777) üzenetére


randras
veterán

Akkor miért van ott a leírásában hogy:

See all screenshots and features for KitKat: http://imgur.com/a/GuDme
See all screenshots and features for JellyBean: http://imgur.com/a/7418s

:(

(#46779) Kurzuh válasza randras (#46778) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Na látod, ezt már nem tudom :(
Egyébként hogy-hogy nem frissítettél még KitKat-re? Nem vonz az újabb, frissebb rendszer? :)

(#46780) #84221696 válasza 1kawarider (#46775) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az enyém 32 gigás és német piacra szánt telefon.

(#46781) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Időközbe visszajött a szervizből a G2-öm. :)
Telenoros, de rögtön vittem számlával a Váci útra és be is vették most hétfőn, de mára kész is volt!
Mondtátok nekem, hogy szervizelés közben szeretik szétbarmolni a telót, de erről még a fóliát sem vették le!
Egyébként alaplapcsere történt és tényleg független lett, mint ahogy mondtátok.

Köszönöm mindenkinek aki segített! :R

(#46782) kromatika


kromatika
veterán

Eseleg valaki tudna segíteni?

(#46783) Kurzuh válasza kromatika (#46782) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Innen tudod letölteni a kívánt gyári ROM-ot illetve első hozzászólásban "Automatikus offline frissítés" leírás alapján tudod megcsinálni.

(#46784) OgKush


OgKush
senior tag

cloudy g3 2.0 alatt nektek van lte? :F

(#46785) r3dwo0d válasza OgKush (#46784) üzenetére


r3dwo0d
tag

Igen működik az LTE is benne.

(#46786) Quqesz válasza Kurzuh (#46781) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Persze,mert a váci útra vitted,ott jól dolgoznak...külted volna a telemaxba......fájna a fejed...

1kawarider
Rosszul olvastad,volt az edigitálban is 32 gb-s magyar garival.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46787) T78


T78
csendes tag

Sziasztok!

Ma megvettem a G2-t. (Előtte G-m volt több, mint 1 évig, de berepedt a kijelzője.)

Segítsetek légyszi. Bekapcsoltam a telót, letöltötte az eddigi programokat. Viszont nem tudom rendesen használni. Hiába húzom az ujjamat ide-oda fel-le, alig reagál. Az alkalmazásokat se tudom pakolgatni, ahová akarom.
Valami be van kapcsolva rajta, amit ki kellene piplálnom vagy mi?
Létezik, hogy a fólia szar? Boltban tették rá.

Kösz a választ.

(#46788) kromatika válasza Kurzuh (#46783) üzenetére


kromatika
veterán

köszönöm szépen.a hungary ból van fenn 207 től 212 sorszámig.melyik a legújabb,melyiket töltsem le,?az "Automatikus offline frissítés nem megy a kina régió miatt.itt azt irták hogy az európai régio,tehát az emlitett hungary hamarabb kapja meg a frissitést.éppen ezért szeretném a hungari sw-t.

(#46789) akooos válasza T78 (#46787) üzenetére


akooos
veterán

Elég valószínű, hogy a fólia szar. Nincs semmi opció benne, ami a kijelző érzékenységét befolyásolná. Első körben vedd le a fóliát róla. Egyébként kijelzővédő fólia vagy csak a sima por ellen való ami rajta volt az eleje óta?

(#46790) fery02 válasza bakkir (#46730) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Tokból, ha valami prémiumosabbat szeretnél, akkor ajánlott az a Spigen féle igen, de eBay-ről inkább wowsomethingnew-tól vedd, ha még kiadja a kereső.
Tőle biztos nem kapsz hamisítványt (ha ez számít egyáltalán tokok esetében végülis) és 2 hét alatt meg is érkezik.
A másik, ami a Spigen-nel ellentétben elegánsabb és hasonló jól véd, az az utóbbi időkben is emlegetett Nekeda tok.

Nekem mindkettőből van. Bicajozáskor, mikor különösen fontos a védelem, akkor Spigen, hétköznapokban pedig Nekeda. :)

Üvegfóliából meg mindenképp Nillkin 9H-t vegyél, pár napja nekem is ilyen van rajta és csak árad róla a minőség (mondjuk csak a korábbi sima fóliámhoz tudok viszonyítani)!

Linkeket meg sajnálom, hogy nem tudok adni, de nem asztali gépről írok, itt körülményesebb az ilyen.
De korábbi hozzászólások között találsz linkeket.

Laca0 (#46762):
Erre a visszacsavarásos dologra már nem emlékezte, úgy tudtam szervízbe vitte az illető.
De örülök akkor, hogy nálad bevállt a kísérlet. :)

Jobban passzol bele így már a Nekeda-d?

[ Szerkesztve ]

(#46791) akooos


akooos
veterán

Félig-meddig off, de G2-vel kapcsolatos, mert azt használok :D
Tudom, hogy a google meg tudná mondani, de valaki próbált már egyszerre több eszközt társítani a G2-hez Bluetoothon EGYSZERRE? Pl egy BT headset és egy okosóra vagy egy pulzusmérő vagy bármi. Tud egyszerre működni a G2-n?

Van egy Nokia BH121-es fülesem ami szinte 0-24 társítva van hozzá és szeretnék venni mondjuk egy ilyet.

Van aki próbálta már? :U

(#46792) bakkir válasza fery02 (#46790) üzenetére


bakkir
tag

Köszönöm szépen a válaszod.
Akkor most már legalább tudom, hogy mit is keressek az ebay-en, köszi :)

(#46793) Mordor1488


Mordor1488
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos nincs időm most átolvasgatni az összes hozzászólást a kérdésemnek megfelelő témakörben, hogy milyen előzmények voltak, ezért csak leírom a kérdésemet, hátha valaki tud nekem mondani valamit.

Ki mennyire van megelégedve az akksival? Bár legendák szólnak arról, mennyire jól bírja a 3000-es akksi, nekem a két nap rendes használat mellett csak álom marad. Intenzív használattal csak egy napot bír, többet nem. Mások kommentjei 2-2,5 napról szólnak, és úgy, hogy nem csak fekszik egy helyben, hanem igénybe van véve.
Most akkor hogy is van ez? Figyelek mindenre, mert mikor nem veszem kézbe, kikapcsolok mindent, ami szívná az energiát belőle, de még így is gyászos szerintem. Ha csak ránézek néha, és alig pötyögök vele, akkor meg lenne a 2 nap üzemidő.

Tényleg nem muzsikál úgy a G2-m, mint ahogy kellene, vagy csak beképzelem? Várom a tapasztalatokat, esetleg ötleteket, mivel tudnám kicsit felturbózni a készenléti időt.

Előre is köszi!

(#46794) HUTCHDB válasza Mordor1488 (#46793) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Egy példa a fogyasztásra

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#46795) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!
Van valami különbség az art és dalvik között? Most áttálítottam art-ra, remélen nem csináltam nagy marhaságot.
Az üzemidőre játszik ez a beállítás, vagy hogy az alkalmazások simábban fussanak?
Köszönöm előre is

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#46796) T78 válasza akooos (#46789) üzenetére


T78
csendes tag

Szia!

A boltban rakták rá a fóliát. A por elleni vastag fóliát levették.

Még egy probléma: két gyors koppintással tudok csak bárhová belépni. Az előző telefonomon ha hozzáértem bármelyik app-hoz, akkor elindította.
Nem tudom legördíteni és oldalra gördíteni se a fő ablakot. Hallom/érzem hogy próbál a rendszer valamit csinálni, de nem változik semmi.
Próbáltam már kikapcsolni és újra bekapcsolni, de semmi.

Hogy tudok így Hard resetet indítani?

Köszi

(#46797) akooos válasza T78 (#46796) üzenetére


akooos
veterán

Az összefoglalóban van egy megoldás a hard resethez, onnan másolom:

Kapcsold ki a telefont és húzd ki az USB kábelt a telefonból. Nyomd hosszan a hangerő le és a bekapcsoló gombot és amikor megjelenik az LG logó, akkor engedd el a gombokat, majd gyorsan nyomd őket újra egész addig, amíg megjelenik a "Factory hard reset" képernyő(1-kép). Ha bejött, akkor nyomd meg a bekapcsoló gombot, ekkor megkérdi hogy biztos folytatni szeretnéd-e(2-kép)? Ha igen, akkor nyomd meg még egyszer a bekapcsoló gombot és várd meg míg a telefon újraindul.

Ha nem lesz jobb, azonnal vidd vissza, mert valami baja van.

(#46798) randras válasza Kurzuh (#46779) üzenetére


randras
veterán

Tudom, hogy mit ad, egy része jól is jönne, így meg pláne, hogy ez a cucc nem megy. Most van 4 napom, lehet, hogy felfrissítem ezt is és a tabot is, majd meglátom.

(#46799) sz.gery


sz.gery
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis technikai segítséget szeretnék kérni :))
Mitől függ, hogy melyik telefon kapja meg a frissítést és melyik nem? Hogy ellenőrzi a rendszer? IMEI alapján, vagy a fentlévő szofver alapján?
A vodás gyári 20D nem frissít 20G-re, mert még nincs belőle vodás verzió, ez világos, de ha feltenném a hungary open 20D-t akkor az frissítene 20G-re, vagy az sem, mert a telefon IMEI alapján ellenőrzi? :DD

Azért kérdezem, mert nem szeretnék állandóan flashelgetni, de ha a szoftver alapján jön az új frissítés akkor lehet hogy megérné feltenni az open verziót, mert az tuti mindig előbb meg fogja kapni a szoftverfrissítést mint a vodás, viszont ha minden új verziót manuálisan kéne felflashelgetni akkor hagyom inkább az egészet. Köszi

(#46800) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nem találkoztatok olyan hibával, hogy ha megy az LTE és Netezes akkor ha hívnak foglaltat jelez? Megnézem ha én hívok át vált edgre ilyenkor.

Mi lehet a baja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.