Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) pityaa23 válasza VOLTCRAFT(1) (#61997) üzenetére


pityaa23
senior tag

LOL, most olvastam csak el a kommented. Holnap lesz egy hetes a telefon, kb 1 napot volt rajta kitkat, nem tudtam kipróbálni mennyit bír az akksi. Ikonokkal nincs bajom, szeretem a material designt. Most kb 36 órát bírt az akksi 2,5 óra képernyővel, mobiladat, sync, wifi, gps, Lte bekapcsolva. Mennyivel tud többet a kitkat? Illetve akkor az előző kommentemre is megvan a megoldás valószínű.

(#62002) Rasnac válasza Quqesz (#61996) üzenetére


Rasnac
aktív tag

cloudy 3.2 -re állj át , nincs gond a rendszerrel az egyetlen amit a minap taasztaltunk hogy eltüntek a betűtípusok és nem tudtam váltani

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#62003) darthdenes


darthdenes
tag

üdv
Elvileg a G2 hardvere megbírkózik bármilyen játékkal ezért feltámadt a vágy bennem, hogy játszak a telóval. Viszont totál homály vagyok a témában. Kérnék pár játéknevet, hogy mivel érdemes foglalkozni. Jöhet bármilyen stílus.
Köszönöm.

Pityaa23
2.5 óra igen vérszegény. 4óra kijelző idő a másfél hónap alatt mindig megvolt v30 szoftverrel. Az öregek szerint a Kk többet is bírt. Nekem 2g-n opera minivel mobilneten igen világos helyen interactive cpu-s gyári kernellel inkább az 5höz van közelebb.
Bár kell pár töltési ciklus újra rakás után, hogy beálljon.

(#62004) evko


evko
aktív tag

Udv.

Tegnap filmet neztem, akku 50%-nal.. Leallitottam a filmet, reggelre lemerult... Torrent is ment elotte, de abbol is kileptem.
Valami beakadt, ami terhelte a procit? Mert mastol nem merulhetett le...
Van erre megoldas? Valami progi?

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#62005) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Hello!

Újra szeretném rakni a G2 -t, elég csak simán a beállításokban a gyári beállítások visszaállítása? Csak mert anno amikor S3 -am volt, annál dalvik cache, meg még valamit is kellett törölni ha teljes értékűt akartam.

(#62006) fery02 válasza ad4m1337 (#62005) üzenetére


fery02
addikt

Legtutibb az, ha Hard Reset-eled a telefonodat (Összefoglalóban megtalálod a menetét).

(#62007) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv!

Ismerős készülékének kijelzője ripityára tört elejtés következtében. Hol érdemes cseréltetni?! Elég húzós árakat találtam neten, volt ahol 50k, a legolcsóbb 25k körül volt. Tapasztalat, javaslat?!

Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#62008) akooos válasza tylerddd (#62007) üzenetére


akooos
veterán

Hali,

LG márkaszerviz BP-n 30 körül cseréli és adnak rá fél év garanciát.

Fagyálló kollégát szokták még említeni a többiek, aki 28-ért kicseréli. [link]

(#62009) fery02 válasza tylerddd (#62007) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!

EBay-ről kb 15k-ból meg lehet oldani, de ez persze csak maga a kijelző, szerelés nélkül. Korábban már volt ez téma, talán még linkeket is találni.
De a legbiztosabb az, ha beviszi/beküldeti a budapesti Váci út 33 alatt működő LG márlaszervizbe és egyeztetéssel akár még aznap kicserélik a kijelzőt kb 30k-ért.

Szerk: látom akooos megelőzött. :)
Fagyálló kollégát én is gondoltam, hogy megemlítem, de a hivatalos megoldáshoz képest az a -2000 FT különbség miatt gondoltam nem említem mégsem.

[ Szerkesztve ]

(#62010) Danny365 válasza evko (#62004) üzenetére


Danny365
őstag

Hali!

Simán lehet, hogy egy újraindítás megoldja ezt a gondod, egyébként pedig ezzel meg tudod nézni, mi tartja ébren a telefont.

Root kell hozzá.

(#62011) Quqesz válasza Rasnac (#62002) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ááá nem tudom én cirkumveniálni a rendszert,jó így,főleg,hogy azóta rendben működik az elforgatás...:Y

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62012) sunboy81


sunboy81
tag

5.1.1

Xiaomi note 8 pro

(#62013) goblin1983 válasza Rasnac (#62002) üzenetére


goblin1983
tag

Csak legyen egy kis időm és már rakom is fel... A szopóka kiakaszt.

Nem feltétlenül ROM és program függő, de a GPS megint leszerepelt. Pénteken egy kb 300 km-es távon alig működött. Igo otthon beállít, még a városból sem értünk ki, mikor megszólalt, hogy nincs GPS jel. Én vezettem, az asszony kaján vigyorral vette elő az S4-et. Viszont az sem volt toppon. Ha volt GPS jel, akkor tuti vagy a kukoricásban vagy a szomszéd utcában kolbászolt és mindig össze-vissza beszélt. :(

(#62014) alex devil


alex devil
senior tag

Melyik a legjobb ROM szerintetek?
Amiben jó a kamera is, jó a GPS is és jól bírja az akksi is.
Játszani nem szoktam.

S23

(#62015) inthro


inthro
aktív tag

Volt már olyan gondotok, hogy hívás indításakor egyből kihangosítja a készülék magát?
Minden egyes alkalommal eljátsza ezt.
A telefonon gyári ROM van.
Köszönöm, ha valaki tud segíteni, mert ez így elég érdekes.
Beállításokban próbáltam erre keresni valamit, de semmi sincs.

◕‿◕

(#62016) Quqesz válasza sunboy81 (#62012) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha ez igaz akkor ezt a telót nagyon támogatja az lg. :))

Goblin1983
Te figyi az igo nekem is szokott ilyet csinálni,de ha ránéztem a kijelzőre a gps jele full fehér volt,tehát volt pozi,a hüle ájgó szerint meg nem....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62017) inthro válasza inthro (#62015) üzenetére


inthro
aktív tag

Meg lett a gond. A Wear Speaker hibája volt, úgy látom már az sem tökéletes. :(

◕‿◕

(#62018) tirszin válasza alex devil (#62014) üzenetére


tirszin
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék, de gyanítom egy Custom KK lesz a befutó.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#62019) Nordik


Nordik
őstag

Miért van az, hogy néha előjön a sárgulás, majd utána eltűnik? Főleg ebbe a nagy melegbe jött elő. Ha már készül besárgulni akkor tegye azt garanciás időn belül. Vagy erre már cserélik a kijelzőt?

(#62020) goblin1983 válasza Quqesz (#62016) üzenetére


goblin1983
tag

Olyat csinált, hogy felül fehér volt a GPS jel, közben a kép beakadt, de a csajszi meg nyomta a szöveget.
Ilyenkor azért kétségeim vannak, hogy jól működik a GPS, főleg a fórumot olvasva. Viszont máskor meg semmi, szépen teszi a dolgát. Igazából az a bosszantó benne, hogy pont akkor hagy cserben, amikor nagyon kéne. Viszont ilyenkor még legalább mint egy digitális térképet lehet használni.
Azért az, hogy az S4 is bukott, kicsi vigaszt nyújtott! :D

(#62021) Balazska15 válasza alex devil (#62014) üzenetére


Balazska15
senior tag

Cloudy G2 2.2-t használok, minden szempontból tökéletés! :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62022) Tibusz00 válasza goblin1983 (#62020) üzenetére


Tibusz00
tag

Az én GPS tapasztalataim:
IGO Szülinapp - hajlamos el-el dobni a kapcsolatot
g.hu - hajlamos el-el dobni a kapcsolatot
GPS Teszt - nincs gond
Runtastic Mountain bike - nincs gond

[ Szerkesztve ]

(#62023) Quqesz válasza goblin1983 (#62020) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A here nekem nem dobálja el,csak a igo....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62024) Den Hadnagy válasza darthdenes (#62003) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én az Earn to Die 2-vel, Zombie Defense 2-vel, Real Racing 3-mal, Stickman Downhill-lel szórakoztam mostanság nagyon jókat. Ki ne felejtsem a Dungeon Hunter 4-et, ezek mind nagyon szépen futnak rajta.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62025) sagit válasza sunboy81 (#62012) üzenetére


sagit
addikt

:C

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#62026) macskafogo


macskafogo
csendes tag

Feltettem az Euphoria Romot. Az lenne a kérdésem, hogy az értesítési sávba be lehet tenni a hangprofilokat ?

(#62027) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na tényleg úgy fest jön az 5.1.1,remélem az itteni hibákat kiírtják és egy jó rom lesz(talán ezért nem jött eddig javítás,mert az újabb verzióval voltak elfoglalva)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62028) alex devil válasza Balazska15 (#62021) üzenetére


alex devil
senior tag

Köszi a választ:)

S23

(#62029) rumos14 válasza Tibusz00 (#62022) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem úgy egy hónapja kezdett el bénázni a gps, előtte semmi gond nem volt, pár mp alatt jelet talált, most meg van hogy percekig nem. fogalmam sincs, mi történt, de várom már a Lolli frissítést, hátha az segít rajta.

(#62030) Atish19 válasza Quqesz (#62027) üzenetére


Atish19
őstag

Meg visszahozhatnák a vezetékmentes tárolást! :D

(#62031) Pazoozoo


Pazoozoo
csendes tag

Sziasztok!

Nem tud valamelyikőtök olyan hazai boltot ahol lehet kapni jack aljzatot? Külön csak az aljzat vagy az egész flex rész, bármelyik lehet csak itthoni legyen a bolt. Nem akarok ebayről kínából rendelni, mert sürgősen kellene. Esetleg a G2 mini jack aljzata nem jó bele? Csak mert olyat találtam eladót...

Választ előre is köszönöm!

(#62032) Balazska15 válasza Pazoozoo (#62031) üzenetére


Balazska15
senior tag

Szia! A mininek felül van a csatlakozó, így gyanítom teljesen más. Boltot sajnos nem tudok.Esetleg a márkaszervizt lehetne felhívni, hátha adnak el külön.

Szerk.: [link]

Szerk2.: [link]

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62033) Meggyi001 válasza sunboy81 (#62012) üzenetére

Na, valami hír már magyarul is 5.1.1, hátha nem tud valaki inglisül :)

https://gamergep.hu/

(#62034) stefi68 válasza Meggyi001 (#62033) üzenetére


stefi68
addikt

Volt már ma reggel itt a Mobilarénán is a hír. :K [link]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#62035) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na egy kis üzemidő:89h 50 perc,ebből 3h 52 perc a kijelző és 5% az aksi(v30d)... Nem rossz,múlt héten volt gyári vissza. De az elforgatás páros nap jó,páratlan nap rossz :Y de tényleg tegnap reggel jó volt este nem,ma reggel nem forgott,de most meg igen....beszarás! Váltott műszak dolgozik a telómban,az egyiket ki kell rugnom,mert trehány!!! :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62036) Meggyi001 válasza stefi68 (#62034) üzenetére

Köszi, azt nem vettem észre.

https://gamergep.hu/

(#62037) sunboy81 válasza Quqesz (#62035) üzenetére


sunboy81
tag

nekem sajna a mobilnet nagyon szívja az aksit.. :S Valaki tud rá valami megoldást? és mellette nagyon melegszik a telefon ha mobilnetezik ..

Xiaomi note 8 pro

(#62038) gutriqper


gutriqper
tag

Sziasztok!
LG G2 telefonom van nekem is. Nem tudom a készüléket frissíteni 5.0-ra, mert a hozzá letöltött LG PC Suite program nem ismeri fel a készüléket, ha USB-n keresztül csatlakoztatom. Tudnátok segíteni abban, hogy mi a teendő ilyenkor?
Köszönöm

(#62039) sunboy81 válasza gutriqper (#62038) üzenetére


sunboy81
tag

nem volt esetleg rootolva a készülék?

Xiaomi note 8 pro

(#62040) veze


veze
őstag

Kb egy hete van meg a készülék, minden rendben van vele.. eddig
Ma azt tapasztaltam hogy az sms értsitésnek nincs hangja, hiába van beállítva hozzzá értesitési hang, csak rezeg és az értesitő led villog
mailnál, messengernél van értesitő hang, sms-nél nincs.
Látszolag szabályosan be van álllítva az értesítési hang, külön sms-re is, de semmi.
volt egy pár appal ezelőtti adatmentésem, visszaállítottam azt ( akkor is volt sms értesitő hangom még amikor az készült) ennek ellenére most sincs sms értesítőhang
mit állíthattam el vajon hogy ez egy értesitő hang nem müködik ?..(

[ Szerkesztve ]

(#62041) gutriqper válasza sunboy81 (#62039) üzenetére


gutriqper
tag

Nem. Soha nem csináltam vele semmit. Minden gyári rajta. Novemberben jött rá egy frissítés OTA-n, azóta semmi nem történt

(#62042) Den Hadnagy válasza gutriqper (#62038) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Másik usb porton, netán másik laptopon próbáltad? Amúgy a gép felismeri, tehát tudsz pl. zenéket tenni rá? Hibás vagy gagyi esetleg az usb kábeled?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62043) Quqesz válasza gutriqper (#62038) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lg oldalról töltsd le a b2b drivert(terméktámogatásban található),aztán ha úgy sem megy akkor az lg mobile support toolst szintén lg oldalról.

sunboy81
Én pl ha csak várok üziket(sms,gmail,mail), akkor csak 2g-n hagyom,ha nekiállok netezni,akkor mehet a 3g. Sokat számít aksi terén,a 2g jobban ki van építve,nem keres annyit térerőt

veze
Sms appban van beáll menü,ott nézd meg az értesítéseket,lehet kikapcsoltál vmit....reboot után?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62044) goblin1983 válasza sunboy81 (#62037) üzenetére


goblin1983
tag

Igen, az ilyen nálam is. Nagyon eszi és melegszik. Itt azt értem, hogy böngészek (már amennyire a korlátozott mobilnet használatot böngészésnek lehet nevezni) és nem csak a zsebemben kikapcsolt képernyővel. Szerintem ezzel nem lehet mit kezdeni. :( Inkább tessék örülni, hogy 3000-es aksi van benne, nem csak valami 1500-as, gondolj bele azzal mi lenne változatlan hardver esetén! :))

(#62045) Pazoozoo válasza Balazska15 (#62032) üzenetére


Pazoozoo
csendes tag

Online piacok eszembe sem jutottak. Köszi a tippet! :)

(#62046) tirszin válasza goblin1983 (#62044) üzenetére


tirszin
senior tag

Ha jól melegszik és fogyaszt is mobilnetnél, valószínűleg messze van a torony és nagy adóteljesítményen dolgozik az RF fokozata. Azt hiszem ez akár 2W is lehet.
Sztem. egyébként nem túl egészséges dolog hosszútávon ilyen teljesítményű, közel mikrohullámú adót tartani a kezünkben, folyamatos üzemben, még ha a közvélekedés ezt nem is gondolja. :(
Én ilyesmire nem nagyon használnám ezeket a mobilokat. Inkább WiFi-n, vagy ha nagyon muszáj, nagy térerejű 2G hálózaton neteznék.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#62047) gutriqper válasza Quqesz (#62043) üzenetére


gutriqper
tag

Ez a b2b driver pontosan hol található? Nem tudom letölteni sehonnan. Tudnál adni egy linket? Nagyon megköszönném!

(#62048) gutriqper válasza Den Hadnagy (#62042) üzenetére


gutriqper
tag

Adatokat gond nélkül mozgatok a telefonra/telefonról. Szóval felismeri a gép. a gépem össze portján próbáltam. A program nem ismeri fel sehogy sem. A telefonhoz mellékelt adatkábelt hasznlom. De a Samsung Galaxy Tab S 10.5"-höz mellékelt adatkábellel sem működik.

(#62049) Quqesz válasza gutriqper (#62047) üzenetére


Quqesz
nagyúr

lg oldal itt bemész alul a kézikönyvek és letöltés/szoftverfrissítésbe és először telepíted az usb illesztő programot(b2b),majd alatta van a frissítő program,azt is letöltöd,telepíted és frissíthetsz máris....autó mód felajánlja ha van frissítési lehetőség

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62050) gps76 válasza tirszin (#62046) üzenetére


gps76
őstag

Ezt a melegedést csak órajel csökkentéssel lehet orvosolni,én a dorimanx kernelben lentebb vittem 1.7-re és érezhetően hűvösebb,igaz pici megröccenések vannak,de valamit valamiért. Mindegyik telefon amibe ilyen sorozatú proci van ilyen,a Sonykban a stamina mód bekapcsolásával is visszavesz az órajelből,más telefonoknál meg vagy van ilyen lehetőség gyárilag,vagy mókolni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.