Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45851) Meggyi001

Ahogy néztem a kitöltési időket, ezek szerint kb 220-250-en lehetünk itt, és ebből 120-150 napi rendszerességgel benéz és olvas/válaszol....azt hittem többen vagyunk...

Melyik Android verziót használod?

4.2.2 Jelly Bean 7 3%
4.3./ 4.3.1 Jelly Bean 1 0%
4.4.2 KitKat 190 85%
4.4.4 KitKat 22 10%
Egyéb verziót 3 1%

Ezt sem értem, a 3 embernek mi az az egyéb verzió? Vagy csak elírták?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#45852) Koniman válasza Pob20 (#45516) üzenetére


Koniman
tag

Milyen polírpasztát kentél rá? Az ipari polírozó mit jelent?
Elötte neked is fátyolosak voltak a képeid?

(#45853) kiezTe90 válasza Meggyi001 (#45851) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Lehet 2.3 vagy valami hasonló :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45854) Meggyi001 válasza kiezTe90 (#45853) üzenetére

Juj :D , lehet elírták vagy nem tudom :)

https://gamergep.hu/

(#45855) noxon válasza Meggyi001 (#45843) üzenetére


noxon
őstag

Szép munka :R :K Jól néz ki ez a doksi :) Annyi észrevétel, hogy nem a %-ok alapján van sorrendben, az úgy jobb lett volna, áttekinthetőbb, de így is fasza :D

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#45856) Meggyi001 válasza noxon (#45855) üzenetére

Köszi, hát első próbálkozásra elmegy :)

https://gamergep.hu/

(#45857) noxon válasza Meggyi001 (#45856) üzenetére


noxon
őstag

Elsőre teljesen jó, profi... nem az LG bérelt fel erre? :DD

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#45858) Noda10 válasza Meggyi001 (#45807) üzenetére


Noda10
tag

Köszi, leszedtem. mi az oka, hogy most G2-n nem használod?

Egyébként nagy nehezen sikerült beállítanom (kicsit furcsa UX szempontból). Működni is látszik, csak mióta fent van, a FB és a FB Messenger irgalmatlanul belassult. Te tapasztaltál hasonlót?

(#45859) Meggyi001 válasza Noda10 (#45858) üzenetére

Most csak a kik messengert használom, de mivel egész nap farmer tokban van a meló helyen, ezért úgysem látom a villogást. A zte-n meg tavaly nem tapasztaltam lassulást.

-------------------
(#45857) noxon: :)

https://gamergep.hu/

(#45860) Noda10 válasza Meggyi001 (#45859) üzenetére


Noda10
tag

Na ez a jótékony program teljesen hazavágta a telót. Legalábbis a FB és a Messenger nem működik normálisan, és be vannak lassulva, ráadásul a korábban említett "Csendes mód bekapcsol ok nélkül" 5 percenként jelentkezik.

Kénytelen vagyok újra rakni a telót. Ha az elején csináltam LG bakcupot, akkor azt hogy tudom újra előhívni a Gyári beállítások visszaállítása után?

(#45861) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Nézegettem az ebay-en micro usb-s pendrive-okat, amik elvileg otg funkciós telefonokkal kompatibilisek. Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?Otg kábellel nem igazán akarok bajlódni,ez így sokkal kényelmesebbnek tűnik,és pl. 32gb-osak egész baráti áron kaphatóak.

(#45862) MFalcon válasza neo_xperia (#45861) üzenetére


MFalcon
tag

Nekem 16 gb-os Kingstonom van, az tökéletesen működik.

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#45863) Meggyi001 válasza Noda10 (#45860) üzenetére

Hát sajnálom, eddig mindegyik telon működött, csak ezen nem próbáltam még.

https://gamergep.hu/

(#45864) tepenzed válasza iceQ! (#45837) üzenetére


tepenzed
őstag

és hogy? melyik appal? mert telefon beállításaiban csak a gyári dolgokra lehet

(#45865) Thor Steinar


Thor Steinar
tag

Sziasztok.
Nekem miért csak GSM/WCDMA m van?
LTE nincs a beállításnál.

(#45866) laverdadb válasza Thor Steinar (#45865) üzenetére


laverdadb
tag

Uj keszulek? Hol vasaroltad? Ha bolti garanciasat vettel akkor valoszinu mas regiobol szarmazik a telefonod. Magyar szoftvert kell rapakolni. Nekem is ilyen problemam volt.

(#45867) dorika87 válasza laverdadb (#45866) üzenetére


dorika87
őstag

Nekem is GSM/WCDMA van csak, viszont én voda-s vagyok és ott nincs LTE.
Vajon ha beletennék egy LTE képes simet akkor már megjelenne az LTE?
Decemberben GSM boltból lett vásárolva 16gb-s, ha ez számít?

(#45868) gretzky77 válasza neo_xperia (#45861) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én anno egy 16gb-os adata ud320 usb,microusb pendriveot használtam a G2-höz! Hibátlanul tette a dolgát meg is van még de nem használom ha esetleg érdekel keress meg nyugodtan számlával 99év garival,mert nekem már felesleges!

http://tech2.hu/wordpress/wp-content/uploads/2013/10/adata_dashdrive_durable_ud320_microusb_pendrive_01_tech2.jpg

Bocs de nem tudtam rendesen linkelni!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#45869) xSide válasza dorika87 (#45867) üzenetére


xSide
őstag

Voda max hsdpa+ képes.
LTE még nincs.
Telekom kártyám beletéve választható, Vodással nem.

(#45870) Meggyi001 válasza noxon (#45857) üzenetére

:D :D

https://gamergep.hu/

(#45871) Thor Steinar válasza laverdadb (#45866) üzenetére


Thor Steinar
tag

Bolti garis.partnero.
Ja most látom voda a hibás ;)

[ Szerkesztve ]

(#45872) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Nekem van LTE, de beállítom rá, és mint kilépek visszaállítja magát...nemtudok vele mit csinálni, idegesítö. Cloudy G3 romon.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45873) Pob20 válasza Koniman (#45852) üzenetére


Pob20
tag

3m durva polír. igen fátyolos.

(#45874) balazs.b9311


balazs.b9311
tag

Clody G3-as romon a gyari ikonjaim eltuntek es egy fogaskerekke valtoztaknak talalkozot valaki hasonloval?

"LG G2 White & Moto G Black"

(#45875) Meggyi001

Hátha érdekel valakit:

Nem találsz megfelelő csengőhangot, riasztóhangot, jelzőhangot, kamerahangot?

Itt lehet a megoldás: több mint 1800 válogatott hang áll rendelkezésedre ebben a csomagban. Alarms, notifications, ringtones, ui, camera....

Link 1, Link 2.

https://gamergep.hu/

(#45876) randras


randras
veterán

Lightflow működéséhez mit és hogyan kell beállítani, mert nekem nem megy? Root-os opció kell?

(#45877) #84221696 válasza Meggyi001 (#45875) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kössz. Mindjárt tesztelem őket. :)

(#45878) iTomi81


iTomi81
tag

Kedves G2 tulajok. Egy kedves ismerősöm szeretne telefont venni. Másfél éve gyűjt rá és nem tudja eldönteni hogy iphone 5S legyen vagy LG G2. Én elmondtam neki mindent amit csak tudtam róluk előny hátrány stb. de úgy gondoltam hogy ha van itt olyan aki tudna még írni róluk esetleg azért mert használja vagy használta mind a kettőt mert egy "idegen" vélemény az talán segítene neki dönteni. Nem azt kérem hogy dicsérjétek vagy lehúzzátok akármelyiket is csak és kizárólag saját tapasztalatra lenne kíváncsi. Előre is köszönöm. Lehet akár privátban is megírni.

(#45879) Meggyi001 válasza iTomi81 (#45878) üzenetére

Mond meg neki, hogy nézze meg ezeket, talán "rájön", hogy melyik kell neki. A többit meg majd mondják a többiek itt :)

LG G2 vs Apple iPhone 5 specifikáció

Speedtest LG G2 vs. iPhone 5

Apple iPhone 5s vs LG G2

:)

https://gamergep.hu/

(#45880) Quqesz válasza iTomi81 (#45878) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amit Meggyi írt olvassa el,majd menjen be egy mm v szolgáltató boltba és nyomkodja meg mind a kettőt...most mi itt bármit mondhatunk, de ha neki pl élőben a másik tetszene.....nézze meg és úgy válasszon(èn pl soha nem vennék szifont,de ez én vagyok,ő lehet másképp látja a világot) pl melyik áll neki jobban kézre...nekem nagy kezem van....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45881) fery02 válasza iTomi81 (#45878) üzenetére


fery02
addikt

Én úgy gondolnám, hogy ha már másfél éve gyűjt rá, akkor már kapja a lehető legtöbb funkciót, a leginkább ár/érték közelebbit, szóval a G2-t (nem is tudom miféle más választ vártál egy G2 topikban :) ).

Ugyan nem volt sohasem iPhone-om, de ismerem a hírekből, meg azért élőben is láttam már valamennyit.

balazs.b9311 (#45874):
Igen.

[ Szerkesztve ]

(#45882) Meggyi001

Nem tudom, hogy ezeket linkelte e már valaki, ha igen, bocsánat az ismétlésért.

Softkeys kollekció:

Stb..stb...

Az oldalon több is található....

https://gamergep.hu/

(#45883) Quqesz válasza Meggyi001 (#45882) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az utolsó képen a Predator-os visszaszámláló nagyon jó :)

fery02
+1

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45884) rayoliviero válasza iTomi81 (#45878) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én használom mindkettőt. A G2-nek nagyobb a kijelzője, valamivel jobb az akkuideje. Az 5S-t viszont megbízhatóbbnak és sokkal minőségibbnek tartom, az árát is sokkal jobban tartja, szoftveresen is támogatva lesz egy jó ideig. Ha hosszabb távra tervez, akkor inkább az 5S-t venném. De még a HTC One M8-at is bátran merem ajánlani.
Itt amúgy hiába kérdezed, úgyis a G2-t fogják ajánlani. Ha pedig az 5S topikban kérdezel rá, akkor ott azt. Inkább a Milyen okostelefont vegyek topikban érdemes megkérdezned.

(#45885) Quqesz válasza rayoliviero (#45884) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha az LG igazán nagyot akarna dobni,akkor egy jobb anyagminőséggel sokat léphetne előre....lehetne plasztik is,de pl mint a nokiáké,ne ilyen....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45886) laverdadb


laverdadb
tag

Nekem egy Azsiai rom volt alapbol rajta. Nem volt csak 2g/3g opcio. A csomagom lte kepes de hiaba, addig ameddig nem raktam ra a Magyar fuggetlen gyari romot nem jelent meg az LTE opcio.

(#45887) iTomi81


iTomi81
tag

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek aki hozzá szólt a kérésemhez.

(#45888) Quqesz válasza iTomi81 (#45887) üzenetére


Quqesz
nagyúr

HTC Desire Eye???nem rossz...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45889) kromatika válasza dorika87 (#45867) üzenetére


kromatika
veterán

Hali.Nekem is GSM/WCDMA van csak.Telenor nál van LTE?Vagy akkor más régiós a telóm,ezt hogyan tudom leellenőrizni.?32 gb,partnero nál vettem.

(#45890) kromatika


kromatika
veterán

megtaláltam az enyém D80220c-466-92 ez milyen régió?ha nem magyar akkor érdemes felraknom a magyar softvert?ha igen akkor hogyan csináljam?32 gb-s telóm van,független. és android 4.4.2 van fenn.rotolva nem volt.előre is köszi a válaszokat. :R

(#45891) laverdadb válasza kromatika (#45890) üzenetére


laverdadb
tag

A szoftver verziot kene nezni: D80220f-EUR-XX ez a Magyar. Nekem a vasarlaskor AME volt az EUR. Ha jol emlekszem 20c vel. Azon nincs emgedelyezve az LTE.

[ Szerkesztve ]

(#45892) Wucky válasza kromatika (#45889) üzenetére


Wucky
senior tag

Szia!
Én telenortol vettem a telot és van LTE. Igaz nem külön választható,csak a 3 egybe. Gsm/wcdma/lte auto módban. Csak így. Igaz én JB-n vagyok.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45893) gusthy válasza kromatika (#45890) üzenetére


gusthy
veterán

Ez, amit beírtál, a termék verzió, ez is tökéletes.
A telefon MCC-je ezek szerint 466, az Taiwan.
Mivel a készülék D802 típusú, fel tudsz tenni magyar romot amúgy.
Ezen belül 92=Chungwa Telekom.

[ Szerkesztve ]

(#45894) kromatika válasza gusthy (#45893) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm a válaszokat szofvt verzio D802220c-466-92.ocsánat de teljen tudatlan vagyok e téren.Lenne pár kérdésem. :R1. Van e valami hátránya ha ez a rom van fenn a telómon,és nem a magyar?2:Jár e valami féle gari vesztéssel a partnero-nál ,ha én magyar romot rakok fel?3: Ha ez a régios marad fenn,akkor előbb fog a telóm android L-re frisüllni,mintha ha a magyart raknám fel? 4.:És végül kérhetnék e egy szájbarágos leg egyszerűbb linket,hogy hogyan csináljam a rom cserét.Köszönöm előre is.

(#45895) kissadam22


kissadam22
tag

Sziasztok segítséget szeretnék. A telón van ez a Family Protektion védelemen ezt hogy lehet megszüntetni mert mar letiltoltta a Chrome böngeszőt hiaba torolnem kéri a felhasznalot es a jelszavat oda mit kell irni probaltam a felhasz valtast is de semmi. Köszi

(#45896) gusthy válasza kromatika (#45894) üzenetére


gusthy
veterán

1, szerintem semmi különbség nem lesz, ha a régiós romot teszed fel, max annyi, hogy lehet, hogy a taiwani romban van egy pár taiwani app, ami viszont nem oszt, nem szoroz, tehát emiatt én nem kínlódnék vele.
2, nem hiszem, hogy ettől garit veszítenél, de legegyszerűbb, ha felhívod őket. Viszont bármikor vissza tudod rakni a gyári romot.
3, ha más romot teszel fel, mint ami a telefonhoz való, akkor nem fogod megkapni a frissítéseket, mindenképp kézzel kell majd frissíteni kdz fájl telepítéssel.
4, a leírást megtalálod itt az első hozzászólásban.

[ Szerkesztve ]

(#45897) dorika87 válasza xSide (#45869) üzenetére


dorika87
őstag

Rendben, akkor megnyugodtam... tehát ha netén T-s kártyát tennék bele, feltételezem nekem is választható lesz. (igen azzal egyében tisztában vagyok, hogy voda SAJNOS nem LTE képes).

(#45898) kromatika válasza gusthy (#45896) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm a valaszt.mivel nekem fontos az automatius frissites es nem szarmazik hatranyom ebbol a nem magyar rombol.igy ugy döntötem hogy marad

(#45899) iceQ! válasza dorika87 (#45897) üzenetére


iceQ!
addikt

Ne hogy azt hidd, hogy jobb ha van LTE! :D

Vicc! Hol van hol nincs térerő. Ha nincs akkor automatikusan nem vált át 3G vagy 2G-re(legalább is nekem).
Tök mindegy hogy főzött vagy stock rom van rajta. Tré hibája vagy a telójé nem tudom, de az biztos hogy van mikor vonaton ülök és 2G-n sincs térerőm... Hihetetlen komolyan mondom.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45900) Haugland


Haugland
aktív tag

sziasztok,
segítséget szeretnék kérni...
root-oltam a gyári 4.4.2 ROM-ot, feltettem a hozzávaló TWRP-t, csináltam biztonsági mentést, majd másoltam a custom ROM ZIP fájlookat (SlimKat és Gapps)
Aztán a a TWRP-ben wipe-oltam mindent....köztük a data mappát is... :W

Így most telepítenék, de nincsen mi, mivel minden adatot is töröltem én barom :(
Nincs valami egyszerű mód, hogy átmásoljam a zip fájlokat a telefonra?

Mit tudok most tenni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.