Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Apaxp válasza pilóta (#10997) üzenetére


Apaxp
senior tag

Bocsi hogy belevau de azt azért te is elismerheted hogy egy rom cserének bizonyos alapokkal illik nekifutni.
Pl. ha egy új készüléket veszek akkor az első az, hogy meglátogatom a gyártó honlapját és a támogatás fül alól leszedek és telepítek minden olyan szoftvert, ami ahhoz kell, hogy lehetőség szerint hozzáférjek a készülék lelkéhez. Innentől már alap dolog hogy nem esek kétségbe azért mert tudom azt hogy driver már alapból fenn van.

Az a rom ami gyárilag felkerül a telora tökéletesen megfelel a napi használatra. Ha friss rom jelenik meg akkor a teló automatikusan felajánlja a frissítést és azt nem is lehet elrontani.
Pusz ilyenkor ha mégis történik vmi gikszer simán gariban javítják.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#11002) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok

Van ezen a telon ez a taviranyito progi. Nekem nagyon tetszik az a lehetoseg benne, hogy figyeli a wifi csatlakozast es csak akkor aktivalja, ha az elore beallitott "otthoni" wifi hatokoreben van.

Ezen elindulva tudotok esetleg programot, ami ezt felhasznalva lehetne programokat inditan leallitani?

amit szeretnek, megadni neki 1-2 wifit, ha azokat latja akkor ne kapcsolja be a BT-t. Amugy meg legyen aktiv a BT kapcsolat.

Vagy ha ez nem megoldhato akkor vmi idohoz kotheto hazirendet kialakitani erre?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#11003) mycso válasza vadászcsiga (#10994) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

No, csak alakul ez az 1.hsz, csak majd még az lesz vele a baj, hogy hiába van annyi munka belefektetve és egy csomó dolog leírva benne, egyre kevesebben fognak beleolvasni....egy idő után ez eléggé bosszantó lesz.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11004) pilóta válasza Apaxp (#11001) üzenetére


pilóta
nagyúr

Persze, igazad van.
De például az E52-n gond nélkül meg tudtam csinálni, még csak kérdések sem merültek fel, minden teljesen egyértelmű volt.
Biztos bennem van a hiba, de itt meg nem olyan egyértelműek a dolgok. Bár ahogy visszaolvastam, nem csak nekem okozott ez gondot, szóval izé...

Természetesen feltelepítettem a drivereket. De az összefoglalóban benne van, hogy töltsem le azt a három fáljt. Ha mondjuk az lenne ott, hogy töltsd le ezt az egy fájlt, valamint ha még nem telepítetted a drivereket, akkor még ezt a kettőt is töltsd le és telepítsd előtte, akkor nem lenne ez a kavar...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11005) ßrainiac válasza mycso (#11003) üzenetére


ßrainiac
addikt

Wow, tenyleg jo lett, le a kalappal.

Az elvalasztokon annyira nem latszik jol az iras, en a logot kihagynam es kozepre tennem a betuket.

Ezen kivul a screenshotok baromi jok, nagy segitseg lesz sokaknak :R

(#11006) Land


Land
veterán

Szerintetek a PA vagy a SlimKat a jobb jelenleg? Utóbbit tenném fel, de a PA topicja jobban pörög. Lehet az a jobb ROM.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11007) Mett


Mett
senior tag

az összefoglalóhoz: rootot úgy is el lehet távolítani, hogy nem formázunk semmit le. elég hozzá egy supersu playről. abban van ilyen opció
persze, ha twrp telepít valaki meg mondjuk busyboxot, netán init.d-t.. az már más kérdés. főleg, ha nem tudja, hogy lehet eltávolítani ezeket

[ Szerkesztve ]

(#11008) mycso válasza Mett (#11007) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Egyébként a superSU teljese unroot funkciója biztosan működik???
Egy s4 mininél próbáltam, valóban látszólag eltávolította, viszont pl.: a fota szoftverfrissítés nem működött, mert arra hivatkozott, hogy ez egy módosított eszköz.

Illetve itt az LG-nél biztosan kell ez a recovery-s kavarás, nem elég csak felhúzni egy gyári érintetlen romot, hogy eltűnjön a root?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11009) Mett válasza mycso (#11008) üzenetére


Mett
senior tag

elég egy factory reset meg rom felhúzás. supersu-t azért írtam, mert lehet olyan szituáció, amikor gyorsan kell roottalanítani pl szervíz. nem ismerem az ota-s dolgokat. xda-n biztos van rá válasz a topikjában. chainfire neve azért általában 99%-ban garancia

[ Szerkesztve ]

(#11010) zenefan


zenefan
aktív tag

Karácsonyra azt kértem, hogy még idén megértsem az itt felröppenő temérdek rövidítést és összefüggést (twrp, cwm...) :DDD
Lehet első körben belakom ezt a 10A-t és utána lépek apránként tovább... nekem ez az android rendszer az SE k610i után egy názazűrközpont. :))

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#11011) zoleeno1 válasza zenefan (#11010) üzenetére


zoleeno1
addikt

Lényegében mindkettő módosított, kiterjesztett recovery.
Pl. itt találsz róluk némi leírást, illetve képeket, hogy hogyan is néznek ki: [link] [link]

Tedd be a fa alá, Boldog Karácsonyt :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#11012) Bandus99 válasza zenefan (#11010) üzenetére


Bandus99
őstag

Te is ugy jartal, mint en. Nem azonnal valltotral androidra megjelenes eveben, igy most van par eves lemaradasunk amit potolni kell. Lehet keresni kellene egy droid alapok kezdoknek cimu topikot. Ide pedig majd 2 honap utan jovunk vissza:)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#11013) H1N1


H1N1
aktív tag

Tegnap sikeresen felcsatlakoztam a G2 tulajok Űrtáborába. Off: ezzel a lépésemmel eladóvá vált a 4 hónapos Lenovo K900-as kütyüm. On: Mikor várható a 4.4 erre a készülékre?

(#11014) Disla87 válasza Bandus99 (#11002) üzenetére


Disla87
csendes tag

Szia! A Trigger nevű progit töltsd le, abban lehet feladatokat rendelni wifi hálózatokhoz.

LG G2 --> LG G4 --> iPhone 7 --> Honor View 10 --> Xiaomi Mi9

(#11015) svartc


svartc
csendes tag

Sziasztok,
Van aki Camera_Mod_G2_V_2.5.6 EXPT_4-re flash-elte rá a Xdabbeb's Camera v1.3.1 camera modot? Okoz gondot, vagy mindenképp vissza kell állni a stock fileokra?

(#11016) Bandus99 válasza Disla87 (#11014) üzenetére


Bandus99
őstag

Hu szuper koszonom szepen, ezt tokeletes.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#11017) BloodRay


BloodRay
veterán

Sziasztok!
Múlt hét csütörtök óta én is egy 16GB-os G2-t bitorlok.
Egy Acer Cloudmobile-t cseréltem erre, az üzemidő szinte hihetetlen és alapvetően is igen rendben van a masina(no recsegés, no problem egyelőre).
Az alap launcher sebességétől a Nova Prime-os Cloudmobile után ugyan nem estem hanyatt, de adok neki még egy kis időt mert azért nem vészes és vannak igen kellemes funkciók.
A kopogtatásos ébresztést és a rolólehúzó szoftgombot kötelezővé tenném! :D

Jah és mellesleg én már a Flex-et is próbálgattam, hát ha fizetnének se cserélném ezt arra. :)

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11018) szabyka95


szabyka95
őstag

tegnap mikor romoltam az E t, countrynak Koreat hagytam, s nem is klikkeltem arra h Clear software update registry.
nagy baj ?

(#11019) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nekem most 35 órát ment a kütyü, igaz nem is nyúztam nagyon.
Viszont folyamatos Wifi//3G szinkron volt. Egy este alatt 3%-ot merült ! :Y
Volt kb 35 perc GPS, 1 óra zenehallgatás. 1ó 35 perc képernyőn lét, 27 perc hívás.
Nagyon fasza ! Dél Korea/Chigjang v10E. Najó német v10e amit köszönök a linkelőnek.
4.4 kitkat hozhat akkuidőben még javulást, mert Nexus 4-en is így történt. Nexus 4-en azért a tesztekben rendesen laggolt a KitKat. Arra fogták, hogy a driverrel lehet valami. Illetve N4 rovására írom a kamera vakukezelésénél való rebootokat !
Így N4 után jobb a G2. Például az el-el tünő vezérlőgombok amiket tudom hogy rootolva ki lehetett volna kapcsolni N4-nél is, de itt alapból képnézegetésnél elveszi.
Egyenlőre örülés van a telefonnak.
Ja és ami még nagyon pöpec, hogy a Temple RUN nem szaggat ! :D :D :D
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11020) svartc válasza svartc (#11015) üzenetére


svartc
csendes tag

Közben találtam forrást, ahol azt állítják nem árt ha rátelepítjük az előző modra:
[link]

Azért csináltam backupot a Xdabbeb's által módosított fileokról.

Eddig nem tűnik rossznak :)

(#11021) szabyka95


szabyka95
őstag

nincs a Photos nevu alkalmazas az alkalmazasok kozt a beallitasoknal .. WTF ?

(#11022) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Autós tartót vásárolt már valaki a készülékhez?
Ha igen,milyet?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#11023) #93966848


#93966848
törölt tag

Mennyi adatfortgalommal jár ha mondjuk telón megnézek felhőből egy 700 megás fájlt?

(#11024) eladogeppc válasza #93966848 (#11023) üzenetére


eladogeppc
veterán

700mb.
Gondolom ez volt az 500Ft-os kérdés. :C

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11025) Land válasza eladogeppc (#11024) üzenetére


Land
veterán

:C

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11026) Bandus99 válasza beci (#11022) üzenetére


Bandus99
őstag

Volt mar szo rola youtube es ebay linket is kuldtek. Ha jol emlekszem 6k kornyeken volt. Most telefonrol nem tudok segiteni, vagy visszakeresel, vagy ha Pc ele kerulok, ott el van mentve az oldal

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#11027) Gaberking válasza eladogeppc (#11024) üzenetére


Gaberking
senior tag

:D :D :D :D :D

(#11028) beci válasza Bandus99 (#11026) üzenetére


beci
őstag

Azt megköszönném,de addig vissza is olvasgatok,hátha rá találok.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#11029) szabyka95


szabyka95
őstag

10e rom felrakasa utan mobil netnel E t ir, azelott H+ t irt 10A n, s gyorsabb is volt sokkal .. wtf?

fel ora dead trigger 2 vel ultra highon 20 % ot merult az akku

[ Szerkesztve ]

(#11030) mycso válasza szabyka95 (#11029) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nincs az automatikus vagy a wcdma mód kiválasztva a hálózati mód menüben.
Esetleg az új romban gyengébb a modem...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#11031) szabyka95 válasza mycso (#11030) üzenetére


szabyka95
őstag

ki van valasztva

(#11032) eladogeppc válasza szabyka95 (#11029) üzenetére


eladogeppc
veterán

Előtte nem merült 20%-ot ?
Nekem nincs bajom a v10e vel. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11033) FrankMonzano válasza szabyka95 (#11029) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Neked irt H+ -t ?
Nekem minig csak H -ig megy,sosincs H+.
Mi lehet az oka ?
Ja es a 10a es a mostani 10e romnal is ugyanez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#11034) jilian


jilian
addikt

Itt vagy TaRsY??

(#11035) szabyka95 válasza FrankMonzano (#11033) üzenetére


szabyka95
őstag

mostmar nekem is H t ir ...
te a rom felrakasanal Countrynak meghagytad Koreat , tovabba ramentel arra h clear software update registry ? mert en nem (akkor meg nem volt benne a leirasban)
lehet emiatt baja ? legelso inditasnal lefagyott a telefon ..

(#11036) toto0569 válasza eladogeppc (#11024) üzenetére


toto0569
addikt

Az egyik haver is panaszkodott ,hogy a 2GB-t milyen gyorsan elfogy ,pedig nem tölt le semmit csak max. filmet néz és fényképeket... :U :U :U

(#11037) eladogeppc válasza toto0569 (#11036) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem is elfogy. Ahhoz hogy ne fogyjon el, ki kell gyilkolni sokmindent.
Ahhoz rootolni kellene meg ilyenek.
De Android sajátosság is ez különben. 4.4 alatt nem eszi a memóriát ennyire. (N4)
De hát az alap android felülete még akár a Kit Kat is számomra elég csumpi, főleg a görény ikonjaival.
Nekem az LG UI-ja nagyon bejön, pedig volt már Touchwicctől kezdve sokféle. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#11038) szabyka95


szabyka95
őstag

7 euroert en kaptam egy olyan opciot hogy korlatlan netem van 9 es 17 ora kozott +2.5 ezer sms,perc s 300 mega net

(#11039) toto0569 válasza eladogeppc (#11037) üzenetére


toto0569
addikt

félreértettél...Azt hangsúlyoztam,hogy "nem tölt le" még is fogy.Szóval ha megnézed a videót vagy a képet akkor is letölt.(csak a nem hozzáértésére mondtam)

[ Szerkesztve ]

(#11040) zack válasza eladogeppc (#11037) üzenetére


zack
nagyúr

Én is kigyomláltam a V10e-t. Gyomlálás előtt 7-800MB volt a szabad RAM, úgy, hogy semmi sem futott a háttérben. Gyomlálás után 1150MB lett. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11041) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Most lehet eretnekség lesz, amit kérdezek, de létezhet, hogy mit tudom én más régióba szánt gyári rommal a telefon nem lagol? Kissé meglep, hogy sokszor egy sima kijelző fordításnál akadozik, plusz általánosságban néha akad, néha nem akad ugyanott. :B Azért ez így körökkel lemarad a HTC One és a Note 3 mögött. Gyári reset megvolt. Nem mondom hogy vészes, csak hát nah...ilyen hardverrel sehol nem kellene szórakoznia.

(#11042) zack válasza ForRedGlory (#11041) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam jó minden. Amióta megvan. Szerintem a One-nál 1-2 apróságot leszámítva jobb. Note3-mat nem használtam, de vélemények alapján attól is jobb (Torrente777).

Már írtam, de az eddigi legjobb telefonom a G2. Gondolom, ha ilyen hibákba belefutnék mint te, nem az lenne. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11043) No.01


No.01
őstag

Hasznal itt v.ki SGP foliat? (vagy esetleg mas marka jominosegu termeket) Az SGP-t ismerem igy azt is ajanlottam a kollegamnak, de utanna belefutottam a leirasba, h az a folia nem er ki a kijelzo szeleig. Anno volt hasonlo gondom S3-nal de ott idovel kijottek a lekerekitett verzioval ami tokeletes volt.

Itt mi a helyzet? (Tudom ez a folia kerdes sokakban ebreszt vitat, de amig egy GorillaGlass3--t is sikerul odafeigyelve zsebben hordva megkarcolni napi hasznalat mellett addig szvsz igenis szukseg van ra, de ez csak szemelyes velemeny)

(#11044) Izzé


Izzé
őstag

Nem tudom ki készítette/egészítette ki az összefoglalót, de egy hatalmas taps kijár neki. Így, képekkel illusztrálva már gyerekjáték a mókolás. Köszönjük! :R :C

(#11045) zack válasza No.01 (#11043) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem egy nyamvadt bőrtokban van, és hónapok óta karcmentes. :U
Ez csak odafigyelés kérdése. Persze minden leeshet, de az S4 sem esett le, a One sem, a Note2 sem, és az i4-et is karcmentesen adtam el. Ekkora véletlen nincs.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11046) ForRedGlory válasza zack (#11042) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem azt kérdeztem, hogy kinél jó, mert általában a telefon tulajdonosok a saját telefonjukról 99%-ban nem fogják elmondani, mégha lagol, akkor sem, de engem nem érdekel, hanem csak az, hogy van-e olyan gyári rom, ami gyorsabb, mint a Telekomos (fos).

A kijelző karcolódás meg szerencse kérdése, ha egy porszem a zsebben megkarcolja, akkor figyelhet az ember rá. Mondjuk nekem sem karcolódott a Note 3, pedig minden nap fólia nélkül ott figyelt a zsebemben, de a HTC One 2 nap alatt karcos lett.

[ Szerkesztve ]

(#11047) zack válasza ForRedGlory (#11046) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem annál minden jobb. :U Még a Kínai Jet Li edition is.
Mondjuk te, mint poweruser, tudhatnád hogy a szolgáltatós romok sehol sincsenek a helyzet magaslatán. :U Tedd fel a gyári V10e EUR-t.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11048) No.01 válasza zack (#11045) üzenetére


No.01
őstag

Hidd el kell hozza szerencse is. Volt telefonom ami tobb, mint 1 ev hasznalat utan sem volt karcos pedig nem kulonosebben vigyaztam ra es olyan is, h v.mi "csoda" megiscsak megkarcolta a zsebemben.
Nekem boven meger 10-12EUR-t, h biztos legyek a dolgomban.

(#11049) Bandus99 válasza No.01 (#11043) üzenetére


Bandus99
őstag

Nekem InvisibleShield van fent, HD verzio ez nem er ki a kijelzo szeleig, de ezt leszamitva nekem tetszik.
Tokom meg nincs, szallitas alatt. Utana kiderul a kimaradt reszeket mennyire vedi a tok szele.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#11050) szabyka95


szabyka95
őstag

nekem egy nillkin quickwindowos tokban van, csak a folia karcos, azt is akkor karcoltam meg amikor kartyaval nyomtam ki a buborekokat .. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.