Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#5000) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Hát sztem nem túl praktikus.

Alias: Júzer error

(#5002) morphin válasza -HajTömeg- (#4995) üzenetére


morphin
tag

Elég az értékeléseket elolvasni...nem is a képen látható kütyüt árulja az eeedidzsitál :DDD
Vannak dolgok amiből szigorúan tilos az utánzatot megvenni, ez szerintem pont olyan.
Az eredetivel egy autót elhúznak meg strapabíró...féláron olyat venni ami tizedannyit bír. Egyszerűen hülyeség. :U

(#5003) F-ECT$ válasza k5.20 (#4999) üzenetére


F-ECT$
titán

Szuper vékony, de kicsit csúszós. Én pl úgy tartom telefonáláskor, hogy a kisujjammal támasztom alulról, mert különben félnék, hogy kicsúszik.

Dive ever, work never.

(#5004) vadászcsiga válasza Sterilzona (#4998) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az a baj hogy túl sok mindent kell mérlegelni

(#5005) soldier2 válasza Sterilzona (#4979) üzenetére


soldier2
őstag

Nagyon függ attól, hogy mire kell a telefon. Bár ugyanannyi pénzért lehet én is inkább a G2-t vinném el nem a Z-t, pedig nekem nagyon bejön a Z anayghasználata. Az is igaz, hogy fejjel mennék a falnak, ha a vadiúj telefonom hátlapja mozogna, hüppögne, stb, ráadásul úgy, hogy nem is levehető. Arra azért figyelj, hogy ha 16 Gb-os G2-t veszel, kavés felhasználható szabad hely marad neked, inkább a 32GB ajánlott (Z-nél ugye van micro SD amibe potom pénz a 16 Gb-os kártya), cserébe a Z-nek igen gyenge az akkuja (főleg a G2-höz képest), és a kijelző is fakul oldalról, és szemből sem hozza a G2 kontrasztját (bár rossznak nem mondanám, de nem ér fel a G2 kijeklzőjével). (Tudom, nincs tökéletes hasonlat kicsit olyan ez mint egy Aston Martin vs Nissan GTR. Nissan mindenben jobb, gyorsabb, stb. Van aki mégis AstonMartint vesz, adott esetben egy régebbi modellt :D).

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#5006) Rush77


Rush77
aktív tag

Sziasztok.

Jövő héten én is megveszem a G2-t.
Kérdésem a következő lenne.
Mindenhol 1 év garanciát látok feltüntetve kivéve az edigitalt. :F
Ez most akkor hogy van? Az edigi-ben bolti gari van és nem gyártói?
A többi helyen meg 1 év gyártói van mindenhol ahol néztem.

És tudom, hogy visszaolvasva ki lehetne keresni (nem nagyon volt időm rá :B ) de kb mennyi ideig birja az aksi? A másfél nap megvan?

Köszi

(#5007) Dondenis válasza Rush77 (#5006) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Akksi: kb 4ó-7ó kijelző attól függ mire használod.

T-nél 1 év teljes körű+ 1 év készülék.

[ Szerkesztve ]

(#5008) Metal213 válasza Rush77 (#5006) üzenetére


Metal213
tag

Átlagos használat mellett és 50%nál töltöttem fel, 60 óra után.
Ergo 100óra simán meg van neki.

pápusz

archaic.bandcamp.com

(#5009) fledtamas


fledtamas
tag

Próbálta már valaki ezt a vezeték nélküli tárolást.
Nem tudom működésre bírni, ha valaki tudna segíteni megköszönném.

(#5010) Rush77 válasza Dondenis (#5007) üzenetére


Rush77
aktív tag

Köszi szépen.

Tehát akkor ezek szerint az edigiben is vmi hasonló van.

@(#5008) Metal213 : Neked is.

Már csak az a kérdés, hogy fehér vagy fekete. A fehéret próbáltam és eszeveszett jól néz ki. :Y :B :B :B

űdv.

[ Szerkesztve ]

(#5011) WiZARD


WiZARD
addikt

Még nem volt LG telefonom, így azt szeretném kérdezni, hogy LG hogy áll a root/rom csere VS gari kérdéshez?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5012) toto0569 válasza fledtamas (#5009) üzenetére


toto0569
addikt

az nekem sem működik valamiért...

(#5013) pit450 válasza Metal213 (#5008) üzenetére


pit450
aktív tag

Ez úgy hogy nem nyúltál telefonhoz?mert ha igen leírhatnád hogy csinálod... I

(#5014) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Valaki már vásárolt a Telenornál G2-őt? Mennyibe fáj a hivatalos függetlenítés?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5015) F-ECT$ válasza Jeanne d'Arc (#5014) üzenetére


F-ECT$
titán

"Hálózati korlátozás feloldása (Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül.): 15000 Ft/alkalom/készülék"

Tehát ha olcsóbban veszed a díjcsomag miatt, akkor még azt is ki kell fizetni. (Dominós készülék esetén pedig 25000 a függetlenítés.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5016) Jeanne d'Arc válasza F-ECT$ (#5015) üzenetére

Köszönöm szépen.
Családba lejár egy telenoros előfizetés, lehet hogy beszerzek egy G2-őt de sajnos muszáj lesz függetleníteni mert a Trénél vagyok.
Egyébként mindegyiket korlátozza a Telenor? Emlékszem a HTC One X esetében a telefonom független volt pedig a T-nél vettem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5017) Bossi válasza pit450 (#5013) üzenetére


Bossi
őstag

Nekem most 71 óra 34 perc telt el töltés óta 37%-on van
a 63% fogyasztás az alábbiak szerint oszlik el:
15,7% telefonálás
22,8% képernyő
21,5% rádió rész (gondolom ebbe benne van a mobilnet is, az szinte folyamatosan be volt kapcsolva munkaidőben)
1% Wifi
38,2% alkalmazások

(#5018) Dondenis válasza Rush77 (#5010) üzenetére


Dondenis
aktív tag

A fehéren nem látszik az ujjlenyomat, zsír, stb. Am amelyik jobban tetszik. Nekem a fehér a tuti.

(#5019) Rush77 válasza Dondenis (#5018) üzenetére


Rush77
aktív tag

:R
Igen egyelőre a fehér felé látszik eldőlni.
Én amúgy általában nem nagyon szeretem a fényes plasztikot (az előző pár telefonom mind fém volt) de ez most megfogott.

(#5020) F-ECT$ válasza Dondenis (#5018) üzenetére


F-ECT$
titán

Majd kíváncsi leszek a fehér kopására / elszíneződésére / elkoszolódására, de ezek remélhetőleg nem, vagy csak hosszú hónapok múlva jönnek elő.

Dive ever, work never.

(#5021) Dondenis válasza F-ECT$ (#5020) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Az előző kütyümből (Note1) kiindulva nem lesz gond a fehérrel. 2 éves múlt mikor meg váltam tőle és semmi jele nem volt kopásnak vagy elszineződésnek. Szerintem kizárt hogy ez a fényes plasztik elkoszolódjon.

[ Szerkesztve ]

(#5022) soldier2 válasza Bossi (#5017) üzenetére


soldier2
őstag

Az ilyen hozzászólások miatt várnak az emberek túl sokat, és csalódnak. Mert bár kétségkívül igaz amit írtál, messze nem egy átlagfelhasználót tükröz. Nekem is ment a telefonom 3 napot, de az nem használható referenciának. Mikor naponta 10-15 email + esetenként válasz, böngészés 2-3 óra, zenehallgatás stb van nap végén tölteni kell, mert a következő napot nem bírja ki. Igaz nem G2 :)

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#5023) -HajTömeg- válasza soldier2 (#5022) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

MInden totyikban van valaki,akinek 2 hétig bírja.
Igaz kikapcsolva a vitrinben :D
Ezeken max mosolygok és szerintem mindenki más is,akinek volt már valaha okostelefonja.
2-3 nap még ok, hihető,de az is max kíméletes használat mellett.

Alias: Júzer error

(#5024) zack válasza -HajTömeg- (#5023) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam is 1-2 óra kijelzővel, 1h30p hanghívással 70-78 órát megy folyamatos WiFi-vel, adatforgalommal, és hálózattal. Brutál. Most nem nyomkodom agyba-főbe, mert más dolgom is van, de mindenkinek lesznek ilyen időszakok, ahogy belakja a rendszert, és minden úgy működik ahogy kell.
Az utóbbi évek legjobb telefonja! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5025) feelurself


feelurself
aktív tag

probalta rajtam kivul valaki ezt a camera zoom fx-et ? nem vagyok tole elajulva, es mintha rosszabb kepeket is lone..masnak tapasztalat ?

(#5026) F-ECT$ válasza -HajTömeg- (#5023) üzenetére


F-ECT$
titán

Jah, van egy céges Xperia U-m: 2g + adat be, és elmegy 8-9 napot 1 feltöltéssel.

Nekem most ér véget az első teljes töltés G2-vel: 24 órát ment 4g-n, 4 óra kijelzővel, egy kevés hívással, rádiózással, zenehallgatással, skype-pal. A 4 órában főleg navi + játék volt, így teljesen ok a dolog, ha videó + böngészés lett volna, akkor a kijelző is több lett volna.

Szóval ha nagyon akarnám, akkor 4-5 óra játékkal le tudnám meríteni a telefont, de ha áttenném 2g-re, és csak hívásra használnám, akkor szerintem elmenne 2 hetet is :)

Dive ever, work never.

(#5027) bigdee888 válasza fledtamas (#5009) üzenetére


bigdee888
tag

Mire rajottem...
Nem a bongeszobe kell beirni, hanem a Windows intezo cimsoraba...
Tehat: belepsz pl. a Sajatgepbe, es ott a cimsorba beirod, hogy //g2, es mar keri is a jelszot, amit a telefon ad.

Ha ez megvan, ugy lathato a telefon konyvtarszerkezete, mintha egy halozati meghajto lenne.

Termeszetesen feltetele az egesznek, hogy a szamitogep es a telefon egy wifi-halozatra legyenek felcsatlakozva.

[ Szerkesztve ]

(#5028) ferrari1 válasza feelurself (#5025) üzenetére


ferrari1
őstag

Camera FV5 az jó. Linkeltem régebben vele és az eredetivel készült képeket.

(#5029) F-ECT$ válasza k5.20 (#4959) üzenetére


F-ECT$
titán

Mekkora a csomag? Simán bedobták a postaládádba, vagy át kellett venni? Első tapasztalatok, írási / olvasási sebesség?

Dive ever, work never.

(#5030) vadászcsiga válasza bigdee888 (#5027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a DLNA nem?

(#5031) bounty123 válasza vadászcsiga (#5030) üzenetére


bounty123
őstag

Nem, ezzel a telefon csinál egy standard windows fájlmegosztást wifin keresztül. ettől függetlenül tud dlna-t is, de ennek ahhoz semmi köze.

(#5032) k5.20 válasza F-ECT$ (#5029) üzenetére


k5.20
senior tag

Nagyságra akkora, mint egy sima LC/6 boríték, de bélelt.
Alá kellett írnom.
Sebességet nem tudtam mérni, mert az általam próbált app "megtagadta"...
Viszonyításnak azonban: egy 2,17 GB-os mappát a microSD-ről (C10-s) 2,22 perc alatt másolt át a belső sd-re.
Ez számítva ~ 15 Mb/sec.

[ Szerkesztve ]

(#5033) Viper26


Viper26
nagyúr

Akit érint, jött válasz a gyártótól Ringke slim ügyben:

Az alábbi levelet, kaptam, talán nem baj, ha megosztom itt, mivel többeket érint:

"Thank you for contacting us.
I do apologize, we have recently found out that the case does not fit your model of the phone.
What I will do is refund you for your order.
Please, give it about three to five business days.

Again, I'm sorry for any inconvenience this may have caused."

Pixel 7 | FR955

(#5034) k5.20


k5.20
senior tag

Közben találtam egy ilyet is, németországból gyorsabban beszerezhető, bár nem látom, hova kell beletenni a kártyát? [link]
Talán magába a fejbe, a csúszó-érintkezőköz? De akkor ha a számítógépbe dugom - egyáltalán lehet-e úgy -, miként ír a kártyára?

(#5035) k5.20 válasza Viper26 (#5033) üzenetére


k5.20
senior tag

Jól értem, hogy vissza se kell küldjed, megtéríti?

[ Szerkesztve ]

(#5036) Viper26 válasza k5.20 (#5035) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen. :K

Pixel 7 | FR955

(#5037) bigdee888 válasza Viper26 (#5036) üzenetére


bigdee888
tag

En is irtam nekik, kivancsi leszek a tovabbi reakciojukra.
Gondolom most nem 1-2 ember reklamal naluk.

[ Szerkesztve ]

(#5038) k5.20 válasza Viper26 (#5036) üzenetére


k5.20
senior tag

No így nyugodtabban várom, de az lenne a jó, ha mégis passzolna valami csoda folytán a vasra.
[Ezt] néztem még helyette, de az a kis luk a kamera lencséje fölött azt súgja, ez sem jó nekünk...

bigdee888 - Te már megkaptad, vagy előre reklamáltál?

[ Szerkesztve ]

(#5039) Viper26 válasza k5.20 (#5038) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hááát nem tűnik jónak szerintem sem...szívás erre rendes tokot találni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#5040) bigdee888 válasza k5.20 (#5038) üzenetére


bigdee888
tag

Megkaptam...
Ahogy a tobbiek is irtak, nekem sem ment ra a telefonra.
Latszik, hogy szelessegre, hosszusagra rendben van, az a par tized mm hianyzik a melysegebol. Sajnos...

(#5041) k5.20 válasza bigdee888 (#5040) üzenetére


k5.20
senior tag

A macska rúgja meg az LG-t, hogy nem volt képes egyféle méretben hozni ezt a készüléket...

[ Szerkesztve ]

(#5042) Metal213 válasza -HajTömeg- (#5023) üzenetére


Metal213
tag

Nálam is a bátteri program dobtam meg nagyon a dolgokat. Addig volt, hogy naponta 2x töltöttem. Oké, az a "még 3 napig tartó csoda" miatt volt, szegényt halálra nyomkodtam, de most már tudja mi a tuti, én is ismerem a gépet, ezért nem olyan eszeveszett a nyomkodásom mennyisége sem.

Kiegyezünk 2 napban? 5,2"-es kijelzőnél azért szép idő. Áj tink.

archaic.bandcamp.com

(#5043) Bazsó


Bazsó
tag

Kis segítséget kérnék, iphone 7.0.3, lassan érkezik a G2 és szeretném a kontaktokat átmenteni. Van valami megoldás?
Köszönöm!

□ "Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél" □

(#5044) vadászcsiga válasza Bazsó (#5043) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gmailbe fel kell szinkronizálnod. Hol van most csak úgy a telefonon, vagy iCloud-ban?

(#5045) WiZARD válasza WiZARD (#5011) üzenetére


WiZARD
addikt

senki?

még1 kérdés: van vmi típushiba, amire új készüléknél figyelni kell? Holnap megyek T-hez megvenni...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5046) zenefan


zenefan
aktív tag

Érdeklődnék:

1. 131ezer alatt gondolom nem nagyon kapható biztos helyről 32 gigás G2? Ajánlatokat persze privátban kérem.

2. A T-s G2 menüje/kezelhetősége mennyire tér el attól, mint amit magatok tesztek fel rá, illetve mennyire zavaró, vannak-e benne nagyon bosszantó megoldások? Esetleg tudna valaki pár képmentést készíteni, hogy néz ki a T-s menü. :DDD

3. Akinek T-s a készüléke, azok ha romolgatnak benne, azzal elvesztik a garanciát? Vagy vannak ennek is szintjei amíg nem vesztik el? Gondolok én itt arra, hogy sokan említettétek, hogy a gyári T-s/LG-s rendszer (ill rom) nem annyira felhasználóbarát v. gyors és ezért más romot használnak.

4. Ha T-s WS-ban rendelem meg a 16-ost (az akció keretén belül), akkor kell előre fizetni valamennyit, vagy csak ott helyben? Ha netán meggondolnám magam, akkor elég azt a boltban jelezni? (ezt azért kérdem, mert itt a T-nél nincs kitett teszt példány! - cumi)

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#5047) bounty123 válasza WiZARD (#5045) üzenetére


bounty123
őstag

Az egyetlen gyakrabban előforduló hiba a recsegős/nyekergős hátlap, nekem is ilyen volt az 1. példányom. Nem nagyon lehetett úgy kézbe venni, hogy ne nyekkenjen meg, a hangerő gombok mellett volt talán a legészrevehetőbb, könnyen be lehetett nyomni a hátlapot. Egy fix tokkal ez valószínű nem jelent gondot, de én tok nélkül használom.

(#5048) F-ECT$ válasza zenefan (#5046) üzenetére


F-ECT$
titán

1. Nem hiszem.

2. Szerintem 4-5 appot feltesz (amik törölhetőek) és annyi. A frissítés persze valószínűleg később jön, mint a függetlenre.

3. Jó kérdés, hivatalos válasz nincs. Ha jól emlékszek, akkor teljesen eltüntethető a romolgatás, és visszaállítható az eredeti állapot, de persze minden saját felelősségre.

4. Átvételkor is lehet fizetni. 8 napon belül vissza tudod küldeni.

Dive ever, work never.

(#5049) feelurself


feelurself
aktív tag

Sracok, mi a franc pontosan ez a kenyszeritett 4x MSAA ? Benyomtam, es az asphalt 8 szebb es latvanyosan smooth-abb.

(#5050) DonMaster válasza feelurself (#5049) üzenetére


DonMaster
addikt

élsimitásnak hivják , mint pc játékoknél is

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.