Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) Meggyi001 válasza Kurzuh (#45241) üzenetére

Amíg Optimus 2x-em volt addig ezt, most meg ezt...

https://gamergep.hu/

(#45252) lacanyl


lacanyl
csendes tag

Hali!

Aki CM11-et használ attól kérdezném h a knock code működik, vagy helyettesíteni kell valamilyen appal??

(#45253) ::Geri::


::Geri::
tag

Sziasztok! Vásárlási segítséget szeretnék kérni, egyszerűen nem találok G2-t!

Amit keresek: új, fekete LG G2, hivatalos gyári garanciával és rendes 27%-os ÁFAtartalommal bíró számlával.

Megkerestem kb. 20 boltot, mindenhol csak bolti garancia van - hozd vissza majd mi intézkedünk ha jónak látjuk - sehol sincs gyári. (Természetesen 135e-160e között találtam gyári garisat, de ez alatt szeretnék)

Tudnátok olyan boltot ajánlani ahol lehet rendes garanciával ellátott LG G2-t venni normális áron?

A válaszokat előre is köszönöm! :R

Life is Short, Upgrade Hard

(#45254) mouzrr


mouzrr
őstag

Várható frissites a telefonra? Megkapjuk a g3 ui-t?

(#45255) xSide válasza ::Geri:: (#45253) üzenetére


xSide
őstag

(IMG:)

Sorry, eggyel előrébb szántam és az utóbbi párra ;)
MediaMarkt? Én ott vettem februárban 135-ért...
Ekkor adta a té ugyanennyiért dominóban.

[ Szerkesztve ]

(#45256) Meggyi001 válasza xSide (#45255) üzenetére

:)

https://gamergep.hu/

(#45257) iceQ! válasza ::Geri:: (#45253) üzenetére


iceQ!
addikt

Fehér-fekete

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45258) Krissz1983 válasza lacanyl (#45252) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Teljesen jól működik.

[ Szerkesztve ]

Give them nothing but take from them everything

(#45259) ::Geri:: válasza xSide (#45255) üzenetére


::Geri::
tag

:)

Ott jelenleg kizárólag fehér 16GB-os van 130e-t sajnos.

Life is Short, Upgrade Hard

(#45260) ::Geri:: válasza iceQ! (#45257) üzenetére


::Geri::
tag

Köszönöm, ma őket is hívtam a 20 másik bolttal egyetemben: nincs nekik és nem is tudnak rendelni, ezen kívül CSAK saját garanciát adnak..

Life is Short, Upgrade Hard

(#45261) xSide válasza ::Geri:: (#45259) üzenetére


xSide
őstag

Mikor elkezde árulni pont belefutottam egy akcióba, azóta vodás lettem és dual sim átalakítóval használom a céges dolgok miatt.
Nem volt kár a gyári függetlenség ;)

Szerk.: rendelésre? Esetleg az országban lehet még fekete, webshop-juk?

[ Szerkesztve ]

(#45262) lacanyl válasza Krissz1983 (#45258) üzenetére


lacanyl
csendes tag

Thx!

(#45263) ::Geri:: válasza xSide (#45261) üzenetére


::Geri::
tag

Semmi, rendelésre sem. + reménykedem hogy 130e alatt kapok valahol, így bőven 1 évvel a megjelenése után.

De nagyon úgy fest, hogy hivatalos LG garival egyszerűen nem lehet kapni itthon normális áron. :U

Life is Short, Upgrade Hard

(#45264) kocsij válasza Krissz1983 (#45244) üzenetére


kocsij
tag

G2 is megkapja az Android L-t, pont ma beszéltem az LG-vel, viszont azt nem tudták megmondani hogy mikor lesz meg. PC Suite-l kell időnként rá nézni, nekem ezt mondták.

Galaxy S23 Ultra

(#45265) kocsij válasza ::Geri:: (#45263) üzenetére


kocsij
tag

Miért baj az neked hogy nem gyári hanem bolti garanciát kapsz? Ugyanúgy beviheted te is az LG szervízbe ha gondod van vele, foglalkozni fognak vele. Nekem is bolti garanciás és az LG-nél azt mondták a garancia papíral be lehet a szervízükbe vinni és javítják ha gondom van vele.

Galaxy S23 Ultra

(#45266) ::Geri:: válasza kocsij (#45265) üzenetére


::Geri::
tag

Mert ez az esetek 99 százalékában sajnos nem így van + Magyarországon vagyunk.

Semmiféle garancia nincs rá (miért is lenne, mivel nincs hivatalos garancia = nincs garancia) hogy foglalkoznak vele a szervizben.

Life is Short, Upgrade Hard

(#45267) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdv mindenkinek!

Egy rövid kérdés... az megoldható-e valahogy, hogy amikor a tárcsázót megnyitom, akkor ne az jöjjön be, hanem a híváslista? Illetve van-e olyan "parancsikon", hogy a híváslista jön be? Arra rájöttem, hogy a fülek sorrendje variálható, kedvencek stb. ki-be kapcsolható, de akárhogy variálom, a tárcsázóra bökve az jön be, majd oldalra lapozva átugrik ugye a híváslistára. Nem törik le a kezem tőle, de kényelmesebb lenne, ha eleve az jönne be, ha egy hívott számot akarok újra tárcsázni :)

Köszi a válaszokat előre is!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#45268) Quqesz válasza Nfsman20 (#45267) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sajnos az lg ui ilyen,nincsen rá lehetőség a gyáriban....

kocsij
Azt megnézem,hogy szürke importost gariban javítanak a márkaszervízben.....max ha az expansysban vetted,de más gsm boltosat csak pénzért javítanak...ha nincsen lg garipapirod v szolgáltatói jótállási jegyed,akkor fizetsz...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45269) Nfsman20 válasza Quqesz (#45268) üzenetére


Nfsman20
tag

Értem, köszi... akkor marad a lapozás :) illetve talán a köv. frissítéssel kapunk valami más megoldást.

Amúgy kb 3. hete nyúzom a drágaszáágot :D hát nem bántam meg a váltást! Bár a GPS tényleg kicsit döcögve-prüszkölve talál jelet, ebből a szempontból a sony sokkal fürgébb volt. Nem mintha meg akarnám bontani a ketyerét, de volt aki a youtube-os videó alapján megcsinálta a GPS fixet? Ha jól értelmeztem annyi, hogy papírdarabokat rakott az érintkezők alá (ez nem tudom egyáltalán min javíthat...). Szóval, ha van, aki megcsinálta, annak segített valamit?

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#45270) Jippy válasza mouzrr (#45254) üzenetére


Jippy
tag

Csak egy pár hozzászólást lapozz fentebb. :N

(#45271) racerx válasza Nfsman20 (#45267) üzenetére


racerx
őstag

Root, és tweaksbox.

(#45272) SztiviVander válasza kocsij (#45265) üzenetére


SztiviVander
őstag

már megint azt se tudod miről beszélsz. hidd el se a meséiddel, se a butaságaiddal nem leszel itt sztár. bolti garancia = kapsz egy adásvételit, vagy egy a4-es fecnit garanciajegy felirattal. azzal aztán mehetsz az lg-hez, jó esetben csak kiröhögnek. ha meg van LG-s garipapír az nem bolti garancia. de ezt szerintem ::Geri:: is tudja, a kérdés sem az volt hogy kinek milyen garancia jó. tudod a felnőttek el tudják dönteni :)

[ Szerkesztve ]

(#45273) SztiviVander válasza ::Geri:: (#45263) üzenetére


SztiviVander
őstag

én xxl-nél vettem 32-est százhuszonpárért pár hónapja, lg garis, magyar régiós. kérdezd meg őket telefonon, weboldalon akkor sem volt fent ez a konstrukció de telefonon megrendeltem, 4 óra múlva kihozták áfás számlával, mindennel.

(#45274) ::Geri:: válasza SztiviVander (#45273) üzenetére


::Geri::
tag

Köszönöm! Ők az egyetlenek akiket nem tudtam ma elérni, foglalt volt, és a weboldalas üzenetre még nem reagáltak, holnap hívom őket!

Life is Short, Upgrade Hard

(#45275) finu válasza Nfsman20 (#45269) üzenetére


finu
tag

Play Áruházból töltsd le a Call log nevű progit, és cseréld le a gyárira, nem kell Rootolni a telot.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#45276) fery02 válasza nkAAA (#45247) üzenetére


fery02
addikt

1. Gyári rendszerrel is tökéletese használható a teló és a memóriával is nagyon dinamikusan bánik, egyáltalán nem kell vele foglalkozni, hogy mennyit eszik. Lassulni nem lassul, ha csak pár 100 mega szabad van.
Ha kell neki, felszabadít magának.
De egyébként abszolút Rom barát a teló és kellemes Rom-okat lehet hozzá szerezni.
Aktuális sláger a ClodyG3 2.0 és a MIUI V5, de ezekről bővebben a Mélyvíz topikban. :)

2. Tok téren, ami szempontokat írtál én elsősorban a Spigen Armor és a Nekeda féléket ajánlom.
Előbbi kemény és masszív, érzed hogy biztonságban van a telód benne, viszont a Nekeda-hoz képest nagyobb egy kicsit, míg az utóbbi elegánsabb, de szintén hasonlóan véd és prémium minőség.
Ha flip tok kell, azokban nem vagyok olyan jártas, de volt már róluk szó korábban sokszor. Azt tudom, hogy a hivatalos LG féle és a Nillkin volt említve sokszor.
Fólia téren meg kapható akár minőségi Nillkin 9H üvegfólia, ami egy fent említett Spigen-nel vagy Nekeda-val kombinálva igen erős védelmet adhat.

3. Az tuti, hogy megbízható bolttal nem nyúlhatsz nagyon mellé. :)
Amúgy annyira kell csak figyelni, mint általában minden telónál. Esetleg megnyomkodhatod a hátlapot, mert előfordulhat, hogy recsegőst fogsz ki (bár ha úgyis tokban lesz, akkor mindegy, hogy recseg-e vagy nem), de egy ilyennek a hangkeltésen kívül más hátránya nincs..

4. A sárgásodás úgy tűnik random.
Én decemberben vettem a telót és szabadidőm nagy részében játszani szoktam rajta keményebb játékokkal és még eddig nem látok sárgásodást, míg másnak már az egyszer ez okból cserélt új kijelzője is sárgásodik...

[ Szerkesztve ]

(#45277) Wucky


Wucky
senior tag

Már egy hete megvan nekem is. Imádom. Letöltöttem egy játékot rá(Dungeon Hunter 4),és még ez alatt sem fogy el a ram. De az akksit símán leszívja. Nekem 900-670 MB között mászkál a ram mennyiség. Szokásom takarítani,plusz be is van állítva az óránkénti takarítás.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45278) #84221696 válasza Nfsman20 (#45269) üzenetére


#84221696
törölt tag

Kb én is 3 hete használom a G2-t és a gps az fenomenális a tapasztalataim szerint. Tegnap próbából nyomtam egyet hazafelé. Nagykőrösi út, Budapestről Szeged irányába mentem, úticélként az otthonom ütöttem be. Kb 3-4 s alatt megtalálta a jelet, bepozícionált. Aztán hazáig szépen elnavigált.
Szerintem rootold a telefonod és tedd fel az Sd maid nevű appot. Rendszert és programot is tudsz tisztítani vele. Nagyon hatásos! Lehet, hogy a gps is azért ilyen jó nálam, mert rendszeresen kitakarítom a telefont és a sok bentmaradt piszok nem kavar be!
Meg ezzel a progival kinyerbetők az apk. filék is. :))

(#45279) neo_xperia válasza SztiviVander (#45272) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

:)

(#45280) Rain Blade válasza ::Geri:: (#45253) üzenetére


Rain Blade
tag

Szia...én már körbejártam sajnos a legjobb boltnak a mobilexpressz tűnik.

(#45281) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Múltkor valaki ajánlott egy programot amivel meglehet nézni melyik alkalmazàs akadt be, ami szívja az aksit.
Valaki megadnà megint a nevét az alkalmazàsnak?
Köszi

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45282) Rain Blade


Rain Blade
tag

Bocs Geri látom már beajánlották előttem őket is.

(#45283) noxon válasza Wucky (#45277) üzenetére


noxon
őstag

Óránkénti takarítás? :C ...... k...túl semmi értelme!! :N Ez android, nem windóz

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#45284) iceQ! válasza kiezTe90 (#45281) üzenetére


iceQ!
addikt

Wake up detector

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45285) geryboro válasza iceQ! (#45284) üzenetére


geryboro
senior tag

wakelock.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#45286) nkAAA válasza fery02 (#45276) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Köszi szépen a kimerítő válaszokat, ezek alapján már nyugodt szívvel tudom majd beszerezni a készüléket tokostól-mindenestől :)

https://twitter.com/nkaaa

(#45287) iceQ! válasza geryboro (#45285) üzenetére


iceQ!
addikt

Az az... En elirtam. Nem tudom mi jutott eszembe :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45288) iceQ!


iceQ!
addikt

Ez a "ha kell ram akkor a telo csinál magának" dolog igaz?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45289) rayoliviero válasza iceQ! (#45288) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igaz.

(#45290) Stimpy001 válasza geryboro (#45285) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

ebbe a wakelock detectorban pontosan mit kell nézni? CPU?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#45291) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Na, hátlap recsegést megszüntettem.
A régi módszer: hátlap le, aksi és hátlap közé egy aksi méretű kettéhajtott papírlap :))
Szörnyű mi gagyi hajlékony műanyagból van a hátlap...
De legalább mostmár nem recseg :D

(#45292) Quqesz válasza iceQ! (#45288) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Úgy hívják Dinamikus ram...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45293) Pacy


Pacy
aktív tag

Sziasztok! Ahogy nézem beállhatok a sorba a vásárlási szándékommal. Sehol nem lehet kapni normális G2-t. Bele bele futottam 0-áfás darabokba de az nálam nem játszik. Nem lesz könnyű menet úgy érzem. A legtöbb bolt nem is tud mondani időt beszerzésre. Mobilbirodalomnál ez lesz a 2. hét pihenő pálya. Múlt héten mondták hogy most kedd ma már jövőhét kedd de az sem biztos. 32gb lenne optimális de már egy 16gb-al is kiegyeznék. Ötletek?

(#45294) csatakacsa


csatakacsa
tag

Par napja frissítettem telekomos 20d re. A kamera javult a legszembetűnőbb modon, vegre elenkek rajta a színek. Az uzemido is jobb lett fel-egy ora plusz kijelzoidot ad. Maga a telefon viszont mintha.egy picit lassabb lenne, főleg gorgetesnel venni eszre akadast. Még a chromeban.is.egy picit ahol a 20 c n semmi rocc nem volt. Gyari visszaallitas volt.elotte utana is. Szerintem megerte frissíteni, azt a kis akadast elnezem neki. :)

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#45295) Tbs82


Tbs82
tag

A tegnapi frissítés /telekomos/ óta tapasztalt valaki változást?
A fenti kommenten kívül.

[ Szerkesztve ]

(#45296) akooos válasza Pacy (#45293) üzenetére


akooos
veterán

Google keresés alapján ez tűnik eddig úgy, hogy gyári gar+áfa: Firstphone

Vagy Speedshop, de ők aranyárban mérik.. :D

[ Szerkesztve ]

(#45297) alex devil válasza Pacy (#45293) üzenetére


alex devil
senior tag

Szolgáltatók?

S23

(#45298) SztiviVander válasza akooos (#45296) üzenetére


SztiviVander
őstag

hmm, és miből is tűnik úgy?

(#45299) Wucky


Wucky
senior tag

Valakinek nincs véletlen eladó üvegfóliája?
Keresek tokot is.
Pm-be ha lehet.
Köszi!

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45300) Danny365


Danny365
őstag

Hátha valakit érdekel: itt a Nokia féle HERE Maps bétája. Elvileg működik minden, offline térkép miegymás.

Én nem próbáltam, szóval nem tudom, milyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.