Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) orosmet válasza Quqesz (#53999) üzenetére


orosmet
tag

2014. szeptember végén vettem a Telenornál, már úgy kaptam, hogy v20f(4.4.2) van rajta, de frissítést nem ajánl fel.

(#54002) Quqesz válasza orosmet (#54001) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor te jól jártál.....

(#54003) stefi68


stefi68
addikt

Találtam egy megoldást a (nekem) legegyszerűbb PC-Android kapcsolathoz.

Telefonra WiFi ADB - Debug Over Air feltelepítése és beállítása úgy, hogy SSID alapján wifi adb kapcsolat automatikusan létrejöjjön.
PC-n Total Commanderben ADB Plugin amivel a kapcsolat létrejöttekor szabadon másolható bármi bárhova.

Egyelőre ez marad, még keresgélek ...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#54004) morneo.it válasza stefi68 (#54003) üzenetére


morneo.it
senior tag

Na, ezt most kipróbáltam, nagyon jópofa :-) Marad 5.0.1 alatt is, nagyon pöpecül megy.

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54005) denorbi


denorbi
tag

Ismét van a Telekomnál jó áron gyári flip tok :DD
[link]

(#54006) vadászcsiga válasza denorbi (#54005) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez nem mágneses ugye? Mármint a flip, nem a felélesztés

(#54007) r3dwo0d válasza vadászcsiga (#54006) üzenetére


r3dwo0d
tag

Nem mágneses mint a Nilkinek. :) 1 éve használok ilyet és teljesen jól szolgál, nem is kopott el és nekem a kijelzőt se karcolta össze. Igaz mindig van rajta fólia vagy mostanság edzett üveg. :)

(#54008) stefi68 válasza morneo.it (#54004) üzenetére


stefi68
addikt

Van ilyen ftp-ben is, meg samba, meg stb.
Ftp-t sikerült beüzemelnem Windows alatt, sambát nem.

Nem tudom a Windows 8.1 milyen szervereket (fájlmegosztást) tud kezelni?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#54009) Surfym@n válasza fery02 (#53982) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Köszönöm a jótanácsokat :)

[ Szerkesztve ]

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#54010) kocsij válasza r3dwo0d (#54007) üzenetére


kocsij
tag

Én is ilyet vettem a Telekomnál csak annyi a külömbség hogy nem mágneses viszont Nilkin tok.

Galaxy S23 Ultra

(#54011) Wucky válasza morneo.it (#53998) üzenetére


Wucky
senior tag

Nem JB fut. De a KK-t nekem kellett feltenni. LG annyit mondott hogy ő kiadta a szolgáltatóknak. Telenor szintén annyit mondott hogy KK-t ők kiadták. Az asszony galaxy Youngja frissült is KK-ra. Én meg romoltam. Szégyen. De ez nem a teló hibája.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#54012) fery02 válasza Surfym@n (#54009) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen! :)

(#54013) vadászcsiga válasza r3dwo0d (#54007) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igazából volt nilkinem de nem tudtam megszokni, el is adtam.

(#54014) Ferenczi Áko válasza vadászcsiga (#54013) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Detto.. 3 napig tartott az ablak varázsa, aztán meguntam, nyitogatni kellett..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#54015) mateus


mateus
senior tag

A hátlapra lehet vhol kapni fóliát? Tokot nem szeretnék a telóra rakni.

(#54016) akooos válasza mateus (#54015) üzenetére


akooos
veterán

Nem ismerem ezt, de ha jól tudom, valakinek volt ilyenje.

[link]

(#54017) mateus válasza akooos (#54016) üzenetére


mateus
senior tag

Köszi! Tényleg, ilyeneket láttam ebay-en is, csak a legtöbbet ezzel a "vizes mosószeres" módszerrel kell felrakni, az meg kicsit idegen számomra. De lehet h csak ez a megoldás marad.
Mennyire hajlamos egyáltalán karcolódásra a hátlap ha főként zsebben van hordva a teló?

(#54018) DBC


DBC
tag

De jó lenne már egy kis MIUI V6 :))

(#54019) kromatika válasza Dexter-2000 (#53985) üzenetére


kromatika
veterán

Nekem még nem jött ki,pedig gyári független,eu-s.

Légy jó mind halálig.

(#54020) RomiJosy válasza kromatika (#54019) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nyisd meg a linket, bejön neked is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#54021) kromatika válasza RomiJosy (#54020) üzenetére


kromatika
veterán

:K

Légy jó mind halálig.

(#54022) ToomyC válasza akooos (#54016) üzenetére


ToomyC
aktív tag

Nekem ...

(#54023) stefi68 válasza kromatika (#54019) üzenetére


stefi68
addikt

:W

Szerk.: Na jó, azért ennyire nem veszem fel :)

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#54024) ildi88


ildi88
újonc

Sziasztok! Létezik hogy nekem nem jelzett még a telefonom a Lollipop 5.0 miatt.
a frissitésnél is azt írja hogy a legfrissebb verzió! :( :U

(#54025) ildi88


ildi88
újonc

Ja G2 :))

(#54026) Matada2.3 válasza ildi88 (#54024) üzenetére


Matada2.3
veterán

Mert még nincs kint az 5.0 :U idő kérdése..

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#54027) ildi88


ildi88
újonc

Jaaaaaa...... :)) :)) :)) :)) :R Bocsika

(#54028) #84221696 válasza ildi88 (#54027) üzenetére


#84221696
törölt tag

Trollból 5*
:DDD

(#54029) Quqesz válasza ildi88 (#54027) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem már jelzett és azt írta ki,hogy frissítés a "Pina Colada" verzióra....na erre iszom egyet! :D

(#54030) batai15


batai15
félisten

olvassátok :) [link]

(#54031) schferenc77


schferenc77
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a G2 hátlapi kamerája előtti üveget (elég karcos). Láttam valaki korábban linkelte, hogy milyen szépen kipolírozta, de én szívesebben állnék neki ilyennek, ha lenne cserealkatrészem. Lehet külön kamera lencsét kapni E-bay-en? Linkelnétek egyet, hogyan keressek? Mennyire egyszerű kicserélni?
gondoltam rendelek egy új lencsét, meg egy 9H-s tempered glass-t, amihez adnak lencsevédőt is, és akkor tökéletes lesz (védelem is lesz, meg antireflex).

(#54032) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

No. Régi témához szólnék egyet. Fejhallgató. Azt írták sokan, szar az LG saját fülese. Most is azt mondom, alapnak jó de a hugom pár hete zenét mutatott a telefonján (lg) nem gyári fülese van, nagyot szólt! Ma bemenet a médiába és vettem egy ilyet mert sok borravaló összejött. A kocsiban kipróbálni egy régi zenén (M. Jackson) nem hallottam különösen nagy változást aztán jött Bárány pfff az állam leesett. Mindenkit megkövetek akivel eddig vitáztam, nem is mertem volna gondolni mi különbség van füles és füles között. Aki kicsit is szeret zenét hallgatni, ruházzon be egy normális fülesre.

(#54033) Meggyi001 válasza RomiJosy (#54032) üzenetére

Ilyen kicsi és ilyen drága? Durva jól szólhat, ha megvetted :D

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#54034) Zsolto válasza schferenc77 (#54031) üzenetére


Zsolto
őstag

Szia!
Én csiszoltam le a sajátomat, de előtte én is venni akartam egy újat, mert azt hittem, a sajátom menthetetlen.
Ezt nézegettem az eBayen.

De vehetsz egy ilyen komplett egységet is, amiben benne van az üveg.

Ha csak az üveget veszed, akkor a csere egyetlen kérdéses pontja, hgoy amikor lebontod a kamerát körülvevő takaróegységet, ami a második linkben van, abból hogyan bányászod ki az üveget.

Amúgy szerintem az üveg nem gyári eredeti, és írtam az eladónak, hogy van-e rajta antireflex bevonat, de fogalma sem volt, miről beszélek, a válaszában elküldte a fehér változat linkjét...Vagyis fogalmad nincs, mit veszel, és ha van is rajta bevonat, azzal is kezdődik majd a karcolódásos macera. A natúr, eredeti gyári zafírüveg viszont tuti nem fog megkarcolódni. Olyan képeket csinál a G2-m most, hogy leesik az állam.

Hidd el, a csiszolás fájdalommentes, gyors, ingyenes és végleges megoldás :)

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54035) batai15 válasza Zsolto (#54034) üzenetére


batai15
félisten

Mivel csiszoltad le? képek minősége nem romlott?

(#54036) schferenc77 válasza Zsolto (#54034) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Lehet en is megprobalom. Levetted a hatlapot? Mivel csinaltad a polirozast? Egyáltalán hogy megy ez, kicsi paszta az uvegre es puha ronggyal körkörösen simogatod?

(#54037) #84221696 válasza RomiJosy (#54032) üzenetére


#84221696
törölt tag

Na ja, Sennheiser! :C

[ Szerkesztve ]

(#54038) Den Hadnagy válasza RomiJosy (#54032) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A gyári füles valóban a semminél jobb kategória :) Megerôsítem, hogy már egy 10k környéki alsó-középkategóriás füles is csodát tud tenni bármelyik telóval, pláne olyannal, amiben jóféle hangcucc van. Ilyen a G2 is.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#54039) Quqesz válasza schferenc77 (#54036) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A speedshopban van burkolatos/gombos/üveges megoldás 7e forintért:
http://www.speedshop.hu/termekek/2012710/lg-d802-g2-antenna-takaro-fekete.html...ez gyári!
de én is a pasztát ajánlanám első körben.

[ Szerkesztve ]

(#54040) Zsolto válasza batai15 (#54035) üzenetére


Zsolto
őstag

Egy kolléga privátban érdeklődött a módszer részletei iránt, úgyhogy most itt is megosztom, amit neki válaszoltam (a hátlapot nem szedtem le):

Amikor fogkrémmel dörzsöltem, nekem is rosszabb lett, mert az csak még jobban tönkretette a bevonatot, de nem szedte le (vagyis nem sikáltam elég ideig). Akkor kerestem egy hatékonyabb polírozószert, ez volt a fémtisztító paszta. Rémes érzés volt azzal sikálni a lencsét (vattapálcikára tettem), de pillanatok alatt leszedte a bevonatot és az üveget persze nem tudta megsérteni. Vágj bele bátran.

Én körülragasztottam a lencsét Celluxszal, de a finom résekbe így is belement a paszta, azt macerás volt kitakarítani, de végül sikerült. Egy olyan kézikészüléket használtam, amivel a kabátról lehet leporolni a szöszöket. Ennek sűrűn, mereven egy irányban állnak a nagyon vékony sörtéi. Picit bepermeteztem ablaktisztító folyadékkal, és a száliránnyal szemben kefélgettem a réseket nagy türelemmel. Szemre szép, bár a makrókon látni, hogy még maradt azért...

A képeket pedig ebben a hsz-emben tettem közzé.

A középső képen (kinagyítva) jól látszik, hogy a lencsén van egy több tizedmilliméter vastag bevonat, amit a fémpolírozó paszta középen már leszedett, körben még látszanak a nyomai. A vattapálcika azért jó eszköz, mert polírozás közben lelapul és viszontlag pontosan lehet vele követni az üveg peremét, és viszonylag a sarkokba is be lehet nyúlni vele. Sajnos a finom rések megóvására nem tudtam jó módszert kitalálni, mert nagyon közel vannak az üveg széléhez, ezért kellett a "ruhakefés" fázis a végére.

A végeredmény egy tisztán, feketén ragyogó üveglap az optika előtt. A telóm azóta hihetetlen szép, kontrasztos képeket csinál, mintha letöröltem volna a párát a lencséről.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54041) RomiJosy válasza Meggyi001 (#54033) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Hihetetlen mekkorát szól. Volt ott ugyan ez a márka és kb majdnem fele ennyiért ~5000-6000ft.
Azeladó azt mondta az nagy akció,majdnem fele annyiba kerül most mint szokott,ez is le volt árazva. Gondoltam olyat veszek,amire ha vigyázok,sokáig lesz benne örömöm.
Rengeteg volt mindenféle márka,de egy kisöreg aki füleseket nézegetett azt mondta,ha jót akarok ebből a márkából válogassak.Ha valaki mostanában fülest akar,nézze meg ezeket a médiába.

(#54042) morneo.it


morneo.it
senior tag

Aki rendelkezik Microsoft fiókkal és használja is a OneDrive tárhelyet, azoknak most egy elég jó meglepetést biztosít a Microsoft. Ugyanis teljesen ingyenesen, plusz 100 GB extra tárhelyet adnak bárkinek két éven át, mindössze egy kattintásért cserébe. Eddig ez az ajánlat csak az Egyesült Államokban volt elérhető, igaz némi trükközéssel lehet, hogy sikerült a Bing Rewards által elérhető tetemes mennyiségű extra tárhelyet beváltani. Azonban erre a továbbikban már nincs szükség, elegendő ugyanis csak az alábbi linkre kattintani, illetve bejelentkezni abba a fiókba, vagy akár azokba a fiókokba, amelyek tárhelyét ki szeretnénk bővíteni. A beváltást követően pedig a fentebb látható üzenet fog megjelenni, a tárhely mérete pedig a OneDrive-ba belépve ellenőrizhető is. Ehhez csak a jobb felső fogaskerék ikonra, majd a Beállításokra kell kattintani. Jó használatot kívánunk hozzá, és éljetek vele, amíg lehetséges.
http://goo.gl/af1MPB

[ Szerkesztve ]

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54043) batai15 válasza Zsolto (#54040) üzenetére


batai15
félisten

a paszta pontosan milyen paszta?

(#54044) racerx


racerx
őstag

Gyári füles valóban jobb pár másik teló gyárijánál, de nekem is van egy 4 éves xears agybadugósom (anno 8500 forint volt), és kb 20x jobb mint a gyári..Pláne Viper alatt!!! :D

(#54045) morneo.it válasza morneo.it (#54042) üzenetére


morneo.it
senior tag

Fontos, hogy a reklámblokkoló (Adblock /Adblock Plus) NE fusson ezen az oldalon, másképp nem fog működni - vagy nyissátok meg Internet Explorerbe.

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#54046) Zsolto válasza batai15 (#54043) üzenetére


Zsolto
őstag

Valami ezeréves, beszáradt és vízzel felhígított "Amway Metal Cleaner" fémtisztító krém. Azért volt jobb, mint a fogkrém, mert érezhetően nagyobb a dörzshatása. Ne félj, egy fémtisztító nem tudja megkarcolni az üveget. D amikor elkezdtem dörzsölni vele az üveget, érezhető volt, hogy "harap", nem is kellett több fél percnél, hogy szép tiszta legyen az üveg.

bgergely:
Sajnos nem történt semmi :(

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54047) btamas63


btamas63
tag

Sziasztok!

Ilyen LG G2-es telefont szeretnék venni. Olvastam pár dolgot itt a fórumon, hogy a térerővel vannak gondok meg a háttérbe futó alkalmazások nagyon lefogják a telefont. Megnéztem a Mediamarket-ba és tényleg ez a 2 dolog jelentkezett is a telefonnál. Egyéb dolgokat tudtok még róla ami nem teljesen jó? Esetleg ez a 2 dolog orvosolható valahogyan?

(#54048) Matada2.3 válasza btamas63 (#54047) üzenetére


Matada2.3
veterán

Mindkettő orvosolható másik ROM-mal. Egyéb hibákat nem tapasztaltam, max recseg a hátlap.. Amúgy meg nagyon össze van rakva a "kicsike" :B

Finn the human

(#54049) Zsolto válasza btamas63 (#54047) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem még csak egy bő hete van meg, de leharcolt, bő egy éves példány, és se a térerővel, se a háttérben futó alkalmazásokkal nem volt gondom eddig. Sőt, azt vettem észre, hogy két napja szó szerint szárnyakat kapott az akkuja. Vedd meg nyugodtan :)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#54050) Sanki válasza btamas63 (#54047) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem január óta van meg, gyári rommal is tökéletes, semmi akadás nem jelentkezett eddig.
Szerintem, ha nincs tele pakolva az egész tárhely felesleges alkalmazásokkal akkor nem is fog akadni. Nekem átlag 45-72 óráig bírja az akksi 4,5-6 óra kijelzőidővel.
De a háttéralkalmazásokra is van megoldás: fejlesztői opciók (azt hiszem ez a neve) és ott háttérfolyamatok korlátozása.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.