Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46201) Quqesz válasza iTomi81 (#46199) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv
1.sztem nem gyengébb,elég jól látható napfényben is(amit láttam is az 4x hd vs g3 ott az ips jobb volt)
2. fél éve nem sárga(aki jobban hajtja a procit ott elkébzelhetőbb a hiba,de nem általánosítanák,van akinek 1 éve semmi)
3.passz,pl utálja a toccsanóvízt
4.tapasztalatom szerint jól érzékel,gyorsan reagál általában,de az alap fényerő alacsonyabb autó mód alatt,kicsit feljebb is tekerhették volna(pl sötétben)...olyan szokott még előfordulni,hogy híváskor lassabban reagál és szabadban kell 2-3 sec mire látod ki hív(de ez sem állandó jelenség)..nekem 50%+auto,de sötét szobában néha kiveszem az auto mellöl a pipát olvasáskor(de az asus tabon meg nem tudom annyira letekerni,hogy ne barnitson a fénye)
Sztem nem fogod megbánni,nagyon jó teló.

Más
Lehet nekem újdonság, de a névjegyzékben két újjal csippintve lehet kicsinyíteni/nagyítani a névjegyeket

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46202) Laca0 válasza SztiviVander (#46180) üzenetére


Laca0
addikt

Tévedsz. Július elején jött OTA-n.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46203) Quqesz válasza Laca0 (#46202) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Voda még nem adta ki....:((

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46204) szabo.norbi válasza iTomi81 (#46199) üzenetére


szabo.norbi
tag

iceq9999: :C

iTomi81:
1. Semmivel sem rosszabb a kijelzője a samunak az amoledétől, az túlszaturált, azért tűnik élénkebbnek, az ips lcd inkább valósághűbb színeket jelenít meg, napsütésben is nagyon jó a fényereje!
2. Ez inkább telefon függő, ki milyet fog ki. Nekem pl. 3 hónap alatt besárgult, valakinek egy éve semmi baja, tényleg telefon válogatja. Samunál szinte mindenki tapasztalja 6-12 hónap után a beégést itt ilyen nem fordul elő.
3. Nekem volt S4-em is, nem lehet egy lapon említeni a kettőt, sokkal jobb a G2, mind kijelző, hardver, gyorsaság, nekem a GUI is jobban tetszett, felhasználóbarátabb, véleményem szerint.
4. Szuperül teszi a dolgát, régen voltak vele gondok még 4.2.2-őn, azóta teszi a dolgát rendesen!

Jól döntöttél, hogy a G2-őt választottad, magasan a legjobb telefon még mindig!!!

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#46205) Quqesz válasza szabo.norbi (#46204) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na milyen az o+o?sokkal v nem éri meg kuporgatni miatta?

iceq9999
De van még 14 napja,ne vedd el a kedvét te kis troll :D

Laca0
Elvileg a vodás is 6HU,de mégis függünk tölük...:(

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46206) Laca0 válasza Quqesz (#46203) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem független van. Július 3-án jelent meg a telefonon és egyből frissítettem is.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46207) szabo.norbi válasza Quqesz (#46205) üzenetére


szabo.norbi
tag

Csütörtökön kapom kézhez, csúszások voltak a kínai hosszú aranyhét miatt. :((( Ha végre nálam lesz írok majd esetleg, hogy megérte-e váltani! :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#46208) rangersanyi válasza Azharel (#46060) üzenetére


rangersanyi
tag

Ez milyen régiós rom?

IPhone 14 pro

(#46209) beta válasza rangersanyi (#46208) üzenetére


beta
aktív tag

Nah nekem is jon a telo telenortol holnap. Alig varom mar, hogy eltehessem az xperia sola-t a fiokba, nagyon elegem van mar belole...

kerdesek: telenorosra tudok fozott romot rakni, vagy csak a szolgaltatos jatszik? Ha igen, mennyire erdemes fennhagyni a stockot/melyik a legujabb telenoros rom?

szerk: rangersanyi nem neked akartam valaszolni, csak veletlenul a valaszra nyomtam

[ Szerkesztve ]

(#46210) Quqesz válasza beta (#46209) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mindent lehet mindennel,csak szervíz esetén kell a stock(ami kijött a tnortól legutoljára),de ez is megoldható. Sztem a stock is jó és ebből ha jók az emlékeim a v20D az uccsó

szabo.norbi
Oksa,várjuk!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46211) SztiviVander válasza Laca0 (#46206) üzenetére


SztiviVander
őstag

akkor ezek szerint csak neked jött meg még az elkészülte előtt D802-re. mert ugye arról beszélünk. és ahoz képest hogy 3 hónapja elérhető ota-n mégse volt belőle kdz és mindenki 20F-en volt. kivéve téged. mindenesetre eddig jól titkoltad. de biztos igazad van.

(#46212) laverdadb válasza SztiviVander (#46211) üzenetére


laverdadb
tag

Ezen elmosolyogtam azert :D

(#46213) iTomi81


iTomi81
tag

Még egy "buta" kérdésem lenne. A samsung telefonra ha felmásoltam 3 könyvtárat más más képekkel, azt a galéria is 3 könyvtárként kezelte és amelyikbe bele mentem annak a képeit mutatta csak. Az LG is így csinálja (nem úgy mind a WP hogy ömlesztev mutatja) remélem... ?

(#46214) szabo.norbi válasza iTomi81 (#46213) üzenetére


szabo.norbi
tag

Külön kezeli. :) Nem is értem mi értelme lenne, ha feltennél három mappát pl. nyaralás, kirándulás, család néven, aztán egybe tenné az egészet. :D

Quqesz: Én is várom már! :D Kicsit retro hangulatom van már a K510i-től. :D

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#46215) Pali982


Pali982
csendes tag

Sziasztok!
1 hónapja vettem ilyen telót,szeretem de a telefonálás egy kín vele. Minden egyes telefonálásnál közlik hogy nem nagyon értik mit beszélek(nem vagyok beszédhibás). Azt mondják olyan mintha a víz alól beszélnék és csak nagyon halkan érteni engem.Már szinte "ugatnom" kell hogy tisztán értsenek és ne állandóan vissza kérdezgessenek.Ezzel kapcsolatban van tapasztalatotok?Kiborít lassan.
Köszi a válaszokat!
Pali

(#46216) Looserke válasza Pali982 (#46215) üzenetére


Looserke
őstag

beállítások - hívás beállításokban a hang javítása be vagy ki van kapcsolva?
Nálam ki és senki sem panaszkodott eddig mióta megvan a teló (10 hónapja), hogy rosszul hallana...

[ Szerkesztve ]

(#46217) Laca0 válasza SztiviVander (#46211) üzenetére


Laca0
addikt

Hiába mosolyogtok, én már akkor megkaptam. Skype-n írtam a barátomnak, hogy milyen frissítés érkezett. Megnéztem az üzenetnaplóban a dátumot. Július 3-án érkezett és június 20-i dátumú volt a szoft. Ezt is leírtam.
Ő is ugyanonnan rendelt, csak kicsit később. Nála is pár nap után megjelent a frissítés.
32GB-os verziók. Lehet, hogy ez is fontos infó.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46218) neo_xperia válasza Laca0 (#46217) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szerintem nálatok tesztelték,a legteljesebb titoktartás mellett.: ))

(#46219) neo_xperia válasza Laca0 (#46217) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szerintem nálatok tesztelték, a legteljesebb titoktartás mellett.
:))

(#46220) gusthy válasza laverdadb (#46182) üzenetére


gusthy
veterán

Sajna ez ennél kicsit bonyolultabb. Az ügyfélszolgálat elég sok butaságot mond sajna, viszont az a helyzet, hogy tényleg esetleges, hogy működik a G2-n vagy se. A G2 egyik natív könyvtárában van egy bug, azért nem megy feltétlenül. Gondolom, ez függ az aktuális firmware verziótól is, hogy benne van - e a hiba. Lehet, hogy neked attól működik, hogy közben az LG javított valamit, de ebből nem indulhat ki a Telekom.
Mindenesetre dolgoznak rajta.

(#46221) Looserke válasza gusthy (#46220) üzenetére


Looserke
őstag

a MindigTV app csak android verziótól függően, minden telefonon fut és ugyanazt tudja mint a TVGO, ők meg tudják csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#46222) SztiviVander válasza Laca0 (#46217) üzenetére


SztiviVander
őstag

jó persze elhiszem hogy európai d802-d van és nem mondjuk usa f320 verzió (aminek a fw verziói tök mások). mondjuk egy build.prop -ot azért megnéznék. de azt áruld még el hogy tőlünk miért sajnáltad ezt az infot? mert június óta azért jó sokat kérdezgettél itt, de valahogy nem találom hogy ezt az apróságot megemlítetted volna. nem csak neked van 32gb-os verzió hanem kb a fórumozók felének :)

(#46223) Laca0 válasza SztiviVander (#46222) üzenetére


Laca0
addikt

Más dolgom is van, minthogy a hsz-okat bújjam. Nem gondoltam, hogy mindenki mindenről beszámol. Gondoltam, nem csak én kapok értesítést. Ráadásul a többségnek szolgáltatói készüléke van, ami köztudottan sokkal később kap frissítést... már ha kap...
Mit nézzek meg a fájlrendszerben esetleg, ami tisztázza a helyzetet?
A dolgot annyi zavarja még meg, hogy augusztus 23-25-én újra kellett raknom a telót egy félresikerült root+mod miatt, tehát ettől régebbi mappa nemigen lesz.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46224) szabo.norbi válasza Laca0 (#46223) üzenetére


szabo.norbi
tag

Dobozon, vagy a szoftveren lévő régiókódot.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#46225) Laca0 válasza szabo.norbi (#46224) üzenetére


Laca0
addikt


A dobozon hol találom a régiókódot?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46226) Mike81 válasza iTomi81 (#46199) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Nekem előtte S2 volt ami ugye amoledes. Amíg azt használtam addig az volt a számomra jó. Mikor váltottam G2-re akkor meg ettől dobtam el a hajam:-) Szóval szerintem ez egyén függő. Ha valaki bele van buzulva az amoledbe annak soha nem lesz jó 1 ips. A sárgaság meg érdekes kérdés. Van akinek fél éves telónál elő jött van akinek 1 éves telón sem. Lehet hogy használat vagy, melegedés függő. Én 65%-on használom automatán de nekem így is olvasható a kijelző. A Samsungokkal szemben az aksi az ami eladja ezt a telefont. Egy Samuból nem hozol li 4-5óra kijelző időt szerintem. A régi Samut az asszony használja. Az ő használati szokásaihoz elég de nekem már nem. A kijelző meg túlszaturáltnak tűnik most már :-))

[ Szerkesztve ]

(#46227) MFalcon


MFalcon
tag

Sziasztok! Miért lehet az, hogy a galériát sehogy sem tudom úgy beállítani, hogy a képeket automatikusan feltöltse Boxba? (Dropbox-szal gond nélkül működik)

Felhőbeállításoknál galériához pipa be megvan. Van esetleg még valami beállítás, ami felett átsiklottam?

Defy+ ---> Razr i ---> G2 ---> M4 Aqua ---> G3 ---> Honor8 ---> P20

(#46228) Laca0 válasza Laca0 (#46225) üzenetére


Laca0
addikt

Gyerekek! Tévedtem! Július elején az F-est kaptam meg. Megtaláltam egy akkori screencapture-t.
Viszont továbbra is kérdéses, hogy hogyan van G-s most a telómon, ha csak szeptember végén jelent meg. Ugyanis azóta biztosan nem csináltam frissítést. Az augusztusi téglásítás óta lehet nem is mertem volna ilyen frissítést csinálni
Pláne, hogy akkoriban nagyon kellett a teló, nem hiszem, hogy kockáztattam volna...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46229) Meggyi001 válasza Laca0 (#46228) üzenetére

Há egyik éjjel öntudatára ébredt a telefon, és a wifin frissítette magát..... aztán mire lehúzta volna magát a töltőről és kibújt volna a tokjából, hogy elmeneküljön, épp felébredtél, és megzavartad....... így azóta is tovább játssza a szerepét, hogy ő egy kis ártatlan telefonocska......de nem sokáig..... :D :D

https://gamergep.hu/

(#46230) Snoop27 válasza Meggyi001 (#46229) üzenetére


Snoop27
őstag

Ezt nevezem fantazianak :DD Vagy esetleg ez egy jelenet a Transformers kovetkezo reszebol? :DDD

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#46231) SztiviVander válasza Laca0 (#46228) üzenetére


SztiviVander
őstag

a skynet is így kezdte hogy öntudatára ébredt... ha egyik nap egy osztrák favágó vagy egy higanymozgású rendőr kopogtat azonnal menekülj :)

(#46232) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Elkezdtem Rootolni a telefont,de sajna elakadtam.
Android 4.4.2
D80220d-216-30
Az első hsz szerint letöltöttem az iroot25-öt,a telefonon bekapcsoltam az usb hibaelhárítást,telepítettem a számítógépre az LGMobileDriver-t.
Rendszergazdaként indítom a root.dat fájlt,rádugom a telt,kéri,nyomjak egy gombot a klaviatúrán de a gomb nyomása után egy fekete ablak bevillan és semmi nem történik.
Másik usbt próbáltam..

Hol hibázok?

HR kell előtte?

[ Szerkesztve ]

(#46233) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46232) üzenetére

Próbáld meg ezzel....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46234) gusthy válasza Looserke (#46221) üzenetére


gusthy
veterán

Nem tudom, hogy ők mit csinálnak, de azt gondolom, hogy ha van egy publikus API, akkor azt ér hívni. És ha bugos, akkor bugos. Amúgy fogalmam sincs, hogy ugyanazt csinálja-e, lehet, hogy teljesen máshogy broadcastol, attól, még, hogy tv. Nem hiszem, hogy ég, készüléktípus miatt fog a Telekom technológiát váltani.

(#46235) randras


randras
veterán

Mi ez a kijelző sárgulás story, ne borzongassatok :U

(#46236) beta válasza Quqesz (#46210) üzenetére


beta
aktív tag

Ertem, koszi!

Meg egy kerdes: ez a bal fulest erinto sistergeses bug jelen van a telenoros szoftverben? Mert ha igen, akkor rogton menni fog ra vmi mas firmware. :/

(#46237) teo77 válasza alex devil (#41496) üzenetére


teo77
őstag

Ennek a módszernek valóban helye lenne az összefoglalóban! Méghozzá elsődleges megoldásként az ioroot előtt.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#46238) Fail3D! válasza RomiJosy (#46232) üzenetére


Fail3D!
addikt

Aktivalni kell a fejlesztoi v milyen bealitasokat es ott bekapcsolni az usb debugot... en is ezzel coptam:)

(#46239) FrankMonzano válasza Meggyi001 (#46229) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Le kellene állni az ibogával! :D

(#46240) SztiviVander válasza RomiJosy (#46232) üzenetére


SztiviVander
őstag

nem kell hr. próbáld ki a meggyi linkelte towelroot-ot. vagy indítsd egy cmd ablakban a root.bat-ot és akkor látni fogod hogy mi a hiba a gépeddel.

(#46241) Meggyi001 válasza FrankMonzano (#46239) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#46242) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Lejött egy apk fájl. Ezzel mit is kell kezdeni? Rakjam a telóra,vagy futtatnom kéne a géppel valahogy? :)

,,indítsd egy cmd ablakban a root.bat-ot és akkor látni fogod hogy mi a hiba a gépeddel.,,

Sajnos ehez hülye vagyok,nem tudom,hol lehet a cmd ablakot futtatni.

[ Szerkesztve ]

(#46243) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46242) üzenetére

Telefonon telepítsd, aztán indítsd el, tovább nem tom mit csinál, mert én nem ezzel csináltam anno..... valamit átír meg telepít talán, meg újraindít asszem, többiek mindjárt írják esetleg....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ezt ha beleteszed akármelyik mappába és elindítod, csinál neked egy parancssoros (cmd) ablakot az adott mappában...

Megy ez még sok módon is persze, de most lusta vagyok leírni....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#46244) toto0569 : vagy ja....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46244) toto0569 válasza RomiJosy (#46242) üzenetére


toto0569
addikt

Szerintem elég ha 2x rákattintasz az egérrel a root bat-ra...

(#46245) SztiviVander válasza RomiJosy (#46242) üzenetére


SztiviVander
őstag

towelroot telepít telón, elindít, rányomsz a make it ra1n gombra és kb 1mp alatt kiirja hogy kész, root-olva.
ha ennyire távol állt tőled a dolog akkor az ioroot dologra akkor térjünk vissza ha a towel nem működne.

(#46246) dorika87


dorika87
őstag

Az én telóm is független 16gb-oss 2013 decemberi és jelenleg a D80220f-466-92 szoftver verzió van rajta és még nem jelzett, hogy lenne hozzá frissítés.
Ez vajon mitől függ, hogy ki kapja meg előbb illetve később?
Vodás kártyával használom, de gondolom az számít, hogy maga a telefon gyárilag független.

(#46247) SztiviVander válasza toto0569 (#46244) üzenetére


SztiviVander
őstag

szerintem meg hasznos lenne elolvasni az előzményt is.

(#46248) RomiJosy válasza toto0569 (#46244) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Tényleg elindult.
8 - Most nyomjunk egy entert a gépen és folytatódik a rootolás.
9 - Ha végzett és a telefonon visszajön a recovery menü, akkor válasszuk a "Reboot system now" menüt.

Nyomtam egy entert,eltünt a progi a sz.gépről és a telefonon az van,nincs parancs,egy kibelezett android fekszik,alul sárga írás :)

(#46249) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Valakinek frissült már a telenoros készüléke akár OTA-n,akár PC SUITE-al 20g-re ??

(#46250) SztiviVander válasza dorika87 (#46246) üzenetére


SztiviVander
őstag

a tiéd gyárilag sose volt függelten, maximum valahol valaki által (gsmbolt?) kifüggetlenített, de eredetileg tajvani szolgáltatónak készült telefon. az ota meg egyelőre csak a valóban gyári függetlenekre jött meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.