Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) xSide válasza xSide (#38998) üzenetére


xSide
őstag

Találtam képet :) és pakkot

[ Szerkesztve ]

(#39002) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Már vannak olyan készülékek, amelyekre....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39003) Harcsai válasza MikitoLac (#38990) üzenetére


Harcsai
senior tag

Nem tudom. Nekem meg se fordult a fejemben anélkül használni. Ha vigyázol rá... :DD

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39004) Harcsai


Harcsai
senior tag

ES file explorer felhő tárhelyei közé hozzá lehet adni valahogy a mega-t?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39005) pusihusi válasza DroiDMester (#38997) üzenetére


pusihusi
addikt

Nagyon klassz a romod, 34000 az antutu, de ez mellékes-gyors gördülékeny szinte testre van szabva, alig kellett 1-2 apk-al pótolni! Eddig 16 romot raktam próbáltam ki, eddig ez vezet! Ja és van benne art. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#39006) rayoliviero válasza pusihusi (#39005) üzenetére


rayoliviero
veterán

ART? ART és deodexed együtt nem működik.

(#39007) pusihusi válasza rayoliviero (#39006) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi ezt nem tudtam, akkor nem is próbálkozom :N :( Értem csak így tudta megváltoztatni pl. óra színét átlátszóságát stb. :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#39008) DroiDMester válasza pusihusi (#39005) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Köszi a vissza jelzést! :R

És hogy 16.Romból az enyém lett a befutó! :B

Art igen van és beis kapcsolható de nem fog működni mert újraindítás után ugyan nehezen elindul de nem nagyon fogsz tudni semmit kezdeni a telóval! mert vagy nem reagáll semmire vagy lassan vagy kifagy!

csak egy Restart segít, ha menűből nem éred el nyomd ~10.sec ig a power gombot, amíg el nem kezd vissza számolni 5.től ha 0.ra ér újraindul a teló és elengedheted a power gombot!

ezután nálam magától vissza váltott Dalvik ra! Szóval ahogy írtam a Rom leírásában ART NEM működik! a Dodex -végett! :K

(#39009) SoulReaver válasza MikitoLac (#38984) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hali!

Feketében a legjobb. Tokot én Slim Armort javaslok, ha még is kedveled a fehér színt, ebből van fehér is.. Szerintem muszáj rá tok, a teló javarészt csak egy kijelző. zsebben, táskában megfeszül, sztem reccsen hamar... Én nagyon féltem... Tok nélkül nekem elég nehézkes volt a fogása, de a SlimArmorral már elég jó.

Kevéssel lesz csak szélesebb, de valamit valamiért..
Én nem romolom, nem rootolom, nekem így stock állapotban van és se fagyás, se más anomália nincs vele. Csak jókat tudok róla mondani....
Ahonnan vettem, ott már ennyi

[ Szerkesztve ]

(#39010) quby


quby
őstag

Sziasztok!

Lehet le fogtok hurrogni, de nem érdekel. Közlöm hogy elolvastam az 1. hszt. Ugy pörög ez a topik hogy nem tudom követni.

A mai terv: Rooltolt 10A-m van (t-mobilos) Fel akarom tenni a twrp-t arra a droidmester legujjabb romját, és ha nem teszene (bár miért ne) akkor az általa készitett zip-es 20F-re frissitős open romot.

A kérdés, melyik TWRP kell nekem? Jó e a "PHILZ és TWRP recovery telepitése" pontban a második link? Ez tünik a legegyszerűbbnek az én esetemben.
Nem ez az első romolásom, a HTC-ken már járt vagy 50 Rom, de a G2-höz még nem nyultam.
:R

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39011) RAYBOMB válasza DroiDMester (#38997) üzenetére


RAYBOMB
tag

Nagyon szépen köszönöm DroidMaster!

(#39012) zeusz1204


zeusz1204
csendes tag

Tökéletes,nagyon szépen köszönöm DroidMaster! :C :C

(#39013) Harcsai


Harcsai
senior tag

Az eredeti háttérrel számomra "láthatatlan" lett pl az időjárás widget. Kicseréltem full feketére próbaként. Nem is kell más háttér. Királyos :)
Gyors, egyenlőre hibát nem találtam, bár a 3.4-ből kiindulva lehet nem is fogok :D

Köszi DroiDMester!

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39014) Harcsai válasza DroiDMester (#38991) üzenetére


Harcsai
senior tag

Az időjárás alatt, mi a középső widget a képernyőképeden?
Valami antutu?

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39015) vadászcsiga válasza icecave (#38965) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát sok szerencsét hozzá, en maradok G2-n nekem tökéletesen megfelel. Majd úgy is kérdezlek milyen, meg te is írhatsz priviben, szívesen olvasom a mindig objektív véleményedet.

(#39016) fery02 válasza castiels (#38923) üzenetére


fery02
addikt

Használható igen, nekem van egy 2013-as Samsung TV-m, azzal megy a Miracast, viszont állítólag ennél régebbieken már nem megy, amit meg is tudok erősíteni.
Van egy 2012-es Samu TV is a háznál és azzal már nem megy.

Gaberking (#38928):
Logikusabban gondolkodva ő valószínűleg az Android 5-re gondolt (ami mondjuk téves elnevezés, mert Android L-ként emlegetik jelenleg). :)

Azzal meg tisztában vagyok, hogy Nova-val beállítható az elfordulás.

winhelper (#39000):
Gondoltam, hogy ezzel vágsz majd vissza. :)
De azért azt már csúnyának érzem, hogy ez a MIUI ilyen szintű elkényelmesedést válthat ki az emberekből, hogy már egy launcher telepítést is über mókolás kategóriává válik.

Azért ez mégiscsak Android, a lehetőségek széles vásznú tárháza.
Ha nehezemre esne egy launcher telepítés, függetlenül attól, hogy MIUI-n lennék-e vagy nem, költöznék is azonnal iPhone-ra.
Szerencsére itt még nem tartok és ezek után már a MIUI-t is próbálni fogom messzire elkerülni, nehogy "iphone-nosodjak" felfogásban. :)

Nem sértésből írom a fentieket véletlenül sem, csak kicsit furán tekintem a helyzetet.
Béke! :)

[ Szerkesztve ]

(#39017) pit450 válasza DroiDMester (#38991) üzenetére


pit450
aktív tag

Ebből is készül lite verzió?

(#39018) pit450 válasza vadászcsiga (#39015) üzenetére


pit450
aktív tag

Csatlakozom én is szívesen olvasok objektív véleményeket más telokrol

(#39019) akooos válasza HUTCHDB (#39002) üzenetére


akooos
veterán

Jaja, a HTC bejelentette a Google I/O után, hogy 90 nap múlva teljes értékű L-t kap az M8 és M7. Lehet, hogy év végétől ismét hTc-s vízekre evezek majd, ha addig kijönnek valamivel :B

(#39010) quby:
Szerintem "csűrj" fel egy KK KDZ-t és utána autorec-t engedd rá :) Szerintem ez a legbarátibb módja.

[ Szerkesztve ]

(#39020) Gaberking válasza fery02 (#39016) üzenetére


Gaberking
senior tag

Keress rá a v betűnél a vicc szóra! :W

(#39021) icecave válasza vadászcsiga (#39015) üzenetére


icecave
nagyúr

Írok mindenképp, de a meglincselés elkerülése érdekében, ha elégedett leszek, akkor a Compact topikba írok, ha meg nem akkor ide :DDD Tudod, hogy nem leszek részrehajló abba az irányba, ami épp a tulajdonomban van, azt a hibát sokan elkövetik (nehéz olyat dicsérni az embernek, ami nem az övé ugye). G2 tökéletes egyébként nekem, egyedül a méret ami nagy, de ugye alapból alacsony vagyok, és 32 évesen nem is fogok nagyobbra nőni már. :D Ezért gondolom, hogy ugyanaz a hardver kisebb méretben pont okés lesz, főleg,hogy a sima HD miatt a rendszer is hasit, mint az állat (azt mondják, majd kiderül).

(#39022) fery02 válasza Gaberking (#39020) üzenetére


fery02
addikt

Ha ez vicc volt, akkor érdekes fajta humor... :U

(#39023) winhelper válasza fery02 (#39016) üzenetére


winhelper
tag

Nem sertésnek fogom fel, de talán te se értetted meg a mondandóm lényeget. :)
Az MIUI úgy MIUI ahogy van, azzal a launcher-rel. Ha Nova kerül rá, akkor a mostani Optimusra G3-ra is tehetnék MIUI launchert, letölthető a Play-ről. De akkor már elveszett a "lényege" az egésznek. Amit írtam is : minden rendszer szinten integrált és működik. :)
Nem megerőltető buherálni a romot, ezrért van főzött rom most is fent. Ezért nem vettem iPhone-t, pedig volt három is. Ezért adtam el a BlackBerry Z10-et,mert nem lehetett buherálni.
De továbbra is az a véleményem, hogy az MIUI szűz állapotában is tökéletesen működő kell hogy legyen. :)
Béke neked is :R

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#39024) quby válasza akooos (#39019) üzenetére


quby
őstag

Ha ez azt jelenti hogy fel mondjuk az open 20F kdz azzal az a baj hogy ki akarom probalni a droidmester romját, és ha tetszik az open rom akkor nem fogom.... :U

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#39025) akooos válasza quby (#39024) üzenetére


akooos
veterán

A gyári ROM-ban fele annyi nyalánkság sincs, próbáld ki mind a kettőt ;)

(#39026) HUTCHDB válasza winhelper (#39023) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igazad van. :K
Regi miui-s vagyok en is, talan elso, az elsok kozott. (Latsd: Logout blogom)
Vegigkovettem, vegigjartam a rendszer ujitasait minden keszulekemen.
Viszont a v5 kiadasaval az "idegen" keszulekek mostohak lettek, nincs normalis port, a temak, ikonpack-ok, lock-ok is nagyreszt csak vasarolhatoak, meg a fejlesztok (pl. vagyula baratom) is bosszankodtak, bosszankodnak emiatt.
Nagyon szerettem, védtem, ajanlottam, de a mai allapotban szinte egyik MI keszuleken kivuli telefonon sem fut ugy, ami az en elvarasaimat, igenykuszobomet megutne.
Ez van... :(((

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39027) DroiDMester válasza Harcsai (#39014) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Benne van a többi Rom -omban is CPU Master Pro -nak az egyik Widgetje a 2x1.es méretet tedd ki az lesz az! :K

---------------------------------------------------------
pit450 : tudsz teis alkotni belőle LITE verziót! kicsomagolod a zip -et és kitörlöd azokat az alkalmazásokat amik nem kellenek! a zip en belül találsz egy Data/App mappát amik itt vannak azok nem Rendszer alkalmazásként települnek fel ezeket mind törölheted amire nincs szükség ezzel nem teszel kárt a romban, vagy te is tehetsz ide saját apk -kat és fel fognak települni a rom al együtt!

A system/app és system/priv-app -ban már óvatosabban kell törölni de ott igazából nem is nagyon van amit érdemes lenne törölni, mert teljesen kivan gyomlálva!

[ Szerkesztve ]

(#39028) Harcsai válasza DroiDMester (#39027) üzenetére


Harcsai
senior tag

Köszi! :C

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#39029) Dambalha


Dambalha
csendes tag

Sziasztok,

van valakinek tapasztalata Win8 - PC Sync - LGG2 kapcsolat tekinteteben? W7 alatt minden ok, W8 alatt a vilagert nem hajlando osszekotni a telot...
Koszi

(#39030) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Üdv,
A segítségeteket szeretném kérni. Ma inditottam volna a Titanium Backupot és kiírta hogy nincs rootolva a telóm,nem tudom hogy s mint de egyik napról a másikra eltünt róla a root.
ioroot25 el meg nem tudom megcsinálni mert miután ujra indul mindig recoverybe lép be,csak ugye már nem a gyári van fenn :( Valaki esetleg tud valami megoldást ? Kitkat 4.4 van fenn

Üdv, István.

(#39031) pit450 válasza DroiDMester (#39027) üzenetére


pit450
aktív tag

Köszi

(#39032) Danny365 válasza Istyu74 (#39030) üzenetére


Danny365
őstag

Üdv,
Flasheld ezt az UPDATE-SuperSU-v1.94.zip-et TWRP-ből (vagy amid van) és készen is vagy. :)

(#39033) Istyu74 válasza Danny365 (#39032) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Szia,
Köszönöm,jó lett :D :C

Üdv, István.

(#39034) danee992


danee992
tag

HELP!
JB-n (10A utána 10F) tökéletesen működött a vezeték nélküli tárolás, de mióta KK-van (20D) a telón azóta kb százból egy az esély arra hogy működik :W Még az ES File Explorer FTP-s megoldása se működik. Valaki vmilyen megoldás :F

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#39035) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Feltettem a V20F magyart és most végre működik a knock code úgy hogy kikapcsolt képernyőnél ütöm a kódot. :))

ART az csak custom recoveryvel működik? Mert nekem nincs ott a lehetőség a fejlesztői beállításoknál.

(#39036) Danny365 Értem, akkor csak főzött rom. Mind1 megvagyok nélküle. :)

[ Szerkesztve ]

(#39036) Danny365 válasza SzlobiG (#39035) üzenetére


Danny365
őstag

ART-ot nem fogsz találni gyári ROM-ban, teljesen mindegy, milyen recovery-d van.

(#39037) DroiDMester válasza danee992 (#39034) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Pedig működik az! KK -nál és minden egyéb romnál amiben benne van ez a funkció! :K

Vagy user Error(beállítási gond) van nálad vagy a Wifiddel(Rúter) van gond! :K

ha kilső progit akarsz az egyik legjobb a FTP Server nevezetű ezzel el lehet érni a System mappákat is! :K

(#39038) szab.tam


szab.tam
nagyúr

sziasztok!

red 21 hónapom holnap jár le, és hosszabbítani szeretnék.
több verzsön van.
z. z1. z2....
de annyira elbizonytalanodtam, hogy futok még 2 kört.

-> g2.
nekem nagyon fontos pár dolog, így csak belinkelném.
(a videó optikai képstbilizátor és az mhl kábel megjelenítési rész az érdekes...)

:U :R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39039) danee992 válasza DroiDMester (#39037) üzenetére


danee992
tag

kb 1,5 hónapja használom a KK-t (tiszta, nem piszkált) és azóta egyszerűen nem működik. Címet jól írom be ezzel nincsen gond. Router beállításokhoz nem nyúltam mióta bevan állítva, de most lecsekkoltam és minden oké. passz =/
mindig ezt kapom, ugyanúgy \\G2-re is
mindig ezt kapom

[ Szerkesztve ]

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#39040) bigdee888 válasza danee992 (#39039) üzenetére


bigdee888
tag

Ilyen hiba nalam is volt, de egyik naprol a masikra megjavult...

(Ha Alt+Print Screen-t nyomsz, akkor csak az aktiv ablak lesz lementve, igy nem kell mutogatnod az asztalod... Csak jotanacskent irom. ;) )

(#39041) szab.tam válasza bigdee888 (#39040) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem türelmetlenkedem, de holnap, (azaz ma) reggelig lehet, hogy ki kéne találnom a döntést...
így 2 nagyon fontos kérdés:

-a g2 videófelvételen van-e optikai képstabilizátor?
-mhl-hdmi kábelen, telefont elfektetve, mindenben tudnék-e 1:1 pixel maping-es képet kiküldeni egy fullh tv-re? (nemcsak videó lejátszás, hanem netes tartalmakat kéne olyan helyen megjelenítenem, ahol egyébként nincsen net.)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#39042) xSide válasza szab.tam (#39041) üzenetére


xSide
őstag

Slimportos, nem mhl...
Fejlesztői lehetőségnél lehet állítan a másodlagos kijelző szimulációját (magyarán megjelenítési képméretek, 7 féle).

[ Szerkesztve ]

(#39043) Meggyi001

(#39044) danee992 válasza bigdee888 (#39040) üzenetére


danee992
tag

Na ezaz, hogy nekem meg egyik napról a másikra elsz*ródott, és azóta se jó :/ A jótanácsod megfogadom, habár semmi szégyellni való nincs az asztalon :DDD

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#39045) jilian válasza Meggyi001 (#39043) üzenetére


jilian
addikt

Köszi az olvasnivalót.

Kíváncsi leszek mikor dobja ki az LG a G3-at s805-tel Európában, és persze annak árára, teljesítményére, fogyasztására.
Mondjuk a kamerát fokozhatná még beállításokkal. (igaz erre ott lesz az XDA)

(#39046) HUTCHDB válasza szab.tam (#39041) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Van elvileg a videon optikai kepstabilizator, viszont hogy mennyire hatekony, vagy mennyire nem, azt a kovetkezo (altalam keszitett) videobol el tudod donteni:

[link]

DE!
Nalam volt mar proban z, z1, es z2 is.
Alapjaban egyik sem egy nagy csoda.
A z2 ami mar jobb a g2-nel osszessegeben, de arban mas kategoria.
Viszont van itt olyan kollega, aki g2-rol valtott z2-re, hatha reagal o is a kerdesedre.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39047) kacsa7 válasza danee992 (#39039) üzenetére


kacsa7
őstag

Nálam is csinálja időnként. Olyankor kikapcsolom a vezeték nélküli tárolást, újra be, várok pár másodpercet és úgy nyitom meg. Általában megoldja a gondot. Volt egy pár napos periódus, amikor akármit csináltam, nem lett jó sehogy sem, akkor ftp servert használtam... Azóta a semmitől megjavult.

(#39048) Meggyi001 válasza jilian (#39045) üzenetére

Szívesen....ja,arra én is kíváncsi leszek...

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#39049) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Szeretnem egy odex rombol torolni az lg gyari videolejatszojat.
Az istennek sem talalom.
Milyen neven keressem?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#39050) quby válasza quby (#39024) üzenetére


quby
őstag

Na felment a DroiDMester féle ROM. Eddig tuti...1-2 kérdés azért van.
Teljesen kikapcsolt állapotban nem működik a knock-kód. De a sima dupla klikk sem ami legalább a képernyőt felélesztené. Ez csak beállítás kérdése és csak én nem találom?
A másik hogy elfordult kijelzőnél mindig jobb oldalra teszi a a gombokat. Ezen lehet változtatni?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.