Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) Tsebacsi válasza reap3r (#54995) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nincsmit :C A korábban említett karra erősíthető tokok sem rosszak, elég sok futón látok olyat is, illetve haver bringára szerelhetőt vett, az se rossz, és még valamennyire víz/cseppálló is. Persze az érintést nehézkesebben veszi be.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#55002) joshua7 válasza laslie92 (#54960) üzenetére


joshua7
veterán

Nekem összesen egy pár volt, nem tudom, melyik az (gondolom a közepes). Este lefényképezem.
Köszi szépen!

Semper Fi

(#55003) Quqesz válasza Mastershifu (#54984) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Okoskarkötő(aktív karperec)....mondjuk zenehallgatásra nem jó,de van a huaweinek olyan,ami bt füles is..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#55004) Mastershifu válasza Quqesz (#55003) üzenetére


Mastershifu
tag

Xiaomi MI Band-et néztem, az tetszett is. Fórumot is olvastam, ott is bejött sokaknak. Aztán a Feleségem meglátta, mit akarok felvenni, s kiakadt. :D Ennyi. Aki házas, úgyis tudja, miről beszélek. :DD

[ Szerkesztve ]

i486 DX2-66MHz

(#55005) batai15 válasza Mastershifu (#55004) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#55006) #84221696


#84221696
törölt tag

Néztem anno én is az M8-at, baromira tetszett is, de a G2 olcsóbb volt még kártyafüggetlenül is. Nálam egy telefonért a lélektani határ nagyjából 100 000 forint. Az M8 ezen a határon bőven túl volt, a 32-es G2 meg egy picivel alatta. Nem kérdés, hogy akkor melyiket választottam. És egy percig sem bántam meg.

(#55007) reap3r válasza Dexter-2000 (#54997) üzenetére


reap3r
aktív tag

Én is gondolkodtam egy iPod Shuffle-ben, de a fukarságom erősebbnek bizonyult... :) Majd ha lesz úgy felesleges pénzem, akkor biztos beújítok egyet, de egy olcsón kifogott régebbi Sony mp3 lejátszó is megfelelne a célnak... :)

(#55008) bounty123 válasza Mastershifu (#54984) üzenetére


bounty123
őstag

A 28ft-os akción fellelkesedve megvettem én is, aztán most látom, hogy 1500-at vontak le a kártyáról, nem 28-at. A 2 órán meg már kívül vagyok mire észrevettem, úgyhogy nem lehet redeem-elni, ügyes trükk.

(#55009) Mastershifu válasza bounty123 (#55008) üzenetére


Mastershifu
tag

Azta..., az nem mindegy. De az áránál mit írt ki Neked? Nekem 28Ft-ot, meg annyiért is vettem, meg annyit is vontak le. Sajnálom, pláne hogy direkt segíteni akartam másoknak... Nekem tényleg annyi volt, most nem tudom, de este belinkelem a képet, nem akarom, hogy azt higgye bárki, félrevezetésnek szántam. :( Sorry.

i486 DX2-66MHz

(#55010) reap3r válasza Mastershifu (#55009) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ma én is meg akartam venni, rámentem de a keresésnél is már 1499-et írt,de utána meg 28-at. Aztán rámentem megint és mindenhol 1499-et írt, szóval ez egy az egyben a Play hibája, mert ha nem megyek vissza, akkor simán 1500ért megvettem volna... Amúgy napokig 28 Ft-ba került, ha jól tudom...

(#55011) Tsebacsi válasza reap3r (#55010) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Változó akciók vannak valami évforduló alkalmából. Az eddig volt akciós, valszeg pont rosszkor nyomott rá a kolléga. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#55012) Tüske0614 válasza akooos (#54983) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Szintén paranoid ment volna rá .. esetleg aki angol perfekt tudna segiteni mit ir a cikk ?

(#55013) batai15 válasza Tüske0614 (#55012) üzenetére


batai15
félisten

Valami olyasmi h paranoid tprw flashelés után fekete képernyő majd lg logó és elkezdett a kép vibrálni majd meg döglött.

[ Szerkesztve ]

(#55014) Dexxter182 válasza Mastershifu (#55004) üzenetére


Dexxter182
tag

Vered Te rendesen az asszonyt? :)) :))
A mi band nagyon jó, s olcsó :)

Nincs az a nagyon finom gulyásleves, amit ne lehetne elrontani egy csipetnyi szarral... @ http://ubisali.blog.hu/

(#55015) batai15 válasza Dexxter182 (#55014) üzenetére


batai15
félisten

:Y :DDD :DDD :DDD :DDD

(#55016) reap3r válasza Dexxter182 (#55014) üzenetére


reap3r
aktív tag

Dexxter182:
+1 :DD :C :R

Mastershifu: Ne hagyd, hogy az asszony mindenbe beleszóljon, átérzem a helyzeted, de ne hallgass rá! Te mikor mondod meg neki, hogy milyen karkötőt vegyen magának, meg hogy mi néz ki jól és mi nem? :DDD

(#55017) akooos válasza Tüske0614 (#55012) üzenetére


akooos
veterán

Próbáld ki ezt: [link]
Nem tudom mennyire működik, xda-n írják, hogy eltűntek tőle a csíkok. Előjöhetett egyébként hő miatt is. Ha jól emlékszem volt oylan panel ami valamilyen akció hatására így nézett ki. Ha nincs garanciád, próbáld ki az általam linkelt appot, xda-n is be van hivatkozva.

szerk: most jobban beleolvastam.

Egy elmélet: extrém melegedéstől is előjöhet, nem kötelező, hogy flashelés közben. Igaz, flasheléskor rohadtul felmelegszik a G2, sajnos nem tudni miért. Ha egy készülék szarul lett összerakva (korai gyártású), akkor veszélyeztetve van. (Lekopogom, sokat flasheltem, sokat játszottam, sokat melegedett és a sárguláson kívül semmi baj nem történt)
Ha magától rebootolgat a felmelgedés miatt, attól is előjöhet. Kijelzőcsere a megoldás, vagy ez az app.

[ Szerkesztve ]

(#55018) bakkir


bakkir
tag

Lollipip hír!!
!!

(#55019) batai15 válasza bakkir (#55018) üzenetére


batai15
félisten

Jobb lenne : coming in the year!

(#55020) w333 válasza bakkir (#55018) üzenetére


w333
félisten

Hazudnak ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55021) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Úgy látom sokan várnak a Lollira, meg kell hogy mondjam engem hidegen hagy. Azt hiszem ehez az uptime-hoz nem sok kommentár kell:

Cloudy G3 2.0, ennyi idő után is villámgyors és stabil, pedig használva van rendesen. Nekem nagyon bejött ez a verzió, nem is nagyon piszkálnám....

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#55022) Quqesz válasza Mastershifu (#55004) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor az asszonnyal van a baj....tényleg nem ütöd eléggé :Y
Nálunk az asszonynak egy beurer van(25e),nekem meg egy Technaxx t38(13e). Mind a kettő kijelzős és kijelzi az időt/lépésszámot/megtett km/kalória/cél elérése %-ban+ van alvásfigyelés funkció is. Mind a kettő fekete. A MiBand-ben nincsen kijelző,csak led. Vmint a progi sok mindent kínaiul ír ki állítólag...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#55023) Delfanboy


Delfanboy
csendes tag

sziasztok!
A G2-őn megjelent egy probléma. A gyári camera alkalmazással amikor próbálok videót készíteni ez a szöveg fogad: "Hívás közben nem készíthető videofelvétel". Valami ötlet mi okozhatja? Előre is köszi!

Samsung Galaxy S10 , Tab S8 Ultra // Xbox Series X // LG 55C11LB, Zidoo Z9X, Denon AVR-S750H, Q Acoustics 3050i //

(#55024) w333 válasza Delfanboy (#55023) üzenetére


w333
félisten

Gyári visszaállítás ... :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55025) laverdadb válasza bakkir (#55018) üzenetére


laverdadb
tag

Oh, en nem birtam kivarni csutortokon elbucsuzom a G2omtol ha minden jol alakul. Lehet meg visszaterek :) ha az utod nem gyoz meg.

[ Szerkesztve ]

(#55026) w333 válasza laverdadb (#55025) üzenetére


w333
félisten

;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55027) Quqesz válasza w333 (#55026) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:DDD :DDD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#55028) petipetya válasza laverdadb (#55025) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mármint a lollipopót? Én már több hónapja használtam az 5.0.1-et a Nexuson, de nem érzem hiányát itt a G2 alatt.

Ami igazán észrevehető a kitkathoz képest, az a zárképernyő értesítések és a heads up notification. Ez előbbi valóban kényelmes, míg az utóbbi idegesítő lehet ha éppen könyvet olvasok a telón (ha nem olvasok, akkor viszont roppant kényelmes).

Az ART futtatási környezet pedig egy perccel sem hoz majd több aksi időt. Tudom, mert teszteltem a 4.4.4 alatt wifin és mobilneten egyaránt.

Röviden, tömören, dióhéjban ennyi jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#55029) w333 válasza petipetya (#55028) üzenetére


w333
félisten

+1 én is Nexus 4 -ről váltottam, sokkal jobb és stabilabb G2 -n a 4.4.2 ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55030) batai15


batai15
félisten

Van már nyalóka?

(#55031) Delfanboy válasza w333 (#55024) üzenetére


Delfanboy
csendes tag

Köszi sikerült megoldani reset nélkül :) az "OK Google" volt a ludas!

Samsung Galaxy S10 , Tab S8 Ultra // Xbox Series X // LG 55C11LB, Zidoo Z9X, Denon AVR-S750H, Q Acoustics 3050i //

(#55032) kristof_


kristof_
tag

Egy kicsit a futás témára visszatérve. Én az ebay-ről rendeltem egy ipod shuffle méretű (igazándiból utánzatnak is lehet nevezni) mp3 lejátszót. Nincs kijelző, gatyára felcsíptethető és tökéletesen szól. Tettem bele egy 2gb-os kártyát, nekem annyi bőven elég bele. És mindez 200ft volt :D Egyetlen hátránya, hogy nincs rajta shuffle kapcsoló, amit meg is írtam nekik és ennek a komoly árnak a 30%-át vissza is térítették :DDD De úgy vagyok vele, hogy kondiba és futáshoz tökéletes és mégsem került annyiba, mint egy alma...sokszor még utazáshoz is használom. Fél éve tökéletesen működik. Ezt csak, mint alternatívát írom le.
szerl: És még az aksija is rohadt jó.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#55033) Sanki


Sanki
addikt

Rendelnék egy ilyen Nekeda tokot, az lenne a kérdésem, hogy ez eredeti ugye? Esetleg, ha valaki tud olcsóbban, ami eredeti az dobhatna egy linket. :R

(#55034) Mastershifu válasza Sanki (#55033) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia! En is tole rendeltem. Korrekt elado, nagyon gyorsan megjott a tok, eredeti, s ennel olcsóbban én nem talaltam eredeti Nekeda-t. 8.70-ert vettem en is. 3 hete kb. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#55035) Sanki válasza Mastershifu (#55034) üzenetére


Sanki
addikt

Ezt is ő árulja, itt már 200Ft-tal olcsóbb, viszont sok különbséget nem látok köztük.

(#55036) xxman


xxman
senior tag

Lollipop updateről van valami hír?

I just wanna have some fun.

(#55037) petipetya válasza xxman (#55036) üzenetére


petipetya
nagyúr

Orbán Viktor holnap fogja bejelenteni.

"nincs rá lezsóidő"

(#55038) Dexter-2000 válasza petipetya (#55037) üzenetére


Dexter-2000
őstag

;] ;] ;] ;]

nem a Feri?

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#55039) w333 válasza petipetya (#55037) üzenetére


w333
félisten

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55040) reap3r válasza kristof_ (#55032) üzenetére


reap3r
aktív tag

Esetleg egy linket tudnál dobni? Az az igazság, hogy pont van egy 2 gigás kártyám , itt porosodik. Egy ilyen ketyerével megoldhatnám a tepsivel futás problémáját... Amúgy a tiédnek a hangzása milyen? Nem szól nagyon szarul az a pici valami? A zenéket közvetlenül rá lehet dobni?
Előre is köszi! :R

(#55041) Quqesz válasza petipetya (#55037) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem fogja és ezért egy"ge.i!" :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#55042) batai15 válasza petipetya (#55037) üzenetére


batai15
félisten

Jaj ez rosz omen.:(

[ Szerkesztve ]

(#55043) fery02 válasza Mastershifu (#54984) üzenetére


fery02
addikt

Hali! :)
Na, akkor te is erősíted az elégedett Runastic felhasználók táborát.
Én igazából csak azért vettem meg, mert neves tracking app és ennyiért simán berántom, "akármikor jól jöhet még" alapon.
Élesben én még nem próbáltam és nem is tudom elképzelni, hogy mi lehet ilyen brutális (ahogy írod) egy ilyesféle appban.
De nyílván ez azért van, mert még nem próbáltam ki. :D

Futás közben én fognám amúgy (nem futottam még vele). lyenkor erősebben szoktam alapon markolni, szóval nem esne ki.
Bicajozás közben meg zsebemben szokott lenni végig. Bő oldalzsebes laza nadrágban szoktam tekerni és abban biztosan elhelyeződik a telefon, nem tud kiesni.
Meg ilyenkor SlimArmor tokban hordom, már csak hogy határozottabban is lehessen érezni a telefont.

(#55044) vadászcsiga válasza fery02 (#55043) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miért olyan brutális a Runtastic? Sports Tracker ingyenes es ugyanazt tudja. Azt használom már Nokia E52 óta a harmadik platformon.

(#55045) iceQ!


iceQ!
addikt

28 Ft-os Runastic megvéve :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#55046) Mastershifu válasza Dexxter182 (#55014) üzenetére


Mastershifu
tag

Dexxter182, Reap3r & Quqesz

Ááá, lóf@xt... A helyi kricsmiben Ő a kidobó! Ukrán női dobócsapat kapitánya. Ha 76m-re dob el egy diszkoszt, akkor szerinted egy G2-est?! :Y

Viccet félretéve: iszonyat jó fejek vagytok, de természetesen olyan band-et veszek, amilyet akarok, s ez így van rendjén, de tény, hogy nem tetszett Neki a MI Band. :)

K.Sanyi92

Amikor én vettem, akkor is többféle volt neki. Nekem Fery02 linkelte. Akkor az ár azonos volt. Szerintem egy kérdést megér. Én is kérdeztem "richbud"-tól, egy napon belül válaszolt, tök normális. Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#55047) Mastershifu válasza fery02 (#55043) üzenetére


Mastershifu
tag

Szia!

Szuper ötlet volt, még1x is köszi! Hát, könnyen lehet, sokaknak ez nem akkora előrelépés, de nekem már csak azért is brutális, mert sosem használtam ilyet. Első okosteló stb-stb, amit már írtam.

Ami tetszik: gyönyörűen követhető útvonalat rajzol (ha a mezőn sétálok akkor is), eltelt idő, megtett út, max sebesség, számol, s mondja közben, hogy milyen a tempód, kalória, szintkülönbség stb. összegez, elment, emailben küldi, ha arról van szó. Plusz összesíti a hetedet, automatikusan küldi azt is mailben, megoszthatod komákkal közösségin (FB, Tw -- mondjuk ilyenen én nem vagyok, de valakinek tuti jó). A végén meg kiértékelheted smiley-kkal, hogy hogy ment a mozgás, képet csatolhatsz a tevékenységhez, ha volt útközben valami, esetleg ami erre a napra emlékeztet, megjegyzést is tehetsz. Mindehhez időpontot meg hőmérsékletet társít, mindent ment, előzmények visszanézhetők, statisztikát készít. Hát, én ezeknek örülök nagyon. Anno versenyszerűen tekertem, futottam, ezeket mind kézzel írtam. Ezelőtt 10 évvel lett volna ilyenem, seggemet a földhöz vertem volna örömömben. Mondjuk most is. :D

Nem félteném a telefont, rátenném valahogy az egyik vizslámra. :D Kíváncsi lennék, milyen adatok jönnek ki. :))

i486 DX2-66MHz

(#55048) Tüske0614 válasza akooos (#55017) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Köszönöm! Lefutattam de egyenlőre nincs változás. Nekem csak egy csik van. Érdekes hogy színeket vált attól függ milyen a háttér.. Kiborit, nagyon mérges vagyok..

[ Szerkesztve ]

(#55049) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kint van a hivatalos 5.1...a gogli megint kezdi,csak a nexusok fogják tudni követni,a többi gyártó nem..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#55050) bounty123 válasza Mastershifu (#55009) üzenetére


bounty123
őstag

Simán 28Ft volt kiírva, 1500-ra nem nyomtam volna rá. Főleg, hogy az endomondo-t használom, csak 28-ért gondoltam miért ne próbáljam ki :) Írtam a program fejlesztőjének, de szerintem így jártam. Több is veszett Mohácsnál ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.