Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) hcs57


hcs57
őstag

lg_blog_a_leginnovativabb_gyarto_dijat_kapta_az_lg

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#35002) szabyka95


szabyka95
őstag

Felraktam azt a kdzt amit az lg ajanlott, 20c, de abban tmobileos bootanimacio van.. jobb ha ezt hagyom, es nem rakom fel a nemet 20d t?

(#35003) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Vissza értekezett a készülékem a szervizből! :C :DD ( Aki nem tudná, elvolt hajolva a készülékem, kijelzővel lefele billegett!) Hétfőn adtam oda a Telekom-nak ma már kaptam az SMS-t, hogy mehetek érte, kicserélték az egész keretet, új üveget is kapott(és tudtommal üveget csak kijelzővel együtt cserélnek így valószínűleg kapott új kijelzőt is). Most már nem billeg nincs meghajolva. Öröm és bódottá van. :D

+frissítettek szoftvert, bár nem tudom minek mikor eddig is a v20c-volt... :)

Ja és le a kalappal az LG és Telekom előtt, nagyon gyors és szép munkát végeztek! :U

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#35004) gusthy válasza szabo.norbi (#35003) üzenetére


gusthy
veterán

Ugyehogy kaptál SMS-t :))

(#35005) szabo.norbi válasza gusthy (#35004) üzenetére


szabo.norbi
tag

Igen kaptam. :DD De azért tegnap épp arra jártam, gondoltam beugrok rákérdezek mi a helyzet, biztos ami biztos, akkor mondta, hogy holnap (azaz ma) már jön vissza és hogy megjavították! :C

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#35006) Gempas 70 válasza Dondenis (#35000) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

THX

(#35007) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Volt itt linkelve az xda-ról g3 theme,amihez nem kell root.Nos kipróbáltam és faxa,jól néz ki csak az időjárás widget képe nem jelenik meg rajta(felhők,eső,hold,stb) a főképernyőn...kár,mert így delete

(#35008) rayoliviero válasza Quqesz (#35007) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem megjelenik.

(#35009) Quqesz válasza rayoliviero (#35008) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az lehet,de neked nen gyári rom van rajta(nekem v20c stock)....ami érdekes volt még,hogy az időjárás widget két alsó szélére kitett egy-egy ikont(bal:accuwater link,jobb:frissítés),ami furcsa volt...szal vmi nem kompatible

(#35010) tkchroland


tkchroland
újonc

Nem olvasom végig a több ezer hozzászólást szóval előre is elnézést ha már vetődött fel ilyen jellegű észrevétel, probléma a telefonnal kapcsolatban.
Na szóval kb. kicsit több mint fél éve van meg a telefon(telekom) és a napokban kezdtem észrevenni hogy ha kicsit erősebben hozzányúlok a kijezlőhöz, akkor elkezd hullámozni vagy nem tudom hogy mondják ezt, olyan mintha tiszta erőből nyomkodnám. Van valakinek hasonló probléma?

(#35011) Quqesz válasza tkchroland (#35010) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Felvizesedett a kijelződ :D vagy a víztükör live wallpaper van beállítva....
Még csak nem is hallottam ilyenről..de attól még lehet...ha tcumi felé jársz mutasd meg egy szervizesnek...amúgy vmi hibát észlelsz?(pl érzéketlenebb,stb)

[ Szerkesztve ]

(#35012) akooos válasza tkchroland (#35010) üzenetére


akooos
veterán

Ha erõsen megnyomom a kijelzõt akkor nekem is elindul egy "hullám" az ujjamtól minden felé. Feltételezem azért, mert erõsen nyomtam? :D
Neked is ez a probléma vagy neked utána is hullámzik?

(#35013) tkchroland


tkchroland
újonc

Nem utána hanem közben. Általában fehér háttérnél szoktam észrevenni pl. egy weboldal görgetésénél. Érzéketlenséget még nem tapasztaltam, mondjuk volt már olyan, hogy nem reagállt semmit de szerintem az inkább a chrome befagyásától volt, mintsem kijelzőtől.

(#35014) gusthy válasza szabyka95 (#35002) üzenetére


gusthy
veterán

Hát eddigi tapasztalatok alapján a legstabilabb stock a t 20c.
Gondolom,olyan gyakran nem nézed a boot animációt :)

(#35015) tkchroland


tkchroland
újonc

Valami olyasmi lehet hogy az üveg hozzáér magához a kijelzőhöz mert érzek egy kis huppanást ahogy ráteszem az ujjam, és akkor látom is ...

(#35016) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!A problémám az hogy az első hozzászolásban szereplő Lg mobil drivert telepítem és a telefont rádugom a PC-re download módban ez a kép fogad:
Mi lehet a baj?Már újratelepítettem a PC-t is.Nem tudom így használni az offline frissítöt mert USB hibára hivatkozva megszakítja a folyamatot.Lenovo U510-es gépem van amin Win.7 fut.

[ Szerkesztve ]

(#35017) Xmodule


Xmodule
őstag

tegnap frissitettem 20d-re otan ezt adta legfrissebbnek de azota a dupla knock olyan erzeketlen lett:/ pedig elötte szuper jo erzekeny volt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#35018) Dondenis válasza Xmodule (#35017) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Milyen régiós?

(#35019) szabyka95 válasza gusthy (#35014) üzenetére


szabyka95
őstag

neked is tmobile os bootanimacio van?

(#35020) Userlook válasza Quqesz (#35007) üzenetére


Userlook
tag

Tudsz adni egy linket a temahoz? :C :C

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#35021) JohnnyX válasza Userlook (#35020) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Engem is erdekel!

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#35022) Userlook válasza tkchroland (#35010) üzenetére


Userlook
tag

Sok volta a Flappy Bird :DDD
Na de viccet felre teve en sem hallotam meg ilyenrol. Szerintem gariztasd a telodta.

#35023 Gazsi00
Koszi de valami baj van a linkel mert nekem nem nyitja meg.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#35023) rayoliviero válasza Userlook (#35020) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tessék

[ Szerkesztve ]

(#35024) rayoliviero válasza Userlook (#35022) üzenetére


rayoliviero
veterán

Javítottam, de azóta nőtt a mérete, eddig csajk 12 mega volt. ezt még nem próbáltam ki, azt hozzáteszem.

(#35025) jilian


jilian
addikt

Hogyan tudom megcsinalni azt, hogy amikor a navbar méretét csökkentem, a dokk ikonjai ne csússzanak utána?

Hanem maradjon ott hely mintha az eredeti navbar méret lenne. :F

(#35026) szala86


szala86
aktív tag

Ez a legfrissebb G3 téma. Szerintem nagyon jó. És itt a G3 billentyűzet. Én DM romjára telepítettem TWRP-ből és hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#35027) rayoliviero válasza szala86 (#35026) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi a témát, ez újabb, mint amit én linkeltem. :R

(#35028) Sabika válasza szala86 (#35026) üzenetére


Sabika
tag

Mindkettőt twrp-ből tetted fel?

Sabján László

(#35029) rayoliviero válasza Sabika (#35028) üzenetére


rayoliviero
veterán

Témához nem kell twrp, se root, csak simán telepíted.

(#35030) Andrew10


Andrew10
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy szükséges felrakni a flash playert, mert úgy tudom a böngészőkbe benne van? Köszi.

(#35031) Quqesz válasza Userlook (#35020) üzenetére


Quqesz
nagyúr

tessék LG G3 téma...viszont nekem az időjárás widget nem volt jó alatta..xda-n olyasmit olvastam,hogy az időjárás témákat kell előtte törölni(amit lefrissít az elején az ember a frissitő/app központból)....de ebben nem vagyok 100%-os

Andrew10
JB óta nincsen benne az adobe nem fejlesztette,így külön kell feltenni bármelyik böngészőhöz....csak a HTML5 támogatott alapban

[ Szerkesztve ]

(#35032) Xmodule válasza Dondenis (#35018) üzenetére


Xmodule
őstag

eu sved

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#35033) kacsa7 válasza szala86 (#35026) üzenetére


kacsa7
őstag

Amatőr kérdés, de ilyenkor is kell wipe cache&dalvik?

(#35034) szala86 válasza kacsa7 (#35033) üzenetére


szala86
aktív tag

Szerintem az soha nem árt, ha telepítesz valamit recovery-ből! Én nyomtam neki. Nem tudom, hogy nélküle is tökéletesen települ és működik e rendesen.

(#35035) noxon


noxon
őstag

Fel szeretném tenni ezt a twrp-s apk-t a telómra, elolvastam az összefoglalót is. Ggyári német 20D van rajta roottal. Tudnom kell valami hibáról? Vagy mennie kell simán a dolognak, nem lesz bootlop?

A másik, hogy van működő xposed ugye a 4.4-re?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#35036) szala86 válasza noxon (#35035) üzenetére


szala86
aktív tag

Az autorec-re gondolsz? A hiba csak annyi benne, ami le is van írva az összefoglalóban(régi kernel). Nyugodtan felteheted!

[ Szerkesztve ]

(#35037) Quqesz válasza Misi1980 (#35016) üzenetére


Quqesz
nagyúr

innen töltsd le a drivert, és sztem hagyhatod először mtp módban is az usb kapcsolatot

[ Szerkesztve ]

(#35038) noxon válasza szala86 (#35036) üzenetére


noxon
őstag

Igen arra, azzal tenném fel a twrp recvery-t, egyszerűnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#35039) rayoliviero válasza kacsa7 (#35033) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerintem nem fontos időjárás témánál, én legalbbis nem szoktam és nincs hiba.

szala86: Szép az új téma, de az e-mail és üzenet ikonja a régebbi verzióban jobban nézett ki.

[ Szerkesztve ]

(#35040) noxon válasza szala86 (#35036) üzenetére


noxon
őstag

Oks köszi. xposed framework menni fog így? Meg a g3 értesítési sáv? Ezek érdekelnek csak.

We live in a simulated world...

(#35041) rayoliviero válasza noxon (#35040) üzenetére


rayoliviero
veterán

G3 értesítési sáv működik vele, csak CloudyFlex 2.4 alá nem szabad telepíteni, mert azzal még nem kompatibilis.

(#35042) Dondenis


Dondenis
aktív tag

Katasztrófa! Szinte tuti hogy az akksim halott. 6 ó bekapcsolt állapot. 3ó kijelző és kipurcant (7%) kis fényerőn csak böngészés gsm-en. Gondoltam hátha az LTE szívja de, nem. 48% a kijelző fogyasztása semmi más nem fogyaszt sokat. :( ez már csak akksi lehet szerintem. Valami tipp. Stock 4.4.2 20c

(#35043) noxon válasza rayoliviero (#35041) üzenetére


noxon
őstag

Az ez ugye? [link]

Xposed framework is mehet rá gondolom :)

We live in a simulated world...

(#35044) r3dwo0d válasza Dondenis (#35042) üzenetére


r3dwo0d
tag

Én kipróbálnék egy HR-t hátha valami a háttérben van beragadva.

(#35045) rayoliviero válasza noxon (#35043) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez, de recovery kell hozzá, csak abból tudod telepíteni. Xposed frameworkot nem használok.

[ Szerkesztve ]

(#35046) f(x)=exp(x) válasza szala86 (#35026) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

G Padra nincs ilyen?

(#35047) szala86 válasza f(x)=exp(x) (#35046) üzenetére


szala86
aktív tag

Hát arra passzolom. Szerintem nincs.

noxon: Igen, mind a kettő menni fog. És igen lett recoveryd, de a knock-code és a dupla kopp működik? Ezt tedd fel. Ezzel könnyen be tudsz lépni a recoverybe.

[ Szerkesztve ]

(#35048) noxon válasza rayoliviero (#35045) üzenetére


noxon
őstag

Hát ettől az auto rec apk-tól most lett akkor custom recovery-m nem? Amiből tudom telepíteni a zip-eket

szala86 oks köszi :R igen a dupla kopp megy újra, fel is dobtam már a zip-et amitől lett újra :)

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#35049) Dondenis válasza r3dwo0d (#35044) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Néhány napja volt :( alig van belakva, nincs tele apokkal sem. Se game se semmi :( ha csak wifit használok ugyan ez a helyzet. Ebből gari lesz.

(#35050) rayoliviero válasza noxon (#35048) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, TWRP recoveryt tesz fel, amiben azért majd csinálj egy full mentést, nem árt ha van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.