Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) gusthy válasza Sragi (#21993) üzenetére


gusthy
veterán

Igen, erre gondoltam, ezektől nem dobom el magam, és oly minimális a teljesítménybeli különbség...

(#22002) Mike81 válasza Maxtreme (#21997) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!Én azzal használom.Nekem először szokatlan volt. Bár ez volt az első ilyen tokom. De most már megbarátkoztunk egymással ;-) Összességében nekem tetszik. Hogy menyire véd egy esetleges esés ellene az más kérdés. De volt itt olyan akinek ilyenben esett pofára a telója és túlélte :-) Semmi nem látszik még rajta a nyitogatástól.

[ Szerkesztve ]

(#22003) Maxtreme válasza Mike81 (#22002) üzenetére


Maxtreme
addikt

:R
Akkor már csak értelmes áron kell valahol találom.. :D

(#22004) wyzard


wyzard
tag

Sziasztok !

Felpakoltam ezt az LG G Pro 2 romot, kipróbáltam a telefonálást, hogy tényleg van-e echo, nálam nem jelentkezik, tökéletesen hallom a másik felet és a másik fél is engem, nem tapasztaltunk visszhangot.

ART-t nem próbáltam, elvileg az (még?) nem működik 100%-osan. Egyébként rendben van egyelőre a cucc, WIFI, GPS, stb. tökéletesen megy, root is "rendben van", amit eddig használtam tökéletes itt is.

Kamera tényleg gyorsabb és kevésbé darabos, mint a 4.2-es stock rom esetén.

[ Szerkesztve ]

(#22006) pestibenji válasza wyzard (#22004) üzenetére


pestibenji
senior tag

Meg tudod mondani, hogy te hogy raktad fel? Rom+patch+supersu.zip?
És milyen recovery-ből?

(#22007) brudy válasza Maxtreme (#22003) üzenetére


brudy
csendes tag

Nekem ez az első tokom életemben, de nagyon szeretem. Semmi gond a minőségével, 3 hónapja használom és olyan mint ha új lenne. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#22008) wyzard válasza pestibenji (#22006) üzenetére


wyzard
tag

Persze. :)

- KDZ-vel 4.2-es stock rom-ot feltettem (FR persze előtte, utána),
- ioroot-tal root-oltam,
- Simple Tool-lal feltettem a Philz Recovery-t,
- belépve a recovery-be pedig ROM, majd Patch és UPDATE SuperSU zip.

Azt hiszem nem hagytam ki semmit.

(#22009) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
Nem teljesen ide vag,de ha atakarnam rakni a sim kartyakat ami nano sim pl. egy g2-be,hol tudok sim atalakitot szerezni ?

(#22011) Szabiq


Szabiq
tag

Üdv!

Tud valaki linket dobni üveg kijelzővédőről reális áron,amit használ és jó?

Köszi!

Esetleg ez?

Vagy ez?

[ Szerkesztve ]

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#22012) Saccco válasza Szabiq (#22011) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én a másodikat használom, szerintem abszolút jó. Egy aprócska baja van, kicsit csökkenti a kijelző érzékenységét. Viszont szép a kép vele, jól siklik.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22013) HUTCHDB válasza FrankMonzano (#22009) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Gsm boltokban és a Média Markt-ban is láttam. Pár száz forint!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#22014) vadászcsiga válasza wyzard (#22008) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Korrekt kis leírás, nincs túl bonyolitva. Aki nem mindennap csinál ilyet annak kicsit ijesztő amit a többiek írnak konkrétan erről a rom felrakásról. Na most még egy kérdésem lenne, mi van a vissza úttal ha 10E-re akarok mondjuk vissza térni? Nálam mondjuk még olyan dolog is van ezzel kapcsolatban hogy csak a 10A-t és az E-t fogadja el, F-ből kettőt is próbálva fel úton megáll es nem flashelhető

(#22015) Szabiq válasza Saccco (#22012) üzenetére


Szabiq
tag

Köszönöm,akkor talán ilyet rendelek.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#22016) Saccco


Saccco
nagyúr

Azért annyira nem kell lesajnálni ezt a kamerát:






:U :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#22017) Sragi válasza Saccco (#22016) üzenetére


Sragi
őstag

Az igen :D Én is akarok ilyen jól fotózni :B

(#22018) toto0569 válasza Saccco (#22016) üzenetére


toto0569
addikt

(#22019) Gedeon31 válasza Saccco (#22016) üzenetére


Gedeon31
addikt

Elég korrekt képek. :)

(#22020) vadászcsiga válasza Saccco (#22016) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#22021) wyzard válasza vadászcsiga (#22014) üzenetére


wyzard
tag

Köszi. :) Én 10E-re tértem vissza ma, mikor elnéztem valamit.
KDZ-vel simán visszament. Volt egy bootloop, de az is csak azért, mert KDZ után elfeledtem factory reset-et csinálni. :B A többi verzióval nincs tapasztalatom egyelőre.

(#22022) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

TWRP-t lehet már feltenni 4.4.2-re? Ha igen mehet ugyan azzal a módszerrel mint az 1.hsz-ben szerepel?

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#22023) szala86 válasza szabo.norbi (#22022) üzenetére


szala86
aktív tag

Még nincs recovery 4.4-re.

(#22024) Sragi válasza gusthy (#22001) üzenetére


Sragi
őstag

Én úgy érzem,hogy 1-1,5 évig akár 2 évig ez telefon lesz szerintem.Akku-proci kellően jó.Kérdés inkább az,hogy a strapát fogja e bírni majd.

(#22025) noxon


noxon
őstag

Ez az LG g pro 2 rom ez 4.4.2 gondolom ugye? XDA-n nem találom... kdz-vel fel lehet tenni, vagy kell egyéb bűvészkedés? Root megy rajta rendesen? Bug mentes?

Mert nekem a 4.4.2 német teljesen jó csak a root hiányzik róla...

We live in a simulated world...

(#22026) toto0569 válasza noxon (#22025) üzenetére


toto0569
addikt

Akku idő ?Jobb vagy rosszabb mint 4.2.2.?Bluetooth bug?

(#22027) firemanus82


firemanus82
senior tag

Csinàlt màr valakinek olyat, hogy hívás után újraindult a telefon, de még pin kódot se kért? Gyári Jb? Csak megjelent a boot lg animáció majd kb 20 sec után ment minden tovább rendben?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#22028) Sragi válasza firemanus82 (#22027) üzenetére


Sragi
őstag

Hot boot lesz. Nekem volt ilyen jelenségem stock rom-al ,de nem hívás után.

(#22029) xedamen válasza noxon (#22025) üzenetére


xedamen
senior tag

Tökéletes ;) 4.2.2-ről kell indulni és Philz recoveryvel kell feltenni. Igen 4.4.2 lesz

(#22030) hard74 válasza noxon (#22025) üzenetére


hard74
senior tag

Ha nem kdz-vel teszed fel van root.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2667714

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#22031) waltz


waltz
csendes tag

Sziasztok, valaki meg tudná mondani, hogy ha Telenornál veszek G2-t, a bootloader zárt lesz? Kinyitni lehet? (Xperia SP-n pl. nem, nem akarok ebbe belefutni újra.) Thx

(#22032) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Amatőr kérdés: g pro 2 romhoz ha kdz vel akarom felrakni kell root?

(#22033) torrente777_ válasza firemanus82 (#22027) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Általában ezt a jelenséget a gmail widget okozza ha ki van rakva a zárolt képernyőre.

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#22034) xedamen


xedamen
senior tag

Bocsi, telóról tettem a képet, nem tudom milyen lesz.
G Pro 2 ROM, folyamatos GPS, 4G, automata fényerővel kb 30 perc zenével a többi kijelző viber meg facebook chat és chrome.

[ Szerkesztve ]

(#22035) hard74 válasza toto0569 (#22026) üzenetére


hard74
senior tag

Akku idő nálam ua,mint 10f-en(1 ciklus volt eddig:7,5h kijelző+2,5h hanghívás.)
Kékfog bug van,de ilyan mintha csak ghost lenne.Jelzi az akkuhasználatnál,de nem merül tőle.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#22036) Sragi válasza torrente777_ (#22033) üzenetére


Sragi
őstag

Pontosan! Nekem is ez volt! :K

(#22037) pestibenji válasza xedamen (#22034) üzenetére


pestibenji
senior tag

na hát pont most akartam feltenni ezt a romot, de ez az akkuidő elég szar :S

(#22038) apaszka válasza waltz (#22031) üzenetére


apaszka
veterán

Olvasss !
Ez nem samu.és nem sony !

Nyugodtan megveheted! :R :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#22039) waltz válasza apaszka (#22038) üzenetére


waltz
csendes tag

Sajnos nem találtam infót, itt a gyik-ban meg nagyon máshol sem, meg eddig LG-m sem volt. (Csak Sam meg Sony:D) Kösz a segítséget!

(#22040) tibee77


tibee77
őstag

Sräcok most akkor ez melyik fw is?open eu? [link]

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#22041) aszamóca


aszamóca
aktív tag

üdv!
Aki a B-Tel-től vett 32GB-ost, annak minden rendben volt? Adják vele a gyári kiegészítőket, vagy lenyúlósok? Akinek problémája volt esetleg már, az hogyan kezelték? Most akarok rendelni, de jó lenne egy kis info a bolt, ill. az ottani 32-es megbízhatóságáról.
Apropó, az xvid file-okkal elboldogul a gép? :R

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#22042) gusthy válasza Ahanoiaid87 (#22032) üzenetére


gusthy
veterán

Hogy akarod kdz-vel felrakni?

(#22043) Maxtreme válasza aszamóca (#22041) üzenetére


Maxtreme
addikt

nagyon csúnya lenen ha nem boldogulna el.. :D

(#22044) jaffa 2843 válasza aszamóca (#22041) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Tőlük vettem 16-os gyártói garival. Minden okés volt.
Xvid természetesen gond nélkül megy.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#22045) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Hálásan köszönöm Uraim a megerősítést! :R

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#22046) noxon válasza toto0569 (#22026) üzenetére


noxon
őstag

Bluetooth bug az van sajna benne, akku idő kb ugyanaz mint a 4.2.2-ben.... Nem akarok romolgatni, marad ez, root az csak lesz gyári 4.4.2-re

We live in a simulated world...

(#22047) firemanus82 válasza Sragi (#22028) üzenetére


firemanus82
senior tag

És ez a hot boot okozhat valami komolyabb gondot?

Torrente777 elvileg nincs kint nekem

szerk: és gyakorlatilag sincs kint.
Nálam hívás lerakás után csinálta 2x is

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#22048) FrankMonzano válasza HUTCHDB (#22013) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Koszonom a valaszt.
Ezek a cuccok nem tesznek kart a keszulekben ?

(#22049) hard74 válasza noxon (#22046) üzenetére


hard74
senior tag

Az általam linkelt zip-es 20a-ból mi hiányzik ami a kdz-vel feltettben benne van?Ennél csak egy voda updates apk volt,amit el is tüntettem.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#22050) Ahanoiaid87 válasza gusthy (#22042) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Hát ez az... :DD nem teljesen vágom hogy ez most milyen rom és mi kell a felrakásához. (Még nem tervezem berhelni a telefont csak informálódnék)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.