Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) fery02 válasza LilProphet90 (#65986) üzenetére


fery02
addikt

Pont ebben a pillanatban rendeltem be újra Slickwraps-ról az ezüst karbon típust, nem elfelejtve ezúttal a -40%-os kupon kódot (ez tényleg igazából a szállítóköltséget fedezi kb).

Így gépen nézve a képedet meg én is látom valóban, hogy az oldalsó matricák totálba fedik azt a részt, ami mentén a hátlapot lehetne lefejteni.
Maximum egy darabig használom akkor oldalsó matricák nélkül... ami a csúszósság érdekében lehet nem igazán lenne ajánlott. Majd meglátom.

-----------------------------------------------------------

@Danny365: Erről a Slickwraps-os halloween-i akcióról a hírlevelükből értesültél?
Mert ha igen, akkor feliratkozok rá. Ha bejön ez a matricásdi, máskor lehet kipróbálok valami extrémebb félét, mondjuk a wood szekcióból.

(#66002) atti1848 válasza Magnat (#65997) üzenetére


atti1848
senior tag

Vajon az LG szerviz most mennyiért cserélné ki, esetleg valaki már cseréltett ott kijelzőt?

Garanciára nem lehet valahogy megjátszani ezt a cserét, mert már 2x voltam bent az elmúlt 3 hétben és cseréltek kamerát, usb csatlakozót, gombokat+kamera üveget.

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#66003) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ezt imádom ebben a telóban(meg az lg/android kombóban

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66004) Magnat válasza atti1848 (#66002) üzenetére


Magnat
veterán

Sajnos ha jól tudom, már nem szerelnek LG-t, de egy telefont megér - közben el is költöztek: [link]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#66005) norbert1998 válasza Quqesz (#66003) üzenetére


norbert1998
veterán

Te ezt átlátod? :Y ;]

(#66006) tirszin válasza Quqesz (#66003) üzenetére


tirszin
senior tag

Jól néz ki! Te készítetted az ikonokat?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#66007) Zsolto válasza Quqesz (#66003) üzenetére


Zsolto
őstag

Ömm, nekem ez kicsit zűrzavaros, de szerencsére nem vagyunk egyformák :)

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66008) Den Hadnagy válasza Quqesz (#66003) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Csinálhatnánk egy "kinek hogy néz ki a telója" - sorozatot ide, demonstrálva a lehetőségek végtelen sorát :D

Szerk.: na látom el is keudődött :D

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66009) Quqesz válasza tirszin (#66006) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen én csinátam. A háttérképet a telefonnal készítettem+ szerkesztés. Az ikonokhoz pedig letöltöttem képeket + szerkesztés és cseréltem a gyárit.

Mindenki másnak
Nem minden téren tökéletes(igen zavaró egy picit az átláthatóság,de élőben jobb), viszont tud a telónk egy marha jó lehetőséget,amit sokszor ki sem használunk,inkább témákat meg launchereket vadászunk. Pedig lehet egyedire szabni....;) nekem pl sokszor a gyári ikonok nem jöttek be,jó témát meg nem találtam(meg lg home letöltött téma be is laggolta a telót loli alatt)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66010) norbert1998


norbert1998
veterán

That's it biches! *

*aki érti, érti, aki nem, annak annyit, hogy nem kurv@ztam le senkit

[ Szerkesztve ]

(#66011) Danny365


Danny365
őstag

Enyém is elég minimál.

(#66012) Magnat válasza Quqesz (#66009) üzenetére


Magnat
veterán

Én meg a térhatású háttereket preferálom ... mondjuk ez mozog is :)

Mondjuk az ikonkészlet még nem végleges, pont tegnap volt full wipe, mert csak restart után volt gps :F

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#66013) akooos válasza Danny365 (#66011) üzenetére


akooos
veterán

Ez (melyik) CM?

(#66014) Danny365 válasza akooos (#66013) üzenetére


Danny365
őstag

Basszus de hülye vagyok, ezt a Samsunggal csináltam. :DDD De mentségemre legyen szólva, hogy a status bart leszámítva a g2-m is pont így néz ki.

(#66015) Zsolto válasza Danny365 (#66011) üzenetére


Zsolto
őstag

Hogy hívják a két widgetet középen?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66016) Danny365 válasza Zsolto (#66015) üzenetére


Danny365
őstag

Az igazából egy widget, Weather Timeline. Szerintem az egyik legjobb időjárás app.

(#66017) porse


porse
senior tag

En is had;

... szerintem.

(#66018) Zsolto válasza Danny365 (#66016) üzenetére


Zsolto
őstag

Ahan, tök jókat tud, köszi :)

Tetszik ez a bemutatósdi, dobjatok fel minél több ilyet! :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66019) Balazska15


Balazska15
senior tag

Beszállnék én is :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#66020) orosmet


orosmet
tag

Olvasom folyamatosan a fórumot, ez most megtetszett, így töltök fel én is egy képet.
A háttérkép saját fotó.
(Sajnos augusztus óta be van sárgulva a kijelző a jobb felső sarokban. Még garanciaidőn belül vagyok, csak nem volt időm elvinni a Váci útra.)

[ Szerkesztve ]

(#66021) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kezdőlap buli vaaaaannnnnn!!!!!! :))

Kérdés:
Miért szeretitek,hogy a back gomb olyan messze van? Ezt az egyet loptam a samutól,nekem pl jobban bejön a jobb kezemhez közelebb.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66022) Magnat válasza orosmet (#66020) üzenetére


Magnat
veterán

Sárgulás? Biztos nem komoly, a képen nem is látni :DD

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#66023) Magnat válasza Quqesz (#66021) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem legtöbben megszokták vagy más eszközön most is ott van… Nekem is a Nexuson.
Ahogy látom, legtöbbeknek az időjárás widget is default... Egy darabig nekem is volt, aztán rájöttem,h soha az életben nem néztem, csak dísznek van... Akkor meg már inkább nézem a halakat a háttérben :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#66024) alex devil


alex devil
senior tag

S23

(#66025) Grecky


Grecky
senior tag

Itt az ideje, hogy kitegyem én is. :)

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#66026) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nekem mindig üres a főoldal :) Se widget, se ikon. Aztán az öt lapból csak 2 van használatban, egy jobbra, egy balra.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66027) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Nem tudom hogyan kell képet feltölteni..

[ Szerkesztve ]

(#66028) norbert1998 válasza porse (#66017) üzenetére


norbert1998
veterán

Ez jooo, :C, de melyik a menü gomb? :Y

(#66029) AtKaSr


AtKaSr
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#66030) akooos válasza Danny365 (#66014) üzenetére


akooos
veterán

Jaaaaa, az más :D akkor ezért érdekes a jobb oldala :D
De te vagy a CM guru, úgyhogy szívesen venném a G2 screenshotodat :DDD

Az én homeom G4 stílust ölt magára :)

De kva nehéz driveról értelmesen linkelni, képhost kellett hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66031) Quqesz válasza Tüske0614 (#66027) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az értesítősáv gombokból a quick memo+-al csinálsz képernyőkép mentést. Teljes nézetbe rakod a fórumot és új hozzászólást indítasz. A smile-k alatt lesz egy gomb,hogy fényképek feltöltése,rányomsz,majd ve kell tallózni a képet a galériából. Ha ez megvan az oké gomb előtt jelöld be a szélén a jpeg konvertálást! Oké gomb és utána csak meg kell nyomni a kép beillesztése gombot,amivel berakod a képet. Az üzi írásnál nem a kép jelenik meg,hanem egy elérési útvonal,a kép csak a hozzászólás leokézása után jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66032) Apaxp


Apaxp
senior tag

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#66033) atti1848 válasza Magnat (#66004) üzenetére


atti1848
senior tag

Ma mindenféle képen megkérdezem ott is. Az LG szervizében 35 000 ft-ért csinálnák meg, annyiért inkább magamnak megcsinálom.

Esetleg tudtok ajánlani szervizeket, ahol érdeklődhetek és korrektek is, megcsinálják rendesen, nem vernek át? Vagy ahonnan lehetne rendelnem alkatrészt hozzá.( betört jelző üveg, LCD hibátlan) :R :R

[ Szerkesztve ]

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#66034) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Itt egy G4 6.0 vs G2 5.0 "összehasonlító" videó, sok újdonságot nem mutat a G4: https://youtu.be/qVoMan4ZX7U

35.000 a kijelzőcsere? Annyiért már szinte használtan kapsz G2-t. Meg eddig 28k-ról volt szó, nem?

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#66035) reap3r


reap3r
aktív tag

Én is beszállok a buliba :) Lehet az előző képeken ötleteket szerezni :)

(CloudyG2 3.3)

[ Szerkesztve ]

(#66036) .St.


.St.
tag

Nekem ilyen:

-= St forever =-

(#66037) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Nekem fontos, hogy mindig szétröhögjem magam, amikor feloldom a telót :D

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66038) fecaga21


fecaga21
aktív tag

A G2 támogatja a b20-at?

(#66039) Quqesz válasza fecaga21 (#66038) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja,támogatja.

Den Hadnagy
Ez a kép! :) :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#66040) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

-= No way back from Here =-

(#66041) gmatyi88


gmatyi88
tag

Nekem is újra megsárgult a kijelzőm a bal felső sarokban. Sokszor sima böngészéskor is tűz forró tud lenni. Egyébként ez a 2.kijelzőm. Az első 3hetes korában már full sárga lett, amit az LG cserélt. Lassan elkezdem nézegetni az utódot..

(#66042) Den Hadnagy válasza Quqesz (#66039) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Deadpool FTW! :D

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66043) fecaga21


fecaga21
aktív tag

Elég elszomorító ez a kijelző sárgulás így, hogy G2-őt tervezek venni :(

(#66044) Zsolto válasza fecaga21 (#66043) üzenetére


Zsolto
őstag

Azért nem mindenkinek sárgul be -- az enyém pár héten belül két éves lesz, és semmi baja.
Ne feledd, hogy azok, akiknek nem sárgul, nem írnak róla, így az ember mindig csak a hiba előfordulásával találkozik.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#66045) Dabaka válasza norbert1998 (#66010) üzenetére


Dabaka
csendes tag

Vájdzsíesz vánhándrid iz káming!

(#66046) norbert1998 válasza Dabaka (#66045) üzenetére


norbert1998
veterán

:C

Akit érdekel a 6.0:
Sok telefonra már van Unofficial CM13. Kicsit bugosak (stock camera app behal, de ez másik appal megy, reboot után 1970-ben leszünk, és hasonlók.). Egész jól haladnak vele :K
Talán egy hónap múlva nekünk is lesz.

(#66047) Den Hadnagy válasza fecaga21 (#66043) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Itt vagyok én is ellenpéldának: lassan egy éves a teló, egy nap 2x töltöm + éjszaka, mert annyit nyomkodom, olvasok, meg játszom rajta első perctől, nameg navi nyáron + töltés, stb... Mégis kutyabaja.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#66048) mateus válasza akooos (#66030) üzenetére


mateus
senior tag

Ez melyik időjárás widget? Jól néz ki:)

(#66049) Apaxp


Apaxp
senior tag

Képernyő sárguláshoz:
Most 2 éves a telóm és egészen augusztusig nem volt vele semmi gondom.Akkor szinte egyik napról a másikra megjelent a sárga folt a jobb felső sarokba.
Bevittem a Váci úti szervizbe (szerencsére még garis volt) ahol az átvevő srác vigyorgott egyet és mondta 3 nap múlva jöhetek érte. Kértem hogy az adatokra vigyázzanak, így a szofverhez nem nyúltak. 3 nap múlva tényleg kész volt a képernyő csere, összes adatom, beállításom rendben volt.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#66050) fecaga21 válasza Apaxp (#66049) üzenetére


fecaga21
aktív tag

Hát ha van rá garancia akkor nincs is túl nagy gond,de mi van ha nincs?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.