Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) toto0569 válasza Sabinchen3 (#6000) üzenetére


toto0569
addikt

Megpróbáljunk lebeszélni róla ? :DDD Három nap után már a 4X-et is kopogtatva akartam éleszteni,és azóta is...Meglátni és megszeretni... :K

(#6002) Szemikee


Szemikee
tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valaki aki Galaxy S4 ről váltott G2-re.
Ha van ilyen kérem írja meg a tapasztalatait.
Illetve, hogy ajánljátok-e a cserét nekem.

Néztem a teszteket. A Nexus5- öt is néztem, de ez a telefon jobban tetszik.
Köszönöm a korrekt hozzászólásokat :R

Köszönöm a korrekt hozzáállást!

(#6003) Bossi válasza dave_gahan (#5984) üzenetére


Bossi
őstag

Igaz amit írsz nekem S4-re volt Slim Armor és igen csak robusztus lett tőle... bár ami igaz az igaz, nagyon jól védi a készüléket!

(#6002) Szemikee én arról váltottam szerintem jobb szinte mindenben, esetleg a kamra gyengébb bár az is csak kicsivel.

(#6005) Szemikee igen optikai stabilizátor van benne szerintem jó képeket csinál de, visszaolvasva találsz is linkelve képeket...

(#6004) PS7A üdv a klubban azért szépen gyarapodunk az utóbbi időben :C

[ Szerkesztve ]

(#6004) PS7A


PS7A
tag

Jejeje, most szóltak a Telenortól: csütörtökön mehetek érte :C Most addig nem fogok tudni aludni :DD

(#6005) Szemikee válasza Bossi (#6003) üzenetére


Szemikee
tag

A kamera fontos nekem nagyon.
Persze nem a sok sok megapixel, hanem pl. az, hogy S4-el sokszor kell új képet csinálnom, mert elvan mosódva.
Ezzel vannak ilyen bajok?
Jól tudom,hogy optikai képstabilizátor van benne?

Köszönöm a korrekt hozzáállást!

(#6006) lajki7 válasza premete (#5994) üzenetére


lajki7
senior tag

Igaz ! Bocsánat :R :R :R :B

;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro

(#6007) Sabinchen3 válasza toto0569 (#6001) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

:C Hát lebeszélni nem tudnátok róla. Valóban igaz, hogy meglátni és megszeretni. Én már akkor beleszerettem, amikor még nem is láttam. Nagyon jó kis teló, imádom és akarom. De a párom nem nagyon akarja, hogy egy téglát vegyek, bár engem a tudása még jobban érdekel... Inkább az Alcatel One Touch Idol S-re, vagy majd az X-re akar némileg rábeszélni, de az LG G2 szerintem lényegesen jobb...

[ Szerkesztve ]

(#6008) jooker82 válasza Szemikee (#6005) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ezzel elsőre jó képet lőhetsz,a tesztek is alátámasztották. Köszönhető az OIS-nek.
Az S4-től lényegébe mindenben jobb a G2,már vagy 5-6-an váltottak. Mindenkinek jobban bejött. :)
És itt nincs halálra itálve a kijelző. :N

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6009) toto0569 válasza Sabinchen3 (#6007) üzenetére


toto0569
addikt

nem fogod látni a téglát a képernyőtől... :C

(#6010) Sabinchen3 válasza toto0569 (#6009) üzenetére


Sabinchen3
csendes tag

Számomra nem tégla, én imádom, hogy nagy és könnyen kezelhető, de ő inkább az Alcatel One Touch Idol S-re, vagy majd az X-re akar némileg rábeszélni, mondván, hogy nőiesebb, csinosabb, de az LG G2 szerintem lényegesen jobb...

(#6011) Szemikee válasza jooker82 (#6008) üzenetére


Szemikee
tag

Köszönöm a válaszokat :R
Elég jónak tűnik ez a telefon.
Elmegyek megnézem élőben.

Köszönöm a korrekt hozzáállást!

(#6012) jooker82 válasza Szemikee (#6011) üzenetére


jooker82
nagyúr

médiába,ténél meg tudod nézni. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6013) vadászcsiga válasza lajki7 (#5961) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:B köszi, és tényleg ott van alul

(#6014) Lecs@ válasza Szemikee (#6011) üzenetére


Lecs@
addikt

Szerintem ha megnézed, kipróbálod , esélyes hogy erre vágysz majd :)

512 GB

(#6015) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ez a spigen tok élőben szép,? Mert képen marha ronda

[ Szerkesztve ]

(#6016) Viper26


Viper26
nagyúr

Asszem elveszem szeretett gékettőm ártatlanságát. :DDD

A következőt tervezem:

- root
- cwm
- backup
- xposed install
- G2 xposed install

Úgy gondolom a sorrend rendben van, remélem minden rendben fog menni. :))

Jut eszembe G2 Xposed-ból a beta legyen, vagy a play-en megtalálható?Meg is vásárolható?Mert nem látok ilyen lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#6017) Lecs@ válasza Viper26 (#6016) üzenetére


Lecs@
addikt

Amelyiket akarod :) Amúgy láttam még valami modul okosságot, ami jó G2 - re is Xposeddel, de most nem találom. Sorrendet én is így adtam neki.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6018) -HajTömeg- válasza vadászcsiga (#6015) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Végül visszavitted? Hogy alakult?

Alias: Júzer error

(#6019) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#6018) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen, de nem volt raktáron, holnapra hoznak. Majd értesítenek.

Amúgy nagyon megszerettem, tegnap este éreztem először úgy hogy jól döntöttem. Előtte kétséges volt hogy marad e, nem barátkoztunk még össze :) Remélem a másodikban már nem lesz ez az akksi leállós hibaüzi.
Nekem tökéletesen megfelel gyári állapotban, nem hiszem hogy rootolom késöbb, így is teli van olyan tudással ami sok telefonnál csak roottal lenne elérhető. Egy apró hibája van, mégpedig az infra távirányító. Nem túl nagy a hatótávolsága. Egyrészt tökéletesen rá kell irányítani a tv-re, másrészt max 2-2.5m-ről működik csak. De mivel a tv wifis, amúgy is a SmartTV appal irányítom.

[ Szerkesztve ]

(#6020) cheguevara82


cheguevara82
újonc

Sziasztok G2 tulaj vagyok lassan egy hete, minden szuperül üzemel a vasban, tökéletes választás volt. Viszont lenne egy kérdésem valaki segítsen, a telefon kijelzőjén bizonyos dőlésszögben, képernyő kikapcsolása után főként erős napsütésben hosszirányú halvány csíkozás látható, ez normális jelenség IPS panel esetében? vagy hibára utal? egyébként a telefon kifogástalanul működik.

(#6021) adequate_cou válasza cheguevara82 (#6020) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Teljesen normális, nálam N4 is ilyen.

(#6022) cheguevara82 válasza adequate_cou (#6021) üzenetére


cheguevara82
újonc

Köszi a gyors reagálást,akkor OK már aggódtam hogy cserés lesz. Ez a jelenség az IPS technológiája miatt jelentkezik?

(#6023) Zitta válasza vadászcsiga (#6019) üzenetére


Zitta
őstag

Honnan van a tied? :F

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6024) Viper26


Viper26
nagyúr

Root, és recovery megvan, viszont a backup-ot, csak recovery alatt látom, ha fut a rendszer nincs ott a cwm mappájában.Másnál is ez van?
Azért is jó lenne tudni, mert ha így nem kell egy backup, akkor törölni sem tudom...

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#6025) vadászcsiga válasza Zitta (#6023) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meg mindig a T-tol

(#6026) Lecs@ válasza Viper26 (#6024) üzenetére


Lecs@
addikt

Én lefuttattam, és feltoltam felhőbe, illetve PC-re. Ha csatlakozol PC-vel kábellel, akkor sem látja a backup mappát a pc ? :F

512 GB

(#6027) cheguevara82


cheguevara82
újonc

Akkor minden G2 tulajnál is állandó a kijelzőn megjelenő halvány csíkok a képernyő kikapcsolt állapotában?

(#6028) Armahun válasza cheguevara82 (#6027) üzenetére


Armahun
addikt

Azok a csíkok nem az érintésérzékelő szenzorai?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#6029) Viper26 válasza Lecs@ (#6026) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nincs ott, pedig a helyet foglalja....

Pixel 7 | FR955

(#6030) akooos


akooos
veterán

Rootoltam, kipucoltam :B

Rootoltam, kipucoltam :B

[ Szerkesztve ]

(#6031) cheguevara82 válasza Armahun (#6028) üzenetére


cheguevara82
újonc

Lehetséges, nem vagyok profi az IPS panelek esetében én is tudni szeretném?! Valaki esetleg nem tud biztosat mert gondolom akkor ez mindenkinél látható?!

(#6032) migabi24 válasza Armahun (#6028) üzenetére


migabi24
nagyúr

De

(#6033) Pipiripi


Pipiripi
senior tag

Üdv mindenkinek. Nemrég is is beszereztem magamnak egy ilyen készüléket. Sajnos szolgáltatótól nem tudtam megvenni, mert Vodás vagyok, ezért egy GSM boltban vettem. Tudtam, hogy van benne kockázat, de bevállaltam. A telefon hibátlanul működik, de van egy gondom vele, mégpedig, hogy szoftver frissítésre nyomva azt írja ki, hogy "készüléke még nincs regisztrálva". Szingapúri rom volt rajta eredetileg, ezért azt gondoltam, hogy ez lehet a gond. Felraktam rá az UK open, Europe open, és a HUN open -t is, de még mindig nem hajlandó OTA-n frissíteni. Van erre esetleg valamilyen megoldás? Mellesleg az LTE sem megy egyikkel sem, bár ez annyira nem érdekel.

(#6034) Lecs@ válasza Pipiripi (#6033) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem lehet hogy felraktad már azt, amit frissíteni szeretnél? Tehát nincs mit frissítened ?

512 GB

(#6035) toto0569


toto0569
addikt

Felraktam a legújabb Cam .mod-ot remélem megtudjátok nézni... Sajnos már csak vakuval tudtam fényképezni...

[ Szerkesztve ]

(#6036) vadászcsiga válasza -HajTömeg- (#6018) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Es te dontottel mar?

(#6037) Viper26 válasza Viper26 (#6029) üzenetére


Viper26
nagyúr

Megvan, root explorerrel megkerestem, itt a backup:

/mnt/shell/emulated/clockworkmod/backup

Gondolom, ha átmozgatom, akkor meg a cwm nem fogja látni.Egyébként közel 4 GB.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#6038) Pipiripi válasza Lecs@ (#6034) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Akkor azt írná ki, hogy a legújabb szoftvert használom, nem pedig ezt a regisztrációs dolgot. Volt alkalmam megnézni egy másig G2-t, azon így volt.

(#6039) Lecs@ válasza Pipiripi (#6038) üzenetére


Lecs@
addikt

Ja, értem mire gondolsz. Én ma raktam fel a Magyar B-t. Érdekes.. : KÉP

(#6037) Viper26 sztem ha a gyökérbe rakod ( vagy ahova akarod ) a komplett /clockworkmod/backup mappát, Recovery meg kell hogy találja, ha odaviszed manuálisan a /clockworkmod - hoz. ( amúgy ez engem is érdekelne )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#6040) Zitta válasza Pipiripi (#6033) üzenetére


Zitta
őstag

Jo lenne ha egyszer es mindenkorra megtanulna mindenki, hogy a gsm boltok 90%-a, NEM ERRE A REGIORA KALIBRALT keszulekeket arul es ha mukodik rendesen, akkor azt hivjak MAZLINAK!

Konkretan a Nexus 4-ek amik most porognek a finishben - szinten keleti regiora keszultek es a frissites sem sikerul minden esetben, illetve eltunik beloluk a magyar nyelv - es nincs maskent az altalad emlitett G2-vel sem - sajnos...

Vidd vissza! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6041) Pipiripi válasza Lecs@ (#6039) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Igen, ezt kellene látnom

#Zitta: Előtte Samsung telefonjaim voltak, azokkal ezt meg lehetett oldani szoftver telepítéssel, azt gondoltam itt is működik.

[ Szerkesztve ]

(#6042) Zitta válasza vadászcsiga (#6025) üzenetére


Zitta
őstag

Erdekes dolgot mondtak ma nekem...

Figyelj!

Allitolag alapban azok a keszulekek ropogtak az LG-nel, amiket bemutato keszuleknek kuldtek es a nem vegleges hardverek/esetleges valtoztatasok miatt hagytak bennuk helyet es ez az "űr" generalja a ropogast...

De basszus, a tied egy T-s telefon, akkor most mi van? :F
Szoval ez egy "Tesz Vesz varosi rejtely" ... :Y

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6043) cheguevara82 válasza migabi24 (#6032) üzenetére


cheguevara82
újonc

Migabi24, a válaszod a "de" akkor azt jelenti hogy az érintésérzékelő szenzorokat látom halványan a G2-es kijelzőjének kikapcsolt állapotában? Csak próbálok biztosra menni a telóm kapcsán.Köszi!

(#6044) bigdee888 válasza cheguevara82 (#6043) üzenetére


bigdee888
tag

Nyugodj meg, a kapacitiv szenzor erzelkeloit latod.

(#6045) Zitta válasza cheguevara82 (#6043) üzenetére


Zitta
őstag

Ha a "kifeszitett teniszhalora" gondolsz, akkor , igen azt latod!?. ;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6046) cheguevara82 válasza Zitta (#6045) üzenetére


cheguevara82
újonc

Igen arra gondolok, szóval ez minden IPS panel esetében így látható?

(#6047) bounty123 válasza cheguevara82 (#6046) üzenetére


bounty123
őstag

Szerintem inkább minden kapacitív kijelzőnél, nem csak az ips-eknél.

(#6048) premete válasza Zitta (#6040) üzenetére


premete
veterán

Ez nettó hülyeség, mindegyik Nexus 4 romban benne van a magyar nyelv. Csak a gyártói romoknál hiányzik gyakran (LG, Samsung pl. ).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#6049) Zitta válasza cheguevara82 (#6046) üzenetére


Zitta
őstag

Surofkorsz! ;)

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#6050) feelurself válasza cheguevara82 (#6046) üzenetére


feelurself
aktív tag

Nyugodj mar meg konyorgom, minden ips ilyen. Teljesen normalis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.