Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) #84221696 válasza Quqesz (#43998) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jó lesz ez a telefon! :C
Élvezet használni. Meg a tököm tele volt már a 4X romolgatásával. Semmi afinitást nem érzek már a mókoláshoz. Működjön gyorsan, szépen és bírja az akkumulátor. Ezeket a feltételeket meg szerintem teljesíti a G2.

(#44002) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv.
Csatlakozom én is a g2 fan hoz :)
Olyan kérdésem lenne hogy ajánlanátok hozzá valami tokot ? Ha esetleg muszály rá,és fólia ? Az is muszály rá ? Karcolódik ?

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#44003) Danny365 válasza Smile8822 (#44002) üzenetére


Danny365
őstag

Semmi se muszályj. Én tettem rá fóliát, mert miért ne. Portól, homoktól, amiket az ember aligha tud kivédeni, természetesen tud karcolódni a kijelző.

Alapból meg elég retek csúszós a fogása, úgyhogy egy kényelmes és tartós tokot (Nillkin Frosted Shield, lényegében hátlap) is raktam rá.

[ Szerkesztve ]

(#44004) Quqesz válasza Smile8822 (#44002) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én ajánlanám a tokot minden féle képpen,mert ha leesik,akkor törhet a kijelző....nekem már kétszer védte meg..

(#44005) jolti05 válasza Smile8822 (#44002) üzenetére


jolti05
őstag

Karcolódik a kijelző és esés után elég csúnya ütődés az eredmény. Lefotóznám, hogy nekem egy pottyantás után milyen lett az egyik sarka, de naggyon lusta vagyok :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#44006) #84221696 válasza Smile8822 (#44002) üzenetére


#84221696
törölt tag

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=181380199822&globalID=EBAY-GB&alt=web

(#44007) Smile8822


Smile8822
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek.
Akkor teszek fóliát a kijelzőre és tokot is veszek hozzá,bár ez a tekefon így szép tok nélkűl. :)

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#44008) mezi84 válasza #84221696 (#44006) üzenetére


mezi84
csendes tag

Jelenleg én is egy ilyet használok szerintem elég jó az árához képest :C

(#44009) jolti05 válasza Smile8822 (#44007) üzenetére


jolti05
őstag

"Pucéran" szép, de "ruha" nélkül hamar csunya tud lenni.

[ Szerkesztve ]

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#44010) katalin888 válasza FrankMonzano (#43877) üzenetére


katalin888
aktív tag

Engem is a gyenge GPS zavar, de senki nem reagalt, ugy latszik a tobbiek megvannak elegedve vele vagy nem erdekli oket... :(

(#44011) jolti05 válasza katalin888 (#44010) üzenetére


jolti05
őstag

Én már a gyenge jellel is elégedett lennék, mivel nekem annyi sincs :) Egyik phs kolléga szerint egyértelműen garanciális probléma.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#44012) SztiviVander válasza katalin888 (#44010) üzenetére


SztiviVander
őstag

vagy a többségnek jó a gps (pár mp alatt pontos helyzet van, nem veszti el, stb) nektek meg el kéne vinni szervízbe ahelyett hogy itt vártok a csodára...

(#44013) laverdadb válasza akooos (#43997) üzenetére


laverdadb
tag

Koszi, ez mukodik tenyleg :)

(#44014) katalin888 válasza SztiviVander (#44012) üzenetére


katalin888
aktív tag

Nalam talal jelet es nem hiszem, hogy szerviz problema. En csak a regebbi telefonjaimmal hasonitottam ossze.:P

(#44015) BigSlim


BigSlim
csendes tag

Sziasztok. Az mit jelnet hogy aktív ablakos tok? Mire jó az és miben különbözik egy sima ablakos toktól?

Note 8, Mate 20 Pro, Note 10+

(#44016) Quqesz válasza katalin888 (#44010) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
Nekem rendben van a gps...ajánlat, hátha segít:kikapcs/bekapcs,majd lakásban gps és wifi bekapcsol,gogli térkép indít és megkeresteted magad vele(kb 100m pontos lesz),ha megvagy használhatod is...ezzel letöltöd a magyarországi műholdpozikat és könnyebben számol pozit..
Bigslim
Az aktív toknál ki/be csukáskor a kijelző be/kikapcsol és a négyzetes ablakba futtatható pár alkalmazás vmint híváshoz nem kell kihajtani az előlapot..

[ Szerkesztve ]

(#44017) SztiviVander válasza katalin888 (#44014) üzenetére


SztiviVander
őstag

hát ha ilyen hívő vagy akkor próbálj erősen hinni benne hogy csoda történik és egyszer csak magától jó lesz :P

(#44018) kiskacz válasza katalin888 (#44010) üzenetére


kiskacz
senior tag

Több samu' után ez az első LG telefonom, de semmiféle GPS problémába nem ütköztem.
Pillanatok alatt van jel (még mobil hálózat nélkül is) stabil és tartott. Ugyanolyan jó - ha nem jobb, mint a másik típuson.
Bekapcsolom a GPS-t, elindítom a navit - mire elindul a program ott jel. (A mobil net nálam csak akkor megy, ha olvasni akarok, tehát alapból kikapcsolt.)

Huawei Mate 8

(#44019) ToomyC


ToomyC
aktív tag

Valaki megtudná mondani , hogyan tudnám beírni a beállítások/általános/státusz-ban a saját telefonszámom?
Most azt írja ismeretlen szám és engem zavar ... PLS Help!

(#44020) Nfsman20


Nfsman20
tag

Üdv nektek!

Tegnap én is boldog tulajdonosa lettem egy telekomos G2-nek (fel is dobtam rá a pár napja belinkelt független romot), egyelőre még nincs belakva, de nagyon bejön a cucc :)

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#44021) sefan67 válasza katalin888 (#44010) üzenetére


sefan67
aktív tag

Hát akkor engedd meg hogy ellentmondjak.

Tegnap visszavittem mind a 2db G2 -t, mindkettőt harmadszorra különböző hibákkal, de most a 3. szervizelésnél mind2-nek a GPS volt rossz. Egyiknek konkrétan elgyengült a GPS jel érzékelése, másiknak már nem is fogta a műholdakat csak néha néha... Erről videóm is van.
10 hónapos telefonok voltak, ha minden jól megy akkor kapok csereutalványt... és nem másik G2-t veszek belőle sajnos.

És ezennel akkor be is jelentem (mintha érdekelne bárkit is :DDD ) hogy kilépek a G2 klubból :(

Összesítve: Már most nagyon hiányzik a telefon, rendkívül álomszép a kijelzője, a szoftver meg isteni, nagyon elégedetten használtuk, imádtuk.
Viszont minőségileg még van hova fejlődnie az LG-nek, silány vagy hibás minden termékük amivel !nekem! dolgom volt eddig.

-Pixelhiba 2X is
-Mikrofonhiba (gyenge és rosszminőségűek a felvételek, hívásnál sokszor nem értettek.)
-IPS sárgulás
-GPS vevő 'elfáradása' (?) vagy nem tudom mi baja lehetett de használhatatlan lett 10 hónap alatt. (az mindig is baj volt hogy késett a jel.)
-hálózat ledobása, jelnélkül töltött órák!! száma (mintha ki lett volna kapcsolva.

Ami viszont dícséretet érdemel az az Ügyfélszolgálatuk, és a szervizeléshez való hozzáállásuk, illetve a szervízes emberkék akik készségesek és segítőkészek. Garancia ügyintézéssel nem volt gondom soha :)

Szóval röviden ennyi, ha valakit még érdekel még probléma, javaslat, tapasztalat: írjon :)

(#44022) sefan67 válasza katalin888 (#44010) üzenetére


sefan67
aktív tag

Még hozzátenném hogy az elején mind a 2 telefon kb 2 másodperc alatt talált jelet (GPS), de mint mondtam: idővel elgyengült a jel ézékelése (nem tudom miért) :F

[ Szerkesztve ]

(#44023) szabo.norbi válasza SztiviVander (#43986) üzenetére


szabo.norbi
tag

Hivatalos magyar, telekomos nem sufni gsm boltos. De eléggé elkeserítő hogy közel 4 hónapot bírt... :O

akooos: Az lesz vissza viszem majd, kapok még egy kijelzőt 1 éven belül már így a harmadikat, aztán valószínűleg megy eladásra. :((( Pedig nagyon szeretem, jó kis telefon ez. :)

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#44024) DroiDMester válasza Quqesz (#43998) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Jólessz az a 36.fok 60-65.nek is! :K

Te valószínű kevered az aksi hőfokával a cpu -ét!

[ Szerkesztve ]

(#44025) _Ata_ válasza HeadHunter98 (#44000) üzenetére


_Ata_
tag

Szia!

Igen, én is észleltem, hogy jobb volt az üzemidő!

(#44026) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

ha valaki mostanában megválna a készülékétől ami fekete és némi gari is lenne még, vevő lennék rá :K

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#44027) jose999


jose999
senior tag

Valahogyan a CloudyG3 romból a távirányítót nem lehetne "kicsempészni" ? Fel tenném az f20-ra, ha lenne rá mód... Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#44028) #09819904 válasza jose999 (#44027) üzenetére


#09819904
törölt tag

Külön remote apkra nézz rá, hátha fent van pl. XDA-n.

(#44029) jose999 válasza #09819904 (#44028) üzenetére


jose999
senior tag

Oké köszi megpróbálom!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#44030) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szóval, vett valaki itt a telenortól ilyen készüléket?

***

(#44031) xSide


xSide
őstag

Ha egy szöveget kliptálcára másolok duplán menti.
Nálatok is?

[ Szerkesztve ]

(#44032) FrankMonzano válasza ollie (#44030) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nekem telenoros a keszulekem.

#44021 Nekem lakason belul nem akar jelet talalni,nyilr terepen talal. A samu lakason belul is fogta a gps jelet.

[ Szerkesztve ]

(#44033) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Valaki nem tud egy alkalmazást arra a problémára, ha a Gmail címtáram visszaállítom a telefonra, akkor az a sok hívókép ne legyen tiszta homály? Vagy, hogy lehet ezt elkerülni, van valami trükk esetleg?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#44034) ollie válasza FrankMonzano (#44032) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáltad másik szolgáltató simkártyájával? Arra vagyok kíváncsi, hogy biztosan sim lockos-e, és azért, mert jó árban van a telenornál (amúgy is ott van az előfizetésem), viszont sim lockosat nem akarok venni, mert megyek időnként külföldre, és akkor kinti sim kártyát teszek a telefonomba. A telenort felesleges megkérdezni ez ügyben, mert még a nexusra is rámondják, hogy sim lockos, pedig az 100% nem.

***

(#44035) xSide válasza neo-geo (#44033) üzenetére


xSide
őstag

Válasz ment ahol először kérdezted.
Alkalmazások.

(#44036) FrankMonzano válasza ollie (#44034) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Meg nem probaltam,de en ugy tudom,hogy amikor nalunk Magyarorszagon megjelent a szolgaltatoknal,akkor az elso darabok voltak fuggetlenek,utana mar fuggo keszulekeket ertekesitettek.
Az enyem kb 1.5 honapos.

[ Szerkesztve ]

(#44037) Tsebacsi válasza xSide (#44031) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen, nekem is duplán vagy akár triplán is menti a dolgokat.

A GPS probléma nálam is kezd előjönni, pár hónapja ausztriában voltam, és az offline GPS program alig talált 3-5 perc után jelet, Ideges is voltam, lakáson belül csak akkor talál meg gyorsan, ha használ wifit vagy a-gps-t. Mobilnet nélkül szerintem meg van halva. Guglis navinál vasárnap BP-en haladva többször megbolondult, álltam a lámpánál, és hirtelen azt hitte máshol vagyok, másfelé megyek (másfelé áll az autó orra). Random hálózatdobálások is vannak, igaz ritkák és rövid idejűek. A felvételkészítést régóta nem próbáltam, de pár hónapja az is zajos volt. Én is filózok, hogy vagy gariztatom (b-teles, nem is tudom mi a módja, valaki tudja?) vagy gariztatom és cserélem egy lumia 930-ra :( Pedig imádom, de ha nekem rossz a GPS, akkor kb. a kukába is tudom dobni, mert fontos...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#44038) pit450


pit450
aktív tag

Valaki be tudja linkelni droidmester által készített gyári 20 f rom zipes változatát?

(#44039) #84221696 válasza Tsebacsi (#44037) üzenetére


#84221696
törölt tag

Éppen teherautóban robogtam az M3-on, amikor olvastam a hsz-ed. Mivel még nem próbáltam ki a gps-t, gyorsan beüzemeltem (gps fix progival). Kb 3-4 s alatt bepozicionált! Néztem is, mint nyúl a szatyorban, hogy ez most mi? Nem lehet, hogy valami szoftveres gebasz van nálad?
Ha rootolva van a telefonod, akkor ajánlom a faster gps programot. Pontosan kettő kattintás után gyorsabban talál holdakat.

(#44040) szoja válasza katalin888 (#44010) üzenetére


szoja
tag

Engem is zavar. Időről időre felmerül itt mint téma, de nincs megoldás rá - nem is érintett mindenki. Valóban gyenge a vétel és (szerintem) KK óta szoftveresen sem az igazi, én pl szándékosan le tudom fagyasztani a GPS-t, ilyenkor néha még a telefon is újraindul.

Így tudom lefagyasztani: mobilnet és wifi kikapcsol, GPS test elindít, beállításoknál AGPS adatok törlése, majd vissza a főképernyőre. Az első műholddal való kommunikáció megkezdése után 10 mp-el a GPS "beragad", a jel/zaj szint változatlan marad, több műholdat nem fog be. Telekom függő készülék, gyári 220C ROM-mal.

[ Szerkesztve ]

(#44041) sefan67 válasza szoja (#44040) üzenetére


sefan67
aktív tag

Szintén. De nekem magától is beragadt, sima Maps-el használva.
Hozzátenném hogy KitKat óta nem 'látja' (letiltották?) az orosz GLONASS műholdakat, Jelly-n még ment tökéletesen 2 másodperc alatt 10-15 műholddal.

(#44042) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg 20c van fent rootolt, vissza szeretném tenni a gyárit(T-mobile), tudtok adni linket a legfrissebb gyári romról?

Edit mondja:
http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn= itt megtaláltam, hogy a 20C a legfrissebb, ami ott van benne link azt kell feltenni ugye? akkro minden visszaáll gyárira
Köszi,
pac

[ Szerkesztve ]

(#44043) Tsebacsi válasza #84221696 (#44039) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem, nincs rootolva. Most kimentem a tűzlépcsőre és relatíve gyorsan talált jelet a n**igon, szóval most arra gondolok, hogy ha már a kocsiban ülök, és van valami a fejem fölött, nem talál jelet. Nemtudom. Kikapcsoltam a wifit és a mobilnetet is. Karácsonyig adok neki időt...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#44044) pacman789 válasza pacman789 (#44042) üzenetére


pacman789
aktív tag

kicsúsztam a szerkesztési időből:S
az lemaradt, hogy recovery minden álljon vissza gyárira. jelenleg team win recovery van fent. Ha ezen keresztül felteszem a gyári romot attól még a recovery megmarad nem? azt hogy lehet visszaállítani?

(#44045) szoja válasza sefan67 (#44041) üzenetére


szoja
tag

Lehet hogy beragadna sima Maps-szel is (sőt, szinte biztos), viszont itt vizuálisan is látszik, hogy az első holddal való szinronizálás után pár másodperccel meghal.

(#44046) tepenzed


tepenzed
őstag

NFC-t használja valaki? Ez mennyire meríti a telefont? Folyamatosan keresi a jelet nem? Kicsit szórakozgatnék matricákkal.

(#44047) akooos


akooos
veterán

Üdv!

Elmentem ma a telefonért! Kicserélték az előlapot, jelenleg nincsen sárgulás :) Szép munkát végeztek, nem barmolták szét, LG szervízben maradt, gyorsan és pontosan csinálták meg, nem panaszkodom :)

Más: Van bármi mód arra, hogy számítógép kihagyásával rootoljam izibe a telefont?

(#44048) SztiviVander válasza sefan67 (#44041) üzenetére


SztiviVander
őstag

végülis lehet hogy neked külön letiltották :) és mondjátok ezek a fura anomáliák szűz gyári 20f-en fordulnak elő? netán nincs hibernálva 1-2 látszólag felesleges dolog? pl sok xda-s topikban látom hogy GNSS cuccok azok malware-k és tiltsd le. ja, mondja ezt az okos azért mert vagy nem tudja hogy az kell a glonass-hoz, vagy olyan helyen lakik ahol nincs ruszki műhold és _neki_ valóban felesleges. de szerintem simán fogalma sincs róla mi micsoda.
én még mindig azt mondom, az ilyesmi az vagy hw hiba vagy pedig simán juzer balf*szság (amolyan "jaaa hát nem is gondoltam volna hogy attól szarakodik hogy itt ott belenyultam ebbe abba") :)

(#44049) vadászcsiga válasza xSide (#44031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most vetted észre? Jóreggelt :D

(#44050) Danny365 válasza akooos (#44047) üzenetére


Danny365
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.