Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) Lala6


Lala6
őstag

Az én telóm még mindig nem találja az új frissítést, lehet, hogy az a baj, hogy 32GB-os verzió?

(#46302) FrankMonzano válasza RomiJosy (#46279) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Miert nem előbb a romot tetted fel,aztán jöhetett volna a root?

(#46303) toto0569 válasza Danny365 (#46290) üzenetére


toto0569
addikt

(#46304) Club


Club
őstag

Sziasztok!

Ha evvel a problémával valaki már írt ide, akkor Mea Culpa, de én nem találtam meg.
A telefonom kb 1 hete mindig amikor hálózatot vált(Magyaország-Ausztria) egyszerűen automatikusan lenémul, majd ugyanez visszafelé.
Ok, átállítom, de rohadtul zavaró hogy mindezt magától teszi meg.
Valakinek valami orvosság nincs véletlenül erre?

Tenk Yú:)

[ Szerkesztve ]

(#46305) RomiJosy válasza FrankMonzano (#46302) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Nem tom :N

(#46306) snow2014


snow2014
aktív tag

sziasztok. holnaptol ugy nez ki csatlakozom a g2 telot hasznalok taborahoz. eddig samu s3 hasznaltam amire igen konnyeden telepitettem recoveryt es rootoltam is valamit custom romot is telepitettem. de mivel masik telefonrol van szo szeretnek valakit megkerni hogy esetleg le tudna irni hogy a g2 hogy kell rootolni valamint esetleg custom recoveryt ratenni, valamint ha van jo fozott rom a gyaritol akkor azt is esetleg megemliteni

elorre is nagyon szepen koszonom a valaszokat !! lehet privatban is irni

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#46307) brudy válasza toto0569 (#46303) üzenetére


brudy
csendes tag

Teljesen beleéltem magamat, hogy jövőre beújítok egy Nexus 6-ot a G2 helyett, aztán megláttam hogy AMOLED kijelzős.
Lehet inkább megvárom a LG G4-et.

(#46308) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sajnos nem tudom elindítani Recovery módban a telt (TWRP)
Nyomom a kikapcs gombot és hangerő le.. Elkezd visszaszámolni,nyomom tovább,kikapcs és mikor bevillan az LG logó elenged,újra nyom és ki be kapcsolgatja az LG logót..

(#46309) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46308) üzenetére

Próbáltad már szoftveresen is? pl quicboot-al? Vagy esetleg kiterjesztett kikapcsoló menüvel?

https://gamergep.hu/

(#46310) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46309) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

A quicboot progival megy,köszönöm szépen.
Olvastam az első hozzászólásban,hogy van progi hozzá,de nem mutat sehova a link :(

Ismered ezt a roomot?

(#46311) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46310) üzenetére

Persze, a kedvenc romom. A mai napig ez lenne fent, ha tudnék vele normálisan hívást rögzíteni, az sajnos nagyon rossz volt vele, amúgy imádom.

https://gamergep.hu/

(#46312) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46311) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

király. Én kipróbálom de ha szabad pár kérdést előtte..
-Biztonsági mentés twrp vel.. ,,Ha már sikerült belépi a recoverybe akkor válasszuk a Backup menüt;,,
Én nem látok benne ilyen menüt. Hogyan tudom elmenteni a mostani teljes rootolt fajin állapotot??

flashify progiban lévő backup elment mindent?

[ Szerkesztve ]

(#46313) davide83


davide83
csendes tag

A hívás beállításoknál eddig is volt olyan, hogy adatvédelem-őrző?

(#46314) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46312) üzenetére

Pedig ott kéne legyen bal oldalt a backup gomb....

A 2.8 ast használom, a kép csak példa

Flashify-t dicsérik, de én még nem használtam, így nem tudom...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46315) rayoliviero válasza RomiJosy (#46312) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ott van benne pedig a bacup jó nagy betűkkel...

Cyanogenből van kicsit újabb is: [link]

(#46316) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46312) üzenetére

És itt van a CM11 lista újak, a SNAPSHOT romokat sztem ne tedd fel, azok nálam fagytak, stb...

https://gamergep.hu/

(#46317) toto0569 válasza brudy (#46307) üzenetére


toto0569
addikt

Havernak adtam el az S2-t,egész nap játszik vele és semmi baja a kijelzőnek.Nincs beégve egyáltalán.

(#46318) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46314) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Szerintem én nem ebbe vagyok (elméletileg nekem is a 2.8 van)
Létezik,hogy én a system menübe megyek? Hogy jutok ide? :D

quicboot progiban mit nyomjak?

[ Szerkesztve ]

(#46319) rayoliviero válasza Meggyi001 (#46316) üzenetére


rayoliviero
veterán

Xda-n az M11-et ajánlják, én próbáltam, nem fagyott. De ennek ellenére a Nightlies-t használom, mert az újabb és frissítik rendesen, még ha kis frissítések is.

RomiJosy: Root után egyáltalán feltetted a TWRP-t?

Nyilván reboot recovery-t kell nyomni, mivel oda akarsz belépni, ha egyáltalán feltetted.

[ Szerkesztve ]

(#46320) toto0569 válasza RomiJosy (#46308) üzenetére


toto0569
addikt

(#46321) RomiJosy válasza toto0569 (#46320) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

ok.. Ez mi?

(#46322) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46318) üzenetére

Az is jó amit toto linkelt, meg amit én is....egy progi amivel be tudsz menni a recovery-be,stb...... a reboot recovery-t nyomd benne azt oda mész szépen, és elvileg látod a gombokat....

(#46319) Gazsi00: Én frissítésnél azonnal észrevettem ha nem nightly jött mert mert hibák, fagyások, szinte azonnal..... de lehet csak nálam......

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46323) toto0569 válasza RomiJosy (#46321) üzenetére


toto0569
addikt

Segít könnyen belépni a Recovery menübe.Csak ki kell választanod az opciót,hogy Reboot to Recovery

Meggyi001: Bocs...nem láttam,hogy már adtál tanácsot neki ezzel kapcsolatban. :) :U

Ebben a topicban legalább segítjük egymást.Ez jó banda :C

[ Szerkesztve ]

(#46324) Meggyi001 válasza toto0569 (#46323) üzenetére

Klónozzuk itt ám a válaszokat :D :D

https://gamergep.hu/

(#46325) laverdadb


laverdadb
tag

Kivancsi vagyok, az LG mikor szandekozik bejelenteni frissitesi terveit Lollipopra...

(#46326) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

oké..
-Ha Reboot -ot választok, egyszerűen újraindul a tel..
-Ha Recovery-t akkor belép a systembe (ugyan az,mit az első hszben az iroot25 leírásában mutogat..
-Bootloadar-rel szintén csak újraindul
-Pover Of- ot nem próbáltam értelem szerűen gondolom kikapcsol..

(#46327) rayoliviero válasza RomiJosy (#46326) üzenetére


rayoliviero
veterán

Feltetted a TWRP-t egyáltalán? Mert ha rootolod a telót, attól még a TWRP nem ugrik fel magától a telefonra...

(#46328) Meggyi001 válasza toto0569 (#46323) üzenetére

Igen, jó csapat van itt :C ...... és már csak 2-öt kell írjak, hogy őstag legyek, utána még 1-1.5 év és ph addikt :D :D :D

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46329) RomiJosy válasza rayoliviero (#46327) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Elméletileg igen..
Segített közületek valaki,belinkelte ezt innen a legalsót töltöttem le.

(#46330) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46329) üzenetére

Igen az jó......

----------------------------------------

Más: telepíthető betűtípusok apk-ban, ha nem tetszik, utána törlőd....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46331) rayoliviero válasza RomiJosy (#46329) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerintem nincs recovery a telódon.

Autorec kell, hogy feltegyed. Az összefoglalóban megtalálod pont a rootolás ioroot 25-el alatt.

[ Szerkesztve ]

(#46332) toto0569 válasza Meggyi001 (#46330) üzenetére


toto0569
addikt

És milyen őstag-nak lenni?
Várj 2 percet a válasszal :DDD :C

(#46333) Meggyi001 válasza toto0569 (#46332) üzenetére

Nagyon állat :) ... 1 év alatt sikerült elérni :D :D :D ....... most viszont tente, asszony dühösen néz.... :( ....... Yessss és őstag ...... :D

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#46334) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46330) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Utánna flashify vel telepítettem. Erre a kérdésre a twrp-t nyomtam, Itt pedig mind a három ki lett pipálva.copi first lett itt kiválasztva.

(#46335) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46334) üzenetére

Nem tudom őket megnézni, de csak holnap tudok amúgy is válaszolni.....asszony kiabál jaj :), csáó mára :)

https://gamergep.hu/

(#46336) RomiJosy válasza rayoliviero (#46331) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

jaja.. köszi,Én is erre gondoltam.
Holnap nekiállok annak is.. Köszi..

Jaja..most nézem,google + nál csak az látta,akivel hangautson beszéltem.. Holnap ..Sziasztok

[ Szerkesztve ]

(#46337) rayoliviero válasza RomiJosy (#46334) üzenetére


rayoliviero
veterán

Te nem hagyod, hogy az ember segítsen neked. Ott a válaszom fentebb.

Autorec kell a TWRP-hez, utána ráflashelheted a legújabbat.

Na, örülök, hogy megvan.

Ez egy apk, feltelepül pillanatok alatt és lesz recoveryd. Meg tudod csinálni akár most is.

[ Szerkesztve ]

(#46338) RomiJosy válasza rayoliviero (#46337) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Hagyom :D
Írtam is,hogy igazad van és Én is elolvastam azt a részt..Arra gondoltam akkor,hogy TWRP 2.7.0 -át telepíti a leírás,nekem belinkelték a 2.8-at , reméltem a nagyobb szoftver verzió miatt már kompatibilis a 4.4kitkat-re

Egy szónak is 100..... holnap megcsinálom leírás szerint..

(#46339) rayoliviero válasza RomiJosy (#46338) üzenetére


rayoliviero
veterán

Felteszi az Autorec a 2.7.0.0 TWRP-t, amit már alapból tudnál használni. De érdemes a legújabbat flashelni utána, vagyis a 2.8.0.1-et.

Akkor leírom a menetét:

Autorec: Összefoglalóban le van írva. Lesz 2.7.0.0 TWRP-d. Belépsz a recoverybe valamelyik reboot programmal.
Utána flashelheted nyugodtan a D802-es legújabb 2.8.0.1 TWRP-t, amit linkeltek neked. Újraindítod a telót, megint belépsz a recoverybe, akkor már a legújabb TWRP fog fogadni. Ekkor tudod megcsinálni a mentést a rendszerről: Backup: itt kipipálsz mindent.

Aztán ha ez megvan, mehet fel a ROM. Újraindítod a telót.

Cyanogenmod 11, amit linkeltem, abból a legújabb D802 Nightly-t letöltöd, plusz a legújabb KitKat Gapps-t, ami szintén be van linkelve az Xda-n.

Felmásolod mindkettőt a telódra, a ROM-ot és Gapps-t is. Belépsz recoverybe, majd wipe data, dalvik, system, cache. Internal storage-t nehogy wipe-old!
Install: Itt kiválaszotod a ROM-ot, megvárod még felteszi. Utána talán van olyan, hogy home, amivel visszamész a főképernyőre és megint Install: felteszed a Gapps-t és utána újraindíthatod a telót és várni kell egy kicsit mire betölti első alkalommal a ROM-ot. Onnan már tudni fogod mit kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#46340) torok6


torok6
aktív tag

Egy jó hír! :) http://sg.hu/cikkek/108360/lg-alakuloban-a-g4-sikeres-a-g3

(#46341) RomiJosy válasza rayoliviero (#46339) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi szépen. Nem hittem volna,de értem amit leírtál.
Mielőtt olvastam a hszt,reggel a leírás szerint feltettem a twrp t és a dupla koppot,megvolt a beckup is,elmentettem a gépre. Gondolom nem baj,hogy a régi van fent és azzal mentettem. Most meló,ha hazaérek felteszem a legújabb twrp t,nem kell újra mentenem. ?
Nekiállok és felteszem a roomot,nagyon kíváncsi vagyok rá.

(#46342) rayoliviero válasza RomiJosy (#46341) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ha nem dobott hibát, akkor elvileg jó. Én már jó régen használtam azt a verziót.

Ha feltetted a ROM-ot, utána is menthetsz még, mert ha pl. lecseréled egy másik ROM-ra és az nem tetszik, akkor vissza tudod állítani a mentettet az összes programokkal együtt pillanatok alatt. Amelyik ROM tetszik, arról érdemes csinálni mentést.

[ Szerkesztve ]

(#46343) hard74 válasza rayoliviero (#46342) üzenetére


hard74
senior tag

Én a helyedben csinálnék egy backup-ot az új twrp-vel,mert nem biztos,hogy menni fig a visszaállítás a régebbi verzióval készült mentéssel.
Hoppá!Ez RomiJosy-nak ment volna

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#46344) gusthy válasza torok6 (#46340) üzenetére


gusthy
veterán

...pedig szerintem a g3 a g2-höz képest nem annyira sikerült cucc. A g2 sokkal innovatívabb. És az az irtózatos felbontás elviszi az erőt a gépből.

(#46345) SUPREME7 válasza gusthy (#46344) üzenetére


SUPREME7
őstag

A G3-ban az a legnagyobb dolog, hogy 5,5"-en mit műveltek a kávákkal. Már milyen rég kijött, de még az "ellenfelek" meg se tudták közelíteni ezt a mutatványt amit az LG csinált. (Amit az apple összegányolt 5,5"-en az meg a G3 mellett egyenesen vicc kategória :DDD)

KÉP

(#46346) rayoliviero válasza rayoliviero (#46342) üzenetére


rayoliviero
veterán

Igen, tényleg voltak bajok valamelyik verzióval, lehet pont a 2.7.0.0-val, sőt elég valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#46347) Meggyi001 válasza SUPREME7 (#46345) üzenetére

Igen, nagyon ügyesek az LG-nél, ezért szeretem őket :)

https://gamergep.hu/

(#46348) randras


randras
veterán

Valaki tudja mit tud a mai QPair frissítés?

(#46349) noxon


noxon
őstag

Azt lehet valahogy, hogy a google keresősáv fehér legyen mint az android L/5.0-ban, :U

We live in a simulated world...

(#46350) rayoliviero válasza SUPREME7 (#46345) üzenetére


rayoliviero
veterán

A másik nagy dolog benne, hogy akadozós fos, a hangminőség gondolom annál is egy nulla, mint az elődjénél, az anyagminőség szintén. A vicc iPhone-nak nincsenek ilyen problémái. Ja és a G3 is biztos szép sárga kijelzőjű lesz, mint az elődje. Az Iphone-ban ujjlenyomat-olvasós home gomb is van, ami növeli a méretet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.