Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#58001) eladogeppc

eladogeppc
(veterán)

Tudtok olyan szervízmenüpontot, vagy progit, ami megmondja a telefon valós teljes működési idejét/korát ?
Tehát nem az IMEI alapján történő lekérdezésre gondolok. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#58002) HaZse

HaZse
(őstag)

CM12 alá van LG kamera app és távirányító app?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#58003) batai15 válasza wappl (#57994) üzenetére

batai15
(veterán)

szerintem nem akku a ludas hanem a csatlakozó..

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#58004) Tex

Tex
(senior tag)

DroiDMester cuccával tegnap én is felraktam a Lolli-t.

Nem tudom milyen FW verziónak kellene lenni a telefonon, lehet én vagyok béna,de nem látom:

Mivel a dobozra 6HU van írva ezért a 6HU/HUNGARY_OPEN_16G V30a-t raktam fel, HR előtte-utána.
Nem rossz, jól néz ki a flat dizájn, de nekem nem tűnik gyorsabbnak mint a KK.
Minden jól működik egyelőre, gyári töltő (Ampere szerint) 1600 mAh-val tölti. Ki próbáltam autós töltővel ma (noname 2A-s) Here alatt az is 1600-al tölti a gyári USB kábellal. Van itthon egy vékonyabb USB kábelem az a gyári töltővel is max. 240-el töltötte. Arra gondolok hogy akinek nem tölti rendesen lehet az USB kábel a ludas.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#58005) mouzrr válasza Tex (#58004) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

De a rendszertol fugg hogy eddig mennyivel toltotte. Akkor csak nem a kabel a hibas. Legalabbis nalam

(#58006) w333 válasza Quqesz (#57997) üzenetére

w333
(félisten)

Snapi 810 + lagg ? veszett ügy és nem akarok nyáron ingyen tojást sütni :DDD

iPhone X & iPhone 5S

(#58007) Tex válasza mouzrr (#58005) üzenetére

Tex
(senior tag)

Ez csak egy ötlet, de nálam az a kábel mindíg is lassabban töltött, csak eddig nem foglalkoztam vele.
Tehát előtte a P7-nél is észrevettem.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#58008) mouzrr válasza Tex (#58007) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

Nekem elobb toltotte 1500 korul most pedig csak 700 korul van pedig 78% a telefon. Most megneztem es mar csak 500zal megy.4.14V a feszultseg es 35 fokos az akkumulator.

(#58009) Tex válasza mouzrr (#58008) üzenetére

Tex
(senior tag)

Nálam sem tölt folyamatosan 1600-al az a maximum érték, ahol számot írtam.

(#58010) vadászcsiga válasza mouzrr (#58008) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

100% felé közelítve csökken a felvett nafta. 70% felett nem érdemes tesztelni ezeket az appokat

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#58011) mouzrr válasza vadászcsiga (#58010) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

Koszi az infot:) sajna a cm-en mindig lassu volt, es mar nagyon idegesitett, feltettem azt a kernelt amit ajanlottak de aztan azzal is ugyan olyan lett egy kis ido multan. Varok valami jo lollipop keszitmenyt amit majd tobb ember fog ajanlani :D nagyon hianyzik a lollipop "kinezet"

(#58012) wappl

wappl
(csendes tag)

Köszönöm, hogy foglalkoztok ezzel a témával! Igaz, a mA csak egy szám, nem is izgatott sose, nem néztem miután mindenhol sikerült olyan töltőt/kábelt rendszeresítenem ami megfelelően végezte a dolgát. A grafikon lenne inkább sokatmondó de nem csináltam róla képet. Régen navigálás közben simán, egyenesen 45-50 fokban felfelé tartó csík volt, és teljesen fel is tudott töltődni. A frissítés után egy két kisebb csúccsal vízszintesen ment. Rejtély. Legalábbis számomra :)

(#58013) FGyula30 válasza HaZse (#58002) üzenetére

FGyula30
(aktív tag)

Van.
Xda / lg g2 / themes and app
Itt találod meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung S8+ <<< Htc U11 <<< Samsung A5 2017 <<< Htc 10 <<< Htc M9 <<< Lg G3 <<< Htc M8 <<< LG G2 <<< Htc M7<<<Htc One X

(#58014) wappl

wappl
(csendes tag)

Tegnap éjjel még játszottam a telefonnal. Mind2 lolit kipróbáltam. Tiszta telepítés után meleg volt a gép, vagy 38C. Így gyári töltő is csak 400mA volt. Miután lehűlt, 1600 fix. Az autós töltő 300-nál nem igen ment feljebb. Most kk alatt 1500 körül megy, és a gyári is pöpec.
+ http://www.techtimes.com/articles/44570/20150407/lg-g2-owners-complain-of-android-5-0-lollipop-bugs-and-performance-issues.htm

(#58015) Grecky válasza ClioRS (#57981) üzenetére

Grecky
(aktív tag)

Egy leugró bannernek kellene megjelennie, ahogy a messengernél is van.
Pl így:
http://forums.androidcentral.com/attachments/android-5-0-lollipop/149169d1416407947t-can-you-turn-off-pop-up-text-notifications-323.jpg

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#58016) Tsebacsi válasza w333 (#58006) üzenetére

Tsebacsi
(veterán)

Én ugyan ettől félek. A G2 is igen meleg tud lenni egy RR3 vagy Sky Force után, és laggolni is képes. A Samu chipje meg most nagyon vadnak tűnik az elmondások alapján.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat!

(#58017) ClioRS válasza Grecky (#58015) üzenetére

ClioRS
(őstag)

Nekem kk alatt sem volt ilyen, vagy ez csak lolli alatt ilyen?
Ha jól emlékszem viszont az üzenetet mutatta mikor megjött a felső sávban, most viszont ilyen nincs, csak kiteszi az ikont. Be van kapcsolva az előnézet a beállításokban.

(#58018) Grecky válasza ClioRS (#58017) üzenetére

Grecky
(aktív tag)

KK alatt mutatta a státusz sávban az üzenet előnézetét. Most ezt egy leugró bannerrel kellene mutatnia lollipop alatt, de csak az ikont teszi ki. Nem olyan zavaró, de jó lenne ha látnék előnézetet.
Gyanítom, h javítják ezt majd a vibernél, esetleg kapcsolhatóvá teszik, talán az lenne a legjobb.
Am ha jól emlékszem gmailnél sincs popup, csak ikon.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#58019) VOLTCRAFT(1) válasza Quqesz (#57930) üzenetére

VOLTCRAFT(1)
(tag)

Az LG rossz úton jár a QHD-vel a 3000mAh akkuval párosítva kimondottan sz@r kombó! Ez már bebizonyosodott a G3 nál is.A QHD ekkora kijelzőnél felesleges parasztvakítás a full HD is kérdéses .A sárgásodás is egy lutri a G4 esetében ,mert a G3-nál nem tanultak belőle.Úgy látom a G2 sikerét már sosem fogják tudni űberelni.Én speckó nem gondolkodom azon hogy a köv. telóm LG legyen és legkisebb késztetést sem érzek erre.

[ Szerkesztve ]

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#58020) .St.

.St.
(tag)

Lehet, hogy sokat várok el, de ha HD videót csinálok nagyításkor nem kellene élesnek lenni a képnek?

St

-= St forever =-

(#58021) gretzky77 válasza VOLTCRAFT(1) (#58019) üzenetére

gretzky77
(addikt)

Kimondottan szar kombó? Ok a G2 akkuidejét nem hozza,de egyáltalán nem szar! Én nagyon sokat használom net,zene bt fejesen,kamera,folyamatos 3-4g és a napot simán hozza mindenféle félelem nélkül,hogy lemerülne!? Használtál G3-at? Ja és sehol nyoma nincs nálam a sárgásodásnak!

[ Szerkesztve ]

LG V50 Dual screen & Marshall Major II Bluetooth

(#58022) gubolaa

gubolaa
(tag)

Sziasztok. Akadt egy kis gondom a lollival. A teló még soha nem csinálta ezt, azonban amikor a zsebemben van és kiveszem kiírja hogy 5x rosszul ütöttem be a knock kódot és kéri a pin kódot. Nem értem miért. Eddig nem csinálta. És minden beállítás ugyan az. A ruházatom sem változott. Nagyon idegesítő. Valakinek valami tipppp...?

Adam

(#58023) batai15 válasza gretzky77 (#58021) üzenetére

batai15
(veterán)

Pedig de. Főleg s810 el meg fejelve.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#58024) #03372544 válasza .St. (#58020) üzenetére

(törölt tag)

Mármint az elkészült videóba nagyítasz bele visszanézéskor?

(#58025) VOLTCRAFT(1) válasza gretzky77 (#58021) üzenetére

VOLTCRAFT(1)
(tag)

A kolegámnak G3 telója van. Azért cserélte le ,mert a G2 besárgult kicserélték 2x is a kijelzőjét mindkétszer besárgult.Mivel nagyon szerette a G2 -t megvette a G3-mat ami most van szervízben fél év után besárgulás miatt! Most egy iphon s4-et használ ideiglenesen,mert egy G4-et akar venni a hülyéje.A mikrolaggokat személyesen láttam a telefonján az alábbiakat meg ő panaszolta róla.Mondom sorlyában homályos fotók (a gyors agyonistenített lézeres távolságmérés) miatt,halovány kijelző (összehasonlítottuk nappali fénynél az én G2-mmel valóban jobb a G2),botrányos akkuidő(a QHD és képernyőméret)miatt. Nagyon megbánta a vételt és mégis ebben gondolkodik kiérti ezt? Amúgy az enyém is kezd sárgulni a jobb alsó sarokban 1 év 3hónap után! Nekem ennyi bőven elég ahoz ,hogy az LG-t a jövőre nézve elfelejtsem bármennyire is szeretem aG2-met!

[ Szerkesztve ]

(#58026) bwoay válasza VOLTCRAFT(1) (#58019) üzenetére

bwoay
(nagyúr)

fejlettebb az SOC, minden bizonnyal energiatakarékosabb, mármint a fogyasztása lehet azonos a G3-éval, de a teljesítménye lényegesen jobb. a Quantum IPS-ről meg azt hallani, hogy kevesebbet eszik, ugyanakkor jobb képminőséget tud. Én nem igazán látom az érdemi különbséget a G Flex 2 és a G4 között, de ha utóbbinál maradnak a Full HD felbontás mellett, akkor most szinte két egyforma telefonuk lenne a felhozatalban.
azt belátom, hogy nehéz már a gyártóknak újat mutatni, a Samsungnak is az maradt, hogy hajlítgasson, meg változtasson az anyaghasználaton. Gyakorlatilag a G2-nél már sikerült eljutni oda, ami az emberek túlnyomó többségének megfelel. A külső fejlesztések miatt a támogatottság is megoldott, ha valaki nem ragaszkodik mindenáron a gyári supporthoz. Szinte észre sem vettük, de már többet fizetünk egy telefonért, mint egy notebookért, és míg utóbbit több éven át használjuk, előbbit 1 vagy 2 évente cserélgetjük.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#58027) VOLTCRAFT(1) válasza bwoay (#58026) üzenetére

VOLTCRAFT(1)
(tag)

Én már nem dőlök be ezeknek a gyártó által benyögött promó szövegeknek.Ugyan ilyen és ehez hasonló beharangozók voltak a G3 esetében az akkuidővel kapcsolatban és mi lett belőle.Majd a gyakorlatban elválik mi a valóság.Azon pedig elgondolkodnék az LG -nél miért nem tudták megismételni a G2 sikerét ,mert az bizony ebben az esetben nem igaz,hogy a hiba nem a készülékben van😳,mert promó az volt rendesen azzal nem volt baj.

(#58028) .St. válasza #03372544 (#58024) üzenetére

.St.
(tag)

Nem, videózás közben zoom -olok és olyan mintha nem fókuszálna vagy mi. Tök homályos.

-= St forever =-

(#58029) akooos válasza .St. (#58028) üzenetére

akooos
(veterán)

És ha ráböksz mégegyszer nem fókuszál újra? Természetesen videózás közben.

(#58030) batai15 válasza VOLTCRAFT(1) (#58027) üzenetére

batai15
(veterán)

Most viszont egyet értek veled.

(#58031) .St. válasza akooos (#58029) üzenetére

.St.
(tag)

Nem, neked igen?

-= St forever =-

(#58032) gretzky77 válasza batai15 (#58023) üzenetére

gretzky77
(addikt)

Én a G3-ra írtam,hogy egyáltalán nem sz@r kombó! G3-at használok nekem teljesen jó az akku idő és nem is laggol! Használtam G2-t is nagyon jó teló,de szerintem a G3-al sincs semmi gond nekem egyikkel sem volt gondom se kijelzősárgulás se semmi más!

(#58033) batai15 válasza gretzky77 (#58032) üzenetére

batai15
(veterán)

Hát másnak volt. Ok jó teló meg minden de nekem nem kellene.

(#58034) Laca0

Laca0
(Topikgazda)

Hallottatok már olyan vezeték nélküli töltőről, ami NFC-n keresztül tölt?
Most találkoztam egy ajánlattal és ott azt mondják, hogy a működéséhez NFC kell.
A G2 képes onnan töltődni?

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | Redmi Note 8 | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#58035) batai15 válasza Laca0 (#58034) üzenetére

batai15
(veterán)

Ne viccelj már.. Honnan tudna onnan töltődni? Tudod mi a qi töltés lényege? Az nfc rész a hátlap ba csak egy antenna kb..
Lehet kapni ebayen amit be lehet építeni a hátlap alá és akkor tud tölteni. De ehez szét kell szedni a telot

[ Szerkesztve ]

(#58036) akooos válasza .St. (#58031) üzenetére

akooos
(veterán)

Sajnos nem tudom, mert G3 ROM-ot használok (és igazából soha nem zoomoltam még videózás közben) és abban más a kamera felület.

(#58037) Laca0 válasza batai15 (#58035) üzenetére

Laca0
(Topikgazda)

Létezik NFC-s töltési technológia, már legalább 3 éve, de szerintem az csak speciális NFC áramkörrel lehetséges.
Ezért kérdeztem, hogy a G2 alkalmas-e erre.
A hátlapos dologra is van megoldás, mert van mikro usb csatlakozós hátlap modul, azt meg be lehetne tenni a szilikon tok alá.

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC56U | LG 47LM620S | Redmi Note 8 | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#58038) lacko6 válasza wappl (#58014) üzenetére

lacko6
(senior tag)

Hi

Mivel nezitek az aksi töltését?

(#58039) mouzrr válasza lacko6 (#58038) üzenetére

mouzrr
(senior tag)

Nekem a CurrentWidget-et ajanlottak, en azzal neztem.

(#58040) Ferenczi Áko

Ferenczi Áko
(őstag)

Várja itt valaki rajtam kívül a Mortal Kombat X-et? :U

Samsung Galaxy S9+ coral blue

(#58041) batai15 válasza Ferenczi Áko (#58040) üzenetére

batai15
(veterán)

Én! bár nem tudom fog e futni..
viszont 1500értmost vettem meg a 9.részt steamen.

(#58042) Ferenczi Áko válasza batai15 (#58041) üzenetére

Ferenczi Áko
(őstag)

Szerintem nem lesz gond a futtatással..

Samsung Galaxy S9+ coral blue

(#58043) w333

w333
(félisten)

Szerintetek egy szinte új G2 még 8 hó gyári garanciával mennyit ér meg ? :R

iPhone X & iPhone 5S

(#58044) gretzky77 válasza w333 (#58043) üzenetére

gretzky77
(addikt)

Máris eladod?
Független?

[ Szerkesztve ]

(#58045) Matada2.3 válasza w333 (#58043) üzenetére

Matada2.3
(veterán)

70-75 max :)

Finn the human

(#58046) w333 válasza gretzky77 (#58044) üzenetére

w333
(félisten)

Hát jah ! és igen független :B

(#58045) Matada2.3

Köszi akkor mégiscsak jól gondoltam ! :R

iPhone X & iPhone 5S

(#58047) batai15 válasza w333 (#58046) üzenetére

batai15
(veterán)

és mi lesz? m9 ?

(#58048) w333 válasza batai15 (#58047) üzenetére

w333
(félisten)

Nyem :N

iPhone X & iPhone 5S

(#58049) batai15 válasza w333 (#58048) üzenetére

batai15
(veterán)

akkkor meg?

(#58050) w333 válasza batai15 (#58049) üzenetére

w333
(félisten)

Egy újabb Galaxys -t :DDD

(#58051) Matada2.3

Már kaptam épp eleget a tegnap este ... olvasd vissza ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone X & iPhone 5S

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.