Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) szabo.norbi válasza vfeco (#25999) üzenetére


szabo.norbi
tag

KitKat-nél(4.4.2) alapból ott marad a ROOTED felirat, ez valami hiba mert másoknak is ez van akik hivatalos úton frissítették.
JellyBean-nél(4.2.2) pedig Hard Reset -> offline telepítővel Rom flashelése -> Hard Reset majd még egyszer ugyanezek a lépések Hard Reset -> offline telepítővel Rom flashelése -> Hard Reset

[ Szerkesztve ]

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26002) akooos válasza apaszka (#25984) üzenetére


akooos
veterán

"Okoslottó" app zöld lóherével nálam is működik :U

(#26003) vfeco válasza szabo.norbi (#26001) üzenetére


vfeco
aktív tag

Rendben, köszi! Akkor nem próbálkozom tovább. :-)

(#26004) gusthy


gusthy
veterán

Megőrülök.
A tabletemen aállandóan be akarok kopogni, és persze sose sikerül :(

(#26005) szabo.norbi válasza gusthy (#26004) üzenetére


szabo.norbi
tag

Én barátnőm, ismerőseim telefonját kézbe véve is egyből "kopogtatással" kezdek, aztán nagy pofára esés, "hogy ja ez nem is egy G2". :DD :U

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26006) apaszka válasza akooos (#26002) üzenetére


apaszka
veterán

Nálam nem és a mytv sem. Most próbáltam.
Voltak hr ek elptte utána,és még ROOT ot sem ír. minden klappol, de pár app nem működik...
Lehet, hogy vissza térek Jb re.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26007) Szabiq válasza Sragi (#25993) üzenetére


Szabiq
tag

Köszönöm,csak kiváncsi voltam.
Én is ilyenre várok,rendeltem pár hete.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#26008) Bilux válasza fery02 (#25996) üzenetére


Bilux
veterán

Pont hogy a gyári nem melegíti a telefont, csak a chrome ilyen.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#26009) GZoli7 válasza szabo.norbi (#26005) üzenetére


GZoli7
senior tag

Állítólag a Sony már át is vette/lenyúlta. :DDD

(#26010) icecave válasza sgery (#26000) üzenetére


icecave
nagyúr

Én az vagyok, 3,5 hónapja volt meg a telefon, mire véletlen jöttem rá erre :DDD

(#26011) kisJack


kisJack
aktív tag

Tegnap én is beújítottam egy g2-t. S3-ról váltottam, összességében nagyon tetszik, bár még csak az ismerkedési fázisban vagyunk. Ha kritikus szemmel nézem, van azért néhány furcsa dolog, így fél nap nyomkodás után. Hátlap szempontjából szerencsés vagyok, az enyém nem recseg-ropog, a kijelző viszont egy picit fakóbbnak tűnik az s3 után, de azt mondják az a túlszaturált. A fekete viszont az s-en igazán fekete volt, itt viszont azért világít a kijelző rendesen és inkább "világos fekete" :) A betekintési szög nagy, de azt hozzá kell tenni hogy ha nem tökéletesen szemből nézed, akkor a fehér pl. már tört fehér. Amin viszont kiakadtam: kedvenc játékom, (majdnem minden este tolom egy kicsit elalvás előtt) hótt' gagyi grafika, (Hill Climb Racing) és rendesen szaggat/akad/laggol, kinek hogy tetszik, nem tudom milyen telefonokon hogy fut, de hogy a gyengébb s3-on hasított mint a szél, az biztos! Meg is ijedtem, leszedtem egy két köztudottan gépigényes játékot, azok meg tükörsimán futnak. Biztos optimalizációs probléma, nagyon remélem hogy javítva lesz! De mondom, összességében nagyon elégedett vagyok, nem bántam meg, hihetetlen hogy tele van pakolva már gyárilag, és mennyi mindent lehet tekergetni! :C

(#26012) adomok válasza apaszka (#26006) üzenetére


adomok
tag

Nálam a frissítés után a mytv beállt a belépéskor, de miután töröltem az alkalmazás adatokat, hasít rendben.

(#26013) noxon


noxon
őstag

Üdv. Ha az lg backuppal csinàlok teljes mentèst ès HR-t nyomok akkor elvèsz nem? Mert az sd-re backupol azt meg törli a HR.

We live in a simulated world...

(#26014) Csillag01 válasza kisJack (#26011) üzenetére


Csillag01
aktív tag

hali
nem tudom neked miert akad a Hill Climb Racing,en több honapon at nyuztam megsem reccen.
lehet sok program fut 1xerre,azokat lödd ki.
annyit jatszottam vele meg a csajom is ott hagyott miatta :)

Asus Rog Phone 6

(#26015) Szabiq válasza noxon (#26013) üzenetére


Szabiq
tag

Le kell menteni pc-re ,pindrive-ra,aztán visszapakolni az LG backup mappába.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#26016) kisJack válasza Csillag01 (#26014) üzenetére


kisJack
aktív tag

:DDD aaz igen! Az enyém már megszokta, hozzáállás kérdése.. :) kipróbáltam már, de mint sejtettem, nem ez a probléma. Először tb-ból ürítettem ki mindent, aztán avg cleanerrel felszabadítottam annyi helyet amennyit lehet, de semmi. :(

[ Szerkesztve ]

(#26017) gusthy válasza kisJack (#26011) üzenetére


gusthy
veterán

Üdv :)
Hát, az AMOLED és az IPS két külön világ, a fekete ott tényleg az, ezt az IPS sose fogja tudni.
A Hill Climb Racing nekem se szaggat, sőt, Kitkat alatt még az immersive mode-ot is támogatja.
Amúgy milyen firmware változat van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#26018) toto0569


toto0569
addikt

CloudyPro II Rom-nàl senkinek sem panaszkodnak telefonálásnál,hogy sz@rul hallják.(Pattogás,sistergés,zúgás)?

(#26019) Sragi válasza Szabiq (#26007) üzenetére


Sragi
őstag

Pont ilyent?
Ha meg van es felraktad kuldenel majd pm-et hogy sikerult?

[ Szerkesztve ]

(#26020) pestibenji válasza toto0569 (#26018) üzenetére


pestibenji
senior tag

De igen, nálam arra panaszkodnak, hogy simán halk és nem hallják amit mondok... :(

(#26021) neo-geo válasza icecave (#26010) üzenetére


neo-geo
aktív tag

De miért nem gombbal nyitjátok le, minek kell oda felnyúlkálni?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#26022) toto0569 válasza pestibenji (#26020) üzenetére


toto0569
addikt

Nekem a fent említett dolgokat mondja az asszonyom.Lehet megy vissza a JB...

(#26023) noxon válasza Szabiq (#26015) üzenetére


noxon
őstag

Ja akkor jó, köszi :)

We live in a simulated world...

(#26024) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Szisztok!

Tegnap délután engedtem a kísértésnek és frissítettem support toollal 4.4.2-re 20A-t kaptam. Hang jó bár utcazaj mellett ha figyelnék rá sem hallanék semmilyen zörejt/statikus kis sistergést. Bluetooth 3% ot magáévá tesz, nem számottevő. HR előtte HR utána, nem backupoltam csak visszamásoltam a filmeket/zenéket. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Egy mínusz pontot kap a Kit-Kat azt pedig csak azért mert nem lehet gyári böngészőbe flash playert integrálni. XDA ról néztem egy hackelt flash playert ami a dolphinnal tud működni azzal valóban szépen teszi a dolgát. (csak én sajnos a gyárit szeretem)

[ Szerkesztve ]

(#26025) apaszka


apaszka
veterán

Vissza akartam rakni a 10e -t.
Mindkét módszerrel próbáltam DroidMester gyors megoldásával,és a pöcsölős módszerrel is ,de bootloop lett a vége! Az a köcsög gombos FR sem jött be ,vagy 40.dik próbálkozásra sikerült ,de nem segített!

Végül a 20b ment fel. Az meg simán elindult! :W Mindjárt mehetek melóba,így nem vacakolok vele tovább. Majd holnap kezdem előröl!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#26026) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Aki használ 4.2 alapú romot kérem írja már meg melyik az és némi véleményt.
A Spiderio és Black pearlt nézegettem, használt valaki ezek közül?

Köszi :R

(#26027) drmotto


drmotto
őstag

Van 2 problémám, segítsetek lécci.
Az egyik, hogy BT headset csatlakoztatása esetén kifelé és befelé is szól az értesítés. Ez S3-nál ugyanezzel a headsettel (Sony MW600) tökéletesen ment.
A másik, hogy ha USB-n kötöm a pc-re a telefont és az fel van töltve teljesen, akkor folyamatosan ledobálja a kapcsolatot, "Energiatakarékosság céljából húzza ki a töltőt" szöveggel. Lehet ez ellen tenni valamit?
Gyári 4.2.2. V10e + root.
Köszi.

(#26028) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok
Ha a stock widgetek közül valami törlésre került, az hard reset esetén visszakerül, (tehát a rendszer valahol tárol e biztonsági másolatot) vagy az bukó? :)

[ Szerkesztve ]

(#26029) whbear válasza apaszka (#26025) üzenetére


whbear
senior tag

Nekem is bootloop lett miután felment a 10F, ami szerintem jobb mint a 10E egy fél napnyi tapasztalat alapján. Pl. Gmail egyből megjön, talán gyorsabb is valamivel, de lehet hogy mert új a rendszer még. Tehát nyomtam az ON+VOL DOWN gombot , LG logo után elengedtem majd ismét nyomtam, kérdezte reset, igen, újból bootloop. Ugyanezt még egyszer és voilá, minden rendben. Szerintem majd 20E környékén ismét próbálkozok a KitKattel. Az automata módszer nekem nem ment, 2x több időt eltöltöttem vele potyára mint a hagyományos lépésenkénti módszerrel ami viszont sikerült. Viszont arra oda kell figyelni, ami nincs a magyar leírásban, hogy be kell állítani a 3GQCT mode és Emergency mode opciókat, ahogyan a felugró .doc file írja.

[ Szerkesztve ]

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#26030) kisJack válasza gusthy (#26017) üzenetére


kisJack
aktív tag

Nem is néztem mi van rajta, de most frissítettem, 4.2.2. Mindjárt ránézek a játékra, mi a helyzet!

(#26031) Keraa válasza Maxtreme (#26028) üzenetére


Keraa
aktív tag

Az sajna bukó...Én az időjárást töröltem de hard resettel sem jött vissza :-( csak a KDZ-s telepítés segített.

(#26032) kisJack


kisJack
aktív tag

Áhh, same shit.. nem szaggat durván, de pont annyira hogy zavarjon. Mi lesz amikor már sokadik szinten, komolyan játszok? :(

(#26033) gusthy válasza kisJack (#26030) üzenetére


gusthy
veterán

Hát, ez fura, valami turpisság van a dologban.

(#26034) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

A TWRP-s recovery mentéseket lehet minden gond nélkül visszatenni hiba esetén?
Vagy a CWM-eseket? Ha jól emlékszem régebben valaki írta, hogy az egyik fajtával készültet nem tudta visszatenni mert hibát írt... :(

[ Szerkesztve ]

(#26035) szabo.norbi válasza Keraa (#26034) üzenetére


szabo.norbi
tag

A TWRP-s mentésekkel vannak gondok úgy tudom. Philz-et kell elvileg használni, de a backup úgy sem 100% hogy vissza megy.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26036) zack válasza trobi28 (#25992) üzenetére


zack
nagyúr

Én inkább arra gondolok, hogy bizonyos régióknál más hardver beszállító volt...Ez megmagyarázna sok mindent. Tehát mindegyik alkatrész azonos, csak más beszállítótól vannak, ami okozhat problémákat.
Menjünk rá erre a régiós dologra.

HKG régiós telefonnal van bárkinek problémája KitKat alatt zenével, beszéd minőséggel és egyéb más dologgal?

Mert ilyen nincs, hogy nekem illetve még párunknak tökéletes a CloudyPro II, valakinek meg olyan gondjai vannak vele, amiket hírből sem ismernek azok, akik használják. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#26037) Gaberking válasza szabo.norbi (#26035) üzenetére


Gaberking
senior tag

TWRP -s mentéssel, 2 telefonon (asszonyé, enyém), nem volt soha gondom. Cwm -es mentéssel már szívtam 2 esetben, azóta twrp, most pedig philz recovery a cloudipro II 1.1 miatt.

(#26038) szabo.norbi válasza Gaberking (#26037) üzenetére


szabo.norbi
tag

Az itt olvasottak alapján írtam, hogy a TWRP-vel vannak gondok.(Pár ember szívta a fogát miatta) De akkor úgy tűnik ez is személy függő mint a BT bug és a sistergő füles. :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#26039) Keraa válasza zack (#26036) üzenetére


Keraa
aktív tag

6WT -régiókód alatt 20B szoft.esetén minden Ok-lenne csak a GPS talál nehezen jelet (be kell kapcsolni a hálózati adatforgalmat hozzá)

A fenti hibák egyike sincs jelen (kivéve a BT 3% os bugot)

Köszönöm szépen Gaberking és szabo.norbi nak az infót!

[ Szerkesztve ]

(#26040) gusthy válasza zack (#26036) üzenetére


gusthy
veterán

Elvileg lehetnek minimális különbségek a hardverben, a gyártók azon ugyanúgy reszelgetnek, mint a szoftveren.

(#26041) Gaberking válasza Keraa (#26039) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nincs mit! Nekem ezek a tapasztalataim!

(#26042) kisJack válasza gusthy (#26033) üzenetére


kisJack
aktív tag

Úgymint? Valami, -bármi ötlet a témával kapcsolatban?

(#26043) cheroke


cheroke
csendes tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy tegnap telóm kirakta frissítésbe, majd telepítettem a Kitkat-et (v20a) és azóta nincs mobilnet-em, hiába nyomom be, még az ikonja se jelenik meg felül :F valami ötlet valaki?

(#26044) Looserke válasza cheroke (#26043) üzenetére


Looserke
őstag

APN beállítások nem másztak el?
IMEI számod megmaradt?

(#26045) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Full mentést MINDENKÉPPEN TWRP -ből kell csinálni, mivel az lementi az EFS - t is!

Se Cwm se PhilZ nemtud efs.t menteni! Ráadásul ezekkel több gond szokott lenni backup visszaálításnál!

(#26046) kisgergely80 válasza zack (#26036) üzenetére


kisgergely80
tag

Az enyém HKG 32-es és abszolút tökéletes a cloudy pro II 1.1.

Ja nem, annyi szokott lenni, h néha a skype után a közelség érzékelő úgy érzékeli, mintha telefonálnék és aktív marad.

[ Szerkesztve ]

(#26047) kissoliver


kissoliver
csendes tag

Sziasztok, a play áruházból letöltött "Blackout cm11/10 theme " témát telepítés után hol tudom beálítani??

Illetve tudtok valami jó billentyüzet appot, hasonlót, mint a Fleksy Keyboard?? (nagyon bejön csak magyar nyelv még nincs..)

Elöre is köszi :)

(#26048) tothgergo90 válasza Endr00 (#25926) üzenetére


tothgergo90
tag

megpróbálom majd.. nem rossz 5let. kössz

(#26049) hcs57 válasza kisgergely80 (#26046) üzenetére


hcs57
őstag

Már egyszer kérdeztem, de újra megismétlem.. a telefonom telekomos. OTA frissítés nincs, most 10a-n van. Az LG Pc-suite viszont fel akarja tenni a 20b-t, ami az open verzió. Mit szól erre a telekom, ha beviszem gariztatni így 20b -vel? Nem mókoltam, az LG szoftvere tette fel.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#26050) zack válasza kisgergely80 (#26046) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem is HKG, és tökéletes. :U Lehet a HKG-s verzióknak jobban fekszik a KitKat illetve CloudyPro II optimalizálás. De ehhez a konklúzióhoz többi infó fog kelleni.

Jó lenne csinálni egy összesített táblázatot, kinek milyen régiós, és milyen ROM-ot használ.
Ebből sok minden kiderülne.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.