Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45801) gretzky77 válasza Brumi˘ (#45800) üzenetére


gretzky77
veterán

Hat nem tudom amig volt G2-m addig sokat használtam gyári Rommal de nem találkoztam ezzel a buggal! Írták itt is többen hogy a Beállításokban valamit ki be kell kapcsolni és az megoldja!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#45802) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Ha valaki nem tudja letölteni valamelyik kdz-t a hivatalos LG honlapról, mert csak fehér oldalt hoz be, itt a megoldás:

Például:
Hungary_Open_16G(V20F)-nél, miután átléptük az 5 másodperces hirdetést bejön ez a link

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW808106432109876543213%2FD80220F_00.kdz

Na ez gyárilag nem jó. A kiemelt %2F-et át kell írni egy jobbra dőlő per jelre: /
Ezek után jó lesz. Remélem tudtam valakinek segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#45803) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

A telefonom magátol kikapcsolja az LTE-t. Tehát belépek áttállítom GSM/WCDMA/LTE, de utána visszaáll GSM/WCDMA-ra.
Valami ötlet, hogy hogyan lehetne ezt megoldani?
Köszi elöre is!

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45804) Mike81 válasza Brumi˘ (#45800) üzenetére


Mike81
senior tag

Ha ki van kapcsolva ez a funkció akkor is át állítja magát. Ez szoftveres gebasz. Én nem menüből állítom hanem csak annyit csináltam hogy át állítottam a reggeli 6órai időpontot és akkor kapcsol vissza. Nem előbb.

[ Szerkesztve ]

(#45805) Nordik válasza qantum (#45796) üzenetére


Nordik
őstag

Probald meg a csendes modot illetve a csendes modon belul a kesleltetest nehanyszor ki-be kapcsolni. Nekem ez segitett valamiert es inditsd ujra kozbe. Ott lehet a kutya elasva, hogy valamiert a csendes mod beragad, holott nincs bekapcsolva es a tudtara kell hozni, hogy te bizony nem akarod hasznalni. :)

(#45806) Noda10


Noda10
tag

Sziasztok!

Pár hete van ilyen telefonom, meg vagyok vele elégedve. Két dolog bosszantó csak.

Egyszer megnéztem, milyen ez a csendes mód, végül úgy voltam vele, hogy nem izgat. Azóta is azt jelzi, hogy bekapcsol éjszakára (ekkora állítottam be egyszer próbaképp). Ki akarom kapcsolni, minden lehetséges kapcsoló ki is van kapcsolva, ez mégis bekapcsol. Hogy lehet megszabadulni tőle?

Másik a LED jelzővel kapcsolatos. Lehet valahogy kalibrálni, hogy mely programokhoz, milyen színű legyen az értesítés? Néhol jól működik (viber lila, hívás -zöld, FB Pages - kék), de például valamiért a FB Messenger is zöld jelzést ad. Én például ez utóbbin kéket szeretnék, Gmailen pirosat, SMS-nél meg sárgát. Be lehet ezt állítani valahogy manuálisan?

(#45807) Meggyi001 válasza Noda10 (#45806) üzenetére

Leddel kapcsolatban ezt teszteltem tavaly a zte telómnál, próbáld ki: Light Manager

https://gamergep.hu/

(#45808) perge666


perge666
veterán

Halihó.
Már k.b. 2 hónapja koptatom a G2-t,és kijött rajta 2 hiba/bug,és szeretném megtudni hogy másnál is jelentkezik e a probléma,és hogy lehet e orvosolni?

Gyári T-s rom van fent a telefonon,néhány napja frissítettem 20C-ről 20D-re,de a hibák maradtak. :(((

1.---Chrome-ot használok böngészőnek,és van hogy gépelem befelé a mondandómat,de a kijelzőn a betűk megfagynak,és olyan mintha nem írnék,de ha kilépek a billentyűzetből és fel vagy le görgetek,akkor megjeleníti rendesen a gépelt szöveget./más böngészővel nem próbáltam,és ez a hiba is olyan 3 hete jött elő/

2.---Munkahelyen a Wifire hiába csatlakozik automatikusan,meg a jel is erős,mégis azt írja ki hogy "nem kap választ az internetről" 10-ből 2 embernek is ezt csinálja a cégnél,de mindkettőjüknek más-más telefonjuk van.
Ezt a múlt héten kezdte el,először csak 1-2 szünetbe nem tudtam használni,és a héten már egyszer sem sikerül belépnem.
Ezen kívül 2 másik helyen is használom rendszeresen a Wifit,és ott gond nélkül működik.

Remélem valaki tud segíteni,amit előre is nagyon szépen köszönök. :R

(#45809) szoja válasza perge666 (#45808) üzenetére


szoja
tag

A másodikra azt javasolnám, hogy a wifi router felől közelítsük meg a problémát. Annál is inkább, mert más telefonokkal is előfordul a probléma. Szerintem jelezzétek az érintett kollégákkal közösen az IT üzemeltetők felé.

(#45810) Meggyi001 válasza szoja (#45809) üzenetére

Igen, ott sztem is a router lesz a gond...

https://gamergep.hu/

(#45811) perge666 válasza szoja (#45809) üzenetére


perge666
veterán

Már szóltunk,de azt mondták hogy ők semmit nem változtattak meg,nem módosítottak.....
Újra lett indítva a router is és a modem is,de semmi.
Ez az érdekes benne hogy a többi kolléga rendesen tudja használni,és nekem is eddig rendesen működött.
G2 előtt SGS2 volt,és azzal nem volt ilyen problémám.

(#45812) randras válasza perge666 (#45808) üzenetére


randras
veterán

A billentyűzet Swype?

(#45813) perge666 válasza randras (#45812) üzenetére


perge666
veterán

:N

(#45814) Meggyi001 válasza perge666 (#45811) üzenetére

Tuti valami ip cím kiosztási gond lesz...

https://gamergep.hu/

(#45815) perge666 válasza Meggyi001 (#45814) üzenetére


perge666
veterán

Nem tudom,de már nagyon idegesít. :W
Már azon gondolkoztam mérgembe hogy eladom és veszek egy Nokia E52-t.

(#45816) stul87 válasza perge666 (#45815) üzenetére


stul87
tag

Nagy hiba lenne...nálam a szolgáltató új wifi-s router-modemet szerelt be,amíg a régi TP-link router is be volt kötve mögé, addig semmi baj nem volt, most hogy kikötöttem és egyedül maradt jelet osztani, azóta nekem is eldobálja a teló. De nem ennek a profi gépnek a hibája,hanem az ilyen sz*r 5-10E Ft-os routereket kell elhajítani a fenébe, meg a nem hozzá értő embereket elfelejteni :)

"csak a pubg!" by Sz

(#45817) racerx válasza perge666 (#45808) üzenetére


racerx
őstag

Ha a billentyűzet Swiftkey és esetleg a PH fórumárol van szó, akkor a béta Chrome jó csak. :)

(#45818) akooos válasza racerx (#45817) üzenetére


akooos
veterán

A sima gyári bill is lefagy akár a ph fórumon, akár máshol chromeban. Nagyon zavaró tud lenni néha... Ezt a Bétát meglesem :)

(#45819) racerx válasza akooos (#45818) üzenetére


racerx
őstag

34 es (ha jól emlékszem) biztos jó volt, de én azóta frissítettem a legujabbra a bétát de ez is a hálisten jó a ph-n.

(#45820) perge666 válasza stul87 (#45816) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm a válaszod,és a többiekét is. :R
Sajnos én többet nem tehetek az ügy érdekében/router,modem/ezért lehet előfizetek mobilnetre,és ha továbbra is kínlódik akkor használom azt.

racerx E-mail írás közben is csinálja sajnos. :(
Lehet kipróbálok másik böngészőt,na de melyiket?

[ Szerkesztve ]

(#45821) Meggyi001 válasza perge666 (#45820) üzenetére

Opera Classic...pl...

https://gamergep.hu/

(#45822) Meggyi001

Eddig 212-en töltötték ki a felmérést. Aki még nem tette, most pótolhatja. Este 22.00-kor lesz az eredmények megosztása.

https://gamergep.hu/

(#45823) neo_xperia válasza perge666 (#45820) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

CM browser.
Én a chrome-ot már rég hibernáltam: )

(#45824) Meggyi001 válasza neo_xperia (#45823) üzenetére

Ja, az is fasz@....van már benne magyar nyelv? Mintha régebben nem lett volna....

https://gamergep.hu/

(#45825) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#45824) üzenetére

Ja, szétszedtem gyorsan, van benne magyar is.....ja, jó kis böngésző ez is!

https://gamergep.hu/

(#45826) Nordik


Nordik
őstag

Szerintem a Chrome-al még várni kell picit, mert kb 1 hónapja jött ki ez az új verzió és ez tényleg elég bugos, előtte nagyon jó volt. Talán mostanába jön egy nagyobb frissítés és újra a régi lesz. :) Én szeretem legalábbis, főleg a szinkronizálás miatt.

(#45827) perge666 válasza Meggyi001 (#45821) üzenetére


perge666
veterán

és neo_xperia : Köszönöm mindkettőtöknek. :R
Akkor most melyik is a jobb,mert nem szeretném mindkettőt feltenni :B ?

(#45828) Stewennn


Stewennn
csendes tag

Valaki kipróbálta már a playen található XCam LG Settings alkalmazást? [485FT]
Vajon megéri? Az értékelések biztatóak!
[G3 ROM-on]

(#45829) tepenzed


tepenzed
őstag

sehogy sem lehet megoldani cloudy g3-on,hogy az fb messenger is használja a ledet? minden appot megpróbáltam, a fizetőset is ahol azt írja megy messengerrel és egyszerűen nem tudom életre kelteni a telefonon.Pedig kb 100x fontosabb mint egy sms értesítés..

(#45830) neo_xperia válasza perge666 (#45827) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nem ismerem a másikat,de a CM nagyon f@sza. Gyors, kis hely igény,1,6mb.
Miért nem próbálod ki mindkettőt,és amelyik jobban tetszik marad?

(#45831) Meggyi001 válasza neo_xperia (#45830) üzenetére

Így van, teszteld mindkettőt pár napig, azt dönts. A CM-et nagyon dicsérik, a másikat én használom már nagyon rég óta, az is nagyon jó...

https://gamergep.hu/

(#45832) kiezTe90 válasza Stewennn (#45828) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Szia!

Nekem megvan szerintem megéri. Múltkor csináltam 2 db képet egyiken kivolt kapcsolva, a másikon be.
Teljesen más, még az én nem "szakértö" fotós szemem is észreveszi.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#45833) perge666 válasza neo_xperia (#45830) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm,indul a tesztelés.:)

(#45834) bardo válasza tepenzed (#45829) üzenetére


bardo
tag

nekem is Cloudy G3 v2.0 van és van villogás fb messenger alatt. mondjuk nekem az FB app nincs fent csak a messeneger

ui.: majdnem miui-t tettem fel mert gondoltam nálam is szar de direkt leteszteltem. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#45835) dongasre


dongasre
tag

Jelenlegi 4.4.2---20d-t milyen módszerrel rootoljam ? na és erre milyen recovery-t tegyek fől ?
Szeretném kipróbálni a Cloudy-t, ha már jobb mint a gyári.
Köszi

SM s21+

(#45836) Quqesz válasza perge666 (#45808) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt nekem is csinálja néha itthon,de aztán megy tovább rendesen...nekem az a gyanum,hogy vmi szolgáltatói gebasz lesz,mert a routerig minden ok,de utána vmi beakad..de volt olyan pl,hogy a mobilarena oldalát sem laptopon,sem tabletten(kettőn is),sem asszony telóján nem tudtam megnyitni(ugyan ilyen hibával:nincs internet kapcsolat,bár más oldal vígan ment)viszont a g2 chromban simán ment....nem fogja semelyik szolgáltató az orrunkra kötni ha gebasz van náluk(vírus pl),mi meg a hajunkat tépjük(dolgoztam szolgáltatónál...hjaaa)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45837) iceQ! válasza tepenzed (#45829) üzenetére


iceQ!
addikt

Nálam FB és Messenger is van. A FB mikor értesít a "rohadék" kéken is villog ;]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45838) #84221696 válasza dongasre (#45835) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én towelroot-ot használtam. Recoveryben nem tudok segíteni sajnos.

(#45839) iceQ!


iceQ!
addikt

Ha van akit esetleg érdekel innen gyorsan letöltheti:

OprimusG3 1.3.2

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45840) racerx


racerx
őstag

Nincs valakinél egy fölösleges Nillkin tempered glass?? Enyém rohadtul nem akar megérkezni (amit a véletlenül küldött Z2 helyett kapnék), mostani meg egy kicsit viseletes rajta már :)

(#45841) Meggyi001 válasza #84221696 (#45838) üzenetére

Jaja, a towelroot jó, simán viszi...

https://gamergep.hu/

(#45842) iceQ!


iceQ!
addikt

Ha van akit esetleg érdekel innen gyorsan letöltheti:

CloudyG3 2.0

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45843) Meggyi001

Sziasztok!

Vasárnap óta 221-an töltötték ki a G2-re vonatkozó felmérést. Valószinűleg van még pár ember, aki nem tudta kitölteni, tőlük elnézést kérünk.

A felmérés eredményei, elvileg csak az tudja megnézni, aki kitöltötte.

Köszönöm szépen mindenkinek a közreműködést, a türelmet, a segítséget és a tippeket. Remélem rajtam kívűl más is tudott hasznos adatokat, információkat szerezni kis közösségünkről, és a telefonról.

Üdv
Meggyi

- Érdekes, hogy volt még olyan ember mint én, hogy tök véletlenűl választottam ezt a telót.
- Hm... csak 9 embernek tört el a kijelző? Azt hittem többnek.
- 53 ember szívesen használna egy "fényképező gombot" oldalra, én is.
- 3 ember túl nagynak találja a kijelzőt, érdekes, én kicsinek már.
- 5 ember nincs megelégedve a hátsó kamera minőségével? Érdekes...
- 1 azaz egy ember nagyobb felbontást szeretne
- 37 embernek már sérült a zafirüveg.... (durva)
- 65 embernek nem root-olt a telefonja, és nem is tervezi.....érdekes adat
- stb...
- stb...
- stb...
........
További adatok a felmérés eredményeiben....

https://gamergep.hu/

(#45844) randras válasza Meggyi001 (#45843) üzenetére


randras
veterán

Én nem töltöttem ki, mert 2 napja vettem, gondolom ez érhető, de ettől függetlenül megnézném.

Amúgy a 4G-t letiltva már nem dobál a hálózatról.

(#45845) Quqesz válasza Meggyi001 (#45843) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó volt! :) Érdekes dolgok derültek ki :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45846) szabo.norbi válasza Meggyi001 (#45843) üzenetére


szabo.norbi
tag

Jól sikerült. :) Minden elismerésem. :C

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#45847) Meggyi001 válasza Quqesz (#45845) üzenetére

Köszi, ja számomra is érdekes dolgok derültek, nagyon kíváncsi voltam ezekre az adatokra.

------------------------------

(#45844) randras: na, akkor megoldódott a gond :)

(#45846) szabo.norbi: :B :B köszi
------------------------------

Aki nem töltötte ki, de meg akarja nézni az eredményeket, az dobjon privátban egy gmail-es címet, holnap átküldöm neki(k).

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#45848) szabyka95 válasza Meggyi001 (#45847) üzenetére


szabyka95
őstag

Vagy ctrl+s elmented az oldalt s feltoltod vhova azt a par kb os fajlt

[ Szerkesztve ]

(#45849) csatakacsa válasza szabyka95 (#45848) üzenetére


csatakacsa
tag

En nem toltottem ki, mivel csak.ma lattam.meg, egyebkent grat hozza !! De en igy is megtudtam.nyitni az eredmenyeket.telorol is.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#45850) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

3 embernek nem tetszik hogy a gombok hátul vannak. Érdekes.
Nekem mondjuk nagyon bejön, eleinte féltem töle de múltkor a munkatársam htc-je a kezembe került, eleinte a kijelzöt nyomkodtam hogy oldjon fel utána meg a hátlapot. :)
Amúgy nem bánom hogy ezt választottam, a másik kollegám fél óra nyomkodás után "megtért" és másnapra s4 helyett g2-vel jött be. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.