Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46501) doctorur válasza vadászcsiga (#46485) üzenetére


doctorur
tag

Nálam 3 napja van fent.
Kicsit talán jobban látja az adótornyokat, így lényegesen kevesebb a jel nélküli idő. Ahol én lakom, ott a szolgáltató nem éppen fényes teljesítményt nyújt, sokszor nem értek el, aztán jöttek az értesítő sms-ek. Amióta fent van a G, talán nem is kaptam ilyet.
Jobban hallanak a túloldalon, viszont én kisebb hangerővel hallom a másik felet.
A közelség érzekelőn is javíthattak, mert az F esetében sokszor sikerült tatásba helyeznem a telót a fülemmel. A G-n nincs ilyen probléma.
A zenei teljesítménye is mintha jobb lenne. Flat módban egyértelműen jobban szól a fülesben.
Nem volt semmilyen fagyás vagy akadás.
Az üzemidő egy pindurkát talán rövidebb, de lehet, hogy ez csak érzés.
Egy szó,mint száz, szerintem jobb, mint az F! .

(#46502) Quqesz válasza iceQ! (#46499) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Meg nőgyógyász is :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46503) Mike81 válasza Yatte (#46496) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Az akumlátor nagyon jó benne. Állandó wifi vagy mobil nettel is vígan el megy 1-1,5napot ha nyomkodod közben. A tárhely más kérdés. Mit szeretnél rá pakolni meg mennyit? Nekem 16-os van amiből kb 10 Gb szabadon használható. Nekem elég amire kell. Jó csak 1 játékkal játszom az sem több giga. De mellette van rajta film meg pár darab mix is. Szóval ha valami pontosabb infót írsz akkor mi is többet tudunk segíteni

(#46504) szabo.norbi válasza iceQ! (#46499) üzenetére


szabo.norbi
tag

Az az 1. :DDD :C

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#46505) Herpike


Herpike
tag

Olyan észrevétele valakinek nincsen az új frissitessel kapcsolatban, h eldobálja a tér erőt? Független, telenoros... 😨😨😨
De van olyan is, h bizonyos helyeken, ugyan azt játsza elmegy és vissza jön.

Köszi

(#46506) vadászcsiga válasza doctorur (#46501) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi a választ. Egyelőre rootoltam és ujra belaktam, majd figyelgetem én is változásokat ha vannak.

(#46507) FrankMonzano válasza Herpike (#46505) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Megjott a Telenorra a 20G ???

(#46508) Doky586 válasza Meggyi001 (#46498) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanez azért engem is érdekelne hogy a garancia szempontjából, mert hivatalos magyar garival 30-40eFt-al több a telefon, de extrém olcsón 1év bolti garival is megúszható, de gyanítom ha ekkor gond van (pl. sárgulás, hangprobléma stb) akkor a bolt azt nem minősíti garanciális problémának, hanem rosszul használtam, stb és elhajt; míg a gyári gari (amit az LG márkaszervízbe tudok vinni) az nem problémázik és dupla ideig él..

(#46509) Meggyi001 válasza Doky586 (#46508) üzenetére

Hát ja...van benne valami....

https://gamergep.hu/

(#46510) Mike81 válasza FrankMonzano (#46507) üzenetére


Mike81
senior tag

Igen meg jött. Már kb 2 napja :-)

(#46511) Mike81 válasza Herpike (#46505) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Szerintem a Telenor lehet a hibás. Mivel nekem a készülék is Telenyomoros és nekem is játsza ezt néha. De ha jól megfigyeltem akkor nekem mindíg ugyan azon a környéken játsza el. Így lehet hogy a lefedettség nem valami jó. Vagy csak a telefon beállításainál kell a hálozatválasztást módosítani

[ Szerkesztve ]

(#46512) randras válasza Mike81 (#46511) üzenetére


randras
veterán

2G/3G-re kell állítani, az LTE miatt van.

(#46513) Mike81 válasza randras (#46512) üzenetére


Mike81
senior tag

Tudom. Nekem úgy van beállítva, de néha akkor is meghülyül.

(#46514) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Sziasztok.
Aki a CM11es vmelyik új verzióját használja..hol lehet a zárképernyő hátterét megváltoztatni?

(#46515) Danny365 válasza RomiJosy (#46514) üzenetére


Danny365
őstag

Settings >Themes > Lockscreen wallpaper

(#46516) RomiJosy válasza Danny365 (#46515) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Köszi

(#46517) iceQ! válasza Mike81 (#46511) üzenetére


iceQ!
addikt

Igaz nem gyári rommal de én is ilyen problémával küzdöttem. CloudyG3 2.0 volt a telómon és egyiknapról a másikra meghülyült... Felraktam az Optimus3G-t idáig minden tökéletes. Ahogy kell úgy működik a mobilnet, térerő átváltás, wifi....

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46518) mouzrr


mouzrr
őstag

Ha lefrissitettem 20g re erdemes gyari visszaallitast csinalni?

(#46519) iceQ! válasza mouzrr (#46518) üzenetére


iceQ!
addikt

Igen! Nyomj neki egy HARDRESET-et úgy tuti nem lesz baj a későbbiekben.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46520) #84221696


#84221696
törölt tag

Én még mindig 20D-n vagyok. Érdemes feltolni a 20F-et?

(#46521) mouzrr válasza iceQ! (#46519) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi. Egyelore tetszik a rendszer, mintha gyorsabbak lennenek az ablakvaltasok es az animaciok.

(#46522) Mike81 válasza iceQ! (#46517) üzenetére


Mike81
senior tag

Hát idő hiányban szenvedek. De ha eljutok odáig akkor fel tolom a G-t aztán egy hardreset és akkor utána hátha ez a baj is megszűnik :-)

(#46523) papi77 válasza mouzrr (#46518) üzenetére


papi77
addikt

Én d-ről,g-re váltásnál nem csináltam,és semmi problémám nincs!
Mondjuk az nem jelenti azt,hogy nálad sem lesz semmi rendellenesség. :U

Az első: NOKIA 1611

(#46524) mouzrr válasza papi77 (#46523) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem sem volt abban az egy oraban amit visszaallitas nélkül hasznaltam f rol g re, de azert a biztonsag kedveert nyomtam egy gyari visszaallitast:)

(#46525) DvP


DvP
tag

Sziasztok.
Felajánlottak megvételre egy G2-t. A telefon erdetileg T-mobilos, 4 hónapos, de hivatalosan függetlenítették állítólag, az Lg-től kapott kóddal. Emiatt a garancia is megmaradt állítólag.
Azt szertném kérdezni, hogy tényleg létezik ilyen?
Köszi a segítséget.

(#46526) geryboro


geryboro
senior tag

i9506-ra váltottam.
márcsak nézelődök.
üdv.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#46527) kissoliver


kissoliver
csendes tag

Sziasztok! Volt-e már valakinek olyan jelenség, hogy frissíteni akarta 20f ről a frissítési központban a telot és a letöltés megakadt? Konkrétan kb 3 órája áll 6,79 mb-nál a letöltés..valami ötlet? Előre is bocsi ha volt már ilyen jellegű kérdés, nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#46528) Quqesz válasza kissoliver (#46527) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha csak a letöltés közben akadt meg,akkor nincsen baj,de ha a frissítési folyamat közben,akkor már baj van...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46529) SztiviVander válasza DvP (#46525) üzenetére


SztiviVander
őstag

persze létezik hivatalos függetlenítés, csak általában a netről 3-5e ft-ért megvett kódot hazudják hivatalosnak. mivel a hivatalos egy kicsit többe kerül és ha jól tudom (ha nem akkor majd kijavít akinek frissebb infója van) mivel a szolgáltatótól veszed "kedvezményes" áron a hálózatlock miatt (is), így a szolgáltató adja a feloldó kódot nem az LG. ha nincs róla papír akkor kamu, ha van róla valami házilag gyártott angol nyelvű LG-s fecni, akkor is kamu. legegyszerűbb ha bementek egy tmobil üzletbe, ott megmondják hogy van-e rajta részlet/tartozás és hogy lett-e vásárolva hozzá hálózatfeloldás. ha nem kamuzik az eladó és nincs takargatnivalója akkor ez nem egy olyan nagy dolog ilyen értékű cuccnál amit ne tenne meg bárki. szerintem.

(#46530) DvP válasza SztiviVander (#46529) üzenetére


DvP
tag

Köszi. Kb én is erre gondolta.

(#46531) Doky586 válasza DvP (#46525) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Tudtommal a szolgáltatók csak a hűségidő (1-2 év) lejárta után hajlandók pénzért kifüggetleníteni a náluk vásárolt készüléket. A gyártónak (LG) ehez semmi köze. Lehet hogy "LG" név alatt az eladó Largo Gézára gondolt hogy ő függetlenítette.. De pár hónap mulva ha letiltódik a készülék akkor peched volt. :K

(#46532) Doky586 válasza Doky586 (#46508) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Erre visszatérve lehet hogy azért olcsóbb 40eFt-al egy sufniGSM-től vett G2 mert francia/németben megvették szolgáltatótól olcsón, kifüggetlenítik (illegálisan), magyarországon meg eladják? utána persze franciában/németben kitiltásra kerülnek, de az magyarhonba nem terjed át, így itt nem veszi észre a tulaj, csak ha külföldre utazik vele, de 1év után már ez se érdekli a sufniboltost..(?)

Ekkora árkülönbséget a kinti 19% -vs- magyar 27% áfa sem magyaráz meg.

(#46533) randras válasza Doky586 (#46532) üzenetére


randras
veterán

Pontosan.

(#46534) mouzrr válasza randras (#46512) üzenetére


mouzrr
őstag

Megprobaltam en is atallitani, de nem lett tole jobb. Adott helyeken mindig atvalt 2g re ami nagyon idegesítő :(

(#46535) randras válasza mouzrr (#46534) üzenetére


randras
veterán

Hát akkor ott nincs 3G, nem?

(#46536) iceQ! válasza mouzrr (#46534) üzenetére


iceQ!
addikt

Akkor ott nem TELEFON probléma van ha nem HÁLÓZATI! :C

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46537) mouzrr


mouzrr
őstag

Okostarifa elofizuval volt telenornal, a g2vel ugyan ezen a helyen nincs smattarifa 3mal. 0 vagy 1 a terero.

(#46538) Harcsai


Harcsai
senior tag

Valaki segít mélyvízben? Alighanem nemtok úszni :))

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#46539) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Csak én nem látom, hogy hol lehetne letölteni az Optimus G3 ROM-ot XDA-n?

(#46540) Harcsai válasza Kurzuh (#46539) üzenetére


Harcsai
senior tag

Optimus g3 ki lett tiltva xda-ról. :(

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#46541) any11 válasza Harcsai (#46540) üzenetére


any11
csendes tag

Miért?

(#46542) iceQ! válasza any11 (#46541) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem van hozzá linkem ha valaki szeretné letölteni.

Amúgy azért tiltották ki mert engedély nélkül használt dolgokat...

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46543) Harcsai válasza any11 (#46541) üzenetére


Harcsai
senior tag

Valaki azt mondta itt a fórumon, h engedély nélkül használt fel dolgokat. De ez csak másodkézből van! Nem biztos!

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#46544) iceQ! válasza Harcsai (#46543) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem tudom kinek a munkáját "lopta" de ezt kapta a végén:

12. Using the work of others.

If you are developing something that is based on the work of another Member, you MUST first seek their permission and you must give credit to the member whose work you used. If a dispute occurs about who developed / created a piece of work, first try to settle the matter by private message and NOT in open forum. If this fails, you may then contact a Moderator and provide clear evidence that the work was created by you.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46545) Diamond500


Diamond500
senior tag

Sziasztok! Régebben több embertől olvastam itt a fórumon, hogy Telenor hálózaton gondjai voltak, nem hallották rendesen a túloldalon..létezik még ez a probléma?

(#46546) fery02 válasza #84221696 (#46520) üzenetére


fery02
addikt

Érdemes, mint minden egyéb firmware frissítést. Feltéve, ha te is egyetértesz abban, hogy a gyártók nem szórakozásból adják ki ezeket.
De ha már úgyis frissítési szándék, inkább már az újabb 20G-t nyomd fel!

Pali982 (#46488):
Nincs mit! :)

Laca0 (#46446):
Beállítások/Kijelző/Értesítési LED-be belelépve láthatod sorba szedve a különböző színekhez rendelt tevékenységeket.
Hátha megtalálod mi a ludas.

Grecky (#46445):
LG-hez méltóan changelog-ot nem fogsz találni.
Itteni hozzászólások szerint leginkább csak alkalmazás frissítések (hogy pontosan mik, az homály) történtek, bár az utóbbi hozzászólások szerint néhányan tapasztalnak apróbb, rendszerszintű változást is (térerő, gyorsaság).

[ Szerkesztve ]

(#46547) Kurzuh válasza iceQ! (#46542) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Én kérném azt a linket! :)

Egyébként szerintem Cloudyfa-tól lopott 1-2 dolgot :D

[ Szerkesztve ]

(#46548) Mordor1488


Mordor1488
csendes tag

Sziasztok!

Két kérdést szeretnék feltenni nektek, hátha tudtok segíteni. Az elsõ az, hogy érdemes-e szoftverfrissítést csinálni, vagy hagyjam inkàbb a gyàrit rajta? Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? A màsodik kérdés pedig az, hogy miként lehet úgy youtube-ot hallgatni, hogy eközben kikapcsolhassam a kijelzõt? Van olyan, mikor csak a hang kellene, kép nem, de nem tudom a kijelzot lekapcsolni, hogy ne fogyassza feleslegesen az akksit, mert megáll a zene is (vagy egyéb hanganyag, teljesen mindegy). Mi erre a megoldás? Köszi a segítséget!

(#46549) randras válasza Mordor1488 (#46548) üzenetére


randras
veterán

(#46550) Mordor1488 válasza randras (#46549) üzenetére


Mordor1488
csendes tag

Ezer köszönet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.