Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46251) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46248) üzenetére

És most akkor újra tudtad indítani vagy mi?

https://gamergep.hu/

(#46252) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46251) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

le se húzom addig a gépről míg nem mondjátok :D:D:D

a "Reboot system now" nem jött be. megállt előtte.

[ Szerkesztve ]

(#46253) Mike81 válasza randras (#46235) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Vannak olyan tulajok akiknél meg jelent sárgás folt vagy csík a kijelzőn. Amit ha jól tudom az LG gariban cserél. Az hogy kinek jön elő és kinek nem azt nem lehtudni. Van olyan tulaj akinek 3-4 honap után elő jött és van akinek 1 év után sem. Ez leginkább szerintem attól függ ki mennyire hajtja a telót és az mennyire melegszik. De ezvcsak személyes vélemény.
FrankMonzano;
Nekem is telenoros és nem kaptam még G-t

[ Szerkesztve ]

(#46254) dorika87 válasza SztiviVander (#46250) üzenetére


dorika87
őstag

Gsm boltból vásároltam, tehát feltételezem akkor már ők függetlenítették ki.
Köszönöm a felvilágosítást. Akkor ezek szerint ez azt jelenti, hogy lehet nem is fog rá kijönni az újabb szoftver? Illetve ha majd megkapja a G2 is az android L-t akkor számíthatok rá, hogy az enyémre is megérkezik majd?

(#46255) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46252) üzenetére

Az a baj sokan dolgoznak....

Srácok mi legyen ezzel? (#46252) RomiJosy Nyomjon egy bekapcs gombot mig ki nem kapcsol aztán próbálja bekapcsolni? Várjunk kicsit mit mondanak....

https://gamergep.hu/

(#46256) RomiJosy válasza Meggyi001 (#46255) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

oké várok,kezdek pánikolni

(#46257) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Lehúztam ,kikapcsolt,bekapcsolt,minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#46258) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46257) üzenetére

Oké, root van e?

https://gamergep.hu/

(#46259) SztiviVander válasza dorika87 (#46254) üzenetére


SztiviVander
őstag

igazából szerintem vagy sose kapod meg a G-t, vagy ha igen abban nem biztos hogy sok örömed lesz. mert imei alapján tajvaninak látja az lg, de ha jelenleg mondjuk egy eu-s fw van rajta akkor vagy nem is küldi rá a tajvani verziós ota frissítést (erre kisebb az esély), vagy ráküldi és a telefonod elfelejt majd magyarul és jöhet a root+twrp+offlineflash -el a kdz felrakás. azt meg megteheted akármikor, nem kell az ota-ra várni.
hogy L mikor mire lesz az egyelőre nyitott kérdés. lehet hogy semmire. lehet hogy mindenre. lehet hogy csak 1-2 régióra vagy csak 1-2 szolgáltatónak.

(#46260) RomiJosy válasza SztiviVander (#46245) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Az a progi azt írja,ez a telefon nem támogatott.. :(

this phone isn't currently supported

,,Oké, root van e?,, szerintem nincs.

[ Szerkesztve ]

(#46261) laverdadb válasza SztiviVander (#46259) üzenetére


laverdadb
tag

Android L szinte biztosan lesz a telora. Viszont a G3 UI korul eleg nagy kavarodas van. Tegnap info chaten ket orszagbol is azt mondtak megint, hogy szinte biztos az uj ui es az uj foverzio.

(#46262) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

oké.Megvan a root :) Köszi

(#46263) Meggyi001 válasza RomiJosy (#46262) üzenetére

Na, végre :) :)

https://gamergep.hu/

(#46264) dorika87 válasza SztiviVander (#46259) üzenetére


dorika87
őstag

Értem, nem is olyan fontos a G, mert így is elvagyok vele, nem hiszem, hogy földhöz vág ha nem kapom meg rá. Viszont ez a magyar nyelv "elfelejtős" dolog azért fura számomra, mert én úgy tudtam, hogy alapból van magyar nyelv a készülékre, tehát minden, hogy honnan származik, de ezek szerint akkor nem.
Egyébként ha netán ráküldi és elfelejt magyarul... akkor is még mindig szólhatok a gsm boltnak ahol vásároltam, hogy oldja meg mert gari van még rá. Köszi.

Ui: Egyébként az, hogy tajvani a készülék a szoftver verzióból állapítottad meg?

[ Szerkesztve ]

(#46265) Kurzuh válasza laverdadb (#46261) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Miből gondolod, hogy biztos az L? Inkább az új UI-t tudnám csak elképzelni

(#46266) laverdadb válasza Kurzuh (#46265) üzenetére


laverdadb
tag

Tobbszor tobb helyen megszelloztettek mar. Masreszrol logikus, S4/S5 Note3 megjapja. A fo telefonok. A note 3ban is Snapi 800 duborog. Az LG nel ket csucskategorias telefon szerepel jelenleg ha a G flexet nem szamolom bele. G2/G3 logikus h felfrissitik. Apropo ha a HTCt nezzuk M7/M8 biztos megkapja, ezt mar megerositettek. Az M7ben pedig Snapdragon 600as muzsikal...

(#46267) SztiviVander válasza dorika87 (#46264) üzenetére


SztiviVander
őstag

D80220f-466-92, ebből a 466-92 a koreai szolgáltató kódja. és realizálva hogy most is a szolgáltatós fw van rajta és gondolom van magyar nyelved, így nyilvánvalóan nem fenyeget ilyen probléma. my bad, felejtsd el :)

(#46268) dorika87 válasza SztiviVander (#46267) üzenetére


dorika87
őstag

ja okés, rendben. Én is hasonló gondolkodtam, hogy magyar nyelv van és mindig is volt a készüléken alapból. Volt már rajta rendszer visszaállítás is és akkor is választható volt a magyar nyelv, de azért köszi.

(#46269) SztiviVander válasza laverdadb (#46261) üzenetére


SztiviVander
őstag

jó hát azért várjuk ki a végét :) egyelőre semmi hivatalos (a fészbúkos/chat-es válasz az attől igen távol van) bejelentés nem volt. olyat meg már láttunk hogy hivatalosan bejelentette a gyártó hogy xy készülékek(!) megkapják az 4.4-et, aztán 3 hónappal később azt mondta hogy ja bocs inkább mégse (sony). és nem azért mer hw nem bírta volna el hanem mert az üzleti érdek úgy kívánta.

[ Szerkesztve ]

(#46270) Laca0 válasza SztiviVander (#46269) üzenetére


Laca0
addikt

Pláne, hogy az LG nem a szupportjáról híres, hanem a gyors fejlesztéseiről. Jobban el tudom képzelni, hogy februárra kiad egy G4-et Android L-el...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46271) kocsij válasza Laca0 (#46270) üzenetére


kocsij
tag

Lesz az LG G2-re andorid L ezt maga az LG oldalán erősitették meg.

Galaxy S23 Ultra

(#46272) JoeCockBill válasza kocsij (#46271) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

szerintem ha nem lesz akkor is lesz :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#46273) Pali982 válasza Looserke (#46216) üzenetére


Pali982
csendes tag

Alapból ki volt kapcsolva.Tegnap bekapcsoltam,ugyan úgy reklamálnak hogy:"Hú, nem igazán értem amit mond!" - eszem megáll! :((

[ Szerkesztve ]

(#46274) dongasre


dongasre
tag

Sziasztok! Programok bol mikor lepek ki home gombal (pl. uzenetek) akkor bele nagyit a hatterkepbe majd vissza all normalra. De ezt tobb programnal csinalja. Nektek elofordult mar ilyen? 3hete van meg a telo es azota igy van. Elore is koszi

SM s21+

(#46275) Quqesz válasza Pali982 (#46273) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kapcsold be/ki,indítsd újra hátha segít..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46276) Laca0 válasza kocsij (#46271) üzenetére


Laca0
addikt

Tudsz linket, hogy hol? Én nem találom.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46277) mtotesz válasza Fredy02 (#44083) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Szia!

Nekem is van ilyen hangja, ha a telefon tetejét megkocogtatom az ujjammal... kiderült, hogy miért volt? Nekem még a GPS-szel van gondom, valamint engem sokszor rosszul hallanak (mikrofon probléma) Holnap tervezem leadni...

(#46278) Pali982 válasza Laca0 (#46276) üzenetére


Pali982
csendes tag

Ok,megpróbálom!

(#46279) RomiJosy


RomiJosy
aktív tag

Most hogy sikerült a Root,szeretném feltenni a 20G-t.
DroiDMester offline telepítőjét használhatom,nem fog kárba veszni a mai napi munka? Gondolom a root nem tünik el. Kell utánna újra telepítenem progit?

(#46280) lacko6


lacko6
senior tag

Helo.

Aki mx playert használ neon codekkel vagy mással,betudna linkelni egy képernyő mentést az optimális beállításokhoz.

(#46281) xSide válasza lacko6 (#46280) üzenetére


xSide
őstag

Kodek minek?
Nélküle nézem már kedvenc sorozataim sokadik részeit...

(#46282) Doky586 válasza iTomi81 (#46199) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem jelenleg AMOLED kijelzős a telefonom. Beltérben vagy vaksötétben gyönyörű a képe (szerintem szebb mint bármilyen LCD), de nappal kültérben ha rásüt a nap akkor teljesen olvashatatlan, másik kézzel kell árnyékot vetni rá ha nyomkodni akarom. Emiatt a következő telefonvásárlásnál kizártam minden amoled kijelzős tipust. marad az LCD ami működési elvéből fakadóan közvetlen napsütésben is olvasható marad. A sima-LCD és a IPS-LCD közül ez utóbbi kicsit jobb minőségű, így jutottam arra hogy nemsokára beszerzek egy LG-G2-t...

[ Szerkesztve ]

(#46283) lacko6 válasza xSide (#46281) üzenetére


lacko6
senior tag

hogy az mkv-k jobban mennyenek

(#46284) Jippy


Jippy
tag

Sziasztok!

20G verzión is működik a towelroot? Valamint lehet már tudni, hogy mik az érdemi változások F-hez képest?

(#46285) Meggyi001 válasza lacko6 (#46283) üzenetére

Sztem sem kell codec, rakd át szoftveres kódolásra......

Más: LG G4 - Ilyen leszel te drága?

https://gamergep.hu/

(#46286) Laca0


Laca0
addikt

Mit jelez az állapot LED ha pirosan villog készenléti módban? Nincs merülőben és töltőn sincs.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#46287) toto0569 válasza SztiviVander (#46247) üzenetére


toto0569
addikt

Nem értem ,hogy mi a gondod a válaszommal??? :F

(#46288) vétó


vétó
aktív tag

Sziasztok, ha komplett kijelzőt vásárolok a készülékhez, kell külön figyelni valamire (van eltérés a típuson belül?), vagy ez jó lesz?

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#46289) Fredy02 válasza mtotesz (#46277) üzenetére


Fredy02
tag

Itt a fórumon aztmondták hogy a kocogás normális, mert a kamera lencse van úgy kialakítva hogy mozogni tud valamennyire, ezzel stabilizálva a felvételt, ezt látni is nagyjából ha kamerázás közben kocogtatod.
A szervizben így nem is tettem szóvá, viszont az én telefonom kijelző problémával került be.

A gps-el nekem is volt bajom, de gyárivisszaállítás értsd: gyári romra visszaállítás (szerviz miatt) után már 'elég' jól működött így ezt sem mondtam a szervizben, viszont a kijelzőcsere után a gps teljesen jól gyorsan múködött meg is voltam lepve mert a javítási lapon sem volt megemlítve hogy bármit csináltak volna vele, na meg ugye én sem szóltam hogy nézzék meg (mert elég jónak találtam) így a javulás gondolom annak tudható be hogy a hátlaptól indulva szedik szét a telefont és ugye a gps antennája is ott van így valószínű hogy azt is megbolygatták, esetleg tisztították és így teljesen jó lett.

Hangal is voltak problémák, ez is a szervíz után jobb lett, szerintem ők alapból kitisztítják a mikrofon részt, leglábbis nekem teljesen tiszták voltak azok az apró lyukak a telefon alján, holott amikor leadtam nem volt túl tiszta.
Na meg játszani kellett ezzel a zajszűrés dologgal. Minden esetre azt tudom tanácsolni, hogy nézd meg te is a telefon bal alján lévő lyukhalmazt hogy mennyire tűnik koszosnak ha kell tisztítsd ki, illetve most olvastam itt fórumon hogy le kell ragasztani a telefon tetején lévő másodlagos mikrofont és az elvileg megoldja a gondot bár én nem próbáltam.

S23U

(#46290) Danny365


Danny365
őstag

Nexus 6. Méret ide vagy oda, én kukáznám érte a G2-t.

(#46291) gusthy válasza Meggyi001 (#46285) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ebből csak annyi derül ki, hogy téglalap alakú lesz, meg hogy lesz benne processzor, RAM és háttértár :)

(#46292) Meggyi001 válasza gusthy (#46291) üzenetére

Hát ja :D :D ..... de gondolkozni jó rajta :D

https://gamergep.hu/

(#46293) mrcutter válasza gusthy (#46291) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Meg talán az is, hogy az L, tényleg a lollipop lesz?! :D

(#46294) Meggyi001 válasza mrcutter (#46293) üzenetére

Hát a nexus 6 oldalából ítélve ja..... :)

https://gamergep.hu/

(#46295) papi77 válasza Danny365 (#46290) üzenetére


papi77
addikt

Iszonyatosan nagy. :(
Jobb a G2 :)

Az első: NOKIA 1611

(#46296) Drahcir


Drahcir
csendes tag

Sziasztok! A mai nap csatlakoztam a G2 felhasználók körébe. Amint bekapcsoltam feldobott egy szoftverfrissítést. Független a mobil alapból 20d-eur-xx van rajta a kérdésem az lenne hogy erre a 20g-s szoftverre érdemes-e frissíteni? Mi a véleményetek róla stb. Előzőleg Sony Z tulaj voltam és ott volt sok gond a frissítésekkel ezért bátorkodtam megkérdezni,hogy itt mi a dörgés. Köszi a válaszokat!:)

(#46297) Quqesz válasza Drahcir (#46296) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv a klubban. Nyonj egy okét, itt szerencsére nincsenek ilyen anomáliák...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46298) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Kis érdekesség, aki esetleg még nem tudta. Rádugtam egy USB-s headset-et a telefonra és simán működik vele. A mikrofont még tesztelnem kell, de a fejhallgató része tökéletesen működik vele. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#46299) iceQ! válasza jaffa 2843 (#46298) üzenetére


iceQ!
addikt

OTG-re dugtad gondolom? :U

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#46300) jaffa 2843 válasza iceQ! (#46299) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Jaja, otg kábel és bele a headset.

Egyébként a diktafonnal a mi a nyavalya van? Még mindig hibát dobál. :U

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.