Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) szaszii válasza pws (#45092) üzenetére


szaszii
tag

Szia!

Szerintem arra érdemes figyelni, amit mindig megnéz az ember használt telefon vásárláskor. IMEI ellenőrzés a telefonban, dobozon, garanciapapíron... dobozon megnézném azt is, hogy biztos EU-ba lett-e gyártva a készülék. Ha 32 gigás, akkor megnézed tárolás menü alatt, hogy tényleg akkor-e, ugyanez 16-osnál. Ha független, megnézed 2 különböző kártyával, hogy tényleg az-e.

Sárgulás van több embernél, azt is leellenőrzöd fehér háttérnél. Hangszórót megnézed, szól-e rendesen, akár fülessel is.

Tartozékok megvannak-e, stb.

Hirtelen ennyi.

(#45102) scampolo84


scampolo84
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap óta vagyok G2 tulaj, csak pár apró kérdés, észrevétel.

1. Hogy oldható meg, hogy a zárolt képernyő háttere is az legyen, mint a főképernyő feloldáskor?

2. Normális egy 27 órás első napos készenlét 100%-ra töltés után?

Nyúztam eléggé, de játék csak 30 perc volt kb. (asphalt 8), emellett egy kis youtube + nyiminyomi ezerrel ami első napos telónál szokásos.

Előre is köszi :)

(#45103) #84221696 válasza scampolo84 (#45102) üzenetére


#84221696
törölt tag

1: beállítások -> kijelző -> képernyő zárolás -> háttérkép

2. ez most jó vagy rossz eredmény?

(#45104) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Valahogy be lehet állítani valamiféle program segítségevel, hogy ha a lezárolt képernyőt valaki rosszul oldja fel, megváltozzon a lezáró képernyő háttérképe?

(#45105) neo_xperia válasza racerx (#45088) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Köszi, közben sikerült előzni: )

(#45106) scampolo84 válasza #84221696 (#45103) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Köszönöm, sikerült :)

Nem mondom, hogy kevés, csak ugye elég kiemelkedő üzemidőkről olvastam a 3000mA akksi miatt, inkább csak érdeklődöm, mint kezdő G2 júzer :R

(#45107) Quqesz válasza scampolo84 (#45106) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lesz az még jobb is,kell 3-4 feltöltés mire beáll,vmint lődd ki a feleslegesen futó appokat..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45108) BenHans


BenHans
addikt

Sziasztok! Elolvastam a téma összefoglalót, de ezen felül szeretnék segítséget kérni.

Egy a témában laikus ismerősöm venne telefont vodánál, új előfizuval (RedBasic) és most kb ez a legjobb ajánlat, mert részletre összesen 120k-ra jönne ki, ezért ezt ajánlottam neki.

Az összefoglalóban leírt hibák még mindig fennállnak? Az ébresztési hiba meg a füles recsegés nagyon nem tetszik...
A boltban mit ellenőrizzek mindenképp? Szervizkódot (tárcsázóba írandót) szeretném még megtudni.

Hiába LG G2 topic valamennyire objektív válaszokat várnék, mert azért kérdezek hogy a legjobbat találjam meg neki és ne csak magamra hagyatkozzak, mert mint mindenki bizonyos fokig én is elfogult lehetek bizonyos irányokba.

(((árban elérhető kategória neki még a One M7/SGS4/i5C/AscendP7/Xperia Z &T3 szóval ezek közül kell dönteni)))

Köszönök minden segítséget! :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#45109) pappkarcsi válasza BenHans (#45108) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

120k-ra jönne ki :F
G2-t akarnak adni előfizetéssel 120ért?

jah h a havídíj 10ezer és 12hónap alatt jön ki 120ezerre, a telefon meg 1Ft... Így oké.
Vondd le belőle a telefon árát, kb 75, 120-75=45. Havi ~3800ért beszélsz mindenkivel korlátlanul és van még 500mb/1gb neted is.

Szerintem teljesen jó ajánlat :)

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45110) kocsij válasza BenHans (#45108) üzenetére


kocsij
tag

Sok érte előfizetéssel, 2 évig havi 5000 a törlesztője a készüléknek ez sok, plusz mellé jön hogy 2 évig 9900 az előfizetés is még. 2 év alatt összesen így 356900 forintot fizet ki érte. Jelenleg 110-ért gyárilag kártyafüggetlent veszel belőle újonnan és nem vagy lekötve 2 évre. Én használtan vettem 8 hónaposan a készüléket gyárilag kártyafüggetlenül 68 ezerért.

Galaxy S23 Ultra

(#45111) fery02 válasza scampolo84 (#45106) üzenetére


fery02
addikt

Azért számít kiemelkedőnek a G2 üzemideje, mert egyéb telefonokkal ugyanolyan felhasználással amit említettél, több mint valószínű messze nem jött volna össze az a 27 órás üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#45112) HUTCHDB válasza BenHans (#45108) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szia! ;)
Ugy latom a forumtarsak elsiklottak a valodi kerdesed felett es csak a 120 ezres vetelaron morfondiroznak.
Mint tudod, htc hasznalo voltam, nagyon szerettem a one-t.
A g2 alapjaba veve egy joval gyorsabb telefon, es a korabbi allapothoz kepest az akadozasok, laggok is nagyreszt eltuntek.
Igazabol 2-3 helyen (hivaslista, sms, es nagyon minimalisan a menu scrollozasanal) van meg jelen.
A kamera nagyon lassu, es elegge idoigenyes jo kepet csinalni vele, mert hajlamos a fatyolozodasra, elmosodottsagra, de a vegeredmeny szerintem ebben a mezonyben az egyik legjobb.
Az altalad jelzett hibakat megszuntettek.
Az akkumulator nagyon jo, a kijelzo szep, a bongeszesi elmeny a chrome-mal etalon.
Jatszani nem jatszok rajta, igy errol nincs infom.
A keszulek minosege teljesen elfogadhato, nyilvan muanyag, de jobb, minosegibb, mint egy samsung. (nyilvan nem egy htc)

Igazabol egy jo telefon, de vannak hibai, mint mas telefonoknak is.
Ami miatt en most ezt a telefont hasznalom, az a romolas, vagyis konnyen, jol lehet rajta tobb fele romot cserelni, van valasztek boven.
Mondjuk lehet nalatok ez nem lenyeges.
En kb. ennyit tudok rola elmondani.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#45113) Quqesz válasza BenHans (#45108) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
Bem fogtok csalódni a telóban. A régi hibák megszüntek,frissítések megoldották,de ehhez a legfrissebb szoftot fel kel rakni amit felajánl. Szervízkód 3845#*802#

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45114) spuros


spuros
őstag

Az volt már, hogy Telekomék kiadták a 20D-t? Mert kiadták és elérhető.. Ha igen akkor bocs.. :)

[ Szerkesztve ]

(#45115) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Ami gyárilag van rajta 2 teszt videó a galériában, azt le lehet valahonnan tölteni ugyanolyan minőségben?

(#45116) Pob20


Pob20
tag

Csak nekem tűnt fel most vagy nem tudja a C-G3 rom a kopogtatós ki-be kapcsolást?

Hol található a ki-be kapcsolása mert én nem találom. :D

(#45117) csatakacsa válasza spuros (#45114) üzenetére


csatakacsa
tag

Én nem tudtam, de már frissítem is :DD Köszönöm :R

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#45118) pappkarcsi válasza kocsij (#45110) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Azt azért remélem te is látod, hogy így a telefon 120ezer forintra jön ki ebből az összegből. A maradékot a telefonálásért fizeti, nem a telefonért.. :) Tehát ha 2éves részletre veszi meg a telefont 110 helyett 120ért akkor az elég alacsony thm, persze még nem független, de az mindegy is ha nem akar váltani. Akinek nincs egyben ennyi pénze vagy újat akar, annak ez egy jó megoldás lehet.
Akinek van vagy jó a használt is jobb keresgélni. (mert én pl 50ért vettem telekom függő 3 naposat)

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45119) rayoliviero válasza pappkarcsi (#45118) üzenetére


rayoliviero
veterán

50-ért vetted a 3 naposat? :F Jó lement a teló ára. Az előző tulaj előfizetésre vette vagy Dominó csomagban?

(#45120) SUPREME7 válasza pappkarcsi (#45118) üzenetére


SUPREME7
őstag

Akkor tedd össze a kezed ha nem lesz nagyon hamar letiltva ... :U

(#45121) iceQ! válasza SUPREME7 (#45120) üzenetére


iceQ!
addikt

Jaja! Ez letiltják haver mint a sz@rt! Láttam már ilyen bulit!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45122) Meggyi001 válasza iceQ! (#45121) üzenetére

Kicsit necces ja...

https://gamergep.hu/

(#45123) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Ha micro usb pent szeretnék tartósan használni, nem ki/be dugdisni állandóan, létezik csak micro usb-s pen drive extrém kis méretben?
Kb mint ez, csak micro csatival.

(#45124) rayoliviero válasza t.imi (#45123) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia!

Nekem ilyen van. Ettől kisebbel én még nem találkoztam.

(#45125) iceQ! válasza rayoliviero (#45124) üzenetére


iceQ!
addikt

+1

Szerintem a Kingstone a legjobb :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45126) t.imi válasza rayoliviero (#45124) üzenetére


t.imi
addikt

Köszönöm nektek :R Ezek szerint csak "duo" kivitelben van, a fránya normál usb csatlakozó miatt nem igen ajánlott tartósan a telefonban tartani.
Elcserélném a telefonomat, 16-s a G2 és lehet, hogy azon nem igen férnék el hosszabb távon 10.3? Gb szabad helyen

Most találtam. Ez micro usb, jól látom? :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#45127) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Nem letiltós, mert t-mobiletól vettem át, számlán, csak 1 év garral, nem 2-vel.

@Gazsi00: webes rendelésből volt a telefon, visszaküldték és használtként továbbadta a T, közel 7 hónap polcon állás után.

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45128) iceQ! válasza pappkarcsi (#45127) üzenetére


iceQ!
addikt

Még az előbb Telekomos volt.... :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45129) #84221696 válasza iceQ! (#45128) üzenetére


#84221696
törölt tag

A telekom és a t-mobil az egy cég. :)

(#45130) pappkarcsi válasza t.imi (#45126) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Ez elég jónak tűnik, csak kellene egy linket találni hozzá, mert nekem ebay-re nem ad ki ilyet.. grr.. egy 32es már elég is lenne nekem

mod: felvet új kérdést a gyári romot használóknak:
- vajon a KK engedi kártyára írni? mert pl a google camera-ban már nincs ilyen opció, gyári smg s5-ön igo csak belsőről futtatható, nem kezeli a rendszer a microsd-t
- vajon a kamera appban lehet állítani majd, hogy hova mentsen?

@iceq9999 nem hiszed, mi? küldjek számlát?

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45131) iceQ! válasza #84221696 (#45129) üzenetére


iceQ!
addikt

:DDD

Igaz

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45132) iceQ! válasza pappkarcsi (#45130) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem érdekel a számla... Se az hogy mennyiert vetted....

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45133) rayoliviero válasza pappkarcsi (#45127) üzenetére


rayoliviero
veterán

Akkor jól jártál nagyon, mert újnak mondható készüléket kaptál 50-ért. Ilyen áron még használt se nagyon van. :K

És hogy bukkantál erre az ajánlatra? Csak bementél a T-hez és ott ajánlották?

(#45134) dorika87 válasza neo_xperia (#45044) üzenetére


dorika87
őstag

Már bocsánat, hogy beleszólok.. nem sűrün szoktam írni, csak olvasom a topikot, de napi 2,5 aktív használat van meg kb. nálam is mert mellette 8 órát dolgozom és akkor pl. nem szoktam és nem is tudok nagyon telefonozni, max ha csörög felveszem, meg annyi, hogy szinkronizál wifivel. Ha elindulok reggel melóba illetve ha hazamegyek akkor szoktam kb 20-30percet zenét hallgatni. Ha hazaértem akkor tudok többet foglalkozni vele, de akkor sem nyomkodom állandóan hiszen itthon is megvan a tennivaló, a szokásos dolgok, hadd ne írjam le :) szóval szerintem abszolút jó az a 2,5 aktív használat, egyáltalán nincs vele semmi gond. Amúgy hozzáteszem én is gyári romot használok és eddig a max 5 nap volt amit kibírt a telefon 2-2,5 óra kijelzőhasználattal, ebből ugye szerencsére telefonálásnál és zenehallgatásnál nem működik a kijelző :)
Szóval csak azt akartam mondani, hogy egyrészt el lehet érni ezt teljesítményt is, és szerintem az ha valakinek csak pár óra a napi aktív használata az egyáltalán nem baj.
Nem mondom azt, hogy nem szokott nekem se több lenni, pl. amikor vonatozok 3 órát akkor nagyon hamar le tudom meríteni én is, viszont átlag használat mellett ez a 3000mAh-es akksi nagyon állat, még nem volt ilyen telefonom aminek ennyit bírt volna az akksija :D

[ Szerkesztve ]

(#45135) dorika87


dorika87
őstag

Nem tudtam már az előző hsz-t szerkeszteni, csak annyit akartam még hozzátenni, hogy persze mindenkinek másak a szokásai, és mint minden ez is emberfüggő... tehát valakinek a telefonnal van összekötve a napi munkája és a szabadideje is, valaki csak meló után szabadidőben tud telóval foglalkozni, nyomkodni stb... tehát nem azért írtam, hogy most valakit "megbántsak" vagy ilyesmi, csak szerintem teljesen érthető, hogy valakinek csak 1-2 napot bír a teló, másnak viszont akár 4-5 napot is, de lényeg, hogy a 3000mAh-es akksi nagy áldás tud lenni, hogy ne aggódjunk azon nap végén, hogy mikor fog lemerülni a telefon és ne tudjuk időben feltenni tölteni.

(#45136) pappkarcsi válasza rayoliviero (#45133) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Ott dolgozó ismerős szólt, hogy lesznek ilyenek. Fent volt a weben is náluk

@iceq9999: okés : )

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45137) BenHans


BenHans
addikt

Sziasztok, most értem haza, de már láttam hogy többen is válaszoltatok amit nagyon köszönök. :R

Virtualista: Igen 120k-ra jön ki a telefon. Az a helyzet hogy már egyik szolgáltató (de a voda biztos) sem ad 1 éves törlesztőt lakossági ügyfeleknek, csak az üzletinek nekem pl flottában adnak. Így annyiban változik a dolog hogy 24*5000 lesz a teló törlesztése + a havi 10k az előfizura.

kocsij: Nem egy nagy pénzű emberről van szó, és az első felső kategóriás készülékét szeretné megvenni, ebből következik hogy neki meglesz a második év azaz a gari lejártáig. Persze addig nagy az értékvesztés, de nem kell szégyenkezni vele.
Én HTC párti vagyok, de nem rugaszkodom el a földtől és szemellenzőm sincs, és ezért ajánlottam neki ezt mert 0-ban kihozza és 120-ra jön ki, míg mondjuk egy gyengébb SoC-val rendelkező M7 ha befizet 20ezret ugyanúgy két évig még havi 5000HUF ami így össz. 140k ráadásul ha nem fizetné a 20k-t és 0ban akarná azt is kihozni, az úgy 192ezer és hát ehhez már nem is kell többet mondanom pláne hogy Dragon 800vs600 stb.

Szívem szerint azt mondanám neki hogy vegyen egy fiatal használt tiptop M7-et, csak neki egy azonnali 80k-s kiadás nagyon nagy egy hónapra, mert ugye élni is kell. Pedig a párom ezüst M7-jébe zúgott bele, de ha ár érték arányban bukós akkor bukós.

HUTCHDB: Köszi hogy ilyen részletesen megválaszoltad. One után nagyon is számít a véleményed. :K Ebből az egészből a kamera lassúsága ami kicsit fájó pont. Nem egy fotóművész, szóval nagyon vészes automatán?? Esetleg tudnál ilyen képet linkelni?

Illetve még egy kérdés, hogy a hozzászólásomban zárójelben felsorolt alternatívák közül egyik sem lenne annyira nyerő?

Quqesz: Köszi Neked is a választ meg a szervizkódot! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#45138) Tatyla


Tatyla
őstag

n00b kérdés következik 4.4.2-ön hol találom az usb hibakeresés bekapcsolását?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#45139) SUPREME7 válasza Tatyla (#45138) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha még nincs "fejlesztői opciók" menüpontod az általános beállítások között a "Telefonról=>Szoftver adatok=>Cikkszám"-ra bökj rá párszor amíg ki nem írja, hogy "fejlesztő vagy" és utána lesz fejlesztői opciók menüd.

(#45140) Itom_LG2 válasza spuros (#45114) üzenetére


Itom_LG2
csendes tag

A 20D-t hogyan tudom frissíteni? A Frissítés/App központ azt írja, hogy a legfrissebb van (ez pedig a 20C)

Nincs ez elrontva, csak másra lesz jó!

(#45141) JH_KH


JH_KH
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap sikeresen leejtettem a telefonom, aminek betört a kijelzője. Semmire nem reagál, és jókora törés van rajta. Kb mennyibe fog fájni a kijelzőcsere? Tudtok ajánlani esetleg megbízható helyeket, ahol ezzel foglalkoznak?

(#45142) #84221696 válasza JH_KH (#45141) üzenetére


#84221696
törölt tag

Olyan 30-35 ezer körül javítják. Legalábbis, akinek volt ilyen kalandja, azok ezt mondták. A legmegbízhatóbb talán az lg központi szerviz a váci úton.

[ Szerkesztve ]

(#45143) Wucky válasza BenHans (#45137) üzenetére


Wucky
senior tag

Szia!
Én most vettem telenornál 22 hónapra. 96000 a teló. 4463 a törlesztőm,és 3490 az előfizum,persze ez már meg van egy ideje.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45144) #84221696 válasza Wucky (#45143) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én 3 hete vettem, 32-es 98 ezerért. :)
Független és baromi szuper telefon. Az LG legnagyobb durranása. Talán még a G3-nál is jobb! Pedig az is nagyon tetszik! :)

(#45145) HUTCHDB válasza BenHans (#45137) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most készítettem egy pár képet.
Látszik, hogy hol így, hol úgy sikerül elkapni az adott helyzetet.

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Itt viszont az M7-el tudod összehasonlítani:
one-2013
g2- 2014

Az általad említett alternatívák közül nem tudok neked tanácsot adni, mert az én használati igényem biztos, hogy más...nekem a telefon hobbi is, így biztos más szempontból nézem őket.
De azért írok egy két dolgot viszonyításként a G2-höz, ha ezt 10 pontnak vesszük.

One M7 8 pont (gyengébb akku, kis felbontású kamera, lassabb működés, unibody ház miatt csak hTc szervizben javítható, ami nagyon drága, simább működés, minőségi ház, szép megjelenés, jó hangzás)
SGS4 7 pont (lagg, UI :((( , konx, gagyi műanyag, jó kamera, ismert, így értékállóbb)
i5C 8 pont (kicsi kijelző, jó kamera, értékálló, IOS, de akkor inkább sima 5)
AscendP7 (nem ismerem)
Xperia Z 6 pont (régi modell, minden szempontból rosszabb választás, egyedüli pozitívum a ház minősége)
T3 (nem ismerem)

Én spec. sem g3-ra, sem z1-2-3-ra, sem samsungra nem cserélnék.
Nálam egyedüli alternatíva jelenleg az i6, később az M9 lehet majd.

Remélem tudsz azért levonni, hasznosítani dolgokat a fentiekből, és sikerül egy neki megfelelő készüléket vennetek!
Jó gondolkodást! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#45146) Laca0 válasza HUTCHDB (#45145) üzenetére


Laca0
addikt

Félelmetes, hogy mennyivel jobb az M7 fotója... kicsit elszomorít... pedig olyan jó ez a teló... :(((

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#45147) HUTCHDB válasza Laca0 (#45146) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Töltsd le mindkét képet, és nagyíts bele.
A g2 sokkal jobb, ráadásul színhűbb is!

pl. nézd meg a jobb elől lévő oszlop feliratát, vagy a hátsó épületet, nem is beszélve a saroknál lévő (m7-nél szinte nem is látható) gömb szivar fáról....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#45148) iceQ! válasza Laca0 (#45146) üzenetére


iceQ!
addikt

Megtévesztő!

Egyik borult időben készült a másik naposban!

LG G2 kamerája mérföldekkel jobb mint a HTC kamera. Bele nagyítasz(persze ugyan annyit) mindkettőbe és meglátod, hogy a HTC-nek a képe meg a LG képe mikor kezd kockásodni...Drasztikus a két kamera különbsége :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45149) pappkarcsi válasza BenHans (#45137) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

erre gondoltam én. 120 a telefon. az előfizetés az előfizetés, nem a telefon ára, azt nem lehet hozzáadni, azt letelefonálja.

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45150) Laca0 válasza HUTCHDB (#45147) üzenetére


Laca0
addikt

Ebben igazad van, valóban sokkal jobb a részletesség a G2-nél. De valamiért az összhatás tényleg nem jó, ami a felhők hiányában látszik a legjobban. Be van égve a kép, túlexponál a kamera. Remélem, lehet állítani valamennyire rajta.
Már jónéhány hónapja megvan a teló, de még nem volt időm komolyabban foglalkozni a fotózással. Amikor megpróbáltam a kamera patch-et feltenni, téglásítottam a telót. Beletelt pár napba, mire újra működésbe hoztam. Emiatt letettem a buherálásról -egyenlőre-.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.