Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) Tsebacsi válasza GGMPC (#27998) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem sok gyári cucca lelhető fel valamiért az LG-nek :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#28002) morphin válasza wyzard (#27992) üzenetére


morphin
tag

Megrendeltem az Exomount Touch tartót. Van egy Plantronics BT headsetem annak a szivargyújtós töltőjével pont tudom tölteni a telefont is...
Kb 6500 pénz lesz...bár most először (én hülye) választom azt, hogy ne a PayPal váltson hanem a saját bankom, kíváncsi vagyok mennyit fog levonni.
Amúgy van sok hasonló tartó...Arkon,Montar stb stb, de közel ennyibe kerülnek és ez sokkal szimpatikusabb, mint a vetélytársai videók,review-k alapján legalábbis. :R

Fólia? Üveg v műanyag? Valaki tapasztalat. :))

(#28003) #93966848


#93966848
törölt tag

Mi a baj kdz frissítésnél, ha azt írja, hogy Please update R&D test tool?

(#28004) jdirteen válasza berczy77 (#27995) üzenetére


jdirteen
tag

Szia

Én ezt rakram fel hangerőnövelésnek és nagyon durva. Viper moddal veri az almát is sokkal
[link]

(#28006) GGMPC válasza jdirteen (#28004) üzenetére


GGMPC
őstag

Sajnos az alma hangereje nem a legjobb, de mac-en az iTunes hangereje is egy vicc!

(Szoval azt nem nehez verni)

Viszont a PowerAMP progi hangereje mindent üt. :K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#28008) madgie válasza GGMPC (#28006) üzenetére


madgie
titán

Nálam a hangerőn számít a legkevésbé a zenénél :P

(#28009) Danny365 válasza madgie (#28008) üzenetére


Danny365
őstag

De hát ha valami minél hangosabb, annál jobb, nem tudtad?! ;]

(#28011) rayoliviero válasza adamzflash (#28010) üzenetére


rayoliviero
veterán

A gyári is nagyon hangos, maxon hallgatva az idővel tuti halláskárosodást okoz már.

(#28013) jdirteen válasza GGMPC (#28006) üzenetére


jdirteen
tag

Na akkor mégegyszer jelzem előre saját vélemény! Sajnos az alma hangja elég jó és nincs benne a 85db limit ami nekem fontos. Nem nem feltétlen a hangerő a lényeg de én pl 20 év aktív zenélés után sajna rosszul hallok ezért igénylem a nagy hangerőt és bármennyire is a G2 az eddigi legjobb telefonom a hangerő elég kaki zenehalgatás közben(turnébuszban spotify használatával és nem otthoni körülmények között) Zenészként tudom mi a tömörített és a tömörítetlen zene között a különbség de sajnos arra nincs lehetőségem, hogy a GENELEC rendszeremet magammal hordozzam és tömörítetlenül halgassak zenét csöves előfokról. Azért válaszoltam a kedves kommentelőnek mert láttam, hogy gondja volt a hangerővel! Gondoltam segítség ha leírom mit használok de látom hiba volt mert itt csupa jófej ember van aki ha meglátja az alma szót már borul is ki mintha az valami szenrségtelen dolog lenne. El kell mondano, hogy azért mert egy androidos telefonom van azért nekem egy mac is megfér mellette és nem azért, hogy vagizzak vele hanem azért, mert szeretem az iphone-t meg nem szeretem. Ennyi. Mindenkinek más a hangos nekem a gyári pont határeset. Egy 20 év körüli fül mást hall nyilván mint az enyém 40 évesen úgy, hogy az életemet a színpadon töltöm 20 éve

(#28014) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Nem tetszik a G2 hívás fogadó alkalmazása. Milyen megbízható és praktikus alternatívát tudnátok ajánlani a Play Store-ból?

Köszi!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#28015) #93966848 válasza viktorhmv (#28014) üzenetére


#93966848
törölt tag

exDialer :)

(#28016) Meggyi001 válasza viktorhmv (#28014) üzenetére

Nekem sem tetszik, már a régi ics telokon se tetszett, megszoktam a "csúszkát" gb alatt. Kipróbáltam jó párat, de vagy késön kapcsolnak vagy amelyik gyors az meg nem tetszik.... CM11 alatt szerencsére egy fokkal jobb a hívásfogadás, kicsit olyan miui-s beütésű...hívás fogadók pl.:[link]

(#28005) adamzflash: két hete használom a CM11-et, sztem is az egyik legjobb, nekem még nem volt semmilyen újraindulás, sem más gond. Viszont én úgy tudom h CM alá nem ajánlott az Xposed, vagy rosszul tudom? :F

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#28017) GGMPC válasza jdirteen (#28013) üzenetére


GGMPC
őstag

Szinten zenelek, szinten 40 fele jarok - noha a hallasom jo es ha az alairasomat nezted volna, akkor latnad, hogy hasznalok en mindent, de az almas cuccok hangereje az en elegedettsegi mutatom alatt van - megha csak hajszallal is, de alatta.

A Power Amp progi viszont hozza a vart szintet, legalabbis nekem, illetve a Motorola telefonok is odavernek hangba, de rendesen!

Egyebkent meg lepkefingnyi rosszindulat, okoskodas nem volt a megjegyzesemben - max felreertetted.

A G2-nek pedig nagyon jo hangja van! ;)

Peace :R

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#28018) GGMPC válasza adamzflash (#28007) üzenetére


GGMPC
őstag

Srac - nem tudom milyen fulesekkel tolod, de nalam nincs recseges, abban biztos lehetsz!

Power AMP-nel az eq szelen kitolom (de nem teljesen) a gain-t, illetve az eq off allasban van - inkabb a magas, mely, stereo x-el varialok...

Ha ezekre rarongalsz az eq-val, akkor valoban torzithat, de en ezeket a funkciokat nem eresztettem ossze soha!

;)

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#28019) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na hosszú vágyakozás után beléptem a klubba.Vodás a teló(kaptam a red mellé biztosítást is),de a dobozon 6HU kódot láttam(független?).Nagyon tetszik a teló,a duppla kopp remek,tokot/fóliát kapott.Most a V20a van rajta,ezt is írja a legfrissebbnek.Eddig ok minden,de a francért sem jövök rá,hogy kell az állapot led színét változtatni.A kijelző beáll menüben meg van a led beállítás,de csak a ki/bekapcsolást tudom megcsinálni,a színváltoztatást nem(pedig rémlik,hogy van rá lehetőség).Vki help! A hangerő ok,fülessel ok,tiszta(csak néha hallok vmi alapzajt ha nem megy semmi),de nem fogok vele sok zenét fülesen hallgatni.

[ Szerkesztve ]

(#28020) Illusion1010 válasza Quqesz (#28019) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem lehet változtatni a LED színein. (gyári szoftverben)

(#28021) Quqesz válasza Illusion1010 (#28020) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ok,Thx!
Akkor nincsenek illúzióim....:) ;)

(#28022) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Tudom, hogy már nyüglődtem régebben egy sort ezen, de még mindig borzasztó a telefon beszédhangereje/minősége, ha akár csak egy kis zaj is van a környezetemben. Vigyem szervízbe szerintetek? Mert vártam a 4.4-ig, hátha javítják (más is írta, hogy nem elégedett ezzel), de nem segített. Ki-be kapcsolgattam a hívás javítása funkciót, de semmi különbség. A telefonom telekomos, root sose volt rajta.

(#28023) dani993


dani993
senior tag

http://www.pandawill.com/tengda-g2-smartphone-mtk6572-android-42-45-inch-ips-screen-black-p87551.html

na, ha már másolják, az azt jelenti hogy az lg letett valamit az asztalra :)

amúgy a hányinger elkapott tőle egy kicsit.

(#28024) Meggyi001 válasza dani993 (#28023) üzenetére

Nem semmi...Kicsit erősebbre is csinálhatták volna a klónt, így sértés :)

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#28025) pestibenji válasza Meggyi001 (#28024) üzenetére


pestibenji
senior tag

:DD
antutu szerint Samsung G2

(#28026) gusthy válasza #93966848 (#28003) üzenetére


gusthy
veterán

Hiányzik az LGMOBILEAX könyvtár, lásd leírás.

(#28027) sgery


sgery
őstag

beadtam a napokban a szervizbe a g2-öt mert csak nem lett jó az érintökijelzö :/
a lényeg, hogy itt kérem nincs cseretelefon, hiába méregdrága a kütyü, oldja meg a vevö. elég gáznak éreztem, hogy utána mehettem az aluljáróba venni egy másik telefont, hogy addig is elérhetö maradjak. Föleg hogy telefonon értesítenek ha elkészült, csak hát azt ugye elvették. Amúgy céges telefon, elég sok hívást bonyolítok egy napon...
Ügyfélszolgálatos csajszi feje fölött tábla, hogy osszam meg ötleteimet velük. Megosztottam a hölggyel, azt mondta Ö rá úgysem hallgatnak, kár elmondani neki. Hát ennyit erröl.

A javítás 2-3 nap úgy, hogy van készleten panel hozzá és a munka igazából 1-2 órát vehet igénybe és hátul végzik a javítást. Helyben megvárni nincs lehetöség, hibába mondta a telefonos ügyfélszolgálat, hogy van.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#28028) Quqesz válasza sgery (#28027) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem ezért lapul egy telo mindég a fiókban.....vagy semmit nem adnak,vagy vmi leharcolt xart...bár eddig nem panaszkodhatok,még nem kellett telót szervizeltetnem...

(#28029) GGMPC válasza sgery (#28027) üzenetére


GGMPC
őstag

Mi a helyszin ahol ez megy?

Egyebkent meg 2014-ben legyen mar egy emergency keszuleked a fiokba!
(Esetleg valamelyik csaladtagodnak)

:K

LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

(#28030) vadászcsiga válasza sgery (#28027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kötelesek adni, egyszerűen szartak a fejedre es nem volt kedvük hozza. Tisztában kell lenni ezekel a dolgokkal es úgy odamenni. Verni kell az asztalt.
Sajnos ez Mo

[ Szerkesztve ]

(#28031) berczy77 válasza jdirteen (#28004) üzenetére


berczy77
csendes tag

Hogy tetted fel? Stock recovery-m van csak.
Köszi!

(#28032) #93966848


#93966848
törölt tag

Gyári KK-n hogyan lehet osszeszinkronizalni a chrome-os konyvjelzoimet?Érdekes, hogy custom romokon egyből megcsinálja

(#28033) Herpike


Herpike
tag

Esetleg valaki rendelt már hozzá biciklis tartót hozzá égen-földön keresek valami gyáribbat hozzá illőt, de még nem találtam, valaki jó ötlet?
Spigen slim armor tokja van valakinek? Ha igen akkor tapasztalat? Speed-nél van, de lehet külföldről rendelem meg akkor olcsóbb lenne?? Köszi a helpet :)

(#28034) BLG95


BLG95
csendes tag

Sziasztok!
Az a probléma van a G2-mmel, hogy az utóbbi időben nem jelez az értesítési led eseményekkor, tehát se e-mail, se whatsapp, se fb chat. Töltésnél megy, és be van kapcsolva minden funkcióhoz, de mégsem teszi a dolgát.
Valakinek volt hasonló, vagy tudtok erre valami megoldást?
Előre is köszi.

(#28035) toto0569 válasza vadászcsiga (#28030) üzenetére


toto0569
addikt

Anno, a GT540-hez kaptam csere készüléket.

(#28036) jaffa 2843 válasza BLG95 (#28034) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nálam is volt ilyen. Semmire nem értesített, se hang, se led. Hard reset segített...

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#28037) icecave válasza #93966848 (#28015) üzenetére


icecave
nagyúr

Felraktam, elég jó kis program és gyors is, de aztán eszembe jutott,hogy a bejövő hívásnál marad a "régi" stílus, így elég hülyén néz ki a dolog. Szóval leszedtem. Kár, pedig nem lett volna rossz.

(#28038) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

Tud valaki segíteni hogy milyen NFC tagot érdemes rendelni ebayről?
Mert ahogy látom vannak különböző tudásuak.

Sabján László

(#28039) Traca87 válasza vadászcsiga (#28030) üzenetére


Traca87
csendes tag

Tévedsz, nem kötelező adni cseretelefont. Nincs ilyen jogszabály Mo-n. Elromlik a tv-d, kapsz cseretévét?

(#28040) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Sziasztok!

Par napja vettem en is egy ilyen telefont mert az s3-am behalt. Hat csucs a gep:) csak az also gombok zavartak. Itt a tudastarban talaltam ra megoldast, de lenne 1-2 kerdesem. Az lmt launchert hasznalom az eltuntetett navbar potlasara, es talaltam benne olyan beallitast, hogy pie 1 lp. Ha lenyomva tartom a gombot akkor ugye megvaltozik a gombsor es lehet hozzajuk rendelni dolgokat. En appokat szeretnek, de nemmegy. Elinditom a progit es az utolsofulon ahol a pie van itt probaltam szerkeszteni, de barmit alitok nem valtozik semmi. A level 1 es level 2 nel is probaltam a lp gombokhoz appot rendelni de nem sikerul. Valaki tudna segiteni hogy amikor lenyomva tartom a pie gombokat es megvaltoznak a gombok akkor azokhoz hogy tudok rendelni appokat, mert most valami ka key kaa a beallitas es valami nagyito vagy kereso. Na ezek helyere szeretnek appokat.

Elore is koszonom a segitseget.

(#28041) cptnemo77


cptnemo77
csendes tag

Üdv! OFF topik a kérésem, de csak Ti G2 tulajok tudtok nekem segíteni. Kérem akinek van rá lehetősége, a G2 gyári headsetjét próbálja ki LG F6-ossal, hogy úgy szól-e ahogy kell, és vezérli-e a zenét mindegyik gombja. Ezt a headsetet szeretném megrendelni az F6-omhoz, nekem a távirányítás lenne fontos, nem annyira a zenei jobb minőség.
Légyszi aki tud konkrétat mondani, tiszteljen meg egy PM-mel, és írja le a tapasztalatát.
Köszi és sorry az off-ért.

Az android van értem, nehogy már én legyek az androidért...!

(#28042) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Na eddig volt jó nálam a kk...Állandóan megfagy a böngésző pár secre pl elküldöm a hszt és meg is fagyott semmire nem reagál majd megindul. :W

Esélyes egy S5 vagy Z2 csere a közel jövőben. Mert ha meg vissza teszem jb-t ott meg akadozik a swiftkey vagy a gyári billel nem jó a szöveg kiegészítés.

(#28043) gusthy válasza vadászcsiga (#28030) üzenetére


gusthy
veterán

Valóban tisztában kell lenni. Nem kötelező adni, egyébként ha szétnézel a neten, az összes cikk, ami a fogyasztóvédelmi témákat taglalja, külön felhívja erre a figyelmet.

(#28044) gusthy válasza SzlobiG (#28042) üzenetére


gusthy
veterán

Azt gondolom, hogy a világ minden telefonja ezt fogja csinálni ebben az esetben.

(#28045) katalin888 válasza Meggyi001 (#28016) üzenetére


katalin888
aktív tag

Miert nem ajanlott CM ala xposed, valaki elmagyarazna? Koszi!

(#28046) SzlobiG válasza gusthy (#28044) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mit, hogy meg fagy több secre és nem tudsz csinálni semmit? Csúnya lenne a HTC egyszer nem csinált ilyet.

Most megint elküldöm ezt a hszt és megfagy. :W

(#28047) DroiDMester válasza SzlobiG (#28046) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a helyedben elsőként feltennék úgy ahogy kell(előtte utána HardReset) egy V20C -t Offline KDZ -vel és utána nem telepakolni a saját progrtamokkal hanem pár napig alapon használni(root meg miegymás nélkül) ha úgy is fagy akkor valami a telóval lesz! Ha viszont jó akkor feltelepített dolgok közül okozza valamelyik a fagyásokat! Nem kell mindjárt a G2 okolni! :K

[ Szerkesztve ]

(#28048) SzlobiG válasza DroiDMester (#28047) üzenetére


SzlobiG
félisten

20B úgy van feltéve ahogy írtad reset mind2 esetben megvolt. Nem is volt semmi baj vele idáig tegnap kezdte el hiába inditom újra ugyanezt csinálja hsz küldése után megfagy de van hogy más esetben is.

Semmi mokolas nincsen gyári minden. Ezért kezdem utalni az androidot mindég mokolni kell hogy jó legyen...

(#28049) Damage401 válasza SzlobiG (#28048) üzenetére


Damage401
senior tag

Várd meg a következő frissítést ami e hónapban esedékes. Ha azután is kaka. Akkor vagy szerviz vagy az említett 2 telefon vásárlása.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#28050) DroiDMester válasza SzlobiG (#28048) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nálam semmi ilyesmi nincs pedig én széjjel mókoltam a V20C -t is sok dolgot kiszedtem / lecseréltem meg pakoltam bele vagy 300 mega saját cuccot +root +custom recovery, majd az egészből csináltam egy Aroma install verziót és úgy telepítettem fel Semmi ilyesmi gond nincs vele de előtte sem volt a többi STOCK rommal!

Viszont az egyéb mókolt/portolt romokkal PL: CloudyPro, CloudyFLEX és társai azokkal nálam is voltak gondok! Ezért döntöttem úgy hogy saját magamnak heggesztek STOCK romot :K És így tudom hogy mit vettem ki vagy mit cseréltem le és olyan dolgokat nem szoktam babrálni benne amitől instabil lesz a rendszer!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.