Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45151) csatakacsa válasza Itom_LG2 (#45140) üzenetére


csatakacsa
tag

LG Pc suite-ot tedd fel ott a frissítéskeresés simán leszedi.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#45152) iceQ!


iceQ!
addikt

CloudyG3 2.0-ban ha Slow Motion-ba videózok miért nem vesz hangot? :(

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#45153) BenHans


BenHans
addikt

Wucky: Szia! :) Vodánál két opció van rá, az egyik amit említettem hogy 0 "beülő" aztán 24*5000=120k vagy 30k "beülő" aztán 24*3000 törlesztő= 102k Ez még elválik, hogy melyiket választja, ez már nem rajtam múlik hanem ugye azé a döntés akié a pénztárca. (kivétel párkapcsolatokban :D )

HUTCHDB: Hát ezt a kamerát ki kell próbálnom és majd akkor látom igazán... Tehát akkor One vs. G2, és itt sokkalta ésszerűbb választás a G2. Mindenképp lesz azért egy túra a MM-ba tapogatni, mert ma azt mondta hogy neki az én M7-em hardvere is elég lenne, mert a kedvenc játékai ezen is jól futnak a facebook és társai meg a középkategóriának is mennek, így hiába ésszerűbb az LG, ha egymás mellett lesz a HTC-vel majd eldönti. Mindenesetre és minkettőről elmondom a véleményemet amennyire lehet objektívan pro és kontra és persze az itt leírtakat is beleveszem.

Köszönöm hogy időt szakítottál a kérdésemre és segítettél! :R

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#45154) scampolo84 válasza HUTCHDB (#45145) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Milyen módban készültek ezek a képek? Ok hogy rossz idő, de szerintem itt valami nem klappol a beállításokkal. Én intelligens auton véleményem szerint jobbakat lőttem a napokban (nyúzom ezerrel mivel két napos)

(#45155) BenHans válasza scampolo84 (#45154) üzenetére


BenHans
addikt

Engem is megdöbbentett hogy ez a felhasználói vélemény a kameráról, és itt pár kép tényleg nem volt rendben.
Pedig a tesztekben mindenhol "excellent". pl. [link] & [link] & [link] és legutóbbi oldalon a sample képek is sokkal meggyőzőbbek. Lehet azóta rontottak rajta a szoftverrel? :F
Na mindegy, jó cucc ez :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#45156) Wucky válasza BenHans (#45153) üzenetére


Wucky
senior tag

Szia!
Megmondom őszintén sok samu meg nokia után(volt egy G km 900 Arena kitérőm),ez az eddigi legjobb telóm. Amiket eddig írtam az az akkuidő kivételével mind user error volt. Imádom a telót. A tesztek is ezt hozták ki győztesnek tavaly a legtöbb tesztben.
Ez is 0-ás volt.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45157) HUTCHDB válasza scampolo84 (#45154) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Teljesen automatan keszultek xdabbed kameraval.
Semmi mok, allitgatas nem volt.
Mind a belso kepeket, mind a hazat csak ugy kattintottam, majd a jobb kepeknel odafigyelve, kijelzore koppintassal fokuszaltam.

De a Velenceben keszult kepen viszont latszik, hogy valojaban mit tud a telefon...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#45158) scampolo84 válasza BenHans (#45155) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Hát remélem nem rontottak rajta :P én is sok teszt alapján úgy láttam, hogy elég jó kategóriában versenyez a képminőséget nézve!

#45157: a velencei éppen kimaradt, az valóban nagyon szép :R

(#45159) VOLTCRAFT(1) válasza t.imi (#45126) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

http://itmedia.sk/shop/192/Memóriakártya,%20pendrive/Pendrive/

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#45160) VOLTCRAFT(1) válasza iceQ! (#45152) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

LG G2 mélyvíz

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#45161) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#45162) scampolo84 válasza rayoliviero (#45161) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Jól fest a spec, és kinézetre is ott van. :R

Én majdnem P7-et vettem de elriasztott a saját gyártmányú SoC relatíve gyenge teljesítménye. Kár érte. Pedig az is és ez is szemre való kis kütyü.

(#45163) racerx válasza rayoliviero (#45161) üzenetére


racerx
őstag

Én P6 ról jöttem, ami akkoriban szintén csúcs (közeli) volt, de azért még várnék a Huawei vétellel. kinézet, kialakítás, minőség teljesen csúcs, fém unibody ház közelében sincs a G2, de szoftveresen azért vannak/voltak érdekességek. No meg a saját chipset..

(#45164) Tatyla válasza SUPREME7 (#45139) üzenetére


Tatyla
őstag

Köszönöm szépen

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#45165) csiziktomi válasza racerx (#45163) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Az, mmint a p6 tényleg gyenge volt. De volt szerencsém kipróbálni egy p7_et.nem akadt rajta a játék (minion rush). Lehet az lesz az utód...

[ Szerkesztve ]

(#45167) scampolo84 válasza VOLTCRAFT(1) (#45166) üzenetére


scampolo84
aktív tag

Talán még akkor sem. :U Én 25 óránál tartok két napos készülékkel, 3 óra kijelző idővel.

Remélem lesz jobb, mert többre számítottam. Lefekszem aludni, 6 óra alatt mitől merül 10-15%-ot ha nem használom?

Valamint mi a jobb...? Töltsem addig míg el nem éri a 100%-ot és vegyem le, vagy maradhat míg pl. pihenek akár 6-8 órára töltőn?

[ Szerkesztve ]

(#45169) kocsij válasza scampolo84 (#45167) üzenetére


kocsij
tag

Nálad akkor valami nem jó, nálam egy teljes éjszaka alatt 1%-t merül csak le. Én mindig 100%-ra töltöm és ha van rá időm akkor mindig töltön hagyom plusz 2-3 órát.

Galaxy S23 Ultra

(#45170) Quqesz válasza BenHans (#45137) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szintén Velence

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45171) gusthy válasza HUTCHDB (#45145) üzenetére


gusthy
veterán

Hát nemtom, nekem olyan, mintha az m7 HDR módban készült volna, a G2 meg nem. Ilyen képeket abban a módban jó csinálni, nekem is van egy csomó, azok is hozzák ezt (az M7) szintjét.

(#45172) gusthy válasza kocsij (#45169) üzenetére


gusthy
veterán

Ez egy csomó dologtól függ, pl attól is, hogy milyen a térerő. Nálunk itthon ha bevágom a sarokba, reggelre simán leugrik 10%ot (és nagyon vacak a tér), ha máshol vagyok, 1-2%.

(#45175) BenHans válasza Quqesz (#45170) üzenetére


BenHans
addikt

Jó ez :K :R Ha sikerül elintézni a vételt akkor úgyis én mutogatom neki végig az alap dolgokat, és szedem le a nélkülözhetetlen és nélkülözhető alkalmazásokat és akkor majd jól megnyomkodom. :D
Volt már a kezemben de kb. csak 10-15 percre miután zsír újonnan lefóliázták, és az első benyomásom szerint egy elegáns készülék ami egyben van persze nem olyan mint az M7 vagy M8, de korrekt műanyaghoz képest mindenképp, az UI-t meg cserélném úgyis... Na, ha összejön a vétel megírom a tapasztalatokat és a tulaj első benyomásait. :) Ha meg valami nem megy majd jövök kérdezni.

Jó kis topik ez, segítőkész lakókkal. :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#45176) neo_xperia válasza kocsij (#45169) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Öreg, óvodában kábitsd a kis pajtásaidat. Azt hiszed itt mindenki vevő a hülyeségedre?

(#45177) Pob20 válasza pappkarcsi (#45130) üzenetére


Pob20
tag

pl. itt is lehet venni:

http://www.jtc.hu/termekek/58777069/kingston-32gb-data-traveler-microduo-usb-3-0-micro-usb-otg-pendrive-fekete.html

(#45178) Pob20


Pob20
tag

kocogtatós ébresztésre senki?

Ma egy kicsit bele mélyedtem a fehér fátyolba:

A kamera előtt lévő üvegen vagy egy bevonat ami ha meg kopik akkor okozza a problémát.
Megpolíroztam és ez lett belőle:

[Kamera]

Polír után már ilyen képet tudtam csinálni:

[kép]

(#45179) fery02 válasza kocsij (#45168) üzenetére


fery02
addikt

Majd úgyis próbáld ki a telót, hogy mennyit merül 1 óra aszfaltozás után, hogy nem 100%-os akksiról indulsz!
De ez már lett írva korábban is, hogy ha feltöltés után még töltőn hagyod egy darabig a telót, utána sokáig jelez még teljes feltöltést, mindentől függetlenül...

Kurzuh (#45115):
Nem.

Pob20 (#45116):
Alapból működnie kellene a kopogtatós be-kikapcsnak.
JB alól pakoltad fel a Rom-ot?
De ezt inkább a Mélyvíz topikban válaszold meg!

scampolo84 (#45167):
Ott akkor valami alkalmazás beragad, ha annyit merül a telód egy éjszaka alatt. Nézd meg az akksi adatoknál, hogy mi szerepel a felső pár sorban!
Vagy olyan helyen pihenteted a telót, ahol gyenge a térerő.

Töltésnél meg nembaj, ha feltöltés után töltőn marad a teló, én ennek ellenére le szoktam húzni róla minél hamarabb.

(#45180) racerx


racerx
őstag

Én azt nem értem, hogy itt mindenki nomád körülmények között alszik? :-) Nincs áram, konnektor a közelben? :-). Este nem lehet feldugni a telefont tölteni? Én a desire óta megszoktam hogy minden este irány a töltő, azt reggel meg le. Azt nagyjából lesz.. om, hogy 60 nál vagy 30 nál rakom fel. Persze ha olyan van, hogy tudom, nem lesz este töltés, akko spórolok én is, de ez olyan ritka mint a fehér holló :-) (igy talán annyi jut eszembe, amikor Szigeten voltam pár napot régebben). Így minden reggel fullon a teló, nem aggódom, hogy - jaj reggel csak 40 en volt (de már 2 napja megy bi bi.. :-)), azt mi lesz ha ma sokat kell használnom, oszt lemerül.

(#45181) tothgergo90


tothgergo90
tag

éppen ROM csere előtt állok. Ti melyik ROM-pt tudnátok ajánlani? stabil és fix rom érdekelne..
cloudy g3? mit gondoltok? eddigi tapasztalatok pozitívak?
köszi

(#45182) Quqesz válasza Pob20 (#45178) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak egy kérdés:levetted a fóliát a kamera üvegéről? Mert azon is van külön ám....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45183) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Srácok nektek megy rendesen a mobilarena oldala??nekem csak a teló tudja elérni,laptop meg tab(több is)hibaüzit dob fel tegnap este óta...routert már többször újraindítottam,de csak a teló tudja megjeleníteni továbbra is....:Y prohardver dettó, de minden más oldal rendben van bármit nyitok meg

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45184) Kurzuh válasza Quqesz (#45183) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Megy

(#45185) Itom_LG2 válasza csatakacsa (#45151) üzenetére


Itom_LG2
csendes tag

Ok, kipróbálom, köszönöm. Egyébként van valami leírás, hogy mi a különbség a 20C és 20D verzió között?

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elrontva, csak másra lesz jó!

(#45186) Wucky


Wucky
senior tag

Keresnék valakit aki segítene frissíteni a telót. Tatabánya és Győr.
Előre is köszi!

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#45187) mrcutter válasza Itom_LG2 (#45185) üzenetére


mrcutter
csendes tag

Ez engem is érdekelne, mert én is ma frissítettem az LG PC Suit-al. :)

(#45188) jose999 válasza Quqesz (#45183) üzenetére


jose999
senior tag

Reggel nekem is sz@r@kodott, most jó.

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#45189) pappkarcsi válasza Pob20 (#45177) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

ezt láttam mar, elégjó, csak kár, hogy van rendes usb is rajta, mert így
"nagy" :(
olyan kellene, ami benne maradhatna. PL.
mod: bár ez meg szeirntem kamu, mert sehol nincs ilyen még, se gyártói honlapon, se ebayen.

mod2: Talált már valaki arra lehetőséget, hogy az ébresztő csengőhangja ne maxon kezdjen el üvölteni egyből, hanem emelkedőben? mert se gyári rommal se optimusg3-al sincs erre lehetőség. Nem akartam feltenni külön emiatt még programot.. :|

[ Szerkesztve ]

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45190) Mozart62 válasza pappkarcsi (#45189) üzenetére


Mozart62
csendes tag

Én régóta használom az Optimus G3 romot. Mindíg is volt hozzá beállítás. Megnyitod az Óra alkalmazást. Ébresztés, időzítő, világóra, stopper a menübe. beállítod az ébresztési időt, napokat. Van késleltetés,rezgés,ébresztés hangja, és alatta még egyszer az ébresztés hangja csuszka. Ennyi.

(#45191) Quqesz válasza jose999 (#45188) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi, most nekem is jó lett..:-)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45192) pappkarcsi válasza Mozart62 (#45190) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

A kérdésem arra irányult, hogy lehet-e emelkedő erősséggel csengetni, nem a csengés hangerejére, ezt megtaláltam én is.

másik észrevétel: G2 romban volt beépített menüpont, hogy wireless-el lehessen a telefonhoz hozzáférni, az optimusban nincs sajnos. Külső program kell neki vagy bele lehet tenni vagy benne lesz-e a közeljövőben, ha ezt tudható-e egyáltalán?

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#45193) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyan hibát, hogy az érintőképernyő saját életre kelt?
Akkor tapasztaltam ilyet, amikor a home gomb hosszú megnyomásával a futó alkalmazásokat akartam előhívni. A képernyő elkezdett rezegni, mintha ha valaki nagy frekvenciával, apró mozdulatokkal húzogatná jobbra-balra, néha képernyőt is váltott, alkalmazásokat elindított, mintha tényleg valaki össze-vissza nyomkodná.

Az lehet, hogy a védőfólia miatt van, esetleg cserére szorulna már?

Köszi!

(#45194) Quqesz válasza Andris_2 (#45193) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nen tapasztaltam..nem volt vizes a kezed? Esetleg újraindítás után is megvolt ez a jelenség?(ha nem akkor csak a launcher gajdult meg v belassult te meg sokat nyomkodtad és késve reagálta le)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45195) Andris_2 válasza Quqesz (#45194) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Nem, nem volt vizes, de ilyenkor mindig áttörölgettem a képernyőt, illetve újraindítottam és megjavult.
Viszont ez nem egyszeri dolog volt, hanem már 3-4-szer előjött, ezért érdekes...

(#45196) Magnat válasza Andris_2 (#45193) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Én még az előző telefonomnál (Xperia SL) tapasztaltam ilyen, többnyire akkor amikor olyan nadrág volt rajtam aminek a zsebe feszesebb és kicsit erősebben nyomódott a lábamnak, de nem sikerült rájönnöm, h azért történt mert nyomódott benne valami vagy azért, mert a zseb anyagán át is érzékelte a lábamat és annyi tappot kapott amitől totál megzavarodott...de nekem is előfordult többször is.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#45197) Quqesz válasza Andris_2 (#45195) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor lehet én csinálnék egy gyári visszát,majd egy új fóliát raknék rá és ha ezután is xar,akkor szervíz....

Más
Elolvastam a szifon6 tesztet a gsmarena-n és meglepődtem: a több mikrofon ellenére a videó mellé mono hangot vesz fel...was?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#45198) Pob20 válasza Quqesz (#45182) üzenetére


Pob20
tag

igen...

(#45199) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Szerintetek tudom gariztatni azzal a g2-t hogy a jack dugot berakom a zsembembe es siman kicsuszik? Annyira kilazult mar, hogy minimalis ero hatasara kijonbelole... Oks, napi tobbszor megzavarodik az erintokijelzo, oks van 1 kis sargulas... viszont a net melett a zene elegge fontos a napi utazasok soran... Szoval ezt elmeltileg szervizelik?

(#45200) Kurzuh válasza Fail3D! (#45199) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

igen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.