Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) álarc válasza tibbike01 (#47999) üzenetére


álarc
aktív tag

Ez mi? Üveg?
Nincs ilyen eladó darabotok? A mostani pp, vagy up pu, valami műanyag, de néha az érintés érzéketlen!
Igaz ujjaim is fásak már, de nem tapasztaltam ilyet eddigi telóknál. Most vagy a fólia sz.r, vagy a kijelző.
Nincs tippetek ez ellen? Nem lehet állítani érzékenységet? Nem találtam rá semmi megoldást :(
Kernelek jöttek mentek, romok is, a probléma marad. Basebandok is..
sz: touch firmverő is lett frissítve
Plííz help me!

[ Szerkesztve ]

(#48002) Meggyi001 válasza akooos (#47992) üzenetére

Antutuja persze sokkal gyengébb, 17500, de használatra nem sokkal gyengébb, majdnem olyan jól reagál mindenre. Egy kicsit pixelesebb, de tudom hogy csak azért mert a G2 höz szokott a szemünk. Kijelző nagysága jó. Ha nem lenne a G2, tök ellenék vele, kijelzö idő 4-4.30 kb....így röviden.

https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_a14_64gb_4gb_dual_sim_uj_1_ev_garan/friss.html

(#48003) tibbike01 válasza álarc (#48001) üzenetére


tibbike01
őstag

Nillkin 9H üvegfólia.
Nagyon király, minőségi.
Rendesen látszik, hogy érintes után eltűnik az újlenyomat.

(#48004) iceQ! válasza tibbike01 (#48003) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem a héten jött folia(H9-es)de még nem raktam rá(muter nem hozta meg el) A hétvégén rápattintom.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48005) concrete válasza Meggyi001 (#47991) üzenetére


concrete
csendes tag

Nem erre gondoltam, szerintem ez csak rootolva működik, nem? A Samsungjaimon, Sonyjaimon és a HTC-men is volt olyan az alkalmazásokon belül (a kényszerített leállítás és törlés mellett) olyan opció, hogy "tiltás". Na azt keresem, egyrészt, hogy ne induljanak el maguktól felesleges memóriazabáló dolgok, valamint mert nem vagyok hajlandó a facebook messengert üzenetküldésre használni, annak a telepítése nélkül viszont sehogyan sem tudok. A HTC M7-en letöltöttem a messengert, letiltottam, és már tudtam is a Facebook alkalmazással üzengetni. :)

(#48006) Real_Necro válasza tibbike01 (#48003) üzenetére


Real_Necro
veterán

Remélem az ujjlenyomat is eltűnik. ;] :P ;)

Rendeltem én is 2 darabot (egyet G2-re, másikat feleségem G2 miniére) Utóbbi ~500Ft-al drágább lett... :F

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#48007) G33Z@


G33Z@
tag

sziasztok csak egy gyors kérdés: gyári rom alatt fejlesztői lehetőségek között a hw átfedés opciót bepipáltam, de minden restartnál elfeljti és újra be kell kapcsolnom. Ez így természetes, vagy van valami tippetek, arra hogy megjegyezze? A többi beállítás megmarad restart alkalmával, csak ez nem.

[ Szerkesztve ]

(#48008) noxon


noxon
őstag

Ezt a Nillkin 9H-t lehet M.O.-n is rendelni vagy csak ebayes? Valóban eltűnik róla az ujjlenyomat? Csak ez érdekel emiatt rendelnék esetleg én is.

We live in a simulated world...

(#48009) batai15


batai15
félisten

Na én meg várok aszem kicsit még a g2 vásárral.
Kicsit beijeszt a kijelző sárgulás, így még kicsit gyűjtöm a pénzem és valszeg meg veszem ujonnan .
Figyelem a topikot mert eldöntönttem végleg hogy ilyen telót akarok.

[ Szerkesztve ]

(#48010) akooos válasza batai15 (#48009) üzenetére


akooos
veterán

Ha gyári garis telefont veszel, akkor az LG cseréli szó nélkül a kijelzőt.

(#48011) batai15 válasza akooos (#48010) üzenetére


batai15
félisten

az van tervben csak ahoz mélyebbre kell nyúlni a bukszába.
szóval egyenlőre várok-de mivel erre a telóra tökéletesen illik a megfizethető zászlóshajó címke ahogy bog mondta, azt hiszem nem fog elévülni még jó darabig és 2-3 hónap várakozás nem lesz gond.
Egy ilyen cuccnál szeretném azt hogy én bontom ki elsőnek, elég sokszor használt cuccot vettem már most zsír újat szeretnék, de persze bármi közbe jöhet sajnos, de akkor is be fogok szerezni egy ilyen telót. :R

[ Szerkesztve ]

(#48012) akooos válasza batai15 (#48011) üzenetére


akooos
veterán

Kíváncsi vagyok, fogsz-e találni gyári garanciával újat. Elég ritka már ez.

(#48013) batai15 válasza akooos (#48012) üzenetére


batai15
félisten

edigital stb.

(#48014) álarc válasza álarc (#48001) üzenetére


álarc
aktív tag

Na Dorimanx 8,8:
"*Fixed bugs in touch screen driver for all models."
:D
na ez már döfi! van pacek knock code
már tényleg olyan mint a G3, csak sokkal gyorsabb!

[ Szerkesztve ]

(#48015) iceQ! válasza álarc (#48014) üzenetére


iceQ!
addikt

Hee? Az mit jelent? :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48016) batai15


batai15
félisten

[link]
hát ez a telefon valami csúcs. van benne minden. samsung , lg , miui .

(#48017) álarc válasza iceQ! (#48015) üzenetére


álarc
aktív tag

nem tudom, de jó tőle :D

(#48018) iceQ! válasza álarc (#48017) üzenetére


iceQ!
addikt

Ezzel sem vagyok előrébb :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48019) zazenke válasza Murciélago (#48000) üzenetére


zazenke
őstag

a kamera hang szakadozása tipus hiba amit nekem fél év alatt kiadott frissítések sem oldottak meg , pedig sima szoftveres gond. a megoldást droid mester romja hozta el. tehát le kell cserélni az egész firmwaret. utána rendbe jön a hang és jobb lesz a kamera gyorsasága is . a mikrofon is sokkal érzékenyebb lesz diktafon funkciónál. a lecserélést én "szakemberre " biztam azóta nincs gondom. a garit természetesen veszti a telefon abban az esetben ha a szerviz előtt nem cseréled vissza a gyári szoftra . Magyarán ha a szoft csere után úgy menne tönkre a telefon hogy nem bírod visszacserélni . de a szerviz mégis életre kelti a telefont amin a csere szoftver van akkor buktad a garit. nekem akkor is megérte mert azóta megszünt az örökös szívás és idegeskedés. És szégyennek tartom hogy az lg nem oldotta meg ezt a problémát.

(#48020) Nightman1


Nightman1
tag

Kösz a tippet az alsó sávra! ;)
Gond van..
Kipróbáltam a vezeték nélküli küldést,lapi,és teló közt.
Minden működött,4 gigányi adat vándorolt át,legalábbis a gép ezt jelezte,és 4Mb/sec volt a sebesség,tehát közben a folyamatjelzőn láttam is,mindent,hogy épp mit küld a gép,és mennyi idő van hátra.
Mikor végzett,a telón u.annyi hely maradt szabadon mint küldés előtt,és a célhelyen látom,hogy üres almappák vannak csak.
Usb rádug gépre,mtp,média küldés,gép látja is telóm,célmappa,másol..de felugró ablak jelenik meg a gépen,hogy nem látja a telóm..
Valakinél volt ilyen gond???
Megoldás? :(
Gyári 4.4 g-s szoft..
Ha helyesírási hibát láttok nálam a jövőben,az nem az ált.iskola hiánya,hanem túl picik a betűk az újjaimhoz.. :)

[ Szerkesztve ]

(#48021) randras válasza noxon (#48008) üzenetére


randras
veterán

Így van. Nagyon király, mert üveg, nem műanyag.

(#48022) mouzrr válasza Nightman1 (#48020) üzenetére


mouzrr
őstag

Telefon újraindítását próbáld meg

(#48023) Midway


Midway
senior tag

Felkínált valami szoftver frissítést a telefon. Nektek nem?
Én nem mertem elindítani , mert rootolt. :U

(#48024) Nightman1 válasza mouzrr (#48022) üzenetére


Nightman1
tag

Azon túl vagyok..

(#48025) #84221696 válasza Midway (#48023) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nyugi, nekem sem rakta fel a root miatt. Intelligens szoftver, ha érzékeli a rootot, leáll. :)

(#48026) 1kawarider


1kawarider
csendes tag

Sziasztok!

Találtam egy Mobil boltot ahol még lehet venni gyári garanciás G2-t 32gb-st 102 Ezerért. Elméletileg európai régiós.
Szerintetek lehet valami buktató benne?

(#48027) Icetee válasza 1kawarider (#48026) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nekem amikor még Samsungom volt utána jártam, azt mondta a szerviz, hogy ha van gyári gari levél és mellé (Magyar) számla, akkor minden gond nélkül elfogadják bárhonnan származik is a készülék.

Az LG-t is meg kéne kérdezni hogyan is működik ez pontosan.

(#48028) noxon válasza randras (#48021) üzenetére


noxon
őstag

Aham az jó, és mennyire vastag? Vagy van olyan vékony mint egy sima?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#48029) G33Z@ válasza G33Z@ (#48007) üzenetére


G33Z@
tag

Valaki erre? Nem tudom, de az Asphalt8 sem úgy fut nálam, mint a youtube videókon ezen a telón. Nem mintha játszani akarnék, csak tesztelgetem...

(#48030) Midway


Midway
senior tag

Hi

Nem tudom előhozni a download módot sehogy.
állandóan az lg logó jön be, hiába nyomom a hangerő fel gombot miközben bedugom az usb kábelt.
Csak rootot csináltam ami az összefoglalóban le van írva.
szoftver D80220G

Tud valaki segíteni?

(#48031) rayoliviero válasza Midway (#48030) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kikapcsoltad a telót?

(#48032) Midway válasza rayoliviero (#48031) üzenetére


Midway
senior tag

Már vagy 10x. csináltam resetet is . érdekes azt elő tudom hozni.

(#48033) Midway


Midway
senior tag

ez normális a programoknál?

(#48034) mouzrr válasza G33Z@ (#48029) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem semmi extra nincs bekapcsolva és szépen fut. Mutatnál kérlek egy videót hogy Te mire gondolsz? :R

(#48035) iceQ! válasza Midway (#48030) üzenetére


iceQ!
addikt

Kapcsod ki, kezd el nyomni a hangerő fel gombot majd dugd be az USB kábelt.

Lehetőleg a gépedben olyan usb portba dugd amibe már volt használva így a telefon.

GL ;)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48036) Midway válasza iceQ! (#48035) üzenetére


Midway
senior tag

Ezt próbálom órák óta , de mindig csak a töltés lg logó jön be+ a töltés ikon. :O

(#48037) Azharel válasza Midway (#48036) üzenetére


Azharel
aktív tag

Én is ezzel a problémával küzdöttem. A megoldás egyszerű, az lg programjával kell újra frissíteni, az majd berakja download mode-ba és utána jó lesz.

(#48038) Midway válasza Azharel (#48037) üzenetére


Midway
senior tag

A másik topikba!

(#48039) ates2


ates2
senior tag

Sziasztok!

D80220G_00.kdz ezt próbáltam már valaki? van benne hiba vagy minden progi megy rendesen?!

(#48040) álarc válasza ates2 (#48039) üzenetére


álarc
aktív tag

Nem csak TWRP módban találtam! Hol a kdz? Nincs linked?

[ Szerkesztve ]

(#48041) iceQ! válasza álarc (#48040) üzenetére


iceQ!
addikt

[link]

Tessék töltheted a 20G.kdz-t :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48042) ates2 válasza ates2 (#48039) üzenetére


ates2
senior tag

És rootolni nem akarom csak friss sw-t rakni.

(#48043) fery02 válasza Sterilzona (#47990) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Én egy ilyet vettem még régebben (nem direkt ehhez a telóhoz) 740 Ft-ért szintén eBay-ről és megvagyok vele elégedve nagyon, stabilan áll benne a G2-m.

De azért ha esetleg lesz vele valami, szerintem bevállalok egy hírhedt Exogear félét. Drágább jóval, de az a telós autós tartók ásza és az ilyen telefonok megérdemlik.

Murciélago (#47996) :
Korábbi kérdéseidre sokra válaszoltam már, nem is olyan sok hozzászólással ezelőtt. Ha esetleg átsiklottál felette véletlenül, visszakereshetsz.

noxon (#48028):
Sima fóliánál kb 2x olyan vastagnak gondolnám, szóval határozottan látszik, hogy rajta van a kijelzőn, de ennek ellenére nem igen van jobb, én is csak dícsérni tudom.

(#48044) Nightman1


Nightman1
tag

Ki milyen romra esküszik? Van eltérő különbség sebességben,teljesítményben bármiben,vagy csak a rendszer testreszabhatósága a jobb?
Cyanogen rom pl?

(#48045) álarc válasza iceQ! (#48041) üzenetére


álarc
aktív tag

Köszönöm! 😀

(#48046) RomiJosy válasza Nightman1 (#48044) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Cianogen (c11 night) nagyon jó,gyors,kevés helyet használ,spórol a rammal. Pár dolog hiányzik belőle. Ha minden igaz kijavították az érzékelő hibát. Nekem hiányoztak kicsit az lg alkalmazások pl vezeték nélküli átvitel,quick memo,távirányító, stb. Ezeket lehet pótolni.
A g3 optimus 1.4.1 nagyon jól bánik az aksival,szép és gyors,több számomra felesleges progi van pl képernyő megosztás,sportolást segítő kütyü.
Én most visszatértem DM féle 20g-re. Ez elég jó.
Bármit csinálsz ,csinálj twrp vel full mentést,próbálj ki mindent,ha nem tetszik,5 perc alatt visszarakod a neked tetszőt,az a tuti ami neked tetszik,nem az,ami másnak.

(#48047) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok !
Megjelent egy új update magyar független telefonra a 20h. 7.5MB alkalmazás frissítést tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

(#48048) Drahcir


Drahcir
csendes tag

sziasztok! Mitől csinálja azt a g2 hogy éjszaka készenlétben lemerül kb 6 óra alatt. Az akku használatnál sz operációs rendszer 80%...nem tudom mi eszik ennyit készenlétben...wifi meg a szinkronizáció van bekapcsolva.

(#48049) álarc válasza merlin201 (#48047) üzenetére


álarc
aktív tag

Akkor ezek változtatnának a frissítési politikán? Azért nem jönnek le az új firmwerők? Nem host fájl hiba néztem. Eddig nekem nem jött soha patch. G3 nál is teljes verziók jöttek mindig.

(#48050) álarc válasza RomiJosy (#48046) üzenetére


álarc
aktív tag

DM az 20f nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.